GEALARMEERD HAMBURG VREEST OVERSTROMING Groot offensief van Amerikanen HOFNAR 28ct< PvdA nog niet voor omroepwet Westerstorm hield huis in Duitsland MANNEN RES NOVA IN REDDINGBOOT Beschuit met (Oranje) muisjes BOUQUET Uit de Haagse hof geplukt Indira Gandhi wint zetel AKTUEEL Soeharto wacht zware opgave s VRIJDAG 24 FEBRUARI 1W Getuigen IVA de moord op president Kennedy zijn veel mensen, die meer licht op de toedracht van de aanslag had den kunnen werpen, overleden. Vaak onder geheimzinnige omstan digheden. Pas later werd verband gelegd tus sen dit opmerkelijke feit en de moge lijkheid, dat er misdaad in het spel zou kunnen zijn. In enkele gevallen zijn er inderdaad sterke aanwijzin gen. Nog onlangs hebben wij uitvoerig aandacht gewijd aan de gevallen, waarin aanknopingspunten aanwe zig leken te zijn. Bewijsmateriaal ontbreekt echter tot dusver. De onthullingen van Garrison, offi cier van justitie te New Orleans (in de staat Louisiana) deden vermoe den, dat meer bijzonderheden over de moordaanslag op Kennedy be kend zouden worden. Na enkele dagen bleek echter, dat ook het onderzoek van Garrison op ernstige wijze zou worden bemoei lijkt. Zijn voornaamste getuige, Da vid Ferrie, werd dood aangetroffen. Van Ferrie was bekend, dat hij ge arresteerd zou worden wegens zijn aandeel in een komplot van Cubaan se bannelingen, waarvan ook Os wald, de vermoedelijke moordenaar van Kennedy, deel zou hebben uit gemaakt. Ook de vroegere detective David Lewis, die Garrison op het spoor van de samenzweerders bracht, is zijn leven niet zeker. Hij verdween spoorloos, maar kwam later terug. Serieus F)E gebeurtenissen, die gevolgd zijn op de onthullingen van Garri son, roepen herinneringen op aan hetgeen zich na de moord op Ken nedy in Texas voordeed. Mensen, wier getuigenis wellicht de werkelijke toedracht van de moord aanslag en de voorbereiding ervan aan het licht had kunnen brengen, sterven plotseling of weten zich be- Zij die nog leven, weigeren te zeggen wat zij weten. Dat is blijkbaar de enige manier om niet in grote moei lijkheden te komen. Zij blijven ech ter in onzekerheid leven. In Amerika was men geneigd, de ont hullingen van Garrison niet helemaal serieus te nemen. Ook het grote aan tal mysterieuze sterfgevallen werd niet onmiddellijk met de moord op Kennedy in verband gebracht. De dood van kroongetutige Ferrie, nog maar enkele dagen na het uit lekken van de ontdekkingen van Garrison, kan échter een aanwijzing HAMBURG De 1,8 miljoen inwoners van Hamburg hebben vanmorgen vroeg opgelucht adem gehaald. Zij waren gisteravond door middel van luchtalarm, kerkklokken en kanonschoten ge waarschuwd voor het steeds hoger stijgende water. Maar gelukkig draaide de wind tijdig, zodat nergens de waterstand van 1962 werd bereikt, toen door overstromingen meer dan driehonderd mensen om het leven kwamen. De acht maanden oude Evelyn Postuma, die gisteren in Hardegu- rijp als door een wonder gespaard bleef. Een grote steen viel in haar wieg toen een rukwind het dak van het dak van het huis mee sleurde. Langs de YVestduitse Noordzeekust is de toestand het langst kritiek geweest in Hamburg en de ten noorden daar van gelegen plaatsen Glückstadt, Elmshorn, Uetersen en YVedel. Kort voor vier uur werd in Hamburg 3.35 meter boven normaal gemeten. Toen begon het water te zakken en kon het alarm worden opgeheven. De dijken, die na de ramp van 1962 overal zijn versterkt en vernieuwd, hebben zich heel goed gehouden. Slechts op één plaats langs de Elbe liep de dijk gevaar. Dit gedeelte werd door enkele honderden vrijwilligers met zandzakken versterkt. In Elmshorn, waar al voorbereidin gen waren getroffen om de bewoners van laaggelegen wijken te evacueren, kwamen enkele straten blank te staan. Kustvaarder maakte snel water (Van een onzer verslaggevers) HOEK VAN HOLLAND De reddingboot Koningin Juliana heeft vannacht om vier uur vier beman ningsleden van de kustvaarder Res Nova (thuishaven Zwartsluis) in de Berghaven aan wal gebracht. Hun schip met aan boord de kapitein werd op dat ogenblik door de sleepboot Vikingbank van L. Smit en Co. naar Europoort ge sleept. Om tien over zes gisteravond seinde de Res Nova, die zich toen op 10 mijl ten noordwesten van het lichtschip Goe- zijn, dat de officier van justitie zich op het goede spoor bevond. De tijd is dan ook aangebroken, dat op grote schaal een nieuw onderzoek ter hand wordt genomen, voordat ook de in New Orleans ontdekte sporen voorgoed worden uitgewist. 45.000 man ingezet ree bevond, in moeilijkheden te verkeren. Het scheepje (slechts 181 brt.) maakte in een door de storm opgezweepte water; de pompen konden het niet ir. overboord krijgen. De kapitein vroeg een reddingboot, waarna uit De Hoek de Koningin Juliana, en uit Stellendam de Koningin Wilhelmina uitvoeren. Inmiddels had het Engelse vrachtschip Benlomond, dat in de nabijheid was reeds een sloep gestreken, maar de be manning van de Res Nova wilde op de reddingboten wachten. De vijf zeelieden stapten even later aan boord van de Koningin Juliana. Na korte tijd verscheen de sleepboot Viking- bank, waarna de kapitein van de Res Nova besloot terug te keren naar zijn nog drijvende schip. Het lukte de sleep boot om één uur vannacht een sleepver- binding tot stand te brengen. Om half zes vanochtend bracht de V-i- kingbank de Res Nova tussen de pieren de Nieuwe Waterweg, waarna men de Elbehaven (Europoort) begon met het leegpompen van de kustvaarder. De kapitein is nog altijd aan boord. De vier overige leden van de bemanning werden na aankomst in de Berghaven in het Groene Kruisgebouw ënigszlns op ver haal gebracht, waarna ze later naar Rot terdam werden gebracht. Vietnam (7) Naar aanleiding van verschillende reacties over Vietnam het volgende: 1. De Vietcong is oorspronkelijk géén communistische organisatie, maar een nationalistische. Gebrek aan steun van het westen heeft haar in de ar men van het communisme gedreven. 2. Amerika zegt in Vietnam voor de democratie te vechten. Wordt daar mee soms de regering van Ky be doeld, die niet op de volkswil steunt? 3. Verschillende keren heeft Amerika een aanbod van Ho Tsji-Minh eens te komen praten afgeslagen. Waarom? Voelt Johnson zich te ..goed" om persoonlijk naar Hanoi te gaan? 4. Als China zich niet met de oorlog be moeit, is die gauw afgelopen. Inder daad, en als, Amerika dat dan ook doet, kunnen de Vietnamezen mis schien zelf eens orde op zaken gaan stellen. 5. Dean Rusk zegt dat de VS de bevolking niet bombardeert, een Amerikaanse journalist maakte zo'n bombardement mee. Leugen? Tenslot te: is onze westerse beschaving (Ame rika zegt, die in Vietnam te bescher men) ons de dood van een half mil joen kinderen waard? Zou God dat ook bedoelen als Hij zegt: ..Hebt uw naaste lief?". Vlaardingen B. Banvast Vietnam (O) Toen Hitier opkwam, heeft men hem lang zijn gang laten gaan om de vrede te bewaren. De oorlog kwam toch met ontelbaar veel onschuldiger! die werden vermoord. Ook China grijpt, als Hitier eens. naar de wereld heerschappij. steunt Noord-Vietnam op vele manieren. Zuid-Vietnam moet helemaal onder de invloed van China komen. Het z.g. bevrijdingsleger uit Noord-Vietnam komt om het zuiden te „redden" Maar de. ^merikanen moesten de Zuid-Vietnamezen helpen hun rijst te bergen, omdat de ..bevrij ders" anders alles weg zouden stelen Bemoeide China er zich niet mee dp oorlog was al lang afgelopen Spljkcnissp G. D. van Bucrcn. (Discussie hierover voorlopig maai weer gesloten red.) MINH THANH De Amerika nen zijn gisteren aan de Cambod jaanse grens een enorm offensief begonnen. De legerleiding heeft 45.000 man ingezet onder wie (voor het eerst) een strijdmacht van 16.000 parachutisten. De aktie heeft de naam gekre gen „Junction City". Ze lijkt op de operatie van de vorige maand tegen de „ijzeren driehoek" ten noorden van Saigon. De aktie „Junction City" is een uit gebreide voortzetting van een andere operatie, die in november is ingezet tegen de zogenaamde zone C, waar de Amerikanen dachten dat de poli tieke en militaire hoofdkwartieren van de Vietcong waren gevestigd. De operatie aan de Cambodjaanse grens wordt in een hoefijzervorm uit gevoerd om de vlucht van de vijand te voorkomen. Nadat de parachutisten wa ren geland, werden uit vrachtvliegtui gen militaire voertuigen en zware uit rusting neergelaten. De heldere lucht boven het ge vechtsterrein was vol met helikopters, transportvliegtuigen, straaljagers en verkenningstoestellen. Van het gevechtsterrein is nauwe lijks verzet gemeld. Maar er wordt een lange en bloedige strijd verwacht. On danks de wapenstilstand van enkele dagen ziin in de Vietnamse oorlog dit jaar reeds 6701 Amerikanen buiten ge vecht gesteld. Niet minder dan 861 sneuvelden. Consulair verdrag Enweland-Polen LONDEN Polen en Engeland heb ben gisteren een consulair verdrag ge tekend, het eerste dat Polen met een westelijke staat sedert de oorlog heeft gesloten Het akkoord werd getekend door de Poolse minister van buitenlandse ken. Rapacki. die op het ogenblik een bezoek brengt aan Engeland. Het verdrag was noodzakelijk gewor den vanwege de uitbreiding van toe risme. de handelsbetrekkingen en ande re contacten Ministei Rapacki heeft zijn Britse ambtgenoot Brown uitgenodigd voor [een bezoek aan Polen. Een datum zal later worden vastgesteld. DEN HAAG Dc opril verwachte geboorte van een prinsje of prinsesje zal op de lagere en kleuterscholen worden gevierd met beschuit met muis jes, een tractatie van de geza menlijke Nederlandse beschuit industrie. In samenwerking met de Oranjeverenigingen en school organisaties, zullen de fabrieken een miljoen beschuiten afleve ren, en wel in blanco verpak king. In Cuxhaven bereikte het water omstreeks middernacht zijn hoogste punt, dat toch altijd nog een meter lager was dan in 1962. 24 UUR LANG Bijna 24 uur lang heeft d< westerstorm in YVest-Duitsland huisge houden. In de zuidelijke bondstaten ging de storm gepaard met onweer en hagelbuien. In de zwaar getroffen stad Bamberg (Beieren) raamt men stormschade op twee miljoen gulden. Uiteraard heeft ook de scheepvaart voor de Duitse kust het zwaar te ver duren gehad- Op enige kilometers ten noorden van Helgoland zonk de 38 ton metende kotter „Burgemeester van Kampen" uit het Groningse plaatsje Termunten. De Westduitse reddingboot Adolph Bermpohl, die de drie opvarenden van deze kotter aan boord nam, is later in de nacht als vermist opgegeven. Kort na de redding van de drie Nederlandse schipbreukelingen, werd de radiover binding verbroken. De Adolph Berm pohl, die een bemanning van drie man aan boord heeft, is een van de mo dernste zee-reddingboten van d< Bondsrepubliek. GEKAPSEISD De Duitse kustvaarder Ruhr is in d< Duitse Bocht gekapseisd. Voorzover be kend zijn de opvarenden in veiligheid gebracht. Een andere Duitse kustvaar der, de Gemma, seinde, dat het stuur loos naar een zandbank ten oosten van de Ems werd gedreven. Een hefschroef- vliegtuig heeft korte tijd later de be manning van boord gehaald. Ook in andere Europese landen heeft een zware tot zeer zware storm gewoed. In Schotland'en het noord oosten van Engeland richtte een or kaan, die met een snelheid van 150 kilometer per uur voortraasde, veel schade aan. In Schotland ging dit ge paard met de zwaarste sneeuwval van deze winter. GEEN STROOM In het westen van Tsjecho-Slowakije viel tie energievoorziening geheel uit. Vele wegen waren onberijdbaar door de omgewaaide bomen. Ook in Frankrijk en Oostenrijk werd veel ma teriële schade aangericht. Rotterdammer MACHINE 24 Kleine fondsen tegen Artsen trekken toezegging in UTRECHT Leken artsen en zie kenfondsen het de afgelopen week ein delijk eens geworden te zijn over de honoraria, thans hebben de artsen hun woord teruggenomen, omdat vier klei nere ziekenfondsen blijven vasthouden aan hun afwijzende houding. Deze fondsen willen zich de vrijheid voorbehouden ook in de Zieken fondsraad tegen te stemmen. Zou deze raad toch een akkoord goedkeuren, dan zijn ook deze vier fondsen bereid aan de uitvoering mee te werken. Tussen beide grote fondsen en de artsen was aanvankelijk overeenstem ming bereikt. De Landelijke Huisartsen Vereniging handhaaft thans ook weer de eerst losgelaten eis, dat de artsenhonoraria in de toekomst jaarlijks ook nog extra opgetrokken moeten met de eventuele salarisstijging van de hoofdgeneeskun- dige A bij het Rijk. De Ziekenfondsraad heeft gisteren vergaderd zonder een woord te spre ken over de artsenhonoraria. Het is thans wel zeker, dat de Zieken fondsraad voor eind maart geen beslis sing zal nemen over een eventuele overeenstemming. De artsen krijgen hofnar proouk«n t*ba dus eind maart van de ziekenfondsen per giro honoraria uitbetaald volgens de normen die voor 1966 golden. De LHV vergadert komende dinsdag in Utrecht met haar (telefonisch daar toe opgeroepen) leden. (Van o e parlcmcntsredactie) DEN HAAG De Eerste Kamer zal zo goed als zeker de Omroepwet aan vaarden. Hoewel de socialistische woordvoerder Broeksz gisteravond meedeelde dat zijn fractie zich nog zal beraden over haar stem wordt in Den Haag niet aangenomen dat de PvdA de Omroepwet zal torpederen. VARA-voorzitter Broeksz vertelde dat zijn fractie de fundamentele uit gangspunten van het wetsontwerp steunt maar daarnaast had hij een groot aantal bezwaren. Vooral vond Jiij op veel punten de invloed van de overheid op de omroep te groot. Hij maakte er verder bezwaar tegen dat Televizier-lezers tengevolge van de fusie van de AVRO met de RTN automatisch AVRO-lid kunnen worden zonder extra lidmaatschapsgeld te hoe ven betalen. Nu kan de Tros een combinatie met een dagblad aangaan en dan automa tisch alle lezers van dat dagblad als lid gaan inschrijven betoogde hij. Minister Klompé achtte het voor beeld van de heer Broeksz echter niet erg gelukkig omdat een dagblad winst maakt. Dit mag een omroepvereniging niet zodat de combinatie die de VA RA-voorzitter ten tonele voerde op an dere gronden onmogelijk wordt maakt. De senatoren besteedden veel aan dacht aan de vraag of het wetsont werp het mogelijk maakte de omroep bladen te verbieden het karakter een famileblad aan te nemen. Alle sprekers meenden dat dit mogelijk was maar zouden het niet juist achten als dit gebeurde. De heer Hoppener (kath.v.) zei dat zijn fractie beslist tegen een dergelijk voorschrift gekant is. Auteursrechten SPAANSE SINAASAPPELEN 30% meer vitamine C Ze rijpten in de Spaanse zon... ze hebben dus meer sap, meer vitamine C, de natuurlijke I breed debat gevoerd over de bijzonde (en lekkere) remedie tegen griep en verkoud- re bescherming van de auteursrechten '10idI van de omroepbladen. i de Tweede Kamer is DOOR Enorm, wat een orkaan van ge luid kan een overigens zeer beschaafd gezelschap ontwikkelen. De zeer solide muren van de Russische ambassade aan de An- dries Bickerweg schenen er gister avond van te trillen. Alle salons wa ren gevuld met een voor het grootste deel uit mannen bestaande menigte, waaronder de stoere gestal ten van marine-, landmacht- en- luchtmacht officieren. Het was een ontvangst ter gelegen heid van de 49ste verjaardag van het Sowjetleger en de Sowjetlucht- macht. De gastheer in uniform met een zevental medailles aan een ket tinkje over de borst, de zevende (bo venste) met een rode ster in het hart ontving met mevrouw Mikhai- lov in de hal. Na de handdruk en de glimlach, enige communicatie voor wie geen Russisch spreekt, de duik in de menigte. Ik werd linea recta naar een hoek gestuwd, waar een enorm bloemstuk stond. Het was als alle andere bloemstukken in wit en rood gehouden. Een kaartje vertel de dat Elfriede van Blankenburg de royale afzendster was Wie mocht Elfriede wel zijn? Ik diepte een B.Z.er op. Die mensen weten immers alles Hij ne geerde mijn vraag diplomatiek, doch ervaring heeft me geleerd, dat er juist dan iets aan de hand is. De diplomatie en de journalistiek kwa men even in het strijdperk en het doet me bepaald deugd te kunnen vermelden, dat ditmaal de journa listiek het gewonnen heeft. Elfriede van Blankenburg wordt Receptie officieel in Nederland niet gekend. Zij is namelijk (heel officieel) hoofd van de Kammer für Aussen- handel der D.D.R. en woont en werkt in Amsterdam. Tweede verrassing was er de heer Beernink te zien in deze drukke tijd. Maar hij is als parlementariër te gast in de U.S.S.R. geweest, her innerde ik me. Derde verrassing was er me i-rouw H. G. van Anrooy-de Kempe- naer tegen te komen. Zij is eer- vrouw, die ik zeer bewonder. Zij is 1e weduwe van dr. A. van Anrooy 1e initiatiefnemer van de Oorlogs gravenstichting. Dr. van Anrooy stierf ten gevolge -an epn autoonneluk Zijn vrouw werd ernstig gewond. Ze is hersteld. En heeft zich één taak, één doel voor ogen gesteld: het werk door haar man begonnen te voltooien. Nu liggen op vele plaatsen van de wereld de erevel- den verzorgd door trouwe handen, ook als zelden of zelfs nooit een nabestaande kan komen. Het zijn niet alleen de graven van Nederlanders. Daarom was me vrouw Van Anrooy er deze avond. De Stichting -verzorgt de begraaf plaatsen te Amersfoort en op Texel waar Russen ter aarde besteld zijn. Toen ik thuis kwam heb ik het kleine boekje uit de kast gepakt, dat me opeens in herinnering kwam. Het is geschreven door dr. van Anrooy, een ragfijn verhaal over de liefde van de schilder Edpu- ard Manet en het meisje uit Zalt- bommel. Suzanne Leenhoff Het heet Impromptu en is uitgege ven bij Boucher. Ik heb het herle zen voor de zoveelste maal. En zit ten peinzen hoeveel wonderlijks er toch is. Een groots levensverhaal, een stil boekje, dat opeens in je denken en voelen terug komt, ter wijl om je heen veel doelloos ge praat en vluchtige begroetingen het illerbelangrijkste schijnen. Dr. Becrenkamp (c.h.) wiens betoog wij gisteren reeds weergaven, noemde dit het inslaan van een heilloze weg. Ook prof. De Gaay Fortman (a.r.) had een aantal juridische bezwaren te gen dit onderdeel van de Omroepwet. Hij zal ook tegenstemmen. Minister Klompé stelde dat men reid moet zijn om de door de Hoge Raad erkende auteursrechten op de omroepbladen ook werkelijk effectief te maken. De liberaal De Wilde noemde het wetsontwerp een stuk dat geen nieuwe ontwikkeling mogelijk maakt De WD zal het voorstel niet steunen. Volgens minister Klompé biedt het ontwerp zelfs de mogelijkheid om op den duur naar een nationale omroep te groeien. De heer Algra (a.r.) prees de Om roepwet, die naar hij zei, sanctioneert wat uit het particuliere initiatief is voortgekomen en niet een omroep bestel van bovenaf aan de bevolking oplegt. Dinsdag zal over het wetsontwerp worden gestemd. Boamocu NEYV DELHI De Indiase pre mier mevrouw Indira Gandhi heeft met gemak haar zetel in het parlement behou den maar haar regerende Con grespartij heeft een reeks zware klappen te incas seren gekregen bij de algemene verkiezingen in Een bijzondere tegenvaller was dat de president van de Congrespartij, Kamaradzj (63) werd verslagen door de volkomen onbekende studentenlei der Kazhagam (28). Deze nederlaag betekende een groot prestigeverlies voor de partij. Broeders van Taizé nu ook in VS CHICAGO ca Voor het eerst hebben broeders van Taizé hun werkterrein gezocht in Amerika. In een negerwij k in Zuid-Chicago hebben zes broeders van deze protestantse Franse klooster orde zich gevestigd. Ook twee rooms-katholieke Fran ciscaner Minderbroeders hebben hun intrek genomen bij hen. Allen leven in gemeenschap van goederen. En na een jaar zal worden beslist of de proef zal worden voortgezet. (Van een onzer redacteuren) "VTU generaal Soeharto de macht van pre- sident Soekarno heeft overgenomen, rust op hem een enorme verantwoordelijk heid. Slaagt hij er niet spoedig in, orde op zaken te stellen, dan zal de ontevredenheid onder de Indonesische bevolking zich uit eindelijk ook tegen hem keren. Veel zal afhangen van de rol, die Soekarno nog meent te kunnen spelen. De president heeft bij het overdragen van de macht wel om steun voor Soeharto gevraagd. Dat hoeft echter nog niet te betekenen, dat hij zich definitief uitge schakeld voelt. In dit verband is het van belang, hoe het Volkscongres, dat op 7 maart bijeenkomt, over de toekomst van de president zal oordelen. Aanvankelijk heeft het verbazing gewekt NaSOCtlOll dat niet generaal Nasoetion, maar Soeharto de leiding van het militaire bewind in han- er de voorkeur aan, op de achtergrond te den nam. Nasution blijven. Bij de mislukte staatsgreep had hij verwondingen opgelopen. Zijn doch tertje was door de rebellen vermoord. Voor een deel wordt deze aarzeling verklaard door het feit, dat hij tot aan de dag van de staatsgreep als de grote tegenstander van Soekarno werd beschouwd. In het uur der verwarring, dat op 30 september 1965 (in Indonesië was het toen al 1 oktober) was aangebroken, wist Soeharto onmiddellijk wat hem te doen stond. Hij kon dat doen, omdat de communistische samen zweerders met hem geen rekening hadden gehouden. Lang stond Soeharto nl. in de schaduw van de bevelhebber van het leger, generaal Jani en van minister van defensie Nasoetion. Naarmate meer bekend werd over de rol van Soekarno en diens naaste medewerkers in de mislukte staatsgreep, hoe sterker het overwicht van de generaal op de president werd. Soeharto wachtte nog tot 12 maart 1966. voordat hij Soekarno openlijk terzijde schoof. Terzijde Deze gaf niet èlle macht uit handen, maar in werkelijkheid was hij machteloos. Het enige, waar Soekarno zich nog aan vastklampte was de wetenschap, dat Soeharto zich niet kon veroor loven, hem als president af te zetten. De generaal, die deze maand 46 jaar wordt, werd op Midden-Java ge boren en behoort tot de groep, die in Indonesië een belangrijke rol speelt. Evenals Soekarno kent hij de -mentaliteit van het volk. Overigens is Soeharto niet de opvolger van Soekarno. Misschien komt het nog wel eens zo ver. De generaal voelt er zelf echter weinig vooi. Hij gedraagt zich als een ervaren, nuchtere en bedachtzame militaire leider en zal ongetwijfeld in Indonesië een belangrijke rol blijven spelen. Is het ogenblik van Soekarno's aftreden aangebroken, dan zal Soeharto wellicht adviseren, andere figuren te benaderen. Genoemd worden de namen van de vroegere vice-president Mohammed Hatta, de voorzitter van het Volkscongres, generaal Nasoetion en de sultan van Djokja, Hamengkoe Bowono. Intussen lopen nog de gratieverzoeken van Gratie? de ter dood veroordeelde medewerkers van Soekarno, Soebandrio (de vroegere vice-pre mier en ministei van buitenlandse zaken) en Dhani (voormalig lucht machtchef). Met belangstelling wordt uitgezien naar de beslissing, die Soeharto uiteraard in overleg met het kabinetspresidium zal nemen. Om de tegenstellingen in het land niet nog groter te maken zou hij de doodvonnissen in levenslange gevangenisstraffen kunnen veranderen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 5