Mensen pas ongerust ratten mee-eten aan als de tafel Harpe Davids gaf haar winteruitvoering Katwijkse bestrijder zegt uit ervaring: If,- Schaamte werkt remmend )Ules is gericht op 't materiële Jong Voorschoten dook in moderne cultuur Kritiek op tarief koffie en telefoontjes ambtenaren Joh. Bogermanschool (Katw.) hield eerste ouderavond Katwijkse spreeuwen verspreiden zich STICHTING SPAARBANK DER GEMEENTE KATWIJK RAIFFEI5EN-BANK „KATWIJK AAN ZEE- VOORTZETTING RENTEBIJSCHRIJVING 1966 AANMELDING NIEUWE LEERLINGEN UWE LEIDSE COURANT ZATERDAG 11 FEBRUARI 1967 Gymlokaal ATWIJK AAN ZEE Gister- id werd het nieuwe gymnastieklo- i achter de Jan Toropschool offi- 1 in gebruik genomen. Ds. A. egindewey wees er in zijn ope- jswoord naar aanleiding van kus 9 op, dat lichamelijke oefe- r heilzaam is voor de geest. Het iam is een tempel van de Heilige Vt en dient daarom goed onder- ien te worden. Een goede lichame- conditie is een voorwaarde voor- frisse geest. heer A. Boogaard, inspecteur, het onderwijs, demonstreerde de oefemtoesteller Voorts voerde het woord wethouder H. Haasnoot blij was, dat eindelijk de bouw is ooid. de heer A. de Groot voor van het schoolbestuur en do Flinterman, secretaris. i jeugdproblematiek lal wijk onder loep ATWIJK AAN ZEE Na de endkerkdienst van tien uur mor- wordt een gereformeerde jeugd- jnkomst gehouden in Irene. Er- worden gediscussieerd naar aan- ng van een korte inleiding van leer B. Parlevliet over de jeugd- lematiek te Katwijk. emdiploma voor aantal Katwijkse kinderen \TWIJK AAN DEN RIJN Een al kinderen, lid van de zwemver- ing „De Molentuin" heeft in het Clc.ifondsenbad in Wassenaar diplo- pegezwommen. tor het diploma A (zwemproef) jden: Marjan Eedens. Karin Fen- Elisabeth Gujjt, Ellen Jansen, tan c van der Meij, Bennii Rotteveel, 'ine Visee en Jan de Vries. lor het diploma B (geoefend zwera- Ige) slaagden Nicolaas van der Bent. IJtiÜ Jansen, Alex Jongejan en René »n Keulen afgewezen 1. •Ij or het diploma C (zwemvaordig- idiploma I) slaagden René van h, Sarianna Broekhorst, Klaske en Jenny Rodenrijs, afgewezen 1. or het diploma D. (zwemvaardig- idiploma II) slaagden Ineke Roos- Bep van Dijk. Afgewezen 1. examens werden afgenomen door |£|f.N.Z.B. officials H. L E van de yden en W. M. van Kampenhout. ilpverlening: f 4700 fÏATWIJK AAN ZEE De Her- nde Gemeente heeft zondag jl. f de internationale hulpverlening respectabele bedrag van 4700. P ngebracht. ATWIJK AAN ZEE Maandag- d a.s. hoopt ds. Vos uit Baarn in riumfatorkerk te spreken op een j ingsbijeenkomst van de Gerefor- de Kerk. Er worden dia's gem-o- AAN ZEE De gere- eerde predikant ds. F. Pijlman t van 29 augustus tot 19 septem- een reis met De. Hoop mee te Hoog en laag water te Katwijk aan Zee WWIJK AAN ZEE Zondag: water 5.16 en 17.14 uur; laag 1.12 en 13.30 uur. aandag: hoog water 5.46 en 17.56 laag water 1.40 en 13.56 uur. ADVERTENTIE [De Landbouwer' Telefoon 2136 (Van een onzer redacteuren) KATWIJK AAN ZEE Het ver haal over de man met de fluit uit Hameln heeft van liet raitenvan- gersvak een tot de verbeelding sprekend, klassiek beroep ge maakt. Niettemin blijft het on duidelijk achter de ivaas van de legende, geheimzinnig als de rat ten zelf, ongedierte waarover lu gubere verhalen worden verteld. Maar de echte, moderne rattenvanger is anders: een rustige jongeman met een snelle wagen, die slechts van andere zakenlieden verschilt door dat hij vaker bij nacht en ontij door het land gaat. Nuchter Directeur E. J. de Kort (27) van de firma Ratweg te Katwijk aan Zee spreekt ontnuchterend over zijn werk. ,Jiet is een beroep als zovele andere. Het komt vooral op erva ring en vakkennis aan. De kunst is namelijk de verdelgingsmiddelen aan de situatie aan te passen. Ons bedrijf werd in 1940 opgericht en behoort tot de oudste op dit gebied. Wij wer ken voornamelijk voor grote drijven en gemeenten Vergif Voor de verdelging wordt vergif ge bruikt, maar tenminste zo belangrijk is de wering van het ongedierte. We gaan na hoe en waar de ratten of muizen het betrokken pand binnen komen en op onze aanwijzingen worden deze sluipwegen dan ge blokkeerd. Soms moet er een heel plafond uit of moet een gedeelte van een muur worden weggebroken. Dat gebeurt want met een eenmalige verdelging van de dieren kom je er niet 's Naclitx Vooral grote bedrijven hebben er heel wat voor over om van een ratten- of muizenplaag te worden verlost. In die gevallen moeten we er vaak 's .nachts op uit omdat we er o dag in verband met het werk dat moet doorgaan, niet terecht kunnen. U weet, dat ratten en muizen in om land jaarlijks voor miljoenen aan toonbare schade aanrichten, ter- Ds. Hovius voor S.G.P.: Een houten deur staat de ratten niet in de weg. Even knagen en een mooi toegangs poortje. Foto N. van der Horst. IT WIJK AAN ZEE De Ftaat- lig Gereformeerde Partij hield ravond een goed bezochte bijeen- de Kapel aan de Voorstraat, zitter J. A. van Neerbos sprak een omstwoord waarna de plaatselijk .frormde predikant ds. W. Chr. Ho- sprak over: „Een stem in het ven- tijd, aldus ds. Hovius, heeft overeenkomst met de tijd van Ijnja. Alles is gericht op het mate- alles wordt gedaan tot aankle- en verbetering van de mens. evenals in Ninevé klinkt de stem ekering tot de mens, die van Gods in is afgedwaald. Onze tijd wordt gered door het bouwen van scho en kerken, met meer geld en 3 ntie, maar alleen door het houden Gods gebodèn. Gelukkig klinkt ook Waarschuwende stem in onze Sta ll Generaal. Wij willen geen afbraak nek voeren tegen andere partijen maai- ons buigen voor Gods woord. Dat alleen kan ons in deze donkere lijd de weg wijzen. Ds. Hovius zag het als leken aan de wand. dat er in de laatste jaren drie kabinetten zijn geweest. De verwarring en onmacht wordt steeds groter. De Katwijkse afdeling van de S.G.P. mag zich in een gestage groei verheugen wat een hoopvol verschijn sel is, voor de komende verkiezingen, aldus ds. Hovius. tocursus D. Kruyt ,s. maandagvond 8 uur in „noordzee'' „ROME" met dia's, door de heer J. de Kort, TOEGANG VRIJ "fotohandel d. kruyt irstraat 9 - Katwijk aan Zee Telefoon 2851 Een belangrijk onderdeel van het rattenvangersvak is het opspo ren van de sluipwegen van mui zen en ratten. Ze zijn niet altijd even gemakkelijk te vinden. Foto N. van der Horst wijl daar nog grote bedragen bij komen wegens niet aanwijsbare schade. Wie zegt bijvoorbeeld hoe veel branden met ontstaan door deze dieren veroorzaakte kortslui- Voorzichtig De heer De Kort waarschuwt tegen het zelf aanwenden van verdelgingsmid delen. „Daar moet je verstand van hebben. Er gebeuren anders gauw ongelukken. Om succes te hebben, moet je de zaak ook radicaal aan pakken. Wij controleren de objecten om de zes weken, dat is ongeveer de tijd die tussen de paring en de ge boorte van muizen en ratten ver loopt en eveneens de tijd dat de nieuw geboren dieren paringsrjjp worden- De voortplanting gaat verbluffend hard. Niet alleen doordat de dieren zó snel paringsrijp zijn, maar ze wer pen ook nog eens tien tot achttien jongen tegelijk. Globaal kan men zeggen, dat één rat per jaar 350 rat ten voortbrengt. Vervelend Wanneer men daartegen niets zou doen. zouden spoedig rattenplagen in grote omvang optreden met min der prettige gevolgen voor de volks gezondheid. Het vervelende is echter, dat het de meeste mensen maar matig interes seert- Vaak schaamt men zich ook voor de buren, zodat veel te lang wordt gewacht met het inroepen van deskundige hulp of het waar schuwen van de betrokken gemeen telijke instanties- Die schaamte is overigens wel begrij pelijk. want niet zelden zijn de mensen zelf de hoofdschuldigen. Men vraagt er toch eigenlijk om. K{jk eens wat er allemaal niet in de grachten wordt gegooidhoe men van alles op straat kegelt en het vertikt de ophaaldienst te waar schuwen als men met een boel rom mel zit. Men loost hei liever in het geniep. Verkeerd Heel verkeerd is ook etensresten en dergelijke in de wc te gooien. De rat ten komen daar in de riolen op af. In de nieuwbouw komen vaak ratten voor, doordat er aanvankelijk geen vuilnisbakken aanwezig zijn 'en men in de bouwketen het afval meestal maar op de grond smijt". Niet te lang wachten bij het signaleren van ratten, zo luidt dus het devies. Veel mensen zijn te laks. Wanneer ze één rat zien. denken ze, dat het zo'n vaart niet zal lopen. Pas als het er een stuk of veertig zijn en ze bij wijze van spreken aan tafel gaan mee-eten, worden ze ongerust. Voorzitter Laros uitte in zijn lange toespraak de dankbaarheid voor de goede gang van zaken en de grote steun en medewerking van de dorps genoten. De jeugd is in het groeien de korps rijk vertegenwoordigd, zelfs de jonge jeugd. Enkele muziekbekwa- me knapen stonden even op om zich aan het applausgulle publiek [te tonen. Dirigent Wijb. Schoon heeft inPTe paar jaar van zijn artistiek bewind zonder twijfel een gunstige invloed op#de blaasvaardigheid en het muzi kaal élan uitgeoefend. Dit neemt niet weg, dat deze keer toch vrij duide lijk een mengsel van routine en prille kracht merkbaar was. In dit geval be tekende dit een zekere terugval, waar- Advies Ons advies is, breng onmiddellijk de desbetreffende gemeentelijke in stanties op de h*. jgte of waarschuw een bonafide rattenbestrijder. Ei zijn ook beunhazen op rattenbestnj- dingsgebied. die veel geld vragen voor ondoeltreffend werk- Daarom doet men er goed aan een rattenbe strijder met wie men nog geen er varing heeft, wat referenties te vra gen. Daar kan men naar het resultaat bij vorige cliënten informeren. Een paar telefoontjes is dat altijd waard". NOORDWIJKERHOUT De muziekvereniging „De Harpe Davids" gaf ïaarg ewone winteruitvoering in de zaal van Hotel Van der Geest. De \elang stelling was verheugend groot en de rook op den duur te snijden. van men de tijdelijkheid mag hopen en verwachten. Wijb. Schoon deed het wel goed; hij had het grote fanfare-gezelschap ste vig in de hand en wist met enkele werken goede resultaten te bereiken. De Loreto-mars (J. Friedrich) werd in samenwerking met de tam boers gespeeld. Aan deze uitvoering was dus nog weinig te onderscheiden. Steal Away, een ingetogen lang zaam Amerikaans stuk, klonk wel zuiver, maar ook vrij stroef. Eric Ball's tweede „rhapsody on negro spirituals" (onder meer op „river Jordan" en „the battle of Jericho") maakte wel een degelijke indruk, maar de klank was wat nevelig, on- VOORSCHOTEN „Walk in cul ture" met de Jonge Letter Kring in het Cultureel Centrum is voor de ruim honderd aanwezigen een duik geworden in de randverschijnselen der hedendaagse cultuur. Een cul tuur, geschapen door Allen Ginsberg, Slawomir Mrozék, Jan Cremer, Ger- rit Achterberg, Paul Rokanje en Wilbert Stembord. Vier jonge Voorschotenaren: Ellen Verhey (19 jaar, en leerlinge Acade mie voor Podiumvorming); Henk Wil lem van Randwijk (21 jaar, leerling Conservatorium); Wilbert Stembord (22 jaar. student in de rechten) en Jan Paul ten Hoopen (20 jaar, stu dent psychologie) hebben „De Jonge Letter kring" opgericht om jonge kun stenaars de gelegenheid te geven zich op hun eigen vrije creatieve manier aan het publiek te kunnen 'voorstellen. Voor de pauze gaven zij een literaire voordracht. De voordrachten waren gekozen uit de moderne schrijvers in dien men althans Jan Cremer onder de schrijvers wil rekenen. De pil Het tweede deel van de avond was het beste. Het cabaret „Freet meer Freud" blonk uit van originaliteit. Be langrijk was, dat hier eigen werk werd geleverd. Henk Willem van Randwijk zette het programma in met Begrotingsvergadering in Noordwijkerhout NOORDWIJKERHOUT Niet min der dan 7 van de 15 man tellende gemeenteraad van Noordwijkerhout namen deel aan de algemene beschou wingen, die als inleiding van de be handeling der gemeente-begroting 1967 vrijdagmiddag in de raadszaal werden gehouden. Waar de heer C. P. J. Timmer namens de 9 leden tel-* lende KVP-fractie sprak, geeft een kleine optelsom dc conclusie, dat ver der ieder der 6 overige leden zijn beschouwingen namens de overige 6 raadsleden gaf. De heer Timmer (KVP) zei onder meer: Politieke ondoorzichtigheid ken merkt deze tijd. Landelijk is er mist in politiek zowel als in. economisch opzicht. Pas na volgende week woensdag zullen wij duideliik weten, hoe de kiezers zullen hebben gerea geerd op de in de afgelopen jaren gevoerde politiek. Moge ook spoedig de mist in economisch opzicht optrek- Geen politieke mist in de gemeente raad van Noordwijkerhout. De protes tant-christelijke groepering vaart in de huidige samenstelling van de raad zeer duidelijk onder eigen vlag. De twee WD-leden laten evenmin aan duidelijkheid te wensen over. Niet dat de KVP altijd hun manier van optreden kan toejuichen, maar hun standpunten wijken hier en daar van die van de KVP af. Het programma van de PvdA vindt in de plaatselijke afgevaardigde, mr. J. F. Beekman niet alliid een duide lijke exponent, aldus de KVP-woord- voerder. Komt dit door ..tien over Overstappend naar de voorgestelde plannen van burgemeester en wethou ders in 1967 vroeg de heer Timmer KATWIJK AAN ZEE In de Chris telijke Huishoudschool aan de Jan van Brakelstraat hield de Johannes Boger- manschool haar eerste ouderavond on der leiding van het hoofd, de heer J. L. van Kampen. Ds. G. Boer opende deze avond. Na het voorlezen van enkele verzen uit Spreuken 3 sprak hij over „Ouders - kinderen - gezagsverhoudin gen". Het christelijk onderwijs behoort bij de opvoeding der kinderen. Er moet een goede band zijn tussen school en ouders. Vervolgens lieten de kinderen van klas I onder leiding van juffrouw Vroegindewij enkele leuke versjes horen. De leerlingen van de zesde klas voerde het stuk op „Fietsen maar" gymnastische oefeningen. Betekenis naam leiding van onderwijzer Kruimer op de blokfluit enkele christelijke liederen. De leerlingen van de tweede klas voei den het stuk op „Het dorp viert feest' Dit spel sloeg op de verjaardag van de burgemeester. De leerlingen van de vijfde klasse van onderwijzer Bersee voerden het stuk op „De schillen en de dozen'' Na de pauze besprak het hoofd, de heer J. L. van Kampen, over de naam der school. De Johannes Bogerman- school, Johannes Bogerman was predi kant in Leeuwarden. Hij werd in 1600 afgevaardigd naar de Dordtse synode. In 1618-1619 werd hij benoemd tot praeses. In deze synode heeft hij goed werk verricht voor het christelijk on derwijs. Hierna voerden de leerlingen van de 6e klas „Het ware geluk" op. Van de zijde der ouders was veel belangstelling en over het algemeen viel het gebodene haalt u de gelden daan? De bouw van tennisbanen in de Boekhorst (4) en de Zilk (2) is vol gens hem minder urgent dan de bouw van 2 gymnastieklokalen, de bouw van een instructie. een wedstrijdzwembad en zelfs de sport- veldenaanleg in de Boekhorst. Er moet ook worden gedacht aan de huisvesting van beiaarden. Misschien is een bejaardentehuis in deze moder- samenleving niet de oplossing en moet worden gedacht aan een groot aantal kleine woningen voor de bo jaarden. Mr. J. F. Beekman wilde meer sa menwerking in streekverband op maatschappelijk en ander terrein. Zonder schaalvergroting is bestuur lijk gezien, de aanpak van de steeds grotere problemen van recreatie en technische voorzieningen niet moge lijk. De heer A. W. J. de Haas (diss, kath. arb.) zich positief opstellend voor datgene, wat de KVP in zijn begrotingsbeschouwingen naar voren bracht, schonk bijzondere aandacht aan de problemen van de werkgele genheid in het blosmbollenvak. Wat het urgentieplan betreft, acht te de heer De Haas het belangrijker, dat een zwembad wordt gebouwd dan dat tennisbanen worden aangelegd. De heer Ten Braak (Boerenpartij), geschrokken door de hoge uitgaven van de gemeente-reiniging, vroeg zich af of het niet mogelijk zal zijn deze post geheel of nagenoeg geheel sluitend te maken. Hij bepleitte evenals vele andere leden openstel ling van de Duindamse slag en vroeg de grootst mogelijke prioriteit voor de woningbouw. De heer Maarseveen (Prot. Chr.) vond een tekort van f 70.000 op de primitieve begroting, gezien in het licht van een reserve van f 684.000 niet verontrustend. Hoe is deze reser- ontstaan? Ook hij vroeg om hoge re prioriteit bij de bouw van gym nastieklokalen, de uitbreiding van de •erlichting Herenweg en de verdere sanering van de lintbebouwing Zilker- duinweg. De bouw van een instructie- bad is eveneens meer dan dringend gewenst. gen. De heer P. Heemskerk was het on eens met de urgentie van de plannen door B. en W. opgesteld en stelde voor om 2 i.p.v. 4 tennisbanen in de Boekhorst aan te leggen. Ook de VVD wenst snel nieuwe gymnastieklokalen, maar zou ook graag in het dorp een sporthal zien, die dan 's avonds en in de weekein den door de plaatselijke sportvereni ging gebruikt kan worden. Voor het zwembad zou samenwerking met an dere gemeente(n) zeer noodzakelijk Zijn fractiegenoot, de heer D. A. Heeneman, was van mening, dat het gemeentelijke apparaat voor een in verhouding groot deel in plaats van uit soldaten uit officieren bestaat wier taak niet geheel duide lijk is. Is het niveau van het werk dat zij verrichten in overeenstem ming met hun ambtelijke rang? Kan hun werk niet beter en goedkoper door lager gekwalificeerde ambtena ren worden gedaan? De ambtenaren betalen trouwens ook veel te weinig voor hun koffie! Ondanks alle trendmatige verhogin gen van de ambtelijke salarissen be draagt de prijs van het kopje koffie voor de gemeenteambtenaren nog steeds ongeveer f 0,25. De prijs voor het privé-gebruik van de dienst-telefoon is ondanks herhaalde tariefsverhogingen van de PTT reeds enige jaren gelijk. Ik stel u dan ook voor, aldus de rijksambtenaar Heeneman de prijs voor het kopje koffie te brengen op f0,15 en de vergoeding voor het privégebruik van de diensttelefoon met 25 pet. te verhogen. Hoogste prioriteit voor de aanleg van tennisbanen? Toevallig is het zo. aldus de woordvoerder van de WD. dat een groot aantal belanghebbenden bij goede tennisbanen wordt gevormd door ambtenaren, werkzaam in het ge meentehuis. „Het lijkt er dan ook sterk op, dat er hier een groepsbe lang in plaats van een algemeen be lang wordt gediend". Een tiental leerlingen speelde onder'A. Vink sloot de avond. Geluidsactie icordt beëindigd KATWIJK De jacht van de Katwijkse politie op de spreeuwen heeft (gedeeltelijk) succes gehad. Dank zij haar optreden is het aantal spreeu wen in dc buurt van hét gemeentehuis sterk verminderd, maar behalve van de Van den Bergh-stichting zijn gisteravond ook klachten binnen ge komen van bewoners van de Zeeweg en Marijkelaan, dat grote groepen spreeuwen in hun tuinen waren neergestreken. De geluidsactie blijkt dus goede1 aarlfe 'lDs a'leen een versPre^end effect te hebben, zodat zy binnenkort zal worden geëindigd. Introvertimento Overtoere" en daarna volgde „Freet meer Freud" met tekst en muziek van Ten Hoopen, een persi flage op de bekende pil. Het cabaret liep goed niet in het minst door het sublieme pianospel van Van Randwijk. Het is een eigerutyds cabaret, het spot met alle reputaties. Het is niet beledigend mits men wil aannemen, dat de hedendaagse jeugd inderdaad moet leven in een vrijwel onleefbare wereld. De Jonge Letter Kring heeft reden tot bestaan, dat heeft men deze avond bewezen. De meer dan honderd jongeren (zonder lange haren) ver toefden een avond in hun eigen .droom' wereld en hierin paste heel goed de modeshow van Boutique „Pussycat" uit Den Haag. getwijfeld door verschillen in aan pak, motoriek en melodie-afwerking. Met H. van Lijnschotens „De geu zen in de bommelerwaard" vond ik het spel pas echt los komen. De be kende marinierskapel-dirigent toont zich in deze rapsodie, zoals in andere werken, een vlot en in onderdelen goed schrijvend componist. Hij be perkte zich echter niet tot de geuzen- melodie van psalm 79, maar haalde er ook andere wijzen, uit Valerius by, werkte te fragmentarisch en te wei nig samenhangend. Zo hoort men knap en soms geestig muzikaal detail werk, maar bepaald geen voluit ge slaagde compositie. Het korps speelde deze fantasie heel verdienstelijk, pit tig, afwisselend en meestal helder. Een uit motieven van de opera Mozes (Rossini?) samengestelde mars klonk eveneens veelbelovend. Voordat de pauze begon blies een vaardig kwartet uit het ensemble drie delen uit een Handel-suite. Later op de avond werd het pro gramma wat luchtiger: na de „Unga- rische Lustspiel Ouverture" van Ké- ler Béla onder meer een Sousa-mars. Andersons „Bugiers holiday" en „High Society". Joh. van Wolfswinkel Oude vi&serijschool werd moderne kleuterschool KATWIJK AAN ZEE De kleuter- school „De Klaproos" aan de Burger- dijkstraat heeft een grondige verbou wing ondergaan, die veel heeft bijge dragen om van de oude visserij school een nieuw goed ingerichte school te maken. Ook aan het exterieur is grote aandacht besteed. KATWIJK - De 57-jarige H. de Jong (Buitensluisstraat 45) is gister middag omstreeks kwart over vijf op de hoek Baron van Wijckerslootstraat- Sandtlaan op zijn bromfiets in botsing gekomen met een auto. Hij liep een linkeronderbeenfraotuur en een hersen schudding op en moest naar een zieken huis in Leiden worden gebracht. Uw o&A S/raten» LATER ZIJN ZIJ ER U DANKBAAR VOOR. Ook voor hen leidt de weg naar grotere welvaart van kleine bedragen) bij de i het geregeld sparen (ook de spaarbank die U, behalve een hoge rente, de grootst mogelijke veiligheid biedt. EEN SOCIALE INSTELLING ZONDER WINSTOOGMERK. Ouderen, hebt U al kennis gemaakt met het Algemeen Prcmiespaarplan met een premie van 20%? Nadere inlichtingen op onze kantoren KATWIJK AAN ZEE: VOORSTRAAT 88 - W. DE ZWIJGERLAAN 59 - School SUURMONDSTRAAT KATWIJK a/d RIJN: RIJNSTRAAT 36 Spaarders worden verzocht hun boekje voor rentebijschrijving over 1966 ten kantore der bank aan te bieden op één der hieronder aan gegeven dagen, vermeld achter de letter waarmee hun geslachts naam begint: 13. 14 en 15 FEBRUARI 1967 16 en 17 FEBRUARI 1967 20. 21 en 22 FEBRUARI 1967 23 en 24 FEBRUARI 1967 27 en 28 FEBR. en 1 MAART '67 2 en 3 MAART 1967 6. 7 en 8 MAART 1967 9 en 10 MAART 1967 Voor rentebijschrijving is het kantoor der bank elke maandag tot en met vrijdag geopend van 9-12.30 uur en van 2 tot 3 uur. Op vrijdagavond zal geen rentebijschrijving plaatsvinden. In de periode van de rentebijschrijving kunnen geen spaarbusjes ter lediging worden aangeboden. Volgens onze controlevoorschriften is aanbieding van elk spaar boekje op de aangegeven dagen verplicht. E. F en G H en I J. K en L M en N O, P en Q R en S T, U en V W. Y en Z Christelijk-Nationale Scholen uitgaande van de Vereniging voor Chr. Onderwijs op Geref. grondslag d.v. op vrydag 17 februari a.s. in de schoolgebouwen van 7-8 uur n.m. De COLIGNYSCHOOL CALVIJNSCHOOL MARNIXSCHOOL FARÈLSCHOOL KLEUTERSCHOLEN „DE KLIMROOS", Schimmelpenninckstraat Hoofd: Mej. L. de Bruin (eventueel via telef. 4907 Mej. Wielemaker).

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 21