Conditietraining' voor dames van kernploeg in Ter Aar Tien maanden per jaar schaatsen, schaatsen Nederland kansen niet zonder in Val D'Isère Kors/Van Hemert winnen koppelduel op laatste meters Nederlandse kampioene Stien Kaiser (28) veruit de snelste op fondant-ijs PIET VAN RIJN WINT BIJ HEREN Bescheiden Trainingskamp IJSHOCKEY SKI-TEAM ARRIVEERDE DRUPPELSGEWIJS Emissie Stichting Maartenswouden "Wij weten helemaal van niets" FELLE STRIJD IN LISSERBROEK Frankrijk voor algemene devaluaties MEÜVE LEIDSE COURANT 7 WOENSDAG II JANUARI 1967 Van on*e sportredacteur) TER AAR „Een aardige conditietraining voor de meisjes Piet Zwanenburg, de 53-jarige coach van de nationale dames kern-schaatsploeg, merkte het gistermid dag diep weggedoken achter de hoogopgestoken kraag van zijn dikke winterjas rustig op. „Ze hadden ons al in het begin van het seizoen gevraagd eens hier in Ter Aar te komen rijden en dat vonden wij wel leuk. Het is alleen jammer, dat de weersomstandigheden nu zo slecht zijn. Maar ja de meisjes staan weer eens (voor het eerst) op natuur-ijs en dat is toch ook wel belangrijk De invallende dooi heeft de plan> nen van „Ome" Piet Zwanenburg verstoord. Vrijdagmorgen ver trekt hij met zijn vier toprijdsterg Stien Kaiser, Carry Geijssen, Ans Schut en Willy Burgmeyer naar Oost-Berlijn voor de internationale wedstrijden om de Dynamo-Cup en daarvoor had hij de meisjes graag nog wat willen laten rijden onder goede omstandigheden. „Het was de bedoeling, dat wij ook nog naar Vlaardingen zouden gaan, maar dat zal er wel niet meer van komen. Het zit ons met de voorbereidingen ook altijd tegen". Aan de rand van de gezellige land- ijsbaan in Ter Aar volgde Piet Zwa nenburg nauwlettend de verrichtingen van zijn pupillen. Met de klok en de schema's in de hand coachte hij „zijn" meisjes over het steeds zachiter wor dende ijs. waarop de verrichtingen uiteraard ver beneden de verrichtingen van heft afgelopen weekeinde (nationa le kampioenschappen) bleven. Alleen kampioene Stien Kaiser kwam redelijk uit de voeten. Zij won opnieuw alle afstanden WILLY BURGMEYER Voor Willy Burgmeyer (19) uit Nieuwveeu is het (Van onze sportredactie) TER AAR Tien maanden per jaar leeft zij helemaal voor het schaatsen. Tien maanden per jaar traint zij, dat de stukken er afvliegen. Tien maan den lang heeft zij alles voor haar sport over let op haar conditie, gaat vroeg naar bed1. Alleen in maart en april spelen de gladde ijzers géén hoofdrol. Dan is zij Willy Burgmeyer 19 jaar, 7.66 m. groot, donker haar, blauwe ogen een gewoon meisje. Net als alle anderen, een meisje van deze tijd. bij de Nederl. kampioenschappen in „Ik vind 't helemaal niet erg, die tien maanden „schaatsen". Anders doe ik het immers niet? Ik vind het fijn. Vooral, nu ik bij de nationale kern ploeg zit. Nu ik wat begin mee te tel len Terwijl zij spontaan voor zich uit lacht, laat de Nieuwveense Willy Burgmeyer haar schaatsleventje de revue passeren. „In 1961 is het eigen lijk begonnen. Cees Jan Kroon toen één van de Nederlandse toprijders (sprint) die bij ons in de buurt woont, „zag" wel iets in mij en maakte my voorzover dat nog nodig was enthousiast. Van dat ogenblik af ben ik echt gaan trainen. Ach, en toch is het geloof ik wel hard gegaan Bescheiden komt het uit de mond van een 19-jarig meisje, dat het op het ogenblik best naar haar zin heeft. „Het ging wel vlug", vindt zij zelf. Drie jaar later (1964) was zij evenwel Neder lands jeugdkampioene en het jaar daarop nam zij reeds deel aan de we reldkampioenschappen. Ook dit seizoen behoort zij tot het selecte viertal, dat volgende maand in Deventer voor de strijd om de wereld titel aan start komt. Met de kampioene Stien Kaiser, Garry Geijssen en Ans Schut vertrekt Willy Burgmeyer (het afgelopen weekeinde „slechts" vierde Leiftse schaakbond Voorschoten 1 verslaat rivaal L.S.G. 2 LEIDEN Het eerste tiental van de «chaakclub Voorschoten gaat zeer hoge ogen gooien in de eerste klas competitie van de Leidse Schaakbond. De 51,2—4% zege op favoriet LSG 2 bracht de Voor schotenaren nog steviger aan de kop Het enige team. dat Voorschoten 1 de weg naar het kampioenschap nog zou kunnen ver sperren is Philidor 2. Verder heeft Voor schoten 1 ..slechts" Philidor 3 en 4 op het programma. Als Voorschoten 1 strui kelt. kan ook Alphen 1 nog kansen krlj- ..edstrijdformuller van de belangrijke wedstrijd Boskoop 1— LSG 4 onjuist te zijn ingevuld Na, tie heeft niet Boskoop 1, ma 'dj 61 deze wedstrijd gewonnei LSG 4 met LSG 4 loor inmiddels de koppositie aan Bodegra ven 1. dat in de uitwedstrijd tegen de Lei denaren met 7—3 aan het langste eind trok. Bodegraven 1 zal nog concurrentie onder vinden van Boskoop 1. dat met 6'/i3% Leiderdorp versloeg. De vorige week gepubliceerde stand ln 2A dient te worden gecorrigeerd. Op het ogenblik is de stand aan de kop: Bodegraven 1 3 6 19 Boskoop 1 4 6 24 LSG 4 4 6 21V> Alphen 2 3 4 16'/» In klas 2B zette Noordwijk 1 de over winningenreeks voort door Philidor 5 met voorlopig 6—2 te kloppen In klas 3C drukte Leithen 3 het tiental van Valkenburg nog vaster op de onderste Plaats door een 9'/f—overwinning Re vanche kon tegen Voorschoten 3 nog niet het volle pond behalen: de doofstommen- schaakclub leidt met 54. Amsterdam) morgenochtend onder lei ding van coach Piet Zwanenburg naar Oost-Berlijn om deel te nemen aan de internationale strijd om de Dynamo- Cup. Daarna staan nog wedstrijden (waarschijnlijk) in Zweden op het programma. Van 5 tot en met 19 februari kan zij dank zij het Sportfonds Leo van der Kar haar tenten opslaan in Deventer om zich in alle rust voor te bereiden op de komende strijd om de wereldtitel. Een strijd, waarin zij hoopt goed voor de dag te komen. Want de eerste jaren wil zij voorlopig nog blijven schaatsen. Tien maanden per jaar. Jaccjues van Eijk op eigen (korte) baan zeer snel (Van onze sportredactie) HAZERSWOUDE De gisteravond op de door de invallende dooi zwaar rdijende landijsbaan in Hazerswoude (dorp) gehouden nationale kortebaan- wedstrijd voor heren heeft een over winning opgeleverd voor de plaatselij ke favoriet Jacques van Eijk- In de eindstrijd verwees de bijzonder goed startende Van Eijk Bongers uit Moor drecht duidelijk naar de tweede plaats. Van Wageningen uit Nieuwkoop legde op de derde prijs beslag. Er namen 23 rijders aan de wedstrijden over 16" meter deeL Kansen voor Philidor LEIDEN Zaterdagmiddag wordt de vierde ronde gespeeld in de competitie van de Kon. Ned. Schaakbond. In de hoofdklasse zal koploper Philidor het is nog slechts eveta wennen de schaak vereniging Arnhem op bezoek krijgen. Na de voorgaande successen zullen de Leidenaren wel zo optimistisch zijn om op een overwinning te rekenen. De wedstrijd wordt gespeeld in de grote kantine van Clos en Leembruggen. In de eerste klas zal het Leidsch Schaakgenootschap het in de uitwed strijd tegen het Groningse StautmLon waarschijnlijk niet makkelijk krijgen Maar meestal zijn de Leidenaren tegen aterke teams in hun beste vorm. TORONTO Het Canadese ijshockey- team heeft dinsdagavond in Toronto met 4—3 gewonnen van Rusland. De tussen standen waren 01, 21 en 21. De wed strijd werd bijgewoond door 16.000 toe schouwers. Dagje uit Het slechte ijs toen in de na middag water op de baan kwam en zich scheuren begonnen af te teke nen in het fondant-ijs toonde coach Zwanenburg zich onmiddellijk de bezorgde vader door zün pupillen tot de grootste voorzichtigheid te manen de hinderlijke wind op het lange rechte stuk en de matige tijden, mochten de pret bij de nationale da mes-kernploeg niet drukken. Men was (na een dagje rust) met uitzondering van de Apeldoornse Ans Schut wéér bij elkaar. Ze waren ge woon een „dagje uit", zoals kampioene Stien Kaiser, die van de foto's en handtekeningen jagende Ter Aarse- jeugd weinig rust kreeg, lachend tegen haar schaaitsvriendinnen opmerkte. De 28-jarige administratrice bij de Rijkspolitie in Delft „Vorige week heb ik twee maanden verlof gevraagd" stak trouwens toch helemaal in een goede bui. Tevreden over haar presta ties tijdens de nationale titelstrijd in Amsterdam, waar zij alle vier de af standen (in nieuwe recordtijden) won. „Tot nog toe ben ik beslist niet onte vreden. Maar ja, er wordt nu iets van mij verwacht. Ik ben de Nederlandse kampioene. Houdster van alle records. Daar rekent men op. Ik voel mij ove rigens qog niet zo sterk als twee jaar geleden. Die knie, hè. Daar komt 't door. Last heb ik er nauwelijks meer van maar toch, die super-conditie van twee jaar geleden zal ik misschien wel nooit meer bereiken. De jaren gaan immers ook meetellen. Met mijn 28 jaar behoor ik nu tot de oude garde. Ofschoon al die Russinnen ook zo rond de dertig schommelen Grote vonn Die leeftijd sprak gistermiddag tij dens de invitatiewedstrijden op de Ter Aarse ijsbaan geen enkel woordje mee. Wel de grote vorm, waarin de Delftse kampioene op het ogenblik verkeert. Op de zware, steeds zachter word en- baan kon Stien Kaiser als enige imponeren, al bleven ook haar tijden ver boven normaal. De 19-jarige Carry Geijssen moest op de 500 meter meer dan anderhalve seconde prijsgeven en alleen de Nieuwveense Willy Burg meyer en Beppie Geijssen konden op de 1000 meter enigszins in het spoor van de Delftse blijven Tijdens het laat ste nummer, de 1500 meter, reed Stien Kaiser al haar tegenstandsters op een ruime achterstand. In het totaalklasse- menit legde zij dan ook onbedreigd vóór Beppie Geijssen en Willy Burgmeyer op de eerste plaats beslag. De strijd bij de heren om het kam pioenschap van Ter Aar leverde een overwinning op voor Piet van Rijn uit Roelofa rends veen, diedoor een zege op het slotnummer, de 3000 meter, zijn eindoverwinning veilig stelde. Door eerste plaatsen op de 500 m en 1500 m veroverde Gerard Rijneveld (Den Hoef) het clubkam pioenschap. Jan van der Hoorn Gzn. eindigde als derde en prolongeerde daardoor zijn Ter Aarse titel. Uitslagen Willem Vermeulen 55.5. Dames 1000 meter: 1 Stien Kaiser 1.58.8; 2 Willie Burgmeyer 1.59 4; 3 Beppie Geijssen 1.59.8: 4 Wü Vel-De Beer 2.01; 5 Tineke Kroone 2.03.5; 6 Ellie van der Brom 2.04.6; 7 Hetty van Rijn 2.05.9: 8 Carry Geijssen 7; 9 Riet Heemskerk 2.15.3: 10 Kreina Tol 2.27.5. Heren 1500 meter: 1 Gerard Rijneveld 2.52.6 2 Jan Hoorn Gzn. 2.54.7; 3 Piet van Rijn 2.55.8 Dames 1500 meter: 1 Stien Kaiser 237.6; Wil Vel-De Beer 3.02.3; 3 Bep Geijssen 3.02.5; 4 Willy Burgmeyer 3.03.4; 5 Carry 03 8 6 Ellie i ren 3000 meter: 1 Piet van Rijn 6.14.2: 2 van der Hoorn Gzn. 6.14.3: 3 Hafis Koeleman 6.19.4. Dames totaalklassement: 1 Stien Kaiser 171.900; 2 Beppie Geijssen 176.033: 3 Willy Burgmeyer 176.233: 177.167. Heren totaalklassement: 1 Piet van Rijn -ard Rijneveld 172.783: 3 Jan 172.767; van der Hoorn Gzn. 174.316: 4 Wim Ver meulen 178.600; 5 Kees Wil Vel-De Beer Stien Kaiser was gistermiddag in Ter Aar veruit de sterkste. Ook de Nieuwveense Willy Burgmeyer (links) slaagde er op de 3000 meter niet in de 28-jarige nationale kampioene, houdster van alle Nederlandse records, te bedreigen. (Foto N. van der Horst) i der Hoorn Gzn. (Van een bijzondere medewerker) VAL D'ISERE Eindelijk was dan het Nederlandse Ski-team bij elkaar en kon de training beginnen. De seniorenkampioenschappen van de Lage Landen waaraan deelnemen België (dit jaar gastheer), Denemarken, Enge land, Luxemburg en Nederland zullen 12, 13 en 14 januari in het kleine, maar prachtig gelegen Franse dorpje Val D'Isère worden gehouden. Druppelsgewijs waren de Nederlanders aangekomen en zitten overal ver spreid. Franse jongelui trainen erg hard Dat zoiets de teamgeest niet be vorderde, werd toch wel aangevoeld en het resultaat was dat zowel de dames als de heren nu in één hotel zijn ondergebracht. De eigenaars van dit hotel zijn de ouders van de bekende Franse skiër Jean Claude Killy. Melanie Kramers, die vanuit Val D'Isère plotseling terug naar Rotterdam moest, was de hekkensluitster. In het Ne- Carola Burgerhout, die nu alleen maar toeschouwer is, in vliegende vaart bij een afdaling tijdens het trainen voor slalom en reuzen slalom. De Volharding (N.V. Machinefabriek en Scheepswerf) te Amsterdam heeft de N.V. Scheepswerf en Machinefabriek Wed. J. L. Ceuvel overgenomen mede wegens het aftreden van de heer Hasse- leij Kirchner als directeur der laatste wegens zün hoge leeftijd. Het pedsoneel kan met behoud van dienstüjd en in komen by de Volharding in dienst tre den, alles in overleg met de vakbonden. Eerste Hollandsche Levensverzeke- rings-Bank: De proauktie bedroeg in 1966 f70,5 miljoen, de vooruitgang 44 min. tot f511,5 min. verzekerd epitaaf De rentevoet der premiereserve is .03 pet. de extra-waarborgen zijn 10 >ct. van de premiereserve. De Franse aandrang op verhoging van de goudprijs veroorzaakte maandag grote vraag op de Parijse goudmarkt. Twee ton goud ging in andere handen over tegen de hoogste prijs sinds 5 jaar, namelijk 5665 franken, tegen vrijdag 5650. De gouden napoleon had een re- cordprijs van 50,40 fr. bij een omzet van 40.000 munten. AMSTERDAM By een syndicaat on der leiding van de Nederlandsche Cre- dietbank en de Nederlandsche Midden- standsbank staat 17 januari de inschrij ving open op f 5 miljoen 7% pet 30-ja- rige obligaties der stichting Maartenswou den te Drachten 98 pet, storting 1 fe bruari. aflosbaar a pari in 1978/97, met mogeUjkheid van vervroegde aflossing in 1978/82 101 pet, daarna 100 pet. Beurs, notering wordt gevraagd. Doel is gedeel- telyke betaling van de bouwkosten van het eerste deel te Drachten en de pas ge reedgekomen uitbreiding te Rolde ln 1965 is reeds een lening van f 6 min aan gegaan. Een derde lening voor de verdere kosten is nog op komst. De investeringen tot eind 1978 zullen f 40 min. bedragen voor Maartenswouden te Drachten en Mariencamp te Rolde, voor de verple ging van 700 internaatspatiënten. derlandse kamp is ieders verwachting gericht od Eveliene de Weger die met haar 16 jaren de jongste deelneemster is. Met haar ouders arriveerde zy reeds op 18 december en elke dag trainde ze met haar broer Frits Deiters. Hans de Jong, Floris Kroon en de sympathieke jeugd van het Franse wintersportplaatsje op de slalom en reuzenslalom. Deze Fran se jongelui worden de toekomstige Kil- ly's en Goitschels vaa Frankrük en win nen nu al vele internationale jeugdwed strijden. Intocht burgemeester op het witte doek NOORDWIJK Een verrassing op de nieuwjaarsbijeenkomst van de Noordwijkse Filmclub was de ver toning van een reportage van intocht en installatie van burgemeester Bon- nike, vervaardigd door de heren Kleton en Hooijberg. filmliga op 10 maart een avond Leiden te verzorgen. De heer Muller draaide zijn grote Mexico-film. Meisje brak been op ijsbaan NOORDWIJK Op de ijsbaan aan het Langevelderslag kwam de 13-jarige Willeke van den Eykel bij een botsing met een schaatsenrijder zo ongelukkig te vallen, dat zij een dijbeen brak. Het meisje is naar het academisch zieken huis te Leiden vervoerd. NOORDWIJK Een 30-jarige mon teur uit Delft kwam in de Schiestraat te vallen toen hij tegen een verkeers- heuveltje reed. De ligging van de verkeersheuvel ter plaatse waar bromfietsers de rij baan oversteken, is wat onduidelijk, vooral voor mensen, die hier niet be kend zijn. De Delftenaar liep bij de val ver wondingen op, terwijl zijn brommer werd beschadigd. Burgerlijke staiid van Noordwijk Cornells Henrfcus. )uivenvoorden; Adrlanus Cornells Wilhel- nus, z v C Hoogeveen. Ondertrouwd. J M Derksen. Noordwljker- iout en E J Zuidhoek; Th Wisk. Heswall n D van der Meulen. Getrouwd: G W Aten en E E C de Koek. wijkerhout; L A ■cnhage ei nann, Rüsselsheim en M van Venetlën. Overleden: J M Hessier (1908): G Rekers, v x v d Gugten (1901); M C van Stijn (1929) V Verschoor, w v C J Versteeg (1895), ter van de drievoudige skikampioene Barbara. In het begin kon zij aanvan kelijk moeilijk meekomen met het toen al hoge tempo van dc training. Toen ze samen met Melanie op de slalom-helling een afdaling beoefende was er bij Carola een duidelijke ach teruitgang te constateren, 's-Avonds verscheen de dokter die haar duidelijk maakte dat het voorlopig met skieën is afgelopen, ze had toen 40 graden koorts. Renee Palm in Neustift werd opge beld en haar werd gevraagd naar Val D'Isère te komen om de Nederlandse kleuren te verdedigen. Ze moest echter weer naar school zodat ze inplaats van naar Frankrük weer naar Nederland vertrok. VOORZITTER WERTER VAN SLEUTELSTAD' (Van onze sportredactie) LEIDEN ..Geruchten als zou onze schorsing zijn opgeheven, berus ten op geen enkele grond van waarheid. Wc weten van niets en hebben ook nog geen stappen on dernomen om een voortijdig aan de zaak te maken. Het enige wat we tot nog toe hebben gedaan gisteren is een brief geschre ven naar het Bondsbestuur. Maar daar kan onmogelijk uit worden geconcludeerd dat De Sleutelstad niet meer langs de kant staat". Ontkent Voorzitter Jan Werter heeft zich de laatste twee dagen verwonderd afge vraagd waar de geruchten vandaan komen, dat het Bondsbestuur De Sleutelstad weer in genade zou heb ben aangenomen. Ook de KNZB zelf weet van niets:" De zaak „De Sleutelstad" loopt nog steeds. Er is maandagavond wel een vergadering van ons hoofdbestuur geweest, maar de naam De Sleutel stad is er niet gevallen. Penningmeester W, v.d. Krol voor zitter Jan de Vries en secretaris Koen Antlioni waren niet bereikbaar ontkende alle berichten ten stel ligste. „Misschien dat de tuchtcom- missie een beslissing heeft genomen, maar dat zou ons inmiddels wel be reikt moeten hebben. Het lijkt me bovendien erg onwaarschijnlijk". Wist niets Ook de vice-voorzitter van de tucht- commissie, mr. U. J. de Jong uit Utrecht, wist niet anders dan dat de voorlopige schorsing van De Sleutelstad nog steeds van kracht is. „De zaak is in onderzoek en komt binnenkort voor. Van opheffing van de straf is voorlopig dan ook geen sprake". Leiderdorpse bridgeclub LEIDERDORP Uitslag van de zevende ronde van de ladderwedstrijd: Groep rood: Tjjssende Winter, totaal 545; Gerlich—Van Leeuwen 487; Plas—De Vries 478; Jans—Van Zonneveld 475; Jans— Pouw 472; Van der Bijl—Zwanenburg 468: HoogervorstZandbergen 452; echtpaar Groesbeek 447. Groep zwart: LoofWitkamp 489; Blom— Danz 474; Altink—v d Upwich 455; echptaar Verduin 439: echtpaar Donkersgoed 439; Duy- ker—Kieft 435: Van der Koog—Wessels 425; Van Berge HenegouwenKoning 419. Groep groen: Van GelderDe Jong 470; Karstens—Karstens 469; echtpaar Van Kla veren 447; Zwarts—Karstens 436; echtpaar Rompes 432; DamenSchippers 426; Van der Bijl—Zwanenburg 419; echtpaar Stokhuyzen 395. Groep geel: echtpaar Danz 428: Van Berge Henegouwen—Brummelkamp 427; echtpaar Schutte 419; echtpaar Lenaers 417; Van Schendel—Bosse 402: De Koning—Van Zon neveld 387; Veldhuyzen—Van Vliet 383: Bosse—Wessels 348. (Van onze sportredactie) LISSERBROEK Voor eigen publiek heeft Frans Kors gistermiddag met de Leiderdorper Koos van Hemert de nationale koppelwedstrijden op de Üsbaan in Lisserbroek gewonnen. In een spannende finale bleven Kors Van Hemert de jeugdige Herman Zuiderduin en Marcel Pennings en de Boskopers Jacques van EijkBas Slingerland met klein verschil de baas. Op het zware, steeds zachter wordende ijs van de Lisserbroekse landbaan hebben zeventien koppels PARIJS De Franse minister van fi nanciën, Debré, heeft in een gesprek met Le Monde verklaard dat het op een bü- eenkomst van gouverneurs van het In ternationale Monetaire Fonds op 22 en 23 januari te Londen zal voorstellen de mo gelijkheid van herziening van de goud- prüs te bestuderen. Een dergeUjke her ziening zou neerkomen op devaluatie van de dollar, het pond sterling en andere belangrijke valuta's. Debré wees het scheppen van kunstmatige geldreserve- middclen af en eveneens het scheppen van reservemiddelen afgeleid van goud, zoals Giscard d'Etaing had voorge steld, omdat dit de geldelüke soevereini- teit van de staten zou aantasten. Hij ver klaarde dat de huidige goudprijs van 35 dollars per ounce in 1934 werd vastge steld en dat in 1966 voor het eerst in de geschiedenis de goudproduktie geheel in particuliere handen is gekomen en dat er niets overbleef voor gelddoeleinden. een felle strijd uitgevochten om de prijzen. Een strijd, waarin de vier „koningskoppels" Frans Kors Koos van Hemert, Jacques van EijkBas Slingerland, Herman ZuiderduinMarcel Pennings en Jan van HemertArie Rijkaart de toon aangaven. In de finale over acht ronden (2800 meter) was er nauwelüks enig krachts verschil. Pas op de laatste baan slaagde Frans Kors erin enkele meters voor sprong te nemen, die hü niet meer af stond. Marcel Pennings verleden jaar Nederlands jeugdkampioen langebaan, maar dit seizoen niet meer bü de kern ploeg omdat de KNSB hem voor de keus stelde: schaatsen of wielrennen greep op de laatste meters de tweede prijs. De verliezersronde (individueel) eindigde in een zege voor Wallie Schoten uit Noord- wyk. Uitslag De uitslag luidt: Nationale koppelwedstrüd: 1 F Kors (Lisserbroek)/K van Hemert (Leider dorp; 2 H Zuiderduin (Lisse)/M Pen nings (Nieuw-Vennep); 3 J van Eijk (Ha zerswoude) /B Slingerland (Boskoop); 4 J van Hemert (Leiderdorp)/A Reikaart (Leiderdorp). Verliezcrsronde (1400 m): 1 W van Schoten (Noordwyk); 2 S Barnhoorn (Noordwijk); 3 S Veldhuis (Noordwijk); 4 Van Tongeren (Warmond).

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 7