Weekagenda Commentaar Dr. Van der Zwaan deed intrede te Leiden Margriet welkom, en Pieter. welkom! „Rationalisatie kan betekenen: openbreken familiebedrijf Kamer FOLK BEAT 14 NAM REVANCHE [euwe leidse courant maandag 9 januari 1967 Nieuwjaarsrede ir. Van Hoek voor K. van K. LEIDEN Na een korte huishoudelijke vergadering voor de leden hield ir. J. J. G. van Hoek, voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland, vanmiddag in de Grote Pers van De Lakenhal zijn nieuwjaarsrede. Hij deed dit ten aanhoren van een groot aantal ge nodigden, onder wie tal van burgemeesters uit de omgeving. In zijn rede was hij uiteraard niet zo optimistisch ten aanzien van de huidige econo mische situatie. Maandag (9 jan.) Leiderdorp Hervormde kerk, 8 uur1 ld. K. en O., concert Utrechts Barok- nsemble. Leiderdorp dorpshuis, ruiiayond fi- itelistenvereniging Rijnstreek, jun. van tot 8 u., sen. van 8 tot 11 urn. Dinsdag (10 jan.) Stadhuis, 7 tot 8 u.: zitting Bouwfonds [ed. Gemeenten. Breestraat 19, 7 uur: spreekuur Chr. migratiecentrale. Petruszaaltje Lammenschans weg. ur: alg. ledenverg. De Natuurvriend. DEN HAAG Schouwburg 8.15 uur lentrum met „De reis om de wereld in ichtig dagen". DEN HAAG Diligen'ia, 8 uur. 'ereniging voor Kamermuziek, blaas- ffintet DanzL Woensdag (11 jan.) Zaal Koningskerk (Noord), 8 uur: oord Christenvrouwenbond, ds. leer te Schevendngen over zijn reis met Hoop. Breestraat 19, 8 uur: afid. Leiden Chr. «ld plattelandsvrouwen en meisjes, zus- r Versluijs over bejaardenzorg. Schouwburg, 8 uur: K. en O.-toneel, lottf Toneel met „Madame Trincesse' Foyer Gehoorzaal, 8 uur: Vereniging oor Pedagogiek, ontspanningsprogram- oa„ afscheid van secretaris Den Haan. Stadhuis, 4 tot 6 uur: spreekuur so ciale raadsvrouw. DEN HAAG Schouwburg 8.15 urn: üieat?- nei ..Saint Joan" DEN HAAG Diligentia, 8.15 uur: Yirginia Snuey, zang, aan de vleugel stvan Haydu. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur tesidentie-Orkest, met pianosolist. Donderdag (12 jan.) School Breestraat 66, 10.30 tot 4.30 u.: ïef tentoonstelt in g Bovenzaal Bevrijdingskerk, 8 u.: afd. uid-West Christenvrouwenbond, A Kieft te Wassenaar over creativiteit en ersoonlij kheidsvorming. Schouwburg 8 uur: K. en O.-toneel Rott. Toneel met „Madame Princesse" sgehoorzaal. 8 uur: concert De Stem der Volks en Jeugdkamerorkest teiden. Rest. Van der Heyden. Breestraat 85 15 uur: filmavond Israëlisch Na". Verkeersbureau. DEN HAAG Schouwburg. 8.15 uur: laagsche Comedie met „Een zondag ir: New York" DEN HAAG Diligentia, 8.15 uur Ned. Kamerorkest, met Jannv van We ring clavecimbel en Frans Brüggen blok duit. Vrijdag (13 jan.) School Breestraat 66, 10.30 tot 4.30 u weeftentoonstellinfi Stadsgehoorzaal. 8 uur: kunstkring Voor Allen, concert Parrenin-kwartet Boshuis, achter Hoflaan 74: ruilbeurs yoor verzamelaars. Steenschuur 6, 8 uur: afd. centrum Christen-vrouwenbond, ds. H. Bonter (Leiden) over „Ik wou dat het alle da len zondag was". Rapenburg 10: jeugd-ontmoetingscer.- hum Rehobot tienersoc. 't Venster, film .Whisky Galore". Den Burcht, 8 uur: Toneelavond chr. toneelgroep Amphis, opvoering van Olivia". Antonius-clubhuis, Mare 43, 8 uur: lieuwjaarsbijeenkomst Bond van Speel tuinverenigingen voor Leiden. DEN HAAG Diligentia: 8.15 uur: Ned. Kamerorkest, met Janny van We ring clavecimbel en Frans Brüggen blok fluit Zaterdag (14 jan.) L.H.J.-gebouw In den Moriaan, Leven- daal 101, 8 uur: herv. jongerensociëteit, engelse film. Breestraat 19: jongerensoc. Boemerang lisballet. Den Brcht, 8 uur: feestavond Smit Röntgen Ontspanning. Rapenburg 10: jeugdontmoetingscen- trum Rehoboth, open huis voor iedereen. DEN HAAG Schouwburg. 8.15 uur: aagsche Comedie met „Lied jn de sche- DEN HAAG Diligentia, 8.15 uur Alicia de Lancha, piano. DEN IIAAG Circus-theater, 8.30 u. nam.: Ned. Danstheater, met Ned. Bal- let-órkest. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 u.; Concertgebouworkest. Zondag (15 jan.) Rapenburg 10: jeugdontmoetingscen- kujn Rehoboth, jongerensoc. 't Roefje, *ilm „Whisky Galore". heer Van Hoek schonk aan dacht aan het aantal in 't Han delsregister inge schreven nieuwe bedrijven. Dit verschilt slechts weinig van het aantal opgeheven naar elders verplaatste on dernemingen. Van een gezonde bemoedigende bloei kan, uit de- gezichtshoek bezien, niet wor den gesproken. Het feit, dat Lei den als centrum van het gebied al geruime tijd praktisch geen ruimte meer te bieden heeft voor nieuwe vestigin gen is daaraan niet vreemd. De forse tariefsverhogingen van de PTT hangen samen met de tweeslach tige positie van deze instelling ener zijds bestuurlijk-organisatorisch tot het overheidsapparaat behorende, ander zijds als dienstenverlenend bedrijf aan het maatschappelijk verkeer deelne- Grote inspanning nodig De toestand van handel en nijver heid in het district samenvattend, kwam de heer Van Hoek tot het vol gende beeld: een gelijk blijven of in krimpen van de orderportefeuilles, een wat minder moeilijke personeelsvoor ziening hoewel vakbekwame ar beidskrachten nog altijd zéér schaars blijven en een verscherpte concur rentie bij de afzet der produkten. Voor 1967 verwacht men een voort gang van deze ontwikkeling; men zal zich zéér moeten inspannen om de hogere omzetten te bereiken, die bij |de stijgende lasten nodig zijn. Het politieke en economische gebeu ren in het afgelopen jaar was voor Van Hoek aanleiding zijn bespie gelingen over plaats en verantwoor delijkheid van de ondernemer in de huidige situatie verder uit te werken. Sanering Ir Van Hoek meende dat een waar schuwend woord (zoals dat van de Bankiersvereniging: dat de financie ring van het bedrijfsleven door de banken onoverkomelijke bezwaren zal ondervinden, indien de loonstijging de produktiviteitstoeneming aanmerkelij k te boven zal blijven gaan) zakelijk en positief dient te worden gewaar deerd als uiting van bezorgdheid over de ontwikkelingen op sociaal-econo misch terrein. Hij stelde de vraag of de stem van de ondernemer tot nu toe niet te weinig en te zwak heeft ge klonken. Ten slotte riep de voorzitter het be drijfsleven op tot een aantal eigen taken: rationalisatie en opvoeren van de kwaliteit om concurrerend te kun nen blijven of worden. Dit kan leiden tot het openbreken van het gesloten familiebedrijf, het aantrekken van fris bloed in de leiding en het opgeven van eigen zelfstandigheid: een s ring van bedrijven en sanering van de verhoudingen binnen de overblijvende en nieuwe bedrijven, voerend tot t hernieuwde gezamenlijke instelling inspanning tegenover de gestelde taak als levensvoorwaarde en uitdaging onze nationale economie. Nieuwjaarsontmoeting Ons Grunnegerlaand LEIDEN Vrijdagavond hield Ons Grunnegerlaand haar Neijoarsvezide in de Jacobazaal van Den Burcht. De voorzitter keek even vooruit in het nieuwe jaar, waarin Ons Grunneger laand haar 45-jarig bestaan hoopt te herdenken (november). De heer Riks bracht wat schetsjes 1 voordrachten, die, zoals gewoonlijk op zijn gezellige en humoristische ma nier, bij ieder in de smaak vielen. Het bingospel werd ook gespeeld. Mooie prijzen waren hiermee te winnen. De hoofdschotel was de eenakter Oetstapke" van P. J. Dorrenboom, in dialect overgebracht door Jac. Kre- mer. Het werd goed gespeeld door le den van de eigen toneelclub onder regie van de heer P. Bult. Tussen dit alles door wei"d gezellig met elkaar gepraat en de tractatie op „olie wieven en grunneker kouk" was wel een hoogtepunt. De zaal was geheel bezet. Rijneburgers reden in gestolen auto rond LEIDEN De politie heeft zater dagavond om tien voor tien een 15- jarige sch 'ier en een 16-jarige bijrij der, beiden uit Rijnsburg aangehouden voor een bestelauto, die zij daar had den gestolen. De 15-jarige scholier, die als be stuurder fungeerde reed in Leiden op de Langebrug tegen de deuren van een bioscoop aan. Ze lieten de auto in dt steek en namen de vlucht. Later kon den ze op de Stationsweg worden aan gehouden. De politie heeft de jongens overgegeven aan de politie te Rijns burg. LEIDEN Na 's morgens te zijn bevestigd door ds. A. T. Besselaar te Eindhoven deed dr. W. van der Zwaan (49) gisteravond in de Zuiderkerk zijn inter ede als predikant van de Gereformeerde Kerk (wijk I). Het aan tal predikanten is hiermee volledig geworden. Dr. Van der Zwaan preekte naar aanleiding van Johannes 14 6a „Ik ben de weg en de waarheid en het leven". Als achtergrond gebruikte hij het oude kinderversje „Een karretje langs de zandweg reed", waarvan hij enkele verzen voorlas om zijn bedoelingen duidelijker te maken. VERENIGING VOOR PEDAGOGIEK De I Foyer v. d. Stadsgehoorzaal Fern-amdel in: „Twee schelmen a. d. hemelpoort" Introductie toegestaan. Welke apotheek? Geopend voor spoedeisend-- geval Doeza-apotheek, Doezastraat 31, *1313. Films Camera (2.30, 7 en 9.15 uur): The Knack (18 Jaar). Lldo 12.30. i en 9.15 uur): Operatie Opi um (14 jf-ai) Luxor (2.30. 7 en 9.15 uur): De stem van nei watei (alle leeftijden) Rex (2.30. 7.15 en 9.15 uur) Het bloed- ntueel van de Zambi's (18 jaar) Studio (2.30 en 9.15 uur): Persona (18 Jaar) Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur): The pro- Dais (14 jaar) Tentoonstellingen Academiegebouw scruiaeryen vaD Kees Vollemans (tot 18 lanuari) De Lakenhal: tekeningen uit hel Pren :enkabinet te Leiden van hei vroege landschap, van 18 dec tot 16 jan., dag van 10 tol 4 u zondags van 1 tot 4 uur WASSENAAR: Kunstzaal Heuff, Hof- laan 7, tentoonstelling schilderijen Nancy van Overveldt en keramiek van Gijb Zaalberg (van 16 jan. tjn. 2 febr., dag. 10 tot 5 u., ook op dinsdagavond v tot 10 u., zondags gesloten). TN de Lakenhal gaf de Kamer van Koophandel vanmiddag haar tradi tionele nieuwjaarsreceptie. Een groot aantal genodigden uit allerlei gele dingen van onze streeksamenleving maakt daar zijn opwachting. Het is er altijd bijzonder gezellig, waartoe de sfeer van ons stedelijk museum uiter aard veel bijdraagt, maar belangrijk is dat zovelen die een vooraanstaande post in het maatschappelijk leven bezetten, van de voorzitter van de Kamer zelf horen, hoe de stand van zaken op het ogenblik is en aan welke voorwaarden moet worden vol daan om de bedrijven gezond te hou den. De Kamer vervult als openbaar or gaan van het bedrijfsleven in dit ge west een niet-eenvoudige taak. Zij heeft het gevoel dat de uitvoering van deze taak veel van haar zin zou verliezen als naast de beperkte leden kring de algemene belangstelling ont brak. Uit de opkomst op de nieuw jaarsreceptie blijkt telkenjare dat die belangstelling wel degelijk bestaat. Wat voor de Kamer een stimulans mag zijn het bedrijfsleven met raad en daad te blijven begeleiden. Ondanks haar 150 jaren is de Kamer daarvoor nog steeds jong genoeg. De vandaag uitgesproken nieuwjaars rede van ir. J. J. G. van Hoek was naast een overzicht van wat in afgelopen jaar op het economische vlak is gebeurd ook een kritisch com mentaar op de laatste ontwikkelin gen. Bruiloftsmarsen in Oegstgeest OEGSTGEEST Aan. muziek zal ■het morgien, de huwelijksdag van prin ses Margriet en mr. Pieter van Vollen hoven, in Oegstgeest niet ontbreken. In de avonduren zullen namelijk de mu ziekgezelschappen Concordia" en „De Buchit" rondwandelingen door de ge meente maken. Om half 8 start „De Burcht" bij het politiebureau (Willem de Zwij.gerilaan) en „Concordia" bij De Rode Leeuw aan de Dorpsstraat. Kin deren met lampions kunnen zich bij de stoet aansluiten. De schoolgaande jeugd ontvangt morgen een herdenlkingsglas, gevuld met versnaperingen. Met en door Jezus is er een uitweg mens is onderweg, aldus begon dr. Van der Zwaan zijn korte preek. Soms is het de mens, die zelf zijn weg wel weet te vinden, de triomferende mens; andere keer is het weer de vertwij felde en bedreigde mens, die niet meer weet welke weg hij moet kiezen. Waar heen is de mens onderweg? Naar het geluk. Naar de vrijheid? Naar de macht? En op welke weg en met wie? Vele .ensen schijnen onderweg net als in het liedje hun voerman te zijn kwijt- eeraakt; nooit zullen zij thuis komen. Onzekerheden ken en in deze Jezus mogen wü geloven. Deze Jezus mogen wü volgen, met risi co's. Zo gaan wü op weg als vrüe en verloste T oespraken Ik ben geen cultuurpessimist, vervolg de dr. Van der Zwaan. Maar bü alles wat wü bezitten, vragen wü ons toch af: wat hebben wü eraan? De kranteberich- ten „wat overdreven misschien" zün weinig rooskleurig. Wat is er te beleven in het kerkelijke leven? De maan scheen helder en de weg was breed ja dat was Maar de weg, die wü gaan, leidt tot vervreemding, tot scheuring en verbitte ring. Tot de dan weer gloriërende, dan vertwijfelde mens, zegt Christus, ik ben de weg tot de vrijmakende waarheid. Jezus is de weg maar dat is een weg vol onzekerheden. Zekerheden zijn er wel maar anders dan wij ze kennen. Het Is de weg van overwinning tot overwinning, maar ook van vrees tot vrees. Met Jezus en door Jezus is er echter een uitweg. Niet te veel vragen, alleen geloven. Van deze Jezus mogen wü spre- Na afloop van de dienst sprak ds. A. Langeler namens de classis; dr. K. Dron- kert w-as woordvoerder van de kerkeraad algemene zaken. Dr Dronkert hoopte, dat de nieuwe predikant, die hij heeft leren kennen als een nauwgezet man, dit Woord als grondslag zal gebruiken voor zijn verdere werk in Leiden. Meit ge noegen hebben wij vernomen, dat het catechetisch onderricht uw speciale be langstelling heeft, aldus dir. Dronkert. In zijn slotwoord dankte dr. Van der Zwaan voor de „vorstelijke woning", die hij in Leiden mocht betrekken. Hij was blij met de deputaties van Hervormde Gemeente en Ohr. Geref. Kerk, die deze dienst by woonden. Het wordt tijd, dat wy elkaar ook daadwerkelijk gaan ontmoe ten, zei hy tot de afgevaardigden. Ook vond hij het prettig, dat burgemeester Van der Willigen en wethouder Harmsen aanwezig waren. Voorts stond hij nog even stil bij zijn warme belangstelling voor het maatschappelijk werk. Hij hoop te op een prettige samenwerking er waarschuwde al te grote optimisten, dat hij „een man met een gebruiksaanwij- Identiteit bekend LEIDEN De identiteit van de man, die in de nacht van vrijdag op zaterdag is aangereden, is bekend. Het is de 72-jarige Leidenaar W. Goed- walt. De man stak plotseling het Le vendaal over. Hij liep een schedelba- sisfractuur op Den Haag begroette bruidspaar feestelijk DEN HAAG De feestelijke be groeting van prinses Margriet en mr. P. van Vollenhoven aan de grens van Den Haag, vanochtend om half twaalf, was kort, maar wel krachtig en vooral hartelijk. Ondanks de kou waren velen gekomen om het bruids paar van harte welkom te heten. Burgemeester mr. H. A. M. T. Kolfschoten sprak een welkomst woord, dat muzikaal werd onder streept door het muziekkorps „Door muziek verbonden", leden van koren aangesloten bij de Federatie van Haagse zangkoren en leden van de Nederlandse Vereniging voor de Volkszang, enige honderden scholie ren, onder wie die van de hoogste klasse van de Prinses Margrietschool, enigehonderden leden van Haagse verenigingen, Cadetten in opleiding voor- Koopvaardij-officier aan de Haagse „Hogeré Zeevaartschool Sche- veningen" en een aantal aspirant- scheepswerktuigkundigen van de school aan de Zwaardstraat, die te- samen een erehaag vormden. Diri gent was de heer Henk Hogervorst. Het podium dat indertijd door de officieren van de - Strijdkrachten aan de Koningin werd aangeboden, was opgesteld aan de Schemkikade tussen de Laan van Nieuw-Oost-Indië en de Jo hannes Camphuysstraat, Herinnering v I 'i i;?- •V-K -Aal Man (53) op bromfiets aangereden LEIDEN Een bestuurder van een bestelauto reeds gisteren om 1 uur in de De Genestetstraat de 53-jarige bromfietser J. Kramer uit Leiden aan, waardoor deze zijn linkerarm brak. De bestuurder nam de bocht te ruim en kwam op de linkerhelft van de weg terecht. De bromfietser verloor de macht over het stuur en botste tegen een geparkeerde auto. Hij moest naar een ziekenhuis worden gebracht. De beide auto's en de bromfiets werden be schadigd. Voetganger (80) op de Haagweg aangereden LEIDEN Op de Haagweg ter hoog te van de Da Costastraat is gisteren om tien over twee een 80-jarige voet ganger aangereden. De man stak plot seling de weg over, liep toen terug naar het voetpad, waardoor een auto hem niet meer kon ontwijken. Hij kreeg wonden aan zijn hoofd, een bloe dend linkeroor en kneuzingen aan de beide schouders. De EHD moest hem naar een ziekenhuis brengen. Inbraakje in loods LEIDEN Een paar jongens heb ben zaterdagavond ingebroken in de goederenloods van Van Gend en Loos aan de Haagweg. Zij kwamen binnen na vernieling van een ruit van de lichtkooi. Voorwerpen werden over de vloer van de loods verspreid. Voor. zover kon worden nagegaan, is er niets gestolen. Ook Leiden is in de zachte greep van de winter gekomen. Dit hoekje van de Vliet met op de achtergrond de Molensteeg- brug is daar een mooi en spre kend bewijs van. Foto N. van der Horst Vereniging Pedagogiek LEIDEN In tegenstelling tot wat eerder bericht is, is de nieuwjaarsbij eenkomst voor leden van de Ver. voor Pedagogiek op woensdagavond a.s. niet in restaurant Van der Heyden, maar in de foyer van de Stadsgehoorzaal. Dan wordt tevens afscheid genomen van de secretaris, de heer M. G. H. den Haan. LEIDEN Met het optreden van het trio Theo Loevendie heeft de Leid se jazz-society Folk Beat 14 zaterdag avond in de hockeykantine van het sportpark Roomburg weer heel wat goed gemaakt. De wat smadelijke •af gang" na het beatspel van het kwartet Joop van Enkhuizen werd er in ieder geval helemaal door vergeten. Theo Loevendie, de leider van Boys' Big Band, heeft het Leidse puibliek een avond larg bijzonder prettig bezig ge houden. Fjj spelde pure jazz en voor al zijn laatste sets met o-a. Golden Horn, Finch eye. Stairs en Ni-ghit in Tunesia boeiden de tot de laatste plaats bezette zaal geheel. Opvallend was het uitstekende samenspel van de trio-leden Maarten van Regteren Alte- na (bas) en Johnny Engels (drums). De jamsessions na afloop van het op treden van Theo Loevendie c.s. waren dit keer van behoorlijk gehalte. Mede werking hieraan verl enden Kees Nix, Rob de Tombe, Ruud B'ogaards, Frans van Straaten en Ard Jansen, mens deze instelling bood voorzitter W. van Geleuken van de Brugge te Hunsel het bruidspaar een herinnering aan deze „blijde incomste" aan. Het was een kristallen Leerdam-vaas, waarop de inscriptie staat: ,J3lijde incomste in Den Haag, 9 januari 1967, Bruidspaar H.K.H. prinses Margriet en mr. P. van Vollenhoven. Aangeboden door het Algemeen Haags Comité." De koren, schoolkinderen en de ca detten hadden al een uur staan wach ten, toen de auto's, stipt op tijd, voor reden. Toen prinses Margriet en mr. Van Vollenhoven uitstapten klonk er gejuich. Prinses Margriet droeg een terra met geel geblokt tweed-complet met een grijze bonthoed- Koningin Ju liana, die uit de volgende auto stapte droeg een donkergroen mantelpak met grij-ze bontkraag en grijze bonifcmuts en bruine laarsjes. Ook de heer en mevrouw Van Vollenhoven waren aanwezig. Nadat zij het podium hadden beklommen boden Margriet Huf en Pieter Ra-boen van de St. Nicolaas- school aan de Helenastr-aat prinses Margriet bloemen aan. Toen burgemeester Kolfschoten het bruidspaar welkom had geheten, zon gen de kinderen en de leden van de diverse koren „Lang zullen zij leven", „Hoor de muzikanten" en het lied „Pieter", waarvan het refrein luidt: „O, dappere Pieter, 'k ga met jou, met jou, met jou, O, dappere Pieter, 'k ga met jou alleen". Ook de verpleegsters Bea de Gans en Berna van Wely van het ziekenhuis „De Volharding" boden prinses Mar griet een boeket orchideeën aan. Bij zonder aardig was het gebaar van de twee lange-afstandlopers H. Beekman en T. ter Steege, die zaterdagochtend met een oorkonde van het gemeentebe stuur van Zwolle uit dit stadje waren vertrokken. De gemeenten die zij pas seerden hadden hun stempel op de oorkonde gezet, waarin het bruidspaar van harte werd gefeliciteerd. Prinses Margriet toonde zich bijzonder ver heugd met dit geschenk. Maar het origineelste van de gehele begroetingsceremonie, was wel het los laten van tientallen ballonnen in de kleuren rood, wit, blauw en oranje, die uit vier gele kokers, die bevestigd waren aan de muur van een pand aan de Schenkkade, naar de blauwe lucht opstegen en in de verte verdwenen. Op dat moment werd „Oranje Boven" gezongen. Het zingen klonk niet zo luid, want de opkomst was vanwege de koude? toch niet zo massaal als mogelijk zou zijn geweest. Toen het bruidspaar het podium had bestegen riepen de fo tografen: „Sneeuwballen klaar?" Tot slot werd het „Wilhelmus" ge zongen en toen ging het gezelschap naar Huis ten Bosch en de belangstel lenden gingen naar huis om bij de kachel hun verkleumde voeten en han den te warmen. Want hoewel de straat sneeuwvrij was gemaakt en de zon vrolijk scheen, was het erg koud. Sfeer in ll gezin f Sl jwfeu» WW m tof Geschenken voor LBF LEIDEN In aansluiting op ons zaterdag geplaatste verslag van de in gebruikneming van de volautomati sche „broodstraat" van de LBF in het vernieuwde en uitgebreide fabrieks complex aan de Mare kunnen wij nog berichten ,dat de heer P. Ouwerkerk, voorzitter van de personeelsvereniging, in de hal een wandversiering onthulde, bestaande uit enkele antieke specu- Herv.-Geref. Contactorgaan OEGSTGEEST Sinds de oprich ting heeft de heer W. N. Heijloo de functie van secretaris van het Gerefor- meerd-Hervonmd Contactorgaan ver vuld. Per 1 januari heeft hij deze taak overgedragen aan de heer G. Ploos van Aimstel, Prinses MarijkeLaan 22. De heer Heijloo blijft gewoon lid van het Contactorgaan als vertegenwoordi ger van de Hervormde wijik®emeenitd Kerckwerve.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 3