TV DUITSE AAN DE INDUSTRIËLEN KAAK GESTELD RADIO SUCROSA is fantastisch! Puzzelhoek SUCROSA Chefarine„4 Opstand herdacht DE GOUDEN BARI /(F y v r ii WOENSDAG 2 NOVEMBER 1966 en Linkse radio en tv voorop KRO-jeugdprogramina naar ERU-congres staan er bij hun landgenoten niet goed op. In de laatste jaren neemt de felle kritiek op de ma nieren waarvan zij zich bedienen om de produktie in hun bedrijven op te voeren en de onverschrok kenheid waarmee zij zelf rijk wor den, voortdurend toe. Vooral de wordt j omroepen staan vooraan in de j kwade publiciteit tegen de onder- In dit programma worden kinderen nemers door middel van telkens (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NTS heeft beslo ten het jeugdprogramma dat de KRO-televisie op 12 oktober jl. onder de titel SIM (Samen iets maken) heeft uitgezonden, aan te bieden aan het con gres van de Europese Radio Unie, dat van 15 t/m 17 november gehouden in Rome. door middel van voorbeelden ideeën aan de hand gedaan om van eenvoudig en goedkoop materiaal zelf iets aardigs te maken. In de. bedoelde uitzending werd er gewerkt met kippengaas. De KRO laat ons weten, dat er naar aanleiding van deze uitzending ruim 150 werkstukjes binnenkwamen. Radiozendtijd voor humanisten (Va radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NRU heeft na overleg met de betrokken instantie de door de minister aan het Humanistisch Verbond toegewezen radiozendtijd inge deeld op maandagavond en wel tussen 7.40 en 7.50 uur op de AVRO/VA- RA-zender. Dat is dus voorafgaand aan het programma Openbaar Kunstbezit. scherper wordende radio- en tele visie-uitzendingen, want de aan vallen komen begrijpelijkerwijze voornamelijk van linkse zijde en het is geen geheim, dat de om-I roepen stevig aan die kant staan, i In industriële kringen Bondsrepubliek bezint men zich op middelen om die kritiek te ontzenu wen. Hoewel de socialistische SPD als zodanig de ondernemersgewijze productie wel erkent en steunt, zijn er in West-Duitsland nog vele socia listen, die hervorming van de samen leving op dit punt blijven voorstaan Radio en televisie hebben een sterk linkse signatuur en beschikken over een aantal zeer bekwame medewerkers die weten, waarover zij het hebben er voortdurend ad rem zijn, wanneer ei misstanden aan de kaak kunnen wor- NTS zendt documentaire uit over geruchtmakende proces in Neurenberg (Van onze radio- en tv-redactie) iop tien miljoen burgers onder wie zes miljoen Joden, en op Amerikaanse HILVERSUM Hoe snel gaat j Europese krijgsgevangenen, de tijd voorbq, hoe gauw is alles 0°^ vielen onder de aanklacht het historie geworden! Twintig jaar geleden is het alweer, dat kort na de oorlog het "geruchtmakende proces Neurenberg werd gehou den. Velen van ons zullen die ge beurtenissen nog levendig voor de geest staan, anderen, nu al vol wassenen, zullen zich er niets meer van herinneren omdat zy destijds of misschien nog niet eens geboren waren. Voor al dezen zendt de NTS van avond een documentaire van een half uur uit, waarin de belangrijkste mo menten uit de maanden waarin leiders van het verslagen nazi-Duitsland voor de geallieerde rechters stonden en de vonnissen over hun oorlogsmisdaden te gen zich hoorden uitspreken. Het is een Amerikaanse documentai re. welke deze gebeurtenissen waarin toen de gehele wereld meeleefde, in de herinnering terugroept. Het proces duurde bijna een jaar: van 20 november 1945 tot 1 oktober dwingen tot slavenarbeid van miljoe nen Fransen, Russen, Polen, Tsjechen en Nederlanders, het roven van kunstschatten, het plunderen vai den en dorpen en nog veel meer wanda den. Twaalf oorlogsleiders werden veroor deeld tot de strop, andere tot lange gevangenisstraffen, enkele kregen vrijspraak. Aan één der veroordeelden kon de executie niet worden voltrok ken: Göring benam de avond tevoren zichzelf in de cel het leven.' Commentaar Onbeschaamd 946. 24 ton bewijzen Terecht stonden Göring, Hess, Von Ribbentrop, Schacht, Von Papen, Seyss Inquart en achttien andere leiders van Hitler-Duitsland. De aanklacht, gebaseerd op het 24 ton wegende bewijsmateriaal uit offi ciële en particuliere bronnen verkre gen, beschuldigde hen van drie soorten oorlogsmisdrijven: het organiseren van een agressieve oorlog (misdaad tegen de vrede), gewone oorlogsmisdaden en misdrijven tegen de menselijkheid waarin waren verdisconteerd de moord (ook voor hem!) den gesteld. De vele reportages en docu mentaires, in het jongste verleden aan dergelijke onderwerpen gewijd, bewij zen wel dat men er van omroepzijde niet voor schroomt, eigen landgenoten de harde waarheid te zeggen. Trouwens, niet alleen de omroep is in het geweer, ook dagblad- en tijd schriftartikelen liegen er niet om. Van zelfsprekend wordt alles wat als „niet zo fijn" kan worden aangemerkt, aange vat voor deze openlijke kritiek, maar naast berichten en reportages die de waarheid vertellen of dicht benaderen, verschijnen er vele, die volgens de Duitse ondernemers met nare ver dichtsels vermengd zijn. BEELDVERVALSING Daarbij komt, dat het „economische wonder" dat kanselier Erhard heeft op gericht, de laatste jaren ook steeds meer wordt gecritiseerd. En de onderne mers vormen de pijlers van dat won der. Bovendien hebben de bestrijders van het vrije ondernemerschap doorgaans de beschikking over betere verdedigers en publicisten dan de industriëlen zelf. Een man als Rolf Hochhuth (auteur van het opzienbarende toneelstuk „De plaatsbekleder") hoeft zijn giftige, wel gemikte pijlen ook meermalen op ie ondernemer afgeschoten. Nu mogen dergelijke geschriften pijn doen, zij komen in elk geval niet onder ieders bereik. Dat doen wél de radio- en televisie-uitzendingeo. welke het grote publiek ongevraagd worden thuisbezorgd. „In „onthullende" televisie-uitzendin gen neemt men het doorgaans op voor de gekwetste werknemer en daarbij wordt er dan voortdurend aan herin nerd, dat de opkomst van Hitler's Der de Rijk voor een niet gering deel is te danken aan de steun van de groot-in dustrie, iets wat de ondernemers moei lijk kunnen ontkennen en dat hun al tijd maar weer te slikken wordt gege- Toch wordt door dit alles een bepaal de beeldvervalsing in het leven geroe pen en die wordt weer versterkt door concurrentie op ander gebied nl. die van de grote geïllustreerde weekbla den. welke de televisie de volksgunst betwisten. MILJONAIRS Deze bladen richten zich vooral op de sensatie, en wat is dan dankbaarder stof. dan het doen en laten var „groten der aarde" uitvoerig uit de doe ken te doen? In lange opwindende re portages wordt, vooral met nadruk op de ongunstige dan wel twijfelachtige aspecten van het 'even der algemeen In plaals van suiker. Goedgekeurd d ?onder saccharine, voor de slanke lijnl ook? Hebben zij gisteravond argeloos en vertederd zitten kijken naar dat stuk lariekoek-bruiloft dat de AVRO hun voorschotelde om Gert en Her- mien Timmerman in het zonnetje te zetten? Zijn zij erin gelopen toen zij het kleine combo zagen of hebben ze wel degelijk gehoorddat het weer mondjebewegen bij de grammofoon plaat was, waarvoor zelfs een paar koorjongens waren opgetrommeld? Heeft iedereen goed gehoord, hoe de zwakke en kleurloze stem van Her- mien met allerlei geluidsfoefjes voor de platen werd opgepept, zulks ih tegenstelling tot klank en volume van die stem toen zij aan het begin een enkel liedje „echt'' zong? We kunnen het alleen maar hopen. Want zulk een stuk onbeschaamd be drog met het bruidspaar als louter décor, nog treurig gediend door hope loze conférences van Gert, mag wel eens aan de kaak worden gesteld. Dat de sentimentele platen van het - echt paar Timmerman goed in trek zijn zal niemand ontkennen: zij hebben ,een eigen trouw fan-publiek en dat zij hun gegund. Maar een programma lafs dit lijkt nergens op; wil de AVRO j hun platen laten horen, dan heeft zij daarvoor in de radio alle gelegenheid. I Wie deze show „ruilde" voor de op 'Nederland 2 door de NTS uitgezonden I Franse documentaire over de in 1959 gehouden expeditie naar Nieuw- Guinea (onder beschermheerschap van prins Bernhard), koos beter. De prach- I tige, zij het beklemmende film gaf slechts gedeeltelijk de ontberingen die j de Fransen en hun inlandse dragers moesten lijden, weer. Geen sensatie dus, maar wel een beste indruk van de betekenis die zo'n hachelijke onder zoekingstocht waaraan mensenlevens moesten worden opgeofferd, eigenlijk heeft. D. Houwaart onder VARA-vragenvuur (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Vara's radioman Co de Kloet heeft Dick Houwaart na zijn ontslag bij de NCRV gebombardeerd tot „bekende Nederlander", want als zo danig zal hij vanavond op Hilversum 2 tussen 9.35 en 10 uur door het traditio nele VARA-vragenvuur worden bestookt. Tot dit bestoken zijn uitgenodigd en kele studenten van de VU en vier jour nalisten, verbonden aan het streekdag- blad De Gooi- en Eemlander. 3 4 S 6 7 bekende groten, gespeculeerd op het sociale ressentiment van de (eenvoudi ge?) lezers en lezeressen. Bladen als Quick, Stern en Kristall beschrijven in uitgebreide vervolgver halen die zich soms wel maandenlang uitstrekken, Duitsland's „nieuwe miljo nairs" of „best geslaagde mannen" of krijten de misstanden in „twintig jaar Duitse economische wederopbouw" uit. De redacties oeijveren zich voor te geven, dat zij een „waar en objectief beeld" schilderen, maar gewoonlijk zijn zowel waarheid als objectiviteit te zoeken, terwijl de uitgevers die bladen zelf een groep schijnheilige ondernemers vormen, die zich om niets bekommert dan om de hoogte van ei gen bankrekening. Zestien grote Duitse ondernemers zul len binnenkort via de Duitse Wereldom roep in alle uithoeken van de wereld voor de wolven worden gegooid. H> befaamde weekblad „Der Spiegel" (ook niet gewend een blad voor de mond te nemen als het om onthullende sensatie gaat) heeft zijn redacteur Ferdinand Simoneit. de portretten van deze zestien mannen laten schrijven en de serie is deze week juist afgesloten. Nu zullen de zestien stuk voor hun financiële tijdsbesteding en met successen en titel „De nieuwe verschijnen e roep heeft ze ten bewerken. verhalen, waarin dc stuk zijn geschetst in macht, hun vrije hun dagelijkse strijd tegenslagen, onder de bazen" als pocketboek de Duitse Wereldom or radio-uitzending la- De West-Duitse ondernemers die na tuurlijk boter up het hoofd hebben, staan hier machteloos tegenover. Zij leggen het beboterde hoofd echter niet in de schoot, want ook zij zijn Duitsers die hard en scherp kunnen zijn. Ze breken zich op net ogenblik voorname lijk het hoofd over de wijze waarop zij nog meer aan public-relations voor gen zaak kunnen doen... DR. P. GROS Belangrijke vooruitgang bij bestrijding van pijn en griep! V/er middelen In één tablet helpen snel en doen wonderen! De kennis van pijnbestrijding is in de loop der jaren groter geworden. Er is vastgesteld waar en hoe pijn ontstaat en men heeft geleerd pijn te meten. Men heeft kans gezien de werking van een der oudste pijnbe- strijders door toevoeging van daar na ontdekte middelen belangrijk te versterken. Eén der bestanddelen is het betrouwbare maagmiddel Che- farox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ide aal om pijn of griep snel en doel treffend te bestrijden. rmsmm m Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. nu en dan - term bij het boksen (afk.) 2. god der liefde - schoeisel. 3. bergplaats - stijf. 4. myth, figuur - voorzetsel - vriend (Fr.). 5. vreemde munt - vermoeid 6. plaats in Zeeland - gewicht (afk.) -j achting. 7. tegenstelling van breed - jon- gensnaam 8. Water in Friesland - meisjesnaam - tijdrekening 9. Stap - rijschool (afk.) - deel van een auto. Vertikaal: 1. groente - sportterm. 2. familielid - wijnglas. 3. patroon - juffrouw 4. haarvlecht - bloem. 5. plaats in Friesland - lernauwer- 6. aanw. voornaamw. - op enige plaats. j 7. vrouw van Abraham - lengtemaat 18. metalen haak - orient expresse (afk) - eer [9. rund - insekt - teken in de dieren- riem Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 2. Lippe, 6. ba, 8. en 10. kee, 11, era, 12. rem, 14. etages, 16. teer. 17. tres, 18. ere, 19. teen. 21. sein, 23. tra, 25. stel, 26. deer, 27. Mierlo, 29. sim, 30. eer, 31. Ede, 33. ne, 34. tr, 35. Sneek. Vertikaal: 1. Herten, 3. ik, 4. pee. 5. Petten, 6 bres, 7 aas, 9. neer, 11. agen tes, 13. meester, 15. are. 19. tillen, 20. marmer, 22. eer, 24. rein, 25. sier, 27. met, 28. ode, 32. Ee. Hongaren in Nederland (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Zondagmiddag a.s. (6 november) zal de NRU in een 3 kwartier durende radio-uitzending op Hilversum I (3.154 uur) iets laten horen van de wijze waarop de Federa tie van Hongaren in Nederland de opstand in 1956 herdenkt. Begonnen wordt met een kwartier samenvatting van de toespraken welke mr. M. Vrolijk, dem. minister, en ir. J. Halathy, bestuurslid van de Federatie, denken te houden en daarna hoort men de uitvoering van de Psalmus Hungari- cus door het Utrechts Stedelijk Orkest en het Arnhemse Toonkunstkoor onder leiding van Jaap Hillen in rechtstreekse uitzending. AVRO benoemt drie verslaggevers Dit zijn Robin en Jimmy, twee Schotse volksliedzan gers, die op een avond bij Cobi Schreyer in de Haarlem se Waag optraden. De NCRV was er bij om opnamen te maken, die u vanavond via Ned. 2 (8.50 uur) zult kun nen horen en zien. De twee Schottenrondborstige, vrolijke jongeman nen die met hun gitaar rondtrekken, hebben in eigen land genoeg oude liedjes gevonden om er een aardig repertoire van op te bouwen. In de Waag oogstten ze veel succes, al was het wel eens moeilijk het oude Schots dat een eind van het moderne Engels af staat, goed te volgen. Maar u weet hoe dat met volksliedjes gaat: 't komt op de dikwijls wijsgerige inhoud van het liedje, het aan trekkelijke wijsje en de artistieke interpretatie aan. Een woordje missen speelt dan geen rol meer. De foto toont Robin en Jimmy in de Waag met hun gastvrouw Cobi op de achtergrond. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS 7.05 uur jeugdrubriek „Mijn vrienden in de wereld": Venetië. 7.30 uur Mona. 8.30 uur speelfilm „Overval in de Pacific", avontu ren met een onderzeeër. 10.00 uur documentaire over het proces van Neuren berg. Ned. 2 NCRV 8.01 uur een avontuur van Sherlock Holmes. 8.50 uur volksliedjes met Cobi Schreyer in de Haar lemse Waag. 9.15 uur cultureel kijkschrift „Uit de kunst". 9.45 uur sportrubriek. VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV 7.30 uur Leger des Heils. 8.00 uur kerkdienst in Dronten: dankuur voor het dagelijks brood. 9.15 uur Oor-zaken, met cabaret, sport, muziek en gesprekjes. 10.40 uur geestelijke liederen. 11.20 uur optreden van het Amsterdams Kamerorkest en het NCRV vocaal ensemble in werken van Hellendaal en Britten. Hilversum II VARA 7.30 uur kunstrubriek. 8.05 uur Trammelant in Loeren aan de Hor. 8.55 uur Dorus. 9.35 uur een bekende Nederlander onder jongeren- vragenvuur. 10.00 uur liedjesprogramma. 10.55 uur jazz-magazine en 11.30 uur optreden van Boy's Big Bend. door mÊÊ Joos Brandt Vos 15 O, antwoordde Wendel alleen maar, want hij begreep er inderdaad niets van. Zelfs toen Jan Krebbe zijn viool voor de dag haalde en begon te spelen, hoorde hij dat nauwelijks. De anderen hoorden het wel, zelfs de ouderen kwamen erbij staan. Jan speelde tot de jongens en de meisjes kietel in hun benen kregen en begonnen te dansen. Als Jan dat zag, begon zijn litteken te trillen en hij bleef spelen, tot ze geen adem meer hadden. Hou op, riepen ze we kunnen niet meer. Je maakt ons dol. Maar hij speelde de wonderlijkste wijzen. Alle zware gedachten, alle zorgen en zelfs de pijn in Annelizes benen verdwenen erdoor. Het Basselt werd een andere wereld en de kleine vissershuizen leken paleizen. De mensen lachten tegen elkaar, ze neurieden mee, ofschoon ze de melodie nooit eerder gehoord hadden. En er was nooit zoveel vreugde in hun leven geweest. Tot een schrille dissonant klonk en dan begon de viool anders te zingen. Klagend en zo bedroefd, dat de dansers tranen in hun ogen kregen. En daarna heel zacht en zo teer alsof een kind om zijn moeder riep. Eens was het gebeurd dat een van de ouden zijn pet afnam en zijn handen vouwde. Zijn ogen staarden naar één punt, alsof hij daar iets zag wat nooit eerder gezien was. Het weerspiegelde op zijn gezicht, zodat de anderen het konden zien. Jan Krebbe's viool maakt ons dol, zeiden ze later, maar hij kan ook bidden. En ofschoon enkelen meenden dat het niet te pas kwam om zo iets te zeggen, was het toch waar. Het was Jan Krebbe's ziel die door de viool zong en die kon dwaas zijn, lachen en zelfs spotten, maar ook plotseling tot inkeer komen en bidden. Ja, die Jan Krebbe was een vreemde snaak. Want hij speelde nooit als ze erom vroegen, alleen als hijzelf wilde. En in de winter speelde hij nooit. Op een dag toen de boot met de schoolkinderen van de overkant kwam, hoorden ze van verre al het spel van de viool. Amy Munde was opgesprongen om te luisteren en ze was het eerste op de steiger om naar de winkel te rennen. Jan stond op het grasveld en Amy bleef bij hem staan. Zonder zioh te bewegen, met wijdopen ogen en een wit „O," zei ze, toen het spel ophield en nog eens: „Ooooo!" Het klonk of ze ergens pijn had, maar het was van vreugde. Thuis deed ze een verward verhaal, waarbij ze huilde en lachte tegelijk. Leda vond het niet goed dat ze nog eens de viool zou horen zingen, maar Jord meende dat het zo erg niet was. Het kind was er zo blij mee en dat ze ook huilde betekende niets. Dat doen kinderen zo vaak. Niet lang daarna moest Amy voor haar moeder boodschap pen doen in de winkel. Ze stond bij de toonbank, maar er kwam niemand en toen dacht ze aan de viool. Ze was vrijmoedig genoeg om door te lopen naar de woonkeuken, waar ook niemand was. Maar ze zag de viool. Die had Jan boven op een kast gelegd, want het was in het voorjaar en dan speelde hij vaak. Een hele tijd had ze naar het instrument staan kijken en welke gedachten en dromen in haar kleine hoofd opkwa men, zou ze niet hebben kunnen zeggen. En de grote mensen zouden er waarschijnlijk ook niets van begrepen hebben. Ze klom op een stoel en heel voorzichtig tilde ze de viool op en de strijkstok, die ernaast lag. Het woog helemaal niet zwaar en nog voorzichtiger stapte ze weer van de stoel af. Ze had goed gezien hoe Jan de viool vasthield. Onder de kin en de strijkstok in de rechterhand... Jaren later kon Amy Munde zich nog precies herinneren hoe het geweest was, die eerste streken over de snaren. De viool zong, nauwelijks hoorbaar, en weer streek ze en tokkelden haar vingers dé snaren. Jan Krebbe stond buiten met iemand te praten toen hij het hoorde. Hij was naar binnen gevlogen, zijn litteken trilde zoals nooit voordien om de onverlaat die zich aan zijn liefste vergreep. Want zo noemde hij zijn viool, als hij voor zichzelf speelde in de avond en het huis donker was en de mensen al naar bed. Dan praatte hij met de viool en zong zë mooier dan ooit. Amy bemerkte hem niet eens. Ze speelde, en het wonderlijkste van alles was niet dat het kleine meisje daar stond en wist hoe ze het instrument moest vasthouden, maar dat de tonen die ze tot leven riep, goed klonken. „Ik begreep er niets van," zei hij later tegen Jord. Amy had toen al een eigen viool, die Krebbe voor haar gekocht had. En ze kwam iedere dag na schooltijd bij hem om te spelen. (Wordt vervolgd) (Van o radio- en tv-redactie) HILVERSUM De AVRO heeft haar reportagestaven voor .-adio- en televisie uitgebreid. Als verslaggever voor het radiobedrijf is met ingang van heden benoemd de heer Henk van Hoorn, afkomstig van Minjon en sinds anderhalf jaar al op losse basis bij de AVRO-reportagedienst werkzaam. Op 1 december zullen de journalisten Marcel de Groot en Thijs Zijda. nu nog werkzaam bij De Tijd en De Zwolse Courant, de gelederen van de tv-verslaggevers komen versterken. FERDNAND j§l iiisl w x\ diokr. 19.30 Leger 21.15 Oor-zaken: gevar. r. 22.15 Avondoverd. 22.30 22.40 Geest. lied. 22.55 Cha- md Eros?, lez. 23.10 Luitsp. Hilversum n, 198 m. Vara 18.00 NWS. 18.15 Act. 18.20 Uitz. v.d. P.v.d.A. 18.30 Licht platen- progr. en gespr. 19.05 Dansork. 19.30 Art. staalk. 20.00 Nws. 20.05 Tramm. in Loeren a. d. Hor. radiofeuül. 20.55 Ik loop d. h. land. licht progr. 21.10 Lichte gram. 21.35 Een bekende Ned. beantw. vragen van jon ge mensen. 22.00 Liedjesprogr. 22 30 Nws. 22.40 Act. 22 55 Ra dio Jazz mag. 23.30 Jazzork. 23.55-24 00 Nws. TELEVISIE VA\AVOM) leac: De boerderij als om (6). 19.00 Nws in het kort. 19.01 Pipo de Clown. 19.05 Mijn vriend, i. d. wereld. TV-film. 19.15 Openb. Kunstbez. 19.30 Mona: Filmst. contra huisvr.. TV-film. 19.55 Utz. Sticht. Socu- tera: een film voor de Sticht. Fed. soc.-Pedagog. zorg voor zwakz. 20.00 Journ. en weer- overz. 20.20 Uitz. v.d. P.v.d.A. 20.30 Overval in de Pacific, speelf. (14 jaar). 22.00 Het pro ces van Neurenberg, docum. 22.30-22.35 Journ. Nederland II. NTS: 20.00 Nws in het kort. NCRV: 20.01 Sherlock Holmes. TV-feuill. afl. 6: De zes Napoleons. 20.50 Een avond in de Waag: lied jesprogr. 21.15 Uit de kunst: maandel. cult, kijkschr. 21.45 Attentie voor sport. 22.05 O- verd. NTS: 22.10-22.15 Joum. Haarlemmermeer. 12.27 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.40 Act. 13.00 Pro Memo rie. 13.05 Klas. gram. 13.45 V. d. vrouw. 14.15 Klas. kam.- en koormuz. (opn.). TROS: 14.45 Klas. muz. (opn.). 15.15 v. d. vrouw. NCRV: 15.45 Stereo: klas. kamermuz. (gr.). 16.00 Bij- Lichte gram. VPRO: 7.55 Med. AVRO: 8.00 Ni M Lichte gram. groenteman). orki d™' kleut. beidsvit. (gr.). (11.00-11.02 Nws.). 12.00 Stereo: Lichte ingsol. 12.27 16.02 Unesco - Stereo: Mod. ork (gr.). 16.35 Indo Amerik. ipn.). 17.00 V. d. jeugd. Nws. 12.02 binnen- en buitenl. 13.00 Nws. 13.02 Gcvar. muziekpr. (gr.). Nws. 16.02 mag. 17.00 Nws. 17.02 A 17.05-18.00 Verzoekpl. progr. GRAM. PROGF OMR. ZANAVOl VAN 18 - 20 UUR Mühle; ilka: sikani Nach der Heim ich wieder: Melne Rosa is aus Böhmen: Wenn mir meine liebe Mutter schrelbt - Draussen auf der Puszla fallt der Regen-Ein- J zwelundzwanzlg Hellbraunes Fohler Miidchen - Ei wie ein Miidchen gibt es auf der Welt - Lass' doch das Pferd traurig zeln: Helena: Réve mon réve; Mon amour: Le gars de n' Importe ou: Les comédiens; Plzzicati - Pizzica to: Quando caliente el sol; Maria Dolores; Ay ay ay: No- in a little Spanish town: Then I'll be happy: Ballin' the Jack; Golden slippers; Margie: My kinda love: Django; Don't 'hat way: All the things are; Relaxing; Always; Battle Royal; To you; Jumpin a* *ui woodside.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11