«L# M atig spelend ADO toch naar 2-0 overwinning K®!ï!Dömpo Penarol ontluisterde Real Madrid volledig v Veestal voor padvinders Nog geen geld TOUVE LEIDSE COURANT 13 DONDERDAG 27 OKTOBER 19«6 In halve-iinale van nacompetitie (Van onze sportredacteur Tom Blom) GÖTEBORG In een matige :o niet slechte wedstrijd heeft DO gisteravond voor 5000 toe- ichouwers in het Ullevi-stadion Ie Göteborg een 20 overwinning n *>ehaald op IFK Göteborg. Hier- loor hebben de Zuiderparkers om lich na de 10 zege thuis te plaat- •n voor de halve finale van de ternationale nacompetitie. Wil een plaats veroveren in de lale dan mag het wel veel beter elen dan gisteravond, want de 'ermoedelijke tegenstander Bra- islawa (Tsjecho-Slowakije) zal rel meer tegenstand bieden dan iöteborg. Geen hoogstaand voetbal dus. Behoor- _jke combinaties waren op de vingers flj ran één hand te tellen. Het vreemde was. Tg lat de bepaald niet sterke Zweden qua v ombinatie bij vlagen het beste van het pel hadden, maar het spel was veel te B| envoudig en het gebrek aan tempo stond r icces in de weg. ADO is een klasse beter dan Göteborg. het kon dat gisteren niet waar ma- Er werd rommelig en slordig ge reld. Van een overzichtelijk spelbeeld geen sprake. De bal werd van de hoek naar de andere geschopt. De ikele kansrijke ADO-aanval werd in laatste instantie teniet gedaan door de attente defensie van Göteborg. ADO heeft gewonnen, maar het had veel weg van een routine-overwinning in een matige oefenwedstrijd. Trainer Ernst Happel was wel blij met de overwinning, maar zijn nee-schuddende hoofd sprak boekdelen. Ook de spelers waren niet op getogen. Ook zij stelden zich de vraag of dit nu wel zo'n grootse overwinning was. Wel echt blij was de 19-jarige I-ex Schoenmaker die gisteravond zijn de buut in het eerste elftal maakte. Omdat Mansveld was geblesseerd, werd De Zoe te naar achter gehaald en nam Schoen maker de plaats van De Zoete in als coordinator tussen verdediging en aan valslinie. Het werd een goed debuut ge zien de toch altyd wel zenuwachtige sfeer bij een internationale competitiewedstrijd. LAGE TEMPERATUUR liet was knap koud (de temperatuur schommelde rond het vriespunt) toen de 22 spelers om zeven uur begonnen aan 90 minuten langdradig voetbal. De moeite van het noteren in de eerste helft was het „visitekaartje" van de Oostduitse scheidsrechter Rudi Glöckner een ech te autoriteit die tot tweemaal toe de voordeelregel niet toepaste toen Hou- waart al gevaarlijk was doorgebroken. ADO kwam niet verder dan schoten van Houwaart, Maassen en Heynen die geen doel troffen. Aan Zweedse zijde was al leen Berndtsson een keer gevaarlijk toen hji de bal vlak voor het doel op zijn schoen kreeg, maar de kogel ging ver Men zegt wel eens dat ADO pas gaat spelen als het een doelpunt heeft ge scoord. Dat kwam gisteravond in de tweede helft niet helemaal uit. Ondanks Gisteren kwam op Schiphol de Nederlandse ploeg aan, die in Mexico heeft deelgenomen aan de Voor-Olympische Spelen, Op de foto de drie me daille-winnaars. Van links naar rechts: Nel Bos, Rini Wagtmans en Janny van Eyk-Vos. Zwitsers speelden Hokij van het ijs (Van onze sportredactie) mm DEN HAAG Er zal nog veel aan §c Haagse ijshockeyploeg gedokterd knoeten worden. Met name het sa menspel, het zuiver schieten en de een heid, die een ploeg moet bezitten, die- Ben duchtig onder de loep genomen te ■K-orden. Gisteravond werd de Haagse ploeg volkomen van het ijs geveegd p de Zwitserse La Chaux de Fonds. Alsof de zuiverheid hem aangeboren de Helvetianen komen uit Kan- t Neuchatel, zeer bekend om de uur- kerken plaatsten zij met het Vootste gemak dc puck van stick tot itick. Ook de conditie van de Zwitsers s beter. Bij vlagen gaf Hokij mooie soli weg. rie Klein, het is zijn negentiende sei- >en. Bob Brooker en Emy Sever zijn e spelers die het moeten doen. De drie >elpunten die Hokij maakte waren i zijn stick en Van Brooker. Eerste telperiode 21; tweede speelperiode derde speelperiode 38. DWS uitgeschakeld na tweede nederlaag LEEDS Het Amsterdamse DWS is woensdagavond in Leeds uitgeschakeld Poor het tomooi om de Europese beker oor jaarbeurssteden. De Amsterdam ters moesten met 51 hun meerdere rkennen in Leeds United, dat de erste wedstrijd ook al had gewonnen 3-1). DWS stond bij de rust reeds met achter. Het doelpunt van dc prdammers werd door Geurtser gemaakt Jeuvdelftal sneelde gelijk tegen HVC ZEIST Het UEFA-jeugdelftal woensdagavond op het KNVB- K>rtcentrum te Zeist met 22 gelijk- ïspeeld tegen de Amersfoortse twee- divisieclub HVC. Het jeugdteam. dat zijn eerste oefen- Istrijd speelde nam in de eerste elft door een doelpunt van Hoekema Ahead) een 10 voorsprong, die flulders (F. C. den Bosch) in de tweede lelft tot 20 vergrootte. In het laatste kwartier wist H.V.C. ehter nog tweemaal te scoren en de itand In evenwicht te brengen: 22. Fles ienever voor prof. Diepenhorst (Van onze onderwijsredactie) AMSTERDAM Als een bewijs van lankbaarheid hebben zeven leden van iet dispuut Boreas van de Vrije Uni versiteit minister Diepenhorst van morgen op het ministerie van onder wijs en wetenschappen een fles jene ver aangeboden.. Ze vinden dat de minister ondanks de vele kritiek die op zijn beleid is ge leverd ook veel goed werk heeft ge daan voor de studenten Door middel i de jenever willen zij dat uitdruk- Militaire nederlaag na spannend duel BRUNSWIJK Het Nederlands Mili taire elftal heeft woensdagavond in Brunswijk een oefenwedstrijd tegen Eintracht Brunswijk, de leider in de Duitse bundesliga, met 43 verloren. Het winnende doelpunt voor de Duitsers werd door Maas gescoord in de laatste minuut. Bij de rust was de stand 22. De 2000 toeschouwers, onder wie ruim 1600 militairen, die een oefening op de Luneburger Heide hadden, heb ben een aantrekkelijke wedstrijd ge zien. Voor Nederland scoorden Veen- stra. Van der Vall en Graumans. MARSEILLE In een wedstrijd voor groep B. van het internationale militaire voetbalkampioenschap heeft Portugal woensdagavond in Marseille met 21 gewonnen van Frankrijk. Bij de rust was de stand nog gelijk: 1L Nederland dat in dezelfde groep uit komt, speelt op 23 november op Corsi ca tegen Frankrijk. Londen In een wedstrijd voor groep 3 van het voetbaltomooi om de Europese beker voor amateur- landen teams heeft Engeland woensdagavond in Londen met 2—0 gewonnen van Oostenrijk. In Ankara versloeg het Turkse ama teurelftal in een wedstrijd voor groep 4 van hetzelfde tomooi Zuid-Slavië met 2—0. Bij de rust had Turkije reeds een 10 voorsprong. de gemaakte doelpunten bleef het spel pover. In de tiende minuut na rust tracht te Lambert Maassen zich door de Zweed se defensie heen te breken, dat slechts gedeeltelijk lukte. Op het laatste moment speelde hij de bal terug naar de vrij staande Houwaart die langs de verblufte Zweedse verdediging inschoot: 0—1. Inmiddels vond Harry Heijnen het de hoogste tijd om ook een goal te maken. Maar hoe fel hij ook op de bal zat. het mocht niet lukken. Zelfs niet in de 20ste minuut. Heijnen vuurde een kogel af. maar het lichaam van een Zweedse ver dediger de keeper was al verslagen stond succes in de weg. Toch ontstond hieruit een doelpunt want de terugsprin gende bal werd door Houwaart inge schoten: 0—2. De wedstrijd was daarmee duidelijk be slist. al gaf Göteborg de moed nog niet op. Beide teams kregen nog wel kansen maar het lome spel bood weinig pers pectief. ADO: Thie: Van den Burch. Villerius. Vos. Jochems: De Zoete. Heijnen: Hou waart. Maassen. Schoenmaker. Aart? Göteborg: Lindberg: P. Johansson. N. Johansson. Nyberg. Ericson: Svensson. Berndtsson: Nicklasson. Eklund. Claeson. Johansson. Kalme supporters begeleidden ADO GÖTEBORG Gistermorgen in alle vroeg te groepten sin Pen Haas bij elkaar, het handjevol ADO-enthousiastcn, wier liefde voor hun voetbalclub zelfs in de portemonnaie geen grenzen kent. In één dag heen en weer naar Göteborg in een oude Dakota van Martins Air Charter. Vreemde supporters overigens. Wel ge brand op een overwinning, maar van enig uitbundig enthousiasme op heen- en terugreis viel weinig te merken. Pas toen de hol klinkende catacomben van het Ullevi-stadion er als het ware om schreeuwden werd er eens flink op de toeters geblazen. Nee, het nas een rustig groepje dat daar door Göteborg trok. Misschien was men wel geschrokken van de hoge prijzen. Overieens had men het ook nog druk met het verwerken van indrukken: de vliegreis het links rijden in /weden, een vrouwelijke chauffeur tijdens de rondrit ten. het vrouwenoverschot en last but nol least de opkomende verkoudheid omdat een DC-3 wel romantisch maar niet tocht vrij is. Ook na de wedstrijd bleef de stemming rustig gelukkig maar in zo'n klein vlieg- tuig). De spelers teerden even toegetoe- -terd, maar daar bleef het bij. De terug reis verliep zonder moeilijkheden. Om drie uur vannacht tverd de laatste ADO- ganger afgezet bij het vertrekpunt. ZURICH Tijdens een bijeenkomst van de organisatie van de „Coupe Rap- j>an" (de internationale nacompetitie) is woensdag in Zürich besloten de opzet van fle- ihtematlonale nacompetitie voor de •r van 1967 te veranderen, wordt een volledige competitie ge speeld tot de winnaar van de groep be kend ls. Overeengekomen werd het pro- ■|~ima van de uit- en thuiswedstrijden s weekeinden in de maanden juli en augustus af te werken. De uitslagen van de woensdagavond gespeelde voetbalwedstrijden voor de eerste divisie van de Engelse League lui den: ChelseaTottenham Hotspur 30: West Ham UnitedNottingham Forest 3—1. NIJMEGEN Nederland zal op woens dag 9 november in Nijmegen een jeugd- tafeltennisinterlandwedstrijd spelen tegen West-Duitsland. De Nederlandse ploeg is als volgt sa mengesteld: Bert v. d. Helm (Leiden), Peter Joels (Den Haag) en Cas v. Koets veld (Rotterdam). Zij komen uit tegen: Jansen, Schnabel en Schnakkenberg. BOEDAPEST Het Poolse Gornik Zabrze heeft zich woensdag in Boeda pest geplaatst voor de tweede ronde het voetbaltoernooi om de Euro pese beker voor landskampioenen. De Polen versloegen in een beslis singswedstrijd uit de eerste ronde het Oostduitse Vorwaerts Berlin met 3—1. Gornik zal in de tweede ronde uiko- tegen de Bulgaarse kampioen CSKA Sofia. KOPENHAGEN Het Deense voet balelftal heeft woensdagavond in Ko penhagen met 31 gewonnen van Israël. Bij de rust stonden de Denen nog met 10 achter. (Van onze sportredactie) MADRID Weinig is er overgebleven .an het voctbalprestige van het ..Konink lijke" Real Madrid. Na de Europa-cup rwinning wilden de Spanjaarden door zege op Penarol het wereldkampioen schap veroveren om op deze wijze aan te tonen dat het weer volledig terug is. De ontluistering is groot geworden. Na een kansloze 20 nederlaag in Montevi deo ging ook de thuiswedstrijd met de zelfde cijfers verloren, ondanks het feit dat de Madrilenen lange tijd overwegend in de aanval waren geweest. zeer sterke Penaroldefensie. met aan het hoofd WK-keeper Mazurkiewicz wist van geen wijken en keer op keer liep de Spaanse voorhoede vast op deze hechte defensie. Zelfs moest de Real-verdediging bijzonder attent zijn bij de weinige, maar bijzonder gevaarlijke tegenstoten, die meestal ingeleid werden door „spiol- macher" Rocha. ■fr Superieur De 20 zege voor de Zuidamerikanen was verdiend, zij dreven de superioriteit zelfs zo ver door, dat het Spaanse pu bliek staaltjes zag. die gewoonlijk door hun favorieten worden toegepast. Diep teleurgesteld verliet bet publiek, voor het e'nde al. het stadion. Volkomen verdiend kwam Penarol nog voor rust op 01. De charge van Defilipe tegen Rocha werd met een strafschop bestraft die door Rocha zelf werd inge schoten. Toen Spencer zeven minuten la- de v tot 0—2 vergrootte, was de wedstrijd fei telijk al beslist. Steeds weer liepen de Spanjaarden zich vast zonder ook maar even gevaarlijk te worden. Een grotere nederlaag zou niet uitgesloten zijn ge weest. ware het niet dat de Italiaanse scheidsrechter Lo Bello nogal lankmoe dig reageerde op te felle charges van de Spanjaarden. Jaarbeurssteden Benfica niet vertier dan gelijkspel SOFIA In de eerste wedstrijd voor de tweede ronde van het voetbaltomooi om dc Jaarbeursstedenbekcr heeft het Bulgaarse Spartak Plovdiv woensdag avond met 1—1 gelijkgespeeld tegen Ben fica uit Lissabon. De Bulgaren leidden bij rust met 10. PRAAG Ook de eerste wedstrijd tussen Sparta Praag en het Italiaanse AC Bologna eindigde onbeslist 22. Bij de rust was de stand 11. BOEKAREST - Door een 5—1 over winning op Toulouse heeft het Roemeense Dynamo Pitesti zich geplaatst voor de volgende ronde. De eerste wedstrijd had Toulouse met 30 gewonnen. DUNFERMLINE Het Schotse Dun fermline heeft de eerste wedstrijd in de tweede ronde tegen het Zuidslavische Dy namo /.agreb met 42 gewonnen D Schotten leidden by rust reeds met 2— LEIDERDORP Raad Leiderdorp LEIDERDORP Maandagavond I uur komt de gemeenteraad bijeen. Agenda: voorstel tot wijziging van het raadsbesluit betreffende de ex ploitatie van de jachthaven; tot wij ziging der verordening op de heffing en invordering van reinigingsrechten; tot instelling van een ouderraad voor de openbare lagere scholen; inzake de verhuur van de zolder van de open bare lagere school aan de Kom van Aaiweg ten behoeve van balletlessen; tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de verbouwing van het pand Hoofdstraat 6 tot kantoorruim te voor de secretarie en tot onderhand se aanbesteding daarvan; tot het be schikbaar stellen van een kre diet voor de inrichting van werk en bergplaatsen voor de dienst van gemeentewerken; tot vaststelling van een gemeentevlag; tot verhuur van de Zijllaan- en Meijepoldermolen; tot verhuur van de veestal, staande bij de boerderij Munnikkenweg 2, en een daarbij aansluitende strook grond aan de Stichting M'Hala Panei - Postgroep West; tot verhuur van enkele perce len grond aan de Amro-Bank N.V. en de Algemene Bank Nederland N.V.; tot verhuur van een strookje grond aan H. G. van der Maas te Leiderdorp; tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van parkeer havens in de Pinksterbloem en de Splinterlaan; tot het ongegrond ver klaren van een bezwaarschrift tegen de aanslag wegen- en riool belasting 1966; tot vaststelling van een nieuwp winkelsluitingsverordening; tot ge slotenverklaring voor bepaalde voer tuigen van het viaduct van rijksweg 4a over de Ericalaan/Mauritssingel: tot subsidiëring van het type-onder- wijs op de Christelijke Ulo-school; tot verpachting van enkele percelen grond aan de heren T. J. en D. van der Wolk; tot subsidiëring van scholen voor avond-ulo te Leiden; met betrekking tot verordeningen en voorschriften in verband met de grenswijziging dor gemeente. Postkantoor wordt secretarie LEIDERDORP Als het voorstel in B cn W wordt aangenomen, gaat de gemeente een ton investeren in de verbouwing van het enige tijd geleden aangekochte oude postkantoor (Hoofd straat 6) tot secretarie. G.S. hebben hun goedkeuring aan de aankoop ge geven zodat B en W nu zo snel moge lijk met de volgende fase van dit nlan illen beginnen. Volgens hen is onderhandse aanbe steding in dit geval te prefereren. Na de verbouwing zal het meubilair van de over te brengen secretarie-af delingen (sociale zaken, bevolking, burgerlijke stand, militaire zaken en verkiezingen) naar Hoofdstraat 6 wor den overgebracht en zonodig worden tgebreid. waartoe B en W dan alsnog een extra krediet zullen vragen. LEIDERDORP B. en W. stellen de raad voor de by de boerderij be horende veestal naar de boerderij Munnikenweg 2 ter beschikking te stellen van de groep van gehandicap te padvinders M"hala Panei Postgroep West, die voorheen in Voorschoten een onderdak had. De boerderij, in pacht gegeven aan de heer J. J. de Graaf, komt in het park De Houtkamp te liggen. Er zal een kinderboerderij annex prentenkabinet en theeschenke- ry van worden gemaakt. De padvin ders krijgen ook een stukje grond van 250 m2 in gebruik. Ir totaal zullen zy f 400 per jaar moeten gaan betalen. DE KAAG De acie voor Tibet heeft in de Binnenkaag f 363.79 opge bracht. Parkeerhavens aan Snlinterlaan en Pinksterbloem LEIDERDORP De groepscomman dant der rijkspolitie meent, dat voor fedeelten van de rijbanen van de plinterlaan tussen de woningen 126 en 144, de Meyelaan en de Pinkster bloem wachtverboden dienen te wor den ingesteld, omdat aan weerszijden van deze vry smalle rijbanen wordt geparkeerd, waardoor steeds meer stagnaties in het verkeer optreden. Dit houdt in dat tot de aanleg van enige parkeerhavens zal moeten wor den overgegaan. Daarom hebben B. en W. Gemeentewerken verzocht te rap porteren omtrent de mogelijkheid van aanleg van parkeerhavens in Pinkster bloem en in Splinterlaan. Conform dit advies stellen B. en W. voor te besluiten tot de aanleg van drie parkeerhavens in de Pinksterbloem, plaats biederyl aan 34 auto's en tot de aanleg van één parkeerhaven aan de Splinterlaan. ter hoogte van het in aanbouw zijnde gymnastieklokaal, plaats biedend aan 10 auto's. Oegstgeestenaar gaat in Leiderdorpse molen wonen LEIDERDORP Aangezien de vo rige bewoner, de heer D. J. H. T. Ver- steegen, elders woonruimte heeft ge vonden. stellen "B. en W de raad voor de windwatermolen in de Zyllaan- en Meijerpolder nu te verhuren aan mr W A. Kahlman te Oegstgeest tegen een huur van f 17.50 per week. Het college heeft de heer Kahlman gewe zen op de voor- en nadelen van het wonen in een molen. Mr. Kahlman zal ook de sloot en het krooshek moeten schoonhouden. Gemeentevlag Leiderdorp LEIDERDORP Na de Hoge Raad van Adel te hebben geraadpleegd, zijn B. cn W. van mening, dat een gemeen tevlag, die identiek ,s aan het gemeen tewapen, de voorkeui verdient boven een vlag zoals in 1964 was ontworpen. De omschrijving van oe vlag gaat nu luiden: „Vierkant, bestaanae uit een wit veld. waarop in het midden zyn aan gebracht twee rode sleutels, kruislings met de baarden r.aar boven, terwijl daaroverheen een golvende blauwe baan loopt, van de broekzijde naar de andere zjjde". ,Niet op zondag" in Leiderdorp LEIDERDORP Naar aanleiding van een vraag van drs. G. H. van 't Klooster in de raadsvergadering van 26 september j.l. delen B. en W. mede. dat in de huurovereenkomst met de Leiöerdorpse voetbalvereniging R.C.L- betreffende gemeentelijke sportterrei nen niet op zondag mogen worden ge bruikt, dient te worden gehandhaafd ter bescherming van de bruikbaarheid van de velden en in verband met de belangen van de vereniging. Leiden gaat wel in Leiderdorp bouwen LEIDERDORP Op een vraag van de heer J. W. Boot inzake de plannen om met Leidse contingenten te gaan bouwen op Leiderdorps grondgebied delen B. en W. van Leiderdorp mee, dat het niet juist is te zeggen, dat de plannen „van de baan zyn". In hoofd zaak door financieringsmoeilijkheden zijn de plannen echter nog niet tot uitvoering gekomen. Prijs voor C. Sweris LEIDERDORP De heer C. Sweris. directeur van de schoorsteenfabriek Ouderzorg, heeft de Ir Van der Wal- prijs ontvangen. Dit is een prijs die de bouwwereld heeft ingesteld voor die gene die zich in deze sector van hal bedrijfsleven onderscheidde. LEIDERDORP Uit de bouwnota. die B. en W. hebben opgesteld, blijkt onder meer. dat de voorgenomen bouw van 92 premiehuurwoningen aan de Van der Valk Boumanwcg/Laan van Ouderzorg voor rekening van de Leidsohe Verceniging van Industriëlen waarschijnlijk niet doorgaat. Genoem de vereniging, die de woningen had willen bestemmen voor personeelsle den van haar leden, heeft tot dusver geen kans gezien het project te finan rieren. Komt er geen verandering in deze toestand dan willen B. cn W. de grond bestemmen voor wontngwet- bouw. Er komen ook een R. K. kerk en een R. K. school in dit gebied. LEIDERDORP B en W stellen de raad voor in navolging van andere gemeenten op grond van een in 1964 gewijzigd artikel van de onderwijswet twee ouderraden in te stellen als over koepelende organen van de oudercom missies der openbare lagere scholen en kleuterscholen. LFC VOLGENDE WEEK TEGEN STERK SPARTA LEIDEN De mogelijkheid bestaat dat de Rotterdamse eredivisieclub Sparta wo-nsdag 2 november in Leiden tegen (zondag) tweedeklasser LFC een oefen wedstrijd speelt als voorbereiding voor de komende Europacup 2 strijd tegen Servette (Zwitserland). Ook zijn be«pre kingen gaande tussen LFC en het Schie- damse Hermes DVS (eerste divisie), het nationale militair elftal en het elftal van oud-International» voor het spelen van lichtwcdstxijdeii. Nieuwe verordening op winkelsluiting LEIDERDORP Als de raad met een desbetreffend voorstel van burge meester en wethouders akkoord gaat, wordt een geheel nieuwe winkelslui tingsverordening ingevoerd. De ma terie van de halvcdagsluiting is daar in opnieuw vastgelegd. Aanleiding hiertoe was een verzoek van een aantal detaillisten in elektro technische artikelen, radio- en tv-toe- stellen etc. de wekelijks verplichte winkelsluiting te verplaatsen van dinsdagmiddag naar maandag. De vijf daagse werkweek zouden zij daarmee geheel kunnen doorvoeren. Uit advie zen van de Kamer van Koophandel en de Commissie voor de strafveror deningen bleek daartegen geen be zwaar tc bestaan. Omdat de winkelsluitingsverordening al eens is gewijzigd en een tweede wij ziging haar onoverzichtelijk zou ma ken, bieden B en W de raad een con cept voor een nieuwe verordening aan. Nog een volle week een mooie verrassing vol geschenk bij een waarde vol artikel. Bij elke edelstalen Sola-Elite pan, melkkoker of fluitketel, onbeperkt gegaran deerd, wordt een Elite-couvert ter waarde van f8,10 ten ge schenke gegeven. Alléén nog deze week bij de Sola winkeliers. Gemeentedienst nestelt zicli in boerderij LEIDERDORP B tn W stellen de raad voor ruim een halve ton be schikbaar tc stellen voor verbouwing van dc al eerder aangekochte boerderij van de her Hogewoning aan dc Hoofd straat ten behoeve van Gemeentewer ken. Daarna kan de aan dc Hoofdstraat star^de gemeenteschuur worden afge broken. De boerderij was aangekocht ten be hoeve van toekomstige uitbreiding van de begraafplaats. Deze biedt echter nog ruimte tot 1971, waarna nrg uitbrci- dingsmogclijkheid is binnen de Dm- medijk met een terrein, dat ruim twee keer zo groot is als de huidige begraaf plaats. Verdere uitbreiding zal dus pas •—er 20 of 25 jaar nodig zyn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13