Eigen radio- omroep voor Brabant Flexibele coördinatie verlevendigt televisie Duizendguldenquiz op NCR V-zater dagavond DRAKACEL Puzzelhoek NCRV schuift intern open plaatsen dicht EERST KIJKEN, DAN BETALEN DONDERDAG 6 OKTOBER TO6 EINDHOVEN Over enkele weken wordt een vergadering gehouden, waarin de oprichting van de Stichting Brabantse Omroep (SBO) zal worden bezegeld. Het voorlopig bestuur van de stichting, waarvan het programma zich primair zal richten tot de Brabanders zelf, is met de AVRO tot een voorlopig akkoord geko men om de SBO een uur zendtijd per week ter beschikking te stellen. Men hoopt 1 januari te beginnen, vooralsnog met een half uur. In het centrum van Bladel is reeds begin gemaakt met de bouw van een studio in een leegstaand oud klooster. In de toekomst zullen steunstudio's in de omgeving van Breda en van Cuijk of Grave worden opgericht. Ook wil de Stichting een programma blad uitgeven, dat in een oplage van 350.000 exemplaren gratis huis aan huis verspreid zal worden. Gulden schot99 de wereld in (Van onze radio en tv-redactie) HILVERSUM Dit is een bericht voor kijkers, die KRO's quiz „Het gulden schot" niet zo erg leuk vinden. Zij moe ten weten, dat heel dat ingewikkelde gedoe met schieten en spelletjes en zend gulden winnen toch blijkbaar erg in de smaak valt. Na Duitsland, Zwitser land (de bakermat) en Oostenrijk volgde Nederland in de ry van landen die het programma brengen. Nu echter zullen in januari a.s. ook Engeland en Amerika er mee komen. Misschien is dat „Gulden schot" toch aar diger, dan U denkt. Berlijn krijgt hoge televisietoren (Van onze radio- en tv-redactie) BERLIJN Nog dit jaar zal worden begonnen met de bouw van een 350 me ter hoge televisietoren voor de zender Vrij Berlijn. Men verwacht dat de toren, die naar moderne trant ook dienst zal doen als uitzichttoren en van een restau rant wordt voorzien, in 1970 klaar zal Restauratie paleis praktisch gereed AMSTERDAM Koningin Juliana heeft gistermiddag het slot bijgewoond r»n de laatste vergadering van de I rijkscommissie tot restauratie van het L koninklijk paleis op de Dam. Behou dens enkele resterende werkzaamheden is de restauratie van het paleis thans voltooid. Ter gelegenheid daarvan heeft H.M. aan een aantal bij de restau- ratie betrokkenen onderscheidingen uit- i gereikt. Voorrang voor actuele zaken Wat was er inet VPRO-reportage (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Dinsdagavond kwam de VPRO met een opzien barende reportage (waarvan het verslag de voorpagina's van ver scheidene kranten haalde), ge wijd aan verrassende informaties over de NAVO-generaal von Kiel- mannsegg. Hoewel de VPRO nog kans had gezien de bladen in te lichten, verscheen de reportage op Ned. 2 en ging dus aan vele kijkers voorbij, ook al omdat de AVRO op Ned. 1 een amuse mentsprogramma uitzond. Niettemin was „De ware von Kielmannsegg" belangrijk ge noeg, om er zoveel mogelijk aan dacht voor te vragen en de infor matie zo breed mogelijk te doen zijn. Wij hebben ons daarom afgevraagd, of de VPRO geen poging heeft gedaan, het programma eerder en op een gunstig tijdstip via Ned. 1 uitgezonden te krijgen, desnoods in extra of anders in geruilde zendtijd. O.i. zou de coördinatie, waarmee Hil versum op het ogenblik zo hevig bezig is, dermate flexibel moeten zijn dat programmawijzigingen zich niet uitslui tend toespitsen op het tussenschuiven van voetbalwedstrijden of Kamer verslagen (al zijn dit onvergelijkbare grootheden). Uiteraard willen wij niets denigre- rends zeggen over de zender Ned. 2, integendeel, zo gauw als mogelijk is zou de zendtijd op dit net evengroot moeten worden als op hét eerste, maar belangstelling moet groeien en het is nu eenmaal een feit, dat de gelijkheid van de radiozenders Hilversum I en II zich nog lang niet heeft meegedeeld aan de verhouding Ned. I en 2. Di' vindt zijn oorsprong in de omstandighe den, dat toen Ned. 2 in de lucht kwam nog slechts een beperkt aantal kijkers het programma kon opvangen, én in het minder aantal zenduren dat nog steeds voor dit net geldt. Hoewel er al van bepaalde nivelle ring sprake is, komen toch de belang rijkste programma's nog op Ned. 1, waarvan men de grootste kijkdicht heid mag verwachten a. omdat er nog steeds een aantal kijkers is dat geen tweede lijn op het toestel heeft, - omdat ,,het publiek" van mening blijft dat Ned. 2 nog een soort „twee de keus"-programma's geeft en c omdat vele kijkers na het lange jour naal op Ned, 1 hun toestel eenvoudig laten aanstaan aangezien zij na het overschakelen dan midden in een an der programma vallen. Aangeboden Bij informatie bij de VPRO werd ons medegedeeld, dat deze omroep inder daad niet heeft gepoogd, bedoelde re- zich quiz in het zaterdagse televisie-; ment. Dit programma wordt in zijn to taal een grappig bijeenraapsel van vroe- I gere programma's, hetgeen o.a. ook de titel ,,'t Blijft Hollands" ai verraadt. Op de avond van zaterdag 15 oktober a.s. N™*!*16* voor eerst °P het scherm via Kitty Knappert regisseert 19 artiesten bestaande ensemble dat zang en dans ten beste geeft en zich daarbij houdt aan het Nederlandse liedje, tv-redactie) vier visuele vragen gesteld, zoals die wel kent uit het spel „Haal je kijk geld terug". De hoofdprijs is 1000, maar er worden ook weer tien prijzen van 36 (een jaar kijkgeld) beschikbaar gesteld. Om de vragen zo actueel mogelijk te De quiz laat ook de kijkers meedoen. Er worden vier „krantenvragen" (op het recente nieuws betrekking hebbende) en Een plaatje van 24 uren.... (Van onze radio en tv-redactie) Een uitkomst voor mensen. terland", nl. het presentatieteam, dat weer wordt gevormd door Regine Clau- waert van de Vlaamse omroep en Dick Passchier, het duo dat bij de quiz tus- e«m Nederland en België zoveel succes In de eerste aflevering treden als muzi kale gasten op de violist Frans Poptie en ..His swing specials", de componist-musi cus Pierre Biersma die eigen werk laat horen, de dansende choreograaf Victorio Korjhan en het kinderkoor De Leidse Sleuteltjes. Hobby portage (waarmee de optimale kracht van de televisievoorlichting werd aan getoond en die mede daarom een bij zonderheid was) in extra of geruilde zendtijd op Ned. 1 te krijgen. Voor de coördinatiecommissie was er dus geen aanleiding, dat zelf aan te bieden, aangezien elke omroep auto noom is in de eigen programmavoering. Het feit dat de AVRO in die tijd op Ned. 1 amusement gaf, vormde juist een gewenste keuzemogelijkheid. Wat de VPRO echter wél deed, was: het programma in zijn geheel aanbie den aan de NTS voor uitzending tij dens het weekeinde. Dc NTS maakte deze aanbieding, aldus de VPRO. geen gebruik. Daarop ging de VPRO de VARA, die zaterdagavond op Ned. 1 uitzond en bood haar de reporta- an. Ook de VARA bedankte. Daar op hield de VPRO de uitzending maar zelf en kwam ermee op dinsdagavond, Ned. 2, en wijzigde daarvoor het eigen programma. Wij vroegen aan -de NTS, wat de reden mocht zijn geweest voor weige ring van de reportage. Via persdienst werd ons medegedeeld, dat de NTS op zeer korte termijn (vrij dagsmiddags) de aanbieding kreeg en het toen zo verschrikkelijk druk had met allerlei nieuwe programma's voor de zondag, dat er geen mens over was om de reportage te bekijken: „En wij moeten toch eerst weten, waar het over gaat en hoe belangrijk het is, eer wij iets aanvaarden". De heer Enkelaar, hoofd van de pro- grammadienst, zeide dat het ditmaal echt te druk was geweest „om er iets aan te doen", maar dat hij bepaald niet afwijzend staat tegenover het aanvaarden van een actueel program ma dat een of andere omroep graag gauw vertoond wil hebben. zo'n trein-tukje.... ...dat lukt je, als je goed moe bent en de N.S. je met een boekplaats verwent. Hoe echter wordt men wakker: uitgeslapen? H'm, mis^ schieneenbeetje.Maaruitgerüst? Welnee. Dat is men pas na een nacht op een Drakacel matras. De „harde" matras r^PPPj met alle comfort van een „zachte". Llnl dat tevoorschijn kwam met „nieuwe eigen gezicht": „We hadden misschien zondagsavonds op Ned 2 kunnen gaan schuiven, maar we gen de noodzaak er niet van in. Naar ons idee had de reportage niet zo'n haast, dat die geen twee dagen meer kon wachten en daarvoor nu een aan gekondigd programma in de war te sturen neen." Bij de VARA spraken wij met de heer P. te Nuyl, programmaleider tele- „Wij kregen pas vrijdagsmiddags de aanbieding en zaterdagavond konden wij geen kant uit. We zaten de hele avond vast met het Grand Gala en met Dorus, daar paste zo'n reportage niet in. Ook Rawhide konden we er niet voor laten vervallen... we hadden maandagavond wel mee kunnen komen op Ned. 2, maar och, dan kon de VPRO het net zo goed op dinsdag vertonen.. „Zat bij U niet een beetje voor, dat de heer Nederhorst in het programma zou spreken? Wilde de VARA dat mis schien niet voor haar rekening ne- „Neen, bepaald niet, want het stond toen nog niet vast dat drs Nederhorst er aan te pas kwam, het programma moest nog1/* worden gemonteerd." Waarom? Al pratende rees bij ons de vraag: waren al deze excuses geldig? Of wilde men de reportage toch liever voor reke ning van de VPRO laten? En, wat belangrijker leek: wa wilde de VPRO een dergelijke opmer kelijke uitzending waarvoor zoveel kosten en moeiten waren gemaakt, zo maar weggeven aan NTS of VARA? Aan de NCRV, die maandagavond op Ned. 1 zat met een actualiteitenrubriek, werd niets gevraagd. Waarom hield dc VPRO de uitzending niet liever zichzelf? Antwoord van VPRO: omdat wij de reportage graag zo gauw moge lijk op het scherm wilden hebben". Dat hiermee alle vragen zijn beant woord, zouden wij niet graag zeggen. Niettemin blijven wij staan op het standpunt, dat bij goede coördinatie aan het tussenvoegen van belangrijke informatieve programma's voorrang zou moeten worden gegeven. Wij weten het: de coördinatiecommis sie-televisie, die net een nieuwe voorzit ter heeft gekregen, werkt nog niet op volle toeren, maar het is toch een ge dachte voor de (naaste) toekomst. Het zou zéker niet aangaan, elk ogen blik de geprojecteerde program weg te vagen om er actualiteiten voor in de plaats te geven, de kijker zou dan niet meer weten waar hij bleef. Maar ach, hoe vaak is er ten bate m de voetbalsport niet lustig in de programma's gehakt? Zeker dient programmawijziging tot de uitzonderingen te behoren, maar uit zonderingen bevestigen nog altijd de regelen een belangrijk programma extra zendtijd of voorrang geven zal de televisie alleen maar goeddoen, de belangstelling verhogen en het ele ment van levendigheid en bij de tijd zijn tussen zoveel opgekocht amuse ment door, gunstig verhogen. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Vrij geruisloos, zon der medewerkers van buitenaf aan te trekken, heeft de NCRV de open plaatsen in de personeelsbezetting dicht I geschoven. Drs. M. Geerink Bakker volg- 1 de de heer G. H. Hoek op als adjunct-di recteur en programmaleider radio zijn verlaten post van hoofd program ma-afdeling muziek is nu bezet door de heer N. Dekker, die in 1955 op deze afdeling kwam werken en in 1961 reeds de functie van waarnemend hoofd kreeg. blijft na deze verscnuiving voldoende medewerkers be- Op de middag van 15 oktober beginthouden, zodat er geen nieuwe benoeming de NCRV eveneens met een nieuw maan- va'1 te verwachten. Inmiddels heeft de delljks programma, dat de titel „U ziet heer Hoek. die sinds een maand wet- maar" meekrijgt. In een uur tijds zal houder van Hilversum is en dus zijn HILVERSUM Binnen afzienbare tijd Ruud Keers allerlei mensen en hun lief- werkzaamheden bij de NCRV moest af- zal het plaatjes opzetten tot het verleden hebberijen aan het kijkend publick breken, gisteren in een besloten bijeen- gaan behoren. Het nieuwste van het voorstellen. Het gaat daarbij niet om het1 komst in de NCRV-studio afscheid geno- nieuwste is in Amerika gelanceerd: een "hoe", maar om het „waarom" van een men- langspeelplaat die 24 uren achter elkaar I bepaalde hobby. kan spelen I Met de leden van het dagelijks I Het wordt een «hl familieprogramma ^st.u"- de dir?c,i,e het.«ehell! P*"0- De plaat is gemaakt uit papierdunne met informatie voor jong en oud De PPn unststof en heeft een doorsnee van 22[eerste aflevering wordt in een cm. De groeven zijn uiterst fijn en de rechtstreekse uitzending gewijd aan de duivensport. Voorts omvat het programma twee ver korte „oude" programma's, nl. de autoru briek „Achter het stuur" en de filatelis tenrubriek „Onder de loep", allerlei tips voor toerisme en ander uitgaan en neel Was een korte samenkomst georga niseerd. Directeur mr. A. H van de Veen sprak woorden van erkentelijkheid voor het vele werk dat de heer Hoek voor de NCRV heeft verricht in de loop der ja ren en bood hem een geschenk onder couvert aan. Namens het personeel bood de voor zitter van de groepsraad de heer H. van Manen de heer Hoek een diaprojector met scherm aan. Daarna bleef men nog even voor een afscheidsdronk bijeen. De KRO vertoont vanavond op Ned. 1 een kleine tra gedie van Tad Mosel En ik ga mee" geheten. Het gaat daarin om twee al ouder geworden zusters, die met een doodzieke tante zijn achtergebleven in het ouderlijk huis. Het vooruitzicht is, dat ook zij beiden, WiIma en Ruby, in dit huis zullen blijven wonen tot aan haar einde. Wilma (Yda Andrea) leeft in een soort droomwereld, die zij na het verwelken van haar schoonheid zichzelf heeft geschapenRuby leidt haar en is de opofferende. Maar al spoedig blijkt dat heel hun leventje in dit grote oude huis schijn is. Duidelijk wordt dat vooral als een van Wilma's vroegere aanbidders weer op de proppen komt. Is de liefde dood, of Neen, het slot verraden wij U niet. Genoeg zij, dat Yda Andrea haar tegenspelers vindt in Georgette Hagedoorn als Ruby en Willy Ruys als dc teruggekeerde aanbidder Hobart. Hier een scène uit het spel met Ruby en Hobart. PARIJS Het theater l'Houvre in Parijs is begonnen met een nieuwe proef. Als verweer tegen afbrekende kritiek heeft de directie bepaald dat de toeschouwers pas hoeven te betalen als zij het stuk hebben gezien en er tevreden over zijn. Deze maatregel is het gevolg van de slechte pers die een bepaald stuk dat nu loopt („Punt H" van Yves Jamia- que) heeft gekregen. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS en KRO 7.15 uur gewestelijk nieuws. 7.35 uur filmverslag van hoogtepunten uit de voetbal wedstrijd Besiktas (Istanbul)Ajax. Kunstmaandorkest 1 r tv-spel En ik ga i Brandpunt. •e" ban Tad Mosel. Ned. 2 AVRO 8.01 uur feuilleton ..Run, Buddy, run!" 8.25 uur jonge mensen stellen vragen. 9.15 uur „De zaak van de kikvorsmannen" uit de serie „De man van Uncle". VANAVOND TE HOREN r avondoverdenking. r Piet van Egmond speelt in Delft werken Max Reger. r nieuw programma van spreken en muz; ..Spreken in het donker". 7.05 uur hersengymnastiek. 8.05 uur Berliner Staatsopera speelt werken van Beet hoven, Reger en Von Weber. 10.55 uur nieuwe platen in Discotaria. MOORD IN HET FLATGEBOUW „Verdikkeme," zei Pat Met een diepe frons tussen haar wenkbrauwen, zocht ze verwoed in een zijden floddertje, dat zij een avondtasje noemde. Twee jonge mannen en een ander meisje keken haar angstig aan. Zij stonden met z'n allen voor de gesloten buitendeur van Patricia Carnetts flat. „Het heeft geen zin," zei Pat „Hij zit er niet m. Wat zullen we nu doen?" „Wat is het leven zonder huissleutel?" mompelde Jimmy Faulkener. Hij was een korte breedgeschouderde jongeman met vro lijke blauwe ogen. Pat keek hem woedend aan. „Maak geen grapjes, Jimmy. Dit is een ernstige zaak." „Kijk nog eens, Pat," zei Donovan Bailey. „Hij zal er heus wel in zitten." Hij had een trage mooie stem, die precies bij zijn smalle donkere gezicht paste. „Heb je hem er eigenlijk wel ingedaan, toen je wegging? vroeg het andere meisje, Mildred Hope. ..Natuurlijk," zei Pat. „Ik geloof dat ik hem aan een van jullie tweeën gegeven heb." Zij keek de beide mannen beschuldigend aan. „Ik heb Donovan gevraagd hem bij zich te houden." Maar Donovan liet deze beschuldiging niet op zich zitten. Hij protesteerde heftig en Jimmy gaf hem gelijk. „Ik heb je hem zelf in je tasje zien doen," zei Jimmy. „Nou dan heeft een van jullie hem eruit laten vallen toen jullie mijn tasje opraapten. Ik heb hem een paar keer laten vallen." „Een paar keer!" zei Donovan. „Je hebt het ding minstens twintig keer laten vallen. Bovendien heb je hem overal laten liggen." „Ik begrijp niet dat niet alles er iedere keer uitvalt," zei Jimmy. f,Waar het nu in ieder geval om gaat is: hoe komen we enn?" zei Mildred. Zij was een verstandig en nuchter meisje, maar 2ij was niet half zo aantrekkelijk als de impulsieve slordige Pat. Vier paar ogen staarden naar de dichte deur. „Kan de portier ons niet helpen?" stelde Jimmy voor. „Heeft hij geen sleutel, die op alle deuren past of iets dergelijks?" Pat schudde haar hoofd. Er waren maar twee sleutels. De ene hing binnen aan een haakje in de keuken en de andere zat of zou moeten zitten in die vermaledijde tas. „Woonde ik maar op de begane grond," jammerde Pat. „Dan zouden we een raam of zoiets opengebroken hebben. Donovan, kun jij niet omhoog klimmen of zo?" Donovan weigerde vriendelijk doch zeer beslist om in te breken. „Om een flat op de vierde verdieping binnen te klimmen is geen kleinigheid," zei Jimmy. „Is er geen brandtrap?" vroeg Donovan. „Die is er niet." „Er zou er eigenlijk een moeten zijn," zei Jimmy. „Een gebouw van vijf verdiepingen hoort een brandtrap te heb ben." „Dat zal wel," zei Pat. „Maar daar schieten we nu niets mee op. Hoe kom ik mijn huis binnen?" „Is er niet zo'n boodschappenlift?" vroeg Donovan. „Je weet wel, zo'n ding waar winkeliers biefstukken en spruit jes in naar boven hijsen." „De dienstlift", zei Pat. „Maar dat is meer een klein kooitje van ijzerdraad. Oh! Wacht.. Ik weet het Wat zeggen jullie van de kolenlift?" „Dat is een goed idee," zei Donovan. Mildred maakte een afwijzend gebaar. „Die zal heus wel afgesloten zijn," zei ze. „Ik bedoel in de keuken van Pat Van binnenaf." Maar deze mismoedige gedachte werd onmiddellijk van de hand gewezen. „In ieder geval niet in Pats keuken," zei Jimmy. „Pat doet nooit dingen op slot." „Ik geloof niet dat hij afgesloten is," zei Pat. „Ik heb er vanmorgen de vuilnisbak uitgehaald en ik weet zeker dat ik hem niet weer dichtgedaan heb. Ik ben er sindsdien niet meer aan geweest" „Nou," zei Donovan," dat is dan maar heel gelukkig voor ons, maar toch, lieve Pat, moet ik je erop wijzen, dat deze slechte gewoonten je iedere nacht aan de genade van inbre kers overleveren." Pat luisterde niet eens naar deze waarschuwingen. (Wordt vervolgd) DE.A)t»RgKi ZUn HVPMO.N TLSCH VHRPOOï=L>wees 1 oe. so HAD MOB Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. hoeknijler, 5. bloed huis, 9. hond, 10. boom, 11. tijdreke ning, 12 Rom. keizer. 14. jongensnaam, 15. kunstmatige springbron, 19. uitslag op metalen 21. boom, 22. zwart in de wapenkunde. 23. stad in Duitsland. 26. sierplant. 29. bijb. figuur. 31. godin van de twist 33. gesloten. 34. gebod. 35. niet dicht opeen staande, 36. uitge- dorste halmen, 37. vreemde munt. Vertikaal: 1. rivier ir Italië. 2. ont kenning, 3 brandstof 4. versterkte stad, 6. Europeaan. 7 eer, 8. kant 13. mening, 14. wisselgebed, 16. ijverig, 17. stad in Duitsland. 18 tweemaal (Lat). 20. duinvallei, 24. twee of meer kamers in elkaar lopend, tescheiden door schuifdeuren, 25. Nederl. leerdichter 26. vrucht, 27 zangwijs, 28 deel van een kachel, 30. vis, 32. Europeaan. OPLOSSING VORIGE PUZZEL 1. Deleman, 2. esdoorn, 3. benzine, 4. eenzaam. 1. negotie. 6 edelman. De zegswijze luidt: De benen nemen. FERDNAND JeugdJourn. 19.15 Van gewest. 19.35 Film- hoogtepui de hulsvr. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Londcns Symphonic Ork. 11.00 Voor Bij de tijd en bij de thee. gevar. progr. VPRO: 13.30 Thuis. 16.00 Nws. Aansl.: Over- ijssels Phllharm. ork. 16.50 Ou de franse liederen (gr.). 17.00 Voor de Jeugd. 17.25 Nieuwe II gram. pl. 17.45 Actualiteiten. de wedstrijd Besïktas-AJax! 23.55-24.00 Nws. v. h. G.P.V. 18.30 Licht orkest. 18 55 Voor dc kleuters. 19.00 Gesproken brief. 19.05 Sitar: ra diotijdschrift voor gitaristen. IKOR: 19.30 Toespraak 19.35 Van huls uit. gesprek. 19.50 Gram. muz. 19.55 Kerk veraf en dichtbij. AVRO: 20.00 N./s. 20.05 Wiener Festwochen 1966: Berliner Staatskapelle en so list. In de pauze om pl.m. 21.10 - 21.45 Kunstkroniek. 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Stereo: Nwe. grampl. 23.55-24.00 Nws. 20.00 Journaal. KRO: 20.20 Amsterdams Kunstmaandork. en sol. 20.55 en lk ga mee TV-epel. 22.00 Brandpunt. NTS: 22.20 Journaal. KRO: 22.25-22.45 Brandpunt (ver volg). NTS: 23.00-23.30 Teleac: Geprogr. instructie (2). Nederland n NTS: 20.00 Nws. in het kort. AVRO: 20 01 Run, Buddy. run. TV-fllm. 20.25 Jonge mensen stellen vra- 5??. °^er belangrijke zaken. 21.15 De zaak van de kik vorsmannen. TV-fllm NTS. 22.05-22.10 Journaal. buitenlandse pers. 12.05/ Een 14.30 Schoolradio, uurtje Frans 13.00 Nws. 13.02 Uit de bulten), pers. 13.05 Lich- j| gram. muz. 14.00 Nws. 14.02 Hilversum L 402 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Meditatie. 7.15 1 praatje. Lichte gram. i (7.30-7.32 Nws.). 7.55 O'vei ging. 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram. muz. 8.30 Nws. 8.32 Voor 15.00 Gevar. muziekprogr. 17.00 Voor tiener* en twens. 18.30 Voor de Jeugd. Hilversum II 298 m. VARA 7.00 Nws. en ochtendgymn. 7.23 Lichte gram. muz. (7J0-7J5 Van de voorpagina.) VPRO- 7.55 Meditatie. VARA: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram. muz. 9.00 Mod. en klass. muz. (gr.). 10.00 Schoolradio. 10.20 Lichte gram. 10.50 Voor de vrouw. (Om 11.00 Nws.). AVRO: 11.30 Pop. operamuz. (gr.). 12.00 Lichte orkestmuz. 12.27 Medcd. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Overheldsvoorl. 12 40 Sportpara- de. 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.30 Pianorecital. 14.00 Inl. tot mu ziek begrip, muz. lezing, 14.15 voor automobilisten. 17.00 Nws. 17.0t-18.00 Voor tieners. MÓHGEiV Nederland I. NOT/NTS: NTS: 12.00-12 30 Teleac: Dc boerderij als onderneming (3).

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 17