TV DAAR KOMEN ZE WEER DE STIEFBEENS RADIO en Rentree in de trouwkoets Herhaling tien delen van „De Bezetting Agatha WOENSDAG 5 OKTOBER 1966 Reportage Folklore HILVERSUM Het op 1 oktober in Dublin begonnen eerste Folklore Festi val voor televisicbijdragen wordt vrij dagavond a.s. besloten met een bont programma van volksliederen en folklo re uit alle windstreken. De BBC maakt daarvan een tv-reportage, welke de NTS zondagavond tussen 9.50 en 10.30 uur op Ned. 2 laat zien. De NTS heeft voor dit festival twee programma's ingezonden, nl. „Merck toch hoe sterck" waarin de Shepherds op 10 maart jl. volksliedjes zongen in diverse oud-Hollandse klederdrachten en „Hei, 't is in de mei", het volkslied jesprogramma dat in het nationale pro gramma op 5 mei j.l. op het scherm kwam en voorbereid was- door de NCRV. Albert Besnard (79) overleden (Van onze kunstredactie) AMSTERDAM De dichter Albert Besnard is afgelopen zaterdag op 79- jarige leeftijd in Bloemendaal over leden. Na zijn eerste bundel „Sonetten" in 1917, publiceerde hij verder nog „De bloei en enkele andere gedichten" en „Opstand en wroeging". In 1925 kreeg hij de poëzieprijs van de stad Amsterdam voor zijn gedicht „De Stad", in 1952 de Jan-Campert- prijs voor de bundel „Doem en Dorst". Tijdens de oorlog is hij door de Japanners in een kamp geïnterneerd. Albert Besnard was redacteur in Arnhem, later in Indonesië hoofdredac teur van „De Sumatra Post" en na de oorlog redacteur bij „Het Algemeen Handelsblad". Vrijdagavond brengt de NCRV de eerste aflevering in het nieuwe seizoen van de serie „Stiefbeen en zoon" op het scherm. De titel: „Wat is hierop uw antwoord?" (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Eindelijk is het dan zo ver: vrijdagavond ke ren de Stiefbeens in een nieuwe tragi-komische serie terug op het scherm. Een paar jaar geleden was het geen scheiden, maar scheuren: talloze verontwaardig de kijkers wilden eenvoudig geen vaarwel zeggen aan de twee fi guren uit het lompenpakhuis, die alles konden en alles mochten Geen Siefbeen-zee ging ook maar één kijker te hoog:: dit was een serie waar de NCRV praktisch geen klacht of afwijzing heeft thuisgekregen. Maar hoe zullen ze nu bij hun rentree worden ont vangen „Daar kunnen we helemaal niets van zeggen", vertelt ons regisseur Max Dou- „Kon ik daar een voorspelling doen, dan was ik rijker dan ik nu ben. In feite zijn vader en zoon Stief been helemaal aan de horizon verdwe- ik vraag me af: leven ze bij de mensen? Misschien wel, schien niet!" .Toen we er vier jaar geleden mee begonnen was het meteen een reusach tig succes. Ik hoop, dat 't nu weer z< zal aanslaan. Ja, het is een heel nieuwt reeks van zeven en alles is weer pre es zo als het is geweest." „Maar destijds hadden we nog lang niet zoveel Amerikaanse en Engelse ko mische series... de kijkers zijn tegen woordig nogal verwend met malle din gen", zeggen wij. „Inderdaad en het zal dus moeten blijken, of Stiefbeen daartussen uitschieter kan worden. Ik mij geloof dat we altijd voor liggen op de buitenlandse feuilletons omdat Nederlands wordt gesproken. Dan kan de kijker zich veel meer concentreren op de mimiek en op elk woord dat HILVERSUM De NTS zal deze winter tien van de 21 afleveringen van de grote documentaire „De Bezetting" op Ned. 2 herhalen. Alle zijn door sa mensteller/presentator dr. L. de Jong tot maximaal een uur bekort. De eerste uitzending, gewijd aan de opkomst van het nationaal-sociallsmc, kunt U zien op dinsdag 11 oktober tus sen 9 en 10 uur. „Ik geef op dit programma geen toe lichting", zegt dr. De Jong, „het moet voor zichzelf spreken. Wanneer ik één hoop mag uiten, laat het dan deze zijn: dat in de gezinnen in den lande alom Huwelijk Deense kroonprinses goedgekeurd KOPENHAGEN Het Deense parle ment heeft gisteren het voorgenomen huwelijk van kroonprinses Margrethe en graaf Henri de Laborde de Monpe- zat goedgekeurd. Opmerkelijk was dat zelfs de republikeinse linkervleugel van de socialisten geen bezwaar tegen het huwelijk had. „Hollandse ruiker*' in Sowjetunie MOSKOU In het grote tentoonstel lingsgebouw is gisteren de traditionele tentoonstelling van Nederlandse bloe men geopend door de (inmiddels afgetre den) voorzitter van het Produkschap voor Siergewassen, dr. A. Verhage. De tentoonstelling heeft van de Russen de bijnaam „Hollandse ruiker" gekregen. Dr. Verhage zei in zijn openingswoord, dat onze bloemen „symbolen van vrede zijn. We verkopen ze aan 110 landen". de ouders met hun oudere kinderen om het televisietoestel geschaard zijn om zich samen te verdiepen in het begin van die grootse strijd, die ik in een lange reeks programma's heb trachten uit te beelden". De afleveringen worden dinsdags om de 14 dagen uitgezonden. Te verwach ten zijn verder: op 25 oktober „De eerste maanden in bezet gebied"; 8 no vember „Het begin van de Jodenvervol ging"; 22 November „De februarista king";. 6 en 20 december resp. „Mus- sert en de Duitsers" en „Het dagelijks leven in de periode 1940-'44"; 3, 17 en 31 januari resp. „De Jodenvervolging", „Ned Indië bedreigd" en „De strijd in Indië en 14 februari „Ned. Indië onder Japanse bezetting". De overige elf delen worden her haald in het seizoen 1967/'68 .Zoals wij reeds meldden worden aan de uitzen dingen in deze winter op drie zondag avonden (27 novemer, 8 januari en 19 februari; discussies gewijd. De vaste gespreksgroep van 4 personen staat der leiding van dr. J. A. J. H. S. Bruins Slot en krijgt telkens twee wisselende deelnemers met het oog op de vragen, die aan de orde komen. Deze gesprek ken duren een uur en worden rechtstreeks uitegzonden. DEN HAAG Met ingang van 1 no vember kunnen op girostortingskaart<-n geen postzegels meer geplakt worden. Het recht van ƒ0,25 kan slechts in con tanten voldaan worden, tegelijk met het te storten bedrag. Stortingskaarten, die voorzien zijn van de opdruk „Recht 25 cent betaald mo gen dan ook niet meer worden gebruikt. Ze kunnen tot 1 januari 1967 op een post kantoor worden ingewisseld. regisseur zelf over de nieuwe serie denkt. „Ik heb er prettig aan gewerkt. Of het goed is geworden... ik hoop het!" „Gaat U er zelf naar kijken?" „O, beslist! Ik heb natuurlijk bij 't monteren de opnamen meermalen ge zien, maar als het straks op 't scherm komt is het toch weer anders. Dan ga ik gewoon met mijn vrouw en kinde ren zitten kijken en hopelijk lachen. Dan lijkt het mij net, of een ander het heeft gemaakt.." Graag en nee „Wat is hierop Uw antwoord?" is de titel van de eerste nieuwe aflevering van „Stiefbeen en Zoon", die de NCRV vrijdagavond om 9.50 uur op Ned. 1 presenteert. Dat wordt dus trouwen. Jawel, Dirk heeft het eindelijk zover gekregen, dat vader Toon instemt met zijn huwelijk met Maria Lijnwade Jannetje Loerak- Helaas, het geluk bleet uit en binnen kM. jn de wandcling Marjoiijn,je ge- naamd. Niet, dat Toon er zo mee inge- is, dat laat hij wordt gezegd. Anders ben je toch al tijd 50 procent van je aandacht kwijt aan het lettertjes lezen'" Dat is een juiste opmerking liseert zich eigenlijk, dat het lezen van ondertitels de finesses van het spel veel minder duidelijk doen overko men? U weet, dat het tv-feuilleton „Step- toe and Son" uit Engeland komt en daar is gesitueerd in de minder gegoe de wijken van Londen. Er zijn in to taal drie series gemaakt, een van 7, een van 6 en later nog een van 7 afleverin gen. Het Britse publiek was al even dol op het verhaal als het Nederlandse. Er ging een storm van protest op, toen na 13 afleveringen ineens moest wor den gestopt, omdat de acteur Wilfred Brambell, die Dirk Stiefbeen speelde, genoeg kreeg van optreden in eigen land en naar Hollywood vertrok om zijn geluk bij de Amerikaanse film te beproeven. het jaar was hij met hangende pootjes terug in Londen. Vreugde bij velen nog wat van Steptoe komen? Ja, het kon. De auteur schreef er zeven afleveringen bij en Wilfred heel blij, weer in de rol van zoon Stief been te kunnen stappen. Deze zeven deeltjes van half uur lengte zijn het nu, die de NCRV alsnog heeft laten naspelen. Op de plank „We hebben de opnamen in het prille voorjaar gemaakt" vertelt Max Dou- verder, „en net gisteren heb ik de laatste twee gemonteerd, zodat het hele pakket nu veilig op de plank ligt" Dit stukje vak-jargon behoeven wij niet voor U te vertalen, dat spreekt zichzelf' „Ja, we hebben ook deze afleverin- :n weer met plezier gemaakt, hoewel het bepaald niet meevalt, zo'n twintig keer in dezelfde trant en in het zelfde decor te moeten spelen. Dan komt op keer de vuist wel eens op tafel, maar dat doet aan de goeie verstand houding niets af, dat zijn de zenuwen." „Is alles weer net zo als bij de vorige afleveringen, het interieur, het karre tje, het naardje?" „Precies zo en dat hebben we te dan- :n aan een prima requisiteur. Die heeft al die duizend vodden weer opge zocht en geplaatst, dat is op zichzelf al geweldig karwei. Het lijkt wel, of Toon en Dirk zomaar wat aanromme- feite staat elk stukje dat ze moeten aanpakken haarfijn op z'n plaats, anders zouden ze niet kunnen spelen. Echt zoeken doen ze natuurlijk nooit. Ja, die requisiteur van ons, dat o'n doordrukker, een ijzeren hein je zeggen, maar een man met heel veel leut, die er plezier in heeft zo'n lorrenpakhuis schitterend op te bou- Een schilderij maakt-ie ervan! Maar dat is ondertussen een heel be langrijk stuk van het werk, dat geeft de sfeer aan." het paardje alweer sappig Amster dams voldoende horen, terwijl vader en zoon ongeduldig wachten op de bruid, die op het laatste nippertje verschijnt in een niet al te zonnig hu- Dirk, die er ook al niet zoveel pret meer in heeft, gedraagt zich als reactie op de moppers van Toon als een koppi ge bok: nu zal hij juist trouwen! Als de ambtenaar van de burgerlijke stand hem er na veel vijven kan brengen „ja" te antwoorden, zegt hij er nog eventjes „graag!" achter, maar Marjolijntje op haar beurt zegt: „Nee, ik heb me bedacht!" Wij zouden dit niet durven verraden, als dit de ontknoping van het verhaal was, maar 't is niet meer dan 't begin, en hoe het dus verder gaat zult u kijkend wel vernemen! In elk geval is het de bedoeling, dat u zich weer kostelijk amuseert. Kopen en kijken HAMBURG In de maand augustus werden in de Bondsrepubliek 100.000 nieuwe televisie-apparaten verkocht, een top-score voor de zwakste ver koopmaand. Hiermee is het kijkers aantal in West-Duitsland op ruim 12,3 miljoen gekomen. Merkwaardig is echter, dat uit het kijkonderzoek is gebleken, dat in die zelfde maand de kijkdichtheid zeer gering was. Op zondag 14 augustus bijv. zaten zowel 's middags als 's avonds niet meer dan 4 pet van de kijkers aan hun toestel. Een enkel van de 15 verschillende programma's haal de op die dag de „top" van 8 procent. Maar natuurlijk waren alle nieuwe kijkers present. ,Zon en mensen"''' voor wereld-tv HILVERSUM In Juni 1967 zal er verkocht, maar dat heeft hij nog kun-1 een groot wereld-uitwisselingspro aehterhalen. We hebben het terug gramma op de bee dbuis verschijnen, kunnen kopen en zo is dat ook „eer Bedoeling Is, dat alle tv-landen hier- present. In de eerste aflevering komt naar zullen kijken, het alweer tevoorschijn, dan trekt het programma krijgt als thema de trouwkoets van Dirk. oftewel de .?»n en mensen^ en zal bestaan utt opgesierde lompenkar, jaja, daarmee bijdragen zijn we echt op stap geweest Menselijk Amerika, Sowjetunie, Canada. Japan, Eurovisie- en Inter- visielanden. Via ruimtesatellieten zullen beelden en geluid over de wereld worden uit gestraald. „De waarde van Stiefbeen", zegt Max Douwes verder, „ligt geloof ik in het heel menselijke. Dat is geweldig knap opgeroepen door de schrijver i van de Merwe heeft dat in vertaling goed aangehouden. Eigenlijk is het toch een heel navrante verhou ding tussen die vader en die zoon, maar dat zo te kunnen aanbieden dat vind ik kunst." is het ook: de taal die Dirk tegen zijn vader Toon uitslaat is op de keper' beschouwd alles behalve fraai. Maar door het fijne samenspel van auteur,! vertaler, acteurs en regisseur barst ie dereen in lachen uit als Dirk bijvoor beeld geniepig zegt: „Jij., jij bent toch zo'n rottige ouwe man, hè..." „Ik bewonder het ook erg. zoals Jaap van de Merwe dat stuk Londens achter buurtleven heeft geprojecteerd op Amsterdam, en dan weer zo, dat „de rest van het land" niet geprikkeld is omdat het alweer de hoofdstad moet zijn. 't Is op deze manier acceptabel >or iedereen." „Neen, klachten over al teveel vrijhe den die de Stiefbeens zich veroorloven, hebben we nooit gehad... misschien komt dat wel, omdat zo'n partijtje po- zo'n lotje uit de Staatsloterij en dubieuze juffrouw gewoon passen in hun milieu, hun levenswijze, 't Is nooit dik-opgelegd." „Trouwens, ik heb er wel het een ander uitgehaald, hoor. Ik ben hele maal niet een man om de mensen te shockeren of om nou eens lekker te doen wat eigenlijk aanstoot geeft. Ik heb er om die reden zelfs een hele aflevering uit gelaten..." Als Max Douwes iedereen die met Stiefbeen en Zoon heeft te maken ge had, hartelijk en oprecht heeft gepre- is het aan ons, te vragen hoe de Afona, hoofdpersoontje in het nieutoe familie feuilleton van Amerikaanse herkomst, waarmee de NTS vanavond om 7.30 uur via Ned. 1 een begin maakt. Mona gespeeld door de danseres/filmactrice Juliet Prowse) is een beroemde filmster die geweldige triom fen viert, maar niet in een riante Hollywoodse villa wil wonen, omdat ze haar echtgenoot de luchtmacht sergeant Mike zo teer bemint. Mike heeft nl. als voor waarde by het huwelijk gesteld, dat er geleefd moet worden van zijn traktement en Mona's tonnen maar op de bank moeten worden gedeponeerd. Dus woont het gelukkige paar in een simpele twee kamerflat buiten de drukke filmstad. Voorlopig in zes afleveringen zal de NTS laten zien, welke verwikkelingen dit voor Mona meebrengt. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS r Nieuwe strip „Mijn vrienden in de wereld": afle vering Japan, r Nieuwe familieserie „Mona". r Speelfilm voor volwassenen „De ontwrichten", met Marilyn Monroe, Clark Gable e.a. Scenario Arthur Miller. Ned. 2 NCRV r Nieuw feuilleton „Sherlock Holmes": „De zes Napoleons". r Een avond in de Waag, volksliedjes. Gastvrouw Cobi Schreyer. r Nieuw cultureel kijksöhrift „Uit de kunst", van avond gewijd aan muziek, r Sportrubriek. VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV r Oratorium van Haydn „Die Jahreszeiten", Duitse uitvoering, r Geestelijke liederen, r Nieuwe platen. Hilversum II VARA r Kunstrubriek. r Liedjes van Henk van Monfoort (stereo), r Praatjes en liedjes van Dorus. r Sport en gedeeltelijke reportage voetbalwedstrijd SpartaFloriana Malta, r Jazz-magazine. AMSTERDAM Het Bouwfonds Ne derlandse gemeenten heeft vorig jaar 4.459 woningen gebouwd, terwijl met de bouw van 5.200 woningen werd begonnen. Aldus blijkt uit het verslag over het af gelopen jaar. De directie is tevreden over de finan ciële uitkomsten. De loonkosten stegen aanzienlijk, maar daar tegenover staat dat de opbrengsten uit het hypotheek- bedrijf en de resultaten van de bouw technische bemoeiingen eveneens om hoog gingen. Er werden vorig jaar ruim 3500 leningen verstrekt waarmee een be drag van ƒ95 miljoen was gemoeid, dus gemiddeld pe lening ƒ27.000. HET SUIKEROOMPJE Kijk.De enveloppen zijn oud genoeg, maar de brieven zelf zijn veel later geschreven." „Precies", zei Miss Marple. „Ze zijn niet écht oud. Ik wil wedden dat oom Matthew ze zelf gemaakt heeft. „Precies", zei Miss Marple. „IVt is maar voor de gekhouderij. Er heeft nooit een zendelinge bestaan. Het moet een code zijn." „Maar mijn lieve kinderen, het is echt niet nodig om het allemaal zo moeilijk te maken. Jullie oom was een eenvou dig man. Hij wilde alleen af en toe een grapje maken en dat was alles." Voor de eerste keer die middag luisterden ze naar haar „Wat bedoelt u eigenlijk precies, Miss Marple?", vroeg Charmian. „Ik bedoel, liefje, dat je op dit moment het geld in handen houdt" Charmian keek neer op haar handen. „De handtekening maakt de hele zaak zo klaar als een klontje. Het recept is domweg een aanwijzing. Als je nu alle ham, kruidnagelen en de bruine suiker wegdenkt wat houd je dan nog over? Gestoofde kool! Iemand een kool stoven! Dus is het duidelijk dat van de twee de brieven het belan- rijkste zijn en bedenk dan eens wat je oom deed voor hij stierf. Jullie vertelden dat hij knipoogde. En nu weten we precies hoe het zit." Charmian zei: „Zijn wij nou gek of bent u het?"* „Je zult zeker de ouderwetse uitdrukking weieens gehoord hebben voor iets wat niet echt is: „All my eye and Betty Martin". Deze uitdrukking kan niet vertaald worden. Letterlijk betekent het: „Het is allemaal onzin". Edwards mond viel open van verbazing. Hij keek neer op de brief, die hij in zijn handen hield: „Betty Martin. „Maar natuurlijk, zoals we al geconcludeerd hebben bestaat die persoon helemaal niet. De brieven werden door jullie oom zelf geschreven en ik durf er wat om te verwed den, dat hij er een heleboel plezier in gehad heeft om ze te schrijven! Het handschrift op de enveloppen is een stuk ouder. De brieven zouden in ieder geval toch niet bij de enveloppen gehoord kunnen hebben, omdat het jaartal van het poststempel op de brief die je in je hand hebt 1851 is." Ze zweeg even en herhaalde toen nadrukklijk: „1851. Daf verklaart alles, vinden jullie niet?" „Ik begrijp het nog niet", zei Edward. Miss Marple zei: „Als mijn achterneef Lionel er niet geweest was zou ik het waarschijnlijk ook niet begrepen hebben. Het is toch zo'n lieve jongen en hij is een hartstoch telijk postzegelverzamelaar. Hij weet er letterlijk alles van. Hij heeft mij allerlei dingen over zeldzame postzegels van onschatbare waarde verteld en bovendien dat er een prachti ge nieuwe vondst te koop werd aangeboden. Ik herinner me nog welke zegel het was, namelijk een blauwe van twee cent uit 1851. Ik meen met te herinneren dat hij 25.000 heeft opgebracht. Niet zo gek. hè? Ik stel me zo voor, dat alle andere postzegels op die brieven ongeveer net zoveel op zullen brengen. Jullie oom heeft ongetwijfeld zijn aankopen via handelaren gedaan en er zorg voor gedragen, dat nie mand erachter kwam wie de koper was." Edward kreunde. Hij ging zitten en begroef zijn gezicht in zijn handen. „Wat is er?", vroeg Charmian. „Niets. Het is alleen de verschrikkelijke gedachte, dat wanneer Miss Marple er niet geweest was, wij de brieven misschien zoals fatsoenlijke mensen betaamt, verbrand zou den hebben." „Ja", zei Miss Marple, „en dat is nu juist waar die oude heren met hun grappen nu nooit aan denken. Ik herinner me dat mijn oom Henry zijn lievelingsnicht eens vijf pond stuurde als kerstcadeautje. Hij stopte het tussen twee kerst kaarten, plakte de beide kanten aan elkaar en schreef erop: „Veel goed en beste wensen. Ik ben bang dat dit alles is wat ik me dit jaar kan veroorloven." „Het arme meisje was zo boos over wat zij beschouwde als een lelijke streek van haar oom, dat zij de kaart regel recht in de kachel gooide. Toen moest hij haar natuurlijk nog eens vijf pond geven." Edwards gevoelens ten opzichte van oom Henry waren opeens radicaal omgeslagen. „Miss Marple", zei hij, „ik ga een fles champagne halen. We gaan met zijn allen op de gezondheid van oom Henry drinken." EINDE Kijk vanavond beslist om 5 vóór 8 naar de TV (eerste net)!! Bij ju'ste oplossing voftnen de begin- en eindletters, beide van boven neden gelezen, een zegswijze. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 4. portier, 5. ervaren, 6. beneden, 7. perikel. Vertikaal: 1. voorzeker, 2. strategie, 3. regeleren. Pica pau; Perfldia; EI Rag; Erlnnerung an eln Bal K-z-D,, Romantica: Ne joue o pas B"#1* call rag: Upto—- latje .0.10 Ra- hiues Dlppermouth Lei?er P/ranclng: Dahorr.ey aaaay- "---nova: Dow de Wings and thing jit^kijkachrift. ~ji.4ö" ïor sport. 22.05 Avondsluiting. - NTS: 22.10 - 22.15 Journ. FERDNAND TEl.EVISIF VANAVOND progr. (opn.). 18.10 Sport- ,o30 Voor *-*-■" D, 298 m. Avro: 7 00 Nwen ochtendgym. 7.20 Lich te gram. VPRO: 7 55 Meditatie. Lichte 8 NwT -8'10 Act 8_lf groenteman. Morgenwijding. B.00 Stereo: *7 Lichte gram. Stereo: Licht zangsol 12.27 Mcded. ïb.v land- en tuinbouw. 12.30 Licht 7.10 Meditatie. 7.16 Llchl 1310 Act lJJO (7.30-7.32 Nwa.). 7.55 *n .mod- *°or- 19 05 Danaork. 19.30 Artistieke lart 20.00 Nws. 20.05 operettemuz. (gr 20 35 Lledjerprogr 31.00 Overweging.' "Voo* Nwa.'' 8A0 'iiü? B*l*ar?Son0- Klaas, gram 8 30 Nws 8 72 Vd vrouw 14.30 Licht huisvrouw 935 Waterstanden «2 Y,d' NTS; Tel,,." >°t° S?" W." mJVm'SSuSJu ff&JT.Ji.40 K*- het kort VPRO: 1130 Mensen 21.15 Gram. 21.35 Gesprek. 2130 P?"** f"m Rep slotfase voetbalwedstr Kwutbezu SS' 0 Vxl. jeugd. MUv. UI, 248 m en FM-kaaa- len. NCRV: 9OO Nws 9X12 Lled- land- en tuinbouw 1230 Mona. "-30 Act. 13 00 Pro memo- jesprogr 10 00 Nu.. Stereo: landmuz. 10.30 Nwe. lp. met praatje. 1305 am. 22 30 Nws 22 40 dïrl- Rood® Kruis. 20 00 Journ. (Vl]f,®rdams Komeror ,,M Radio Jaz7 Masa7in# cn weeroverz. 2030 Ultz. vd, 13 45 V.d. vrouw. 14 15 Plai 2330 Strljkkwart. (opn 2335 CFNlm2030. De Ontwrichten, cltal. 14 40 Bariton en plano. 12.00 1100 Nws. 11.02 DRAADOMROEP VANAVOND VAN 18—20 UUR NCRV: 15.45 Klass. gram. KRÖ~ 15*00 Nws ^'ïs'oi ->.■ NTS: „d. Nwi. - SST ffl* «SETTS-» flTVjSLSs d. üCg'£M*SS££. Licht U-"?:.-'-"1 -

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11