PRESBURG Adresje voor overduidelijke ll-tot-15 fashion? De krant kunt u niet missen, geen dag! Wees modebewust. Een machinist bij NS is „meester" over duizenden pk's V.a.49.50 Wollen wevenit met lange kousen. V.3. 69.50 Wollen Shetland. 12 t/m 15 jaar. Styging per maat. 12 t/m 15 jaar. Styging per maat. Lampe Modehuis. Daar hebben ze tegenwoordig van die verschrikkelijk fijne tien-dingen. Joost mag weten waar ze die vandaan halen. (London?). Wel even gauw gaan kijken. Spoed. Spoed. méér variatie in hippe teener-mode Machinist is een heel apart beroep. Niet voor niets wordt hij „meester" genoemd. Het is dan ook een meesterlijk gevoel om pakweg 2500 pk (onze locomotieven variëren vat} 407 tot 3870 pk) volledig te beheersen bij zo'n snelheid van 120 km per uur. Veilig loods je de trein door het land; langs een stuk van de 3.000 km spoorbaan. Via wissels en seinen sta je voortdurend in contact met collega's in het grote NS-bedrijf. Een sluitend samenspel in veiligheid. Natuurlijk heeft een machinist een gedegen opleiding achter de rug. Daar zorgt NS voor! En de verdiensten? Die zijn best in orde! Werken by NS biedt unieke voordelen voor u en uw gezin. Zo heeft u belangrijke reisvoordelen in binnen- en buitenland, een gunstige vakantieregeling en voor later... een welvaartsvast pensioen. Door de nieuwe CAO I* voor het spoorw egpersoneel zijn thans de lonen belangrijk verhoogd! 4 Jonge mensen van 18 t/m 34 jaar met L.T.S.-opleiding elektrotechniek, machinebankwerker, automonteur of volledige opleiding VEV-sterkstroora kunnen zich bij NS bekwamen tot machinist. Wilt u meer weten, zend dan onderstaande bon aan de N.V. Nederlandse Spoorwegen, Dienst van Personeelzaken, 2e Afdeling, Utrecht. Naam: Adres: Woonplaats: Opleiding: Leeftijdrjaar wenst inlichtingen over de betrekking van machinist. 287/30-9/57 JCTFUTE LEIDSE COURANT Baby-look fn zwart lak Mini-look in bordeaux Zwart flo-lak flatje met licht-beige (bedoeln) biesjes op voorblad Bordeaux flo-lak met satijn strikje Elegante damespump in zwart lak Elke Erres TV heeft eigenlijk drie kanten. Een buitenkant, waar extra zorg aan is besteed. Erres specialisten nemen daar gewoon wat meer tijd voor. Dat maakt voor u de keus gemakkelijker. Want een TV moet altijd mooi zijn om naar te kijken. De binnenkant? Daar schuilt het puik van de elektronische industrie. Vertrouwt u daar maar gerust op. En de derde kant? Die kunt u niet zien. Dat is de Erres kant. Dat is alles, wat valt onder nazorg, onder service. Met Erres blijft u dus aan de „veilige kant" - ook na jaren. Erres TV 5666: forse schakelaars voor 1e en 2e net unieke Erres-vondst: ook zonder UHF-eenheid (2e net) te leveren voor gebruik bij centraal-antenne-systeem; u bespaart dan 70,— U ontvangt Nederland 2 dan op het eerste net» alle knoppen overzichtelijk aan de voorzijde. Video Variomatic voor automatische correctie van de contrast/helderheids-instelling speciale knop voor zacht of extra scherp beeld.TV-luidspreker ook geschikt als extra luidspreker voor radio, grammofoon of bandrecorder kast in Amerikaans notehout Nu /798.- ERRES TV 48 cm vanaf f' Doorsnede van de lok (type BO-BO) Gewicht80 ton. Vermogen ruim 2500 pk. Snelheid 120 km/u.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 18