Weekagenda Mengelberg op dreef bij FB 14 meebwêBÜ Waar God komt, gaat het er voor een mens beter uitzien kom praten! Intrede ds. Van Malssen voor het A.Z. Leidse accordeonist Henny Langeveld wereldkampioen Kolendampvergiftigii: eist leven van vrouvS Gevestigde en vertrokken personen ROYAL dansen voor u NIEUWE LEIDSE COURANT MAANDAG 26 SEPTEMBER Maandag Gehoorzaal, 2.30, 7 en 9.15 uur: mode- ahuv Rorita Schouwburg, 8 uur: Henk van Ulsen met „Dagboek van een gek" Stationsweg 35. 8.15 uur: ledenver*, kynologcnver. Rijnland Zaal Maria Gijzenateeg. 8 uur: Door Eendracht Verbonden, dahlia-avond. Dinadag Schelpenkade 6. 8 uur: afd. Lelden Na- tuurhist. Ver. demonstratie-avond Afd Lelden Chr. Reis-Verdagtocht en excursie Van Nelle R'dam. 8.15 uur uit Noordwtjk 830 uur uit Rijn«burg 8.45 uur uit Leiden. Stadhuis. 7 tot 8 uur: zitting Bouw fonds Ned. Gemeenten Breestraat 19 7 tot 8 uur: spreekuur Chr Emigratiecentrale. Kantine Ambachtsschool Haagweg. 8 uur Ver oud-leerlingen films. Foyer Gehoorzaal. 8 uur: K. en O-, causerie met dia's en film over „Het grote avontuur in Nepal" (Jan de Lint) Den Haag Schouwburg. 815 uur Ned. Comedie met ..Wie is bang voo' Virginia Woolf?" Woensdag Trouwkamer stadhuis. 4 tot 8 uur: zit ting sociaal raadsman. Breestraat 85. 4 30 tot 6 uur: afscheids receptie K. F de Bree (Ned. Kath. Vak verbond). Antonius-clubhuii. 8 uur: bijeen komst Friese Vereniging. Steonschuur 8, 8 uur: ledenvergadering Leidse ver. Postzegelverzamelaars Den Flaag Schouwburg. 8.15 uur Ned Danstheater. Den Haag Conservatorium. 815 u.. concert Braziliaans orkest Den naag Lutherse kerk. 8.15 uur concert organist René Rakier en flui tlste Elfriede Beiier. Donderdag Stationsweg 35a. 8 uur: Leidse Assu rantieclub. J. R A Baas over levens verzekering en geldontwaarding Schouwburg 8 uur' Hoofdstad-Operett» met „Zwel Herzen lm Drelvierteltakf. Vrijdag Zuiderkerk. Lammenschansweg. 7.3t uur- repetitie koraalmuzlek Gehoorzaal. 8 uur Stichting Raad van Bestuur Bouwbedrijf, uitreiking vak diploma's. Rapenburg 10: Jeugdontmoetlngscen trum Rehoboth. tienersoc 't Venster, onderwerp- rassendiscriminatie '«ne» kleurendia's). Willem de Zwllgerlaan 44. 5 tot 7 uur 40-jarig Jubilieum B Schuurman, hoofd opleidingsschool. Den Haag Schouwburg. 8.15 uur. Haagsche Comedie met „Ik zoek Minus- *ov". Zaterdag Half 8: taptoe t.g.v 3 oktooer. Schuttersveld. 8 uur: opening Luna park (tot 12 uur). Hervormd Jeugdwerk: disco-soos In Rehoboth. Den Haag - Diligent!» 2 15 uur: Are na met .,Dc zilveren flets" van Jan Staal. Den Haag Schouwburg. 8.15 uu" Haagsche Comedie met ..Zondag in Now York" Schevenlngen Kurzaal. 6.15 uut: Concertgebouworkest, met pianosolist. MAANDAG (3 OKTOBER) LEIDES Met de bevestiging en intrede van ds. P. J. D. van Malssen gisteravond in de Pieterskerk is een voor de classis Leiden van de Herv. Kerk lang gekoesterde wens in vervulling gegaan: een predikant, die zijn volledige dagtaak zal vinden in het Acad. Ziekenhuis. Reeds jaren geleden heeft de classis deze pastorale zorg, die zich voorzover gewenst zal uit strekken over patiënten, medicihet verplegend en verzorgend personeel van het A.Z. als noodzakelijk gezien. Ook de Generale Financiële Raad van de Herv. Kerk heeft dit erkend. Mede op grond van deze financiële mede werking vestigde de Provinciale Kerkvergadering dit jaar een predikants plaats bij de classis Leiden voor de arbeid in het Acad. Ziekenhuis. Van Malssen werd gisteravond in de Pieterskerk door de preases van de classis Leiden, ds. H. J. van Achter berg, in zijn ambt bevestigd, na 'n pre dikatie over Paulus' woord uit Kolos- Ds. Van Malssen. die zijn nieuwe werk in dezelfde dienst aanvaardde, koos als tekst voor zyn intrede psalm 23 4 „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zyt bij mij; uw stok en uw staf, die trooste mij". senzen 4 17: „en zegt tot Archippus: zorg dat gij de bediening, die gij in de Heer aanvaard hebt, ook vervult' Bij ons Bij de uitwerking van dit tekstwoord wees de predikant er op, dat in een zie kenhuis om het behoud van het leven de patiënten wordt gestreden. Voor de geestelijke verzorger ligt er de opdracht de mensen in nauwe ver bondenheid met God te houden, of hen ertoe te brengen. Waar God komt, gaat het er voor een mens beter uit zien. De Goede Herder, die niet buiten de poort van een ziekenhuis blijft staan, is bij ons, zelfs in het diepste donker van de nacht in ons leven. Hij wil ons vertroosten. In Jezus Christus wil Hij ons alle dingen schenken. Onder de velen, die deze bevestiging i intrede bijwoonden, waren de bur gemeester, mr. G. C. van der Willigen en wethouder Harmsen, als vertegen woordigers van het gemeentebestuur, de directeur-geneesheer van het Acad. Reveille Stadhuisplein. uur. Uitdeling haring en wittebrood in de Waag. 7 30 tot 9.30 uut Koraalmuztek tn Van der Wen- park. 8 uur. Poppenspel Lage MorswegP C Hooftlaan. 8.15 tot 8.4ó uur. Poppenspel P Bothstraat 9 to' 9.30 uur. Poppenspel Zeemanlaan. 9.45 tot 10.18 uur Poppenspel Bevrijdingspiein. 10.3') tot 11 uut. Demonstratie waterskiën Kanaal- weg 9 tot 1015 uur Lunapark Schuttersveld. 9 tot 24 uur. Joost de Draaier met platenpm- gramma op Bevrildingsplein 9 30 tot 10 15 uur Militaire parade Breesn 9.30 Tentoonstelling tn De Lakenhal 10 tot 12 uur Herdenkinksdienst in Pieterskerk ds. J Poort). 10.30 uur Optocht „Tussen Keulen en Parijs" (1 uur) Dansen op Lammermarkt, 7 tot 8 uur nam Musical in Stadsgehoorzaal. 6 uur Vuurwerk op Schuttersveld 11 „Volgend jaar kom ik graag terug LEIDEN „Volgend jaar kom lk graag terug". Misja Mengelberg, pia nist en leider van het kwartet Misja Mengelberg, vertelde het zaterdag avond nadat de laatste tonen van de openingsavond van de Leidse Jazz So ciety Folk Beat 14 In de grote zaal van het Leidse Volkshuls allang waren gestorven. „Het was fijn". Misja Mengelberg was niet de enige, die er zo over dacht. Ook de bijna vol ledig bezette zaal was het met zijn woorden eens: „Het was fijn, echt fijn". Het optreden van het kwartet Misja Mengelberg, bestaande uit Piet Noor- dijk (altsax), Misja Mengelberg (pi ano). Rob Langereis (bas) en Han Bennink (drums) vormde de hoofd schotel van de openingsavond van het nieuwe jazzseizoen. Voor de tweede maal organiseerde de Leidse Jazz So ciety Folk Beat 14 deze avond in sa menwerking met De Ratel en het Leidse Volkshuls. Mengelberg c.s ilieten enige num mers horen, die ook staan op hun nieuwste l.p., die vandaag is uitgeko men. Hoogtepunten waren „Drikes- man total loss". ..If I should lose you", „Two John Hodjazz" en „Fince eye". Duidelijk werd in deze nummers, dat Misja Mengelberg na zijn succesvol op treden tijdens het Newport Jazzfesival van enige maanden geleden de Avant- gardistische weg is opgegaan zonder zich schuldig te maken aan de z.a. ..Free jazz". Het eerste gedeelte van de avond werd verzorgd door een Leids trio be staande uit Wim van Hoorn (piano). Ruud Bogaards (drums) en Rob de Tombe (bas). Marjolein Briër ver zorgde met vier medeleerlingen het derde programma-onderdeel: een iazz- ballet. Ds. Van Smeden bedankt voor Leiden LEIDEN Ds. B. van Smeden te Amsterdam heeft bedankt voor heit door de Christelijke Gereformeerde Kerk te Leiden op hem uiteebrachta Ziekenhuis, dokter M. W. Jongsma, tal van predikanten uit de classis Leiden, een vertegenwoordiging van het breed- moderamen van de classis Franeker en van de classicale commissie voor de geestelijke verzorging in het A.Z. De dienst werd besloten met het zingen van gezang 132 6: „Wij zege nen. o Heer, uw goedheid al de dag". Kapel voor Bartimeüs aan hengel wedstrijd LEIDEN De afdeling Centrum van de Christen Vrouwenbond kwam weer voor het eerst bijeen. Er werd bekend gemaakt, dat ter ere van het 50-jarig bestaan van de Bond in 1969. een actie voor Bartimeüs zal worden gehouden. Het is de bedoeling een groot bedrag aan te bieden voor een kapel by de nieuwe inrichting voor gehandicapte kinderen. De heer P. J. Eyer te Zaandijk hield een lezing over „Muziek spiegel van de Bijbel". Afgewisseld door muziek van de be sproken componisten werd een over zicht gegeven van de ontwikkeling van He kerkmuziek. Eerste prijs voor Leidse Musica LEIDEN Met 347 punten behaal de het dubbel gemengd kwartet „Mu sica" alhier o.l.v. de heer J. Arnol- dus de 1ste prijs in de ere-afdeling, op het Nationaal Zangconcours te Nij megen. De jury vond het voor een dubbel kwartet een hele opgave, om het verplichte werk „Hora Est", van H. Nieland en het vrije werk „Erge- bung" van Hugo Wolf, uit te voeren. Geveilde percelen LEIDEN In het venduhuis der no tarissen werden de volgende percelen geveild ten overstaan van mr. S. M. Brandenberg: winkel-woonhuis Mors- straat 44 niet gegund; woonhuis Heren singel 27 c/d op f 7100,- door de heer v. d. Drift q. q.; woonhuis Wasstraat 20 op f 11.200,- door L. Zitman q. q.; w huis Wasstraat 33 op f 9.200,- door de heer Uilenbroek q. q.; Woonhuis Wm- straat 35 op f 11.050,- door T. Beeuwkes q. q.; woonhuis Wasstraat 39 uit de hand verkocht. VERSAILLES Voor de eerste keer in de geschiedenis van de mu~ ziek is een Nederlander wereldkam pioen op het accordeon geworden en wel de Leidenaar Henny Langeveld (25), over wie onze Menselijke- No- yrouw vol zelfvertrouwen naar .«Versailles gereisd, en naar zaterdag bleek niet ten onrechte! Met 85.76 punten werd de Jonge Leidenaar eerste en dus wereldkampioen, Tweede en derde werden respectievelijk een Amerikaanse en een Oostenrijkse. Glunderend van blijdschap kon Henny Langeveld de gouden medaille en grote beker in ontvangst nemen. Voordat hij naar Versailles vertrok, vertelde hij ons. dat er evel voor hem op het spel stond. Verdiende hij tot toe immers nog een belangrijk deel 1 zijn boterham als taxichauffeur, het win nen van het wereldconcours zou hem de finitief „beroeps" maken, zo verwachtte hy. Vanmiddag om vijf over drie stapten de wereldkampioen en zijn vrouw Parijs in de trein naar Nederland vanavond hopen zii in Leiden aan te Herv. jeugdgebouw Levenden., eethuis Herv. Jeugdwerk s avonds dansen in Rehoboth. Rapenburg 10. Dagelijks In Den Haag Theater Pepijn, 8 30 uur cabaret Paul van Vliet, behalve maandag. Films Camera (2 en 7J0 uur): Gejaagd door de wind (14 jaar) Lido '130. 7 en 915 uur): Beau geste (18 jaar) Luxor (2.30. 7 en 9.15 uur): Gangster lady (14 Jaar) R,x (130. 7.15 en 015 uur): InvMIe o» Am bush bay 14 jaar). Studio <2.30. 7 en 915 uur): Honderd miljoen francs gewassen en gestreken (18 Jaar). Trianon (2J0. 7 en 9.15 uur): Zeventien (18 jaar). Welke apotheek? Geopend voor spoedeisende gevallen apotheek D. C. Kok. Rapenburg 9. tel 24807. Tentoonstellingen Boerhaavezalen, L. Vrouwenkerksteeg 12: schilderijen en tekeningen van Gerard de Wit (van 1 tot 23 okt.. 's middags van 2.30 tot 5.30 uur. 's avonds van 7.30 tot 9.30 uur). Galerie Walenkamp. Nieuwsteeg 11: ex positie Willem Breddels 'var 9 september •ot 2 oktober) Rijksmuseum van Oudheden, toj en met 10 oktober: .Kunst voor de eeuwig- neid" Egyptische tekeningen en schilde ringen uit de nationale verzamelingen van België en Nederland De Lakenhal, werk van Co West en Wout van Heusden van 17 sept 17 okiober Rapenburg 73 grafiek van Chavalit Soemprungsuk, tot 10 oktober. WASSENAAR - kunauaai Heuff. Hof- laan 7: expositie werk Rein Dool. Hans Eschauzier Frans de Haas. Matthijs Rö- ling en Jan van der Vaart (van 24 sept tot on met 13 okt., van maand tot en me' zat. 10 tot S uur. ook dinsdagavond van 8 tot 10 uur). Smit Röntgen feestij LEIDEN De herdenking van ht-L jarig bestaan van de N.V. Philips te hoven is ook niet ongemerkt aan de se dochteronderneming N.V. „Smit gen" voorbijgegaan. In het kader v festiviteiten hebben zowel de perso leden van „Smit Röntgen" als de digden zaterdag in de vrijwel tot d< ste plaats bezette grote zaal van Burcht" volop genoten. Namens de raad van bestuur der hovense jubilaresse, opende ir. A. J -| directeur van de Leidse N. V., de met een welkomstwoord, waarin h bestuur van de Smit Röntgen Ont j, ningsvereniging hulde bracht. Hierna hebben de feestgangers enige uren uitstekend geamuseeri \Jk een non-stop cabaretrevue, die onde» motoo: „Sterren in het licht" „elck wils" bood en een keur van kleinl artiesten voor het voetlicht bracht it het welslagen van het geheel werkt^r deranderen mee de conferencier-ga laar Nick Nuberco, de veel succes stende jongleur en evenwichtskunst Rif Gerardy, het zangeresje Ina Bo^s trio „Los Pajaros", het trio Riverse muzikale clown Rexis. Echtpaar Omverkerk in het diamant LEIDEN Het echtpaar Ouwer- kerkBolster, wonend Celebesstraat 35, hoopt op 3 oktober zijn diamanten huwelijksfeest te vieren. Van de ne gen kinderen woont de jongste in Amerika. De familie telt thans 18 kleinkinderen en 19 achterkleinkin deren. De nu 84-jarige heer Ouwer- kerk is katoenwever geweest, niet al leen in Leiden maar ook in Duitsland. Ziin vrouw is 83 jaar. Foto: Van der HorsL LEIDEN Vanmorgen om kwart over negen had een botsing plaats tus sen een bromfiets en een auto op het kruispunt Churehilllaan Telderskade, waarbij de bestuurster van de brom fiets tegen de grond werd gesmakt. Zij kwam van de Telderskade af en ver leende geen voorrang aan de auto op de Churehilllaan. Met een zware hersenschudding en een dubbele beenbreuk werd zy naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd. Tweede bewoner bewusteloos in ziekenhuis LEIDEN Gisteravond om half tien is de 69-jarige mevr. A. Mielloo dood in bed aangetroffen in haar woning aan de Willem de Zwlj&erlaan. om het leven gekomen door kolen dampvergiftiging. In de kamer ernaast vond men de 60-jarige fabrieksarbeider W. van den Berg. Hij was bewusteloos en is na toediening van zuurstof naar het academisch ziekenhuis gebracht. Een onderzoek wees uit, dat de vrouw reeds zaterdagavond om on-ge- tities-redacteur een week geleden schreef. Op het laatste moment had zich een aantal deelnemers terug getrokken zodat zaterdag In totaal 15 deelnemers op het Coupe-Mon diale-concours uitkwamen; zij ver tegenwoordigden 13 landen. Henny Langeveld, gehuwd en vader van een kind, was de enige Nederlander in het concours. oZals w IJal schreven, is hij met zijn Tekeningen en schilderijen van Gerard de Wit LEIDEN De Leidse kunstschilder Gerard de Wit houdt van 1 tot en met 23 oktober een tentoonstelling van zijn tekeningen en schllderilen ln de Boer haavezalen. Zaterdagmiddag 1 oktober wordt de expositie geopend door de burgemeester G. C. van der Willigen. Gerard de Wit studeerde aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. verwierf twee maal de beurs Belgisch-Nederlands Cultureel Accoord en studeerde te Antwerpen aan het Nationaal Hoger Instituut van de Academie voor Schone Kunsten. In 1960 behaalde hii He Willink van Collen-priis. Hii maak te studiereizen en hield eerder expo sities in Antwerpen, Amsterdam, Den Haag. Leiden en Bergen op Zoom. Ziin werk ia te vinden in verschillende particuliere collectiea in Amerika en Europa. De tentoonstelling is dagelijks ge opend van 2.30 tot 5.30 en van 7.30' 9.30 uur. LEIDEN Tussen 14 en 21 septem ber vestigden zich hier: R W Rotte veel en fam, Hooigracht 10; J Basti- aans en fam, Mariënpoelstraat 29; D Bijleveld-Venema en fam, Rijndijkstraat 103; HL Tan en fam, Verdamatraat 38; A A Chundro en fam, Rljnsburger- weg 71a; J G Steenkamp en fam. Onyx- hof 3 J W Oster en fam, Fred van Eedenlaan 30; M J W Oldenhave. Mo- zartstraat 223; H H M L'Ami, Zaan- straat 151 J C Sarlet, Bachstraat 178; J I Zijlstra. Ger Doustraat 29a; J A M Veltman, Hoge Rijndijk 50a; C J A M Boudewijns, Burggravenlaan 149: B H Ong, Mozartstraat 213; A C Wenckebach, de Mey van Streefkerk straat 47; J G O Schroder. Temlnck- straat 38: P C Vas Nunes, Oude Vest 35; J A van der Pol. Kezenstr. 2; M A Huizinga. Schelpenkade 37: W H M van Amsterdam. Jul v Stolberg hof 34; F P Slotema, Fagelstraat 30: B Guillèn Fern&ndez. Plet Paaltiens- pad 3; E T Wiersum. Haarlemmer weg 63f; J Hansen, Koninginnelaan 66: D Boer. Hooigracht 58: P A de Graaf- de Jong, Jul v Stolberghof 34; P IJdel. Richard Holstraat 83: M C J Mertens. Witte Singel 29: Jonkheer H E Wisten Elias. Piet Paaltjenspad 6; J B M M Wuisman, Buys Ballotstraat 25; M C H Casteleln-van Kempen. Langebrug 6a; A M C Kolkert. Kanaalweg 42: S M van Holten, Druckerstraat 34; W A L M dc Jonge. Wagnerplein 114: M E Scharff. Herengracht 74; P van Sighem, Morskade 18a; F J M Raaij- makers. Marnixstraat 65; J M A Boon. Hoge Rijndijk 40; W J Boot, Witte Rozenstraat 2a: A J Limburg, Hooi gracht 58; J D F Levestone, Rijnsbur geweg 21; D Karabiber, Pr. Frederik- straat 26a; E H Jorissen Oude Rijn 5; J Slegtenhorst, Bachstraat 212; P H van Dijke, Noordelnde 52; H V Lie A Tsoen. Hooigracht 42; C Meurs, Lorentzkade 2; K J van Zwie ten, Fagelstraat 43; K W Radtke. Oude Vest 35; M J J A Gommers, Noord- einde 50; E J van Hartingsveldt, de Sitterlaan 87a; J A van Toor, Lange Mare 36; M H Smulders, Rijn en Schie- kade 9; A Ra bah, Nieuwe Beesten markt 8; W A D de Miranda, Brahms- laan 223; F W P Wouter, Koning straat 13; S Zeilmaker-van der Hoge Rijndijk 192; C L Stoutjesdijk, Rijnsburgerweg 10; A B S Riffi. Nieu we Beetenmarkt 8; H Jansen-Dulver man. Weidehof 35; E P Dumaa, Witte Rozenstraat 48; H Behnsen, Burggra- venlaan 162; R van Krieken, Modder- manatraat 82; A B M Chatt, J G J Baas Stationsweg 21a, Nieuwe Beester- markt 8; J G I Dwarkaslng, Heren gracht 43; R Nammensma, Rijnsburger weg 10; E H van Veen, Lorenztkade Uit Leiden vertrokken in deze perio de: W C van der Wilk en fam. Fred van Eedenlaan 30 naar Noordw hout. Westeinde 81; MM Davis en fam. Bachstraat 446. Ver. Staten van N Ame rika; A Lepelaar en fam. Maredijk 6a. Lisse. Witte de Withstraat 6; A Vijl- brief en fam. Oude Rijn 51, Noordoost, polder, de Alpen 17; K van der Molen en fam, Apothekersdijk 11a, Oegstgeest, Aert van Neslaan 509; J Hees en fam, Hogewoerd 92, Hazerswoude, Bus ken Huetetraat 16; L H Schrok en fam, Rijndijk 228. Valkenburg ZH, ab ws ligg achter Voorechoterweg 19; A M van Zanten en fam. Haarlemmerstraat 129, Hlllegom. Ardealaan 44; L Oldhoff en fam, Rijndijk 26, Nederl Antillen; J Paffen en fam. Cesér Franckstraat 2, Oegstgeest, Cartesiuslaan 21; J H P van Diggelen en fam, Pres Steinstraat 38a, Alblasserdam. West Kinderdijk 253: J A M Wildenburg en fam. Const Huygcns- laan 35, Nieuwveen, Schoterveld 13; F C Ohaudron en fam, Mauritsstraat 7. Weert. Fred Hendrikstraat 46; J A Bax en fam, Haarlemmerweg 60a, Canada, R R N de Bruyn en fam. Hoge Riln- dijk 43, Llsse, van Speykstraat 68; J C Smittenaar-Ober en fam, Haven 32. Hoogeveen, De Koolmees 10; P J M Vreem en fam. Korevaarstraat 4, Wad- dinxvecn, Noordkade 245; R P Groane- weg-Kelder Witte Singel 21, 's-Graven- hage, van Soutelandelaan 23; W Lachln- sky, H dc Grootstraat 4. Leidschendam. Oranjelaan 42; J ten Hoope, Witte Sin gel 27, Zwijndrecht. Maasplein 3; D J M Ncayiyana, Kllkspaanweg 42, Gronin gen. Soephuisstraatje 3a; M de Raadt. HouüItï 56, Aalsmeer. Bilderdammerw, 78; C L Spierenburg. Valeriusstraat 130, Delft, Verwersdljk 63; J H Hoogstraten, van Tuljl. Rijnsburgerweg 157, 's-Gra- venhage. Gouverneurlaan 393; G J dan Heeten, Warmonderweg 5, Zeist, Kra- kelingweg 10; C E de Bruin. Zeeman- laan 21. Driebergen-Rij senburg. D« Horst 1; E de Klerk Wolters, Drecht- atraat 33. Bussum, Koningslaan 43; L van den Bos-van Hooidonk, Herenstraat 81. NoordwIJk. Schoolstraat 22: R P éSJoerds. Lammenschansweg 99. Weert, Kazernelaan 101; H W Hogenberg, Rijn dijkstraat 101, Amsterdam, Prinsengrt 274; L F A Peijnenborg, Druckerstraat 19, Leiderdorp. Lindelaan 27; C van den Bos. v d S Bakhuyzenlaan 13. Noord- wijk. Schoolstraat 22; H de Graaf, Hooi gracht 39. Amsterdam, Talmastraat 31 hs; C K J Hoogstraten, Valdezstraat 3. 's-Gravenhage, Gouverneurlaan 393; M C Versteeg, Noordeinde 50, Amsterdam, Nieuwe Herengrt 103; J Gerber, Steen- schuur 7, Oegstgeest, Laan van Aren- stein 29; J C C van der Poel-van Aal- zum, Vlietweg 2, Alkemade, Meerkreuk 21; A van der Wal, Hoflaan 187. Baarn. Noorderstraat 7; M H Fayed, Joh Poat- straat 17. 's-Gravenhage, van Slinge- landtstraat 179; J de Rooij, Rijn en Schiekade 115a, Zwitserland', F F M van den Boogaard, Spieghelstraat 13, Wage- ningen, Veluviaweg 32; M R van der Berg, Coornhertstraat 59. 's-Gravenha ge, Haagweg 37: J van Hove, de RuiJ- lerstraat 3, 's-Gravenhage, Galileïstraat 97; F Sierra. Rijnsburgerweg 10, Cana da; D Hadji-Kalbali, W de Zwijgerlaan 105, Iran; M de F Ferreira da Silva, van Swietenstraal 11. Portugal; V A A M Bossong. Rijnsburgerweg 10, Helder Billitonstraat 15: H G Bus-Be- cude. Herensingel 50, Arnhem, Herten- taan 63: M C M Kuiper, Rijnsburger weg 10. Haarlem, Bloemhofstraat 1; Placedes, Rijnsburgerweg 10, Canada; H Sloos. Stille Rijn 11. Oegstgeest. Aert van Neslaan 316: J T Ubbink, Burggra- venlaan 10, Utrecht. Androsdreef 24; P M Prins-Vonk, Korte Lijsbethsteeg Asperen. Vissensdijk 3: B Span. Burg- veer tien uur overleden moet Het ongevaJ is ontdekt door een die op bezoek wilde gaan en de gesloten vond. Hij verschafte toegang en vond toen zijn moet De schoorsteen was verstopt raakt door vochtig roet. Het laatst waren beide mense zien zaterdagmiddag om twaalf De fabrieksarbeider schijnt 's air thuisgekomen te zijn en heeft de kachel aangestoken. Drie personen om door kolendamp EIDEN Zaterdagavond om over elf moest de E.H.D. uitnP naar de Margrietstraat, waar ii huis d» bewoners onwel waren gt den, naar onderzoek bleek door k dampvergiftiging. De vrouw des zes, haar dochter en een bezof I moest zuurstof worden toegedien I De brandweer, die de schooit onderzocht, gaf als oorzaak van dl lendamp op: te weinig trek. Bij kastanje zoek uit boom gevalle. LEIDEN Zaterdagmiddag o! geveer vyf uur is de elfjarige Coi Mast op de RK. begraafplaats u boom gevallen. Zij was met enige jes kastanjes aan het zoeken. 7 een klim in een boom gleed zij viel van een hoogte van zeven Met vermoedelijk inwendige zingen ig zij naar het Academisc kernhuis vervoerd. Prijzen voor Leidse smalfilmers LEIDEN Op het in Bad H< gehouden Europese filmfestival, onze stadgenoot Joop Pieete m<l filan „Miroirs" de eerste prijs be Joop de l'Ecluse kreeg de derdei voor zyn tekenfilm: „Op stap". I zijn lid van de Leidse Smalfilm Oegstgeester gemeentebegrotii OEGSTGEEST De raad vangt woensdag officieel de gem< begroting en de begroting voo grondbedrijf over 1967. Op de g< dienst van de gemeentebegroting als inkomsten en uitgaven geno f 13.179.096.16. De dienst 'sluit m< post voor „onvoorziene uitg groot f 123.359.50 (begroting f 128.261.65). De kapitaaldienst sluit na uitgaven f 21.871.393.72. inkoi f 21.305.271.64, saldo f 566.176.08! Op de begroting van het groi drijf staat aan baten en f 100.539.21 en aan kapitaalsinkol en -uitgaven f 122.577,15. Het is nog niet precies bekend, neer de begroting in openbare i vergadering wordt behandeld. gravenlaan 188, de Bilt U. Juliai 225: H P W Jagomast, Marend straat 8, Duitsland: M W N Rate Hartmanstraat 30, Zwitserland; J Bouwmeester, Nw Beestenmarkt zerswoude, de Genestetstraat 38; Nijhuis, van der Duynstraat 36, naar, Eikenlaan 14; A van Toledo, Goijenkade 7, Oostvoorne, Goudho 5; M J Lamboo-de Smit, Haarle straat 22. Wassenaar, Raaphorstla G J Schenk, Diamantlaan 252, Dei der. Buitenhaven 5; L W Veen Garenmarkt 7, Amsterdam, James straat 75; P A M Dinandt. Kore1 6. Amsterdam, Pres Kennedylaan E E M M Kruljtzer, Noordeini 's-Gravenhage. Nieuwe Parklaan van Dam, Hugo de Vriesstraat 75 gen N'H, Ruïnelaan 6a; J van Kaarsenmakersstraat 7, Waddir Pr Bernhardlaan 2: A A Boham, soen 46. Dordrecht, Ceramstraat Binnendijk, Noord Rundersteeg 8 wijk, Hoorneslaan 97. fabriek Rooseveltstraat 20 Lelden gaat produktie uitbreider);

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 4