TV RADIO Het rommelt maar aan in de televisiewereld Geen huisje zonder buisje Financieel kan NTS zich net redden Puzzelhoek i en VRIJDAG 2.1 STTTFMBER 1966 Politiek verdringt vanavond Tonia (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Het Belgische zange resje Tonia zal vanavond niet op het VARA-scherm verschijnen, zij wordt ver drongen door een bijna drie kwartier durend politiek gesprek, dat om 8.20 jiur begint en waaraan o.a. dr, W. Drees £n prof. P. J. Oud zullen deelnemen. Behalve deze „in de politiek ver grijsden" zullen aanwezig zijn de veel fongere drs. Th. E. Westerterp, Tweede Kamerlid KVP, en de heer Ed van Tijn, fractieleider PvdA in de Amsterdamse «emeenteraad. F Er wordt gesproken over de mogelijk - beden van het rechtstreeks kiezen van fen minister-president, het invoeren van [en districtstelsel en een referendum, zo- Cs bepleit door prof. Belinfante. r Dit gesprek zal uitlopen tot tenminste uur, waardoor het showtje m [omt te vervallen. (Advertentie) Hoe hergen we ons Tonia :en platenbon is altijd raak Gisteren arriveerde op Schip hol Anneke Grönloh na haar succesrijke optreden in Joego slavië. Uit dat land bracht zij een zilveren grammofoonplaat mee voor 100.00 verkochte pla ten van CineromiZoontje Stephan en moeder Anneke wa ren zeer gelukkig met de zil veren plaat. HILVERSUM Het rommelt maar aan in die heel aparte VOOl* t CBIHCr3"00ff televisiewereld, die zich steeds o verder binnendringt in onze (Van onze radio en tv.redactie) dagelijkse samenleving en tel kens ook meer euvelen gaat re gistreren. Met een variatie op het bekende spreekwoord kunnen we al bijna zeggen „Geen huisje zonder buisje", geen land zonder televi sie, maar bovendien bekruipt je bij het vernemen van allerlei speciale toepassingen van spie dende camera's het onrustige gevoel: hoe bergen we ons voor het camera-oog. De oude waan, dat televisie betekenen zou „elke avond bioscoop in huis" is nu wel overleefd. De televisie brengt veel meer dan informatie en vooral amuse ment: letterlijk hele volksstammen ont vangen het eerste onderwijs in lezen en schrijven door middel van het glazen scherm. Massa's studenten in diverse lan den voltooien hun studie door de tv, die op andere wijze weer een machtig me dium van politieke beïnvloeding is ge worden en... die de wercldgrenzen heeft doen vervagen. Bij dat alles, al zo onvoorstelbaar veel, doet televisie op gesloten keten prima diensten ter controle: in banken en ge vangenissen en andere grote gebouwen (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De televisie staat Inancieel minder slecht voor dan de lo. Moeten omroepen en Ned. Radio ïnie luid klagen over gebrek aan geld gt remmend werkt op de uitvoering an programmaplannen, de NTS (die ltsluitend met tv heeft te maken) is rat optimistischer gestemd. „Op het ogenblik", vertelde voorzitter Invul-puxzel n 2 3 U 1 1 J V 6 r 7 8 9 1" 'Horizontaal woorden invullen die bete- fnen: 1. medeklinker. 2. achting, 3 hin tten, 4. deel van een his, 5. aanhou- 6nd, 6. stuk geschut, 7. mannelijk dier, i hoofddeksel, 9. medeklinker. Bij juiste blossing leest men op verticaal 1 de Bam van een plaats in Groninger OPLOSSING VORIGE PUZZEL iHorizontaal: 1. sage, 5. stal, 9. bagatel, 1. steno, 13. alles, 15. ares, 17. Lent, 18. fel. 19. trieste. 21. koker 22. wanneer. 24 jri, 16. raai 27. kree. 28 Ansen. 30. jeent. 31. seizoen. 32 Fins 33 knap i Vertikaal: 2. abeel 3 gans 4 ego 5. la. 6 teller 7 alles. 8. Isar 10 Este. 12. fepaan, 14. enteren. 16 erjeer 19 toe 20. ér. 21. knieën. 22. wrak, 23. nassi. 24 kena, 25. iets, 27. keen. 29 nis. 30. mok. E. A. Schüttenhelm ons, „kunnen redden, al is de toestand niet direct rooskleurig te noemen." „We weten waar we aan toe zijn met het kijkgeld, maar we kunnen nog niet begroten, welke revenuen ons toevallen uit de opbrengst van de reclame die met januari wordt ingevoerd. Daarvan zal veel afhangen". Het maken van een juiste begroting zal ook om andere redenen niet meeval len: „Wij moeten ermee rekenen dat er zendtijduitbreiding kan komen. Daarvan is nog niets bekend. Ook moeten we afwachten, of er in 1967 inderdaad een begin wordt gemaakt met kleurentele visie. Dit alles moet de minister beslissen en dus tasten wij nog in het duister. Niettemin hopen wij in december onze begroting voor elkaar te hebben. Mis schien weten we dan ook meer omtrent de plannen voor 1967." In elk geval moet de NTS haar reser ves sparen voor de bouw, die onverkort dient door te gaan, wil de televisie ook op technisch gebied de ontwikkeling kun nen bijhouden. Binnen enkele dagen komt In het pand van de NTS, het voormalige hotel Sand- bergen ln Hilversum waarin de opleiding is gevestigd, de presentatiestudio gereed. Deze zal niet alleen dienen voor de com mentatoren van het NTS-journaal maar o.m. ook voor de presentatie van het zondagmiddagprogramma van de NTS. IBO naar BRT met cabaretkroniek (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Wim lbo gaat voor de Vlaamse televisie (BRT) ook een cabaret- kroniek maken. Deze komt volgend jaar in 7 afleveringen op het scherm bij onze zuiderburen. De programma's worden ge wijd aan cabaret in Nederland en Vlaan deren en de titel luidt „Cabaret van nu en toen". waar attentie nodig is, in ziekenhui zen bijv., nemen de camera's het werk van vele mensenogen over. Verkeerspolitie, spoorwegen, ze weten allemaal hun voordeel te doen met de lieve televisie. En dat gaat altijd maar door, altijd maar verder. Zo heeft de verkeerspolitie in San Francisco weer iets nieuws gedaan met tv. Men heeft daar de beroemde Golden Gate-brug. waarvoor nog altijd tien dol larcent tolgeld wordt geheven. Omdat het zo druk is op de brug proberen talrijke automobilisten de loketten voor bij te rijden zonder hun penning te stor ten. Zij passeren dan gewoon rechts de rij wagens die in de loketfile rijden en wip... zijn ze op de brug. Nu word je van tien dollarcent minder niet arm, maar vele gemiste kleintjes maken één groot verlies, redeneert de politie en daarom zijn er nu camera's verdekt opgesteld, die precies aan de overkant van de brug laten zien, welke wagen onbetaald doorrijdt. Wie dus aan 't begin van de brug slim dacht te zijn, wordt aan het einde netjes aangehouden en moet alsnog betalen. Vervelend Heel vervelend is het toegegaan in eer exclusief New Yorks flatgebouw, waai alleen erg dure mensen in kunnen wo nen. Wie veel geld heeft, vreest inbre kers en daarom werd in de hal van hel gebouw een verborgen camera aange bracht om de portier alle onraad te laten zien. Alle inwoners betaalden aar nogal dure grapje. En hoe kan dat ren bij het toesluipen op zorgvuldig buiten beeld gel-. Neen, dan zal het beter gaan met de camera's, die meer openlijk zijn op gesteld in de rechtzaal van Austin, die op gesloten keten de volledige beelden van de zittingen overbrengen naar Texas-universiteit, waar studenten rechten en criminilogie ze ongestoord kunnen volgen. In de universiteit bevindt zich ook ee registratie-apparaat, dat zeer belangrijk processen meteen op de band vastlegt, zodat die als studiemateriaal bewaard blijven. Maar in de rechtszaal beschikt de rech ter over een knop, waarmee hij bij pijn lijke of delicate aangelegenheden de ca mera's onverbiddelijk kan stopzetten. Niet zo gek bedacht! Een nieuw gebouw van de universiteit van Edinburgh wordt meteen al uitge rust met een volledige televisie-installa tie. Dat is een primeur voor Engeland. Negen camera's in diverse college- en gehoorzalen kunnen op afstand worden bediend en corresponderen met 50 ont vangtoestellen in het gehele gebouw, zo dat studenten zich niet meer behoeven te ■erplaatsen om diverse colleges te vol- vrouw moesten elk voor 14 dagen de cel in. „Als dit dreigement niet helpt, helpt er niets meer", is het argument. Ach ja, die televisie! Ze heeft ook haar vrolijke kanten. Zo is in Hollywood de laatste Perry Mason-film voor de beeld buis opgenomen. U weet het: de serie wordt na acht jaar wekelijkse vervolgen gestopt. Van die laatste opname is een heel feestje gemaakt: iedereen die erbij be trokken was, mocht nu eens voor de camera's komen. Zelfs schrijver Erie Stanley Gardner: hij speelde de rol van de rechter (die toch gewoonlijk maar drie zinnen hoeft te zeggen). De produ cer Jackson trad op als kroongetuige en het studiopersoneel vormde bet publiek in de rechtszaal. Tot slot vloeide rijkelijk de champag ne om de prachtige Perry uit te luiden. Het kon lijden, want het feuilleton heeft iedereen rijkdom gebracht- Radiograp gen. In de cel aantal nogal de spuigaten uit trekken PTT-ambtenaren sinds maanden met electronische registratie-appara- tuur 's avonds door de diverse deelstaten om toestellen op te sporen waarvoor niet is betaald. Totnutoe kwamen de boosdoeners er af met honderd mark (plm 90 gulden) boe te, maar aangezien dat niet schijnt te helpen en er voortdurend zwartkijkers worden gevonden, wordt er nu gevange nisstraf uitgedeeld. In Krefeld vielen de eerste slachtoffers: een man en een Een platenbon is altijd raak Nieuw NCRV-hapje: overal en ergens (Van o e radio- en tv-rcdactic) HILVERSUM Vanavond gaat Ned. 2 een nieuw tclevlsiehapje van NCRV van start: het programma „Overal en ergens", waarin wij Tanja Koen weer ontmoeten. Tanja, die allang officieel afscheid heeft genomen van het scherm, om zich meer aan haar drukke gezin te kunnen wijden, maar die de tv helemaal niet kan vergeten en zich telkens laat overhalen om de kijkers het genoegen te doen van haar medewerking aan dit of Een platenbon is altijd raak Gerard Hoek neemt ontslag bij NCRV vereniging, die hij vele jaren met vreug de diende. Zijn pas-verworven wethouderschap is niet te verenigen met zijn zware taak bij de NCRV. Er zal geen officieel afscheid dat programma. Maar ja... hoe gaat dat, |als je man programmaleider is en „de televisie" dus zo'n groot deel van je le ven beheerst? „Overal en ergens", de titel zegt het al, moet een uitzending worden van luchtig, humoristisch, soms zelfs ook satirisch ka rakter, waarin allerlei heel korte flitsjes van aardige dingen, betrekking hebbende op mens en dier, op wonen en werken, ja wat niet al, voor snelle afwisseling zorgen, natuurlijk samen met muziek en een liedje opgedist. Vaste herkenningspunten in het pro gramma worden „een blik terug en een kijkje in de toekomst"... hoe ging het 50 jaar geleden toe en hoe zal het over 25 jaar zijn? Geen zwaarwichtige beschouwingen, geen politiek of andere ernstige zaken noch sensatie, zomaar de menselijke kant van de dingen. Jammer genoeg blijven de drie presen- tators: Tanja, Leo Schmidt en Gerard Oskamp buiten beeld. Jammer, omdat wij alle drie graag zien, maar tevens gunstig voor het aanzicht van de show, die nu geen beeldonderbrekingen behoeft te hebben. Vanavond maar eens kijken, wat het wordt... om half 9 op Ned. 2. Laten we echter bij al dat televisie nieuws de goede radio niet vergeten: ook zij doet regelmatig van zich spreken en ook zij profiteert van de moderne tech- Zo heeft nu een grote Amerikaanse hoedenfabrikant iets heerlijks uitgevon den voor de rugby- en voetbalsupporters. Zij kunnen zich een hoed aanschaffen, waarin een uiterst klein radio-ontvanger- _s verborgen, dat men met een draadje met het oor verbindt. Gebruikt men dit apparaatje, dan kan men het spel zien, maar tevens het radio commentaar volgen. Voor 20 dollar is de hoed te koop. Voor koude dagen bestaat er ook een radiokap met oorkleppen. Wat niet zo grappig is: in Hamburg bestaat een vereniging, die zonder winst bejag een jaarlijkse radioloterij voor lief dadige doeleinden houdt. Deze uitzendin gen worden door alle radiostations r genomen. De luisteraars zijn deze lotto zeer gene gen en geven er handenvol geld i Maar... radiouitzendingen organiseren maken is blijkbaar heel duur, want tot grote ontsteltenis van het publiek werd nu in het jaarverslag van de vereniging gemeld, dat gewoonlijk 59 pet. vai binnenkomende gelden opgaan aan kosten en slechts 41 pet. ten goede komt aan de instellingen die van deze liefda digheid profiteren. Nog even terug naar de televisie: Amerika is een meneer O. A. Kemper wonende te East Orange een strenge cam pagne begonnen tegen adverteerders, die via de beeldbuis vervelende, te luidruch tige of te lange reclameboodschappen uit zenden. Hij heeft tot nu toe bijna 500.000 me destanders gevonden. Deze allen straffen die onbescheiden adverteerders door een maand lang hun aanbevolen artikelen te boycotten. Daarvan wordt openlijk mede deling gedaan. Dit lesje komt wel aan, want een half miljoen mensen moet men als zakenman niet onderschatten: zo'n aantal kan licht groeien. Vandaar dat reclamefirma'i weer zij bij spinnen: zij krijgen op dracht, een aantrekkelijker filmpje te maken. En zo wast de ene hand de ande- Advertentie) Een platenbon is altijd raak Commentaar Het bij reien geliefde NCRV-telcvisieprogramina „Dzjés-zien" heeft voor het komende seizoen een nieuw jasje gekregenal komt de inhoud vrijwel op hetzelfde neer. De titel van de nieuwe show die vanavond op Ned. 2 (8.01 uur) voor het eerst uitgaat, is nu „Jazz met Jacobs" en dat duidt aan, dat Pim Jacobs wel de centrale figuur en de presentator blijft. Zijn musici en natuurlijk zijn echtgenote Rita Reys zullen al evenmin ontbreken en ook komen er weer geregeld buitenlandse gasten laten horen wat zij in hun muzikale mars hebben. Vanavond is gast de drummer Art Taylor, in Ame rika geboren, maar al jaren in Europa werkende. Het is geen direct optreden, want u krijgt opnamen te zien van het Jaarbeurs Jazz-concert, dat op 8 september in Utrecht werd gegeven. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 VARA 7.05 uur Fanclub voor jongeren. 8.20 uur actualiteiten. 9.00 uur tweede deel van het Rus sische spel „Wij trekken vuur". Ned. 2 NCRV 8.01 uur nieuwe rubriek: Jazz met Jacobs. 8.30 uur „Overal en nergens", nieuw amusementspro gramma. 9.15 uur sprookje van Anderssen, verteld door Nel Oosthout. 9.35 uur sportrubriek. VANAVOND TE HOREN 7.30 8.00 9.15 10.45 Bilvei 7.00 7.30 Weer de cijfers Minister Cals heeft gisteravond voor de televisie, in een van te voren in het Catshuis opgenomen onderhoud met drs. Hoogendijk van de AVRO, nog eens het zijne gezegd over 's lands begroting. De minister-president verklaarde blij te zijn, dat zijn kabinet dezelfde koers kan lijven varen, zij het dan iets kalmer aan. Hij ontkende, dat dit kabinet lasten zou verschuiven naar het volgende. Voor de komende jaren ziet de bewindsman geen ruimte voor forse loonsverhogingen we! voor kleine verbeteringen van de loonschaal. Verder zal men het moeten vinden door de prijzen goed in de hand te houden, ook bij de voor 1968 geplande verhoging van omzetbelasting. Wat de aanvatting van de jeugdpro blemen betreft zei de minister-president: „Dat moet men zien als een beleid op lange termyn. Er moest iets van gezegd worden in de Troonrede. De regering denkt niet aan actuele plannen. Misschien wanneer de jeugd op school iets wordt bijgebracht over de beteke- /an de samenleving, de houding van de jongeren op den duur ook positiever zal worden. Dit was het besluit van een overigens in heel luchtige toon gehouden AVRO- programma op het eerste net. Eerst dartelden de Peanuts en andere Japanse sterren luchtig over het scherm in een grote show die speciaal voor de Duitse kijkers was gemaakt, en voldoende luchtige allure ha dom het Oosterse ele ment goed tot recht te laten komen. Toch kregen we het gevoel, te kijken naar een afleggertje van de Duitse tv. Met „De onderkruiper" zette de AVRO ons een nieuw spel voor van Leo Derksen. Een wel spits gevonden slot, dat echter beter tot recht was gekomen in een vlotte een-akter. Er moest nu te veel uitgesponnen, vooral omdat de oplossing al vrij spoedig in zicht was. Maar er werd prima gespeeld en ook wel de nodige spanningen opgeroepen. Leo Derksen is sterk in veroorzaken van een griezelige sfeer en het uitdenken van sinistere typen. Regisseur Jan Retèl en de drie bekwame acteurs gaven hem het volle Renault sluit met Rusland transactie MOSKOU De Franse autofabriek Renault zal volgende week een voorlopi ge overeenkomst tekenen voor een grote order van auto-onderdelen, bestemd de Sowjet-Unie. De transactie is waarde van 250 miljoen francs (180 mil joen gulden). ■sum 1 KRO uur De Springplank met debu tanten. uur Brabants orkest en Daniël Wayenberg in Beethoven's eerste pianoconcert, uur Vliegende schijven voor militairen, uur Leo Nelissen met zijn ru briek „70 do-re-minuten". ■sum II VPRO en VARA uur praten in Ronduit, uur literaire rubriek, uur hoorspel „Mensen achter glas". uur optreden van het Radio Filharmonisch orkest (Ci- marosa, Mozart, Berlioz). Solist de viplist Shmuel Ashkenasi. uur programma over recht- bankverslaggeving. JANE ZOEKT EEN BAAN Jane stond-op. „Maar dit is geweldig. Anna", riep ze. „Ik had nooit gedacht dat het allemaal zo goed zou gaan. Kom, laten we eens naast elkaar voor de spiegel gaan staan." En net als Pauline had gedaan, trok ze het andere meisje mee naar de spiegel. „Zie je wel? We lijken sprekend op elkaar!" Haar woorden en gebaren vormden een uitstekende imita tie van de begroeting van Pauline. De prinses knikte tevre den. „Dat was heel goed", verklaarde ze. „De meeste mensen zouden erin lopen." „U heeft het heel knap gedaan", zei Pauline waarderend. „Zelfs als mijn leven op het spel stond zou ik het nog niet klaarspelen om iemand zo na te doen." Jane nam dat onmiddellijk zonder meer aan. Het was haar al opgevallen dat Pauline spontaan was en geheel zichzelf. „Anna zal alle details met u regelen", zei de groothertogin. „Anna, neem haar mee naar mijn slaapkamer en pas haar een jurk van mij aan." Zij knikte vriendelijk bij wijze van afscheid en prinses Poporenski nam Jane mee. „Hare Hoogheid zal deze jurk dragen bij de opening van de bazar", legde de oude dame uit. Zij hield een gedurfde creatie in wit en zwart omhoog. „Dat is dus over drie dagen- Het zal misschien nodig zijn dat u bij die gelegenheid haar plaats inneemt. We weten liet nog niet zeker. We hebben nog geen inlichtingen daaromtrent ontvangen." Op Anna's verzoek trok Jane haar eigen versleten kleren uit en paste de jurk. Hij zat als gegoten. De prinses knikte tevreden. „Hij past u uitstekend, alleen een beetje aan de lange kant, omdat u ietsje kleiner bent dan Hare Hoogheid." „Dat is gemakkelijk te verhelpen", zei Jane vlug. „De groothertogin draagt schoenen met lage hakken, heb ik gezien. Als ik nu dezelfde schoenen draag, maar dan met hoge hakken, is alles in orde." Anna Michaelovna liet haar de schoenen zien, die de prinses gewoonlijk bij deze jurk droeg. Het waren schoenen van slangeleer met een verzilverde gesp. Jane bekeek ze nauwkeurig en sprak met de prinses af dat zij eenzelfde paar met hoge hakken zou kopen. „Het zou het beste zijn als u een jurk van een geheel andere kleur en van een andere stof zou dragen als Hare Hoogheid", opperde Anna Michaelovna. „Als het bij geval nodig zou zijn om in korte tijd van gedaante te verwisselen, zou het misschien minder in het oog lopen." Jane dacht even na. „Wat denkt u van vuurrood? En dan zou fle misschien ook een bril kunnen dragen. Dat verandert het uiterlijk helemaal." De prinses vond dat een goed idee. Na alles uitgebreid besproken te hebben, verliet Jane het hotel met honderd pond aan bankbiljetten in haar tasje om inkopen te doen en een kamer in Hotel Blitz te bespreken onder de naam van juffrouw Montresor uit New York. Twee dagen later kwam graaf Streptitch haar opzoeken. „Dat is inderdaad een hele verandering", zei hij buigend. Jane maakte een spottende buiging voor hem. Zij genoot van haar nieuwe kleren en van het luxueuze leven. „Het is heerlijk", zuchtte ze. „Maar ik vermoed dat uw visite betekent, dat ik aan de gang moet om mijn geld te verdienen." „Dat is inderdaad het geval. Wij hebben inlichtingen gekregen, dat het niet onmogelijk is dat er een poging in het werk zal worden gesteld om Hare Hoogheid te kidnappen als zij van de bazar af komt. De bazar wordt in het Orionhuis gehouden. Dat is, zoals u misschien wel weet. op vijftien kilometer afstand van Londen. Hare Hoogheid zal de bazar persoonlijk moeten bijwonen, omdat de gravin van Anchester, die de organisatie in handen heeft, haar goed kent. Maar nu heb ik het volgende bedacht." Jane luisterde oplettend naar zijn uiteenzetting. Zij stelde een paar vragen en verklaarde tenslotte dat zij nu precies wist wat haar te doen stond. De volgende dag kondigde zich stralend aan. Het was een ideale dag voor een van de grootste gebeurtenissen van dat seizoen in Londen, namelijk de bazar in het Orionhuis, georganiseerd door de gravin van Anchester ten bate van de Östroviaanse vluchtelingen, die onderkomen in het land hadden gevonden. (IFordl vervolgd) KADI» YAVWOYI» Faust". II. Jules Massenet, uit „Manon". uit „Werther", uit ..Grlsclldls": uit „Lc Jongleur Geest, liederen. 7.55 Overwe ging. 8.00 Nws. 8.10 Djlnn: ge- var. progr. (8.30 - 8.32 Nieuws; 8.35 Waterstanden). 12.00 Ange lus. 12.03 Country and We „?rn Express (opn.). 12.24 Marktoer. Hilversum I. 402 m. KRO 19.00 Nieuws. 19.10 Actualitei ten. 19.30 De Springplank: Jon ge artiesten. 20.CO Brabants TELEVISIE VANAVOND 12.27 Meded. tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 O- verheldsvoorl. 12.50 Lichte pia 13 15 ners. 14.10 Mannenkoor. 14.30 Lichte gramm. 15.00 Openharti- Nws. 10.02 Llchte- cinnsmuz. (gr.), lfl teurs, de microfoon 17.03 Vocaal en Instrumentaal ensemble en zangsollstcn. 17.30 kanalen: NRU AVRO. 9.00 Nws. 9.02 Solisten- en orkesten- parade Ioprt/, 10.00 Nws. 10.02 Giirriplaten Hilversum II. 298 m. VPRO 18.00 Nieuws. 18.15 Deze week. praatje. 18.20 Uitzending v.d PSP. 18.30 Jazz-rondo. 18.50 Kritisch commentaar. 19.00 Voor de Jeugd. 1930 Lezen en schrijven, literair progr. 19.55 20.00 Stereo: Mensen glas, hoorspel, VARA GRAMMOFOONPLATEN PROGRAMMA DRAADOMHOIP Vaak. VARA: 13.05 Voor tie ners en twens. NTS: 20.00 Jour naal. VARA: 20.20 Achter het nieuws. 20.45 Licht op Tonia, liedjesprogr. 21.00 Wij trekken vuur. Russische TV-feullleton. NTS: 22.40 AN V V-spot Nieuws ln het kort. NCRV: 20.01 Jazz-progr. 20.30 Nederl. orogr. van mensen, dieren en dingen. 21.15 De mestkever, voordracht. 2135 Attentie voor 22.00 Overdenking. NTS Liedjesprogr. 17.15 Kanjer Ko- periscoop. 18.30 Jazzrubriek. 18.50 Pianospel met ritmische begcl. (gr.). 18.02 Gcvar. muziekprogr. Nws. 17.02 - 18.00 Sportshow: een bonte mengeling van portages, uitslagen en c :.05-22.10 Journaal. ICADIO moiu;e\ ïrk. VPRO: 9.40 Mens en schappij, lezing. VARA. progr. 402 m. Kro: 7.00 1230 Actueel sportnieuws. 13.0<i Nws. 13.10 Vara - Varia. 13.15 Licht orkest met vocale ensembles en solisten. 13.40 Voor de twlnitgcrs. 14.15 Radio Jazzclub. 14.55 Touwtrekken TELEVISIE MOItGE.A byrubriek. 18.45 Voor de klnde- n. 17,00 - 17.30 Zang, spel gebruik /an bi

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 15