TV NTS - PROGRAMMA'S ZUN VOLLEDIGER DAN DIE VAN DE OMROEPEN RADIO n >uzzelhoek "5 ÏH H IjjSABRiAsSiil Heerlijk huiveren bij tv: De onderkruiper" Loren wil geen minirok dragen n inp en DONDERDAG 22 SEPTEMBER I'M* Commentaar Praten E. A. Schüttenhelm: Het was niet overbodig, dat de :RV gisteravond excuus maakte het feit dat het bijna vier uur rende programma op Nederland 1 ijwel geheel werd gesproken, want was een vermoeiende aangelegen- id voor wie het helemaal afluister- let slot van het spel ,JEen man zet or" was nogal zwak en daardoor eurstellend. De goede Joris gedroeg h al te edel, het geheel werd veel te telrjk opgedist. "en stuk interessanter was de docu- ntaire over Philips, al was het een Ti melige vertoning vooral voor kij- rs, die niet thuis zijn in de fabriek, werd veel en verheerlijkend over drijf en werkgemeenschap gepraat, larbij opzettelijk een vaste lijn rd verwaarloosd: men moest er het este van begrijpen bij een niette- zeer levendige reeks van indruk- i. De documentaire beperkte zich het complex in Eindhoven; de bete- riis van een wereldfirma werd nau- lijJcs aangestipt en dat was wel een wlkomenheid. ',eer openhartig werd in Attentie proken over de consequenties van wetsvoorstel tot vrije verkoop van iconceptiemiddelen. Voor een aan- kijkers zal het spijtig zijn geweest deze uitzending gelijk viel met deel uit de VARA-serie over de oortenregeling op Nederland 2. it zo'n best staaltje van coördinatie. •en de Rotterdamse arts P. J. Dupuis en dr. Trimbos, die tegeno- alarmerende statistische cijfers ge stellende woorden spraken. )r. Dupuis, die in zijn boeken over suele informatie terughoudender is oeest dan in zijn huidige redevoerin verklaarde dit met de woorden: Is christen mag je de ogen niet slui- voor de werkelijkheid; er is veel ■anderd ook door grote toeneming openheid en vrijheid, maar tel- is heb je je ook af te vragen, wat de bijbelse gegevens volgt voor de ia tie van het heden. De huidige irheidsplannen zijn van ingrijpende tekenis maar een ongewenste zwan- rschap is een van de meest trieste ten die ik ken." Tenslotte vertoonde de NCRV nog reportage uit Midden-Java, waar- enkele ondervraagden gereserveerd aken over de politieke situatie en oordeel over president Soekarno. kwam niets nieuws uit, maar de elden boeiden wel. Helaas was er ig getob met de ondertiteling. r. Koets zevende wethouder van Amsterdam •TERIDAM 'De Amsterdamse heeft gisteren besloten het aantal __.»uders van zes op zeven te brengen, 'ende wethouder werd dr. P. Koets dit ambt al eerder heeft bekleed. Hij ;ook loco-burgemeester zijn. Naar ver uit wordt zal in dat laatste verband /oerig een beroep op hein worden ge- tgjjn, omdat burgemeester Van Hall over ""iele jaren met pensioen gaat en de - looming van een opvolger een vrij fedurige kwestie zal worden. Ten- feste, dat is de praktijk bij burgemees- 2 pbenoemingen in grote steden. J Kruiswoord-puzzel I. orlzontaal. 1. vertelling. 5. plaats voor 9. kleinigheid, 11. kortschrift 13. de gezamenlijke hoeveelheid, oorlogsgod, 17. plaats in Gelderl., 18. tootje, 19. droevige, 21. rolrond, hol rwerp, 22. bijwoord. 24. jongensnaam, uitgezette lijn, 2,7. oprolbaar zon- cherm (Ind), 28. buurtschap onder de plaats Ruinen, 30. gemeenschappe- weide, 31. jaargetij, 32. vreemde 33. welgevormd. 'ertlkaal. 2. witte populier, 3. zwemvo- 4. ik (Lat), 5. gebod, 6. bovenste eelte ener breukuitdrukking. 7. de ge- lenlijke hoeveelheid. 8. zijtak Donau. plaats in Italië ten Z. van Padua, 12. edelboor. 14. een vijandelijk schip aan rdklampen, 16. hoekbalkon, 19. geslo- Europeaan. 21. lichaamsdelen. 22. ip van een gestrand schip. 23. gekook- njit (Mal). 24. strijdperk. 25. onbep. irnaamw. 27. kloof, 29. holte in een T, 30. drinkbakje. OPLOSSING VORIGE PUZZEL -2. kamer, 2—3 regatta, 1—4. kanarie, 4. aarde, 3—6. agentes, 4—5 evenaar, 6. reeds. MARNE. HILVERSUM „Ik geef toe, de NTS-programma's zijn vollediger dan die van de omroepen, wij kun nen bijvoorbeeld een journaal ge ven, zij niet. Ook kunnen wij veel meer sport, buitenlandse evene menten, nationale en regionale gebeurtenissen in directe reporta ge op het scherm brengen", zei de NTS-voorzitter gisteren in zijn persconferentie, waarin de voor lopige programma's van de NTS- nieuwe-stijl werden aangeboden. Hiermee is dus een zesde zuil aan het omroepbestel toegevoegd in plaats van, zoals de minister het zich ln theorie had voorgesteld, een manifestatie van de geza menlijkheid en een ontmoetingspunt „Wij kunnen dat ln zo korte tijd niet realiseren", verdedigde zich programma commissaris J. W. Rengelink, „deze op dracht is te Ingewikkeld en bovendien zouden we er nooit 40 pet. van de totale tv-zendtijd mee kunnen vullen, zonder de kijkers te vervelen". De NTS had, toen de opdracht van minister Vrolijk voor het over- gangsbestel afkwam, een grote stap voor op de NRU, die programma's uit het niet moest scheppen en ineens daarmee een zendtijd vullen: meer uren dan ditie Zesde zuil toch onvermijdelijk radio- en tv-rcdactie) massa zendtijd vullen: n welke omroeporganisatie, met een tra- de van 40 jaar ook, waren toebedeeld. Geheel anders stond de NTS ervoor; zij vulde reeds een zo grote hap van de zendtijd: 40 pet, al maakte zij daarbij ook gebruik van keuzeprogramma's de omroepen. De nieuwe NTS-programmaraad, die de gehele programmering heeft uit te denken, waarna het bestuur de voorstel len moet goedkeuren en de (nog niet volledige) staf die moet uitvoeren, ook alweer met ev. hulp van de omroeporga nisaties, wilde van die keuzeprogram ma's af. maar kon er zo gauw geen origi nele eigen vondsten tegenover zetten: geen wonder, want de meeste van buiten de omroep gekomen leden moesten zich eerst in een hun totaal vreemde materie inleven. „Aan de NRU heeft de minister ten minste nog de kans gelaten, de haar toekomende maximum zendtijd van 25 pet. geleidelijk aan op te nemen, wij kregen onmiddellijk de opdracht 18,5 uren tv-zendtljd per week te vullen. Daarbij moet een flink stuk amusement, althans ontspanning worden betrokken, willen we niet onverteerbaar worden voor het publiek", aldus de heer Schüttenhelm. „en daarom hebben wij ons ook op het algemene terrein van toneel, film en amusements-strlps moe ten begeven". U ziet, dat hiermee niets nieuws is geboren: „Monitor" wordt een mixed van „regenprogramma's" en zondagssport of andere ev. door Eurovisie aangeboden evenementen. Dit is dan het programma, dat Ageeth Scherphuis gaat presenteren. Wie haar partner daarbij zal zijn nu Pier Tania zich heeft teruggetrokken, is nog niet bekend. Niet begrepen Opvallend was, dat wij ook bij de NTS kregen te horen, dat men de opdracht van minister Vrolijk aangaande de ge wenste programma-inhoud niet goed kan begrijpen: moet de NTS een eigen afge rond programma gaan geven of een aan vulling op die van de omroepen? Wat het presenteren van gezamenlijke pro gramma's betreft, dit deed men al zolang de NTS bestaat, maar hoe moet men aan met dat lastige „ontmoetingspunt"? Voor lopig zal daarvan nog niet veel terechtko- De NTS heeft nog geen plannen voor maatschappelijke, politieke of geestelijke discussiegroepen. Wel zal zij de herverto ning van tien delen van De Bezetting op Ned. 2 enkele malen onderbreken door een gesprek over het vertoonde. Dr J. A. H. J. S. Bruins Slot zal een vast panel bestaande uit de heren dr L. de Jong, mr P. J. Tennissen en Han Lammers, plus twee wisselende jeugdige gespreksdeelne mers presideren. Deze gesprekken duren maar liefst een uur en worden direct uitgezonden. Maar intussen zal ook de NTS nadere toelichting moeten hebben omtrent de juiste bedoeling van de minister en ook zij wacht daarvoor de Kamerdebatten af, inplaats van zelf opheldering te vragen. Bij de overige culturele NTS-program ma's wordt ook het zwaartepunt gelegd op de informatie; niet alleen zal men de rubriek Inburgeren voortzetten met een frequentie van eenmaal per vier weken, zending vergezeld laten gaan van infor matie over stuk, auteur en acteurs, het geen men ook al van diverse omroepvere nigingen kent. Half november begint in afwisseling met deze voorstellingen een informatief kunstprogramma met allerlei actualitei ten en de vierde week krijgt men bij een documentaire of een ander actueel programma het feuilleton The Virginian (reeds nu begonnen) te zien. Zoals U weet gaat de NTS-avond op Ned. 1 van maandag naar woensdag. De uitzendingen van de politieke partijen Openbaar Kunstbezit verhuizen mee. documentaire of een actuele uitzen ding worden toegevoegd. Op dinsdagavond verschijnt de NTS op Ned. 2 met om de 14 dagen een speelfilm en een actueel programma en de andere weken een filmrubriek plus een afleve ring van De Bezetting. Na 14 februari wordt deze documentaire vervangen door een andere leerzame uitzending wat amusement Op donderdagavonden kunt U voor 8 uur van de NTS de Verrekijker, het gewestelijk nieuws en een half uur sport- rubriek verwachten, alles op Ned. 1. Verder blijft de NTS zoals altijd bij zondere reportages en Eurovisieuitzen dingen, nationale programma's, het kleu- teruitzendinkje (Pipo) e.d. verzorgen. Politieke programma's bepalen zich vooralsnog tot de gebruikelijke repi ges van belangrijke debatten ln Tweede Kamer en journaal-nieuws, wél bestudeert de programmaraad de moge lijkheid om te komen tot andere Informa tie op dit gebied. Geen spektakel „Neen," zei de heer Rengelink, „het is geen spektakel, dat we U hiermee aanbie den, en heel veel gaat op dezelfde voet voort. Ja, wij treden ook op het terrein van de omroepverenigingen, maar dat kan niet anders. Op het gebied van amusement en van kunst bijv. moet men elkaar wel raken, wij hebben eenvoudig te veel zendtijd. „Maar in deze voorlopige programma's mag U nog geen „gezicht" van de NTS herkennen", voegde de heer Schütten helm er aan toe. Dat troostte ons, want we zien in deze programmering een heel bekend gezicht, zij het met wat nieuwe trekjes, die we echter ook meer herkenden inderdaad, de NTS gaat sterker dan ooit op een gewone omroeporganisatie lijken. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 AVRO 7.15 uur (NTS) gewestelijk nieuws 7.35 uur Dick van Dyke-show: ..Hoe komt Dick in de Sevangenis?" a pan se show met The Peanuts. 9.05 uur televisiespel van Leo Derkscn ..De onderkruiper" 10.15 uur actualiteiten. 11.00 uur sport uit Dortmund. Ned. 2 KRO 8.01 uur optreden van de Franse zangers Varel et Bailly et Les Chanteurs de Paris. 8.25 uur Amerikaanse documentaire over spreiding van atoomwapens. 9.15 uur Joffrey-ballet uit New York in moderne werken 9.40 uur nieuws uit Washington. VANAVOND TE HOREN n NCRV r Hootenanny. r amusement uit de Prot. Militaire Club in Mid delburg. r Cor Kee bespeelt het orgel van de Grote Kerk in Haarlem. Weerwoord, kroniek van stijl en kunst van leven 10.45 i 11.15 l II titer Radio Filharmonisch orkest concerteert. uitvoering van de Misa Criolla van Ramire (stereo). optreden van het Cosmopolitainorkest. - Discotaria, nieuws van de lichte plaat. Derde net korter op middengolf (Van onze radio- en tv-rcdactie) "HILVERSUM Met ingang van 1 ok tober a.s. zullen de radiouitzendingen op Hilversum III niet langer dan tot 3.30 uur vla de middengolf 240 m. zijn te horen. Via de FM-zenders en de Draadomroep kan men ze gewoon blijven beluisteren tot 6 Al te goed In feite doen de omroepverenigingen et zo goed en komen zij zo keurig hun opdracht om „volledige programma's" te geven na, dat er voor de NTS we taken" niet veel ove-u,:*' niet iets, waarmee men zendtijd kan vullen. De heren achter de groene tafel moesten wel in de verdediging gaan, toen de journalisten vragen gingen stel len over de inhoud van de programma's, die op zondagmiddag 2 oktober met een „familie-uitzending" (die traditie wordt voor Ned. 1) „Monitor" getiteld, officieel an start gaan. Toevallig is die 2e oktober een soort gedenkdag: het zal dan precies 15 jaar geleden zijn dat de Nederlandse televisie zich presenteerde op het scherm, ten tweede verschijnt er die avond een nieu we omroepcomponent voor 't eerst op het scherm: de TROS, en tenslotte zal dus het nieuwe NTs-programma voor het eerst te zien zijn. Daarom zal men die middaguitzending van 3 tot 5 uur een vrolijk tintje geven. ..Monitor" dat op andere zondagen een half uur korter duurt en dus om 3.30 u. begint, wordt een ontspannend en infor matief programma, dat zich telkens zal baseren op hetgeen er die dag in Neder land en Europa gebeurt, verder zijn er korte uitzendingen van allerlei aard te verwachten (ook documentaire), maar Flipper komt er als vast punt in. U ziet: echt voor de hele familie! Langdurige Eurovisie-uitzendingen zijn zondagsmiddags niet meer op Ned. 1 te verwachten, wel hoogtepunten daaruit ter completering van de actualiteit van Monitor". Totaal-uitzendingen kunnen (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Schrijver Leo Derksen staat er goed op bij de AVRO; hij wordt langzamerhand de huis-auteur. Vanavond Immers komt zijn zevende hi opdracht geschreven spel op het scherm: „De onderkruiper." „Een psychologische thriller." zegt Derksen er zelf van en hij kan het weten, want aan zijn brein ontsproten de wat sinistere figuren van echtgenoot Martljn en bezoeker Mark, zowel als van de duldzame vrouw An drea, alsmede alle vreemde perikelen, waarin zij verdwaald raken. Die perikelen zijn niet zozeer tastbaar (al helpt de heer des huizes daadwerke lijk het mysterie een handje en dat met boze bedoelingen) dan wel van geeste lijke beklemming, vandaar de psycholo- giesche van het verhaal. Wanneer meneer Martijn van zijn werk thuiskomt, bedachtzaam een mooie vaas stukgooit, dan zijn vrouw roept en zegt: „Waarom heb je die vaas gebro ken? Je breekt veel, de laatste tijd!" begint u als kijker reeds te bevroeden, waar het heen moet. De AVRO heeft een sterke bezetting voor dit spel gevonden: Jan Retèl regis seert en hij plaatste zijn vrouw Sigrid Koetse in de rol van Andrea, die veel jonger is dan haar griezelige man Joan Remmelts. Als dan de deur opengaat en de gestalte van Cor van Rijn zichtbaar wordt kunt u ervoor gaan zitten om eens heerlijk te huiveren, want gewoonlijk speelt Cor de „engerd" en dat doet hij ook nu. Hij staat daar op de drempel en noemt zich verzekeringsagent. Is hij dat ook? Maar hoe komt het, dat hij alles afweet van de bewoners en bovendien van het Man valt agent met mes aan AMSTERDAM Een dronktm man heeft woensdagavond een politie-agent met een mes aangevallen. Met zijn gum mistok slaagde de agent erin de welijks aan verwondingen van ernstige aard was ontkomen. De agent kwam tussenbeide omdat de an, de 36-jarige G. v. L. met een mes •n vete met zijn buurman wilde beslech ten. Leo Derksen, dat zult u na zijn stuk ken als „Gelooft u in spoken, me vrouw?", „Op reis met Willie" en „De illusionist" (om er een paar te noemen die al uitgezonden zijn) wel weten, is heel bekwaam in het opbouwen van be klemmende situaties en raadselachtige karakters. De clou van het verhaal stelt wel eens een tikje teleur, evenals de oplossing van de spanning, maar dat moet u op de koop toe nemen. Tenslotte hebt u zich bij het kijken laten binnenleiden in dat vreemde grensgebied tussen droom en werkelijk- Eind in zicht van RAKET ZOEK piratenzenders ERLANGEN Amerikaanse en West- duitse militairen zoeken koortsachtig naar een scherp gestelde anti-tankraket die waarschijnlijk tijdens manoeuvres is gestolen. Hij was afgeschoten, maar niet ontploft. Na de oefening werd het terrein doorzocht, maar raket en lanceerappa- raat bleven zoek. Met luidsprekerwagens het omringende gebied rondgere- l de bevolking te waarschuwen raket gevaarlijk is en elk ogen blik kan ontploffen. LONDEN De Engelse justitie heeft de eerste stap gezet om de tien Britse piratenzenders tot zwijgen te brengen. Een ervan. Radio 390. die een jaar geie- den met zenden begon vanaf een verla ten fort in de monding van de Theems, is gedagvaard wegens zenden zonder ver gunning. De regering heeft laatst beloofd na j offi-i or de heid, waarin onbestaanbare dingen toch heel gewoon en schijnbaar logisch gebeu ren, en dan moet u ook nemen, dat alles met één veeg als het ware kan worden weggestreken. Bij Leo Derksen loopt zo'n sinister ge val meestal uit op een soort grap, zij het ditmaal een ernstige grap, waarop de oplettende kijker door een tikkeltje hu- ïor hier en daar al is voorbereid. Voelt u niet zoveel voor een spel als dit. dan kunt u op Ned. 2 in die tijd kijken naar een Amerikaans ballet en naar actualiteiten uit Washington. Con trast genoeg, vanavond. ROME De Italiaanse filmster So phia Loren zal nooit een minirokje aantrekken, „omdat dit de vrouw haar sterkste wapen uit handen neemt: de vrouwelijke mystiek". Om haar afkeer te tonen zal ze vol gende maand, als ze naar New York vertrekt, een overjas aantrekken die tot de enkels reikt, een jurk die haar knieën bedekt en een paar laarzen. „Te genwoordig kan een man praktisch in één oogopslag de hele vrouw zien. Dat is net alsof je een hele maaltijd in één hap opschrokt", verklaarde de film ster tegenover journalisten. „Laat alle honden vrij" AMSTERDAM Een man die vermoe delijk geestelijk gestoord is, heeft woensdagavond in het dierenasyl aan de Polderweg alle hondehokken opengezet. Het resultaat daarvan was dat het perso neel van het asyl uren nodig heeft gehad om de honden, onder wie ook „pension gasten", weer te vangen. Het motief van de man was; „Laat alle honden vrij". De politie nam hem (de 30-jarige H. L.) mee, maar heeft 'm later zonder pro ces-verbaal weer losgelaten. De honden zitten inmiddels al weer in hun hok. Hitlergroet paste niet, zegt Roland NIJMEGEN Het bestuur van de Nij meegse studentenvereniging Roland heeft verklaard dat de opdracht aan een eerste jaars student tot het brengen van de Hit lergroet onjuist was. Als de ouderejaars die de opdracht gaf wordt gevonden, zul len tegen hem tuchtmaatregelen worden genomen. Hier een scène uit het spel „De onderkruiper" van Leo Derksen, dat de AVRO vanavond tussen 9.0l 10.15 uur op Néd. 1 brengt. Sigrid Koetse vergeet de kibbelarijen met haar man om de vreemde bezoeker Mark een hartige dronk in te schenken. Mark is de „onderkruiper", die op een heel bijzondere manier uit de wirwar van spanningen als de triomfa tor te voorschijn zal komen, maar dat gebeurt pas het einde van het verhaal. JANE ZOEKT EEN BAAN „Geweldig. Ik ben dol op de jacht En ook ik mag u dit helemaal niet vertellen, maar ik doe het omdat u zo sympa thiek bent worden er plannen gemaakt maar dat is allemaal strikt geheim, dat begrijpt u wel. In ieder geval is het van het grootste belang dat er de volgende twee weken geen aanslagen op mij gepleegd worden." „Maar de politie kan toch zeker..." begon Jane. „De politie? Oh ja, die is heel goed. geloof ik. En wij hebben ook wel onze spionnen. Het is best mogelijk dat ik van tevoren weet, wanneer er een poging gedaan zal wor den. Maar toch, zekerheid hebben we niet op dat punt." Ze haalde haar schouders op. „Ik begin het te begrijpen," zei Jane langzaam. „U wilt dat ik uw plaats inneem?" „Alleen bij bepaalde gelegenheden," zei de groothertogin ijverig. „U moet altijd bij mij in de buurt zijn, begrijpt u? Misschien heb ik u twee of drie keer nodig in die veertien dagen. Dat zal dan zijn als ik in het openbaar moet verschij nen. Bij intiemere gelegenheden zult u mijn plaats van zelfsprekend niet in kunnen nemen." „Natuurlijk niet," beaamde Jane. „U zult het vast erg goed doen. Wat slim van Feodor Alexandrovitch om op het idee van een advertentie te komen, vindt u ook niet?" „Stel dat ik vermoord word?" opperde Jane. De groothertogin haalde haar schouders op. „U loopt natuurlijk wel enig risico, maar volgens de inlichtingen, die wij van onze geheime agenten hebben ontvangen, willen ze mij kidnappen en mij dus niet bij een aanslag van het leven beroven. Maar ik wil heel eerlijk tegen u zijn... Het is altijd mogelijk dat zij een bom gooien." „Juist," zei Jane. Zij probeerde de luchthartige toon van Pauline aan te slaan. Ze wilde nu erg graag de kwestie van het geld aansnijden, maar wist niet goed hoe zij daarover moest beginnen. Maar Pauline bespaarde haar de moeite. „Wij zullen u natuurlijk rijkelijk belonen." zei ze zorge loos. „Ik weet niet meer hoeveel Feodor Alexandrovitch u precies voorgesteld heeft. We hadden het over francs of kronen, geloof ik." „Kolonel Kranin zei iets van tweeduizend pond," zei Jane. „Dat was het," zei Pauline. Haar gezicht klaarde op. „Ja, ik weet het weer. U vindt het toch genoeg, hoop ik? Of zou u liever drieduizend willen hebben?" „Nou," zei Jane, „als het voor u hetzelfde is. zou ik liever drieduizend willen hebben." „U bent wel zakelijk, zie ik," zei de groothertogin vriende lijk. „Ik wilde, dat ik het was. Maar ik heb geen flauw benul van geld. Wat ik wil hebben, dat moet ik hebben, dat is alles." Dat leek Jane een eenvoudige maar bewonderenswaardige manier van denken. „En natuurlijk is het gevaarlijk," ging Pauline bedacht zaam verder. „Hoewel u me niet iemand lijkt, die daardoor van zijn stuk raakt. Mij persoonlijk kan het ook niets schelen. Ik hoop niet dat u denkt dat ik uit lafheid een ander de kastanjes uit het vuur laat halen. Ziet u, het is erg belangrijk voor Ostrova, dat ik trouw en op zijn minst twee zonen krijg. Daarna doet het er niet meer toe wat er met mij gebeurt." „Juist," zei Jane. „Accepteert u?" „Ja, ik neem het aan," zei Jane resoluut. Pauline klapte een paar keer in haar handen. Prinses Poporenski kwam onmiddellijk de kamer in. „Ik heb haar alles verteld, Anna," kondigde de grootherto gin aan. „Zij wil alles doen wat we van haar verlangen en ze krijgt er drieduizend pond voor. Zeg tegen Feodor dat hij dat noteert. Ze lijkt echt sprekend op me, vind je ook niet? Toch is ze volgens mij mooier dan ik." De prinses hobbelde de kamer uit en kwam terug mef graaf Streptitch. „We hebben alles geregeld, Feodor Alexandrovitch," zei de groothertogin. Hij boog. „Kan zij uw rol wel spelen?" vróeg hij met een blik vol twijfel op Jane. „Ik zal het u laten zien", zei het meisje plotseling. „U staat mij toe, mevrouw?" vroeg ze aan de groothertogin. Die knikte verrukt. (Wordt vervolgd) 1 i TELEVISIE VAVWOVI» IHlT.rnim L 402 m. NCRV 19.00 Nieuws en weerpraatje 19.10 Radiokrant. 19.30 Amust- mentsmuz. (gr). 19.45 Stereo: Hootenanny (gr). 20.15 De gro te race. hoorspel tdl.9). 20.30 A vónd-permissieontapan- nlngeprogr. voor de militairen. 22.30 Nieuws. 22.40 Boekbespr. 22.45 Kerkorgelconc. 23.15 Weer woord: kroniek van kunst en stijl van leven. 23.45 Lichte gramm. muz. 23.35-24 00 Nwi. Hilversum II, 298 m. AVRO: 18.00 Nieuws. 18.15 Act. 18.30 Licht ensemble en zangsoliste. 19.00 Gesproken brief. 19.05 Sportparade. 19.30 Country and Western music (gr). 20.00 Nieuws. 20.06 Stereo: Radio F1J- orkeet en aollat. Stereo-, Moderne gewijde 23S5-34.00 Nieuws. Nleu' Vaak. 19.05 Inter) jeugdjournaal. 19.15 Van ge west tot gewest. AVRO: 1933 De Dick van Dyke show. NTS: 20.00 Journaal. AVRO: 2020 He- denavond.... uit Japan: show- programma. 21.05 De onderkrui per, TV-spel. 22.15 AVRO's Te il. NTS; 20 00 Lichte gramm. muz. (7,30-7.32 Nieuws). 7.56 Overweging. 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte gramm. muziek (830-6.32 Nieuws'. 8.40 Voor de hulsvrouw. 9.35 Waterat. 9.40 Schoolradio 10.00 Lichte grammjnuz. voor 'oude re luisteraars. 1100 Voor de zieken. 11.40 Lichte gramm. 12.00 Angelus. 12.03 Planoreci tal (gr.). 12.27 Meded. t.b. Journaal en beursberichten. L 13.30 Muzikaal vacantle-pro- I gramma. 14.2» Lichte gramm.muz. 15.26 Wereld Mu- taal ensemble. VPRO: 16.00 Nieuws. Aanal.^ Thuis, praatje. Voor dc vrouw. '3.45 Gcvnr. muzlek- progr. (opn.) 14.30 Schoolradio. 15.00 Dansmuz. (gr). 15.30 Voor de zieken. 18.30 Altmezzo met pianobegeleiding cn pianoreci tal. 17.00 Voor de Jeugd. 17.30 Licht muzlekprogr. voor de Jeugd (opn). 18.55 Nationale Reclasaertngsdag. 1730 •Igen atoombom?, NBC-docu- mentalre. 21.15 Fragmenten uit llllvi NTS: 22.05-22.10 VARA: ochtendgym- .00 Nieuw» nastlek. 7.23 Lichte muziek (7.30-7.33 voorpagina), 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte gramm. muz. (verv.) 9.00 Voor weg- en waterwegge- brutkers. VPRO. 9.40 Morgen wijding. VARA: 10.00 Schoolra dio. 10.30 Stereo: Moderne ro mantische muziek (gr). 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Kterpo: Licht Instrumen taal ensemble (gr). 12.00 Lich te muziek (opn). 1227 Meded Omroeporkest 17J0 Instrumentaal Voor de Jeugd. 1720 Act. Hilversum ILI. 240 m en FM-kanalen. NRU/AVRO: 920 Nieuws. 9.02 Vrolijk ochtend programma. (Om 10.00 cn 1120 Nieuws). 1220 Nieuwn. 1228 Operettemuziek gram. pl.) NRU/NCRV: 13.00 Nieuws, eventueel act. 1328 Zuld-Ame- rlkaanse klanken, (gr.). 1320 Jazzmuz. 14.00 Nieuws. 14.08 Ge. var. platenprogr. (15.00-1528 Nieuws). 1530 Tlenerreprtae. NRU/AVRO: 1620 Nieuwe. 16.02 Licht gevar. muzlekprogr. Hi 1722-1820 (opn). 17.00 Nieuws. Gevar. platenprogr. voor mobillsten. TELEVISIE noitoEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13