vendolon üipijl De sterkste eigenschappen van velerlei vloerbedekkingen zjjn door Vroom Dreesmann verankerd in VROOM DREESMANN Omdat Vendolon geen pool bezit, kan vet, vloeistof of gruis er zich ook niet in „neste len". Elke vlek laat zich moeiteloos uit zijn. ijzersterke nylonbedding wegwissen. De naaldhak-test Zelfs onder de inkervende tred van naald hakken blijft Vendolon tapijt plctherstellend. Bij welke andere vloerbedekkingheeft u dat ooit ontmoet? De dikke, taaie middenlaag van Vendolon is een poricnloos pantser tegen koude, vocht en hitte. Het is een heerlijk „blote voeten"-tapijt: warm in de winter, fris in de zomer. De stoelpoot-test Geen stoel, licht of zwaar, kan ooit diepe „putten" in Vendolon tapijt maken. De voetvcrkeer-tcst Er mag jaar in jaar uit intensief óver Vendolon worden gelopen. Ook daar waar vele, vele voeten gaan zoals in restaurants en winkels. Het zal ook dan beslist geen kale plekken gaan vertonen. De veerkracht van Vendolon blijft onvergelijkelijk! De stofzuiger-test Vendolon tapijt kunt u direkt stofzuigen. En flink ook, ais u dat wilt. Vendolon is Vroom Drees- mann's eigen merktapijt. Alle tot en met bewezen tapijtverbeteringen van de laatste jaren liggen erin verankerd. Het is wollig, zacht, diep van kleur en luxueus van aanzien gebleven onder de meest rigoureuze tests. Het is blijvend motvrij, uitermate geluiddempend, volkomen anti-slip en omdat het geplakt wordt vormt het een prachtig strak veld, waarin nooit lelijke bollingen optreden. Op Vendolon verstrekt Vroom Dreesmann u graag de meest volledige garantie. U kunt alle vloerbedekkingen gaan ziengéén zal u kunnen bieden wat Vendolon u allemaal waarborgt! Vendolon heavy duty tapijt Aanbevolen voor alle kamers met veel voetverkeer. 54.- Vendofelt tapijt In 4 kleuren - 200 cm breed - per strekkende meter f 39.70 Vendolon tapijttegels Ideaal voor het maken van leuke kombinaties in twee tinten. Heel toepasselijk voor ecthoeken, gan gen, halls en portalen. Alle tegels zuiver haaks ge sneden Voor vertrekken met minder intensief verkeer is er een lichtere kwaliteit: 50 x 50 c f 7." per stuk-f 28." pern Alle uitvoeringen staan onder konstante kwaliteits- kontrole. In de fabrieken van één van 's werelds grootste producenten van nylon-vilt tapijt. Vraag een vrijblijvende Vendolon-begroting! LEIDEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 8