TV Langste tv - avonden van VPRO j&m mil** a Nieuwe aanpak van radio PRIJZEN UITGEREIKT VOOR BLIJMOEDIGE RADIOVERHALEN Puzzelhoek WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1966 Toelage MINISTER DIEPENHORST was gis- teravond in de AVRO-actuali- teitenrubriek op het beeldscherm om toelichting te geven op het besluit tot vermindering van rijksstudietoelagen. Eers had de AVRO een aantal veront waardigde studenten aan het woord gelaten en het doen voorkomen alsof er niet veel meer terecht kan komen van gevorderde studies, wanneer er minder geld van de over heii ter beschikking is. De bewindsman verklaarde, dat een nieuwe algemene maatregel voor som migen altijd hard kan aankomen, maar dat deze bezuiniging samenhangt met de hele tendens van de rijksbegro- j ting. „Vroeger kwamen beurzen ook ten goede aan studenten, wier ouders zelf wél konden betalen. N-i toordt daarmee gerekend. En bovendien gel den nu meer de kinderaftrek er kinderbijslag. Men kan mij wel veru.ij- j ten doen. maar men vergeet, dat ik toelaas heb kunnen bieden aan studen ten uit gezinnen met lage inkomens en aan studenten in het hoger beroepson derwijs. Bovendien geldt dit jaar voor bepaalde gevallen nog een overgangs maatregel". De veronderstelling, dat de minister door deze bezuiniging een beletsel voor studie in het leven heeft geroe pen, ontkende hij ten stelligste: zijn dit jaar meer eerstejaars studen ten ingeschreven dan ooit tevoren. Wij hebben ongeveer 25.000 verzoeken om toelagen kunnen inwilligen." Op de vraag hoe het nu moet met getrouwde studenten antwoordde de minister: „Men zal moeten rekenen met de wettelijke maatregelen en niet-studerende jonggetrouwden krij gen helemaal geen tegemoetkoming." Dit gesprek werd gevolgd door een bijzonder aardige reportage van Ame- i rikaanse trips door Nederland, een stukje toerisme dat ons gewoonlijk ontgaat. 1 De show Felicity was, met de geesti- ge beat-girl als middelpunt, het aankij- ken zeker waard, al was het met een te veel op allerlei gebied vooral ook j aan lichteffecten en draaiende décors een vermoeiende zaak voor het oog. Regisseur Bob Rooyens toonde uiiste- kende vondsten, die goed pasten bij de originaliteit van Felicity, maar wilde te zeer alles tegelijk geven, zodat het geheel een overtrokken indruk maakte op het kleine scherm. Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De VPRO-televisieuitzendingen op Ned. 1, twee maal per 4 weken, zullen langer zijn dan die van de andere omroep verenigingen, omdat de kleinste omroep en bij de nieuwe zendtijd indeling op vooruit is gegaan. Dit betekent, dat de VPRO tot 's avonds kwart voor elf op het scherm blijft en op zaterdagen zelfs tot 11 uur. Op Ned. 2 moet ook deze omroeporganisatie zich houden aan het sluitingsuur van 10.05 uur. Tweemaal in het komende winterseizoen zal de VPRO op Ned. 2 een dinsdagavond, verder altijd aan de NTS toegewezen, vullen. Ook al tengevolge van de herindeling van de zendtijd zullen de radioprogramma's van de VPRO nieuw worden aangepakt en dit alles met ingang van 1 oktober a.s. Om aan de wens van de kijkers tege moet te komen inzake frekwente verto ning van serieprogramma's heeft de VPRO gekozen voor minder reeksen die dan vaker op het scherm kunnen komen. Zo zullen ..Car 54?" en „The Untoucha bles" niet meer om de drie maanden op vaste zendavonden maar resp. om de 2 en 4 weken worden aangeboden. avond (zaterdag, donderdag, zondag enz.) op de beide netten kan bezetten. Houdt men een vast karakter voor elke avond aan, dat heeft men dus te rekenen met Intervallen van drie maanden. De VPRO gaat weer een religieuze rubriek invoeren, waarin ds. F. E. Leeuwen, remonstrants predikant Amsterdam, zal spreken. De actualiteiten rubriek „Extra" wordt vervangen door enkele actuele reportages, o.a. (in decem ber) de herdeking van het feit dat Japan 25 jaar geleden Pearl Harbour overviel en een documentaire over Vietnam, waar voor resp. Leo Kool en Dick Verkijk al op stap zijn. Geheel nieuw wordt (in de loop van het seizoen) een programma „Ja, neen, geen mening", waarin 200 tot 250 re presentanten van het gehele volk hun mening over actuele vraagstukken kun nen geven door het bedienen van druk knoppen. Daarna worden er commenta ren gegeven en tenslotte wordt dan op nieuw de opinie gevraagd en kan met zien of die commentaren nog invloed ook het programma „Mensen kijken" is uit. Hiervoor in de plaats gaat Netty Rosenfeld iets anders op hetzelfde gebied Meer amusement Meer amusement heeft de VPRO voorbereiding. Eens in de zes weken presenteert Merel Laseur een zgn. blok- programma met een artiesteninstuif en qüiz, waarin de journalisten Eva ber a Zoi zal de gens tussen 7.55 en 8 uur op de VARA/ AVRO-zender een korte dagopening kun nen verzorgen, hierin treden verschil lende sprekers op. Vrijdags verwisselt ds. H. J. Kater zijn rubriek „Deze week" met de dagopening onder de titel „Deze Het vrijdagse programma van VPRO moest tengevolge van de nieuwe idtijdindeling krachtig worden gewij- d. Het programma „Thuis" begint dan 3.30 uur en richt zich speciaal tot thuiszittenden; het jeugdprogramma „Op het vinkentouw" krijgt een kort reli gieus item; tijdens de uitzending zullen kinderen een versje of spelletje schrij ven over een verteld Bijbelverhaal, dat (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Het feit. dat aan tweede wedstrijd in het schrijven van radioverhalen (ditmaal moesten ze een blijmoedig karakter dragen!) voor NRU en BRT 256 inzendingen uit Ne derland binnenkwamen tegen 118 uit Nederlandstalig België, nam niet weg, dat de eerste en de derde (geld)prijs naar onze zuiderburen gingen en alleen de tweede in eigen land vlei. Mr. A. B. Roosjen, voorzitter van de NRU, reikte deze prijzen gisteren in tegenwoordigheid van de directeur-ge neraal van de BRT de heer P. Vandcr- bussche en een klein aantal genodigden uit. „We leven in 'n tijd, waarin talloze resoluties in vergaderingen al dan niet onder luid handgeklap worden aangeno men", aldus mr. Roosjen, „maar van de meeste hoor je nooit meer iets aan resultaten. Anders is het echter met de resolutie van de Conferentie der Neder landse Letteren in de herfst an 1965 aangenomen: deze betrof de wedstrijd in het schrijven van blijmoedige radio verhalen en het succes is met 374 inzen- Fans krijgen het haar van Beatle HANNOVER John Lennon een van de Beatles heelt dinsdag zijn haar laten kortwieken. Het afgeknipte haar is in enveloppen gedaan die zorgvuldig over «en aantal bewonderaars verdeeld zullen worden. De ingreep was noodzakelijk omdat rol gaat vervullen in dingen ongekend groot geworden. En dat is verheugend in deze jaren, waar in de droefgeestigheid in het verhaal hoogtij viert." Springlevend „Een bewijs, dat de radio niet dood is maar springlevend", noemde jury voorzitter Willem G. van Maaien de grote belangstelling voor de wedstrijd. Hij deelde mede, dat de inzendingen lang niet allemaal aan het gestelde doel beantwoordden, omdat het ver haal niet alleen qua inhoud en literaire prestatie hout moest snijden, maar ook geschikt zijn om te worden voorgedra gen. De prijzen gingen naar de Belgische heren Rene Struelens en Phil van Cau- wenbergh (resp. 1 en 3) en naar de Haarlemse mevrouw Mia Mossinkoff (2). Met een bloemetje voor de dames erbij bood mr. Roosjen de kostbare en veloppen aan. De heer Vandenbussche voerde ook nog het woord, alvorens prijswinnaar Stuelens kon bedanken; hij vond dat er in België evenveel ijver aan de dag was gelegd als in Nederland: „Tenslot te is het Nederlandse volk meer dan tweemaal zo groot als het Vlaamse er daarmee is het verschil tussen het aan tal inzendingen uit noord en zuid aar dig aangetoond!" „Zeer goed gevonden!" prees mr. Roosjen smakelijk lachend. BRT en NRU zullen, behalve de be kroonde, nog ongeveer een 20-tal ande re ingezonden verhalen voor de micro foon laten voordragen. Smit en Pierre Huyskes alsmede prof. Karei van 't Reve (de broer van Gerard K.) zullen optreden. Verder staan er hows met Adèle Bloe- mendaal op het programma en zal Boude- wijn de Groot regelmatig VPRO-tv optreden. Simon van Collem ziet zijn „Oude Draaidoos" nu werkelijk sneven, iets er van komt terug in een maandelijks terug kerend kritisch filmprogramma onder lei ding van Jan Blokker, dat Cinema gaat Johan van de Keuken opdracht gei een nieuwe film te maken, dit wordt het levensverhaal van een 15-jarige blinde jongen Herman. Onder redactie van de heer C. Bud- dlngh wordt een nieuwe reeks literaire programma's gestart. Van de VPRO zijn televisie-opvoering van stukken van Johnny Speight en Hu- go Claus te verwachten en op Eerste Kerstdag een eigen bewerking va „Roverssymphonie." Zondagavond Veel werk maakt de VPRO van zijn radioprogramma's op de zondagavond. Er zal een vlcrwekelijkse variatie worden toegepast. Op elke eerste zondag van de maand ls er een satirisch programma „Moeder is niet boos, alleen verdrietig", door de eigen staf geproduceerd, op tweede een absurdistisch programma vi Nico Haasbroek, op de derde een re! gieus magazine, op de vierde een ve iengstuk van Peter Fllk's „Ronduit" vo jongeren en op een mogelijk vijfde e. experimentele wljdingsdienst. Hiermee begint de VPRO echter op zondag 2 okto- GERARD HOEK WORDT WETHOUDER (Van onze radio- en televisieredactie) HILVERSUM De heer G. H. Hoek, adjunct-directeur van de NCRV voor ra diozaken. is benoemd tot wethouder van de gemeente Hilversum en heeft deze benoeming aanvaard. Op de verleden week gehouden persconferentie van de NCRV werd van bestuurszijde meege deeld. dat de taak van wethouder niet verenigbaar is met de vele arbeid welke de radioprogrammaleiding van de NCRV meebrengt. De heer Gerard Hoek zal dus de NCRV gaan verlaten. Weer terugkomst Gemini op tv (Van onze radio- en tv-redactle) BUSSUM Het ls wel een beetje erg, maar we draalen er onze hand niet meer voor om en het klinkt ons helemaal niet meer spektakulair in de oren: als alles volgens plan verloopt kunnen we maan- i.s. (12 september) weer eens kijken satelliet-televisie bij de terugkomst van de Amerikaanse Gemini 11 en zijn astronauten Charles Pete Conrad en Ri chard F. Gordon. Het ligt in de bedoeling, dat het ruim tevaartuig vrijdag a.s. (9 september) ver trekt en de capsule maandag tussen 2 t 3 uur Ned. tijd in de oceaan landt. Early Bird zal worden gebruikt om beelden en geluid rechtstreeks naar Euro- te sturen. Loopt alles rond, dan zal de 'S er ook direct een uitzending van geven. Siemens verlaagt prijzen televisie DEN HAAG De Nederlandse Sie mens maatschappij N.V. heeft, in navol ging van enkele andere ondernemin gen, besloten haar prijzen van televisie toestellen eveneens te vrlagn. prijsverlaging geldt voor tv-toestellen met 59 centimeter beeld buis en is met ingang van 29 augustus j.l. in werking getreden. wordt dan onmiddellijk vm muziek voor zien en meteen uitgezor'-en. In de vooravond '.«■orden afwisselend hoorspelen, docum ntaires, jazz- of ande re concerten en geestelijke overdenkin gen aangeboden. Nu het radioprogramma op Hilversum Hl niet meer onder NRU-vlag wordt ge presenteerd gaat de VPRO er ook aan meedoen en wel op vrijdag van 12 tot 3 uur. Het eerste uur zal Frans Ilalsema plaatjes aan elkaar praten, daarbij inha kend op actualiteiten, dan volgt een uur Kevarleerde grammofoormuziek e" •nslotte lazt de VPRO een uur lang afwisselend tophits uit de jaren direct na de oorlog en van nu horen. Ter gelegenheid van het 40-jarig jubi leum van de VPRO zal het Haarlems Jeugdorkest, met medewerking van een jongerenkoor, op 30 september a.s. een radioconcert geven met in opdracht geschreven werken van Bernhard van Beurden en Hans Kox alsmede composi- j ties van Pijper en Voormolen. JAN NCRV-tv zendt de laatste Pront (Van onze radio- e Uit i tv-redactie) BUSSUM Aan de NCRV-televIsle valt dit jaar de eer te beurt de BBC-Eu- rovlsie-ultzendlng van het laatste Henry Wood Promenadeconcert op de avond van zaterdag 17 september, uit te zenden. Traditiegetrouw zal Sir Malcolm Sargent de voor dit slotconcert geijkte composi ties met o.a. Zeeliedjes, Rule Brlttannia en Jerusalem dirigeren voor een stamp volle, met deftige genodigden en hoogst-enthousiaste jeugd gevulde Albert Hall. Jarenlang heeft de VARA deze uitzen ding verzorgd, maar nu wil de NCRV het wel eens doen. Zij zegt dit te beschou wen als „een soort generale repetitie", omdat zij van plan is in het komende winterseizoen een aantal concerten uit de Rotterdamse Doelen te laten horen en zien. Het eerste daarvan is te verwach ten op Kerstavond (24 december) als Ca roline Kaart zingt bij het Rotterdams Filharmonisch orkest. De NCRV bedoelt het goed, maar der gelijke eigen concertreportages hebben natuurlijk niets uit te staan met het eenvoudig relayeren van een Britse Euro visie-reportage betreffende een jaarlijks en heel apart evenement. Uitwisseling van kleurentele vi sie Philips-Zweden EINDHOVEN In het kader van de maandelijkse uitzending van Philips ex perimentele kleurentelevisie zal op 14 september een kleurentelevisie uitwisse ling plaatsvinden tussen Eindhoven en Stockholm. Uit testbeelduitzendingen is reeds gebleken dat kleurenoverdracht over lange afstand goed mogelijk is. Het zal op 14 september voor de eerste keer zijn dat op de praktijk afgestemde kleurenprogramma-uit- wisseling door bemiddeling van de NTS via het eurovisienet tussen twee Europese landen tot stand komt Tech nici zien deze uitzending over lange afstand als een belangrijke stap in de ontwikkeling van kleurentelevisie. Phi lips, die tot nu toe alleen binnenopna men maakte voor experimented uitzen dingen in Eindhoven en omgeving, zal binnenkort ook buitenopnamen maken. Thom Kelling en zijn orkest traden met veel succes op in De Beyaard in Hulshorst en VARA-regisseur Ralph Inbar maakte daarvan een televisie-opname. Vanavond kunt U op Ned. 1 horen en zien hoe het in I De Beyaard. in zomerse sfeer, toeging. Gasten zijn het Nederlandse duo Tropical en mocht U deze twee nog niet kennen, dan valt dat vanavond goed te maken. Thom Kelling noemde zijn programma Tempo Latino en dan weet U het wel: een half uur dynamisch Zuid-Amerikaans ritme, waarbij Thom als middelpunt fungeert. Dit als slot van het VARA-programma tussen 10.05 en 10.35 uur. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 VAR 4 7.05 uur (NTS' aflevering van Hank. 8.45 uur de oplichtersfamilie St. Clair weer aan 't werk in De Schavuiten. 9.35 uur documentaire van Gabri de Wagt over de sociale werkplaats in Dordrecht. 10.05 uur een half uur muziek door Thom Kelling en zijn orkest. Ned. 2 NCRV 8.01 uur Nederlandse bijdrage aan de serie „Zo maar een dag in vredestijd". 8.25 uur volksliedjes uit het Haarlemse Waagge- 8.50 uur slotuitzending van de serie Koningsgam biet: de ondergang van Richard III. 9.35 uur actualiteiten. Figuur-puzzel VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV 7.30 uur Cantate Deo, geestelijke muziek. 8.00 uur Elisabeth Schwarzkopf zingt klassieke liederen. 9.45 uur muziek uit de Salisbury kathedraal in Londen. 10.15 uur avondoverdenking. 11.15 uur amusementsmuziek. Hilversum 11 VARA 7.30 uur kunstrubriek. 8.25 uur reportage van de voetbalwedstrijd Neder landHongarije in Rotterdam te spelen. 10.20 uur lichte platen. 10.55 uur Boy's Big Band speelt. 11.20 uur serieuze muziekrevue Weerklank. Boetiek gaat TIQ heten DEN HAAG Rond de naamgeving van het blad Boetiek, dat in november zou verschijnen, zijn moeilijkheden ge rezen. Nadat Muziek Expres NV haar plannen, een niveau-blad voor jonge ren uit te geven, had bekend gemaakt, heeft het maandblad Teenbeat de naam Boetiek laten blokkeren door inschrijving bij het merkenbureau. Het blad van Muziek Expres NV, waarvan de inhoud is gericht op mode, beat en sex gaat nu TIQ heten. 67 Jenkins was bleek, streek met de vingertoppen van de ene hand over de rug van de andere, zag daarbij naar Huil. Ook hij had haast niet kunnen geloven in het kaashandelaarschap van meneer Huil. Maar Hull was de kaashandelaar blijven uithangen. Nu bleek hij tot de politie te behoren. Neen, hij. Jenkins, kon aan deze definitieve metamorfose geen rechte kant krijgen, voelde zich door Huil bedrogen. Heel diens vaderlijkheid Jegens hem was niets anders dan behendige camouflage geweest. Wie kon zeggen wat hij in zijn schild voerde? Wat had hij bedoeld met zijn vragen om hulp aan hem, Jenkins? Praat, om iets anders te verdoezelen? De zakenman Huil bestond niet langer, de man met de prettige allures. Waarom zaten ze hier, hij, Neels, Lister, Harper en juffrouw Jones? Geen wonder, dat Harper het kennelijk benauwd had, alsmede meneer Lister. Met Harper had hij. Jenkins, geen medelijden, met meneer Lister wel. Diens hand gleed aldoor over zijn hoge voorhoofd tot op de helft van de glimmende schedel en zijn oogleden trilden. Zijn mening over meneer Huil zou wel met de zijne overeenstem men: een Hull, die je schier als een vijand ging zien... ...En meneer Neels had zijn gemelijkheid laten varen. Zijn mondhoeken trokken telkens in en zo nu en dan ging hij anders op zijn stoel zitten... En meneer Huil, thans dr. Huil, liet die bril maar wat slingeren en wachtte. Waarop? Com missaris Fenwick had hem het woord gegeven, doch er kwam niets. Dat geschommel van die bril irriteerde je, irriteerde allen behalve blijkbaar, juffrouw Jones. Door allen was, toen meneer Hull van de politie bleek te zijn, een schok gevaren. Maar niet door juffrouw Jones. Hem, Jen kins, was het tenminste niet opgevallen. Juffrouw Jones zat daar maar met de handen in de schoot en geen lid verroerde ze. Zou meneer Huil haar vooraf ingelicht hebben omtrent zijn ware functie? Onwaarschijnlijk... O, nu kwam het! Hull had het spel met de bril gestaakt, zette hem bedacht zaam op, drukte de ombuigsels achter de oren. Daarna legde hij, gelijkelijk bedachtzaam, de handen op de tafel, de ene kruiselings over de andere en zijn bovenlijf rukte een ietsje naar voren. Even zochten zijn ogen die van juffrouw Jones en er zweemde een glimlach om zijn lippen. Juffrouw Jones reageerde niet Dan opende hij de mond, sprak en zijn stem klonk tacht en toch helder; Mijn ware Identiteit ls u nu bekend. Inderdaad heb ik, in overleg met Scotland Yard te Londen en met hoofdcom missaris Fenwick de taak op mij genomen de moordenaar van notaris Brooks te ontmaskeren. Geen plezierige taak. De taak van de politie is eigenlijk nooit plezierig. De politie ik reken mij voor negentig procent tot haar dient de maatschappelijke gerechtigheid. Zodoende komt zij met aller hande misdrijven in aanraking ook met moord, en met een moord als de onderhavige. Huil hield even met spreken op. staarde in de ruimte, hernam: God vormde ons, schiep ons, met in ons de kiem tot een klaar koningschap. Heeft Christus niet eens gezegd, dat wij „goden" waren? Koningen en goden zijn nauw aan elkander verwant en in Christus' zin misschien één en dezelfde. Sta mij toe de kwalificatie „koningen" te gebruiken. God wilde dan, dat wij de koningen Zijner aardse schepping zouden zijn, oneindig hoog boven de dieren zouden staan, heersen over de dieren zelfs en, bovenal, heersen over ons zelf. Van het laatste hebben wij, helaas, weinig terecht weten te brengen. Betrekkelijk kort na de paradijselijke aanvang gaven wij ons prijs aan de zonde, kort na de paradijselijke aanvang doodde Kaïn zijn broeder Abel. Hiermede was de moord in de wereld gekomen en de moord heeft standgehou den tot op deze dag. Wat is moord? Het is de meest tegenmenselijke daad, die men zich inden ken kan. Ze stelt de mens oneindig diep beneden het dier, dat van zich zelf, in zijn wezenlijk heilige onnozelheid, zozeer zuiver is. Ze is als het ware: de hel. De moordenaar, zeker de bewuste, is een demonisch mens. De demonische mens legt het aan op schennen, ontwrichten en vernietigen. Uiteindelijk is zijn doel steeds: doden. De moordenaar is iemand, die niet meer gelooft in de liefde en daarom niet meer in het leven. Hij haat het leven, tracht het uit te delgen. Aldus denkt en handelt de moordenaar van profes sie, de duivelstrawant. Hij doodt anderen, maar zelden zich zelf. Wordt vervolgd) Horizontaal woorden invullen die bete kenen: 1. medeklinker, 2. vaartuig. 3. am bacht (Vlaams), 4. deel van een huis, 5. witte mier, 6. stengel, 7. de gezamenlijke hoeveelheid, 8. puntig voorwerp, 9. meie klinker. Bij Juiste oplossing leest men Vert. 1 de naam van een plaats in Noord Brabant. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. soms, 4. orde, 7. '1, 8. AUda, 10. Ee, 12. opa, 14. adé. 15. eng, 16.dr, 18- nn, 19. Steen, 22. regel, 24. olienoten, 25. trant, 26. teler, 28 as, 30. Ie, 31. oor. 33. dok 35. neo, 37. go, 38. basis, 40. es, 41. keer, 42. paar. Vertikaal: 1. sip. 2. ma, 3. sla, 4. ode, 5. 6. een, 7. loes, 9. ido, 11. egel, 13. (half miljoen gulden) bijeen te brengen I adelaar, 15. Engelen, 17. reins, 18. netel, >or de bouw van een nieuw christelijk 20. tor, 21. net, 22. rot. 23. ene, 25. trog. ntrum in de Israëlische havenstad Hal- j 27. roos. 29. dos, 32. ook, 33. dar, 34. kip, 36. eer, 38. be, 39. sa. 23.53—24.00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. VARA: '8.00 Nieuws. 18.19 Actualltel- r ktn- Ultxendlng Stichting Socutera Koningin Wlttielminafor.de. VA- wcui RA: 19.33 De Japanse fazant 20.09 Verslag van de voetbal- wedstrijd Nederland-Hongarlje - 22.20 Lichte gramm muz, 22 3C Lichte grarr.m muz. het kort. NCRVtietlpe. 8 30 Nieuw* film reportage NTS: 20 00 Jour naal. VARA: 2020 Achter bet nieuws. 20.45 De Schavuiten Nieuws Een broodje Speciaal, TV-film 22.55 Jazzork. 23.20 WeerklanK 2125 Handen verhalen van muziekrevue. 23 56—24 ovcr geestelijk en lichamelijk Nieuws, gehandicapten. 22.05 Latijns-A merikaans muziekprogramma NTS: 2225—22 30 Journaal. Nederland 11. NTS: 20.01 Nieuws In het kort. NCRVl 20.01 Zomaar een dag in vre destijd. korte film. 2025 Eer avond In De Waag: volksllede- ET^f-v. «MNII ten tie. 22 00 Overdenking RJtrgsee 20 XX) Nieuws. 20.05 7.00 sextet Klassieke kamernvuz. (gr.) (Om 7.30—7.32 Nieuws). 7.55 «ging. 8/ 1 live. tere. 10.20 Arbeidsvitaminen gr) (1140—11.02 Nieuws) 12.00 Llcttt instrumentaal ensemble. 1227 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12 30 Licht Inatrumantaal ensemble en zan«solisten. 13.00 Nieuw* 13.10 Journaal en beuraber 1320 Hedendaagae kamermu ziek (gr.). 14.10 Voor de vrouw. t420 Stereo: Sopraan plano. Lleder VAN 18—20 UUR U *ödele."80kr"' 9.35 Wet dlo. 10.00 (opn.l. 11.00 Voor de zieken. VPRO: 11.45 Liederen 12 10 Le ven op het land. geeprek 1227 Medea. t.b.v. land- en tulnb. V2.30 Nieuws. 12.40 Deze week «raatje. 12.46 Actualiteiten -13.05 Klas- ArgantUn »'e ■olksllederen. 15 00 Voor da zie len. 16.CO Nieuws. 10.02 Onder- vakantleetemmlng 'UY ■■■at* MB r- uil. 111. 204 Vf-kanalen. NRU/VARA: BOO Actualiteiten. 12X» Or HeiwSrts, Margritchen, deorkeet toneelspel, af35 At Chtiejerbucb». Alpabfahrt. An- Bljbelover -1 nn t.Rl'fiM Vilrltl tie fl'r Pi. rtrlnhfiiii NTS 22 05—22.10 Journaal. 10 00 M 20 Con- Müetti, Uf d'r PI- certgebouw-orkest, koor en so- latus Schwebebahn. Ramb- listen (opn.l: Don Carlos, ope- This cen't be love, ra 17.00 Gevar. gramm. muz Deep purple, Alley 1726 Muse tie-ensemble en Actualiteiten. 13 06 Gevar. zangsolleten. 1720 brlek. 18.10 Stereo: Lichte (opn.) 1825 V Radtokrant MOT instrumentale begeleiding, the life 1920 Wereldpanorama 2000 So- tong. Swing praan en piano. 21.30 Drie Ir ot. Sometimes i icei uxe a één zaal, lezing. 21.42 Geette- motherless child. Give me thai lijke liederen, gr. 22.15 Avond- old time religion Basle beal overdenking. 22.30 Nieuws en She's funny that way, Count's herhaling SOS-be rich ten. 22 .40 organ bluea K. C. organ blues, &ereo: Lichte orkestmuz 23.00 Blue and aentlmental, Star'1 «it, Everything'» coming ses. Red satis In the sunaei That happy feeling, April ii Portugal, Brazil. Tudo lsto 4 landae liederen fado, Por loa llanos, Rosa en- Voor de twintigers. feltada. Perfldla. Por Deus te eco. Rogar, Fado de Vila Hilversum II. 298 m. AVRO Saints go 7.00 Nieuws en ochtendgvm- k 7.20 Lichte gramrr. VPRO: 720 Dagopening zlekprogr. (opn.) 15 02 Actualiteiten 15.05 Licht Instrumentaal ensemble en xangsollaten <8 30 Gevarieerde gramm «foónmu- _.Ji Actua- ltedtea 18 40 Metten. 16 06 Voor de tieners ircujea 10 vteiiM». 17 /V» */*.i»ll«„l. AVRO: 8 00 Nieuws 8.10 Lichte gramm. mux. 1830—8 33 De groenteman) 3 50 MorgenwIJ- 10 00 Voor te ki"

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13