TV PROGRAMMA'S MAKEN IN KRAMPTOESTAND RADIO JUNKERSV Zestig miljoen uit Franse tv-reclame Blokken Nieuwe ideeën van VARA voor winter Puzzelhoek 9 DINSDAG 6 SEPTEMBER 1966 en (Van onze radio- en tv-redactie) PARIJS Min of meer geruisloos heeft de Franse omroep ORTF aan het begin van dit jaar televisiereclame inge voerd, zij het dan dat deze wordt ge maakt door ondernemersgroeperingen en niet mag slaan op merkartikelen. De i boodschappen luiden „Drink meer melk", „Gebruik Franse wol", „Beleg uw geld bij de Spaarkas", „Gebruik electrische huishoudelijke apparaten" enz. De ORTF. die verleden jaar zijn boeken afsloot met .een tekort, van bijna 200 mil joen. waarvoor Ijlings verhoging van i kijkgeld werd ingevoerd, zal dit jaar on geveer 60 miljoen gulden uit deze recla me kunnen opstrijken. Nu het zo goed gaat, maar er nog altijd een schreeuwend tekort bestaat, wordt overwogén, of de ORTF toch maar niet liever verder zal gaan en reclame voor merken toestaan. Zou men het aan- I zuiveren van de financiën nog eens m kijkgeldverhoging willen zoeken, dan zou het toch al gepeperde bedrag van nu moeten worden verdubbeld en daar heeft de regering niet van terug. Nederland-I longarije Veel verandering met op tv DEN HAAG Van de voetbal wedstrijd Nederland - Hongarije, die morgenavond in het Feijenoord-stadi- on te Rotterdam wordt gespeeld, zal geen televisie-reportage worden ge maakt. Maandagmorgen waren nog 20.000 kaarten onverkocht. Directeur van Oranjereizen in ongelijk MAASTRICHT De heer P. Gaillard, directeur van Oranjereizen in Valken burg, zal zich in het vervolg moeten onthouden van denigrerende en beledi gende opmerkingen over zijn vroegere wèrknemer de heer F. van der Laar uit Valkenburg. De president van de recht bank te Maastricht, mr. P. Janssen, be paalde dit gisteren in zijn uitspraak in een kort geding dat was aangespannen door de heer Van der Laar. De dwangsom werd vastgesteld op duizend gulden per keer. De heer Gaillard had verklaard dat tijn werknemer, die de leiding had over fle Italiaanse hotels van Oranjereizen, een knülenjongen was, die in zijn func tie jmgbruik van vertrouwen had ge maakt. De heer Ga rTlard voegde daar nog aan toe -dat de heer Van der Laar admi nistratieve bescheiden had verduisterd. De president veroordeelde beide partijen tot het betalen van een deel van de kosten van het kort geding. (Van onze radio- en tv-redactle) HILVERSUM Trouwe radioluisteraars zullen er goed aan doen, zich nu reeds de gedachte eigen te maken, dat er veel gaat veranderen in het oude vertrouwde „etherland" van de radio: dat men van 1 ok tober af niet meer als het ware blindelings aan de knoppen van het ontvangtoestel kan draaien om dit of dat jarenlang vertrouwde pro- gramma van deze oj gene omroep aan te zetten. Zij zullen zich opnieuw moeten oriënteren aangaande uitzenddagen en tijden en zelfs de totale programmering. De komst van het grote gezamenlijke programma van de NRU zowel als van de TROS plus de nieuwe zendtijdindeling zullen niet zo spoedig een bekend pro grammabeeld opleveren. Daar komt nog bij, dat de omroepverenigin gen streven naar modernisering van hun radioprogramma's en dat zij die in een soort kramptoestand moeten doorvoeren. behoefte aan heeft, zo'n ganse dag te leven tegen een muur van muziekgeluid. en dan liefst in het lichte genre. Goed. daarvoor bestaat er van 9 tot 6 een heel derde programma. Tal van andere radioliefhebbers willen echter wel eens iets anders horen, laten zich graag voorlichten, zijn dol op verha len en hoorspelen, houden van toelichtin gen op het nieuws en van zomaar babbel tjes tussen de muziek door. Bovendien heeft de radio hierin niet te onderschatten taak: met mi alleen kan zij niet uit de weg, zij heeft ook middels het gesproken woord eer taak, denkt u maar eens aan dc godsdienstige en educatieve uitzendin gen. Wil de radio het algemene cultuur patroon volgen, dan kan dat niet zonder gesproken woord. Dat dit niet al te lang achter elkaar dient te duren, is een bewezen feit. De tijd, dat een luisteraar behagen schiep in lezingen van een half uur of vergadering reportages van anderhalf ja twee ligt ver achter ons. Iedere omroepvereniging zal dus goed evenwicht dienen te zoeken tussen muziek en gesproken woord in al hun variatiemogelijkheden, in ernst maak. Daarbij schenkt men dacht aan het zgn. babbelprogramma op verschillend niveau, dat zich zo goed leent voor de vroege morgen of de heel late avond en dat steeds meer. zij het met wisselend succes, wordt gehanteerd. Modern achten de omroepen het „blok- programma", d.w.z. het urenlang beste den aan een gevarieerde uitzending on der één noemer, zoals wij die in dc laatste jaren door middel van KRO'i Djinn en VARA's Z.O. 135 op zaterdag ochtend leerden kennen. Niet meer zoveel versnippering in vaste rubrieken en korte muziekprogram ma's. En juist dat is nu iets, waaraan vooral oudere luisteraars (die tot de trouwste klanten mogen worden gere kend) sterk zullen moeten wennen. Vooral de KRO gaat hier veel doen. Ook de VARA heeft zulk een dern programmablok" aangekondigd voor de zaterdagmiddag, bijna aanslui tend op het blok van 's morgens. Er zit in deze lange uitzendingen varia tie genoeg en ieder zal er het zijne in len in ruime mate. Men zal dus moeten blijven luisteren naar het totaal, om de stukjes naar eigen smaak niet te missen. Dit principe bevordert natuurlijk theore tisch wel gebondenheid aan de zender, maar de praktijk zal moeten leren in hoeverre het luisterend publiek wanneer de aandacht verslapt niet op een andere zender overgaat. Hierover bestaan bij de diverse pro- grammaleldingen twee meningen, welke ieder voor zich sterk weet te verdedigen: de een meent dat eens gekozen ook geko zen blijft, de ander dat een tikje te leurstelling over wendingen in het pro gramma vlucht naar een ander net bete kent. Daarom zult u ook zien dat de NCRV met een lang variabel programma niet veel verder gaat dan Prisma en vele bestaande rubrieken handhaaft, dat de Vara er de zaterdagochtend en -middag aan waagt maar de andere dagen gewoon doorgaat en bijv. de KRO geliefde bestaande rubrieken zoals een deel van de vrouwen- en ziekenprogramma's en de gehele Platensoos voor bejaarden er aan geeft om blokprogramma's te kun nen aanbieden. Praten of niet? Een belangrijk punt bij de samenstel ling van de radioprogramma's is de vraag: praten of niet? Men weet, dat groot deel van het luisterend publiek over'n béste geiser gesproken...! fUffVA Warm water, óveral en Altijd waar u het nodig hebt Junkers- geisers voor flessegas hebben al heel wat problemen helpen I oplossen I Verwacht u ónders vi junkers (een néém voor 86 jaar (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De VARA heeft enke le nieuwe ideeën ontwikkeld In haar wln- terprogramma's voor radio en televisie. Zo zal van 1 oktober af elke televisie-uit zending op vrijdag (Ned. 1 en 2) worden besloten met informatie voor de huisvrouw over wat er aan de markt Is en hoe het staat met de prijzen, zulks In verband met de zaterdagse inkopen. Op maandagavond (Ned. 2> en donder dagavond (Ned I.) zendt de VARA docu- mentaire programma's uit, waarbij de technische ontwikkeling in het middel punt zal staan. Op zaterdag 24 december zal een Rudi I Carrellshow worden uitgezonden en in i Henk Elsink's cabaret „Vrii entree" komt elke keer een buitenlands gast nu ook op de televisie en wel op dinsdag- „De laatste vijf minuten" komt nog in één aflevering op het scherm, daarna beginnen de zes afleveringen van de voortgezette Maigretserie. Wat buiten landse tv-strips betreft gaat de VARA I meer over naar de Engelse produktles. Een daarvan is de nieuwe serie „De graaf van Monte Christo" in 13 delen, die in december begint. Gabri de Wagt, weer teruggekeerd naar zijn radiowerk, hoewel hij ook voor de televisie blijft produceren, begint een nieuw actueel radioprogramma met cri- tische commentaren in dc geest van het vroegere Marimba, dat „Rake-links" zal heten en eenmaal per 14 dagen op de late zaterdagavond uitgaat. De VARA-klankbeelden verhuizen naar het blokprogramma op zaterdagmid dag en zullen o.a. gewijd zijn aan het werk van de politie in Utrecht, aan de verschijnsel van de jeugdbonden invloed van politieke en godsdienstige idealen in het dagelijks leven. Later in de winter gaat de actrice Hen- ny Orri op zondagmiddag voordragen uit het beroemde Engelse boek „Alice in wonderland". Kees Brusse keert 's zaterdagsavonds om de 14 dagen terug als „Babysit", Do- rus blijft zijn praatje houden op woensdagavond en. zoals U al weet, Wim Kan komt op Oudejaarsavond met zijn beroemde conference. De ernstige muziekprogramma'! de VARA blijven op betzelfde niveau en dag en avond verdeeld. De concer- an het ensemble Benedetto Marcello zijn nu op de late woensdagavond ge plaatst, aangezien de maandagavond voor de NRU beschikbaar is. Man gedood bij val in liftkoker AMSTERDAM De 51 jarige voor-I man drukker E. van Lemmen is gister- middag dodelijk verongelukt toen hij in; het bedrijf waar hij werkte in een liftko-i ker viel. Met een opzetwagen was de man naar de vierde verdieping gegaan. I Nadat hij de lift had verlaten trok een I monteur, die op de zolder aan het werk was, de lift omhoog. De heer Van Lem-i men bemerkte niet dat de lift was ver dwenen en viel, toen hij achteruit de lift in wilde stappen, zestien meter. Onder weg naar een ziekenhuis overleed de man aan de gevolgen van deze val. 1 Genoeg te doen Zo is er voor de radioprogrammama kers genoeg te doen...ja zelfs teveel, want nu de NRU de kans krijgt om zulk een hap uit de zendtijd te nemen, raken de omroepverenigingen in de klem. De vier groten hebben zendtijd moeten offeren en wanneer de NRU straks niet de 30 uren waarmee zij begint maar de volle honderd per week gaat opmaken, zal dat nog erger worden. Een gevolg hiervan is niet alleen beper king van zendtijd, maar ook het laten vallen van bepaalde programma-onderde len. Grote directe concerten zowel als bijv. sportprogramma's lenen zich voor de gezamenlijkheid, en de minister wenst voor de NRU-uitzendingen alles, wat men maar samen kan doen, voorbe reiden of uitvoeren. De luisteraar krijgt dus bepaald niet minder te horen dan tot nu toe, maar wél bereikt het een en ander hem of haar uit nieuwe bron. De omroepverenigingen, die de op dracht hebben, een totaalprogramma te maken, hebben een zware puzzle gehad aan hun radioprogrammering voor hel komende seizoen, vooral omdat de over heidsbesluiten zo laat zijn afgekomen en pas op het laatste nippertje wist, men aan toe was met zendtijdinde ling, de hoeveelheid zenduren en... de NRU In haar programma's zou gaan doen. Daarom is alles, ook het modernise- de uitzendingen, in kramp toestand verlopen. Alle programma's van de omroepen hebben daarom het predi- caat „voorlopig" meegekregen. kon bieden voor de zeer vele liefhebbers van ernstige muziek, wordt nergens on der stoelen of banken gestoken. Met dit al zal het nog wel enige tijd duren, eer de radio weer zo vertrouwd is Seworden in haar programma-opzet als at ruim 40 jaren lang het geval is ge- Maar dat is geen reden om te,treuren, integendeel: van vernieuwing mag men altijd iets goeds verwachten en blijven hangen aan het oude betekent lang niet altijd verrijking. De al wat oudere dame radio wrijft zich de ogen uit onder liet nieuwe bestel en wie weet, als zij de spieren eens spant, hoe kittig en vlug zij blijkt te zijn! Botsing hij afrit: dode en gewonde HOOFDDORP Bij een botsing tus- m twee personenauto's op het krnlspunt in een afrit van dc rijksweg Amster- dam - Den Haag is gisteren de 63-jarige G. Wesselius uit Poortugaal om het leven gekomen. Zijn vrouw werd ernstig gc- DRACHTEN De 79-jarige heer H. Haan is gisteren op een autoweg, die hij met zijn fiets wilde oversteken, aan gereden door een auto. De bejaarde man werd zo ernstig gewond dat hij ter plaatse overleed. VENRAY Een meisje -van vier jaar, Josephina J. M. Geurts, werd gegrepen door een auto toen zij plotseling de weg overstak. Kort na het ongeval is het kind overleden. DEN BOSCH Op het Brugplein raakte gisteren de 28-jarige onderwijze res C. van Erp met haar fiets onder een vrachtwagen. Zij werd door de vracht auto aangereden «n was op slag dood. AMSTERDAM In het Wilhelmina gasthuis is gisteren de 76-jarige C. Vre kenhorst overleden. Zij was op 25 au gustus op een zebrapad aangereden door een bromfiets die door rood licht gereden. Derde net net j >epvereniging is gelukkig i dat Hilversum III een volledig ontspannend muzikaal karaikter moet be houden en men toch ook op de zenders I en II voor het nodige amusement moet Hierbij de programmabalans in even wicht te houden acht men over 't geheel "ke opgave. De wens, dat Hil- op bepaalde uren ook niets NCRV ORGANISEERT PEDAGOGISCHE ETHERLEERGANG HILVERSUM In samenwerking met de NCRV zal ook dit jaar een pedago gische etherleergang worden georga niseerd. De hoogleraren Plokker en Fort man zullen de psychologische aspecten van de religieuze projectie behandelen, terwijl dr. Tolsma, directeur van het Del ta-ziekenhuis te Rotterdam, actuele derwerpen als de agressiviteit en geestelijke invloed van de woonsituatie op de mens zal behandelen. Daarnaast wijd aan concrete opvoedingssituaties. ge- auto gebotst. Beiden werden ernstig -gewond. De vrouw overleed tij dens het vervoer naar het ziekenhuis. MAASTRICHT De gemeenteraad heeft gisteravond met 24 tegen 13 stem men een voorstel van B. en W. verwor pen om fluor aan het drinkwater toe te voegen. Kruiswoord-puzzel Felicity is de naam van dit meisje, dat op de foto een beetje mysterieus doet. Zij is de 20-jarige leidster van de Engelse groep „The Beatgirls" en dat zij be halve geheimzinnig poseren ook net zo uitbundig en feestelijk kan zijn als haar naam doet veronderstel len, zal zij vanavond laten zien in de televisieshoiv, die de enthousiaste AVRO-regisseur Bob Rooyens naar haar heeft genoemd. „Felicity is jong, vrouw, en krakend cellofaan onder een gelakte nagel", luidt een deel van de toelichting bij dit programma, dat speciaal op jonge kijkers mikt. Als dit geen aanbeveling genoeg is, voegen we er bij, dat zij in haar show behalve haar eigen groep ook laat optreden artiesten als Dave Berry, Neil Christian (die door vereerders een tweede Dave wordt ge noemd vanwege zijn grote successen), Lisette, Hu and The Hilltops en het strijkkwartet Erasmus, dat iets laat horen wat de AVRO betitelt als „Mendels sohn in een handoeweven lap romantiek". Dit alles duurt drie kwartier op Ned. 1 en begint om 8.50 uur. Ion es UIT BRIGMTSTEAD JAN H. ££KHOVT VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS en AFRO 7.05 uur journaal voor gehoorgestoorden. 7.35 uur aflevering van „De vreemdeling". 8.20 uur actualiteiten. 8.50 uur muzikale show met licht klassiek, beat en jazz „Felicity". 9.35 uur aflevering van de strip „Have gun". 10.00 uur Alex de Haas vertelt over kunstzinnige reclameplaten, die hij sinds jaren verza- Ned. 2 KRO 8.01 uur juwelendiefstal in de Bill Dana-show. 8.25 uur Italiaans showprogramma. 9.15 uur korte speelfilm „Tijgers", een jongetje ziet de straat als een oerwoud. 9.45 uur nieuws uit Parijs. VANAVOND TE HOREN Hilversum l KRO 7.45 uur ontreden van het Radio Filharmonisch or kest in moderne werken. 8.35 uur stemmenspel van Ilja Eherenburg „De man die niet in het (communistische) systeem paste". 9.30 uur romantische klassieke muziek. Hilversum II AVRO 7.20 uur Paul Vlaanderen in het Milbourne-myste- rie. 9.05 uur muziek door het Promenadeorkest. 9.40 uur verhaal uit de wereldliteratuur, voorge dragen door Jan Retèl. 10.00 uur zangvoordracht door de sopraan Hertha Topper. 11.00 uur indrukken van het pianoconcours op de vakbeurs Intertone. 66 Van Harper keek Jenkins naar Lister. Het was alsof deze telkenmale rilde. Opgevreten door de zenuwen, dacht Jen kins. Waarom verbrak geen hunner de stilte, al was het met een vloek... Het mocht gerust een vloek zijn als die stomme stilte maar ophield... En, zag Jenkins: juffrouw Jones leek precies op een beeld... een wassen beeld uit de galerijen van Madame Tussaud... Commissaris Fenwick opende de map van het dossier zon der ernaar te kijken. Monsterend sprong zijn ,blik van de een naar de ander. Dan kuchte hij zoals vele redenaars doen alvorens met hun toespraak aan te vangen. Hij zei zoekend: Elk van u zal natuurlijk beseffen, waarom ik u vanavond hier liet komen. Het betreft de moord op notaris Brooks in de nacht van vijfentwintig op zesentwintig juni van dit jaar. De moordenaar hanteerde voor zijn daad een Javaanse kris van dertig centimeter lemmetlengte. De kris werd door u herkend als behorende tot het eigendom van het slachtof fer. De moord werd de volgende morgen, het was op een zondag, ontdekt door juffrouw Dorothy Jones, de eigenares van het pension „Sunflower", Nelson Road 57, alhier. Juffrouw Jones knikte zoals een meahanische pop knik ken zou. Commissaris Fenwick vervolgde: Ons werk begon. Dokter Palmer kwam tot de conclusie, dat de dodelijke stoot tussen de schouderbladen met enige kennis van zaken moest zijn toegebracht. De kris vond door de long het pad naar het hart. Neen, er is geen sprake van een toevalsstoot. Verder wees het onderzoek uit, dat de greep van de kris geen spoor van een vingerafdruk vertoon de. Wie kon de moordenaar zijn? Niemand in het pension konden wij buiten verdenking laten. Op aanwijzing van één uwer concentreerden wij ons aanvan kelijk op de neef van notaris Brooks, op Charles Brent, die voer en vaart op de Thomas Beckett. Deze neef was de enige erfgenaam van de notaris. Onze nasporingen liepen op niets uit: Chales Brent kon de moord op zijn oom niet op het geweten hebben om de dóódsimpele reden, dat hij zich op het tijdstip van de daad in Southampton, aan boord van zijn schip bevond. Ook de verhoren, waaraan wij u onder wierpen, leverden niets reëels op. Evenmin het nagaan van uw aller antecedenten. Neen, geen theorie kon steekhouden, waar elk aanwijsbaar motief bij u ontbrak. Weken van nauwgezet onderzoek gingen voorbij. Niets. Ik., wij..., hij keek inspecteur Griffith ongewis aan, werden er wanhopig onder. Maar wij hielden vol. Ten slotte gaven wij het op, moesten onze onmacht beken nen. Wij waren geen specialisten, zijn nu eenmaal geen Scotland Yard Er restte ons niets anders dan ons tot de Yard te wenden, hetgeen wij deden. Ik ging naar Londen, confereerde er met de politieautoriteiten. En... hiermee ben ik aan het eind van mijn lattjn en geef het woord aan dr. Hull, die meer dan alleen maar zijdelings als criminoloog en psycholoog aan Scotland Yard is verbonden. Fenwick maakte een hoofdbeweging naar Hull, die naast hem zijn uilebril met een bestudeerde geste tussen duim en wijsvinger bungelen deed. Ook zonder bril ontging Huil niets van de uiterlijke beroering, welke Fenwicks laatste mededeling teweegbracht. Harper had met een schok de hals omhoog gerekt. De schrik stond naakt in zijn ogen te lezen. Daar had je het gegooi in de glazen. Meneer-Hull-in-kaas: een gedoctoreerde smeris. Het was te verwachten geweest. Hij, Harper, had. diep-in, meer dan eens aan de kaas-Huil getwijfeld. Kaasmensen steUen gemeenlijk geen belang in moorden. Wie weet wat er omspookte in het hoofd van die Huil. Smerissen zijn gevaar lijke gasten, willen met alle geweld iets tot een goed einde brengén ook al zijn ze ernaast. Hij, Harper, had niet mee moeten gaan naar hier. Niemand hunner had een officiële, uitnodiging ontvangen; het waS over juffrouw Jones gegaan, die de boodschap van de commissaris mededeelde. Neen, wegblijven zou hem verdacht gemaakt hebben, het was goed dat hij gegaan was. Hij moest erdoorheen. En wellicht viel Huil mee, ofschoon... Dat die stomme Brooks zich van kant had laten maken... Verdikkeme, zijn hart bonsde tot in zijn keel... Moest je Huil daar met die zwarte bril bezig zien, gevaarlijk bezig... Harper onttrok zijn blik aan die van Huil, keek naar Jenkins. Wordt vervolgd Horizontaal: 1. nu en dan, 4. ridderte ken, 7. munt in China, 8. meisjesnaam, 10. water in Friesland, 12. familielid, 14. vaarwel, 15. nauw. 16. titel (afk.), 18. onbekende, 19. Nederlands schilder, 22. voorschrift, 24. aardnoten, 25. wijze, 26. kweker, 28. spil van een wiel, 30. lid woord (Fr.), 31. lichaamsdeel, 33. lig plaats voor schepen, 35. nieuw (Gr.), 37. 23. op, 25-F TG, 27. top, 29. adé, 31. aar maal, 42. tweetal. Vertikaal: 1. verlegen, 2. familielid, 3. groente, 4. lied, 5. deel van de mast, 6. telwoord, 7. meisjesnaam, 9. wereldtaal, 11. insekteneter, 13. vogel, 15. plaats in N. Brab., 17. soort wilg, 18. plant, 20. kever, 21. keurig, 22. bedorven, 23. een zekere. 25. kneedhak, 27. bloem, 29. opschik, 32. tevens, 33. honigbij, 34. hoenderachtige vogel, 36. achting, 38. scheik. element (afk.), 39. welaan. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. Wales, 4. ha, 5. in Belg, 9. spek, 11. mee. 12. All, 14. e's, 1 st, 18. af. 19. A.B., 20. of, 21. on, 22. oi 23. op, 25. tg, 27 top, 29. adé, 31 .aan, 2 meel, 35. gaas, 37. ne. 39. ar, 40. laars. Vertikaal: l. wal, 2. la, 3. sip, 4. hees, 6. neef. 7. Be. 8. ga, 9. si, 10. kl, 11. maart. 13. L.K.. 15. simon, 17. top. 18. ant, 23. open, 24. ed, 26. gaar, 28. om, 29. al, f" cg. 32. as, 34. eel, 26- aas, 38. ka. TELEVISIE VAVWOY» het systeem paste, hoorspel. 2130 Muziek en miniatuur. 22.00 Gewijde muz. 22225 Boek- bespr. 22.30 Nieuws. 22.40 Eni- loog. 22.45 Muziek ke 13.10 Actualiteiten 3.00 Nieuws. NTS: 19.00 Klaas 19.35" Ije vreemdeling (3). een science fiction verhaal. 20.00 Journaal. AVRO: 20.20 AVRO's Televl- zicr. 20 50 Muzlekprogr. v.d. jeugd. 2!»35 Havo gun will tra vel. TV-flhn. 22.00 Programma over ar']-* eke rek'.v. - - NTS: 2235-22.40 Journaal. Nederland II. NTS: 20.00 het kort. 20.01 BUI ^"M-Ii.OO Nieuws. Hilversum U, 298 m. AVRO, 18O0 Nieuws. 18.15 Aetualltci- U00 Klas kestwerken (gr). 120.0 Stereo: Lichte gramm muz. 12.27 Me- Ken portret 14 oo gelape! 14.03 Stereo: Gewijde N klassieke muz. (gr). HUK» Voor dc Jeugd. <18.00-10.02 Nieuw*). I 17.00 Voor de zieke opera's I Pagllacc! Dansork. met solisten. Cavallerlna Rui progr. 21.05 Promenade-orkest en zangsol lste. 21.40 Voordr 22.00 Schwetzlnger Festëplclc plano. 2230 1S06: Sopraan 23 55-24.00 Nieuw». (herh 19.35 Radiokoor 19 45 i). 7.45 Radlokrart Nieuws. 8.10 Lichte n.muz. 8.30 Nieuw* 8.32 s Symfonie-orkest en so listen (gr). 900 Voor de zie ken 935 Waterstanden. 9.40 'AM Fondant bij de koffie Muziekkenners, hoorspel. Lichte gramm.muz. 1530 Bljbel- vertelling voor de Jeugd. 16.00 Jeugdland. 17X10 Kla-stck vloo)- conc. (gr). 1730 Overheidsvoor lichting. 16.00 Stereo: Or kesten-parade (opn). 1830 Nieuws uit de protestant*-chris telijke organisaties. 1830 Lich te gramm. muz. Hilversum II, 298 m. VARA: 730 Nieuws en ochtendgym nastiek. 723 Lichte gramm- muziek en reportages. (7.3CV- 7.32 Van de voorpagina). 6.00 Nieuws 8.10 Lichte i reportage* 9.00 Klas*leké""lSVr VPRO: 9.40 Geloof Ghana (I). lezing VARA: WOO Lichte gramm.muz. 10 45 Voor do kleuters. 11 00 Nieuw* 11.02 Hilversum II. 24» m en EM-kanalen. NRU/KRO. 9 00 Nieuw*. 9 02 Licht gevar. pla- tenprogr. V1.00 Nieuw*. 10.02 Actualiteiten. 10.05 Licht platen- 1230 U Nieuws. 12 02 Actualiteiten. 12 05 Gezellige hollandse plaat- 14.02 Actualltci- 5 Licht platenprogr. Nieuws. 17.02-18 00 Geve Ti l I IISÏE HORSEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9