TV VOOR VEEHOUDERS TELEAC-CURSUS RADIO DERDE BOEK OVER KOEKOEK en Droom in V.S. Boerderij als onderneming Prijzen in juli gedaald Mr. Ozinga in NRU-bestuur AVRO: open bestel versnippering zendtijd ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1066 De liefhebbers van stoer amuse- Tgnt zal het wel hebben verdroten Bonanza en de nimmer falende TTTr vztrDOTTk/r specteur Ness elkaar overlapten., U^vJiKbUM hrale aan sa mensnel Ai 0.000,, iagprj m (Van en onzer verslaggevers) et gevolg van gebrek aan samenspel erd nog vervelender door het uitlo- van andere programma-onderde- Merkwaardig, dat dit kennelijk iff af te leren euvel zich zo vaak )ordoet bij minder belangrijke en eimg geslaagde producties. .Sixteen in Webster Groves" gaf werbloemde indrukken omtrent le denken in een bolwerk van merikaanse welstand. De documen- de huiskamer wel veel stot discussie heebben gegeven en \tningen ver uit elkaar hebben ge reven. De Webster gpouders bezitten onge- itijfeld een aantal goede eigenschap hun droom is wel zeer nterialistisch, dus eenzijdig gericht, et ligt in de lijn van de gigantische iikkeling op velerlei terrein, dat zeer bepaald soort intellectuele te de nieuwe tijd zal beheersen. Of vr de kweek van deze elite de 'ebster-methode" de enig juiste is, ten intrigerende vraag, die de KRO ifenlijk direct na de film aan een Jederlandse discussiegroep had moe- f kulfivoorleggen. Teleac gaat te beginnen op vrijdag 23 septem ber in veertien wekelijkse uitzendingen uitvoerig aandacht besteden aan de problemen van de melkveehouderij. Met deze „be drijfseconomische vakcursus', getiteld „De boerderij als onderneming wil zij de veehouders informeren omtrent de nieuwe mogelijkheden voor economische bedrijfsvoering. De cursus is bedoeld als aanvulling op de bestaande voorlichting door het ministerie van landbouw en de drie centrale landbouworganisaties, waarvoor bij wijze van spreken elke dag een „legertje" vakmensen op stap is. Succes Beatles in bijbelzone van Amerika MEMPHIS (Tennessee) De Beatles ijn de Amerikaanse bijbelzone binnenge- okken met twee geslaagde uitvoeringen i Memphis. De bijbelzone is dat deel m Amerika, waar de godsdienstige in- loeden groot zijn. "n Memphis werden de Beatles getole- _.jrd door de vroede vaderen, bekriti- ntruii terd door de Ku Klux JJLlan en becon- rreerd door een christelijke jeugd- :ing'\ zoals de berichten luiden, het Coloseum van de stad waren net minder dan 19.000 tieners bijeenge- omen om hun idolen toe te juichen. Ook de christelijke jeugdmeeting was en geweldig succes, althans volgens ds. itroud. Niet minder dan 6000 jongeren varen naar het stedelijke congresgebouw jetrokken voor een programma, voorna melijk bestaande uit preken en religieuze munek. Achterkant van maan op de LOR-foto I PASADENA De Amerikaanse maanverkenner -(LOR) is er gisteren, pndanks verscheidene moeilijkheden och in geslaagd de achterkant van de te fotograferen, zo heeft het piimtevaartcentrum te Pasadena be- ïndgemaakt. Door middel van een Elektronische impuls werd vanaf de larde de camera in werking gesteld. Het zal verscheidene weken duren, Ivoordat de foto's zullen worden gepu- jbliceerd. De vijf laatste detailfoto's van Jhet zonne-oppervlak zijn niet van zo'n "goede kwaliteit. De opnamen die onder een grotere hoek zijn gemaakt, waren echter beter, aldus de deskundigen. ROTTERDAM Het bestuur van de Automobiel Industrie Rotterdam (A.IF.v deelt mee dat de omzet van auto's in het lopende jaar de verwachte daling heeft ondergaan. De teruggang houdt verband met de geforceerde aankopen in het vori ge jaar. De exploitatiekosten stegen we derom. Derhalve zijn de resultaten over het eerste halfjaar 1966 beduidend lager dan in 1965. hoewel zij vrijwel in over eenstemming zijn met de raming. De on- tekere economische situatie weerhoudt hei bestuur ervan enige voorspelling te doen van de resultaten in het tweede Het idee is van de heer F. Wilbers, directeur van de Stichting Public Rela tions Land- en Tuinbouw in Den Haag en lid van de raad van advies van Teleac. Hij vertelt: „Uit opiniepeilin gen is gebleken, dat er onder veehou ders grote behoefte bestaat aan een dergelijke cursus. Later kunnen eventu eel andere sectoren van de agrarische wereld nog op het scherm worden ge bracht." De melkveehouderij is voor onze sa menleving, en ook voor de nationale exportpositie, van groot belang. In de afgelopen vijftien jaar hebben zich in grijpende veranderingen voltrokken, o.a. door afname van de agrarische be roepsbevolking, mechanisatie, groei van de rundveestapel, hoge investerin- 'gen en de noodzakelijke vergroting van jde bedrijfsoppervlakte. Als gevolg daar- i van is de veehouder geconfronteerd I met de noodzaak van een verant woorde bedrijfseconomie: veel meer dan vroeger is hij manager van zijn bedrijf geworden! Om de veehouders zoveel morreliik bij de cursus te betrekken, worden de uitzendingen gepresenteerd door een „vakman", de heer A. van Leeuwen, die in Delfgauw (bij Delft) een boerde rij heeft. Teleac verwacht, speciaal met deze cursus, veel van de televisie als voorlichtingsmedium. Zij gelooft, dat de beeldbuis het aangewezen middel is om de boeren aan te spreken. Wat de tijd van uitzending betreft, is getracht, rekening te houden met de „piektij den" in de veehouderij. Daarom is ge kozen voor de vrijdagmiddag, van twaalf uur tot half een. telkens via het eerste net. DE BOER OP Met deze cursus is Teleac voor de eerste maal met haar mobiele appara tuur „de boer opgegaan". Resultaat is Prins 3 weken in Tanzania DAR ES SALAAM Prins Bern- hard is gisteren in de hoofdstad van Tanzania, Dar es Salaam, aangekomen, waar hij drie weken hoopt te blijven. Hij was gisteravond de gast van presi dent Julius Nyerere. Vandaag is hij op safari gegaan. De Prins zal ook een bezoek brengen aan zijn boerderij aan de oever van het Manyara-meer in het noorden van Tanzania. DEN HAAG Het landelijk prijsin dexcijfer voor het levensonderhoud van hand- en hoofdarbeiders, gaf van medio juni tot medio juli een daling te zien van 130 tot 128. Deze daling was vrijwel geheel toe te schrijven aan een daling van de indexcij fers voor aardappelen, groenten en bloe men en voorts aan een daling van het indexcijfer voor kleding als gevolg van de uitverkoop. Het indexcijfer inclusief verplichte so ciale verzekeringen en loonbelasting daal de van 126 tot 124. 'het najaar. Er komt een cursus over geprogrammeerde instructie (speciaal voor onderwijsmensen) en verder staat een cursus over kernphysica op stapel. Teleac-directeur H. van der Horst: „Uit onderzoekingen is gebleken, dat er voor beide cursussen belangstelling bestaat. Zij zijn bestemd voor mensen, die er al enige interesse voor hebben Daarom mogen wij van hen een zekere inspanning verwachten om de stof te volgen. Onze ervaring is. dat men ook inderdaad bereid is. zich die moeite te geven." .„.De cursus kernphysica is beslist niet gemakkelijk. Het is de bedoeling, de zaak goed uit de doeken te doen en daarbij schuwen wij de wiskunde en formules niet." Geïnteresseerde kijkers kunnen gratis de uitgebreide schrifte lijke begeleiding van de eerste les bij Teleac (Zuidplantsoen 2, Delft) aanvra gen. De cursus voor de melkveehouders krijgt later een vervolg met de cursus voor de detaillist; ook de cursus gepro grammeerde instructie wordt vervolgd. De cursus kernphysica wordt in 1967 voortgezet. Voor de toekomst zijn er plannen, cursussen samen te stellen de onderwerpen „Mens in de te", „Wiskunde" en „Russisch". Presentator van de veertien uitzendin- is de heer A. van Leeuwen uit Delfgauw. een aantal uitzendingen met een dyna misch karakter. Bij de opnamen heb ben cursus-coördinator Wim G. wan Baarle en regisseur Ad Krechting meer moeilijkheden ondervonden dan zij aanvankelijk hadden gedacht. Om een voorbeeld te noemen: zij kwamen op boerderijen, die nog verstoken zijn elektriciteit. Daarvoor war er gedwongen electrische stroom van ag gregaten te betrekken. Aan medewer king van de zijde van de boeren heeft het niet ontbroken. De Teleac-ploeg is vol lof daarover. De stedeling heeft nog steeds een ver wrongen beeld van de melkveehoude rij. De voor boeren bedoelde cursus kan daarom mogelijk ook interessant zijn voor niet-agrariërs. Gezien het tijdstip van uitzending valt het echter te betwijfelen of hun kijkdichtheid groot zal zijn. Een aantal landbouwbladen werkt m de cursus mee door er een schrifte lijke samenvatting van te geven. PLANNEN Teleac heeft nog meer plannen voor Voor de cursus „De boerderij als onderneming" is de Teleac-cameraploeg voor de eerste maal „de boer op gegaan". VANAVOND TE ZIEN ZENDTIJD Teleac heeft thans 108 zenduren per jaar. De kans op uitbreiding van de zendtijd „in beginsel nodig" lijkt voorlopig niet te verwezenlijken. Hoewel daarover geen exacte cijfers bestaan, is Teleac tevreden over de be langstelling onder de kijkers, die „gro ter is dan we hadden gehoopt Verpleegin richting voor bejaarde mannen Ned. 1 NCRV 7.05 uur Waarom? Daarom! 7.28 uur Zeg maar Jacco, programma rond Jacco van Renesse. 7.52 uur Morgen is het zondag. 8.20 uur 't Seizoen zit erop! Herhaling van program ma-gedeelten uit afgelopen seizoen. 9.50 uur Café-chantant 't Winkeltje. 10.15 uur Attentie. Ned. 2 VARA -«fc 8.01 uur Geheime agent 85. 8.25 uur Advocaat Dan O'Brien. 9.15 uur Wereldvariété (3). BEEKBERGEN De christelijke stich ting Het Hoogeland voor onder andere ontslagen gevangenen, thuislozen en de bielen heeft op het terrein van het land goed Rauwenhul een nieuwe verpleegin-' richting geopend. Deze nieuwe inrichting, die de naam Hullenoord heeft gekregen zal plaats bie- den aan 180 bejaarde mannen, die geeste lijk en lichamelijk minder valide zijn en geriatrische-psychiatrische hulp behoe- Reeds deze zomer konden zestig perso nen worden opgenomen. Men hoopt be gin 1967 een volledige bezetting te berei- Jten Tot directeur van de inrichting, is benoemd de heer B- Veenstra, directeur I' van de Hoogelandtehuizen te Beekber- De verpleging zal geschieden in eenhe den van ongeveer zes personen, maar voor bijzondere verpleging zijn ook één- en tweepersoonskamers beschikbaar. De eenheden liggen in een groep van vier en een van zes. Een zusterhuis wordt nog gebouwd. VANAVOND TE HOREN Hilversum 1 VARA I 8.05 uur Nederlands amusement op de plaat. 8.30 uur Een bijzonder zeldzame vogel, hoorspel. 9.35 uur Drie virtuoze blaasconcerten (stereo), j 10.00 uur Joan Baez zingt... Hilversum 2 KRO HILVERSUM Het bestuur van de NCRV heeft ter vervanging van zijn se cretaris. de heer G. A. Kieft, mr. dr. J. Ozinga. voorzitter van deze omroepvereni ging, aangewezen als een van de beide vertegenwoordigers in het bestuur van de Nederlandse Radio Unie. JUFFROUW JONES lllf BRIGHTSTIAD JAN H. «KROtiT DÓ Maar deze tremen, deze trein in gans zijn perfectie: het rijden erin spilde je geen gram vreugde. Integendeel. Zijn geluiden, de monotone van sissen en tikken een tikken waaruit Je geen woorden kon puren, deze treinen hadden g^n taal en hun beweging hevelden je ziel over naar een gebied, waar het onaangenaam was te vertoeven, een randge bied, waar een schemering heerste, welke je bedroefde een irrealiteit, waar wellicht louter verziekte zielen zich thuis konden voelen... Treinen als de huidige ontroofden je aan je zelf. drongen je denken op drift, deden je zwevend worden als het ware. zwervend in een soort neveling stuwden je in twijfel over je leven, verstikten je bewustzijn, je persoonlijkheid. Zo tenminste ervoer hij. Huil, het. Mogelijk hadden andere treinreizigers deze ervaring niet. zoals die oude. vette dame bijvoorbeeld, wier mond in de slaap tot een zwart gat open gaapte... Maar misschien ook gehoorzaamde die dame een instinct, ontvluchtte zij een ervaring als de zijne in de slaap. Wie kon het zeggen? Ja. God moest het laten sneeuwen, dacht Hull. In zijn verbeelding zag hij dit sneeuwen. In grote, pluizige vlokken warrelde de sneeuw neer. werd hoger, hoger, bereikte de dakgoten werd hoger, hoger, wiste de huizen weg, de dorpen, de steden... En het werd op de aarde zeer stil, er restten geen gelui den. De aarde was wit, dreef als een witte bol door de ruimte van het heelal. Er was geen leven meer, er waren geen moordenaars meer. geen Hulls die hen zochten, geen juffrouwen Jones, die bijstand verleenden. God had de aarde de rug toegekeerd. Het heelal vergat de aarde als was ze er nooit geweest- De draad van Hulls gedachtengang knapte doordat de trein de brug over de Lyme bereikt had. De brug bracht Hulls trein een minuut lang tot dynamisch leven: een rit misch geweld van ijzer op ijzer, een hamerende samenzang, die zijn gedroom scheen te verbrijzelen, hem terugriep tot de aardse orde of wanorde- Een minuut lang. Toen was de trein op de overoever, werd opnieuw tot ding, een ding dat rijden kon en daarom reed... De trein van Huil reed de stad binnen Weeds minderde vaart, gleed onder de overkapping van het Cen traalstation, stond stil. De dame in de hoek sliep door. Snurkend. Een snurkende vrouw is afschuwelijk, vond Huil. Snurken was volkomen onvrouwelijk, zelfs bij een dikke, bedaagde dame als deze. Hij poogde haar te wekken, schudde haar bij de schou ders, bedenkend, dat haar bestemming deze stad kon zijn. De vrouw werd half wakker. Steunde. Huil vroeg haar of zij in Weeds wezen moest en dat zij in dit geval hier de trein had te verlaten. De vrouw keek hem lodderig aan, Eh..„ eh... Weeds, zei Huil. Het klonk haast als een roepen. Weeds, Weeds! herhaalde hij. De vrouw murmelde een antwoord, dat waarschijnlijk een ontkenning was, look de ogen en gaf zich weer aan haar slaap over. Huil zette zich, keek naar de bedrijvigheid op het perron? reizigers met de gelaten gezichten van alle treinreizigers op de wereld, kruiers met koffers op de nek. een jongen met een blad vol verversingen: bekers thee, koffie, een man met dagbladen, spoorwegmensen in uniform... Een reiziger, een heer, die een plaats in de trein zocht, liep Hulls coupé voorbij omdat hij de dikke slapende dame bemerkte en een tikje van haar schrok. Huil herkende de heer. die een Stetson op het hoofd had van de kleur van zijn, Hulls hoed. Evenals Huil moest de heer naar Brightstead. waar iedereen hem kende als de hoofdcommissaris van politie, als Fenwick. Dat commissaris Fenwick een andere coupé koos dan die. waarin hij. Huil, gezeten was, verheugde hem. Hij kon een derde man missen. Hij was graag alleen. Ook nu was hij vrijwel, alleen, dacht hij. De trein kwam in beweging, schoof het station uit (Wordt vervolgd) LUNTEREN Na het boekje Commentaar van Koekoek op boer Koekoek volgt nu een derde Koekoekstpryvan de hand van de heer Hielke Tolsma vit Lunteren. De heer Tplsma is boos ovèt het feit, dat de pers hem ex-lid van de Boeren partij heeft genoemd. „Ik ben wel lid geweest van de Koninklijk goedgekeur de vereniging „Bedrijfsvrijheid in de landbouw" (BVL), maar nooit van de Boerenpartij", zo zegt hij zelf. Vier jaar geleden stond hij bij de gemeente raadsverkiezingen in Ede als derde kandidaat op de lijst van de Boerenpartij. »Ttxaar Koekoek heeft mij zonder mijn medeweten daarop geplaatst." Het nieuwe boekje over het Tweede-Kamerlid Koekoek krijgt als ACoekoek kan me nog meer vertellen". De heer Tolsma was nog niet bereid de! ihien omdat naam van de uitgever te noemen. I'uitzendingen volgens In het verslag wordt ei voorts nog op gewezen dat de AVRO in principe niet onder de kwalificatie omroeporganisa- tie-a valt, omdat zij minder dan 400.000 leden telt (namelijk 385.000». Overigens verwacht het bestuur niet dat dit in de nabije toekomst consequenties heeft voor de zendtijd. Het is het bestuur niet duidelijk waar- het Tweede-Kamerlid Koekoek 'krijgt als titel: s^w-omto^p0wórdtdgebrYndm0erkfaK.vr3- ''""ga" "r"'gjgj u--'ro-amusements- opinie-peilingen HILVERSUM De voorzitter van de AVRO, mr. L. H. Slote- maker, vindt dat het „open bestel" niet méér betekent dan een node loze versnippering van de toch al beperkte radio- en tv-zendtijd. Hij schrijft dit in het zojuist ver schenen jaarverslag van deze om roep. Uitspraken van hen die iets nieuws of iets anders willen, wek ken zijns inziens niet de verwach ting dat de luisteraars en de kijkers iets aangeboden zal wor den dat er niet reeds is. BR&C VUEGT OVER HET GEBIED' WBBR HOP HET (.ROTST fs <SE?/GU t>AT eurrew De. tjo OM VS VRKMD. CTE.HEU- scH'jm Die W2PSL. BRICK HCP OP HET SPOOR. OEKDn //i 2m hoe ce RLTTO esv STRODE 8/NHEN R'JQT EH DE HEL/COPTER tot de populairste van de gehele Neder landse televsiie behoren, misschien om dat de pers de informatief-culturele taak, die de AVRO op zich heeft genomen, graag over het hoofd ziet". Ook de AVRO herinnert aan de finan ciële zorgen in de radio- en televisiewe reld. Wat de radio betreft zijn de reser ves praktisch uitgeput, aldus het jaar verslag. Een verhoging van de luistergel den is dan ook onvermijdelijk. Graanoverschotten in VS verdwenen WASHINGTON De V.S. zijn door hun enorme graanvoorraden van enkele jaren geleden heen. Zij hebben thans zelfs geen voldoende reserves voor perio den van droogte of nationale ramp. Het pompen van grote graanoverschot ten in de ontwikkelingslanden is voorbij. De voorraden zijn met 55 miljoen ton verminderd tot 61 miljoen ton. wat door regeringsfunctionarissen een gevaarlijk minimum wordt genoemd. Amerikaanse boeren, die in het verle den subsidie kregen, wanneer zij hun bouwland aan de produktie van graan onttrokken, worden nu weer aangemoe digd tarwe te verbouwen. Voor de oogst 1967 wordt het tarweareaal met 6.6 mil- joen ha uitgebreid. Men hoopt hiermee de vermindering van de voorraden tegen te gaan en de voedselhulp aan de ontwik kelingslanden op peil te kunnen houden. -It Kathleen Bliss wil zich aan het eind van dit jaar terugtrekken uit de kerke lijke dienst om gezondheidsredenen. In de oecumene is deze 58-jarige Engelse zeer bekend. Zij was verscheidene jaren i lid van het uitvoerend comité cn van het centraal comité van de Wereldraad, ■ft. Boeddhistenleiders uit vijftien landen j hebben op een wereldconferentie in Co- lombo (Ceyloni het zendingswerk in verschillende gebieden besproken. In Bangkok zal een zendingsschool mei tweejarige cursus voor boeddhistenmonni ken worden gesticht. Verschillende van de daar opgeleide zendelingen zullen bestemd zijn voor Engeland. 19 20 Boekenwijsheid. Licht instrumentaal kwii 20.00 Nieuws. 20.05 Een bijzonder ze ld hoorspel 21.2T 22.55 Stereo: Moderne muziek (gr.). 23.55-24 00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. KRO 19.00 Nieuws. 19.10 Actual!»*!. droomde den. 20.45 Populai (gr.» (sn klMsleken Wereldkampioenschappen werp. 19 25 Liedjesprogramma. 19 50 Europese zwemkampioen- schappen te Utrecht. AVRO 20.00 Nieuws. 20.05 Gitaarspel (gr i. 20.15 Omroeporkest van Moskou én BBC-koor (opn.) In de pauze: plm. 2035-20.55 Klassieke gramrnofoonmuzlek 22 00 Het wassen beeld hoorspel. 22.25 Europese ..wem. kampioenschappen te Utrecht 22.30 Nieuws. 22 40 Actualitei ten. 2236 Stereo: Klassieke mu ziek (opn.). 23.55-24.00 Nieuws Hilversum II. 298 m. IKOR lezing. 8.45 Inleiding ding hoogmis. 10.05 Eucharistie viering. 11.15 Klassiek verzoek- platenprogramma 1230 Nieuws en mededelingen. 1237 Buiten lands commentaar. 1230 Geva rieerd muziekprogramma, (opn.i. 14.00 De uitstapjes var. Mijnheer Broucek. opera reo). 15.00 Sportreportages oi. Wereldkampioenschap novaren en lichte grammofoon- 1630 Populaire gram- 18 30 Joodse Bljbelultii •halen 18 50 Trombone t 19 15 Samenleving c 1930 Kiaasiei Hilversum I. «02 ra. VARA 8 00 Nieuws en .-.portmededelin- gen 8.18 Weer of geer. weer. (Om 9.00 Sportmededelingen en postc.uU-enberichtec.. 9 45 Geestelijk leven. toespi IKOR: 10 00 Ni' ten. 103(1 Doopsgezinde kerk- j RO: 20.15 Verroekplaten- mma 21.05 Voordracht. 2130 Muzikaal vakantie memo randum. 22.25 Boekbespreking. 2230 Nieuws. 22 40 Epiloog. 22 45 Lichte grammofuonmu- 23 55-24 00 Nieuws. Mens en God. AVRO: 12.31 reo: Licht orkest. 12 55 W kampioenschappen lerlijn. 13.00 Niet lolconci Klas plaatjes. 15.20 Der Vogelhëndler. operette (verkor te uitvoering), door klein radio listen 16 30 Sportrevue met o.a. Europese zwemkampioen- schappen te Utrecht 17 00 Zang door schoolkinderen 10.02 Draaibare variatie in woord en muziek 10 30 Lichte gramrnofoonmuzlek. 10.43 .ste reo: Licht orkest. 11.00 Nieuws. 11.02 Muziekmozalek. 12.00 Nieuws 12.02 Piotenprogramma met nieuwtjes uit de disco theek NRU/VARA: 12.30 Anka- Madrid: grammofoorpla- iten- de buiti 13 00 Nleut. t- en Popfeiti- imofoonplaten- wde buiten- izlek 17 50 landee arbeiders 14.32 Ge va tenprogrmma landse arbeid 13.07 Ringo I val. 14 00 Niet Nieuws. 15.02 Loco. een pro. g.-amma zonder motief 16.00 Nieuws. 16.02 Gevarieerd pla- 16.25 Voetbal en toto-uitslagen 17.00 Nieuws 17 02 Country en Western muziek (gr NRU/A- VRO: 17.30-18.00 Licht platen- 10 05 Licht platenprogranuna. Actualiteiten. 12.05 Gezellige Ht ten 13.00 Nieuws. 13.05 Licht gevarieerd *>latenijr«yraT?t*re. »w^,oeuw$. 14 02 ActuallUl- ?5.06 Momentopna- i stukje Nederland. Nieuws. 16.02 Actualitel- 16 05 Tlenerahow. 17.00 ws 17.02 Actualiteiten. -18.00 Verzoekplaten voor nten en personeel van een TELEVISIE VVYXVOM» -■lB^^-,.00 ll.CC Nieuws) 12 00 Licht orkest. 1237 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw 1230 Modern plat teland. praatje 12.35 Europese zwem kampioenschappen te Utrecht. 13.00 Nieuws. 13 10 Ac- tuahtelten. 13.30 Stereo: Rus sisch romantische muziek dracht. 17.10 Jazz Corner foonmuziek 8 30 Nieuws. 8 32 Stereo: Lichte gramrnofoonmu zlek. 9 00 Verzoekprogramma vrouw 10.10 Oude muziek (gr.). 10.30 Het christendom en de andere wereldgodsdiensten 11.05 Stereo: Lichte grammo- forn.oties en berichten voor on ze buitenlandse gasten. 1232 Voor boer en tuinder. 12 27 Me dedelingen t.b.v. land- en tuin bouw. 1230 Nieuws. 12.40 Ont- Utrecht 19.00 JoumaaL Morgei Jouniaal. NCRV 2030 't Sei zoen zit er op», licht program ma 21.50 Café-chantant *t Win keltje. 2215 Attentie 22.35 Dagsluiting. NTS: 22.40-22.45 Journaal. Nederland II. NTS 20.00 Nieuws in het kort. VARA: 2001 Geheim Agent 86. TV-fllm. 2035 Dan O'Brien" Hel begeerde manuscript, TV-film ld v r^été^ III: MTS 22.10-22 15 Journaal. TELEVISIE king. 15.30 Slei 15.00 Bijbeloverden- ;::r I. 1730 17.15 Voor reo: Licht c 18.00 Kerkorgelconcert Lichte grammofoonmu- ziek voor de tiener». 1850 Llch- zrammofoon muziek Hilversum III. 24* m. en FM-kanalen. NRU/KRO 9 Ofi t Utr Hand L NTS18.00 Euro- z wemkampioenschappen IKOR: 19.00 Bijbel- de kinderen. NTS: 19.06 Europese zwemkam- ploenschappen te Utrecht, CVK/BKOR19 30 Jongeren over de kerkgang, dlacuasle. 30.05 sportmededelingen lofoonmuz :5 0< M^Lichi AVRO: 20 30 21.00 De en de moord, 3: 22.45-22.50 RKK 19.00 Bijbelverhaal v kinderen NTS: 1930 Voor de jeugd. 19.55 Muzikaal Intermez zo 20.00 Journaal 20 06 De Zweedse gouvernante. TV-fllm. 20..10 Command at aea. TV- fiim 21.15 Taptoe Edenburg 'opname BBC' 22 45 Journaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9