TV Tony Light om beroeps op de wip te worden I7TTO en Geen Franse en Duitse deelname aan CHIO Grote bedrijvigheid in zwembad Den Hommel Zeiler Van Wijk zeer sterk in Sneekweek I DONDERDAG 18 AÜGUSTÜS1966 JOIIWV IION IS HANDICAP IN MIJN CARRIÈRE GROOT GEDREK AAN GOEDE LIEDJES IN EIGEN TAAL Strijdkrachten HET was gisteren gelukkig niet alles buitenlands maaksel uiat dej klok sloeg. De strip Hank is wel leuk maar loste toch de beloftes van de eerste aflevering niet in. Het tweede onderdeel Nieuwe oogst, voor de laatste maal dit seizoen op het scherm, was wat vlak. De jury onder ging enige versterking door de deelna- van Van Zijtveld, een sympathieke- verschijning dan de betweterige i Bouber. Het orkest liet het trou wens wel afweten bij de operette-aria ran Léhar. Het leeuwendeel van het AVRO-pro- gramma werd gevuld door een afleve ring van de actualiteitenrubriek. Ope ratie 60-50-15 was als geheel een infor matief programma voor degenen die nog niets van onze strijdkrachten af wisten. Overigens stond of viel het met de uitgesproken tekst. De Onder- :eebootdienst en het Commando Tak- lische Luchtstrijdkrachten kwamen ian ook beter uit de verf dan de cava- ltrie. De rondleider, een majoor, lepel- li een instructielesje op waarbij de bjker wel moest gaan geeuwen. Overi- (tns kregen we de indruk dat presen- tttor Frans van Houtert er niet alles lithaalde wat er in zat. Verschillende vragen werden ontwijkend of hele maal niet beantwoord. Misschien was hij wel te veel onder de indruk van de voortschrijdende techniek en het vlie- m in een Starfighter gekomen. De AVRO moet er eens op letten dat de programma-onderdelen eindi gen op de aangekondigde tijdstippen. (Van een onzer verslaggevers) LEIDEN Zanger Tony Light (24) net terug van een zon nige vakantie aan de Spaanse Cos ta Brava zit op de wip om dit najaar beroeps te worden. Hij is al een maand of twee, drie bezig de grote sprong te wagen, maar hij heeft nog net niet voldoende uitzicht op een redelijke kans op succes. Hij zingt al een jaar of acht en hij heeft vier plaatjes gemaakt. Met zijn laatste, Christientje (tekst en muziek van hem), is zijn populariteit in één klap een stuk groter geworden. De titel Christientje doet denken aan het kas succes Sophietje, maar Tony Light (vol gens de burgerlijke stand Herman Ligt- voet) bezweert, dat hij Johnny Lions hit beslist niet heeft willen imiteren! Tony Light (witte sweater, zwarte ger van een grammofoonplaten- broek. slippers) heeft overigens veel; maatschappij, ziet in Johnny Lion een weg van Johnny Lion. Hun repertoireshandicap voor zijn eigen carrière: lijken veel op elkaar en hun stemmen u" u~' hebben treffende overeenkomsten. De Leidse zanger, ex-vertegenwoordi- Door besmettelijke paardeziekte Volgend jaar Eur. titelstrijd? hij geen Hollands repertoire had ge zongen, was het voor mij veel gemakke lijker geweest, bekendheid te krijgen. Als hij er nog eens mee stopt, word ik er beter van..." Op de plaat zingt Tony Light uitslui tend Hollandse liedjes. „Er is een groot gebrek aan teksten in onze taal. Ieder een wordt tegenwoordig doodgegooid met beat. Neem nou Christientje, dat vind ik het leukste plaatje, dat ik tot nu toe heb gemaakt. Ik schrijf de meeste liedjes zelf. Andere artiesten kopen soms mijn teksten, ze schijnen er wat in te zien". ZELFVERTROUWEN ROTTERDAM De laatste dag van augustus en de eerste vier van september wordt in Rotter dam het negentiende Internatio nale Concours Hippique (CHIO) vmeden in de manege aan de Krüngseweg. Een aantal goede blenden in de paardesport zal dit jaar noodgedwongen verstek moeten laten gaan. In het voor jaar heeft nl. in Frankrijk een besmettelijke paardeziekte de kop opgestoken. Het gevolg was dat alle Europese landen de grenzen voor Franse paarden (Engeland en Ierland zelfs voor alle paar den) hermetisch afsloten. Niet alleen het Rotterdamse CHIO heeft van dit verscherpte grenstoezicht te lijden gehad. Luzern en Aken hadden geen Franse deelname evenmin als En gelse en Ierse paarden aan de start ver schenen. Thans ziet het er naar uit dat deze paardeziekte, de zgn. moeraskoorts de kop is ingedrukt, maar ondanks dit verheugende feit rekent men in Rotter dam met op Franse deelname hoezeer dat in het land van de Gaulle en uiter aard in Rotterdam, ook betreurd wordt. In Duitsland gaat het ronduit slecht met de paardesport. En dat in een land wat jaren tot de internationale top heeft behoord. In de strijd om het Europese kampioenschap in Luzern werd Sohocken- möhie door een val uitgeschakeld, ter- Op grond van deze slechte prestaties heeft men in Duitsland besloten geen enkele equipe naar het buitenland af te vaardigen. Deze stap is een harde slag voor het Rotterdamse CHIO, want de Duitsers vormden altijd een bij- I zondere attractie. Brazilië De organisatoren hebben nu echter een andere trekpleister nl. de Braziliaanse equipe. Nam vorig jaar als individueel ruiter al Nelson Pessoa deel. dit jaar zal I deze alom vermaarde ruiter met een com- plete ploeg naar Rotterdam komen. Een volgend nieuw gezicht is de ploeg uit Spanje, die na Jarenlange onderbreking dit jaar weer van de partij is. Hetzelfde geldt voor de. Zweden en de Denen, ter- Wijl de Belgen en de Polen als goede bekenden naar Holland komen. Ons el-1 gen land moet echter ook niet vergeten worden want met een ruiter als Anton Ebben kan onze nationale ploeg zeker goed figuur te slaan. Om Eur. titel bij Olympia- jollen Duitsers beheersen zeilstrijd Aalsmeer AALSMEER De strijd om de Europea öt*l bij de Olympia-jollen op de Westelndei plassen blijft ook na de zesde race ee Duitse aangelegenheid. In de morgen wet stuurboord te zijn ri valer Duitser. DH {je die deze titelstrijd schljnl iet genoinen risico lever- teeds verder liep hij van Onbedreigd finishte de i. «lechtstc r Plaats ntc wedstrijd e e finale wordt. siot- Aan zelfvertrouwen heeft hij geen gebrek: „Ik kan me waar maken. Wat ik op de planken breng is af. Ik mis alleen een goede manager, die me ver- der begeleidt". Tony Light mist ook VCV die om 1 uur begint in het sport- een goede combo. Hij treedt vaak op'centrum van de KNVB in Zeist. met de Explosions uit Rotterdam, maar „die kunnen veel beter dan ze laten Hij pakt zijn zaken serieus aan. Hij studeert compositieleer en piano. „Als je wat wilt bereiken, moet je er hard voor werken. Je moet overal zelf ach teraan gaan. want je krijgt in dit vak niets cadeau", is de ervaring, die hij in de afgelopen acht jaar heeft opgedaan. Lngzaam begint zijn naam een be kende klank te krijgen in ons land, maar om beroeps te worden is er meer nodig. Daarvoor moet zijn naam een begrip worden, of moet Johnny Lion een punt achter zijn carrière zetten Uitstel verdeling van radiozendtijd HILVERSUM Dg verdeling van de radiozendtijd voor het komende seizoen uitgesteld. De moeilijkheden rond de erdeling zijn nog zo groot, dat deze week nog niet tot publicatie van het schema zal worden overgegaan. Tijdens de bespreking van dit schema, door het NRU-bestuur. die dinsdag plaatshad ble ken hieraan nog zoveel haken en ogen te zitten, dat nader overleg met de bij deze verdeling betrokken partijen noodzake lijk wordt geacht. Tv-discussie toto en zondagssport BUSSUM In de rubriek „Attentie voor de sport" van de NCRV-tv, van avond om 5 minuten voor half op het tweede net, zullen de heren J. v. d. Meijde uit Rotterdam als voorzitter van het Verbond van chr. voetbalverenigin gen en C. L. Vaandrager als voorzitter van de chr. voetbalvereniging Zwart Wit discussiëren over de standpunten die wor den ingenomen t.a.v. toto, zondagsport. zondagbesteding en -beroepsvoetbal. Deze onderwerpen komen zaterdagmiddag ter Sprake op de jaarvergadering Twee dagen voor de start Sterk veld De dressuurwedstrijden worden geken merkt door een sterk bezet internatio naal veld. De deelnemers komen uit De nemarken. Duitsland. Nederland, Groot-Britannië. Roemenië. Verenigde Staten en Zweden. De Engelse amazones Diana Mason en Lorna Johnstone hebben eveneens ingeschreven daarbij het feit trotserend niet meer met hun paarden lar hun land te mogen terugkeren. De muzikale opluistering zal dit jaar worden verzorgd door de Rotterdamse politiekapel Hermandad, de Johan Wil lem Frisokapel en het Trompetterkorps der Cavalerie. Daarnaast worden tussen de wedstrijdprogramma's door shownum mers afgewerkt waarbij ook de Friese sjezen niet zullen ontbreken. Er bestaat een goede kans dat het Rot terdamse CHIO. volgend jaar de Euro pese kampioenschappen gaat organiseren. In 1967 wordt het concours nl. voor dc twintigste maal georganiseerd. Dan zal het programma geheel aan deze kampi oenschappen worden aangepast. UTRECHT Het Europese dorp van de Europese zwem kampioenschap pen in Utrecht heeft in enkele dagen een heel wat vriendelijker karakter gekregen. Met elke ploeg die het dorp binnentrok kwam er een stukje sfeer bij. De Finnen, Zweden, Hongaren, de Oostduitse schoonspringploeg, de Ita liaanse poloërs, de vijf Luxemburgers die met een overvolle particuliere auto arriveerden, en de nogal luidruchtige aanwezigheid van de Westduitse ploeg, hebben nu reeds het dorp een eigen karakter gegeven. Niet alleen in het Europese dorp. maar ook in de zwemarena waar twee dagen het geweld van de Europese kampi- benschappen losbarst: het buitenbad van Den Hommel in Utrecht, werd de bedrij vigheid groter. De buitenlandse journa listen verdrongen zich rond de informa tiedesk en het trainingsbureau van trai ners. die afspraken wilden maken wan neer en waar hun pupillen konden trai- Iet van Teggelen, de ploegleidster van de Nederlandse dames, begroette allerhar telijkst twee dames van wat oudere leef tijd. Bij nadere kennismaking bleken het de schoonspringster Truus Klapwijk (62) en mevrouw Marie Suttorp-van den Berg (69) te zijn, die in Spanj-- een bungalow kochten en daar hun dagen doorbrengen. De elfde Europese kampioenschappen in Utrecht waren voor beide dames aanlei ding de OUDE TIJD Truus Klapwijk, schoonspringster en zwemster in de nationale formatie uit de tijd van zus Braun, deelneemster aan de Olympische kampioenschappen van 1924 in Parijs en 1928 in Amsterdam, twaalf voudig Nederlands kampioene en record- houdster van de 100 tot 1500 meter vrije slag en mevrouw Suttorp-van den Berg, die 21 jaar als bestuurslid van de Kon. Ned. zwembond het zwemleven van dicht bij meemaakte, waren vol bewondering gebracht in 1966 voor elkaar Vrijdagavond introduceert de VPRO (van 9.55 tot 10.15 uur via het tweede net) de Noorse jazz-zangeres Karin Krog. Zij wordt begeleidt door het trio Kees Slinger. In het najaar zal zij haar land vertegenwoordigen op het jazz-festival van Praag. VANAVOND TE ZIEN NED. 1 VARA: 7.35 uur De Lucy Show. 8.20 uur Achter het Nieuws. 8.45 uur De zielsverhuizing, televisiespel. 9.45 uur Van hier tot ginder, Lea de Boer zingt bij de harp. 9.55 uur Jan Lemaire vertelt in een gesprek met Elles Berger. NED. 2 NCRV: 8.01 uur De sterren, chanson-programma met Lies- beth List. 8.20 uur De Humboldtschool, zevende aflevering: Goedkope aanbieding. 8.45 uur Orgelreis door Oostenrijk. 9.25 uur Attentie voor sport. 9.55 uur Overdenking. VANAVOND TE HOREN HILVERSUM I AVRO: i uur Klankomrankte levens: Fred Raymond. HILVERSUM 2 NCRV: JAN H. EÉKHOUÏS: Het werd een monotone reeks van moorden. Doch juist een eentonigheid ervan veroorzaakte een aldoor toenemende beklemming. Zwarte magie van Hitchcock, dacht Huil. Moor den: een vrouw, een meisje, een oude man. een jonge man, een politieagent... Moorden, die als buiten de tijd geschied den. En niemand van het publiek besefte nog helder de aanwezigheid van de ander, was alléén, alléén met Hitchcock en na het verlaten van de bioscoop zou Hitchcock hem tot in burgerman met de bolhoed, de onberispelijke echtgenoot en de laatste vezel van zijn wezen bezet houden en dit wellicht tot in de slaap. Ellendige Hitchcock! De kleine Londense huisvader, de plichtsgetrouwe, collegiale boekhouder, zette het redeloze uitroeien van mensenlevens steeds feillozer voort. Als louter uit een l'art pour l'art. Men zag hem op zijn zolder, thuis, buigen over een kist met een hangslot, hem het slot ontsluiten en het deksel oplichten. Men zag de dolken, die in de kist lagen, zag ze hem eruit nemen, hardop tellend: één, twee. drie, vier. Vier dolken voor vier willekeu rige slachtoffers, vier dolken, die hij hun schenken zou.. Men zag de dolken hun bestemming verwerven. Eén. Twee. Drie. Vier. Bij de vierde zag men alles tot in de onderdelen, zag men. hoe het precies gebeurde, hoe bekwaam en hoe accuraat de kleine man met de bolhoed was. Deze vierde dode zou zijn laatste zijn omdat hij zulks zo wenste. Men kan niet blijven moorden. Ook moorden ver veelt ten slotte. De film naderde het einde. Een man, die de vierde was en een pet op had. zat In de zwoele zomeravond op de Theemsoever te vissen. Hij zat op zijn tenen en bestudeerde zijn dobber. Hij had zijn sport jasje uitgedaan wijl het zo warm was. Zijn strooien pana ma lag bij hem in het hoge gras. Toen kwam daar een kleine burgerman met een bolhoed aanwandelen, genietend van de mooie avond. Bij de hengelaar gekomen daalde hij de oeverglooiing af en bleef schuin achter de hengelaar staan, die, even, naar hem opkeek. De hengelaar zei niets. De kleine burger met de bolhoed wist, hoe hengelaars waren: men moet ze niet storen. Hengelen is een kunst, die u volledig opeist. De kleine burgerman met de bolhoed eerbie digde de vissersaard en men zag hem denken: De visser is de laatste... En dan ging de rechterhand van de kleine burger man naar de binnenzak van zijn jas en... Huil wist, hoe het gebeuren zou. wendde het gelaat van de film af, keek naar juffrouw Jones. De verstarring week van haar, haar mond vertrok, haar boventanden presten zich in haar onderlip. En dan deed ze haar handen uit haar schoot en haar linkerhand klampte de linkerleuning van haar zit plaats. haar rechter legde zich om Hulls onderarm die aldoor op de leunig gelegen had. en haar nagelsdrukten in zijn vlees vlak beneden de rand van zijn jasmouw, ervoer het aan het nijpen van juffrouw Jones' vingers. Hij voelde haar nagels in het bovendeel van zijn pols gaan. de nagels van een hand. die als een klauw geworden was. Dieper drongen de nagels van juffrouw Jones in Hulls vlees. Hij moest de tanden op elkaar planten teneinde de pijn te kunnen verdragen. En toch had hij dit verwacht, het kon niet uitblijven. Hitchcock had zich van Juffrouw Jones meester gemaakt. Ook van juffrouw Jones. Natuurlijk. De klauwachtige omknelling verminderde. Huil trok zijn arm weg. Juffrouw Jones merkte het niet, hoewel, zag Huil, haar mond nu weer gewoon was. Hij keek naar het doek. Daar kwam de kleine man met de bolhoed thuis, zoende zijn vrouw, sloeg een krant open, las haar voor ovef Se horige moord en beiden vonden zij het vreselijk. De vrouw .was biy, dat haar man thuis was. Ze trad op hem toe en drukte de lippen dankbaar op zijn schamele haren en de kleine burgerman liet zijn krant zakken en knikte liefdevol. De zaal baadde eensklaps in licht. Verdwaasd zag de ene toeschouwer de ander zonder te zien. Zij rezen van hun plaatsen. Zwijgend. Een zachte muziek zong. Men hoorde het geschuifel van talloze voeten. Wordt vervolgd) SNEEK Opnieuw hebben tijdens de ben teruggetrokken. Sneekweek dc Hollanders zich in de genbogen veruit de sterksten getoond te gen de Friezen. Woensdag wonnen zij, met Van Wijk en Hofland als de grote puntenverzamelaars. voor de tweede maal (31,1—24). Ondanks dit grote krachtsverschil verliepen de regenboog wedstrijden zowel in teamverband als individueel zeer spannend. Bij de teamwedstrijden, toen er vrij wel geen wind stond, moesten de Rotter dammer Bakker. Van Wijk en de Fries De Wilde terug, omdat zij in al het gedrang de vlag misten. Zowel De Wilde kampioenschappen van Moskou zijn ils Van Wijk herstelden zich bewonde- de Nederlandse deelneemsters weinig renswaardlg snel. Van Wijk slaagde "i"" zelfs In ruim een half uur eerder te finishen dan de laatst aankomende. In de middag, toen er een lopende, iets aanwakkerende wind stond, toonde de vakkundige Van Wijk opnieuw zijn klas- ongelukkige start won Prestaties van vroeger en nu werden vergeleken, de verfijnde techniek van het schoonspringen en van het prachtige materiaal van nu besproken. Wanneer Ik bedenk dat wij vroeger moesten sprin gen van dulmer dikke houten planken, waarover een cocosmat en waaronder een stel wagenveren en ik zie wat er thans gebeurt wanneer een springer af zet, dan zou Ik zo weer opnieuw willen beginnen, aldus Truus Klapwijk. RAP DUITS Marianne Heemskerk behoort tot de jongere garde. In rap Duits treedt zij als leidster van de Duits« herenploeg op. Het is een ongewone ervaring, maar ten- I minste zo verrassend is bet temidden van de blonde Zweden een donkere, lange I man te ontwaren, die even later in vlek keloos Nederlands de officials benadert. Het was de 41-jarige Bill Slrks. In Amsterdam geboren en in Indonesië I groot gebracht, een man die Nederland het Helder wat del grootgebracht, een man die Nederland bei- alleen r als tourist kent en die als trai- de Zweedse ploeg fungeert. Bill Slrks, die in de oorlog naar Australië n if I 'uitweek, piloot werd, meevocht en na de bil licinipioenschai) vatl Moskou oorlog een avontuurlijk leven leidde om -^1 ten slotte als gymnastiek- en zwemleraar Slechte start van in Zo'n man staat in scherpe tegenstelling I tot de 58-jarige Gesa Kaltenecker. de I tolk van de Hongaren. In 1922 kwam Gesa Kaltenecker naar Nederland. Thans is hij bedrijfsleider in het zwembad in MOSKOU De internationale tennis- Alphen a d Rijn en begeleidt op verzoek - an de KNZB de Hongaren. Er zijn intussen nog kaarten te koop de Europese zwemkampioenschap- dames-tennissers cesvol begonnen. Slechts Betty Stöve hij weer. Door zijn spinakerboom rechte hoek op de mast te plaatsen, kreeg zijn „Rakker" extra winst. In bei de wedstrijden werd de Rotterdammer Hofland tweede. De Grouwster valkenzeiler Ulde de Vries heeft na een boeiend duel zijn kandidatuur voor de hoofdprijs gesteld Het Nederlandse dames-hockeyteam dat een tournee door Zuid-Afrika maakt, heeft woensdag in Kokstad met 00 ge lijk gespeeld tegen een plaatselijke com binatie. __JMIB I Het Nederlandse touring-tennisteam Hij versloeg voor de tweede keer de bereikte de tweede ronde. Met de Britse de Musketiers heeft dinsdag en i nationale kampioen Staartjes In de 16 Ann Haydon-Jones als partner klopte zij I woensdag in Rotterdam met 13—4 verlo- m2-klasse. die wat eentonig is geworden de Russen Morozov Russische Ola Morozova. die in de eerste ror.de van de Wlmbledon-kampioen- schappen werd uitgeschakeld, met 5—7, 86 en 6—3. In het gemengd dubbelspel versloegen Trudy Groenman en de Indiase speler Jaidin Mukerjea de Russische combina tie. Perminova Zeleve met 64. 62. De Nederlandse formatie Trudy Groen manElly Krocké werd in de eerste de van het damesspcl uitgeschakeld door de Russen Kuil en Kivi. Betty Stöve nog ruin wachten. 2.000 kaarten op kopers te I Kruchkova FLOREFFE De Nederlander Riny Wagtmans heeft woensdag de eerste etap pe van de wielerronde van de provincie Namen voor amateurs op zijn naam ge bracht. Hij had voor de 109 km van Namen naar Floreffe 2 uur 39 minuten 48 sekon- den nodiff (met bonificatie 2.39.28). Hij versloeg in de eindsprint Harry Stee- vens. De Rotterdammer Evert Dolman werd in 2.40.36 derde. Ook het ploegenklussement KADI» VAAAVOM» ver sum I «02 m. AVI Nieuws. 16.15 Actual! 18.30 Weekend wegwij; 19.10 Sportparade. 18.30 Tou icht programma. 20.00 8. 20 05 Stereo: Omroepoi n solist. 21.05 Het einde Biografie van groot- 23.00 Jazz cocktail. 24.00 Nieuws Hilversum II 298 ni. NCRV: 19.00 Nieuws en weerpraatje. 13.10 Radiokrant. 19.30 Muziek van het Leger dee Hella (gr.). 19.45 Klassieke kamermuziek (gr.) 20.00 Donderdagavondmo- zaiek. 22.00 Gereformeerde zangvereniging met orgelbege leiding. 22.15 Avondoverden king. 22.30 Nieuws cn herha ling SOS-berichten. 22.40 Boek bespreking. 22.45 Kerkorgelcon- Fluitduo. 23. lt\l»IU MORGEA nast lek 7.23 Lichte graiT foonmuziek. <7.30—7.35 Var voorpagina, pereoverzicht 12.00 Licht instru- ig. 12.40 Elec... lepel. 12.55 Reportage Wereld- mpioenschappen Kanovaren Oost-Berlijn. AVRO: 13.00 euws. 13.10 Actualiteiten. Pulcinella. ballet jHjj program- 4 15 Culture ziek. 15.1 VPRO: 16.0 iltendThuis. praatje. Stereo: Holland Festival Nederlands kamerorkest <te. 17.30 /oor de jeugd. - 17.50 Actualiteiten. 7.20 Lichte grammofoonmuziek. 8M Nieuws. 8.10 Lichte gram mofoonmuziek. 8.30 Nieuws. 8.32 Oude muziek (gr.) 9.C0 Voor de zieken. 9.35 Muzikale herinneringen. 10.00 Stereo: Ra- dlophilharmonlsch orkest. 10.30 Morgendienst. 11.00 Amuse- 14JO Voordracht. 13.10 de vrouw. 15.40 Moderne c (gr.) 18J0 Praatje over n 16.45 Stereo: Licht ble. 17.05 Stereo: Vocaal 17.35 Show en ro: licht programma. 18.35 Christe lijke muziekvereniging. 13.55 Op het woord af. praatje Hilversum lil. 2«o m. en FM-kanalen. NRU/AVRO: B00 Nieuws. 9.02 Vrolijk platenpro- gramma. (Om 10X10 en 11,00 Nieuws). 12.00 Nieuws. 12.02 Operettemuziek. 13.00 Nieuws. 13.02 Draatorgelklanken13.10 Filmmuziek. 13.30 Dlxlelandmu- zlek. 1«X)0 Nieuws. 14.02 >"o- lentopramen uit het Sp-anse badplaatsje Sitges. 1435 Licht orkest. 15.00 Nieuws. 15.02 Ca- baretfliUen. 15.40 Licht orkest. 18.02 Licht gevarieerd piaten- programma 17.00 Nieuws. 17X12—18.00 Gevarieerd platen- programma voor nutomobl- TELEVISIE V.WWOMI onaal JeugdJourru De Lucy Show. Ie kleuti r: Intarnati- 19.15 Regl- N1«WW« ln het kort NCRV: 20-01 Chansonprogramma. 20.20 De HutnboldUchool. TV-fJIm '7e afl.V 20.45 Orgelreis door Oostenrijk. 21.25 AtteiVie voor sport. 21.15 Dagsluiting .MTS 22.05—22.10 Journaal

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9