TV RADIO NCRV-quiz komt in april of mei op het schenn Drie filmpjes zouden bewijsstukken zijn VANAVOND KOMT LUCHTIGE NCRV- KOMEDIE OP TV SENATOR Proef met „Schat" was leerzaam Puzzelhoek DONDERDAG 4 AUGUSTUS 1965 Dol geval Met de nieuwe Amerikaanse tele visieserie Hankdoor de NTS uitge zonden, zijn we weer een dol geval rijker geworden op de buis. De eerste aflevering gaf een goede indruk van wat het gaat worden: een reeks non- sèns-avonturen in de schaduw van een universiteit. Opnieuw volgens de ge liefde Amerikaanse formule: moeder loze gezinnen, met de variatie dat nu ook een verweesde jongeman moeder tje speelt over zijn kleine zusje. Merk waardig is dat toch, dit steeds maar vasthouden aan het incomplete gezin dat de sentimentsfactor moet aanbren gen. Meer dan uitermate lichte ver strooiing in de vooravond kan men alzo van ,Jtank" niet verwachten. Brandpunt maakte een bijna onbe scheiden uitvoerige reportage naar aanleiding van het tragische sterfge val van de alleenwonende bejaarde dame. Was het nodig, haar privéleven door allerlei buren te laten uitrafelen? Het feit dat er een draai naar „het be jaardenprobleem" aan werd gegeven, maakte dit niet goed. Het geheel wees te veel op een Roeken naar nieuws" in de komkommertijd. Twee jaar oude Duitse informatie over het circus aldaar en een samen vattende herhaling van gesprekken over christendom en communisme lie ten wij lopen om te kijken naar een uitstekend gespeelde thriller, die de AVRO op Nederland 2 uitzond. Het gold hier een van de graag-geziene Duitse televisiespelen, die uitmunten door prima verzorging. Mocht de lo gica een tikje zoek zijn, spanning en Sfeer was er voldoende voor de lief hebbers van crimi's. Wohlfart is niet de vrouwendoder ALICANTE De Westduitser Watde- mar Wohlfahrt, die onlangs in Spanje werd aangehouden omdat men hem ei van verdacht de „vampier van de auto bahn" te zijn, is gisteren uit de gevange nis van Alicante vrijgelaten. Met de term „vampier van de autobahn" wordt een man aangeduid van wie men ver moedt dat hij in de omgeving Karlsruhe enige jonge vrouwen heeft moord. Wohlfahrt verklaarde dat hij proces zal beginnen tegen een Westduits weekblad dat de actie tegen hem was begonnen. Bruce overleden HOLLYWOOD De Amerikaanse komediant Lennie Bruce, bekend om i zijn galgehumor, is gisteravond dood in zijn woning te Hollywood aangetroffen. Bruce is 39 jaar oud geworden. Bruce begon als komiek op te treden toen hij een baantje in New York kreeg Daar werkte hij in stripshows als ko miek en schreef hij voor de film. Daar- na trad hij op bij televisie-uitzendingen yoor de westkust. NieuweInterland ook op stapel (Van radio- en tv-rcdactie) HILVERSUM .,Ik wist na drie minuten al, dat we de mist in gin gen", zegt Wim Verhagen, auteur van NCRV's quiz „Schat, waar ben je?" die kortgeleden proefdraaide, „maar waar dat nou precies aan lagik zou het niet kunnen zeg gen. 't Was een samenspel van fac toren: 't liep niet zo lekker als we hadden gedacht en onze candidaat werd nerveus. Enfin, we weten nu, hoe het niét moet en dat is winst. Maar de NCRV blijft het spel op zichzelf goed vinden en dus gaat het door." Dick van Bommel, hoofd van NCRV's afdeling tv-amusement, beaamt dat: „Ja hoor, we gaan er aan vijlen en dan komt-ie. Nee, niet in het winterprogramma, dat was ook de opzet niet. 't Wordt zo« meramusement: in april of mei be ginnen we ermee." „Trouwens," vertelt Dick van Bommel, ve hebben nog een ander plan in voor bereiding voor de volgende zomer. Weer zo'n massaspel. De winter leent zich daar toch niet best voor in ons land, 't is een heel ding voor al die mensen die ei meedoen. Daarom wordt het nu eei mercompetitie." „Weer een Interland?" vragen wij. „Iets in die geest, maar met een andere inhoud. Laten we zeggen: het leunt een beetje tegen de sport aan. Er gaan acht gemeenten meedoen en die werken met ploegen, die om de 14 dagen tegen elkaar uitkomen, telkens in één van de sen. Nee, verder kan ik er nog niets vertellen, 't is nog niet allemaal rond." „Wordt het weer samen met Vlaande- in gespeeld?" „Dat Is niet onmogelijk, maar tk heb pas heel vaag contact over gehad." „En wie Is de auteur van dat nieuwe „Nou eh... ik ben er zelf over a denken." Dat wordt dus de competitie-Van Bom mel, waarbij het succesvolle recept van Geen winterquiz „Neen, in het winterprogramma is geen echte quiz opgenomen. Wel komt er een licht spel-element in het zaterdag avond-amusement van de NCRV, iets met vragen aan de kijkers, 't Is nog niet helemaal vastgesteld, dus voorlopig geen verdere inlichtingen tot mijn spijt." Maar ook dit nieuwtje kunnen wij U hierbij doorgeven. We praten nog eens verder ,Sdhat. waar ben je?" dat er bij de proefuitzending niet zo best afkwam: „Ik geef toe," zegt Dick vin Bommel, Het drama in Austin AUSTIN (Texas) Drie filmrolletjes,!fotograaf van Associated Press zou die Charles Joseph Whitman in zijn huis; hebben gezien lijkt niet opzienbarend. achterliet, alvorens zijn zieke gee'-t hem Het gaat ertoe dwong 15 mensen te doden 1 i 34 te verwonden, worden door de plitie als bewijsstukken beschouwd. Zij wil nog niet zeggen waarom, maar tijdens het on derzoek, dat nog niet is voltooid, zouden ze een belangrijke rol kunneD vervul len. Na Cesar en Cleo ene Josefien (Van o e radio- en tv-redactle) HILVERSUM Dimitri Frenkel Frank, die het vorige seizoen voor de VARA het vervolgspel „Cesar en Cleo" schreef, is nu bezig aan een nieuw se- riespel dat de VARA-televisie eveeens zal uitzenden en dat de titel „Een zekere Josefien" draagt- Voorlopig zullen er zes aflever ngen worden gemaakt. De vaste actrice voor de hoofdrol wordt Els Bouwman 'neen, géén zusje van Mies!) en zij wordt bij gestaan door telkens wisselende acteurs en actrices. De VARA stelt zich voor met de uitzen- uuvt dingen, die door de auteur zelf worden: de opkomst geregisseerd, in januari 1967 te begin- Vlaamse tv krijgt ook „Batman" (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Ook de Vlaamse tele visie (BRT) heeft het sensationele Ameri kaanse feuilleton „Batman" aangekocht. Onze zuiderburen krijgen het echter tweemaal per week op de buis. Zoals wij al meldden bestaat de serie uit afleveringen van elk 25 minuten lang: familiesnapshots, die zowel binnens- als buitenshuis zijn genomen. Enkele uren voordat hij zijn vrouw vermoordde, had Whitman, die tijaens zijn waanzinnige schietpartij door de litie dodelijk werd gewond, nog met veel tederheid over haar gesproken dat het voor zijn bekenden bijna gênant is. De heer en mevrouw Lawrence Füss. die zich als de beste vrienden van de Whitmans beschouwen, waren zondag avond nog twee uur in hun huis ge- „Hij was heel opgewekt en volkomen normaal", aldus mevrouw Füss. „Hij was zelfs bijzonder ontspannen, wat ons enigszins vreemd aandeed, omdat hij de volgende dag een examen moest afleg gen. waartegen hij altijd erg opzag. Drie uur voordat hij volgens zijn eigen aante keningen zijn vrouw vermoordde, had hij zich nog zeer sentimenteel over haar uitgelaten". Opkomst en val van Berlijn in bee'd (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM De AVRO deelt ons me dat zij op maandag 15 augustus a.s. „e unieke documentaire" zal uitzenden ov de voormalige Hihle Smit ran IKOR naar VARA HILVERSUM De VARA jlijft haar omroepersteam voor de radio 'dat straks ook buiten beeld aan de tv-uit mndingen dinsdag- en donderdagavond achter el-jnoemd mejuffrouw Hilde Smn. 24 iaai kaar uit. De KRO biedt ons er twee oud en tot ;u toe lv-regie-assis'ente bi' .dat de proef heel vroeg is gedaan maar het kon alleen in de zomer. Midden in een seizoen kan je niet met een proefne ming aankomen en bovendien vergde het geheel nogal wat studio-faciliteiten." „Geloof je niet, dat er een beetje te veel entourage bij overhoop is gehaald?" „Ja, dat bleek wel zo te zijn. Daarom gaan we ook dat veranderen. Het spel wordt harder en directer. Er komen meer vragen en het programma wordt in twee delen gesplitst: er zal ongeveer drie kwartier tijd zijn voor de candidaat om met opbellende kijkers te onderhandelen over het kopen van antwoorden. Dat is namelijk het leukste spel-element en dat kwam er no niet oit. De kijkers begre pen het niet voldoende en gingen de antwoorden voor niets of „voor een slof sigaretten" geven... maar ze moeten juist proberen, ook iets van de dnlzend gulden in de wacht te slepen." „We hebben de grootste puzzel gekre gen met de opbellerij. De telefoon stond witheet, maar niettemin konden er reeksen mensen niet op de lijn komen. We kunnen ook niet teveel telefoonlij nen hier beschikbaar stellen, want dan blokkeer je het telefoonverkeer met Hil versum en dat mag niet, zoals je weet." Nieuw systeem „Daarom heb ik nu een heel nieuw systeem uitgedacht: ik maak in elke pro vincie een centrale post, waarheen de kijkers kunnen bellen, en die posten ge ven de gesprekken door naar een verza melpunt hier. Maar ja, het blijft natuur lijk zo, dat wie het eerst komt, het eerst maalt. Daarom moeten de kijkers er ook heel vlug bij zijn om mee te doen." Wat al zorgen voor de quiz! 't Is zo gemakkelijk gezegd: „Belt U maar even op!"... o wee echter, als twintig mensen dat tegelijk willen doen! Dat blijkt wel uit de brieven, die de NCRV heeft gekre- de uitzending: er waren kijkei dan de hele draad van het spel kwijtraakten. Er belde zelfs iemand uit West-Duitsland, maar die kon ook geen verbinding krijgen omdat de ene lijn te „Als we dat allemaal beter onder de knie hebben," vindt Dick van Bommel, „zal het best een leuk programma wor den. En we laten een heel stuk van de entourage vallen. De candidaat komt ook helemaal alleen te zitten, als hij gaat onderhandelen." Tja... dat was ook een van die dingen, die het gelukken van de quiz in de weg stonden. Herman Emmink, die aldoor met zijn microfoon vlak naast d« puzze laar moest blijven staan, zo wilde het regisseur Wil Hartinssveldt. Met de be doeling. dat hij snel kon reageren op de antwoorden van de candidaat. Toen 't er op aankwam, bleek het niet zo'n gelukki ge vondst te zijn. Goeie radio „Toen het was afgelopen, kwam Her man naar me toe cn zei: „Hou jij ook zoveel van die goeie ouwe vertrouwde radio, waar geen camera's aan te pas komen?" vertelt Wim Verhagen op zijn beurt. „Nee, Herman voelde ook wel. dat het niet je dèt was. Maar waar lag het nou aan, hè? Er was heel veel werk van gemaakt, goeie decors, ruimte, alles in de puntjes geregeld..." „Misschien was het juist dat: eei veel aan opsmuk?" „Ja. In etk geval leidde het de candi daat zo af, dat-le zenuwachtig werd en de eenvoudigste dingen op een goed (of slecht!) moment kwijt was. Heel sneu voor hem. Maar er klopte meer niet. De kijkers begrepen de zin van het opbellen niet... en zo zaten we met z'n allen In de boot. Enfin, we kunnen de hele zaak op de operatietafel leggen en het mes in zetten." „Was het voor jezelf een erge te leurstelling?" „Ach. wat zal ik zeggen... Herman en ik kunnen wel tegen een stootje, 't is niet de eerste keer dat wij wat doen in de publiciteit en daarom tillen we er maar niet te zwaar aan. Herman was bang. dat hij zich in één avond „ka- pot-gepraat" had, maar daar is natuur lijk geen sprake van. In elk geval gaat de quiz door in 't voorjaar en dat vinden we fijn." Neen. Wim Verhagen en Herman Em mink zijn geen mannen om over eer beetje „mist" te gaan treuren. Ze redden het een volgende keer wel. Zo'n oefening is leerzaam... en geen enkele kijker is er kwaad over gewor den. Wèl regende het „goeie raad" i brieven... (Van c e radio en tv-redactie) BUSSUM Midden in de zomer nieuw, avondvullend televisiespel, dat is een buitenkansje. Vanavond biedt de NCRV ons dat met de vertoning van een Victoriaans zedenspel „Stille wateren hebben diepe gronden," opgevoerd door een zestal heel bekende en graag-geziene acteurs en actrices. Dit alles op Ned. I, tussen 8.20 en 10.10 uur, dus wel iets om eens voor te gaan zitten. „Stille wateren" is een heel braaf stuk /er bijna-ondeugende dingen. Het „stil le water" in deze oud-Engelse komedie is John Mild way, in wie U wel Bram van der Vlugt zult herkennen, maar waarbij U dan wel Uw best moet doen, niet aldoor aan dokter Finlay te Henken. Kit ty Janssen is zijn charmante jonge 'rouw Emily, die belaagd wordt door de •stellen van een eerste richtlijn >r de aanpassing van d posttarieven de landen van de gemeenschap. De raad vindt het beter het overleg over tiet richtlijnenverdrag van juni '65 uitte stel len. De raad deelde een en ander giste ren mee in antwoord op vragen uit het Europese parlement. Invut-puzzel Horizontaal woorden invullen die verti kaal dezelfde betekenis hebben: 1. wacht huisje, 2. aangelegde weg, 3. vogel, 4. afgietsel, 5. Zeeuwse hoeve, 6. onbep. voornaamw., 7. dorp in Friesl., 8. oudger maans schriftteken. 9. vereniging, 10. vo- een kapitein, Hawksley genaamd, die overvloeit van Spaanse allure, maar in wezen uit. ie op het royale duitje dat de familie bezit en daarbij de aantrekkelijk heden van onbezonnen Emily niet over '1 hoofd ziet. Ja, hij is de boef, die zich indringt bij deze nogal voorname familie die de tradi ties hooghoudt en die behalve het jonge echtpaar nog Emily's papa en diens bazi ge zuster telt. Tante mag dan van wanten weten, maar helemaal onontvankelijk Spaanse grandeur is zij nu ook niet... enfin, er komen nogal wat verwik kelingen los. En kijk. dan toont dat stille water, die sullige John, zijn diepe grond ofwel zijn OPLOSSING VORIGE,PUZZEL Horizontaal. 1. Herman - ode; 2. Edens - open; 3. lege - te - Eli: 4. dl - Enos - nog: 5. eel - den - del; 6. ree - ere - ego; 7. termiet - o - 1 - eik - Vere: 9. etna - ar - oer. 1. helder - toe; 2. edele - eelt: 3. regele- ren; 4 mn - t ende - Mia: 5 as - toe Rika; 6. Noë - snee - vr; 7. op - end - w,<Un>.u» - eo; 8. del - o.e. - gore: 9. enig - loper.reactie slimheid Neslist U vertellen dat John de belager zijn woonstee door heeft en gaat ont maskeren... geen kijker die de man ver trouwt! Maar hoé dat allemaal gaat en wat er zoal uit dat stille water opborrelt, ver zwijgen wij. Dit stuk dateert uit 1855 als specimen in goedmoedig Brits toneel. Geen scher pe satire op landadel ditmaal, geen ver oordeling van decadentie, gewoon maar een luchtige komedie tot lering ende ver maak van de toneelliefhebbers uit een tot rust gekomen tijd, die zich in het theater wilden amuseren met wat „love" 'n klein pikanterietje. is een van de 'ongeveer 70 to neelstukken, die de Engelse auteur-jour nalist Tom Taylor in 35 jaren schreef. Zoals gebruikelijk in zijn tijd nam hij zijn onderwerpen onbekommerd uit hel dagelijkse leven ofwel hij ontleende ze - in het werk van anderen. Dit spel schreef hij min of meer naar ;n in die dagen veel opgang makende ranse roman, waarin als hoge moderni teit de relaties tussen man en vrouw openhartig werden besproken. Een „mo derniteit", die In onze tijd lichtelijk ou derwets en melodramatisch aandoet... Tom Taylor Was een zeer begaafd man: hij was hoogleraar in de Engelse de.Londense universiteit, later in overheidsdienst, voerde de hoofdredactie van het beroemde week blad Punch, was een heel knap journa list en een vooraanstaande figuur in let terkundige kringen, een verwoed ama teur-toneelspeler en... schreef daarbij en lawine aan theaterstukken: dra zowel als blijspelen. Zou de man ooit hebben geslapen...? Beatle Lennon treedt alleen op in film LONDEN Een van de Beatles zal voor de eerste maal sinds het bestaan van dit gezelschap alleen optreden. Gita rist John Lennon heeft een rol aange nomen in een film getiteld „How I won the war". Hij speelt hierin een soldaat in de Tweede Wereldoorlog, zonder zang of gitaar en vermoedelijk met normale haardracht. Het nieuwe arbeidsterrein van Lennon betekent niet. dat de Beatles uiteenvallen. „We zijn niet gek". Lennon. aanstekelijk lekker! VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NCRV r 'NTS) gewestelijk nieuws. r Lucy als Charley Craplin ontmoet Mickey Roo- ney. r televisiespel „Stille wateren hebben diepe gron den". komedie, r actualiteiten. - dagsluiting. Ned. 2 VPRO r Patrouillewagen 54. r optreden van het Trio Hellénique. r film uit de serie Chantage, r musici vertellen. VANAVOND TE HOREN Hilversum I AVRO r rubriek Jeugd en ritme. r uitvoering van „In terra pax" van Martin: Noor delijk Philharmonisch, Toonkunstkoor Bekker en solisten onder directie van Charles de Wolff, r herhaling van het hoorspel „Een volk kijkt naar de televisie" (detectivegeschiedenis), r zomers jazzprogramma. Hilversum U NCRV r Leger des Heils. r amusementsprogramma. ii gezongen door Guus Hoek- Moedige scène uit het blijspel Stille wateren", dat de NCRV vanavond uitzendt. John en de kapitein hebben hun revolvers in aanslag. D,e rol van de kapi tein wordt gespeeld door Jack Gimberg, die als John van Dreelen in Amerika filmacteur is maar op verzoek van de NCRV voor deze opvoering naar Nederland overwipte. Op de achtergrond Joan Remmelts als vader van Emily (Kitty Janssen), Enny Meunier als de bazige tante en Kitty zelf. JUFFROUW JOKIS UIT BRI6HTSTIAO I v 4<jnr JAN H. ÜEKHOOT 41 Langzaam ging hij naar boven en langzaam liep hij voor bij de toegangen naar zijn medebewoners over de wolachti ge loper naar de eigen afdeling. Daar legde hij de hand op de deurknop, aarzelde en hief het hoofd alof hij luisterde. Maar er was nergens een geluid. Huil luisterde in zich, luis terde naar een ingeving, welke daar opeens was en waar aan hij, wist hij, onverwijld gehoorzamen zou. Hij werd energiek, deponeerde de boeken snel op het nabije gangtafeltje, stapte vastbesloten op de deur van me neer Lister af en klopte aan. Drie tikken waren het: de klopjes van juffrouw Jones. De list gelukte. Een matte stem reageerde. Met een zekere resoluutheid ging Huil de kamer in. Vergeef het me, meneer Lister, ik heb uw „liever niet" overtreden. Hull had gezien, hoe bij zijn binnentreden de schouders der grotesk aandoende figuur in de hoge, kubusachtige fauteuil bij de smeulende haardkachel in schrik versmalden. Zoals Lister daar zat, de witte, schrale handen tussen de knokige knieën gekneld, moest hij, veronderstelde Huil, al een paar uren gezeten hebben. En hebben gestaard uit de schrille doodvermoeide ogen. welke nu hèm, Huil, aanstaar den, aanstaarden... En nu trok Lister de handen tussen de knieën vandaan en de vingers bewogen zich in de lucht als tastende tentakels en Listers mond bewoog ih de hoeken, doch geen klank kwam. Huil ging naar hem toe, liet zich neer in de fauteuil tegenover hem. „r Ik moet met u spreken. Het is noodzakelijk. Voor u en mogelijk voor mij, meneer Lister. Neen... u moet weggaan, u moet dadelijk weggaan... Hoort u het: u moet weggaan, zei Lister met een zachte van wanhoop bevende stem. Waarom gaat u niet, ik zeg toch dat u gaan moet.. Ik blijf, meneer Lister. Ik wil u helpen. Ik zeg nog eens, dat u weggaan moet. Er valt niet te helpen. Ik wens alleen te zijn. verstaat u! Aleen. Alleen. Toe, doet u het nu! smeekte Lister, de lange handen naar Huil uitstrekkend. Huil schudde het hoofd. - U moogt niet langer alleen zijn. U bent bezig aan dat alleen zijn kapot te gaan. U wordt gekweld en ik meen te weten waardoor. Lister antwoordde niet. Zijn handen om klemden de fauteuilranden en hij trok de mond scheef alsof hij grijnsde. En toen werd zijn mond weer recht en de greep van zijn handen werd losser en zijn rug zonk in, doch de gejaagdheid van zijn lichtblauwige blik bleef. Luister, hernam Huil, ik zal het u zeggen. U bent benauwd, u bent doodsbenauwd en die vrees is in eerste instantie gekomen door wat in dit huis geschiedde: de ge welddadige dood van notaris Brooks. Lister had de ogen gesloten. De dood van notaris Brooks, sprak Huil U zult dit niet ontkennen. De moordenaar werd niet gevonden. Nog niet Wanneer hij gearresteerd was, zoudt u op dit moment een heel ander mens zijn, iemand zonder angst, een onbevan gen en blij mens allicht. Maar de moordenaar is in vrijheid, het publiek roddelt en raadt en is met het laatste niet eens ver van de waarheid. De moordenaar loopt in dit huis dat van ons verblijf inderdaad vrijelijk rónd'. Als ik dat zeg, ga ik uit van een onwankelbare overtuiging. En even onwan kelbaar ben ik ervan overtuigd, dat u, meneer Lister, de moordenaar niet wezen kunt. Listers ogen openden zich. Ze waren groot. Zijn lippen weken vaneen en hij schreeuwde het Hull in het gezicht, dat hij wèggaan moest, wèggaan, wèggaan! en zeeg afgemat weer in elkaar, sloot de ogen opnieuw. Alsof Lister niet geschreeuwd had, ging Huil verder: Neen, u bent de moordenaar niet en u denkt, dat ande ren denken dat u het wèl bent. Och meneer Lister, de grote ,men' denkt het niet louter van u, doch van vrijwel allen in dit huis. Het is iets wat door u veronachtzaamd werd en ik vraag me af: waarom? Hoe ook, het heeft uw beduchtheid met het uur groter gemaakt. U loopt door de straat en men kijkt naar u. Och, niet anders dan men op straat naar anderen kijkt. Voor u echter heeft dit kijken een hachelijke zin, voor u is het nauw verbonden met het denkbeeld: die man, daar. kan een moordenaar zijn, nee, hij is het, moet het zijn! En de angst flakkert en laait nog scheller in uw ziel op en u zoudt bijna gaan geloven, dat inderdaad... U hebt de straat achter u gelaten en komt op uw school en daar is het nog erger. Want u waant in de blikken uwer confraters de eendere en thans positievere beschuldiging te ontwaren, al is hiervan in de verste verte geen sprake. Maar u bent u zelf niet, u verloor uw evenwicht en in uw ontreddering denkt u: Zou ik het zijn, zou ik het dan toch zijn, zie ik de aanklacht niet in de pupillen van allesn...? ...Is het ongeveer niet zo, meneer Lister? (Wordt vervolgd) waterweggebruikers 935 Wa terstanden. VPRO: 9.40 Morgen wijding. VARA: 10.C0 Roman tische operamuziek (gr). 11.00 Nieuws 11.02 Voor de vrouw 12.27 Mededelingen t.t cn t .urho'iw 12.90 O voorlichting. 12 40 Plar cordeon. 12.55 Acti AVRO: 13 00 Nieuw ïziek 15 15 Lichte gra Kamerorkest. 1730 Voor oe Jeugd. 1730 Actualiteiten Hilversum II. 298 m. NCRV: 7-.00 Nieuws. 7.10 Dagopening. 7.20 Lichte grammofoonmuziek. rlcerd muziekprogram (Om 14.00 en 1500 NRU/AVRO: 16.00 16.02 Licht gevarlerc programma. 1700 1732-18.00 Gevarieerd Donderdagsvondmozalek, geva« 11.00 Moderne grammofoon.nu- j Nieuws. 12 40 stereo: Lichte grammofoonmuziek. ^14.00 VriJ- dams vocaal kwartet 1430 De clamatie. 15.10 Voor de vrouw 15 40 Seml-kla;«iéke grammo foonmuziek 1630 Praat|e over planten. 18 15 stereo: Licht or kest 'gr 17 05 Vocaal ensem ble 17 35 Lichte grammofoon muziek en praatjes 18.35 .'o- han Willem Friso kapel 8Ml RADIO MORGEN Filharmonisch Orkest. Toon kunstkoor en solisten 2101 Een volk kijkt naar de tele visie, of: De dood speel rechtsbuiten. detect] vehoor *po'72.15 Licht instrumen overdenking 22.3^ w herhaling SÖS-berlchten. 22.40 Boekbespreking. 22.43 Xerkor- gelconcert. 23.13 Stereo: Bas en plano (opn.). 23 40 Lichte grammofoonmuziek. 2335-24.00 TELEVISIE VANAVOND Nederland I NTS: 19'4) Nieuw» in het kort. 19.01 Kla.is Vaak. 19 05 De Verrekijker: tntevraii- onaal Jeugdjournaal. :9 15 Van gewest tot gewest. NCRV: 1933 De Lucy Show. NTS: 20 00 Journaal. NCRV: 20.20 Stille waters hebben diepe gronden, Patrouillewagen 5 30 Holland Festivj

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9