TV §M\ RADIO „Uur TROS" heeft geslagen Omroepen moeten haastig tv - schema 's wijzigen NRU is gereed met ontwerp indeling van radiozendtijd Jazz-pianist Powell (41) overleden en WOENSDAG 3 AUGUSTUS 1966 Goed werk Tussen het nodige Amerikaanse Duitse televisie-amusement pikten wij gisteravond bij het kijken naar af wisselend beide zenders een paar stuk jes goed Nederlands werk voor u op. Prijzen willen wij gaarne de op mo derne leest geschoeide VARA-docu- mentaire van Jan Veenman over de ruilverkaveling en haar gevolgen voor de samenleving ten plattelande, waar bij als voorbeeld een deel van Brabant was gekozen. Er werd wel het nodige gepraat en uitgelegd, maar allerlei onderdelen van het beeldverslag spra ken voor zichzelf. Zo bijvoorbeeld fragmenten van de roerige vergade ringen, welke de beslissingen over de ruilverkaveling gewoonlijk begeleiden. Aangetoond werd, hoe in 't begin landarbeiders, daarna boerenzoons en tenslotte kleine zelfstandige agrariërs het „boeren" opgeven en de weg naar de industrie zoeken, waardoor het ka rakter van het oude platteland steeds meer verandert en verloren gaat. Indrukken hiervan geeft ook het moderne jeugdvermaak, dat de sa mensteller goed in de documentaire verwerkte tot een soort „natuurlijke" muzikale onderbrekingen. Hiervoor werd ook de repetitie van het door alles heen gehandhaafde en geliefde harmoniekorps gebruikt. Opvallend doo~ kwaliteit was bij de NCRV het optreden van de jonge ta lentvolle mimespeler Rob van Houten, die vooral zijn „Man in het glas" voor treffelijk uitbeeldde. Zijn „Licht in de ruimte" was typisch televisiewerk, een specimen van mimiek dat dan wel veel steun vindt in begeleidend beeld en cameratrucs. Attentie gaf een slap stukje infor matie over de musical „Heerlijk duurt het langst"; ook het gesprek met Con- ny Stuart had weinig om 't lijf. Merkwaardig was, dat Niek Heren berg door middel van enkele onbe schroomde vragen dr. L. van Egeraat in zijn weelderige eigen tuin gelegen heid gaf zich nu eens voor de camera uit te spreken over het feit dat hij naast waardering toch zoveel kritiek te verstouwen heeft. Dr. Van Egeraat (huiselijk weg bepaald een heel an dere figuur dan toerisme-stimule- rend!) noemde zichzelf een zeer ver legen man, die wakker ligt van de kritiek, die graag erkent fouten te maken en het zo naar vindt „dat je in Nederland nooit gewoon je best kunt doen zonder achterdocht op te wek ken". „En waarom zijn de mensen hier zo liefdeloos?" vroeg hij zich smartelijk af. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Op zondag 2 oktober a.s. zal de TROS 's avonds tussen 9.25 en 10.25 uur op Ned. 1 haar entree maken op het televisiescherm. Nu de mi nister ontvankelijk is gebleken voor het beroep van deze nieuwe omroep en het „uur per week" heeft toegestaan boven 20 avond vullende uitzendingen per jaar, heeft de NTS het schema voor de zendtijd verdeling gewijzigd. Dit betekent, dat alle omroeporganisa ties haastig aan het werk moeten om hnn eigen tv-plannen te veranderen. Een gevoelige tik krijgt hierbij de KRO, die ter opening van het seizoen op zondag 2 oktober via Ned. 1 had willen komen met de zelf-geproduceerde voorstelling van Rossini's ope._ „De barbier van Se- Er bestaat echter geen wrevel bij de omroeporganisaties jegens de nieuwko mer. Wel toont men zich teleurgesteld door het feit dat alles zo laat ls beslist: herhaaldelijk heeft men op spoed aange drongen juist vanwege de onmogelijk heid om op deze manier winterprogram- te kunnen voorbereiden met het risico, dat deze toch niet zouden kloppen, nu is het inderdaad zover: er moet alles worden gewijzigd en bovendien zal de coördinatiecommissie nog een fikse taak krijgen tussen 15 augustus en half september. De NTS is heel loffelijk niet over één nacht ijs gegaan: zij had twee zendtijdin delingen voorbereid aleer zij haar plan nen daartoe aan de minister voorlegde. Het kostte daarom geen wekenlange ver traging eer een tweede schema, nu met een uur TROS per week, op tafel kon komen. De huidige indeling, waarmee de TROS geheel accoord is gegaan, geldt voor een kwartaal, d.i. tot en met 31 december a.s. Dan zal er een nieuwe overeenkomst dienen te worden aange gaan, welke natuurlijk heel goed een voortzetting van de huidige kan zijn. Een bewijs dat de nieuwkomer in Hil- ïrsum en Bussum met hoofse vriende lijkheid wordt ontvangen (behalve door de AVRO die niets op de TROS zelf tegen heeft, maar wél op het feit dat zij „evenals de NTS een tweede AVRO" is!) wordt gegeven door dag en uur, waarop zij haar entree kan maken: midden op de eerste zondagavond van het op 1 okto ber beginnende seizoen. De TROS zal dan komen, zoals zij reeds heeft laten weten, met een geva rieerd programma waarin korte pro gramma-onderdelen en enkele snelle flit- :n zijn opgenomen. De KRO zal dus moeten wijken met zijn zorgvuldig-voorbereide opera, dat een glansnummer ter opening van seizoen had zullen zijn. Want deze roep houdt op die avond nu slechts 55 minuten zendtijd over, t.w. van 8.30 tot Geen paniek „Neen", zegt men ons bij de KRO, „w. raken er niet van in paniek. Natuurlijk is het een erge teleurstelling, maar inge deeld is ingedeeld en we gunnen de TROS haar verschijning op die avond." „Wat gebeurt er nu met de opera?" vragen wij. „We denken er over, die naar het ein de van het seizoen te verschuiven. Mis schien de avond van Tweede Paasdag' Er staat nog niets vast. Ons eerste doel ij nu, een goed programma van 55 minuten voor de avond van 2 oktober te verzin nen... 't is erg kort dag!" Zo heeft in Hilversum het „uur TROS' geslagen. De tweede uitzending zal zij op maandag 10 oktober hebben via Ned. 2 van 9.05 tot 10.05 uur. Dan wordt het schema voor de TROS verder als af gesproken: twee weken achtereen op Ned. 1, de derde week op Ned. 2. kend. Neen, de TROS zal geen vaste uren krijgen, zij deelt mee In het norma le rouleringssysteem, dat moet en dat aanvaardt zij ook. Zij komt dus op aller- -ren en op allerlei dagen." NTS op rozen zendtijd niet opgemaakt met het reserve ren van drie hele avonden en nog hier en daar een paar vaste uren, want wij houden rekening met onverwachte repor tages van bijzondere gebeurtenissen, met Eurovisie-uitzendingen enz. Daaruit dat de omroepen dus eigenlijk te- Houdt dat in, dat de TROS dus nooit zal verschijnen midden in een NTS-pro- gramma?" „Zo mag dat worden gesteld, ja." Het is natuurlijk prettig als men zelf de koek verdeelt en in staat is, de eigen stukjes heel te houden. Dus moeten de omroepen er aan geloven en geplande programma's (die telkens een totaal die nen te vormen volgens minlstrlële wens!) zo goed mogelijk veranderen, maar de NTS zit zelf op rozen. Hoe ingrijpend deze wijzigingen kun nen zijn, daarvan geeft het KRO-pro- gramma op zondag 2 oktober een schoon voorbeeld. Intussen kan men nu wel in den blinde aan het veranderen slaan, maar in feite kan er voor half augustus nauwelijks iets worden ondernomen. Bijpassends.v.p! coördinatiecommissie moeten gaan ken. Voorwaarde is. dat alle omroep organisaties, dus ook de TROS, op 15 augustus hun programma's hebben inge diend. Dan moet de coördinatiecommissie aan de slag gaan om te voorkomen, dat er parallellen ontstaan, zowel horizontaal als verticaal. Dat wil zeggen (vertikaal) dat twee omroepen die op een avond verschijnen, niet twee shows, thrillers, cabarets of wat dan ook achter elkaar mogen uitzen den. Maar van de TROS-programma's weet niemand nog iets, dus zit er best de mogelijkheid in, dat hier dubbels ontstaan ten opzichte van de programma planning. Eén van beide organisaties zal dan moeten wijken en een ander pro gramma-onderdeel inzetten. Verder moet de coördinatiecommissie (horizontaal) zorgdra_ dat op de net ten 1 en 2 geen soortgelijke programma'? op dezelfde uren draaien, enfin, u be grijpt wel, dat er nog zo een en ander te verzetten is in deze vakantietijd, eer men op 1 oktober rustig aan het verto nen kan gaan. Alles, zoals steeds werd gevreesd, op het laatste nippertje, vanwege het traag malen van de ambtelijke (Haagse) mo lens, waarbij niettemin op de eerste okto ber moest worden gemikt. Zo zijn op het ogenblik n Hilversum de perikelen accuut geworden en wie niet op vakantie is, weet, wat hem of haar staat te doen. Het gaat bovendien niet alleen om televisie-programma- planning, ook om die voor de radio. Het vergaderen is daarom weer niet van de lucht.- En dan technisch Pas als alles met die programmaplan ning in kannen en kruiken is, kan de technische dienst van de NTS aan de slag gaan, want dan moet worden uitge zocht of bij de nog altijd beperkte studio ruimten en appartementen alle wensen kunnen worden ingewilligd. De omroe pen mogen al zo'n beetje weten wat wél (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Mr. W- Wagenaar, pro gramma-commissaris van de Ned. Radio Unie, is in overleg met de omroeporga nisaties gekomen tot een voorontwerp tot indeling van de radiozendtijd, welke op in oktober a.s. moet ingaan. Aangezien dit ontwerp nog moet die nen in een deze week te houden bestuurs vergadering, vervolgens de officiële instemming ofwel de bezwaren van de omroepen afgewacht en ten slotte de zaak aan de minister moet worden voor gelegd om goedkeuring, houdt de NRU Het zou echter wel eens kunnen zijn, dat er rigoureuze veranderingen in de al vele jaren bestaande zendtijdindeling voor de deur staan. Immers wordt een volledig NRU-programma, dat 25 pet van de totale zendtijd in beslag moet nemen, ingevoegd en voorts drie uren TROS-uit- zendingen per week. Voor de omroepen zal het dus onmoge lijk zijn al hun welbekende uren on geschonden vast te houden... tenzij de NRU in haar geheel naar Hilversum UI gaat, hetgeen niet de bedoeling van de minister kan zijn, omdat de NRU als samenwerkingsorgaan haar gezicht moet laten zien op alle zenders. Bekend is verder, dat diverse omroep organisaties wel eens van hun oude uren af willen en het oog hebben laten vallen op andere: zij zullen deze wensen ongetwijfeld naar voren hebben ge bracht, nu er toch nieuwe indelingen op' het spel staan. Van de NCRV weten wij bijv., dat zij sinds lange tijd niet tevreden is met de magere versnipperde tijd welke zij op zondag heeft: vele jaren geleden, toen zij geen zondagsuitzendingen ambieerde, is dat zo vastgesteld en er is nooit iets aan gedaan. Ook wil de NCRV wel eens op zaterdagavond verschijnen en dat zou de AVRO insgelijks smaken. KRO en VARA hebben nu al zovele jaren de zaterdagavondprogramma's ge vuld, dat zij het amusement moe zijn geworden: vandaar dat zij in het vorige seizoen deze avond al een ander karak ter gaven. Toch zal het bij de radio niet komen tot een rouleringssysteem zoals bij de televisie: met 43 zenduren per dag kan men niet voortdurend wisselen, dat zou een mallemolen worden voor de program masamenstellers. Trouwe radioluisteraars moeten er echter wel op rekenen, dat zij niet meer in den blinde hun favoriete programma's zullen kunnen aanzetten. Met de verandering van zendtijdinie ling zullen de omroepverenigingen ook traditionele zendschema's. Er moeten ve ren worden gelaten en de een zal het zoeken in andere uren, de ander in het laten vallen van bekende uitzendingen. Dit alles zal men echter niet kunnen vernemen voor september, als de omroe pen hun jaarlijkse grote persconferenties voor het winterseizoen gaan houden. Ook de NRU zelf publiceert haar program ma's pas dan. Op het ogenblik staat alles nog op losse schroeven en dat betekent een vrij hachelijke situatie voor de omroepen. Zo lang de zendtijdindeling niet is vast gesteld, kunnen zij hun programmasche ma ook niet goed opbouwen. Voor deze zaken wordt het, ook zoals gevreesd, geweldig kort dag. De NRU heeft niet sneller kunnen werken: op II maart jl. schreef zij een brief aan mi nister Vrolijk met het verzoek, de verde ling van de radiozendtijd In percentages' resp. uren te mogen vernemen: op 30 juni werd dit verzoek beantwoord en kreeg zij tevens de opdracht, de tijd nu in te delen. De NTS kreeg dit verzoek: twee weken eerder dan de NRU. Op 30 juni was het juist een zeer' ongelegen moment: iedereen die met het! voorontwerp had te maken was met va kantie. Daarom heeft het meer dan een maand moeten duren, eer het klaar was. Ook voor de radio-omroep worden het dus spannende weken met veel haast werk en oneindig vergaderen. tevredengesteld: bij zgn. „levende uitzen dingen" moet het aantal reportagewagens dat ter beschikking kan worden gesteld, uitgerekend worden, vooral, nu ook de NTS zelfstandig programma's gaat ma ken. Dan moet de studioruimte worden ver deeld, niet alleen voor de opnamen, ook voor de decorbouw en de repetities. En daar zit men met hachelijke tekorten. Neen, zo heel erg vlot en gladjes ver loopt het niet in onze contreien, maar ei wordt niet gemopperd, zij het wel ge zucht! Toch is het wel eens goed te weten wat er allemaal achter de scher men dient te gebeureR eer dat glazen scherm bij u in de huiskamer licht wordt en dat uren achtereen ook netjes blijft! - - H. Jacobs weigert Televizier-prijs HILVERSUM De eindredacteur vai het onlangs verdwenen programma Zo is het..., Hans Jacobs, heeft geweigerd de Televizier-ring in ontvangst te ne men. Deze jaarlijkse prijs van het week blad is behalve aan Jacobs ook aar gisseur Leen Timp van Zo is het..., toe gekend. In een brief aan Televizier schrijft Ja cobs dat de ring hem slecht zou passen. Hij zegt dat hij zich als eindredacteur van het programma niet tot de makers rekent en dat Televizier beter het team had kunnen onderscheiden. Hoofdredac teur R. van Rooy van Televizier zegt dat in het juryrapport staat dat het zwaarte punt bij Zo is het.... op de verantwoor delijkheid voor de teksten ligt. Ds. P. A. Lefeber in NCRV-morgendienst HILVERSUM Ds P. A. Lefeber, Ned. Herv. predikant in Alphen aan de Rijn zal op woensdag 10 augustus om 10.30 uur de morgendienst van de NCRV-radio leiden. De titel van zijn re ide is „Een knecht Gods houdt er I op". Ronnie Frazer werd door Willem Duys bij de Neder landse kijkers geïntroduceerd in het programma „Voor de vuist weg", maar omdat dit optreden van de jonge Canadese zanger zo vluchtig was, heeft de AVRO toen meteen een kort programma met hem opgenomen. Dat wordt vanavond om 8.30 uur via Ned. 2 uitgezonden. Ronnie Frazer is in zijn vaderland bijzonder gevierd. Nauwelijks begon hij op te treden, of zijn liedjes sloe gen al in. Vliegensvlug rees zijn ster en weldra stond hij aan de top van alles, wat maar met hit heeft te maken. Behalve voor de AVRO is Ronnie, nu 22 jaar oud, al eens voor de VPRO-televisie geweest. Hij heeft ook enkele platen gemaakt voor een Nederlandse firma. In Canada kan het niet op met Ronnie: hij maakt grote eigen televisieshows aan de lopende band en heeft tweemaal per week een radioshow van telkens twee uur. Dit afgezien van wat hij nog allemaal tussendoor doet wijziging brengen in hun i Politiekapel geeft galaconcert (Vu e radio- en tv-redactic) HILVERSUM Door bemiddeling van de KRO-televisie kan iedereen die wil op de avond van dinsdag 9 augustus a.s. kijken en luisteren naar het eerste deel van het galaconcert, dat de Amsterdamse Politiekapel dan in Kerkrade geeft ter gelegenheid van het Wereldmuziekcon- Men behoeft er na het NTS-journaal Ned. 2 maar voor aan te zetten. Kapelmeester-directeur J. K. Pinkse heeft voor dit concert op het programma gezet de mars „Einzug der Gladiatoren", de ouverture Fledermaus, een suite van Frederic Curzon „In Malaga" en Concerti no van Von Weber, uit te voeren door zes klarinetten. De jazzwereld heeft maandag afscheid genomen van een groot pianist: Bud Powell. Op 41-jarige leeftijd overleed hij in een zieken huis te Brooklyn aan de gevolgen van tuberculose. Al stond Powell de laatste tijd niet meer zo in de belangstelling, zijn spel heeft een zo grote invloed gehad dat wij he den nog kunnen spreken van de Bud Powell-stijl. Powell was een tragische figuur. Hij leed aan tuberculose en heeft een groot deel van zijn leven in ziekenhuizen door gebracht. Van deze tegenslag was ech ter niets te merken ip zijn spel. Bud vond het heerlijk om te kunnen spelen en wilde dat altijd graag aan het pu bliek laten horen. Hij was een pionier van de bebop bracht hechte swingen de muziek, recht op de man af. Spelen voor een groot publiek wa: voor hem iedere keer een belevenis. Zijn I vrouw, in jazzkringen bekend als But tercup, verklaarde vorig jaar in een in terview: „Als hij succes had gehad ging ia het concert op bed liggen met sigaret en een glaasje bier en zei dan: „Tsjonge wat heb ik lekker ge speeld". Maar juist het spelen voor publiek bleek niet altijd mogelijk. De business in New York is hard. In 1959 haalde Powell's vrouw de pianist over om in Parijs te gaan wonen. Daar bracht hij de gelukigste jaren van zijn leven door. Er bleek in Europa veel belangstelling voor zijn spel te bestaan. Maar Bud kreeg heimwee naar New York. Twee jaar geleden ging hij er alleen heen. Zijn vrouw stelde alles in het werk om hem te bewegen terug te komen naar Parijs. Het zou voor zijn gezondheid ook beter zijn. Maar Bud kwam niet terug. Hij nooit meer terug komen. Hij werd ziek, erger dan hij zelf in zijn brieven schreef. Bud Powell, die o.a. heeft gespeeld met Charlie Parker. Dizzy Gillespie, zijn eigen trompettist Cootie Williams, Oscar Pettiford en Kenny Clark is nog slechts te horen op de gramofoonplaat. TOM BLOM j i y VANAVOND TE ZIEN Nederland 1 KRO 7.05 uur (NTS) begin van het feuilleton Hank, de clan destiene Amerikaanse student. 7.35 uur „De vliegende schotel", aflevering van de Flintstones. 8.20 uur Brandpunt. 8.50 uur documentaire over het circus. 9.35 uur documentaire over de verhouding tussen christendom en communisme achter het IJzeren Gordijn: samenvattende herhaling. Nederland 2 AVRO 8.01 uur tekenfilmpje Mr Magoo. 8.05 uur Luipaard op schoot: een muzikale zeeleeuw. 8.30 uur de Canadese zanger Ronnie Frazer treedt op. 8.40 uur detectivespel „Het dodelijk patent", Duitse opvoc- VANAVOND TE HOREN Hilversum I VARA 7.30 uur lichte muziek uit Oostenrijk. 8.05 uur amusementsmuziek op de plaat. 8.55 uur 9.25 uur 11.00 uur klassieke muziek irt Contrasten. Hilversum II NCRV 7.30 uur Chr. Meisjeskoor De Zangvogeltjes uit Schie- broek zingt vrolijke liedjes. 8-00 uur gesprek over Christen-zijn in het huidige Indo- 9.50 uur lichte muziek. 11.00 uur levensschets van ds. H. Pierson, eerste van drie referaten door dr. P. L. Schram. 11.15 uur lichte muziek op de plaat. 40 Dank u, juffrouw Jones. Ik zal erover nadenken, ofschoon... En ik zal Harper wat meer in de gaten houden. En blijft u eveneens op hem letten, juffrouw Jones! Ik beloof het u, meneer Huil. Dat was dan het kapittel Harper. Nu: Lister. En... meneer Neels. Neels heeft zich achter een grimmige geslotenheid verschanst Wat dat te beduiden heeft.... Hij is ongenaak baar. Kan ook te denken geven. Lister is een en al week heid. Het doet haast tragisch aan. We mogen ons daar uiteraard niet door laten beïnvloeden. Er is iets met meneer Lister. Hij verkeert in een toestand van absolute ontredde ring. Zijn geest is zijn zenuwen niet de baas meer, je ontdekt het al bij het geringste gebaar... Ik zag het, zei juffrouw Jones. Hebt u op zijn ogen gelet, juffrouw Jones? Hij kijkt als iemand, die op klaarlichte dag een spook waarneemt. Hij is een en al angst. Angst. Angst. Ja, zei juffrouw Jones. Niemand op zijn school kan dit ontgaan zijn. Hij is aan hysterie ten prooi. Een uur geleden kwam hij zijn kamer uit en we hadden bij zijn deur bijna een botsing. Ik sprak hem aan, zei, dat ik graag eens met hem spreken wilde. Liever niet, stamelde hij. En hij stapte zijn kamer weer binnen: Het verbaast me nog, dat Ik hem de sleutel in het slot niet hoorde omdraaien. Zou hij iets weten, zou hij... Alles kan, zei Huil. Veronderstel eens dat meneer Lister... Alles is mogelijk, herhaalde Huil. Uw chocolade smaakte me voortreffelijk, juffrouw Jones! We zullen waak zaam blijven. .Ja, zei juffrouw Jones, heel waakzaam. O, meneei* Huil, het lijkt een complot, die samenwerking tussen u en mij! Het gaat om een moord, juffrouw Jones. Een moord is geen wissewasje. Wij willen aan de kant van het recht staan. En wij staan en En nu zou ik gaarne nog een paa? Zij was al overeind gerezen, juffrouw Jones. Zij ging r haar boekenkast, trok met beide handen zes, zeven boeKetf van een der planken naar zich toe en bracht ze bij Huil. Maak uw keuze maar, zei ze Zij nam de drie teruggebrachte boeken op en deponeerde ze in de kast op hun alfabetische plaatsen. Al haar boeken.' stonden in strikte alfabetische volgorde. Huil keek steels naar haar wijze van doen, vond het eigenaardig, dat zij hem nimmer toestond zelf een boek uit de kast te zoeken. Wilde zij hem dit verhinderen? Behelsde de kast een geheim of iets dergelijks? Voor zover hij zien kon, was alles in die kast boek, van het bovenste tot het' onderste schap. Grotendeels detectiveromans. Alleen de vier delige encyclopedie onderin viel uit de toon, deed foliantach-' tig aan tegenover de talloze pocketuitgaven. Och, juffrouw. Jones' enige reden zou wel zijn, dat zij duchtte dat hij de- goede opeenvolging zou kunnen verstoren... Hull'zocht drie boeken uit. Mag ik déze, juffrouw Jones? Natuurlijk toch, zei juffrouw Jones. Die Van Dine zal u uitzonderlijk boeien, meneer Huil. Opwindend, om je, de. slaap te benemen. Daar heb ik niet gauw last van, zei Hull. U wel? Of slikt u voor de zekerheid een slaappoeder? Er zijn twee dingen, die ik nooit gedaan heb, meneer Huil. Ze zijn: een slaappoeder gebruiken en handschoenen^ dragen. Ik kan handschoenen niet aan mijn handen velen. Zelfs niet bij strenge vorst. Ik draag wel handschoenen, verkondigde Huil grinni kend. Maar ik ben, evenals u, een vijand van slaapmidde-*. len. In elk geval is het met onze zenuwen dik in orde, juffrouw Jones. Ik eclipseer. En nogmaals dank, hoor! Een prettige avond verder, meneer Huil, wenste jufJ - fröuw Jones. Toen Huil, na de deur van juffrouw Jones' woonvertrek, achter zich te hebben dichtgedaan, in de gang stond, onU, glipte hem een 'der meegenomen boeken en plofte bij zijo.Ti voeten op de mat neer. Hij pakte het op. Het gevallen boek dwaas in de linker- en de twee andere in de rechterhand, begaf hij zich, met gebogen hoofd, peinzend aan alles tege lijk, naar de trap. (Wordt vervolgd) VANAVOND. VAN 18 - 20 UUR. Bonny Breast Knot, Clrcas- sien circle, Morpeth Rant, Wln- ming. AVRO: 8.00 Nieuws 10 Lichte grammofoonmuzlek. voor 8.30-8.35 De groenteman. dens Symfonie. 0.30 Waterstanden. 9.40 Lichte grammofoonmuzlek voor oude re luisteraars. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami- (gr.). 11.00-1"!.02 Nieuws.) Galop, The wild colonial dolingen Geref. Zendingabond. 16.35 piano. 16.50 Cultische zieK uit allerlei landen, met toelichtingen. 17.10 Jazzpcr- spektief. 17.40 V. d. kleuters. 17.30 Sportrubriek 18.10 Zulda- merikaanse klanken 'gri. 18.40 twintigers. sum III. 240 m en FM-kanalen. NRU Af ARA: 9.00 Nieuws. 9.02 Kwlnk: gevari eerd muziekprogramma, afge wisseld met tips. actualiteiten en losse opmerkingen (Om 10.00 en 11.00 Nieuws.) 12.00 Nieuws 12.02 Actualiteiten. 12.05 Licht orgelspel. 12.30 Gevarieer de grammofoonmuzlek, 13.00 13.02 Actualiteiten. KRO. 19.35 ïkenfllm NTS: 20.00 Jour- 20.20 Brandpunt s sterft, leve het Ch ristciirlom e in de landen achter het IJze ren Gordijn. NTS: 22 20-22 25 Journaal. Nederland II. NTS: 20 00 Nieuws ln het kort AVRO 20 01 Mr Magoo tekenfltfr 2CC3 Luipaard op schoot 20 3< Liedjesprogramma 20 40 Hei dodelijk patent. TV-film. NTS 22 10-22 15 Journaal. TELEVISIE MOHGE\

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 7