krijgt Commentaar Tv-uitzending van Kamer is geen ontspanning een TROS uur in de week Waarom het vragenuurtje niet Mr. Van Thiel heeft er wel vertrouwen in Minister nam snel besluit Puzzelhoek Nu ook blikken uit de trein Britse regering gaat etherpiraten te lijf woa DONDERDAG 28 JULI 1966 Geen twijfel De VPRO-televisie heeft er voor de kijkers geen twijfel aan laten bestaan, wie de minister zonder portefeuille is, noch op welk gebied zijn zorgen zich uitstrekken: er werd een flink stuk van het avondprogramma gewijd aan deze politieke voorlichting. Heel charmant was het kijkje dat Ernst van Altena ons liet zien in de kleine Parijse onderkomens waar jonge artiesten zich met redelijk succes wijden aan het moderne chan son dat nimmer inboet aan romantiek en bloemrijke taai maar toch een andere stijl voert dan het traditionele Franse lied in het populaire genre. Nadat wij nog eens konden kijken naar het suggestieve filmpje „de an der" bleek de novelle van Guy de Maupassant ook een „andere" te zijn dan onze informatie leerde: „Vriend Joseph" was een goed in sfeer gehou den comedie, spotternij met de preutse Franse landadel aan het einde van de 19e eeuw. Heel braaf en zuiver op amusement ingesteld. De Franse om roep maakte van de verhalenschat die de grote auteur naliet een aantrek kelijke aanvullende televisieserie, waarvan ook het buitenland graantjes meepikt en de VPRO maakt daarvan terecht gebruik hij gebrek aan soort gelijk Nederlands werk. DEN HAAG De voorzitter vai Tweede Kamer, mr. F. J. F. M. van Thiel, geeft de voorkeur aan volledige radio- en t.v.-uitzendingen uit het par lement boven reportages die flitsen van het Kamerwerk in verkorte vorm weergeven. De heer Van Thiel heeft over dit onderwerp gesproken in zijn rede voor het zomerreces. Tegenover een verslaggever van het ANP heeft hij zijn zienswijze op deze aangelegen heid nader toegelicht. Zijn standpunt wordt namelijk niet gedeeld door een aantal Kamerleden. Tijdens de in juni gehouden debatten het nieuwe regelement van orde de Tweede Kamer spraken mejuf frouw Klompé (kath. v.) en de heren Kikkert (c.h.) en Van de Bergh (soc.) zich uit voor reportages die flitsen van de discussies in het parlement weerge ven. Deze woordvoerders menen dat er te veel van de kijkers gevraagd wordt als men enkele uren achtereen verschillende sprekers op het scherm in de huiskamer brengt. Bij die gelegenheid zei de onder voorzitter van de Kamer, de heer (Van onze parlementsredactie) Bommer, dat hij in slaap gevallen was toen hij tijdens ziekte thuis vergadering op de t.v. volgde. Mr. Van Thiel daarentegen is van oordeel dat een volledige uitzending een juister beeld geeft van het werk dat de volksvertegenwoordigers doen. Vraag over kritiek mr. Hartsuiker DEN HAAG Het Eerste-Kamerlid jhr. Van Meeuwen (kath.v.), zelf kanton rechter te Heerlen, heeft minister Sam- kalden vragen gesteld over de kritiek die officier van justitie mr. Hartsuiker geoefend heeft op hoofdinspecteur Koppe- ian omdat hij een groep provo's naar een buitenwijk van Amsterdam heeft laten Van reisbureau ruim 27 mille verduisterd Is de minister niet van oordeel dat in ALMELO De 39-jarige boekingsa- de moeilijke omstandigheden, waaronder gent J. K. van het Almelose reisbureau de politie tegenwoordig haar werk te K. H. van Stegeren. heeft tijdens de va-j Amsterdam heeft te verrichten, derge- kantie van de eigenaar voor ƒ27.000 aanllijke krasse uitlatingen van het OM, boekingen geïncasseerd. De man weiger-j waardoor, hetzij terecht, hetzij ten on- de ze echter over te geven en verdween J rechte, een blaam wordt geworpen op de met de noorderzon. Hij is kort daarna Amsterdamse politie, beter achterwege gearresteerd. kunnen blijven? DEN HAAG De minister van cultuur, recreatie en maatschap pelijk werk, mr. M. Vrolijk, heeft de N.T.S. laten weten niet akkoord te gaan met het plan de TROS haar zendtijd (een uur per week) K ru isicoord-puiiel Televisie regeert eten en slapen (Van o i tv-redactie) Horizontaal: 2. angst, 7. reukhoutboom, 8. rivier in Frankrijk, 9. inwendig .i- chaamsdeel, 10. gesloten, 12. biersoort, 1?. eerste boek van Mozes (afk>, 15. plaats in N. Brab., 17. verschil tussen Druto jn netto gewicht, i9. yrater in Friasdand, 20. scheikundig element (afk). 21. olaats in Drente, 24. ambacht (Vlaams), 26. water in Z. Holland, 7. huisdieren, 29 land 'n Europa (afk), 30. deel van de rug, 32. giftslangetje, ï3. plaats in Groningen, 34. bekend Frans schrijver. Vertikaal: 1. adellijke titel, 2 eevulu, 3. wezenlijk, 4. muggenlarve, 5 iemand die treitert, 6. wijnmaat, 10. hijswerktuig, 11. nobele, 13. medicinaal gewicht, 14. wijzer van een kompas, 16. plechtige ge lofte, 18. voorvoegsel, 22. dom in N Brab., 23. plaats in België, 24. plaats in Frankrijk a.d. Maas, 25. oude vi datief van een, 28. voegwoord. 30. vreem ie munt, 31. plaats in Gelderland. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: l. hals. 5. spel, 9 ale, i«. sta, U. era, 12. niet, 14. geen, 15. grondel, 19. orgel, 21. kleed, 22. eelde, 23 Beesd, 26. verstek, 29. orel, 31. noga, 33 eer. 3* den, 35. rei. 36. rest, 3.7 stil. Vertikaal: 1. nand, 2 Ali, 3. leeg. 4. stang, 6. Peel, 7. ere, 8. lans, 13. troebel, 14. geleden, 16. order, 17. Beest 18. als. 20. ode, 24. Essen. 25. boer. 26. vers r kort, 28. rail, 30. ree, 32. gei. (op één avond per maand te laten opgebruiken. Direct na het NTS- besluit had de TROS doen weten bezwaar te hebben tegen het voor nemen om twaalf hele avonden op Nederland 1 en acht op Nederland 2 te verzorgen. Zij hield vast aan de eis elke week een uur op het scherm te verschijnen. In zijn brief deelt de minister mee dat het nimmer in de bedoeling heeft gelegen de TROS een keer per maand te laten uitzenden. In het TROS-pro- test hadden mr. J. M. Landré en mr. J. Minderop er op gewezen dat het voor de TROS niet aantrekkelijk is slechts een keer per maand op het scherm te verschijnen. Dat zou de werfkracht van de TROS niet ten t goede komen. Men heeft een beroep gedaan op het televisiebesluit dat geen aanwijzingen bevat over het verplicht I vullen van een avondprogramma door een enkele zendgemachtigde. UTRECHT Moet de NS-actie tegen het weggooien van flesjes uit treinen worden uitgebreid met een waarschu wing aan conservenblikkengooiers? De machinist van een goederentrein zag gisteren tussen Lage Zwaluwe en de Moerdijkbrug vier lege sperziebonenblik- ken uit de D-trein Hoek land-Duitslan-d vallen. HILVERSUM Het televisie-kijken regeert eten en slapen, is de uitkomst van een grondig onderzoek dat het Insti tuut voor toegepaste wetenschap in de Duitse stad Bad-Godesberg heeft gehou den in de Bondsrepubliek. Op zichzelf niet zo bar veel nieuws, we vreesden het al en we wisten het al, maar er zijn weer eens cijfertjes aan het licht geko men en die vertellen wat, hoor. Meer dan een derde van de mensen ten plattelande, die vroeger 's avonds om 9 uur te bed gingen, blijven nu later op vanwege de televisie. Degenen die vroe ger omstreeks tien uur een eind aan de dag maakten, zijn dat echter bijna alle maal vergeten: zij kijken het programma uit ook al wordt het middernacht. Het langst kijken personen tussen 25 50 jaar, zij zijn bereid hun slaap op te offeren voor de televisie, maar mensen boven 65 jaar denken er voor de helft anders over: al is de tv nog zo spt,. slaap is belangrijk' En wat de eetgewoonten betreft, ook die wijzigen zich. Twee warme maaltij den per dag is gebruik in Duitsland, zoals U weet. Hoogstens eenmaal per week is er 's avond een maal van brood met veel koud vlees. Hierin komt steeds meer verandering: vele vrouwen willen in de vooravond niet meer in de keuken staan en vele mannen zijn het daarmee eens: zij eten liever brood van een bordje op de knie- dan dat zij bij een tweede warm maal aan tafel moeten zitten en zo een stuk televisie missen. Nagels schoonmaken op de rails.... ZAANDAM Een 57-jarige man u„ Zaandam heeft niet minder dan zes trei nen gisteravond een langdurige vertra ging bezorgd. Toen de overwegwacnter al bezig was met het neerlaten van de bomen liep de man de rails op en g'.r.g er nonchalant zijn nagels staan schoon maken. De politie kon later niet vee meer doen dan proces-verbaal opmaken. Hoofdbedrijfschap Vorig jaar 1290 dwangbevelen (Van onze soc.-econ. redactie) UEN HAAG Het Hoofdbedrijfschap Detailhandel heeft 1965 afgesloten met een voordelig saldo van bijna 496 000 Vooral wanneer het tot een levendig debat komt. Deze programma's hoeven zijns inziens beslist niet lang te duren. Men kan b.v., aldus de heer Van Thiel. het wekelijks vragenuurtje waarin de Kamerleden de ministers korte vra gen kunnen stellen uitzenden. Een volledige weergave is naar zijn mening het meest waarachtige. De Ka mervoorzitter vreest dat uitzendingen van flitsen uit de parlementaire discus- jH sie op den duur te veel het karakter!^ van een ontspanningsprogramma - zul len krijgen. Hierdoor zal volgens hem een vertekend beeld van het Kamer-1 werk ontstaan. De Kamerleden zullen naar zijn me ning zich moeten aanpassen wanneer er een uitzending uit de Staten-Gene- raal wordt verzorgd. Anderzijds dienen de radio- en t.v.verslaggevers voor een objectieve weergave te zorgen. Mr. Van Thiel meent op grond van de tot nu toe opgedane ervaringen de ontwikkelin gen op dit terrein met een gerust hart tegemoet te kunnen zien. Bob Scholte, een Maandag 7700 mensen bij Amsterdam de eerste radio-slcrrcn, vooral bekend door zijn optreden als vaste zanger bij het AVRO-orkest Kovacs Lajos in de prille jaren van de omroep, heeft onlangs zijn gouden artiestenjubileum gevierd. Dat gebeurde in het Amsterdamse theater Carré, waar hij in 1916 debuteerde in een jongensrol in de operette „De marskramer". Bob Scholte was radio-idool in de tijd dat wij dat woord nog niet gebruikten en zijn platen werden in geweldige oplagen verkocht toen er nog geen gouden plaat" bestond, kortom, hij was vóór de oorlog in i Nederland een gevierd man. i Hoewel hij later naar België is gegaan om daar zijn I triomfen verder te vieren, is hij Nederland niet ver geten. Al enkele malen trad hij op voor onze televisie camera's en zaterdagavond zult U hem in al zijn jxibileumglorie kunnen zien als de AVRO gedeelten uit zijn feestelijke show via Ned. II op het scherm brengt. VANAVOND TE ZIEN AMSTERDAM Maandag vindt in de ngeving van Amsterdam een grote olksverhuizlng plaats, zij het dan op papier. Op die dag 1 augustus worden in één klap 7700 mensen Amster dammer. De onlangs door de btide Ka- goedgekeurde grenswijzigingen hou- in dat delen van Oostzaan, Landsmeer, Ouder Amstel en gebeel Weesperkarspel bij de hoofdstad komen. Voor de laatste twee gebieden (die in de Bijlmermeer liggen) geldt dit voorlopig tot 1978. De gemeente Amsterdam heeft niets nagelalen om het de nieuwe inwoners zo gemakkelijk mogelijk te maken ACle 7700 nieuwelingen krijgen beheuve een afscheidsbrief van hun huidige Gemeente bestuur ook een welkomstbrief van hun nieuwe gemeentebestuur. Voorts krijgen ze een enveloooe met tal van brochures en drukwerkjes, waarvan de belang rijkste is een klein boekje met de titel „Uw eerste wegwijzer in Amsterdam" Voor het overige verandert er weinig. Straatnamen en telefoonnummers wor den niet gewijzigd. Alleen zal misschien de hondenbelasting wat duurder worden, maar daar staat tegenover dat de honden ook in een veel grotere gemeente mogen lopen, zoals ie Amsterdamse vroriich- tinesfunetionaris mr. Mijksenaar in een toelichting opmerkte... Geen kandidaat voor Staatsprijs letterkunde DEN HAAG De minister van cul tuur. recreatie en maatschappelijk werk, mr. M. Vrolijk, heeft zich verenigd met het hem door de Jury Staatsprijs Letter kunde (P. C. Hooftprijs) 1965 aangebo den advies, waarin deze jury hem heeft bericht, dat zij niet tot overeenstemming is gekomen omtrent een voor deze staatsprijs voor te dragen candidaat. Hierbij kan nog worden vermeld dat de jury aan de minister heeft medegedeeld, dat bij haar beslissing uitsluitend litte raire motieven hebben gegolden. De staatsprijs voor letterkunde wordt in beginsel elk jaar uitgereikt, maar de jury heeft de vrijheid af te zien van het doen van een voordracht, indien geen de in haar midden genoemde candi- daten een aantal van vijf stemmen be haalt. Deze staatsprijs wordt afwisselend voor scheppend proza, essay en poëzie toegekend. Ditmaal was het scheppend proza aan de beurt. De jury bestond uit mevrouw Hella S. Haasse, Th. Govaart, H. Heeresma, R. Nieuwenhuys, C. Ouboter, A. van der Veen, Th. de Vries, leden, en H. J. Mi chael, secretaris. Eisenhower (routine) in ziekenhuis WASHINGTON Amerika's oud-presi dent Eisenhower (75) is in het Walter Reedhospitaal opgenomen voor een routi ne-onderzoek. Ned. 1 AVRO en NTS 7.15 uur gewestelijk nieuws. 7.27 uur wereldkampioenschappen voetbal: reportage van de wedstrijd om de 3e en 4e plaats tus sen Rusland en Portugal. 9.15 uur nieuw avontuur van twee jongens in de se rie „Route 66". 10.05 uur de Zuidafrikaanse organiste en showgirl Cherry Wainer treedt op. 10.25 uur actualiteiten. Ned. 2 KRO 8.01 uur amusementsprogramma „Zomercarrousel 1966", tweede aflevering. 8.45 uur Engelse documentaire over Hongkong, het „balcon van China". 9.25 uur aflevering van „Hazel": „Het telefoonnum mer". VANAVOND TE HOREN iilrersum I AVRO 7.10 uur sport. 7.30 uur westernmuziek. 8.05 uur optreden van het Pools Radio-symfonieor kest. 9.05 uur voetbalreportage uit Londen. 9.20 uur muziek door het Festival-orkest van de BRT. 10.00 uur Wageningse studenten vertellen van hun an- derhalfjarige wereldreis ter bestudering van rijst. 11.00 uur nieuwe platen met toelichting. Hilversum II NRC 7.30 uur Leger des Heilskwartiertje. 8.00 uur amusementsprogramma voor de donderdag avond. 10.00 uur de Chr. Koorvereniging Deo Cantemus zingt liederen van Joh. de Heer. 10.15 uur avondoverdenking. 10.45 uur Heinz Wunderlich bespeelt het orgel in de Haarlemse St. Bavo. 11.15 uur Weerwoord, kroniek van kunst en stijl van leven. JUFFROUW JONES UIT BRIGHTSTEAD Uoor §y 1 JAN H. ÊEXHOUT 35 Zeg Jenkins, heb je al iets over dat geld gehoord? Geld... O. u bedoeltMaar hoe weet u dat? Van juffrouw Jones. Nog niets van vernomen, meneer. Gaat het niet om vijftienhonderd gulden? Jawel meneer. Als ze je er morgen om vragen zouden, zou je dan kunnen betalen, Jenkins? Ik heb nu zeshonderd gespaard, meneer. Het zou on toereikend zijn. Ik zou mijn motor verkopen. Die moet je houden, Jenkins. Mocht het nodig zijn, klamp mij dan aan. Ik leen je het tekort renteloos en op lange termijn. Neen, neen, ik zal het graag doen, Jenkins. O, meneer.. Graag, herhaalde Huil. Ik wist het van juffrouw Jones, ja. Zij heeft een tere plek voor je. Hoe vind je haar? Vreemd èn een schat! zei Jenkins. Waarom vreemd? Ik weet het niet, niet, hoe het te zeggen... Het komt misschien omdat zij zo sterk is, lichamelijk sterk. Zij doet voor geen man onder. Ik wou Minny... dat spichtig ding, het meisje van juffrouw Jones, u kent haar.... ik wilde Minny helpen met het wegsjouwen van een overvol gevulde zinken asbak... allemaal zware sintels... Dat was de vorige winter. De bak moest buiten het hek gezet worden. Ik lichtte er eens aan. kon de vracht amper van de grond tillen... Toen kwam juffrouw Jones erbij. Neen, meneer Jenkins, zei ze dat is niet nodig, dat doe ik. En juffrouw Jones pakte het geval op alsof het niets was en droeg het in één ruk om het huis heen naar de grote weg... Maar, neen, dat is toch ook niet het., vreemde... Ik kan het niet zeggen, meneer... het is iets... iets... Ik denk soms, dat zij ongelukkig is, ik heb soms medelijden met haar en weet, neen. weet toch niet, waarom dat zo is... Ik voelde het reeds voor de moord zo... Die moord... Wat ellendig voor haar! En wie is de moordenaar! Heb je daar wel eens over nagedacht. Jenkins? Denk je, dat hij door het raam naar binnen geklommen is, dat hij iemand was, die van bulten kwam...? Ik..., ik weet het niet, meneer. Acht je het niet waarschijnlijker, Jenkins, dat wie deze beestachtige moord deed, in het huis van juffrouw Jones., woont...? Ik voor mij geloof in deze waarschijnlijkheid, Jenkins en... in de stad gelooft men het eveneens... Wist je dat, Jenkins? Ja? En hoe weet je het dan? Dat van de stad weet ik al geruime tijd, meneer. En meneer Neels weet het en meneer Lister en meneer Harper. Hoe ben jij ermee op de hoogte gekomen? Jenkins genoot ervan, dat meneer Huil hem tutoyeerde en een schie lijke vergelijking tussen Huil en notaris Brooks viel uit in het voordeel van de eerste. Op mijn kantoor, verklaarde Jenkins. Van mijn collega's. Maar niemand neemt aan, dat ik het gedaan zou hebben. Er zijn er alleen maar een paar, die me eigenaardig aankijken... Ik heb het niet gedaan meneer. Ik niet. Weet ik, Jenkins, zei Huil. Ik beticht niemand. En toch denk ik ongeveer zoals de stad denkt... Heeft een der drie heren tegenover jou over het gepraat in de stad iets uitgelaten? Neen. Hoe kom je aan het idee, dat zij evenals jij... Je kunt het toch zo maar zien meneer! Neen, u niet, u hebt hen niet voor de moord gekend. Zij waren toen geheel anders, geheel andere mensen, meneer Huil. Na de maaltijd werd er geconverseerd. Ik deed er niet zozeer aan mee, hield me meestal afzijdig, want hoe kan ik over bijvoorbeeld politiek oordelen, ik ben er te jong voor... Ik bedoel maar, meneer, dat er contact tussen hen bestond. Nu is er geen sprake meer van, er wordt zwijgend afgegeten en zwijgend naar de eigen kamer gegaan... Enfin, u ervaart het immers elke dag. Zelfs een vriendelijke vraag van u ontvangt niets dan een afgemeten antwoord. Waar of niet? Zij hebben zich als het ware ommuurd en ze zijn bang. Ze wantrouwen elkander. Mogelijk zelfs u. Ze zijn nerveus, je ziet het aan hun ogen en aan hun bewegingen. Dat geldt voor alle drie. Het meest nerveus is meneer Lister. U moet er eens op letten, hoe hij die lange, witte handen van hem opendoet en dichtknijpt. Dat deed hij vroeger nooit. En hoe raar zijn ogen staan. Vroeger waren ze één en al rust. Wat merk je op aan meneer Neels? Zijn zwijgen... hij die anders een drukke spreker is... En nu dat krampachtig toe-zijn van zijn mond en in zijn blik dat verbetene, dat evengoed achterdocht kan betekenen als iets anders. En meneer Harper? Dié...!! Je hebt niets met hem' op. Wordt vervolgd BfftCREN SRTURHOS SffCXE IEPEREEN...CM ^Il5EKKeN **URR NffffROE ff0ROE.' op inkomstentotaal van rond LONDEN De Britse regering heeft woensdag bij het parlement ee wetsvoorstel ingediend, dat een einde moet maken aan de activiteit va piratenzenders. Volgens dit voorstel zal het voortaan verboden zijn vanaf schepen, vliegtuigen en installaties in zee uitzendingen te verzorgen. Britse burgers die aan dergelijke uitzendingen meewerken ook degenen die reclame voor hun produkten laten maken krijgen zware boetes. Men verwacht dat het voorstel volgend jaar maart van kracht zal worden. Deze maatregel treft tien piratenzenders, die populaire muziek en reclame uitzen- re redenen vrijstelling verleend (totaal den vanaf schepen en verlaten fortificaties buiten de territoriale wateren. eiL!ra ï,Ürl?£tf£i d™«°W*'owvll Het aantal luisteraars wordt geschat op totaal achttien miljoen, of ongeveer aanslagen werd in totaal ruim 9-000 een Herde van de volwassen hevolkine van Eneelanrt toegekend. Er gingen 1.290 dwangbevelen Jl aerae van ae volwassen oevoiKing van tngeiana. de deur uit voor een totaal bedrag van °m de bestaande behoefte aan populaire muziekuitzendingen te bevredigen 26.500. Aan achterstallige posten vm de| overweegt de regering plannen voor een non-stop-programma van lichte heffing 1964 en voorgaande jaren werd grammofoonplaten, dat dag en nacht te beluisteren zal zijn, te verzorgen door in 1965 in totaal bijna 57.700 geïnd. I de BBC. DffNf... VffN VLffKBV ESN StSSCNO EELUH U/TEEH WREEMP PISTOOL...ENHOPPV VffCT NffffR. 3.846.'586 waarvan 3.432.264 uit nafi'.: ram 3.00 Nieuws. 13.15 Actualitei ten. 18 25 Weekend-wegwijzer: gevarieerd programms !9.05 Gesproken brief. 19.10 Sport pa- dio-symfonle c Hst. 21.05" Reportagz wereld kampioenschappen voetbal 1906 21.20 Festival-orkest van de BRT en solisten. .1.48 Lich te urammofoonmuziek uit Boe dapest. 22.00 Reisindrukken 22.50 Nieuws. 22,40 Actualitei ten. 23.00 Stereo: Nieuwe gram- mofoonplaten. 23.55-24.00 19.30 Nieuws en woerpraatje. 13.iO Radiokrant. 19.30 Muziek van bet Leger des Hells (gr) .0,45 Klassieke kamermuziek lgr.). 20.00 Donderdagavondmo- TELEVISIE VAVWOM» t kort. 19.01 Klaas Eurovisie: Wereldkampioen- kampioenschappen voetbal g plaats (20.15-20.25 gramma. 22.25 AVRO's Televl- der. NTS: 22.40-22 45 Journaal 11. MTS; 20.00 Documentaire .•an de Britse Kr-ionkolonie longkong.2L25 Hazel. 22.00 Koor 22.15 Avondoverdenklnc Nieuws en herhaling 22.30 SOS-be-ichten. bespreking. 22 eert. 23.15 Kr< Rtiiio MO It f, E\ <r tmmofoonmuziek Z3.55-24 n< mofoonmuzlek Nieuws.) 9.00 Informatief pro- weggebruikers. 933 Waters tan den. VPRO: 9.40 Morgenw'1- ding. VARA: 10.00 Operamuf 11.00 Nieuws. Voor de Klaveelmbelrecltal 12.00 Lichte iiistrumen- land- i 12.27 Mededelln. uw. 12.40 BF-telspeT 12.53 Ac tualiteiten. AVRO: 13.00 13.10 Journaal en 30 Vakar programma met muziek uit verschillende plaatsen in ons land. 14 30 Lichte eraramofoon- muzlek. 15.20 Volksmuziek van de Chinese volksrepubliek. 15.45 Stereo: Licht instrumen taal ensemble. VPRC 16.00 Nieuws. Aansluiten^ Thuis, praatje. 16.30 Holland Festival 1968: Berlljns Filharmonisch or kest. 17.21 Klassieke grammo- 17.30 uw, 11.40 Stereo: I Hllvert 7,00 Nieuws. 7.10 Hsl levende mfoon 11, 298 7.10 Hü woord. 7.15 Lichte gram (7.30-7.32 Nleut Overweging. 8 00 Nieu Voor de ieugd. 8 V) :ienen. 11.40 Licht» dingen ziek. Hilversum III. 240 FM Kanalen. NRU/AVRO: 9.3» Nieuws. 9.02 Vrolijic ochtend- Srogramma. Om 10.00 en 11.00 leuws.) 12.00 Nieuws. 12.02 O- perettcmuziek (gr.). NRL'/NCRV 13.00 Nieuws, eventueel actualiteiten. 13.02 Zuidamerlkaanse klanken (gr.). 13.30 Jazzmuziek. 14.U0 Nieuws. 14.02 Licht gevarleerJ platen- NRU/AVRO: 16.00 Nieuws' 16.72 Licht gevarieerd muziek programma (opn.). 17.00 Nieuws. 17.02-18.00 Gevarieerd platcnprogramma vo-< outomo- I in i:\isu: I MOBcffli O - .NTS -900.1,40 reportage van de van de vierdaagse

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 7