TV RADIO Boy's Big Band met jazz Holland Festival m Commentaar Geen akkoord kleuren-t.v. Rechtstreeks voor radio en t.v. Bouwwereld achter minister Bogaers Puzzelhoek Chauffeur rampbus in Innsbruck veroordeeld 9 MAANDAG 11 JULI 1966 en OSLO Een speciale commissie vai. het internationale raadgevende comité voor radiocommunicatie heeft in een rap port meegedeeld dat het haar onmogelijk is gebleken overeenstemming te bereiken over een enkel kleurentelevisie-systeem voor geheel Europa. Dit betekent volgens waarnemers dat de kans op Europese uniformiteit op het vlak van de kleu- ren-tv vrijwel verkeken is. Europa is in twee kampen verdeeld. De ene partij i£ voorstander van het Franse systeem Se- cam-3 en de andere hangt het Westduitse systeem Pal aan. Nederland behoort tot de laatstgenoemde groep. Russen belonen mevrouw Wilson LONDEN Mary WHson, de vrouw yan de Britse premier, heeft een cheque van vijfhonderd gulden ontvangen van het Russische regeringsorgaan Izwestia. Het blad honoreert hiermee het afdruk ken van een gedicht dat mevrouw Wilson enige jaren geleden maakte en dat al eerder in Londen was gepubli ceerd onder de titel „Na de bom." Mary Wilson heeft de cheque ter beschikking gesteld van een vereniging die geestelijk gehandicapte kinderen helpt HILVERSUM „Eindelijk", zeggen de liefhebbers, „is het zo ver! Jazz in het Holland Festival! Een heus concert met uitgezochte solisten door Boy's Big Band te geven in het Amsterdamse con certgebouw." En: „Boy's Big Band is van ons", zegt de VARA, „en dus zullen wij dit evenement meteen aan het hele Nederlandse volk laten horen en zien. Vandaar op de avond van woensdag 13 juli a.s. een directe uitzending over radio en televi sie". Nu was het voor de VARA geen ve sing, dat deze uitstekende en al eens bekroonde band van de chirurg Boy Ed gar in het Holland Festival mocht optre den: zij heeft dit zelf in overleg met de organisatoren bewerkstelligd. Wie het onderste uit de kan wil heb ben, moet woensdagavond van 8.35 tol 9.20 op de radio afstemmen (Hilversum I) en van 10.05 tot 10.35 op de televisie (Ned. I), dan hoort men het hele concert. Er treden drie solisten op: de grote Amerikaanse jazz-zangeres Abbey Lin coln, haar landgenoot de tenorsaxofonist Ben Webster en „onze" in Duitsland kende Greetje Kauffeld. Een eer Greet je, een bittere pil voor Rita Reys, die eens in Amerika werd uitgeroepen tot „de koningin van de jazz". Trotse VARA zorgt voor reportages radio en tv-redactie) Minder geld niet verantwoord (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Minister drs. P. C. W. M. Bogaers kan rekenen op steun van de gehele bouw nijverheid (werkgevers en werk nemers) wanneer hjj in de be sprekingen over de rijksbegroting 1967 en over de bezuinigingen, die dit jaar moeten worden doorge voerd vastbljjfthouden aan het bedrag van ongeveer 2 miljard dat dit jaar voor de woningbouw is uitgetrokken. De eensgezindheid van de bedrijfs tak iö gegrond op verschillende mo fleven. De werknemers zijn bevreesd, dat zodra men gaat bezuinigen de bouw nijverheid zoals in het verleden al meermalen is geschied het slachtoffer zal worden, hetgeen een volledige werkgelegenheid in deze bedrijfstak ernstig in gevaar zou brengen. Boven dien acht men het ook in werknemers- kringen van het grootste belang, dat Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. nu en dan 4. gast, 7. verlegen, 8. stad in Noorwegen, 10. water in Friesland, 12. verdikking der opper huid, 14. oorzetsel, 16. de fijnste veren, 18. laagte in de Sahara, 20. slede, 21. onverschillig, 23. zijtak Donau, 25. akelig, 27. vreemde munt, 29. voorzetsel, 30. ge noeg gekookt, 32. lidwoord 34. Europe aan, 36. zijtak Elbe, 38. getroffen, 40. gebruikt men voor het land, 42. familie lid, 43. wild zwijn, 45. ik (Lat), *7. bars, 48. hoffeest. Verticaal. 1. muzieknoot, 2. niet gesloten, 3. muzieknoot, 4. oude leng temaat, 5. meisjesnaam, 6. buitenhaven, 7. reinigingsmiddel, 9. stuk hout, 11. Godin van de twist, 13. zijtak Douro, 15. pluim van een vogel, 17. rivier in Normandië, 19. deel van een chel, 22. het .hip der -'-rgonauten, 24. plaats in Gelderland, 26. meisjesnaam, 28. bloem, 29. vluchtheuvel, 31. behoeftig persoon, 33. dus (Lat.), 35. verfstof, 37. bij elkaar behorende voorwerpen, 39. voorzetsel, 41. arbeids- eenheid, 44. vers (afk.), 46. gebod. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. Wierden-Aa, 2. Espel - Dora, 3. Ee - Engelen, 4. Sr.-Noë-leed, 5. Perk-linde, 6. pose-dagge, 7. Amer-reeel., 8. ren-pol-lid, 9. taks-piste. Vert'caal: 1. Wc:sp-part. 2. Isère-om-ea., 3. Epen Ts-enk. 4 ren-o- ker-ps. 5. dl-Geldrop. 6. Ede-Lia-Eli, 7. nol-engels, 8. ar-eed-geit, 9. aandeel-de. de minister in staat zal worden gesteld de 125.000 woningen, die hij in het bouwprogramma voor dit jaar had op genomen, te doen bouwen. De beschik bare overheidsgelden zijn in feite al te weinig, omdat behalve de grond- kosten ook de bouwkosten nog steeds stijgen. Slechts een verhoogde effi ciency en een nog sterkere concen tratie in bouwstromen, waardoor de continu-bouw verzekerd is, kunnen de schade van de hogere kosten be perkt houden. De werkgevers zijn vooral bezorgd, dat het contingent particuliere wonin gen dit jaar niet kan worden gebouwd. Men heeft al meermalen bij de be windsman aangedrongen op een rege ling, waarbij de hogere grondlasten voor particuliere bouwers door een overheidssubsidie kunnen worden op„- gevangen. Nog vorige week werd van de zijde der particuliere bouwers ge wezen op de noodzakelijkheid, dat er iets moet gebeuren. Men stelde toen o.a. voor het aantal woningwetwonin gen, dat dit jaar is „gepland" met 15.000 te verminderen, zodat de dan vrijkomende gelden in de vorm van subsidie aan de particuliere bouw ten goede zouden kunnen komen. Zorgelijk De situatie is al zorgelijk genoeg, deelde men ons van de zijde der aan nemersbonden mede. De bewindsman doet er goed aan het been styf te hou den, want anders komt er aan van voorgenomen bouwprogramma dit jaar en volgend jaar niets terecht en de prognose van de heer Bogaers, dat de woningnood in 1970 tot het verle den kan behoren zal dan worden ge logenstraft. Men meent in kringen van de bouw nijverheid ook, dat de heer Bogaers zijn wens om de huurverhoging van 10 procent per 1 januari a.s. te reali seren niet mag laten vallen. Het huur beleid van de minister is vastgekop peld aan het subsidiebeleid en daar mede is de Tweede Kamer akkoord gegaan. Het is natuurlijk in de politiek altijd mogelijk om op een genomen beslissing terug te keren als de om standigheden zich wijzigen, maar ook het kabinet-Cals is in zee gegaan met het verlenen van de hoogste prioriteit aan de woningbouw en naar de des kundigen ons verzekerden zal het woningbouwbeleid ernstig worden ge schaad als de huurverhoging opnieuw zal worden uitgesteld. De minister heeft bij de kabinetsformatie al een veer moeten laten door een kleinere huurverhoging te aanvaarden dan aan- vankeliik in de bedoeling lag en ook in zijn nota over het huur- en subsi diebeleid was aaneekondigd. het is niet nodig, dat hii thans opnieuw vooraan gaat lopen in het bezuini gingsplan. dat de ministers moe ten doorvoeren om de gestoorde financiölp situatie weer in evenwicht te brengen. Twee helikopters zijn gisteren boven Alexandrië met elkaar in botsing geko men en neergestort. In totaal zes mensen verloren hierbij het leven. De toestellen behoorden waarschijnlijk tot de Egypti sche luchtmacht. jazz-muslci om In 1960 éénmaal op te treden tijdens een Nederlands jazz-con cert In het hoofdstedelijk Concertge bouw. Dr. Boy Edgar trad op verzoek van de musici als leider op. Hij deed dit uit louter liefhebberij. De VARA toonde zich geïnteresseerd en liet de band bestaan doordat zij in het winterseizoen regelmatig studie-opna men van haar muziek uitzond. Boy Ed gar gaf het ensemble een „eigen gezicht" door de gebruikelijke swing naar eer duidelijk eigentijdse modulatie te voe ren. De bezetting van het orkest is uniek in de geschiedenis van de jazz: 5 trompet- 99 Ik dacht CVK/IKOR hebben gisteravond het wegens zenderstoring uitgestelde Op spraak-gesprek over de genade op het scherm gebracht. Wij hebben nu kun nen vernemen, waar het met de defini tie van dit woord verder heen ging. Het bleef een vrij vaag gesprek, waarbij driftig gestelde vragen alleen maar op tafel werden gegooid en (bij wat verwarde uitrafeling) slechts op één punt werden behandeld. Dat is steeds weer een bepaalde zwakte in dit programma: er wordt te veel opge haald en de tijd voor uitpraten is te kort. Wel viel het ons ook deze keer weer op, dat het stopzinnetje „ik dacht", dat tegenwoordig zo „in" is, voortdurend de woorden „ik geloof" vervangt. Maar gesprekstof voor de huiskamer blijven deze conversaties altijd. Zowel zaterdag- als zondagavond bleef via de televisie de lichte toets de overhand houden. Het groots opgezette variété uit Moskou bleek meer ge routineerd en if dan spectaculair te zijn: het was een mengeling van circus en show, met wat kinderlijk aandoen de folklore ertussen, zoals de Russen dat plegen te doen. KRO's Volendamse serenade was, wat men ervan mocht verwachten: liefhebbers van dit genre zullen heb ben genoten. Het verliep alles gladjes i keurig ingestudeerd. De NTS besteedde veel tijd aan de vertoning van Hoofts Warenar, de voorstelling voor het Holland Festival, waarover wij reeds eerder schreven. De in modernisering nogal rauw aan komende taal, een tikje hinderlijk aan gepast aan specimen van de huidige tijd, kwam in de huiskamers naar onze smaak vrij storend terecht, maar de opvoering op zichzelf liet technisch niet te wensen; ook de beeldkwaliteit was zeer goed. In Knokke heeft de Nederlandse ploeg het opnieuw uitstekend gedaan. Het viel wel te verwachten, dat ons ten, 4 trombones, 7 saxen, een 4-mans ritmesectie met twee bassen. Boy Edgar gold voor de oorlog al als een vooruitstrevend Jazz-musicus, hoewel zijn medische loopbaan hem boven al ging. Voor het niveau van zijn composi ties en arrangementen, het leiden van het orkest en het daarin bijeenbrengen van vooraanstaande musici wier eigen identiteit bij de band goed tot uitdruk king blijft komen, kreeg hij in 1964 de grote prijs van de Nederlandse Jazz. STRIJDBAAR Abbey Lincoln, die voor deze gelegen heid overkomt uit Amerika, is behalve een groot Jazz-zangeres ook boodschapster: zij is een van de gekleur de strijdsters voor rassengelljkneid in haar vaderland en daarvan gaf zij enkele jaren geleden, toen zij In Amsterdam optrad met de groep van haar echtgenoot de drummer Max Roach in het zingen van „Freedom now" sterk uitdrukking. Abbey, die eigenlijk Anne Marie Roach- Wooldridge heet, begon haar carrière als fotomodel. Pas na haar 25ste jaar werd zij jazz-zangeres. Dikwijls schrijft zij ook haar eigen teksten. Ben Webster, die al 55 jaar oud is, heeft tot 1942 in befaamde Amerikaanse orkesten (o.a. dat van Duke Ellington) gespeeld en trad daarna veel als solist r ook met een eigen groep op. Hij is creatief musicus, een van de grond leggers van de moderne stijl der te norsaxofonisten en vooral beroemd zijn vertolking van „balads". WELBEKEND Het is niet toevallig of or.- speciale redenen, dat Boy Edgar Greetje Kauffeld heeft uitgenodigd om als soliste aan dit festival-concert mee te werken. Want hoewel Greetje's voorkeur aanvankelijk uitging naar het populaire en sentimente le liedje, ontdekte de West-Duitse pianist Horst Janowski, dat haar lage stem zich heel best leent voor jazz. Heimelijk hield Greetje daarvan -al heel veel en daarom heeft zij zich ook in deze tak var zangkunst bekwaamd. Anderhalf jaar geleden maakte zij ken nis met Boy's Big Band, en van toen of aan heeft zij vele studio-opnamen met de musici gemaakt. Nooit echter trad zij met deze band in het openbaar op: dat zal nu, als bekroning van het werk, woensdag de eerste keer zijn. JUFFROUW JONES kit BRIGHTSTEAD JAN H, ZWHOUT '-lil Een nieuwe foto van de in Duitsland wélvaren de Greetje Kauffeld, die woensdag naar Nederland over wipt om tn het Holland Festival te zingen bij Boy's Big Band, die het eerste jazzconcert zal geven in deze jaarlijkse manifestatie. Tot nu toe was de jazz taboe tn de concertenreeks. Greetje heeft al vaker bij deze band gezongen, maar uitsluitend bij studio-uitvoeringen. Haar eerste optre den met de band in het openbaar wordt door de VARA rechtstreeks via radio en televisie uitgezonden. Het is voor Greetje dus dubbel en dwars de moeite waard om er even voor over te komen. vyftal met jeugdig élan de Franse groep aankon: er werden dan ook zoveel jury-punten gegeven en de afstand tussen Nederland en Engeland (tot dan toe aan de top) werd dermate groot, men er voor de goede verhouding voorlopig maar wat van liet vallen. Een finaleplaats zit er voor Neder land met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid in. Het was onmid dellijk merkbaar dat de Nederlandse bijdrage fors insloeg: het applaus, dat vooral Martine Bijl, Karin Kent en Ronnie Tober ten deel vielwas heel wat guller dan het weinig geïnteres seerde publiek, dat met verveelde ge zichten door de camera's werd gevan gen, eerder had opgebracht. Woensdagavond zal Nederland uit komen tegen Italië en daar kan nog een verrassing inzitten: deze ploeg heeft zich nog niet laten horen. Intus sen is Jan Theijs weer de prima pre sentator. INNSBRUCK De Nederlandse chauffeur J. Groenenboom uit Baren- drecht is door de rechtbank in Inns bruck veroordeeld tot een voorwaar delijke gevangenisstraf van een jaar met een proeftijd van drie jaar. Zo als bekend was Groenenboom de chauffeur van de bus, die vorig jaar op de bergweg van de Zirlerberg verongelukte. Vier passagiers vonden toen de dood. 22 werden gewond. De rechter overwoog, dat de ver dachte als beroepschauffeur had moe ten weten dat zijn bus technische ge breken vertoonde. Zijn verdediger, dr. Larcher had vrijspraak of een mild vonnis gevraagd. t een technisch onderzoek is ge bleken, dat de autobus in orde was voor tochten in de lage landen. Maar voor de bergwegen in Oostenrijk was de remcapaciteit onvoldoende. De bus had een dubbel remstelsel moeten hebben. Het onderzoek wees verder uit, dat de chauffeur in de derde versnelling naar beneden was gereden, terwijl hjj Brandstichting in Joods kantoor BERLIJN De toegangsdeur tot het kantoor van de Joodse gemeente in West-Berlijn is zaterdagmiddag in brand gevlogen volgens de politie nadat zich een explosie had voorgedaan. De politie denkt dat er een molotov-cocktail de deur was gelegd. Een 18-jarige jonge man die tijdens het doven van het in de buurt aantekeningen stond te ken, is aangehouden. Dé laatste tijd zijn diverse malen op muren en trottoirs in West-Berlijn hakenkruisen en anti-semi- tische leuzen geklad. had moeten schakelen naar de twee de. Aan het begin van de scherpe af daling van de Zirlerberg staat een geel geschilderd waarschuwingsbord met een doodskop en het advies op een lagere versnelling over te schake len. Volgens een bewering van pas sagiers moest de bus zelfs op de reis door Duitsland als een „rijdende schroothoop" worden beschouwd, zo meldt AP. Groenenboom is bij het ongeluk zelf zwaar gewond. Hij loopt nu nog op krukken. Claus: danki foe sopi PARAMARIBO Prinses Beatrix en prins Claus hebben zaterdag een bezoek gebracht aan enkele bosneger dorpjes in het Marowijne-district. In een van dit dorpjes bood een oude bosnegerkapitein prins Claus een fles champagne aan. „Danki foe sopi" (dank voor de drank), zo zei prins Claus in goed Surinaams tegen de oude man. Gouverneur De Vries die het prin selijk paar vergezelde vertrouwde het maar half. Hij vroeg dan ook of de kapitein die fles gesmokkeld had. Er komt hier namelijk veel drank ille gaal binnen uit het nabij gelegen Frans Guyana. De oude man schudde toen verontwaardigd het hoofd. Maar toen Claus bij het vertrek hem een hand gaf klaarde zijn gezicht op en vergeten was de opmerking van de gouverneur. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS 7.00 uur reportage van openingsceremonie wereld kampioenschappen voetbal in Londen. 7.30 uur reportage voetbalwedstrijd EngelandUru guay uit het Wembley Stadion. 9.15 uur speelfilm over kidnapping (goedgekeurd voor alle leeftijden) „Morgen om tien uur". 10.35 11.20 uur reportage van het Knokke-festival: Engeland en Duitsland in 't geweer. 11.20 uur sport. Ned. 2 VARA 8.01 uur samenvatting van de speelfilm „Haakjes en oogjes", een vakantie-avontuur. 8.30 uur kunstrubriek „Uit Bellevue". 9.15 uur aflevering van Rawhide: De boevenwagen. VANAVOND TE HOREN 8.05 uur opera „Andrea Chénier" van Giordano, stu dio-uitvoering met Nederlandse en Italiaan se solisten. 11.00 uur Meta de Vries in haar platenprogramma. Hilversum II NCRV 7.30 uur geestelijke liederen. 8.00 uur populaire muziek voor strijkorkest. 8.30 uur „Een zeer bijzonder sap", documentaire over de uitvinding van de insuline, laatste afle vering in de serie „Strijd tegen het lijden". 9.30 uur Kon. Militaire Kapel speelt. 9.50 uur populaire gevraagde muziek. 11.20 uur amusementsmuziek. 21 Hoofdcommissaris Fenwick staarde voor zich uit en vin gerde aan zijn snor, terwijl inspecteur Griffith in het huis op zoek was naar Harper. ...Tja, dacht Fenwick, daar had je het alweer: slapen. 25e hadden allemaal geslapen. Tjonge, wat sliepen de mensen hier. Ze sliepen nog als als het ware aan hun voeteneind een moord op een eveneens slapende werd gepleegd. Slaap, kindje, slaap... En de slaap moest hun alibi verbeelden, maar was het niet. En geen schijn van een motief. Is er een motief, dan kan de verheldering beginnen. ...Harper, die zo dadelijk te verschijnen stond, zou ook geslapen hebben, dat viel op duim en vingers uit te reke nen. Waarom zou Harper niét slapen? De slaap is een weldaad voor de mens. En waarom vergat juffrouw Jones een tweede kopje thee te brengen...? Misschien zat zij ook te slapen, nu, in haar keuken. Het weer was broeierig. Er zou onweer van komen... ...Een moord. Hij moest die moord uitpluizen. Doch nergens een hou vast. In zijn jeugd had hij naar een soortgelijk geval verlangd. Zijn verlangen was onvervuld gebleven, stierf. Nu hèd hij een moord en geen verlangen. Als een blinde tastte hij in het duister, tastte, tastte... Hij zou een massa geluk moeten hebben. Geluk. Een raar woord hier. Moord. Moord in Brightstead. Zo iets als een moord in de hemel. De pers zou zich roeren. Brightstead. Stad van dertienduizend zielen. Eén dier dertienduizend was door een kwade hand de dood ingezonden. De pers zou van de politie eisen, dat- Het voordeligst was, ook maar te slapen. Fenwick tilde het lege kopje naar de lippen. Op dit ogenblik verscheen inspecteur Griffith met de heer Harper. Fenwick deed alsof er toch nog iets in dat kopje was. En toen gordde hij zich aan. Met een gebaar duidde hij Harper diens plaats. Met een air van onverschilligheid zeeg Harper in juffrouw Jónes' armstoel. De stoel was groot en breed. Harper klein. Harper zonk er letterlijk in teloor, wat hem in zijn gemelijkheid leek te fnuiken. Fenwicks ogen monsterden hem schattend, een schatting, welke door de beïnvloedingen van buitenaf niet hoog lag en, nu Harper in levende lijve zichtbaar was, nog meer daalde. Harpers pupillen gluipten, gingen van Fenwick vandaan, gluipten weer. Je moest aan een ondier denken... een rat, waarachtig een rat.. Juffrouw Jones had gelijk gehad. ...Neen, corrigeerde Fenwick zich, zo iets mocht hij niet denken. Men kon de meeste mensen met enig dier vergelij ken. Had hij niet eens ergens het portret van een mondaine dame gezien met ernaast afgedrukt de foto van een tijger kop? Dame en tijger vertoonden een frappante gelijkenis. Dat Harper iets weg had van een rat, dat kon Harper niet helpen. Neen, er niet dieper op ingaan, verbood Fenwick zich. Nuchter bezien was Harper een mens onder mensen en waren vooroordelen uit den boze. Het enige recht dat hij had ten opzichte van Harper was: waakzaam blijven. Commissaris Fenwick kuchte, vroeg Harper antwoord op de gebruikelijke voorvragen. Harper voldeed aan het verzoek. ...Onaangename stem, dacht Fenwick, beslist als het ge blaat van een schaap of een géit... een rat die blaatte... Meneer Harper, zei Fenwick met iets vlijms in de stemtoon, één der bewoners van dit huis is vermoord. U kent hem: notaris Brooks. U kent hem toch? O ja, zei Harper. Vond u hem inschikkelijk? Heb ik nooit over nagedacht. Sprak u hem zo nu en dan? Neen. Dus nooit bij hem in de kamer geweest, bijvoorbeeld op visite...? - Nooit. Hoelang woont u reeds in dit pension? Vijf jaar. Ja, het is bij juffrouw Jones uit te houden. Zij verwent haar commensaals. Ze verwende hém. Hem? Wie? Wordt vervolgd DE BENTSTEEfcïAlCtANVcL U rv»cTPp( DE KUNT ODEN 0P I^TOeWU-T iHBTMOMBMrT IK ZAL 3ECPTJD iCATBRICK NAAeOEBUIM- 1 AANKOMT. TE HAVEN A SRENXSEtJ. JNStfCOELG heeet het eorrrm- S&//P PE PfirtPWUMS VENPO&? Jnftffrt DE T/ME-JDP IS ~7E£(/& "W 1 K WAAS HET NIET.' IK KEVIE I PROCEDURE OM DE CAMR- I KRING TE BETREDEN NIET P.35 Nabeschouwing van oe Ronde van Frankrijk. 19.45 Overheidsvoorlichting. 20.00 Nieuws. 20.05 Omroepoikes', >al 1966). 22.30 Nieuws. 22.*0 Iktualitelten. 23.00 Licht mu- iekprogramma (gr) 23.55-24X10 21.30 Koninklijke Militaire Ka- oel. 21.50 Klassieke en moder- ->e grammofaonmuzlck 22.15 A- vondoverdenking 22.30 Nieuws •n herhaling SOS-bertcb'cn 22.40 Boekbespreking 22 50 Pia norecital 23 20 Lichte gramtr.o- '.oonmuzlek 23.55-24 00 Nieuws TELEVISIE VA.MAVO MI Vaak. 19.05 Flipper. TV-film voor de jeugd. 19.30 Eurovisie: Wereldkampioenschap voetbal: Engeland-Uruguay. (20.15 2025 Journaal en weeroverricht). 21.15 Morgen om tien uur. 'ilm. 22.30 Journaal 22 35-23.20 Song ■■■no-oM de Ronde Draadomroep 935 Waterstanden. 9 40 Ir. mentale operafragmr ;verv.-gr). 10.00 Voor de I ters. 10.10 Arbeidsvltan (gr). (11.00-11.02 Nieuws) •Stereo: Metropole-orkest. 1227 Mededelingen t.b.v. land tuinbouw. 12.30 Voor de i Voor de kinderen. 15.30 V^or Ie vrouw. 15.00 Nieuws lo.ol Lichte grammofoonmuzick. Tussen 15.30-17.00 Rechtstreek se reportage van de Ronde van Frankrijk). 17.15 New York calling. 1720 Lichte frammofoonmuziek voor Jr tle- Hilversv i, 298 ui. tv nu 7.10 Meditatie 715 Lichte grammofoonmuziek. .7.30-7.32 Nieuws). 7 55 Overwe ging. 8.00 Nieuws 8.10 Voor ie .tinderen. 8.30 Nieuws. 8.32 Va- antletlps en Informatie voor 0e vrouw 10.00 Moderne a- •k (gr). 1100 Voo* de KRO: 11.31 Lichte gra ;k (Stereo) 12.20 Voo de eren. 12.27 Land. cn tutn- 'uwmededellngen. 12.30 euws 12.40 AktuallU'ten haling van zaterdag jl.j. 15._. Er was eens...: variaties op het .hema Ihow. 18.00 Voor de :1e- *en. 16.40 Voor oudere lui'te- i:>ars. t7.00 Voor de cugd. 17.30 Licht orkest met solisten. •8.00 Metropole orkest en zangsolist 1825 Nederlandse en duitse cabaretliedjes. 13.50 Vragenbeantwoording Hilversum III, 340 m. en tM-kanalen. NRU/NCRV -.00 15.00 Niet -rogramma. 16.00 Ileuws. 18.02 II •-'evarlee-d muzle'tprogra 1 TELEVISIE MORGEN 16.00-18.35 Eurovisie: Reportai

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9