Wat neemt u mee op vakantie? KLM vloog goed: alle records gebroken Wij kennen elkaar nog te weinig Burgemeester wilde niet samenwerken Kans op jumbo-jet in 1970 Wilson naar Moskou dan naar Washington r Hunter King Size? Hunter filter? Stemrecht voor allen- of voor organisaties? steenfabriek Uit de Haagse hof geplukt Ruimtestation gelanceerd 5 DONDERDAG 7 JULI 196( Winst f 52,1 miljoen Toekomst is gunstig VS, waarheen? "Yi A de bombardementen op Hanoi en Haiphong vragen wij ons, met de steeds in aantal en invloed toenemende critici van president Johnson, af: wat denkt Washington hiermee te bereiken? Een militaire overwinning eist veel mensenlevens en zal nooit definitief zijn zonder dat een formele oorlog met Noord- Vietnam is uitgevochten. Na het onvermijdelijke vertrek van de Amerikanen uit Vietnam, zal er, onderhandelingen of geen onderhan delingen, toch een chaos ontstaan met een behoorlijke mate van com munistische of Vietcong-invloed. Het bewind van Ky garandeert in ieder geval geen rustig Vietnam. Daarvoor bezit het niet het vertrou wen van het Vietnamese volk. Is al dat bloed gerechtvaardigd wanneer redelijkerwijs veronder steld mag worden, dat Amerika aan de toekomst van Zuid-Vietnam toch weinig of niets kan veranderen? Johnson zegt: we zullen de commu nisten bewijzen dat hun guerilla, hun macht, nog geen recht schept. Amerika zal zijn gezicht niet ver loren hebben. Maar dat is dan ook alles en het verandert aan de fei telijke toestand niets. Vietnam blijft binnen de communistische invloeds sfeer, hoewel misschien in naam neutraal. Soms krijgen we de indruk, dat dit meer in overeenstemming is met de wens van het Vietnamese volk, als het resultaat maar vrede heet. Daar komt bij dat het probleem- Vietnam overeenstemming met de communisten elders in de weg staat. DEN HAAG ,,Het jongste boekjaar is voor de KLM een voorspoedig jaar geweest. We hebben goed gevlogen en we heb ben goed verdiend. De winst van ruim 52 min. en het agio van rond 12 min. (door conversie van onze obligaties) heeft ons een eind verder gezet op de weg naar herstel. Het is een recordwinst geworden: ruim tweemaal zo (Van een onzer verslaggevers) groot als de tot nu toe hoogste winst uit de geschiedenis van ons haar bedryf (in 1956)." Technisch zijn beide projecten te rea liseren. De vraag is echter of dit ook economisch mogelijk is. De kosten van de Jumbo-jet moeten in ieder geval lager zijn dan die van de verlengde DC-8-63 (goed voor 234 passagiers), waarvan de KLM er volgend jaar twee in gebruik neemt. Met deze optimistische opmerkingen kon KLM's president, dr. G. van dei- Wal, gistermiddag zijn persconferentie over het jaarverslag 'P5/'66 begin nen. En hij voegde eraan toe, dat ook het eerste kwartaal van het nieuwe verslagjaar uitstekend is verlopen. „Vooral in mei hebben we heel, heel goed gevlogen". Het verliessaldo, dat aan het eind van de vorige verslagperiode nog 152,1 min. bedroeg, was op 31 maart van dit jaar teruggebracht tot 93 min. Binnen twee jaar hoopt de KLM dit verlies te hebben ingelopen. De voornaamste factoren, waaraan de gunstige ontwikkelingen zijn te dan ken noemde dr. Van der Wal: de groei van het wereldluchtver- voer (njet 18 procent de KLM zag GESPREK OVER VIETNAM LONDEN Premier Wilson van Groot-Britannië zal van 16 tot 18 juli een bezoek aan Moskou brengen, o.a. om met zijn ambt genoot Kosygin over Vietnam te spreken. De aankondiging kwam gisteren als een verrassing nadat eerder op de dag was meegedeeld dat Wilson op 29 juli zijn een daags bezoek aan president Johnson zal brengen. Het gesprek met Johnson zal vooral gaan over Wilsons verklaring dat hij de bombardementen bij Hanoi en Haiphong betreurde omdat burgers eronder lijden. Vandaag zou Wilson in het Lagerhuis de kwestie-Vieinam bespreken. Gisteien werd een anti-Amerikaanse motie van linkse Lahourafgevaardigden op eer besloten oijéenkomst met 214 tegen 46 stemmen verworpen. Oorlogsitwe Vergissen is menselijk, maar met •wenselijk. Vooral niet, als het om grote staalkundige belangen gaat. De geschiedenis verhaalt, dat Troelstra zich na de novemberrevolutie 1918 zei te hebben vergist in het Nederlandse volk. Nu kregen we er dr. Bruins Slot bij. die zegt zich in de jaren veertig te hebben vergist met betrekking tot de Indië-politiek. Hij verzuimde er alleen bij te vermelden, dat hij zich ook vergist heeft in de houding van het AR-kiezcrspubiiek, dat (nu nog) onvoorwaardelijk van mening is dat Indië de oolitiek die dr. Jan Schouten en prof. irr. P. S. Gerbraniy voorston den onder de omstandigheden de juiste is geweest. Wat zouden deze grote politici zeggen als ze nog kennis hadden kunnen nemen van de draai yan dr. Bruins Slot? Ooltgensplaat P Bom Lieverdje Het is wetteloos 'dat pronozems, on der wie veel overjarige, ons aller ei gendom Het Lieverdje regelmatig straffeloos kunnen bekladden, bever ven enz., alsof er geen publiek eigen dom bestaat. Veler rechtsgevoel wordt erdoor gekwetst. En liet wordt stomvervelend ook. De oudste rechten om onze eigendomsrechten veilig te stellen heeft natuurlijk de politie. Maar wanneer deze, door perso neelsgebrek of anderszins te zwaar belast is heeft toch iedere burger het recht en de plicht om zijn (medelei- gendom ie verdedigen? Het publiek moet niet als domme schapen blijven gapen. Den Haag F. B. Weyling Gezagscrisis (7) De beslissing is gevallen en de zon debok gevonden. De moeilijke man in de Amsterdamse affaire is de heer Van der Molen. Volgens mij schuilt burgemeester Van Hall weg achter de hoofdcommissaris. Wie is tenslotte de hoogste nolitiefunctionar.s in de hoofdstad?" Als het politieoptreden faalde dan ligt de verantoordelijk- heid ten laatste maar bij één man. Natuurlijk, er zijn meer schuldigen maar op de hoogst verantwoordelijke komt het éérst aan. En wat eer. behan deling van deze zaken. Menselijke fac toren zijn kennelijk niet mee- belang rijk. De houding die de hoofdcommis saris tot nu toe aannam bij al dit rumoer hij werkt rustig verder verdient mijns inziens alle respect Rijswijk S. A. Bakker desonderhandelingen uitgesloten zijn zo lang de Amerikaanse troepen niet woi- den teruggetrokken. Ook Rood-China heeft verklaard dat er in de Vietnamese kwestie geen middenweg is. Niettemin heeft nu ook de Ameri kaanse onderminister George Ball gezegd dat het Noordvietnamese volk blijkbaar niet meer m een militaire overwinning gelooft. Maar er is een groot verschil tussen een psychische stemming en een politieke beslissing, zo voegde hij eraan toe. Hij wou bepaald geen optimistisch beeld tekenen. De Nederlandse regering heeft met bezorgdheid kennis genomen van de Amerikaanse bombardementen op militai re doelen bij Hanoi en Haiphong. Mi nister Luns beeft dit medegedeeld in ant woord op een schriftelijke vraag uit de Amerikaanse vliegtuigen hebben tal rijke aanvallen gedaan op Noordvietna mese raketbases tussen Hanoi en de Chi- Vijftig gevangen genomen Ameri kaanse vliegers zijn gisteren te voet door de Noordvie namese hoofdstad Hanoi ge leid. Ze werden door de bevolking uitge- de agressieve verkoop, de scherpe kostenbewaking en de verhoging van de efficiency (tegenover een stijging van de produkie met 10 procent stegen de kosten slechts met 1 procent; de vervoersinkomsten vertoonden een toe name van 9 procent). Vermosen Over de vlootvernieuwing zei de president voorts, dat voor het verkeer op de korte afstand thans drie DC-9's vliegen, de vierde komt in augustus en met 12 procent stijgen) de laatste twee arriveren in december. Deze zes toestellen zullen de Vickers Viscounts gaan vervangen, waarvan de KLM er nog zes heeft. Ze zullen dit jaar nog worden overgedragen aan de Ierse Aer Lingus. De elf Lockeed Eiec- tra's zullen worden vervangen door de reeds bestelde tien verlengde DC-9- 30's, die 105 passagiers zullen kunnen vervoeren. Op deze manier wordt een vlootstandaardisatie bevorderd, die de exploitatiekosten aanzienlijk drukt. De steeds voortgaande uitwerking van het efficiencystreven van het be drijf blijkt o.m. uit het feit, dat de personeelssterkte in vier jaar met 25 procent is gedaald tot 13.800 (een verde re inkrimping is niet meer noodzake lijk), terwijl de produktie daarentegen steeg met 33 procent. Grotere efficien cy en omzetverhoging is noodzakelijk omdat de tarieven nog steeds tenden- zen tot dalen vertonen. Dit betekent, dat de opbrengst per ton/km elk jaar met 2 a 3 procent omlaag gaat, on danks het feit dat het prijsniveau vo rig jaar met een kleine 5 procent om hoog ging. Het eigen vermogen is aanzienlijk vergroot. Noteerde men vorig jaar nog een negatief vermogen van 6,5 min. (het verliessaldo was groter dan het uitstaande aandelenkapitaal), thans beschikt men over een positief vermo gen van 119,1 min. Dit werd bereikt door de uitgifte van aandelen door con versie en verkoop 54,4 min.), het agio hierop 12.1 min.) en door de vrijgekomen assurantiereserve 10 min.). Dit laatste bedrag werd verkre gen doordat de verzekering van toestel len geheel in handen van derden is gegeven sinds de premies tot een kwart van de indertijd geldende zijn teruggebracht. Tot een jaar geleden nam de KLM een belangrijk eigen risi co voor eigen rekening. Trekt men van deze posten de 6,5 min. negatief ei gen vermogen van vorig jaar af, dan blijft een positief resultaat van 119,1 min. over. Ondanks die verbetering van de ba lans is het bedrijf er zich echter van bewust, dat de verhouding tussen het eigen vermogen en de uitstaande lenin gen 343,2 min.) nog niet bevredigend is. „Daarom stellen wij het op prijs, dat de regering zich nog steeds voor 100 min. garant wil stellen, hoewel we niet verwachten daarvan gebruik te hoeven maken", aldus dr. Van der Wal. „Ons financieringsbeleid is erop ge richt een zo sterke positie op te bou wen, dat wij in staat zijn voor de finan ciering van de in een verder verwijder de toekomst te verwachten grote in vesteringen in nieuwe vliegtuigen oplossing te vinden". Cijfers dan hebt u de lekkerste grote Amerikaan bij u die er io dan proeft u niet het filter, maar alleen ||l|;i geurige tabak Helaas mag u naar het buitenland maar 1 slof per persoon boven 16 j. meenemen. Enkele cijfers uit het jaarverslag: De totale produktie steeg met 10 pet. van 925,4 min. naar 1015,9 min. ton/km, de vervoersinkomsten stegen op de lijndiensten met 9 pet. tot 621,2 min. en op de bijzondere vluchten met 1 procent tot 32,4 min., de be drijfskosten gingen met slechts 1 pro cent omhoog tot 677,9 min. De bela dingsgraad steeg van 53,6 pet. tot 55 pet. (bij een kritische beladingsgraad van 50 pet.). President Bourguiba aan galadiner Vloot De president doelde hiermee op de Jumbo-jets, straalvliegtuigen voor 400 tot 600 passagiers, die in 1970 zullen komen en waarvoor de KLM zeker voor de Noordatlantische route veel belangstelling heeft (kosten 65 min. per stuk) en de supersonisehe Amerikaanse SST, die waarschijnlijk Opbouw Landbouwschap in discussie DEN HAAG Moeten in de toekomst alle agrariërs recht streeks bestuursleden van het Landbouwschap kunnen kiezen, of moet het stemrecht bij de or ganisaties blijven? Deze vraag is gisteren in de bestuursvergade ring van het schap besproken. Drie standpunten kwamen naar voren: 1. De voorzitter van het Konuiklijke Ne derlands Landbouweomité, i;. C. S Knottnerus. voelt voor rechtstreekse verkiezingen. 2. De commissie die een rappor, terzake heeft opgesteld, bleef bij het stemrecht alleen voor da landbouw en landarbei dersorganisaties. Dit standpunt werd ook gedeeld door de prot. christelijke en de rooms-katholieke landarbeiders bonden. 3. In de Katholieke Nederlandse boeren en tuindersbond wordt over de kwestie ruim gedacht Daar zoekt men naar een tussenoplossing. De neutrale iandarbeidersbond wil de zaak nader bestuderen. Vrij algemeen sprak men trouwens de behoefte uit aan nadere studie. Het secretariaa-, kreeg op dracht. hiervoor verder materiaal aan te dragen. Op de achtergrond van deze discussie staan berichten dat staatssecretaris De Meijer een wetswijziging wil voorstellen waardoor opbouw rechtstreeks op de bc- drijfsgenoten mogelijk wordt. De rapporteur van de commissie, drs. R. J. Zijlstra (voorzitter van de Neder landse Christelijke boeren- en tuin dersbond) vond dat de niet-georganiseer- den zelf voor een groit deel er schuldig aan zijn dat ze niet bij het Land- Visser ging er met beambte vandoor HUSUM (Did.) De motorkotter TM-1 Burgemeester van Kampen uit Ter- munten is gisteren door de Westduitse visserijinspectie opgebracht nadat schip per J. V. had getracht een beambte van deze inspectie te ontvoeren. De beambte was van zijn vaartuig op de kotter overgestapt omdat dit schip in de Westduitse territoriale wateren viste. Een bevel om Husum binnen te lopen, werd beantwoord met een poging op vol le kracht naar open z?e te ontkomen. De beambte dwong ae schipper met zijn pistool naar Husum te varen. bouwschap betrokken zijn Ze kunnen zich bij een van drie centrale landbouw organisaties aansluiten (wat ze perti nent niet willen) of een vierde represen tatieve groep gaan vormen. De heer Knottnerus stelde daar tegenover dat de kosten door alle bedrijfsgenolen worden betaald: dan vond hij het ook het beste, al die bedrijfsgenoten stemrecht te ge- DEN HAAG De Koningin en de Prins hebben gisteren in Huis ten Bosch president Bourguiba van Tunesië een galadiner aangeboden. Onder de 76 aanzittenden waren de prinsessen Margriet en Christina mr. P. van Vollenhoven, ministers en andere autoriteiten. De Koningin zei in een tafelrede dat Tunesië geroepen lijkt te zijn een zeer bijzondere rol te spelen, dank zij het feit dat het ligt aan het kruispunt van de Afrikaanse, de Arabische en de westerse beschaving. „Het Tunesische volk heeft in u de man gevonden die in staat is het naar een welvarend en gelukkig bestaan te leiden." De President antwoordde dat Nederlan ders en Tunesiërs elkaar nog te weinig kennen. Hij gewaagde van het onderzoek in Nederland op het gebied van de Ara- islamietische Pessimisme over binnenlands net Het in huur beschikbaar stellen door de luchtmacht van twee Friendships noemde dr. Van der Wal een belang rijke steun. „Maar", zo zei hij, „er zal op meer punten moeten worden tege moetgekomen. Een van de punten be treft de landingsgelden: als een vlieg tuig in luttele minuten heen en weer vliegt tussen twee vliegvelden, zou daarvoor tweemaal de portemonnaie open moeten voor stevige landingsgel den. En dat wordt natuurlijk te duur. Voor de uitvoering van de plannen zul len bovendien bepaalde garanties van het bedrijfsleven nodig zijn. Zouden i bische cultuur aldus de president, „tot een posi-l tieve beslissing komen, dan moet het I lijnennet toch als een proef worden w T 1 1 gezien voor hooguit enkele jaren. Van \A/ ppi' llT*51Tiri 1T1 de resultaten zal het afhangen of we -AAA CtAAYA AAA doorgaan of niet". BORNE De steenfabriek H. H. Scholten was gisteravond de tweede fa briek van de Steenhandel Oost-Neder land, die door brand geteisterd werd. Vorige week was er brand in de steenfabriek F.O.W. in Groenlo. De steenhandel Oost-Nederland heeft twaalf vestigingen. In Borne stortte het dak van de steenoven in en werd de stookinstalla- tie verwoest. De 300.000 stenen in de oven worden als verloren beschouwd. Enkele bijgebouwen bleven behouden. De Gaulle 21 juli naar Bonn PARIJS President De Gaulle zal 21 juli naar Boon reizen voor een bezoek can twee dagen aan West-Duitsland. Dit is gisteren in Parijs bekendgemaakt. Aan genomen wordt 1at hij bondskanselier Erhard zal inlichten over zijn bezoek aan de Sowjetunie. Zoals bekend heeft de Franse president met de Kremlinlei- ders de kwestie ^an de hereniging van Duitsland besproken. godsdienst en van de strijd tegen het water. Democratie, stabiliteit en vooruitgang de drie zijden van Nederlands maatschappelijk bestel zijn voor de Tunesiërs nog min of meer ver verwijder de doelstellingen, maar wel hebben zij de hoop ze te zullen benaderen, zo zei de president. Hij sprak de wens uit dat Nederland en Tunesië op et gebied van handel en industrie goede banden aan- Gisteren heeft de heer Bourguiba een krans gelegd bij het nationaal monument op de Dam in Amsterdam. In de ambtswoning van de burgemeester wer den de wethouders, enige raadsleden en vertegenwoordigers van het bedrijfsle ven voorgesteld. Ir. Adams (BP) dient klacht in Nieuwe door Bijna alle VVV's zijn boos. De Haagse ook. Boos op de middenstand, boos op het bedrijfsleven. Staar me daar dag i an dag ach'.er de WV-ba lies maar aardige meisjes zich in vele talen uit t, sloven om toeristen weg wijs te :,.aken. Faldderen, waar -k ter wereld, keurige kaarten met hel ders hemels en zonnige stranden, met molentjes en trapgeveltjes op reisou- reaus rood. Worden slagzinnen verzon nen. Allemaal om de vreemdelingen het maar aantrekkelijk te maken de met de badgasten, de woudlopers oe rustzoekers en de busmensen En de haringman op de hoek. ae ijscoverkoper op het plein de pata- tcskraam bij het museum die ,an alles met dergelijke gasten te maken hebben. ,:cu dié weten nauwelijks aat er een VVV bestaat. Dus kloopen de VVV's op de deu ren van de vroede vaderen van hun gemeente en peuteren daar subsidie los. Een subsidie, die nooit royaal is. korreltjes, die er van elke burger in rollen via de belasting. Een hoogst merkwaardig staaltje van dit probleem. maakt ik onlangs in Harder wijk mee. Een stadje om dagen dromend in door te engen, dat bij voorbaat, bel le straa:keitjes op stille pleintjes, ver gane glorie van herenhuizen in de hoofdstraat, een kopje koffie in de mo lennok. Maar ik ging er heen voor de modernste aanwinst: de Flippers van ons lieve vaderland te bezoeken En kost dat een heleboel geld Geld jat de VWs moeten uitgeven. VVV's boos dat ik kan aanbevelen. Helemaal Flip- perdol kwamen we er vandaan. Zwier ven de stadspoort door en beland Hen bij de^snsichten. Dpeens het idee: aan binnen komen. Hef geld der toeristen ectoter vloeit in de laden en laaties, om niet van brandkasten te spreken „Van de hotels, de restaurants en de pensions", roept de VVV eetst. Maar de hotels, restaurants en pensions hebben hun eigen zorgen. Om rond te komen, om uit te breiden (als het goed gaat), om appeltjes voor de dorst te bewaren. „Van het bedrijfsleven" roept de VW dan. Bedrijfsleven is een trapje hoger dan mid 1 mstand. Bij bedrijfsleven be hoort het woord fabriek en bij fa briek weer kapitaal. Maar ie kartonfabriek, de buizen gieterij, de aannemerij en noem alies maar op moeten daar verschrikkelijk om lachen. Ze hebben niks van doen Waarna de meisjes aan de balie, de directeur en de boekhouder de druk ker van de kaar'en, de rekening van het licht en de balpennen betaald kun nen worden. En '•"at nog maar nauwe- Menig mooi plannetje van de VW-mensen strandt op de klip van de lege geldkist Dus mopperen ae mensen van hotels, de restaurants ae pensions en de souvenirwinkeltjes dat die VW; „toch nooit wat doet". Nu ja, dit tolletje kunnen we laten doordraaien, tot iedereen er dol van Het ;s eigenlijk wel grappig, aat iedereen een lepel van de pap wil hebben, maar weigert suiker in die pap te doen. Behalve dan de paar en kennissenkring een kaart van de dolfijnen sturen! Winkel je één had geen dolfij- nen-in-beeld. twee evenmin en bij drie kw-.m het gesprek op gang. ue winkelier was ook dolfijn-bewust en klaagde z jn nood, dat geen kaartenfa brikant, noch de VVV od het :aee waren gexomen. dat de toeristen oi- rect om Fiipperkaarten zouden g .an vragen. Ei nu zat hij met de gebak ken peren of wel ontevreden klanten. „Als ik geweten had dat niemand oet deed. had ik het gedaan" zei hij droef. Maar hoe komt een mens te weten, wat een ander niet zal doen? Omdat Iedereen .:et van de ander ver wachtte was er nu eens niks gebeuld. En nu mopperen ze ook nog allemral. Wat is :1e maatschappij toch ingew'k- keld!. AMSTERDAM Ir. H. Adams giste- •n voor de Boerenpartij tot Eerste-Ka- merlid gekozen, heeft bij de politie klacht ingediend omdat hij in de Nie Rotterdamse Courant van naal-socialistische gezindheid logsjaren werd beticht. Naar zijn mening werd zijn instelling verkeerd beoordeeld, toen hij in 1946 „gezuiverd" werd en acht hij het overi gens beledigend dat men daar nu in het openbaar weer op terugkomt. Maar weer eens. aangehouden AMSTERDAM Twee provo's die bij demonstraties langzamerhand geschiede nis maken Hans Tuynman en Koosje Koster werden gisteren aangehouden. Met enkele andere jongeren zouden ze °P .het Stadionplein enkele vlaggen halfstok heDben gehesen, kort nadat de Tunesische president en het Koninklijk Z1(£ naar het Pateis op de Dam hadden begeven. Na verhoor werden de provo s vrijgelaten. Amerika zal de bilaterale overeen komst o.a. met Nederland over vreed zaam gebruik van atoomenergie na de afloop niet verlengen, maar de steun Euratom laten lopen. MOSKOU De Sowjetunie heeft glste- en een zwaar wetenschappelijk ruim testation gelanceerd, Proton-3 genaamd, dat gevuld is met wetenschappelijke instrumenten. De kunstmaan werd met een krachtige raket in haar baan geb.acht. De lance ring valt onder het Russische programma vo,ruimte-onderzoek. Volgens de - eerste gegevens werken alle apparaten aan boord bevredigend. Proton-3 is uitgerust met speciale appa raten voor onderzoek aan de zonnestra ling en het energie-centrum, voor de che mische samenstelling van de kosmische straling en voor de wisselwerking van de kosmische deeltjes van omstreeks dui zend millard elec'ronvolt. Van der Molen in intervieiv: (Va een onzer verslaggevers) AMSTERDAM Hoofdcom missaris H. van der Molen be schuldigt burgemeester mr.. G. van Hall ervan, dat deze in de afgelopen tien jaar alle pogingen om tot een goede samenwerking te komen onbenut heeft gelaten. De Amsterdamse politiechef zegt in een interview met Elseviers Weekblad, dat de heer Van Hall liever zijn oor leende aan allerlei intriges dan dat hij probeerde een team te vormen met de hoofdcommissaris in het belang van het politiekorps. De heer Van der Mo len neemt het de burgemeester kwa lijk, dat hij in al die jaren nooit een gesprek onder vier ogen heeft kunnen hebben met hem. Elk onderhoud werd door een „waarnemer" bijgewoond. De heer Van der Molen is ervan overtuigd, dat men in hem een zonde bok heeft gevonden. Maar: „Slechts één gedachte beheerst mij nu reeds ve le dagen lang, namelijk hoe dit nu mo gelijk is in een land, dat mij lief is, in Nederland, waarin men altijd zo trots is geweest op de betiteling „rechts staat". Burgemeester Van Hall, van vandaag tot half augustus met vakantie, wilde gisteren geen commentaar geven op hel interview. Hij vond het onjuist, via de pers met de hoofdcommissaris te gaan discussiëren. Officiële verplichtingen brengen in de hoofdstad omstreden figuren bijeen- burgemeester Van Hall en hoofdcommissaris Van der Molen in afwachtina van de aankomst van president Bourguiba uit Tunesië.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 5