TV RADIO NRU wil op 1 oktober met programma van 35 uren per week beginnen en Beter minder dan geforceerd |Met melodietjes uit - grootmoeders tijd „Lied van de weekin de zomer voortgezet Puzzelhoek Spion aan de muur Pagina 17 VRIJDAG 13 MEI 1966 oekomst van het tv-relais: per satelliet i (Van onze radio- en tv-redactie) ÏILVERSUM Er is geen vraag er over de toekomst van het tele- jerelais: de ingewikkelde en kostba- yerbindingen zoals wij ze ook voor Eurovisienet kennen, gaan er zon- meer uit. Voor relais gaan gewoon èllieten zorgen. Dat is in Amerika i uitgemaakte zaak, al komt het ons f wat onwennig aan. ie enige vraag die nog geldt is: wie ift de satellieten in eigendom en leert ze? Particuliere maatschappij televisiestations of de overheid? [Recente besprekingen in de V.S. heb- »n ook hierover al het nodige licht iten schijnen. Men geeft daar de voor- eur aan grote maatschappijen die de (tellieten bouwen, lanceren en behe- m (of dat weer door een dochteron- •rneming laten doen) en de beschik te kanalen voor tele-communicatie elefoon, radio, televisie) eenvoudig Srhuren tegen tot nu toe heel stevige njzen. e maatschappij NBC (die ook het rork van die naam exploiteert) heeft voorstel gedaan om een systeem met satellieten aan te houden, waarvan voor het relayeren van televisie- en e voor dat van radioprogramma's. DMSAT. die er al enkele in de rulm- leeft. wil twee satellieten met elk 20 fisiekanalen lanceren. Het eerste zou 103, het tweede 95 miljoen dol- ■poeten kosten. Stuurlijk zouden de verschillende te- jiestations hiervoor dik moeten beta- maar het land-relais zoals het nu t kost ze ook al zo'n 8 miljoen dollar •t kleinste van de drie networks, blijft nog steeds zijn aanvraag om een relais-satelliet te mogen lance- handhaven. De FCC (overheidscom- eie voor radio- en televisiezaken) t de aanvraag eerst niet serieus wil- nemen vanwege de veel te kostbare Irneming, maar nu ABC heeft laten |n, dat de twee andere networks en CBS er ook gebruik van mogen pek g het .ONDEN De directeur van de jnklijke/Shell Groep, J. P. Berkin, gisteren na de jaarvergadering Ie Noordzee binnen enkele weken :nd zullen zijn. De boortoren bevindt ongeveer drie mijl ten noorden van de eerste boring, HILVERSUM Hoewel op voorstel van de minister de NRU 25 pet van de totale radiozendtijd (dat is ruim 10 uren per dag of plm. 73 uren per week) zal moeten gaan vullen, heeft de nieuwe pro grammaraad het NRU-bestuur voorgesteld, per 1 oktober a.s. lie ver te beginnen met het verbrui ken van een zendtijd van 35 uren per week, dat is dus ongeveer de helft. Het bestuur heeft zich accoord verklaard met dit voorstel, dat ge richt is op de netten Hilversum I en II voor enkele uitzendingen, aangezien de NRU op Hilversum III reeds de gehele dag uitzendt, zij het middels programma's, samen gesteld door de vier grote omroe pen. De programmaraad heeft overleg gepleegd met de diverse zendorgani- saties en beveelt nu aan om de maan dag- en de vrijdagavonden van 8 uur af ter beschikking van de NRU te stellen (dit zijn op de ene zender de wisseldagen voor de omroepvereni gingen, die hiermee dus veertien daagse uitzendingen opofferen ofwel in de gezamenlijkheid kunnen inbren gen, geen slechte gedachte dus!), ter wijl het verder vaste uitzend avonden voor NCRV, VPRO en VARA zijn. Verder meent de programmaraad, dat de NRU vaste zendtijd zou moeten heb ben op zondagmiddag en op woensdag- resp. donderdagavonden, wanneer he Concertgebouw in Amsterdam kan uit zenden. De NRU zou deze uitzendingen, sinds jaren door NCRV en/of VARA ver zorgd, kunnen overnemen. Tot de bekende programma's welke on der de NRU-uitzendingen zouden kunnen vallen rekent de raad voorts de sport op zondagmiddag, de uitzendingen van de Radio Nieuwsdienst, de mededelingen voor land- en tuinbouw, de waterstanden de nationale programma's op hoogtij- Eigen gezicht Uit dit alles blijkt wel, dat de program maraad de zaken vlug wil aanpakken en dat de omroepverenigingen, gezien het Suggesties van programmaraad (Van onze radio- en tv-redactic) Meer plannen De raad zegt echter, dat geleidelijk heid is geboden en dat getuigt van goed inzicht: het wlnterprogrammaschema dient maanden van tevoren te worden bepaald, wil men het op tijd kunnen uitvoeren. Meer dan enkele suggesties voor NRU-programma's ten opzichte van het komende seizoen kon de programma raad dus niet doen. Men heeft zich be perkt tot enige punten welke op eenvou dige wijze, volgens de door de minister voor de gezamenlijkheid aangegeven cri teria, te realiseren zijn. Door zich voor de winter 1966/'67 enigszins te beperken wordt de mogelijk heid geboden kalmaan het NRU-program- ma het verlangde „eigen gezicht" te ge- meent men. (Advertentie) Een platenbon is altijd raak! Vanavond Franse operette (Van onze radio- en tv-redactie) LVERSUM Wat de tijden toch nderen! Want tja... wie had dat nu cht dat we nog eens met z'n allen erlanders tegelijk zouden kunnen kij- naar de omtrent d e eeuwwisseling ugende Franse operette „De dochter madame Angot", die tot nu toe heeft tgeleefd. voornamelijk in de melodie- die grootmoeder zich nog best herin als deuntjes die men eigenlijk niet orde na te zingen. jaarden die vanavond op Ncd. 2 de KRO-uitzending kijken, zullen log best kunnen neuriën: „Lief en Ig. flink cn vaardig, is de dochter fcngot...!" Weet u nog...? de preutse tijd van de eerste tien onzer emotievolle eeuw kwamen iedjes met de wat stuntelige verta ais kleine Franse frivoliteitjes onze i overgewaaid. De operette werd op- erd, maar zakte gauw af naar het eurtoneel, dat er veel plezier aan ifde op verenigings-feestavonden. ter werden er ook platen van ge- :t en zo nu en dan hoort men ze, ït welwillend aangekondigd, door de De frivoliteit, destijds min of meer kkend als een vleugje van het stoute ;e uitgaansleven waarover Neder- altijd wat gechoqueerd deed, is al- lopgelost en u zult vanavond kunnen dat het verhaal beslist niet afwijkt I de romantische niemendalletjes in veel liefde en wat bedrog wordt die we kennen van oude wa- musicals, andere operettes en pera's. H antieke provo lirette, dochter van wijlen madame >t, die door haar pleegmoeder wordt igeloord waar het haar huwelijk met nlet-beminde pruikenmaker betreft, i wezen een antieke, zij het heel mante provo. int zij verstoort de orde op straat luidkeels een foci-liedje te gaan e?n' wanneer zij eindelijk in haar zetpoets z't- Dat liedje is gemaakt de „protestzanger" Ange Pitou. aan enIClairette haar hartje heeft verloren. Inzelfsprekend is in het Parijs van 'ftd1?e eeuw de politie evengoed op sur- fence en de provocerende bruid lt zonder omhaal uit de koets iurd en naar het gevang gebracht. jcomplot is dus geslaagd: het huwe- Tnet pruikenmaker Pomponnet is ver ijdeld en de heel erg verliefde Pitou zal haar nu wel komen verlossen. Helaas... Pitou's hart is groot en als hij op zijn tooht naar de gevangenis een beeldschone actrice ontmoet raakt Clai- rette danig op de achtergrond. Gelukkig is madame Angot's dochter „lief en aar dig, flink en vaardig", en dus neemt een kloek besluit, waarvan u bij het kijken wel meer hoort. U ziet, er is niet zo heel veel vc derd: de protestliedjes klonken ook toen al, het provoceren op straat was niet onbekend en tieners met eigen inzichten en geprononceerde willetjes zijn al oud als de wereld. De raad gaat nu echter niet stilzitten, maar zal, indien dit voorlopige voorstel door de bevoegde instanties wordt goed- overleg dat is gehouden, daarmee instem- gekeurd, meteen aan de slag gaan met men. Dat verdient lof omdat het een het uitwerken van enkele andere ob- goede geest van samenwerking betekent. (Advertentie) Een platenbon is altijd raak! Hierbij wordt o.m gedacht aan een nieuwe indeling van de uitzendingen op Hilversum III (welke immers nog altijd experimenteel zijn!), een parlementair overzicht, een vaste rubriek landbouw voorlichting, cursussen over culturele en maatschappelijke onderwerpen, uitwisse lingsprogramma's van de Europese Radio Unie, uitzendingen Holland Festival, van belangwekkende sportmanifestaties en programma's over regionale problemen van nationaal belang. Zoals de minister heeft voorgesteld, kan de NRU zowel programma's, ge maakt door de eigen (nog te vormen) programmastaf dan wel door de diverse omroeporganisaties ingebrachte bijdra gen uitzenden in het kader der gezamen lijkheid. We hebben nu dus een eerste plan binnen het overgangsbestel voor ons en, al ziet het er uiteraard nog niet zo spec taculair uit, het snijdt toch hout en het is in onderling overleg ontstaan. Dat is allemaal winst. (Van onze radio- en tv-redactie) derdag in dc dagopening van de VPRO (7.50 uur) en bij de NCRV (22 uur) in HILVERSUM Ook in de komende Te Deum, op vrijdag in de morgenwij- zoiner zullen de diverse zendorganisa-1 ding" van de VPRO (te beginnen in sep- ties (NCRV, VPRO, KRO, IKOR en I "mber) en om 22.40 uur in de epiloog CVK) voorteaan met hur.acties ter i JÏJWJr.&djUft™ "f» "."rkSlSpot- propagering van „het lied van de j tages, alsmede in de IKOR-rubriek week", bedoeld om de nieuwe liederen „zingt het voorbedachte lied" (18.15 uur) uit de proefbundel „102 Gezangen" in en bij de NCRV telkens om 19.30 om en gezin en kerk meer bekendheid te j om in de rubrieken „Eens komt de grote geven. zomer" en „Veelgevraagde gewijde mu- Het is gebleken, dat er zeer veel ziek". belangstelling voor bestaat en dat in Voor de maanden juli en augustus zijn Hier hebben we Pia Colombo, een jonge Franse ster van Italiaanse afkomst, die van haar voorouders een gloedvol temperament en grote zwarte ogen erfde. Met beide is zij in de weer, als zij haar eigen liedjes zingt en dat zal iedereen kunnen zien in het NCRV-pro gramma „Rendez-vous a Paris", dat morgeit (zaterdag)- avond om 8.01 uur op Ned. 2 verschijnt. Pia begon htiar loopbaan als actrice en danseres, maar toen haar zangstem werd „ontdekt" en zij boven dien zalf liedjes begon te schrijven, gaf zij alles op voor een carrière als vocaliste en die is zij nu aan 't opbouwen. Vanavond zal men Johnny Kraaykamp en Rijk de Gooyer nog eens kunnen zien als een „paar apart" in hun interpretatie van de Britse showreeks. Het wordt weer slapstick van de bovenste plank, waarbij Johnny als de „vanger" toch de voornaamste plaats inneemt. Hij is op zijn best in deze soort komische rollen. VANAVOND TE ZIEN 1 AVRO uur voor de tieners: Studio Stalles. uur reportages uit het hele land. l uur vogeltrek in Zoo Zoo. i uur Johnny en Rijk als „Paar apart". I uur „Voor de vuist weg". 2 KRO l uur programma over r.k. onderwijs. uur Franse opvoering van de operette „De dochter van mevrouw Angot". vooraf een gesprek met de acteur Johan Boskamp. VANAVOND TE HOREN HALF VERGETEN Een andere kwestie is, dat de Franse operette in huidig Nederland geen best sentemher zal leven heeft en eigenlijk half vergeten is september zal door de Weense en de Duitse. En toch, vertelt de KRO ons, is de Franse operet te de oervorm van het zangspel en daar- menige christelijke kerk de gezangen na de herhaalde uitvoeringen via de radio, graag en goed worden gezongen. U zult zich herinneren, dat de om roeporganisaties op verzoek van de Prof. dr. G. van der Leeuwstichting en de Stichting Centrum voor de Kerkzang in november 1965 zijn' be- gonnen; medewerking te verlenen door éen daarvoör gekozen lied (rriee- draaiend met het kerkelijk jaar) in hun diverse godsdienstige uitzendin gen ofwel in programma's van gees telijke liederen gedurende een week lang te laten horen. Het succes hiermee bereikt, maakt het zinvol voort te gaan met deze voor-oefe ning op de kerkzang. Er doet zich echter een moeilijkheid voor met de regelmaat voor de zomermaanden .omdat het kerke lijk jaar dan minder herkenbaar is aai de feestdagen en men zit met de vakan ties van de predikanten, die voor elkaar waarnemen en niet zo gemakkelijk de gekozen gezangen in de dienst kunneh onderbrengen. Er is daarom voor de maanden juni tot oktober een meer vrije keuze gedaan. Daarna gaat in de sfeer van boete en inkeer, het kerkelijk iaar weer sterker meespreken. Mogelijk gaat men via de radio dan ook een andere opzet volgen, maar hierover is nog niets beslist. De intensiviteit van de programmering in de zomermaanden moet geringer zijn ook, want koren en ensembles gaan even eens met vakantie en vervullen dus niet hun vaste uitzendingen. voornamelijk morgen- en avondliederen gekozen uit de „102" en dat zijn de num mers 32, 45, 87, 63, 64 en 54. (Advertentie) Een platenbon is altijd raak! In de maanden juni, juli, augustus ptember zal men het lied van de w< daarom voornamelijk dus kunnen horen Reportage uitvaart morgen vroeger (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NTS verzoekt o_„ mee te delen, dat de rechtstreekse repor tage van de plechtigheden bij de teraar debestelling van mgr. W. M. Bekkers morgenochtend niet om 11, maar reeds om 10.40 uur begint en duurt tot onge veer 12.30 uur. Het filmverslag uit St. Oedenrode is 's avonds om 10.50 uur, eveneens op Ned. 1, te verwachten. Frits van der Poel zal beide uitzendingen mentariëren. Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. Europeaan. 3. onbep. voornaamw.. 6. gewicht, 9. sint (afk.), 10. plaats in Gelderl., 12. en omstreken (afk.). 13. schaker van Helena, 15. pookij- zer, 17. hoofddeksel, 19. voorzetsel, 21. overeenkomstig. 25. voor, 26. voorzetsel, 27. vertelling, 31. gravure, 32. kenschors, 34. zichtbare voorstelling, raapstelen, 38. voegwoord, 39. bijb. fi guur, 41. en omstreken (afk.), 42. lied, 43. latwerk, 44. arbeidseenheid. Vertikaal: 1. boom. 2. trede, 3. keerd. 4. bekende afkorting. HILVERSUM I VPRO EN VARA openhartigheid in Ronduit, literaire rubriek. hoorspel van Ray Jenkins „Boy Dudgeon", uitvoering van Boieldieu's opera „La dame blan che", met o.a. als solisten Erna Spoorenberg en Guus Hoekman, het Radio Filharmonisch orkest en het Groot Omroepkoor; dirigent Jean Four- net (stereo). 11.25 uur lichte■pianomuèiek. HILVERSUM II NCRV! 7.30 uur Duitse meiliedjes. 8.10 uur Prisma met van alles wat. geestelijke liederen onder leiding van Kees Deeni'k. 9.20 uur showmuziek. 10.40 uur geestelijke rubriek „Wijd als de wereld" met c bijdragen uit Afrika. 11.00 uur gevarieerd programma „Studio 2300". John 0 Victor Goj I an HET TRIBUNAAL De rechtszaal was niet groter dan een schoollokaal. Aan de ene zijde, op de slechts vijf of zes banken die beschik baar waren, zaten bewakers en cipiers en tussen hen de toeschouwers leden van het Presidium en bepaalde ambtenaren. Aan het andere einde zaten de drie leden van het tribunaal op stoelen met hoge ruggen aan een ongepo lijste eiken tafel. Boven hen, aan drie lussen van ijzer- draad, hing een grote rode, van multiplex gemaakte ster. De wanden van de rechtszaal waren wit, net zoals de wanden van Leamas' cel. Aan weerszijden van de tafel, op stoelen die iets naar voren geschoven en naar elkaar toe gedraaid waren, zodat ze elkaar aankeken, zaten twee mannen; de een was van middelbare leeftijd, misschien zestig, en droeg een zwart costuum en een grijze das, het soort costuum dat men in de landelijke districten in Duitsland in de kerk draagt. De andere man was Fiedler. Leamas zat achterin, met een bewaker aan iedere zijde. Tussen de hoofden van de toeschouwers door kon hij Mundt zien, ook omringd door politie, zijn blonde haar zeer kort geknipt, zijn brede schouders bekleed met het beken de grijs van een gevangenispak. Het scheen Leamas een duidelijke aanwijzing van de gevoelens van het Hof of de grote invloed van Fiedler dat deze laatste zijn eigen kleren kon dragen, terwijl Mundt gevangeniskleding droeg. Leamas had nog niet lang op zijn plaats gezeten, toen de voorzitter van het tribunaal, in het midden achter de tafel gezeten, een bel luidde. Het geluid vestigde zijn aandacht erop en met een huivering realiseerde hij zioh dat de voorzitter een vrouw was. Het kon hem nauwelijks verwe ten worden dat hij dat niet eerder had bemerkt. Ze was in de vijftig, met kleine ogen en een donker uiterlijk. Haar haar was kortgeknipt, zoals bij een man, en ze droeg het practische donkere jasje dat de vrouwen in de Sovjet zo gaarne dragen. Zij keek scherp de kamer rond, gaf een schildwacht een teken de deur te sluiten, en begon meteen zonder enig ceremonieel het Hof toe te spreken. „U weet allen waarom we hier zijn. Het proces is ge heim, denkt daaraan. Dit tribunaal is speciaal door het Presidium bijeengeroepen. Aan het Presidium alleen zijn wij verantwoording sohuldig. We zullen getuigen horen naar gelang ons dat goed en nodig dunkt." Ze wees noncha lant naar Fiedler. „Kameraad Fiedler, begint u maar." Fiedler stond op. Met een kort knikje naar de tafel, haalde hij uit de aktentas die naast hem stond een stapel papieren die in een hoek waren samengebonden met een stuk zwart koord. Hij sprak rustig en gemakkelijk, met een bescheidenheid die Leamas nog nooit tevoren bij hem had opgemerkt. Leamas vond het een goede voorstelling, volledig aangepast aan de rol van een man die tot zijn spijt zijn chef de das moet omdoen. „U moet ten eerste weten, als u het al niet wist," begon Fiedler, „dat ik, op de dag dat het Presidium mijn rapport over de handelingen van kameraad Mundt ontving, gearresteerd werd tezamen met de overloper Lea mas. Wij werden beiden gevangen gezet en werden bei den... uitgenodigd, onder de uiterste dwang, te bekennen dat deze he^p verschrikkelijke beschuldiging een fascistisch komplot was tegen een trouwe kameraad. Uit het rapport dat ik u reeds gegeven heb kunt u zien hoe het kwam dat we op Leamas attent werden: wij hebben hem zelf uitgezocht, wij hebben hem overgehaald naar ons over te lopen en hem tenslotte naar Democratisch Duitsland gevoerd. Niets kan de onpartijdigheid van Lea mas duidelijker demonstreren dan dit: hij weigert nog steeds, om redenen die ik later verklaren zal, te geloven dat Mundt een Brits agent was. Het is daarom belaohelijk het voor te stellen alsof Leamas in een komplot betrokken was: het initiatief was geheel aan ons, en het onvolledige mgar wel zeer belangrijke getuigenis van Leamas verschaft ons alleen het uiteindelijk bewijs in een lange keten van aanwijzingen die zich uitstrekken over de laatste drie ja- ren. U heeft voor u het geschreven rapport van de zaak. Ifc behoef niet anders te doen dan feiten voor u te interprete ren die u reeds bekend zijn. Wordt vervolgd wmgZÈ m NIETS TE DEKKEN HIER IK SAL WAT DICH TERBIJ MOETEN^ f OP DPT MOM5NT... HOOGT ff'J C&N DO& f-fEETflLEM OESJNKBL OPPG/3D7S- \MpND... H'JCV&WT Z/CHOPf erj verdient ze „uit historische gingen" (jaja, niet mis!) wel eens aan bod te komen. De reden waarom de KRO ze niet eer der opnam in de serie is, dat ze er eenvoudig niet "waren. Maar nu is de Franse televisie begonnen, de lands-ope- rettes voor de camera's op te voeren en dus zullen er via de KRO-uitzendingen wel meer volgen. Voor de oorlog (een flink stukje er voor) was het Franse zangspel in Neder land veel beter bekend. Hierover zal, voordat de uitzending begint, de acteur Johan Boskamp een en ander vertellen aan Fred Bredschneyder en zodoende ook aan ons, kijkers. Hij was vroeger operette-zanger en -regisseur en weet er dus alles van. Het kan maar leerzaam zijn. (Advertentie) Een platenbon is altijd raak! De Algemene Vergadering van de Wereldgezondheidsorganisatie heeft woensdag in een resolutie geplei t voor intensivering van de strijd tegen mala ria. In de afgelopen tien jaar heeft men al bereikt, dat van de 1.576 miljoen mensen die in 1955 in door malaria ge teisterde gebieden woonden, er nu 1.214 miljoen of 77 procent of geheel vrij van de ziekte zijn dan wel profiteren va n het feit dat men in hun woonstreken bezig is de malaria uit te roeien. op maandag; (19.30) bij de NCRV in „Teontkenning, 8. muzieknoot, 10. hetzelfde, Deum Laudamus", op dinsdag bij de!11- hemellichaam. 14. opstand, 16. slot, 18. KRO (22.40 uur) in het epiloog, op don- landbouwwerktuig, 20. graafwerktuig, 22. plomp, 23. telwoord, 24. gebod. 28. zijtak Douro, 29. voegwoord, 30. Europeaan. 31. zwemvogel, 33. maal, 34. Javaanse huisvo gel, 35. honigbij, 36. mannelijk beroep, 37. bijwoor.d, 40. muzieknoot. (Advertentie) Een platenbon is altijd raak! Jubileumdienst uit Ermelo op tv (Van o e radio- en tv-redactie) ERMELO/BUSSUM Het Convent van Kerken zal op zondag 5 juni s televisiereportage geven van de kerk dienst, geleid door ds. R. van Reencn, geestelijk verzorger van Groot-Emmaus. ter gelegenhieid van het 75-jarig bestaan van de Stichting 's Heercn Loo-Lozen- De dienst wordt gehouden in de op het terrein van de stichting staande Opstan- dingskerk. De jubilerende vereniging, die deze Huizen heeft opgericht, stichtte ook o.a. de Dr. Willem van de Berghstich- ting. Groot Schuylenburg, Groot-Em maus en het Van Arkel-instituut. Aan het muzikale gedeelte van de dienst werken mee de organist H. Kerk hof, de gitaarelub Groot Emmaus en de Blokfluitclub 's Heerenloo, De uitzending komt tussen 5 en 6 uur 's middags op Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. Theo, 4. moor. 7. de, 8. troep. 10. es. 12. alt, 14. ant, 15. kip, 16. er, 18. na, 19. Maris, 22. kanon, 24. Amsterdam, 25. stier, 26. Oeral, 28. Ee, 30. r.i„ 31. ent, 33. bes, 35. els, 37. Po, 38. manie, 40. Ot, 41. Goes, 42. kier. Vertikaal: 1. tel, 2. et, 3. ora, 4. met, 5. op, 6. rei, 7. darm, 9. ons, 11. span, 13. termiet, 15. kanarie, 17. risee, 18. nader, 20. aat, 21. str, 22. kro, 23. 27. last. 29. ben, 32. nog, 3 36. lor, 38. me, 39. ei. VARA: Radio Filharmo nisch orkest. Groot Omroep koor en solisten. (Om 22.40 Nieuws: 22.50 Aktüaliteiten.) 23,25 Lichte grarhmofoonmu- ziek. 23.45 Socialistisch nieuws in Esperanto. 23.55-24.00 Nws. Nieuws. Hilversum II. 298 m. NCRV: 19.00 Nieuws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Noord- duitse zangkring met instru mentale begeleiding (gr.). 19.50 (gr.). 20.10 Prisn 21.20 Makers van muziek in film en musical. 22.20 Boek bespreking. 22.30 Nieuws en herhaling SOS-berlchten. 22.40 Internationale oriëntatie in kerk, zending GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA DRAADOM ROEP VANAVOND 18—20 UUR Claudio Monteverdi: „L'Inco- ronazione di Poppea". Tour door Nederland. Nederland II. NTs: zu.ou Nieuws in het kort. KRO: 20.01 Zaken betreffende het katholie ke onderwijs. 20.30 De dochter van mevouw Angot. operette NTS: 22.20-22.25 Journaal, RADIO MORGEN roornagina, praatje.) 3.00 postduivenberlch- ten. 8.10 Lichte grammofoon- muziek. 8.20 Tips voor trips en vakanties. 8.30 Lichte grammo- foonmuzlek. 9.10 Fluit, accorde on en piano. 9.25 Vrouwenkoor met pianobegeleiding. 9.35 Wa terstanden. VPRO: De toe komst als uitgangspunt, lezing. 9.55 Status en statussymbool. Overweging. 8.00 Nicu\ DJInn. gevarieerd programma. (8.30 Nieuws). 12.00 Angelus. 12.03 Country and Western Ex press. 12.24 Marktberichten. 12.27 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Lichte grammofoonmu- 13.15 Carionca. 14.10 Fan farecorps. 14.30 Voor de kinde ren. 14.40 Populaire grammo- foonmuziek. 15.CS Militair or kest. 15.30 Frans/ Nederlands programma. 16.00 Dansmuziek. 16.25 Reportage Cup Final in Londen. 16.45 Grammofoonmu- zlek. (Tussen 16.45 en 17.15 Rechtstreekse reportage van de 4e etappe ln Olympia's Tour door Nederland.) 17.15 Voor III. 240 m FM-kanalen. NRU/AVRO: Nieuws. 9.02 Solisten- en kestenparade (opn.). Nieuws. 10.02 Lichte gra ger des Heils. 12 eventueel actualiteiten 12.02 Gevarieerd platenprogramma. 13.00 Nieuws. 13.02 Platenshow voor tieners. 14.00 Nieuws. 14.02 Hoogtepunten uil operet- zs. 15.02 Licht geva- lenprogramma. (Orh 16.30 Reportage 17.00 Nieuws.) 17 15 Sportshow TELEVISIE MORGEN in de kathedraal te Den Bosch, welke voorafgaat aan dc ter aardebestelling van mgr. W. M. Bekkers. VARA: 14.00 Ko ning Klant. NTS: EUROVISIE: 14.30-16.40 17.25 Voetbal - En gelse cup finale Sheffield Wed nesday - Everton te Londen. VARA: 16.50 Filmpje. 17.00 - 17.30 Voor de kinderen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 17