TV Met Huckleberry Hound is 't pas lachen geblazen! Hoeder wil fe een stok kaas uit het vuistje krant van FORMAAT De echte tekenfilm wint Bloed en doden mag, perversiteit niet Spion aan de muur r ZATERDAG 7 MEI 1966 en Bob Scholte gaat goud jubileren (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Oudere radioluis teraars kennen hem nog best van vóór de oorlog, de AVRO-zanger Bob Schol- te, die zo heerlyk kon kwelen en vooral graag van zoete liefde zong. Ook toen al rijmde hart op smart en „ik hou van jou" op „blijf me trouw", wat dat betreft is er niets veranderd dan het ritme van de muziek en mis schien het volume ervan, hoewel de vooroorlogse amusementsorkesten het óók niet zo stilletjes aan deden. Bob Scholte is reeds vele jaren ge leden naar onze zuiderburen gegaan en daar zingt hij nog altijd. Af en toe komt hij eens in Nederland om mee te werken aan een „programma van toen" vol lieve herinneringen, en dan is hij nog steeds dezelfde. Het was in 1916 dat Bob, wonder kind en „de kleine Caruso" genoemd, voor het eerst op de planken stond en vele harten brak. Dat was in Carré en daarom wordt hij op 16 mei a.s. bij zijn gouden jubileum ook in dat oude Amsterdamse theater gehuldigd in een feestvoorstelling waaraan vele arties ten meewerken. We zullen er vast wel iets van te horen en tè zien krijgen. Barbara verwacht dure baby.... hoogst-betaalde pop-zangeres ter wereld, verwacht een baby. Het wordt een heel kostbaar kind. want nu zij een paar maanden niet kan optreden en dus enga gementen moet afzeggen, betekent dat voor haar een vermindering aan in komsten van... meer dan twee miljoen dollar. Niettemin... Barbara kan het zich permitteren en de verdiensten van haar man gaan tenslotte door... (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Wie er verruk- ter van zijn dat Hucleberry Hound terug is op de zondagavondtelevi sie, de kinderen of de volwassenen die nog van kinderlijk plezier hou den, het valt niet te zeggen. Ze hebben de Jetsons opgevolgd, dat kostelijk stelletje dieren, die met slimmigheidjes en plagerijen, grote lawaaitoestanden en altijd weer met nieuwe avonturen het scherm beweeglijk houden en de kijkers af en toe de oren van 't hoofd schreeuwen. Met die Jetsons is het niet zo best gegaan: eerst was het wel leuk, al die schitterende invallen van de auteurs Hannah en Barbera, gericht op een fan tastische toekomst waarin alles vlot en mechanisch moet gaan. Maar het verveelde een beetje gauw. De foefjes moesten teveel op hetzelfde neerkomen en een zwak punt in de serie moet worden genoemd dat die familie Jetson zo erg op de familie Flintstone leek. Zelfs de stemmen waren dezelfde en de figuurtjes ontliepen elkaar nau welijks. Na de geweldige populariteit welke de Flintstones ook in ons land hebben veroverd, zat dat niet zo best. Trouwens, de auteurs zelf waren er ook niet zo heel gelukkig mee. De Jetsons wilden niet genoeg opwindends beleven, terwijl de Flintstones jaar na jaar van het ene avontuur in het andere rolden en nie mand de stofzuigende olifant of de voor de nacht ingepakte kaketoe moe werd. Duitse tv-crimi's „berecht" (Van c e radio- en tv-redactie) KEULEN De Duitse omroepen heb ben een speciale commissie van vijf ^rechters" (zoals zij spottend worden ge boomd) Ingesteld om „crlmi's" voor de televisie te beoordelen. U weet teaarschljnlijk al, dat onder dit nieuwe woord detectivegeschiedenissen, politie- verhalen e.d., kortom alles wat met tnladaad heeft te maken, gemakshalve worden begrepen. Een woord overigens, via de televisie geboren, omdat men een verzamelnaam moest hebben waarmee dit genre kon worden aangeduid. Goed. een rechtbank dus voor het amusementsvoer. dat de op spanning be luste tv-kijkers ja dan nee mag worden voorgezet. „Misdaad, bloed en doden mag", zeg gen deze vijf, van wie één een vrouw is, „maar onzedelijkheid en perversiteiten moeten worden ontmaskerd en gepakt. Het kwaad dient te worden gestraft en het goede beloond en daarom is het wel fijn, als er een liefdesverhaaltje door de misdaad loopt." zien of gruwelijkheden, die moet maar naar de bioscoop gaan: de Duitse televisie zal die niet bij de mensen thuis brengen. Ook „valse helden" willen we niet Introduceren: een held moet echt zijn, fraaie daden verrichten en zich niet zoveel met vrouwen inlaten zoals bijv. meneer Amos Burke". Geen crimi verschijnt op het Duitse scherm, of de vijf „rechters" moeten er hun flat aan hechten. Zelfs elke afleve ring van een bepaalde serie wordt van tevoren apart bekeken, want er willen nog wel eens twijfelachtige stukjes tus- sen zitten, vooral wanneer hét Ameri kaanse produkties zijn. Wij in Nederland hebben natuurlijk net zo goed voorkeuring, daar zorgen de omroepen zelf voor. Maar zo'n echte „rechtbank" maakt natuurlijk veel indruk. Die commissie van vijf heeft overigens grote bevoegdheden: zij koopt in, wat zij goed acht en daaraan houden de gezamenlijke omroepen zich netjes. De vijf zijn ervan overtuigd, dat zij nuttig werk verrichten, want, zeggen zij. crimfs zijn broodnodig in de televisie: zij hebben net zoveel kijkdichtheid als een vorstelijk huwelijk of interland-voet bal. „En toch kunnen we maar niet alles toelaten. We hebben niets tegen aardige meisjes In het nauw en we meten haar decolleté niet met een centimeter. We vinden het goed dat een politieman zich als een normaal mens voordoet, maar hij moet niet in elke aflevering van het ene mooie meisje naar het andere racen In een dure auto. De meeste afwijzingen gronden wij nog niet eens daarop, noch op martelingen of perversiteiten, maar op... langdradigheid. Of, wat nog erger is: belachelijkheid." ONGELOOFLIJK „Het is ongelooflijk, hoe men terwille van het verhaal durft te knoeien met de realiteit", verklaart de commissie, „een voorbeeld: de held van een verhaal komt na de oorlog terug in Frankfurt en arri veert op het nieuwe, zeer moderne vlieg veld.... dat toen nog niet bestond. Hij stapt In een ouderwetse taxi zoals men die alleen nog ln Engeland kan vinden en üaat zich naar een kerk in de stad rijden., waarin ieder (Duits) kind de Münchener Frauenkirche herkent..." „Ofwel: miljonair-commissaris Amos Burke (bij ons ook bekend op 't scherm) rijdt met de ene mooie blondine na de andere in zijn kostbare Rolls-Royce door Keulen... om dan ineens ergens onder palmbomen te stoppen. Je kon het kar ton horen ritselen!" Kijk. in zulke fraaiigheden wil de rech- ters-commissie niet trappen. Of ze gelijk heeft! De Duitsers krijgen ln het komende najaar via het eerste programma ook eindelijk De Saint te zien. Wij zijn er al op uitgekeken, sinds de AVRO de serie overnam van de verdwijnende REM. De vijf Duitse rechters zeggen ervan: „Daar komt dan Simon Templar, die het Zo sullen zondagavond officieren van het Leger des Heils uit Engeland voor u optreden in het televisieprogramma tan de NCRV op Ned. 1. Zij vormen de beat- groep The Joy Strings en werken met elektrische gitaren, drums, een tamboe rijn en een draagbaar orgeltje. Zij doen in moderne pop-muziek niet onder voor langharige jongelingen en zingen erbij dat het een lust is.maar de teksten van hun liedjes zijn religieus. Zo menen zij de afzijdige jeugd te kunnen bereiken. Gewoonlijk treden zij op in de Londen- se straten, een enkele maal in de dan dichtbezette Albert Hall, maar hier ziet u ze, samen met zangeres Marion Wil liams in het Amsterdamse AMVJ-gebouw, waar zij opnamen maakten voor de NCRV. terwijl zij voor de eerste maal in Nederland tcaren. Alweer een bewüs, dat men nooit moet proheren van het ene succes het andere te willen maken. Dat gaat niet. Het: Amerikaanse publiek, dat zich Jarenlang vergaapte aan de Flintstones (de industrie heeft aan Flintstone-ditjes en datjes óók veel genoegen beleefd), heeft de Jetsons maar matigjes verwelkomd en wij heb ben ook niet de indruk, dat ze by ons snikkend z(jn nagekeken. We hebben liet in korte tijd wel gezien, die toekomst verbeelding. Hond wél Maar de hond, die goeie lobbes Huckle berry die altijd het loodje legt. onhandig en dom is, tuimelt en zijn kop stoot dat de sterren in 't rond spatten, die zelfs! niet tegen twee piepkleine muizen op kan, die redt het wél. Zijn verschijning en die van zijn vriendjes: Pixie en Dixie de muizen, de verwaande mr Jinks de kat. doen het altijd best. Zij herinneren het meest aan de ouder wetse, echte tekenfilm waarin opgesmuk te dieren met dwaze snoeten en geestige kleding aan, voor elkaar listen en lagen bedenken, in de benauwdheid geraken, desnoods dwars door muren rennen of door daken naar beneden rollen om dan éven, duizelig, die malle kop te schudden en weer helemaal de oude te Ja, dat is het beproefde recept en dat verveelt niet. Huckleberry Hound en zijn vriendjes zijn ook scheppingen van Hannah en Barbera en wie iets beter toe kijkt, zal in de grote hond Fred Flint stone kunnen herkennen. Pixie en Dixie z)jn ook niet helemaal vreemd aan de Flintstone-baby. Het is toch merkwaardig, dat deze wereldbefaamde tekenaars in feite voor hun filmstrips maar zo weinig variatie weten op te brengen. Zij kunnen hun figuurtjes haast niet losmaken van elkaar, ergens komt hun werk toch weer op het- Nu is het bedenken van een goed ge tekend stripfiguurtje heel moeilijk en meestal ondergaan die hoofdpersoontjes n de loop der jaren toch wel een kleine •erandering, die men niet opmerkt: ze moderniseren eens wat, de ontwerper oegt eens een grappig effectje toe. Hoe het zij, voorlopig is de hartelijk verwelkomde pechvogel Huckleberry Hound weer terug op 't scherm en dat hij, vooral in gezinnen met kinderen, echte vreugde teweegbrengt, is een feit. En dat is toch plezierig? «■■a-*******-*********-) VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 KRO 7.05 uur Ivanhoe bevrydt heer Rufus. 7.30 uur Phil Silvers show: „Mijn zoon de gouver- 8.20 uur quizprogramma „Het gulden schot". 9.20 uur Brandpunt. 9.30 uur The Gospelaires treden nog eens op. 10.05 uur (NTS) reportage wereldkampioenschappen dansen in Berlijn. 11.35 uur tweede journaal. Ned. 2 AVRO 8.01 uur aflevering van „De schone heks": Samantha bemoeit zich met de politiek. 8.25 uur liedjesprogramma met vele bekende voca- 915 uur (NTS) aflevering van de spionnageserie „De vijfde colonne". 10.40 uur reportage Europese kampioenschappen ju do in Luxemburg. VANAVOND TE HOREN Hilversum l VARA 6.20 uur tyd voor teenagers. 7.40 uur Jos Carpay bespeelt het radioconcertorgel. 8.05 uur showmuziek. 9.00 uur klassiek spel „Lanseloet van Denemarken", uit het middelnederlands in hedendaagse taal overgezet door prof. dr. Garmt Stuive ling. 10.40 uur stereofonisch concert door het Metropole orkest. Trea Dobbs en Sadi zingen. 10.10 uur even naplaten met Mies Bouwman. Hilversum II KRO 7.30 uur nieuwe klassieke platen. 8.00 uur spannend hoorspel „De late brief". 9.00 uur amusementsprogramma „Bij Cascade te gast". 10.10 uur Jules de Corte met liedjes en muziekjes. 10.55 uur verschillende orkesten spelen Dvorak (ste reo). Reumatische pijnen TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT TOGAL HELPT Detective Paul Cox nu op televisie (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Via de radio heeft men al kennis kunnen maken met de wonderknappe amateur-speurder Paul Cox, wie nu letterlijk alles gelukt. Door dat de VARA te beginnen op donderdag 12 mei a.s. achter elkaar zes afleveringen van de Duitse spelserle „Cox... aange naam" op Ned. 2 gaat vertonen, zullen nieuwsgierigen hem dan ook kunnen Ter herinnering: Paul Cox is een schrijver, die zijn vriend de privé-detec- tieve met raad en daad bijstaat, maar altijd met de eer van de juiste oplossing gaat strijken. Elke aflevering is een op zichzelf staand geval van misdaad, zodat men het kijken zonder narigheid ook eens kan overslaan. De serie verschijnt op uitzend dagen van de VARA om 8.01 uur op het tweede net. Het eerste verhaal vertelt van een groepje jongelui, dat „uit verveling" een 1 plan bedenkt om een bank te beroven en daarmee zijn stoerheid wil bewijzen. De j volgende morgen echter lezen zij in de j krant dat de bank is beroofd en de nacht- j waker werd gedood. Een vingerafdruk is de enige aanwijzing., maar voor Paul I Cox voldoende om spoorslags de da- der(s) in de kraag te vatten. 0 Victor GoNancJ Hij zag er jong uit, maar niet jeugdig, oudere zouden hem heus wel serieus nemen. Hij was goedgebouwd. Zijn kleren zaten hem uitstekend omdat hij een gemakkelijk figuur had. Leamas vond het in het geheel niet moeilijk zich te herinneren dat Mundt een doder was. Hij had eer zekere koudheid over zich, een rigoureuze zelfgenoegzaamheid, die hem bij uitstek geschikt deden zijn voor moord. Mundt was een keiharde kerel. „De andere beschuldiging waarvoor je, indien nodig, zult terechtstaan," voegde Mundt er kalm aan toe, „is moord." „Dus die schildwacht stierf hè? antwoordde Leamas. Een scheut van snerpende piin ging door zijn hoofd. Mundt knikte. „En daarom," zei hij, „is je vervolging wegens spionage ietwat theoretisch. Ik stel voor dat de zaak tegen Fiedler in het openbaar behandeld wordt. Dat if ook de wens van het Presidium." „En je wilt dus dat ik beken??" „Ja." „Met andere woorden, je hebt geen enkel bewijs." „Dat bewijs komt er wel. We zullen jouw bekentenis hebben." Er was geen dreiging in Mundts stem. Er was ook geen speciale stijl geen theatrale wending. „Aan de andere kant zouden er in jouw geval natuurlijk verzachtende omstandigheden in het geding gebracht kun nen worden. Je werd gechanteerd door de Britse Geheim® Dienst; ze beschuldigden je van het stelen van geld en hebben je toen gedwongen een val voor mij op te zetten. Voor zulk een pleidooi zou het Hof misschien sympathie kunnen opbrengen." Leamas scheen overrompeld te zijn. „Hoe wist je dat ze mij beschuldigden geld gestolen te hebben?" Maar Mundt antwoordde niet. „Fiedler is erg stom geweest," merkte Mundt op. „Zodra ik dat rapport van onze vriend Peters gelezen had, wist ik waarom je gezonden was en ik wist dat Fiedler in de val zou lopen. Fiedler haat me zo ontzettend." Mundt knikte als om de waarheid van die opmerking te doen uitkomen. „Jouw mensen wisten dat natuurlijk. Het was een bijzon der knappe operatie. Wie heeft die voorbereid, vertel me dat eens? Was het Smiley? Deed hij het?" Leamas zei niets. „Ik wou Fiedlers rapport over zijn eigen ondervraging van jou zien, weet je. Ik gaf hem opdracht het mij toe te zenden. Hij talmde, en ik wist dat ik gelijk had. Toen liet hij het gisteren in het Presidium circuleren, zonder mij een afschrift te zenden. Iemand in Londen is erg slim ge weest." Leamas zei niets. „Wanneer heb je Smiley voor het laatst gezien?" vroeg Mundt langs zijn neus weg. Leamas aarzelde, onzeker van zichzelf. Zijn hoofd deed verschrikkelijk pijn. „Wanneer heb je hem voor het laatst gezien?" herhaalde Mundt. „Ik kan het me niet herinneren," zei Leamas tenslotte, „hij was eigenlijk niet meer bij ons. Hij liep alleen maa van tijd tot tijd even binnen." „Hij is een groot vriend van Peter Guillam, is he niet?" „Ik geloof het wel, ja." „Jij dacht dat Guillam de economische toestand in de DDR bestudeerde. De een of andere kleine sectie in jullie Dienst, je wist met heel zeker wat daar behandeld werd." „Ja." Geluid en gezicht begonnen verward te raken in zijn heftig bonzend hoofd. Zijn ogen gloeiden pijnlijk. Hij voelde zich ziek. „Nou, wanneer heb je nou Smiley voor het laatst ge zien?" „Ik herinner het me niet.... ik herinner het me niet. Mundt schudde zijn hoofd. „Je hebt een heel goed geheugen voor alles wat belastend is voor mij. We kunnen ons allemaal herinneren wanneer we iemand voor het laatst gezien hebben. Heb je hem bij voorbeeld gezien nadat je uit Berlijn terug was?" „Ja, ik geloof het wel. Ik liep een keer tegen hem op eens in het Circus, in Londen." Leamas sloot zijn ogen en transpireerde. „Ik kan niet doorgaan, Mundt... niet veel langer, Mundt, ik ben ziek," zei hij. „Nadat Ashe je opgepikt had, nadat hij in die val gelo pen was die men voor hem gezet had, hebben jullie samen geluncht, is het niet?" „Ja, samen geluncht." „Die lunch was om ongeveer vier uur afgelopen. Waar ging je toen heen?" „Ik geloof dat ik toen naar de City ben gegaan. Zeker weetik het niet.... laat me toch, Mundt," zei hij, zijn hoofd met zijn hand ondersteunende, „ik kan niet meer. Dat rot hoofd van me is..." „En waar ben je toen heen gegaan? Waarom heb je je achtervolgers afgeschud, waarom wou je die zo graag kwijt?" Wordt vervolgd Russisch blad: laat jongelui tivist dansen' MOSKOU Rusland loopt achter wat betreft de moderne dansen, zo luidt de conclusie van het Russische jeugdblad Komsomolskaja Praw- mldden houdt tussen een barmhartige Sa maritaan en een rover en als miljonair zich uit louter gevoel voor gerechtigheid en vooral niet vanwege de roem, gaat bezighouden met werk waarvoor alle po litiemannen ter wereld slecht betaald Alzo kan men deze vijf rechters niet van gebrek aan humor betichten. De jeugd wordt erdoor aangetrokken en daarom is het dwaas ze te verbie- Het voordeel van de moderne dansen als twist, rock 'n roll, is dat deze wei nig ruimte behoef', aldus het blad. Hilversum 1. 402 m. VARA: 18.00 Nieuws en commentaar. 18.20 Tijd voor teenagers (gr.). 19.20 Boekbespreking. 19.40 Or gelconcert. 20.00 Nieuws. 20.05 Melodieën uit films cals. 21.00 Lanseloot van Dene marken, noorspel. Aansluiten De man die in de bus bib klucht. 22.03 Pianorecital 22.30 Nieuws. 22.40 Stereo le-orkest en solisten tenprogramma en praatje. 23 55-2400 Nieuws Hilversum II. 298 m. KRO: 19 00 Nieuws. 19.10 Actualitei ten. 19.30 Nieuwe kla& Woonplaten. 20.00 D< |rpia- TELEVISIE: VANAVOND 1 kor! 19.01 Kïa; KRO 19 05 De ,v .f 101 NT? 00 Jou naa! KRO 20.20 Het gulden schot, speiprogrammo 2120 Brandpunt. 21 50 Snirlturls en gospelsongs. NTS: 22.05 Euro- Nederland II. VTS 20.00 Nieuws in het kort. AVRO: 20.01 De schone neks, TV-film. 20.25 ^icht orkest met zangso- 20.25 Licht orkest met zangso listen: pooulaire liedjes. NTS. 21.15 De Vijfde Kolonne. TV-film. 22.30-22.35 Journaal 22.40-23.40 Reportogc van een gedeelte van de finales Euro pese kampioenschappen judo ln Luxemburg. RADIO MORGEN Hilversum 1. 402 m. VARA 8 00 Nws en sportmededeiingen gen. 8.18 Voor het platteland 8.55 Sportmededeiingen en post- duivenberlchten. 9.00 Gees4*- lijk leven, toespraak. IKOR imlleton. AVRO: 12.00 B< muzikaie show. (12.33 Postdut- venperichten.) 13.00 Nieuws. 13.07 De toestand in de wereld lezing. 13.20 Voor a'le wegge bruikers. 14 00 Lichte orkestmu ziek (opn.) 14.30 Orgelspel. 14.50 Programma over het Stu- tofes 1968 15.00 Stereo: Radio Filharmonisch orkest en s liste. .6.05 Kiezen of delen, c baretprogramma. 16 30 Sporti vue. VARA: 17.00 Dansmuzi voor de tieners (gr.). 17.30 Voor de Kinderen. '7.50 Nieuws en sportuitslagen. 18.05 Spor tjournaal. VPRO: 18.30 Par lando. 19.00 De universiteit 'o Mijn naam is Cox detecti ve-hoorspel. 22.10 Klassiek strijkkwartet loon.) 22 30 Nieuws. 22.40 Aktualitelten er uitslagen ?e klas amateurvoet bal. 23 00 Lichte grammofoon- muziek .23 M-24.00 N'euws Hil7crsum II. 298 m. KRO 8.00 Nieuws. 8.15 KlossieKi grammofooni Mis. Klassieke gra 9.45 Nieuw: IKOR: 10.00 Hervormne kerk dienst. 11.00 Oeoumenisch nieu vs. 11.10 Grammofoonmu- ziek. KRO: 11.15 Klankrijk por tret van wetenswaardige feiten uit de muziekgeschiedenis. 12.10 Volksliedjes en -dansen. 12.30 Nieuws en mededelingen. Sportr;portages 16.30 Tildsein. rubriek «voor Kunst en Cul tuur CONVENT VAN KER KEN: 17.00 Verlossingssamen- komst van het Leger des Heils. samenleven. KRO: 20 15 Lichte grammofoonmuiziek. 20.50 Christelijk misverstand. Hilversum m. 240 m ei FM-k malen. NRU/AVRO 9 0 Nieuws. 9.02 Licht muziekpro gramma (rr.l. 10.00 Nieuws 10.02 Draaibare variatie ii woord en muziek .10 30 Lichte 12.02 Gevarieerde platen. 12-30 Ankara - Madrid: platenpro- gramma -amengesteld en ge- gepresenteerd door een voo rde buitenlandse arbeiders. 13.00 Nieuws. 13.07 Ringo: Beat- en Pop-Fostival. 14.00 Nieuws 14.92 Rome - Athene: platen- programma samengesteld en gepresenterd door I. 18:55 Grammofoonnvuziek 16.00 Nieuws. 16.02 Gevarieerd pla- irogramma. (Om 1625_Vo< mentaal kwartet Jazzmuizek 1 7.33- 1 8 0 0 Country and TELEVISIE MORGEN 17.00-13 00 Kerkdienst in de Evangelisch Lutherse kerk t« Enkhuizen. CVK/ IKOR/RKK 19.00 Bijbelverteiling voor de kinderen. NTS: 19.05 Huckle berry Hound, tekenfilm Internationaal Agra nieuws. 20.00 Journaal 20.05 Sport in heeld NCRV 20.30 Muziekprogramma van Het Le ger des Heils, 20.55 Twee een akters: 1. Polinjka. 2. De boosdoener. 21.. 0 Lochboek. 21.50 Nederlands kamerorkest en solist. 22.20 Avondsluiting NTS: 22.30-23 35 Journaal Ntlerland II. NTS 17.00-18.00 Europese kampi oenschappen Judo te Luxem burg. 19.00 Sport in beeld. 19.05 Engelse les (les 31 en herl 30). 19 30 Voor de ieugd. 19 55 Toeristische rubriek. 20.00 Jour naal. 0.05 De Zweedse gouve nante, TV-feuilleton. 20.30 Et ROVI3IF WereldkarriDioei schappen dansen (professi nalsi te Berlijn 2130 He- ve loren paradijs film 22 20 Sport *n beeld. 22 3S-22 40 S Lichte g: foonmuzte*. (7 30-7 35 Van de voorpagina. praatje) 8 00 Nieuws. 3.10 Lichte gramnio- foonmuzlek. 9 00 Romantische Tsjechische muziek (gr.) 9 35 Waterstan ien. VPRO 9 40 Godsdienstige uitzending. VA RA: 10.00 Piatenprogramma j Politiekapel. 12.29 Mededelingen t.b.v. land- en Aktualitelten. 13.20 Instrumen taal trio. 13.45 Wikken en we gen lezing. 14.00 Grepen uit de muziekgescniedenis, muzikale lezing. 14.35 Pianorecital (opn.). 15.00 Mejuffrouw Ma- rohn. hoorspel. 16 CO Nieuws 18 32 Voor oudere luisteraars. 17 00 Oude liedjes. 17 15 Friese streekuitzendlng. 17.35 Licht instrumentaal combo. 1750 Lichte grammofoonmuzlek Hilversum II. 298 m. NCRV: 7.00 Nieuws 7 10 Dagopening mmofoonmuziek jws.) 7.45 Radio. Nieuws. 8.10 Gram mofoonmuziek 8.15 Gewijde muziek «gr i. 8 30 Nieuws 8 32 Lichte erammofoonmuztek. 9.00 Verzoexprogramma voor de zie ken i 40 Voor de vrouw. 10.10 12.22 Voor boer en tuinder. 12.2 JMededellngen t.b.v. land en tuinoouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Aktualiteiten, eventuec- grammofoonmuziek. 12,50 Stere- o: Gevarieerd instrumentaal en 'ocaal muziekprogramma (gr. e.i opn 14.05 Schoolra dio. .4.30 Moderne balletmu ziek. ;5.C0 Bijbeloverdenking. 15.30 Viool en plano. 15.55 Klaa- 17.50 Overhe idsvoorlichting. 18 00 Marinierskapcl. 18.20 Uit zending .an de VVD. 18.30 Ste reo: Licht orkest met zangso list. 18.50 Openbaar Kunstbezit. FM-kanali-n. NRU/KRO: 9. Nieuws. 9.02 Licht gevarieer piatenprogramma. 10.( Nieuws. 10.02 Actualiteitei 1005 Licate grammofoonmi ziek. 11.00 Nieuws. 11.02 Actua liteiten. 11.05 Licht muzlekpr -tages. 12.00 dualiteiten. aatjes. 13.01, 13.02 Actualiteiten. Licht piatenprogramma. Nieuws. 14.-2 Actualitel- 14.05 Gevarieerde gram muziek. 15 00 Nieuws. la.iteiten. 14.0 5 Gevarieer- grommofoonm stukje Nederland. 16.00 Nieuws. 16.02 Actualiteiten. 16.05 Tienershow 17.00 Niet 17.02 Actualiteiten 17.03-18.00 Verzoekplaten voor zieken personeel van een ziekenhuis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 14