eekagenda Brand gesticht om uit moeilijkheden te komen Huis de lucht in door aardgasontploffing Gevestigde en vertrokken personen Leidse interesse voor school-buitenhuis UWE LEIDSE COURANT DINSDAG 12 APRIL 1966 Brandstichter voor rechter Onder invloed ?n j »ost| Dinsdag zokahuttersveld, 9 tot 24 uur: Lunapark Kaal Petrakerk (Noord), en »ord Christen-vrouwenbond, gevari- rd programma do"' -is-j. rj8 Merkartikelen. geètadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouwfonds Gemeenten. •aat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Emigratiecentrale. Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 Comedie met ..Een verwarrend :htje". Haag; Ditigentia, 2.15 uur. Arena „De verloren trouwring", iheveningen: Kurzaal, 8.15 uur: jazz- Incart Woensdag Schuttersveld. 9 tot 24 uur: Lunapark Schouwburg, 8 uur: K. en O., musical erlijk duurt het langst. Trouwkamer stadihuis, 4 tot 6 uur: zit- ►g sociale raadsman. Breestraat 19. 8 uur: spreekbeurt ang. C. van der Schans, Den Haag. Leiderdorp: wijkgebouw Irene, 8 uur: orlichting aardgas (J. de Nie). Den Haag; Kon. Schouwburg, 8.15 uur: ïeelgroep Cenbrum met Tohin-Tchdn. Den Haag: Diligentia. 2.15 uur: Arena „Dag ezels", en Haag: Rolzaai. Binnenhof, 8.15 uur: .-Orkest, kamermuziek. Donderdag Boahuis, achter Hoflaan 74. 2 tot 5 en T- tot 11 uur: bazaar herv. wijkgemeenta J shuteerwijk voor te bouwen kerk I «Schouwburg, 8 uur: K. en 0„ musical eerlyk duurt het langst. K. en O.: dagexcursie naar Walcheren. Gehoorzaal, 8 ühr: Residentie-Orkest et vioolsolist. [Bovenzaal Bevrijdingskerk. 8 uur: afd. Bid-West Ned. Christen-vrouwenbond, ej. L. van Dunschoten met lezing ankbeeld over oud-Haarlem. Den Haag: Diligentia. 8.15 uur: Theo viool, en Daniël Wayenberg, piano. Den Haag: Lutih. kerk. Burgwal 7, 8 up ir: orgelconcert Dirk Jansz. Zwart. Be 1 o Vrijdag Boshuis, achter Hoflaan 74. 2 tot 5 en tot 11 uur: bazaar herv. wijkgemeenta Dshuizerwijk voor te bouwen kerk Schouwburg. 8 uur: K. en O.. Heerlijk iurt het langst. J I Rapenburg 10, 8 uur: tienersoc. Het i inster. Shake and Dance. The Thun- ?ei Antonius-clubhuis. 8 uur: Friese Ver- iging, toneelspel Haarlemse ploeg. v Zaal Koningskerk, 7.30 tot 10 uur; ruil- I c nrs voor verzamelaars. Lag. techn. school Haagweg 4: volley- Itoernooi n.o.-leraren. Janvossensteeg 59, De Ruif. 8.30 uur: fé chantant. m, Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur; I lagsche Comedie met ..Vraag me niets". e\ Den Haag: Diligentia. 8.15 uur: De w euwe Komedie met „Antigone". öe. Scheveningen; Kurzaal. 8 uut: opera- cs eelschap Forum met „Oh mein Papa". it€ Zaterdag 16 april it! Boahuis .achter Hoflaan 74. 10 tot 12. e«tot 5 en 7 tot 11 uur: bazaar herv. wiik- I01 meente Boshuizerwijk voor te bouwen ik rk Herv. jeugdgebouw, Hoogl. Kerkgracht 8 uur: jongerensociëteit. cabaretgroep Schouwburg, 8 uur: K. en O., musical eerlijk duurt het langst, p Rapenburg 10, 8 uur: jongerensoc. De pil en Het Roefje, Europa-avond. Janvossensteeg 59, De Ruif, 8.30 uur: fé chantant. Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 uur: aagsche Comedie met ..Prof, Bernhar- Den Haag: Diligentia, 2.15 uur; Arena et „De spelers"; 8.15 uur De Nieuwe omedie met ..Antigone" Scheveningen: Kurzaal, 8.15 uur: Res.- ,n Heest, met Ida Haendel. viool. Welke apotheek? 1 Geopend voor spoedeisende gevallen: 1 lotheek D. C. Kok. Rapenburg 9. tel. H 060. De apotheken te Oegstgeest. Lei- z rdorp en Voorschoten zijn geopend, ii Films JJ Camera (2.30. 7 en 9.15 uur): O moeder at een broeder (alle leeftijden). Lido (2.30. 7 en 9.15 uur» De verknip i melkboer (alle leeftijden). Luxor (2.30, 7 en 915 uur): De zonen tifan Kati Alders (14 jaar). Rex '2.30. 7.15 en 9.15 uur): Djingiz han (14 jaar). Studio (2.30. 7 en 9.15 uur): De dan an de reiger (14 jaar). Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur): Thunder- «U (14 jaar). Tentoonstellingen van werkgever gehandeld DEN HAAG De rechtbank heeft zich vandaag bezig gehouden met een brandstichting, die op 27 januari van het vorig jaar plaats vond in een ex peditiebedrijf in Noordwijkerhout. Er werd toen weliswaar aanzienlijke schade veroorzaakt, maar het gewenste resultaat van volkomen verwoesting van het bedrijf om daardoor in het be te komen van verzekeringsgelden bleef werd niet bereikt. De schade door het snelle optreden v brandweer berpedkt. De officier van justitie eiste vi gen tegen de eerste verdachte ii zaak, een 52-jarige vertegenwoordiger uit Hoogeveen, die de brand had gesticht, acht maanden gevangenisstraf waarvan vier maanden voorwaardelijk en aftrek van de vier maanden in voorarrest door gebracht. Deze verdajehte was bij een expediteur in Zoeterwoude in dienst als verkoper van zand, maar had begin januari dat dienstverband verbroken. Hij verkeerde in financiële moeilijkheden. De expedi teur beloofde hem f 2000 voor medewer king aan de brandstichting. „Ik zag hem als de man die mij uit de nood kon hel pen", zo verklaarde de vertegenwoordiger vanmorgen. „Ik zag hoog tegen hem op en stond onder invloed van hem". Op aanwijzingen van de expediteur, had verdachte in de garage, waarin ze ven vrachtauto's stonden, waarvan er zes voor f 50.000 per stuk waren verzekerd, benzine en gasolie gestrooid, waarna met een lont de brand er in was gejaagd. Zoals de officier van justitie consta teerde, brachit de omstandigheid dat de brand spoedig werd ontdekt en de brandweer heel snel ter plaatse was mee, dat slechts twee auto's en de garage zwaar werden beschadigd. Aanvankelijk werd niet aan brand stichting gedacht, maar toen geruchten Vermiste jongen verdronken LEIDEN De 7-jarige Freddy Groe nendijk, die sinds 29 maart werd ver mist, is na langdurig dreggen door de politie vanmorgen om kwart over tien gevonden in het water van de Mare- singel tegenover de Gemeente Reini ging. Vermoed wordt, dat hij op een buis langs de Herenpoortsbrug heeft gelopen en in het water is gevallen. De jongen, die heeft gewoond aan de Lange gracht 204 is het laatst gezien dinsdagmiddag 29 maart kwart over vijf, in de omgeving van zijn school aan de Maresingel. Op kruising Haagweg Bejaarde wielrijder verongelukt LEIDEN Op de kruising Haag wegRijnzichtbrug is zaterdagmiddag om ongeveer kwart voor drie de 72- jarige wielrijder H. de Pree uit Oegst geest dodelijk verongelukt. De man reed op de Rijnzichtbrug en wilde linksaf slaan om de Haagweg op te rijden. Hij verleende daarbij geen voorrang aan een autobus van de NZH, hoewel verscheidene wielrijders voor hem al waren gestopt Hij werd door de bus enkele meters meegesleurd, liep een schedelbasisfractuur op en overleed tijdens het vervoer naar het ziekenhuis. de ronde deden, werden in augustus de expediteur en twee van de medewerkers gearresteerd. Alleen de expediteur is nog in voorarrest Aan de vertegenwoordiger was nadruk kelijk door de expediteur gezegd dat hij niets uit de garage mee mocht nemen om geen aanwijzing tot verdenking op hem te laden. Deze verdachte had aanvankelijk ook geweigerd mee te werken, maar toen de expediteur zei, dat hij op de rand van het faillissement stond, had hij toch maar geholpen. De officier ran justitie constateerde, dat deze brandstichting een ingewikkel de affaire is met merkwaardige achter gronden. Deze verdachte was degene die het vuurtje aanstak, zij het onder protest en met lijdelijk verzet. Hij stond onder sterke invloed van de expediteur en de officier wilde daarom ook verdachte niet opnieuw naar de gevangenis zenden, na dat de raadkamer hem op vrye voeten had gesteld. Vervolgens stond terecht een 47-jarige chauffeur die sohakel is geweest tussen de vorige verdachte en de expediteur om tot de brandstichting te komen. Tegen hem eiste de officier eenzelf de straf, acht maanden gevangenisstraf waarvan vier maanden voorwaardelijk en aftrek van de vier maanden in voor arrest, omdat de officier meende, dat ook deze verdachte onder invloed van de werkgever heeft gehandeld. (De zitting duurt voort) K. en G. naar Kerkrade LEIDEN Het chr. tamboer- en pijperkorps „Kunst en Genoegen" zal zaterdag 13 augustus deelnemen aan het wereld-muziekconcours in Kerkra- Unilever anderhalf miljard Speurwerk LONDEN Het concern Unilever heeft in 1965 over de hele wereld f 1,5 miljard uitgegeven voor speurwerk te gen 1.26 miljard in 1964. De verwach ting voor 1966 is f 1.86 miljard. Bod Rijnstaal gestand LI MUI DEN De Koninklijke Neder- landsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. deelt mede, dat het bod op de delen Rijnstaal gestand wordt gedaan en nog tot op 30 juni van kracht blijft. Geen aandelenemissie Bredero Vast Goed UTRECHT Aandeelhouders van Bre dero Vast Goed heeft de statutenw ging ter verdubbeling van het m. schappelijk kapitaal tot f20 miljoen goedgekeurd. Drs. J. de Vries, directeur, zeide dat de opmars goed voortgaat en spoedig het plafond van f 10 min. zal bereiken. Een aandelenemissie is spoedig te verwachten. Het dividend 5 werd goedgekeurd, waar mee band tussen aandeel en obligatie is n der Giessen-De Noord zal 1965 3 pet dividend voorstellen (over 1963 en 1964 werd het overgeslagen 1962 5 pet. uitgekeerd). MATRASSEN LEDIKANTEN Grote keuze Lage prijzen Lakenhal: litho's van Oskar Kokoschka. lit de Jaren 1963 tot 1965. van 1 maart lot 18 april Wassenaar: kunstzaal Heub Hoflaan tentoonstelling van aquarellen van Korpershoek (van 2 tot en m®' april dag. van 10 tot 17 uur boven op dinsdagavond van 8 tot 10 uur ndags gesloten). Haarlemmerstraat 111 In de Oude Vest Automobilist (22) verdronken LEIDEN Vannacht om ongeveer half een is de 22-jarige kelner E Sloos uit Leiden met zyn auto in het water van de Oude Vest gereden verdronken. Volgens een ooggetuige kwam de man met matige snelheid de Jan Vossensteeg uit om linksaf de Oude Vest op te draaien. Vermoedelijk heeft hij de bocht te ruim genomen. De 22-jarige fotograaf W. Marcelis sprong onmiddellijk in het water, maar slaagde e>r niet in, de portieren te openen. De brandweer, die spoedig ter plaatse was. heeft de auto met behulp van een kraanwagen ongeveer 45 min. later boven water gehaald. De bestuurder werd in allerijl naar het academisch ziekenhuis gebracht, maai hij bleek al te zijn overleden. W.van der Tuin 25 jaar bij Beuth LEIDEN Vandaag herdenkt de heer W. v. d. Tuin het feit, dat hij 25 jaar geleden in dienst trad by R. M. Beuth en Zonen, dekerafafoiek ailhier. Begonnen in de wattemfabriek. vervult hij thans de functie van deken- en spreienstikker- Vanochtend werd hij met zijn echt genote door de directie ontvangen. De heer J. F. Bogaars sprak hem toe. De heer Van der Tuin heeft zich doen kennen als een rustige en ambitieuze werker, die op voorbeeldige wijze de hem opgdraigen taak vervulde. Hy kreeg een envelop met inhoud, als mede namens de Nederlandse Maat schappij voor Nijveiheid en Handel, het vererend getuigschrift met draag- pennir.g. Mevrouw v. <L Tuin ontving •n boelket bloemen. De jubilaris werd ook toegesproken door zijn chef. de heer A. Majolée. Na mens het personeel bood hij een ge schenk onder couvert aan. Rookgordijn om dieven LEIDEN Tussen 8 en 9 april is in gebroken in een filiaal van Albert Heijn aan het Bevrijdingsplein. De die. ven verschaften zich toegang door een ruit uit te snijden. Vermist worden 1000 pakjes sigaretten ter waarde van f 1500. BOSKOOP Zaterdagavond is de bovenverdieping van de woning van het echtpaar L. de Kooter aan de Badhuisweg door een aardgasex plosie vrijwel uit elkaar gespat. De ontploffing had plaats toen me vrouw De Kooter (23) het knopje van de lichtschakelaar omdraaide. Het kleine vonkje dat daarbij ont stond, deed het aardgas exploderen, dat uit een lek in de gasleiding on der de straat aan de voorzijde tussen de muren door naar de zolder was gekropen. De heer De Kooter (25), die ii huiskamer zat, kreeg een paar platen board op zijn hoofd. Zijn vrouw sprong de trap af. Haar haar was gedeel telijk verbrand. Oxford ontving gasten goed OXFORD Een groep van 44 per- voudige gebouwtjes, over een groot zaterdag uit Leiden vertrok ken voor de traditionele ontmoeting met de Engelse universiteitsstad Ox ford. Het Leidse team bestaat uit zwemmers, tafeltennissers, schakers, schutters, jonge kunstenaars, raads leden en enige leden van het organi serend comité Internationale Uitwisse- De beide stadsbesturen stellen nog altijd zeer veel belang in deze ontmoe ting, die in 1946 voor de eerste keer werd gehouden. Dat blijkt we! uit het feit dat de burgemeester van Oxford de beide teams een diner aanbood en voorts uit de aanwezigheid (tot woens dag) van Leid ens eerste burger, mr. G. C. v. d. Willigen en echtgenote, als mede wethouder Sannes. Interesse De schaikers kruisten a<l spoedig de degens. In feite was het meer aftas ten van eikaars krachten dan een echte wedstrijd. Oxford bleek de Leidse denkkracht enigszins te hebben onderschat en verloor met 52. Op paasmaandag maakten raads- cn comitéleden een trip naar het Oxford Education Camp, een soort school-buitenhuis, waar klassen van de Oxfordse scholen een of meer weken hun lessen krijgen. Men heeft daar verscheidene zeer een terrein verspreid, opgericht. De bezoe kende schoolkinderen bereiden daar zelf hun maaltijd, hetgeen zeer kos tenbesparend is. In het kamp is accom modatie voor zwemmen, tennis, vol leybal en basketbal Vooral voor de Leidse raadsleden was dit bezoek in teressant, omdat in kringen van het Leidse stadsbestuur al enige tijd wordt gedacht over een dergelijk school- buitenhuis. Tafeltennis Maandagavond was de beurt aan de tafeltennissers om met elkaar slag te leveren. In een niet-officieel toernooi bleken de Leidenaars veruit de meer- dern van een tweederangs Oxford- team. Bij de officiële wedstrijden van vrijdag zullen zij het zwaarder te ver duren krijgen. Uitslagen: dames enkelspel: 1 Lian Rodenburg, 2. A. Waterspoon; dames dubbelspel: 1 Lian Roden-burg en Ria Wansink, 2 A Waterspoon en A Waines gemengd dubbelspel: 1 Ed Fallaux en A WatersDoon, 2 Cor v Zijp en J Dea con. Herenenlkelspel: 1 Ed FaJlaux 2 Ge rard Brouwer; herendubbel: Peter Brouwer en H Amilto, 2 Ed Fallaux en Northover, verliezersronde dames: A Haynes. verl. ronde heren: Cor van Zijp- met een paar emmers water worden geblust. De woning die het jonge echt paar sinds hun trouwen vorig jaar april bewoonde, zal vermoedelijk niet kunnen worden herbouwd. De heer en mevrouw De Kooter zijn bij familie ingetrokken. Een onderzoek heeft uitgewezen, dat door het zware verkeer een nieuw ge deelte van de gasleiding is afgebroken van de oude leiding. Het gas stroomde door het losliggende zand rondom de leiding naar de woning, die onlangs was opgegraven, het huis binnen. Via de ruimte tussen de buiten- en de bin- nengevel ging het naar boven. Chauffeur B. en W. kreeg silver O.-N. LEIDEN Loco-burgemeester S. Menken heeft vanmorgen om tien uur „onze chauffeur Gerrit Onvlee" (65) de zilveren versierselen behorend bij de Orde van Oranje-Nassau uitgereikt wegens diens 50-jarig jubileum als chauffeur bij de SLF en zijn 20-jarig jubileum als chauffeur van B. en W Van het college ontbraken de burge meester en wethouder Sannes. die in Oxford verblijven. De andere leden waren met hun echtgenotes aanwezig. De heer Menken sprak de hoop uit dat de heer Onvlee. die dit jaar met pensioen gaat, een „dure voor het pen sioenfonds za] worden". Bij zyn 40- jarig jubileum kreeg hij reeds konink lijk brons. Later op de ochtend is hij bij de SLF gehuldigd. Eerst door directeur ir. IJ. Ykema en afdelingschef Hazenberg en later in de bedrijfskantine, waar hy o.m. een geschenk van de personeels vereniging kreeg. Hij weid alom ge prezen. LEIDEN In onze stad vestigden zich tussen 30 maart en 6 april: J van Winkel en fam, Aloëlaan 45: J C Ka merling en fam, Joh de Wittstr 2; C van der Meijden en fam, Marnixstr 105; T J Pieterse en fam. J W Frisostr 27; H van Dorp, Hoge Rijndijk 242; P M van de Kreeke, Merelstraat 23; J F Sy- besma, Noordelnde 2a; A Floor, Rijns- burgerweg 10; E M Gerlsma, Rijnsbur- gerweg 10; G H M Brandt, Hooigracht 15; A El i Marbouhi. Mussdhenbroekstr 15; C S Kleinman, Leuvenstr 52; J W Havenaar, Schutterétr 8a; JA Foks, Van Bemmelenstr 7; J A Foks, Van Bemmelenstr 7: H H M Klink. Oude Rijn 94a; J L H Pos, J van Goijenkade J Overwijk, Jac Catalaan 107; J W M van der Meer, Surinamestr 148: J M Luijk, Borneostr 37a: F J Zuur, Lammenschansweg 103; G Cavé, Vale- riusstr 204; H C Wassenaar. Van 't Hoffstr 37a: W Schroef. Kanaalstr 17; JAC Smit. Haagweg 38; N Laterveer, Hoflaan 111; W Schipma. Lopsenstr 23a: H W M Wezen-berg, Rijn en Schie- kade 9; W T Eijsbouts, Klikspaanweg 18: A J C Veenstra. Noordeinde 2a: F A Timmermans, Mozartstr 137: W J Dijkmans. Hoge Morsweg 112; H Hons- beek. Ververshof 3; A Ausma. Kongin- ginnelaan 32: E J Nieuwen-huis. Hoge- woerd 27: I A Cathalina, Rijnsburgcr- weg 10: E L Herkul. Rijnsburgerweg 10: B J Cork, Rijnsburgerweg 10: A S Hart. Rijnsburgerweg 10: H M Monk. Rijnsburgerweg 10: S C Luciana. Rijns burgerweg 10: Y M Howell. Rijnsbur gerweg 10; M A Lieveld, Rijnsburger weg 10; A B M Sawri. Lammermarkt 58; M Schouten. Rijnsburgerweg 10; R Noordeinde 2a; P J Belles, Noordeinde 2a; F van Duuren, De Goe- jestr 45: J H Dubbelboer. Hoge Rijn dijk 53: A H A Voskamp. Herengracht 126: B Q J Vlasveld. Doezastr 20: C A W Kroon. De Sitterlaan 112; W S Ber nard. Hoge Rijndijk 274; J J H Deur- loo. Oude Rijn 5; J F Bloemzaad, Oran- jegracht 38: M A M Klippel. Hooi gracht 15: M Y Tomasoa, Rijnsburger weg 10: M van der Velden, Vreewijk straat 8; J F W van de Scheur. Ker senstraat 26. Uit Leiden zijn vertrokken: L F Bra- el en fam. Vijf Meiplein 110. Australië: A Heemskerk en fam. Oppenheimstraat Bergen op Zoom. Meidoornln 93: L C Chow en fam. Kraaierstraat 18. Rijs wijk ZH. Herenstraat 39: A G Asselman Herenstraat 118. Eindhoven, Serlioweg 18: H A M Huurdeman. Rijn- Schiekade 3. Alphen a d Rijn. Thor- beckestraat 81: J L L Jansen en fam. Stationsplein 174. Noordwijk. Beeklaan 48: H Doeleman en fam. Zoeterwoudse- singel 109. Oegstgeest Burg v Griethuy- senplein 8: J Gijsman en fam, Pioen- hof 13. Zandvoort Parallelweg 57-6: C Heijnsbergen en fam Lammen schansweg 13. Roosendaal en Nispen, Schubertlaan 20: H van Drongelen en fam. Nieuwe Rijn 23a. 's-Gravenhage, Groot Hertoginnenlaan 93: T H Nap fam, Janvossensteeg 17, Berkel en denrijs, Noordeindseweg 22; H Francois en fam, Fr Houttij nshof 3, Hazerswou de. Westeinde 26: W op den Velde fam, Stille Rijn 12, Voorschoten, Prins Bernhardin 32: H A G W van Wijk fam, Oppenheimstraait 47, Alkemade, Veerstraat 5; W M Hendriks Lekstraat 55, Vierlinigsbeek, Grotestraat 107; R N van Santen. Kastanjekade 9, Voorburg, Pr ïreneln 238; F Middleton- Faatz en fam, Boerhaavelaan 23, Rijs wijk ZH, P C Boutenslaan 60: J Sdhef- fam. Witte Singel 26, Oegstgeest. M H Trompln 124; C J W Wittebol fam, Utr Jaagpad 24, Leiderdorp. Splin terln 49; H J Bliekendaal Stieltjesstraat 33. Molenaarsgraaf, Bre- derodestraat 6; J L Baak, Meijerskade Oegstgeest WiHibrordln 14; T A L M Verbeek, Groenhazengracht 12, te 's-Gravenhage, v Alkemadelaan 357; J M Backer, Witte Rozenstraat 21, De Bilt U. Utrechtseweg 329; M J H Mid derham-Schiltmans, P de la Courtstraat 21, Oegstgeest Juffermansstr 41; van der Schoor-Roefstra, Utr Jaagpad 96. Rijswijk ZH. Doelenstr 76; Kriek, Raamstraat 9. Roermond, helminasingel 10: J A van der Vos, Voorstraat 55. Hilversum, Noodweg 37: J C Schokking, Lijsterstraat 20. 's-Gra- venlhage, Floris Grijpstraat 30; W Becker. Piet Paalt jenspad 3. Hilver- Diependaalselaan 278; A Gurs, Rijnsburgerweg 5, België: Heijkoop. Rijnsburgerweg 60. Maarn. Ted Visserweg 30: J Heemskerk-' der Vijver, Calandstraat 62. Rijnsburg. Voorhouterweg 51; P H E Burghuis. Rijn- en Schiekade 40, Rotterdam. F*r Margrietlaan 40: A Pommer. Sweelinck- laan 42. 's-Gravenhage. Hoek landlaan 21: C Marijt. Nieuwe Rijn 18. 's-Gravenhage, Maartensdijklaan 383: E A Toumi, Varkenmarkt 7, Alphen an-r den Rijn. Wilhelminalaan 54: M A El- haouaru Varkenmarkt 7. Alphen aar den Rijn. Wilhelminalaan 54: M Abdel- kade. Varkenmarkt 7. Alphen aan der Rijn, Wilhelminalaan 54; H E E Voitu- Varkenmarkt 11. 's-Gravenhage, Warmoezierstr 79: C R Laan. Doelen gracht 1. Haarlem. Lorentzplein 18; I J Wong, Hoge Rijndijk 146, Nederland- Antillen; G Markus. Levendaal 195, Leidschendam, Stompwijkseweg; J A O Jellema, Noordeinde 25. Ermelo. Elspe- terweg 180: J Breunesse. Noordeinde 43a Delft Isaac da Costalaan 205: F J Voorhorst Plantsoen 87. Rotterdam, v Aerssenlaan 17: E H M Hueting-Leu ring Rijnsburgerweg 10. Katwijk. Duin oordlaan 34: J Hueting. Hoge Morsweg 132. Rotterdam. Roerdomplaan 9: J G de Jonge, Jac Catslaan 32. 's-Graven hage. Fr Maelsonstr 1: H M Ronner, Lage Morsweg 65. 's-Gravenhage. Ha ringkade 131: F H Maingay, Klikspaan- weg 11. Rotterdam. Hogerbeetsstr 9c; H J Meijboom-van der Hoek. Zoeter- woudsesingel 78. Bussum. Graaf Floris- laan 38; A M van der Wal-Jansen. Ra penburg 63. Loenen. aan boord Angstel- kade: H P Vrolijk. Rijnsburgerweg 9a, 's-Gravenhage. Haringkade 123: N S Baars. Rijnsburgerweg 10. Heiloo NH. Groenelaan 5: G Wassink. Melch Treub- laan 19. Oegstgeest v Assendelftstr 4: J A Drent Nieuwe Rijn 8. Amsterdam, Stadionweg 119-n: N C van der Voort. B ruggraven la an 46. Ede Gld. Oude Kerkweg 46: J A Verbeem, Lange Ma re 51. Rijswijk. ZH, Beetslaan 236; L V Dijkhoff, Groenesteeg 48, Katwijk Nach tegaallaan 27; H R Fingal, Mozartstraat 33. Katwijk, Nachtegaallaan 27; A Bn- rends, Evertsenstraat 7. Hazerswoude, De Genestetstr 50; P van Soest Os en Paardenlaan 34. 's-Gravcnhage, Haag weg 377; R A van der Baan. Timorstr 36, 's-Gravenhage. Vrederustlaan 19b; P Cossee, Tulpenstraat 8. Alphen aan den Rijn, Vijverstraat 7; J L van de Kerk- nof, Trompstraat 42. Wassenaar, Groot Haesebroekseweg 31; J E Pronk! Rijns burgerweg 77b. Bloemendaal. Bloemen- daalseweg 62; R F Hamburg. Rijnsbur gerweg 37. 's-Gravenhage. Nieuwersluis- straat 75: M J W Jongsma Rijnsbur gerweg 4, 's-Gravenhage, Narcislaan 337: A A de Haan. Rijnsburgerweg 10, Haarlem. Gaelstraat 22: M Plan-tenga- van Oldenborgih, Witte Singel 90, Rotter dam, Kralingse Plaslaan 40; C Korswa- gen-Kulk, Bethaniehof 10, Rijssen. Ka- rel Doormanstr 36; M Heyink Boisot- kade 3, Barneveld, Lage Boeschoterweg 16; N J H van 't Hoft Kaiserstraat 36, 's-Gravenhage, Burnierstr 42; A van Rossen. Rapenburg 87, 's-Gravenhag«v Van Alkemadelaan 978; A C C Schimitz- Beijk, Kaiserstraat 21, Goirle, Klooster- str 9: J M Muntinga. Cronesteinkade 2, Apeldoorn, Boerhaavestr 96; E M d« R-oos. Witte Singel 50. Warnsveld. Be vrijdingslaan 18; D Ouweha-nd, Zoeter- woudsesingel 55, Doetinchem, Varsse- veldseweg 94; P A A Huiskamp, Heren singel 52a, Noordwijk, Boekerslootlaan 79; J Noort. Rijnsburgerweg 10, Rijns burg, Dahliastraat 3: C C A Janssen, Lage Morsweg 59, 's-Gravenhage, Dr Welylaan 2; J C Oole, Leemansstraat 40, Leiderdorp, Pinksterbloem 20: D v Eersel, Ravelstraat 25. 's-Gravenhage, Meloenstr 21; Harkeveld, Zijlsingel 58. Opsterland, Van Harinxmaweg 13; M M Sanches, Toscaninilaan 7, 's-Gravenha ge, Hoek v Hollandlaan 21; C Gijzen- Ja nsen. Stationsweg 76. Nijmegen, Bronsgeeststraat 52: B G Holtkamp. Noordeinde 2a, Den Helder, Buitenhaven 5; G A van Amsterdam, Pietersk Choor- steeg 32a, Alkemade. Voorstraat 8. Auto weer terecht OEGSTGEEST De op 4 april uit de Laan van Alkemade ontvreemde lichtblauwe Volvo is terecht. Twee 20- jarige jongelui, die donderdag by een inbraak in Apeldoorn werden aange houden, hadden de auto in hun bezit De jongens, afkomstig uit Rotterdam en Voorhout, waren uit een inrich ting te Amersfoort ontvlucht. De wa gen is niet beschadigd. Weer een auto weg OEGSTGEEST Gisteravond laat is opnieuw een auto gestolen. De wa gen, een vuurrode Morris met kente ken EJ 76-68, stond onder een open afdak achter het toegangshek aan de Geversstraat geparkeerd. Het slot van het hek is geforceerd. P uzzelproni inenten De prijswinnaars van de puz zel in ons zondagsblad van 2 april zijn: le prijs f 5 Gerda Marseille, Von Bönninghausenlaan 10, Lis- se; 2e prijs f 2,50 J. W. Perfors- Buys, Molenstraat 45, Sassen- heim; 3e prys f 2,50 J. Postma, Juffermansstraat 78, Oegstgeest. Brugt Ruiter had niet zoveel tijd DE KAAG De winkel voor scheepsbenodigdheden. die behoort bij zeilmakerij Brugt Ruiter, was veel te klein Nu is de zaak uitgebouwd tot een prachtig ruim en licht geheel Met zijn grote etalages is de zaak een sie raad voor dc Julianalaan- Geen officiële opening voor Brug'; het seizoen is namelijk al begonnen en Brugt heeft de nieuwe ruimte met een in gebruik genomen. De werklie den moesten het veld ruimen want de tijd drong. In het najaar mogen ze de zaak komen afwerken. Voor het hard werkende echtpaar Ruiter dus geen officieel gedoe met bloemen. Toch ko men velen de verbouwde wirfkel be kijken en het echtpaar Ruiter geluk- wensen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 3