ISRAËL GEEFT EGYPTISCHE SPIONNEN DE VRIJHEID Religieuze figuren in Franse Rode Kruis-serie uitgebeeld PUZZEL VAN DE WEEK ZATERDAG 9 APRIL 1966 Postzegelrubriek Door G. J. Peelen ten bate van het Rode Kruis. Frankrijk qeeft ieder jaar slaat >n een ander uiterste over een bijna kloosterlijk leven, in een zijn culturele toeslagserie, geluiddichte werkkamer. Daar be gint hij vol hartstocht aan een cv- clus ,.A la recherche du temps per- pelverkoper du" (Op zoek naar een verloren tijd). Het eerste deel kwam in we ZO al een hele portretten- 1912 klaar. De drie laatste delen verschenen posthuum. galerij gekregen van Fransen die op verschillend terrein „fj,1?*«ïedT™ dé'bï! beroemd werden. Ik beeld uit kende encycliek „Rerum Nova rum van Paus Leo XIII iemand gehoord heeft. Op onze afb. 10 ..drinkplaats der paanden. aan de oever van de rio de la Plata". Op andere waarden: de sinaasap- verschillende land- Aantrekkelijke genrestukjes.1 die men dank zij de postzegels leert kennen. Nova- rum" van Paus Leo XIII de serie van dit jaar af: Fran- verscheen, het moedgevende ant- --no woord van de Kerk aan de arbei- gois Mansart, lo9o tot 1666, derswereld. Het werd voor België de beroemde architect, bouw- chrSSSiké' T'Sfcrabéwgirï meester van vele kastelen en A11^ m?nsen dienen de middelen ter hand gesteld te worden tot een paleizen, o.a. van dat in menswaardige en volledige ont- w -j plooiing te komen, ieder als broe- Maisons Laffitte, even buiten der van zijn naaste Op afb 4: een Parrjs, bekend door zijn paar- Eg?.VSSÏ'.SUS denrennen. globe: pacem in terris, vrede op Zijn naam wordt ook wel Op afb. 5: een gezin bij een bouw- Mansard gespeld. Voornamelijk is werk: „bouwen voor morgen", hij in de historie bekend gebleven °P a4Jïl cle hoogste waar- °m 1 ;a",Jhem „mansardes zolderkamertjes, om- nog de namen van andere •ll.Rfl! (De afgegeven Totaal wacht. Men zou eerder een zet 'le als h3-h4 verwachten. Dit is Kortsjnoi .p zijn best) 41Pg5 42. Nog op het nippertje wisten ci- Israëlische gevangenis verblijven- len dat zij in de gevangenis Ook wij behoren tot degener vast van Spasskl's zege over zijn, zij het ook dat wij abnoi ontwikkelingen daargelaten al- thans in de cijfers weinig verschil 43.Tbl Dd3. 44. Tlb2. Le8 verwachten, en bovendien betrekke- (Hier tast Petrosian helemaal mis lijk weinig winst- of verliespartijen. Met 45Pf7 46.Df2 Pd8 47. De: Sinds wij in 1964 Spasski vijf weken Dxe3 48. Txe3 Pb7 of iets soortgelijks lang t zijn wij x het werk heb- had hij wellicht stand kui -aKn r— - »- tuigd dat hij de nieuwe wereldkampi- bxc3 49.Tbl Txb3 50. Txb3 Pxb3 Sl.Ke oen wordt. Wellicht wat minder op 3 Pd4 52. Da 2 c2 53.Kd2 Lh5 54.C5! dxc5 55. d6t Lf7 56. Da4 en zwart gaf het op (10) want na 56. Lt>3 n gezond-menselijke 5*7 De8t Kh7 volgt 58. d7. e voor een topsport- 0 belangrijk zijn. 1 de gevangenis in Ramle. de Hassan el-Lahwani Gaza verscheidene malen misdadigers 1959 veroordeelde Hamis Abdoer mishandeld om hen tot bekentenis- Israëlische nationaliteit aan de grens gezonden Kader, die beiden werden beschul- dwingen. Veel echter zou- mogelijkheid die voor alle Joden, den. Moskou-Leningrad (Uitslag: 39',i) zijn beide partijen tegen Kortsjnoi verloren. Dat geeft te den ker.. Meer niet. Want Kortsjnoi is een geweldenaar voor wie niemand veilig is. Maar Petrosian verliest uiterst zel- Slonnen consigneert, te verijdelen digd van moordaanslagen en sabo- den zij niet te bekennen hebben die zich permanent in Israël vesti- it veertien Arabieren een ge- tasredaden, werden uitgewisseld te- gehad, cmdat zij werden gear- gen openstaat. In het bezit van ia- gen drie Israëlische burgers, onder resteerd bij het kopen van water- Israëlische nationaliteit viel hij ïaal" wèl. Wij brengen r korte iantekenlngen.t« dat hy een handig gebruik wist roemd geworden pauselijke uit- rek Jacobian niet deel te maken, van de ruimten onder de kap. Naast hem afb. 2. St. Pierre Fou rier f15651640) een voorbeeldig, vroom priester uit een kleine Voge- zoals „Quadragesimo om zijn vrijheid te herkrijgen. Eni- gebied jaar die per ongeluk op Egyptisch de Gazastrook. Desondanks liike chauffeur v hoge leger- iparochie, die de stoot gaf tot de gek de laatste tijd met zijn al te itra-reiormatie in zijn gebied, weelderiee emissieboleid. F.en lsn- zijn gebied, efórmatie, en tot het inzicht gekomen van de Git Zoals bekend, wordt de ge dagen nadat het complot an een encycliek ontleend ontdekt, werden voor hem de ge- klaard. dat zij ter wille van hun den van de aan- vangenisdeuren vrijwillig geopend, vrijlating op de Egyptische eisen te Niet dat hij zijn straf had uitgeze- - ten. De Israëlische regering waf echter met Egypte overeengeko- terechtgekomen. De den zij tot gevangenisstraf wegens officier, kwam hij met vele aspec- eindelijk wat loskomt, zelfs tikje beter komt te staan door Suriname maakt het wel wat te Israëlische regering heeft ver- spionage veroordeeld. De houding ten van de Israëlische defensie de Israëlische regering wordt aanraking. Het wekte daarbij geen h?* slachtoffer wordt - ..ïeer gelaakt omdat zij, on- argwaan dat hij ook veel fotogra- diabolisch slimme ze ingegaan. In de Israëlische pers danks dat deze drie Israëliërs per feerde, want het was algemeen be- bie". Daarna een serie bij de ope- Roomse kerk, riep hij op tot refor matie in de kerk. Hij bestreed alle uitwassen en demoralisatie en gaf in Paramaribo, herdenking 100 neerde en aoona aoor een leven vol ingetogenheid, jaar Redemptoristen in Suriname, de vrijheid gegev dat het een gevaarlijke politiek met twee andere als humanitaire redenen van één der de hand Egyptische vissers die ^en 0pgeworpen, d6 eni- onder Israëls kust hun netten had- ge rem tegen spionnen en sabo- den uitgeworpen, zonder meer aan teurs is een afschrikwekkende de Egyptische autoriteiten over- straf als zij worden gepakt. Deze droegen. Algemeen is men van oor- --alt weg. zo betogen de deel dat deze vissers eerder in Argwaan kreeg de Israëlische veiligheidsdienst eerst toen hij ook -- zijn afzwaaien belangstelling mijdt" de" Pf6 2.C deze uitwisseling heeft ning van het Centrale Ziekenhuis Israël één van de meest geraffi- Israëlische kranten bijna unaniem merking hadden gekomen ter uit- Kutchuk had zich doortastende spionnen als de grootste spionnen de verwachten nog binnenkort lijk hij moet zijn geweest wordt jongens. De kranten dringen aasweidadigheidsserie. met niet alleen bewezen door de grote zelf? od aan ter beveilieinc Afb. 3 naastenliefde het en met niet alleen bew toeslag voor Rotary. Lions Club, ophef die Israël etc. Een centrale voorstelling: gevoerde proces 1 de bekende auteur Maria Magdalena. die de discipe- Hoe gevaar- heid herkrijgen in ruil v Si: de" drie Israëlische van Israëlisch burger ingeleefd, dat hij zich had verloofd met een Israëlisch meisje uit een kib- .>6 3. Pc3 Lb4 4. e3 «-0 5. Pf3 c5 6.Le2 Lxc3t (Zwart ver- r kansrijke voortzettin- bijgevolg slechts hopen soort ondoordringbare stelling op bouwen) 7. Marcel Proust. 1871-1922. in zijn len vertelt dat de Heiland op- straf. Jacobian werd tot achttien den opereren ook terechtgesteld. Kaborek Jacobian heeft waarde- boets 'olie gegevens over Israëls de-. te""voltrekken. Tenslotte worden 'rosie aan zijn opdrachtgevers ge- Bij zijn proces kwam vast te de Arabische lan- leverd. Deze gegevens zond hy f a jonge jaren een héél los levende gestaan is. jongeman, die plotseling tot inkeer kwam door de dood van zijn va- Argentinië gaf JB IJ der en moeder. Dit sterven (1905) uit met werken van de Argen- Israëls bevolking de beslissing greep hem ontzettend aan (ma vie tijnse schilder Pueyrredon, van de regering heeft vernomen. Jaco- a perdu son seul but!) Zijn leven wie bij ons waarschijnlijk nooit bian, J J Brazilië en Turkije waar hij de Armfeense minderheid. Wat hij contactadressen had. Dat hij met in Israël voorgaf als zijn hobby De verontwaardiging is in Israël deze landen relaties onderhield j| v-i«few* gg» brengen de stelling nog r keren) 14. Tf2 La 6 15.d_ Uit Dd7 17.a4 Te7 18.35 (Door 1 werkelijkheid ajn t>ero<j>. mooie serie sing en met veel kritiek, dat helemaal toegenomen toen de drie wekte geen bevreemding. Jacobian Velen in.Israel vrezen, dat by ech- burgers, een 45-jarige vader met T> zijn dertienjarige zijn dubbelpion op- Ervaringen met folklore Wie heeft er kennis van oxide gebruiken en dialect in eigen woonplaats, liefst waar u geboren en getogen moet zijn? De Centrale Commissie voor onderzoek van liet Ne derlandse Volkseigen, Nieu we Hoogstraat 17 Amster dam-C zoekt naar u, óm vragenlijsten op het gebied van dialect en volksgebrui ken in te.vullen voor uw ei gen woonplaats. Sommige lezers doen al mee, nadat ze zo'n verzoek kregen van me vrouw F. J. Modderman- Smit van dit bureau, die ge ïnteresseerd was in onze se rie „Ervaringen met folklo- namelijk in 1961 via Brazilië ter zal worden belast met het op- Israël gekomen. Hij gaf daar leiden van tegen Israël gërichte «inds 1955 in de 25"-jarlge buurman, kwamen vertel- op Jitschak Kutchuk te heten en spionnfen. positie van La6) 18b5 19.cxb5 Lxb5 20. c4 La 6 21. Lb2 De8 (Zwart pro beert profijt van de open b-lljn te trekken) 22.Lfl Tb8 23.Lc3! e5 24.Ld3 Lc8 25.Pfl Tcb7 26.Lc2 a6 27.Pe3 Pf8 28.DI1 h6 29.Tel P8h7 30.f4 (Wtt gaat Bent u óók zo'n lezer, dan graag een briefje naar me vrouw Modderman, adres als bovenstaand. Kruiswoord puzzel Horizontaal: 1. plaats in N.-H., 6. verouderd woord voor kwaad. 8. op een andere plaats. 13. bereid tot iets. 14. wettig. 15. lengtemaat iafk 17. plaats voor duiven. 18 ik 'Lat.), 20. voorvoegsel. 21. stapelmetcr 'afk.i. 22. inwendig deel van e?n vis. 24. tapijt. 26. gesloten. 27. godin van de twist. 28. schuifbout. 30. gekheid. 31. twaalf gros. van knopen, 32. jongensnaam. 33. bezittelijk voornaamw.. 35. kikkerkuit. 36. zangstem. 38. verfstof. 40. een plant met bittere blaren en bloemen, 42. korter. 44. invorderen van geld. 47 als 27 hor, 48. de binnenkring van een gemeente. 49. opgeld. 50. leger (Fr.). 52. vogel. 54. vertegenwoordiger. 56 dorp van kaffers. 58. jaargetijde.-60. grove, wollen stof. 62. iemand die treitert. 64. meisjesnaam, 65. plaats in Duitsland. 67. kenteken. 68. verzoekschrift. 71. japon. 72. ieder. 74. begrip, 76. doodgoed mens, 77. vervoeging van een hulpwerkw.. 78 meisjesnaam. 80 Europeaan. 81. meisjesnaam, 83. scheik. element <afk.84. jongensnaam. 85. zilveruitje. 87. plaats bij Jeruzalem, bekend uit de Bijbel. 88 muzieknoot. 89. goedertierenheid. Vertikaal: 1. plaats in Gelderland. 2. gewicht 'afk.i. 3. voorzetsel. 4. godin .van de twist, 5. troefkaart. 6 meisjesnaam, 7 hitte, 8. ik (Lat.i. 9. speer. 10. aanw. voornaamw.. 11. oude lengtemaat. 12. verouderd woord voor fluweel. 16 strekking. 19. stad in België, 21. stevig, 23. verkeerd. 24. vreemde munt. 25. water in België, 26. voorzetsel. 28. eerste bock van Mozes (afk.i. 29. streep. 32. dorp in Limb, bij Vaals. 34. stad op de W. kust van Hondo, 36. rivier in Rusland. 37 pookijzer. 38. houtworm. 39. enkele. 40. vogel. 41. zoon van Noach, 43. schraal. 45 Bijb figuur. 46. keurig. 51. opstanding, 52. plaats in N.-Brabant. 53. bloem. 55. lichtkrans. 57 viervoetig dier, 59. ontkenning, 60. plaats in Z.-H., 61. vaartuig. 63. gebloemd katoen. 65 godin van de dageraad. 66 maangodin, 69. deel van een schrijfmachine. 70. naam of opschrift van een boek. 73 republiek in Z.-Amerika. 75. soort van antilope. 78. vrouw van Jacob. 79. dorp in Frankrijk, 81. wiersoort. 82. plaats in Noord-Brabant. 84. roemrijker gedachtenis (afk. Lat.), 86. Dam langs P<>n 3 R.D.. 4 Geleen. 5. no.. 6. spa. 7. dem. 8. RN. 9. selene, 10. ds. 11. elke. 12. Naarden. 15. erf. 19. ti- mor. 21. noria. 24. L.G 25. sassa fras. 26- tegendeel. 27. te. 29. kt. 30. Hl. 32. Borne. 34. armee. 35. hamer. 37. son, 40. mot. 44. Inte ger. 45. Pater. 47. Tiras, 49. roe rend. 51. mantel, 52. pm, 54. nestel. 56. sm. 58. 1.8., 80. ergo, 61. put, 63. eden, 66. moe, 67. die. 71. gl„ 72. nd. 73. es. 75. ta. INZENDINGEN Inzendingen worden voor don derdag a.s. op ons bureau ver wacht. Oplossingen mogen uit sluitend op een briefkaart r- OPLOSSING VAN DE VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. nergens. 7 Dresden. 13. orde. 14. opeen. 16. Esla 17. RJN.. 18. Lt.. 20. arm. 21. nl.. 22. ka. 23. Maleis. 26. toeter. 28. gemak. 30. Herne, 31. A.B., 33. nostalgie. 35 hé, 36. los, 38. Rs. 39. e.a.. 40. man. 41. rog, 42. ar men. 43. dom, 44. Inn, 45. pf„ 46. dt 48. ter. 50. ne. 51. marsepein. 55. r.o., 56. satan. 57. merel, 59. Eemnes. 62. lasser, 64. gr. 65. tr, 66. mud, 68. st. 69. de. 70. egge. 72. notie. 74. eten. 76. rollade. 77. Estland. Vertikaal: 1 normaal. 2. Erna. Hoe gaat het met jullie allemaal? Genieten we fijn van de vakantie? Als het volgende week mooi weer is kunnen we prachtige fietstochten gaan maken, de jongens kunnen hun hart ophalen met voetballen en we kun nen ook genieten van de rolschaatsen. Fijn dat ik deze week al zoveel rapport cijfers toegestuurd kreeg. Hartelijk bedankt hoor! Ja en nu wordt het straks na de vakan tie de laatste ronde. Dan is het echt er op of er onder. We moeten dus wel héél goed ons best doen hoor! Ja en nu gaan we morgen en overmorgen het paasfeest vieren. Weten jullie wat er „toen", jaren geleden, voor ons is gebeurd? Ik denk dat voor de kleinere nichten en ne ven de juffrouw en meester het wel op school hebben verteld. De groteren weten het wel allemaal dat de Here Jezus voor onze zonden aan het kruis werd gehangen. Hoe is het verkeersexamen afgelopen? Veel van jullie moesten deze week met de fiets op pad. Zijn we geslaagd en was het erg moeilijk? Hebben we de kleurpotloden en verfdoos al opgezocht? We gaan de eieren toch wel een mooi kleurtje geven? We kun nen er een „mooi" gezicht op maken of een paarde- of hondekop. Probeer het maar eens; het is echt een leuk werkje. Op de foto zien jullie wel hoe het met grote ernst wordt gedaan. Sterkte er mee hoor! Hebben we al gezien hoe mooi de tulpen buiten bloeien? Er zijn van die prachtige kleuren. Veel struiken en bomen worden al een beetje groen. Mooi hoor! We" zullen hopen dat het nu gauw écht lente gaat worden. Voor we verder gaan kijken 1 we eerst even naar de oplos-1 sing van de puzzel. Hier komt i Door twee schuine lijnen te trekken hebben we alles keu rig verdeeld. De prijzen krijgen thuisge stuurd Leuntje Schaap Katwijk aan Zee en Frannie Witte Delft. Natuurlijk mag jij een nicht je worden Marja Vreugdenhil Honselersdijk. Hartelijk wel kom bij de nichten en neven. Oef. wat zal jij het zwaar te verduren hebben bij zoveel broers. Word je erg verwend, of valt het wel mee? Prachtig dat jullie een operette gaan uit voeren. Ga jij graag naar de '■Nu even een grapje. Sjors: Vader kan u met uw ogen dicht schrijven? Vader: Ja zeker Sjors, wa vraag je dat? maar dat je precies op woensdag vakantie kreeg. Wat vond Matthijs het wel fijn dat je een eind met hem aan het wandelen bent geweest. Zijn er al kleine konijntjes? Bedankt voor je mooie, bos bloemen Wim van der Wel Rijswijk. Prachtig dat jij nu voor de tweede keer met de duinen-mars hebt meegelopen. Heb je al veel moois gezien? Heerlijk dat jij zo dikwijls kan gaan zwemmen. Allemensen voor jou is het woensdag ook groot feest geweest. Is marhma fijn verwend. Vind je het niet erg dat je haar er af is Franny Witte Delft? Leuk dat jullie allemaal op je instrument moesten spe- j len. Had je het laatste stukje kantie gekregen. Hoe komt T- dat? Is jouw voet al bijna be- Dat was geen best rapport. ter? Heb je al veel van de va- geloven jullie ook niet? kantip dpnnlon' Henk den Boer. Gert den j Haan. Ina Jol, Paula de; Jongste en Annemieke Verha gen van harte gefeliciteerd metl Waarom schreef jij niets Ma rijke Schaap Katwijk? Volgen de keer beter hoor! Jij hebt de rubriek niet goed gelezen, want tante Jos is met vakantie geweest Conny Spaans Scheveningen. Nou en of ik op 10 maart prinses Bea trix heb gezien. Wat heb jij wel genoten in de cineac. Hoe is het donderdag afgelopen? Heb je het diploma gekregen? Wat heb jij allemaal voor! moois op de handwerkles ge- oplossing". Er zijn drie prijzen: een van f5.— en twee van 2^0. T-, £rru&id A*> pp maakt? Tante Jos geeft nooit-, poester moest zijn. Ging het cijfers, Conny! Stel je vöör -allemaal goed? Wat heeft jouw wat zou ik dan elke week veel oma jou verschrikkelijk cijfers moeten uitdelen. wend. Bedankt voor je mooie Fijn dat ik weer eens jets tekening hoor! van jou hoorde Rineke Spaans Den Haag. Heb jij werkelijk geen tijdmeer om even een briefje te schrijven. Er zijn nog wel nichtjes die in de twee de klas zitten en trouw schrij ven. Ik verwacht echt nog wei eens een brief van jou hoor! Fijn dat je nu weer beter bent. Allemensen wat ben jij verschrikkelijk verwend met. zoveel moois. Wat zal jij deftig zijn.— Heb jij een fijne verjaardag! gehad Herman Steeneveld Stompwijk? Zijn al je wensen in vervulling gegaan? Grieze-j lig hoor zo'n geweer. Jouw vo- I moet bhèm voortaan" echt' wêt Sjort: We'vader, teken mijn niet goed'ingestudeerd? AÜe SerhoTdeTi Moort Waarom schreef jij mets Dik van Velzen Katwijk aan Zee? Volgende keer beter hoor! Wat maakte jij de brief mooi Kees Verbaan Scheveningen. Kreeg jij een mooi rapport? Natuurlijk mag Wïmmie ook schrijven hoor! Heb je al veel moois van de meccanodoos ge maakt? Hoe is het met de kana rie?— Prachtig dat jij de vierde prijs kreeg Nelleke Verweij Pijnacker. Geweldig dat jij in de winkel mocht helpen. Ging het allemaal goed? Wat was jouw kleine neef wel blij dat 1 je op z 'n verjaardag, kwam.— I Wat heb jij die middag wel i genoten op Johans verjaardag, I Rick Visser Den Haag. Zijn de foto's mooi geworden? Alle mensen wat moesten jullie veel boterhammen eten. Heb jij genoten van het monopo- ly-spel? Was jullie meester blij met het mooie cadeau, Marjolein Visser, Den Haag? Als jullie niet stil willen zijn kan hij de sproeier ook in de klas zetten. Wat zal dat een fijne dag worden op 14 juni. 't Is te ho pen dat bet dan prachtig weerj Wat wil jij later worden Willen jullie een nichtje en neefje worden Erica en Robbie Vermeij Zoetermeer. Wanneer zijn jullie jarig en in welke klas zitten jullie? Geweldig dat jullie in de paasvakantie gaan logeren. Veel plezier 1 kantie genoten? Meisjes en jon gens, we hebben hier weer eens een leuke kruis woordpuzzel. Het zijn er twee. maar helemaal niet moeilijk, hoor! Horizontaal en vertikaal moeten dezelfde woorden worden ingevuld. Het is dus alle maal erg gemak- De oplossing moet worden in gezonden voor woensdag 13 april. Nee hoor, tante Jos blijft met week nicl 80Ed gelezen, want de paasdagen niet thuis. tante Jos heeft geschreven dat I ze een week met vakantie ging. Hernia v. d. Wal Den Haag. Jij moet hem dus beter gaan lezen. Wat hebben jullie in het bejaardencentrum ge daan? Hoe komt het dat sijsje kon wegvliegen? Prachtig dat jij al met het bad hebt kennis gemaakt. Mocht je nu al een keer nat zwemmen? Ook jij mag een neefje wor den Kees Wassenaar Wasse naar. Hartelijk welkom bij de nichten en neven. Ben jij weer beter? Kreeg jij wel een mooi rapport. Wat zal jij kunnen ge nieten in de vakantie. Was jouw vriend woensdag jarig? Hebben jullie veel pret ge- Bij jullie was het woensdag ook groot feest Jeanne Weer- heim Pijnacker. Had jij mooie Noten leren is heel belang rijk voor je een instrument gaat bespelen Annerieke Voor- brood, Delft. Prachtig dat je er zulke mooie cijfers voor kreeg. Goed je best blijven doenliHHPHi hoor! Grappig dat jij Asse-1 slingers gemaakt? Jij bofte i Volgende keer beter hoor! Ons Hannes je wordt negenl Wordt negen jaar, hoezee! i We vieren feest en iedereen j Brengt een cadeautje mee. Een tol, een boek, een aardig spel Een voetbal, reuze groot. Een schooletui, een mooie fles. Met zuurtjes wit en rood. Maar 't mooiste is de reuze j taart Die midden in de pret j Met negen kleine vlamme- j Op tafel wordt gezet. En even later roept die „Ik ben weer vijf!" Zo'n De taart wordt opgegeten Vier kaarsjes zijn al uit. Hoe is het nu niet jou, Marja van Zwieten Hazerswoude? Mag je al naar buiten? Waar maak je het kleedje van? Ben jij nog naar de grote stad ge weest? Waar ga jij in de vakan tie logeren? Bedankt voor je mooie teke ning Leuntje Schaap Katwijk aan Zee. Je hebt het keurig gedaan. Prachtig dat jullie woensdag in de kerk moesten zingen. Is het allemaal goed ge gaan? Was de juf mooi? Hannie Smits Van Reesstr. 11 Den Haag, wil graag een correspondentievriendin heb ben. Wie wil met haar schrij ven? Zij is 13 jaar oud Jij bent maar een boffert dat je een zaklantaarn hebt gekre gen André Stam Leiden. Heb je hem al een keer gepro beerd? Jouw kleine broer wordt al grnot hoor! Hij vindt het natuurlijk prachtig als hij 00 jouw kamer mag komen. Kreeg jij een mooi rapport? Hartelijk bedankt voor je mooie kaart Hans de Visser Leiden. Ben ie weer helemaal beter? Nou en of prinses Bea trix mooi was. Heb jij het mooie boek al volgeplakt? Na tuurlijk moet je noten leren spelen. Fijn dat mamma tevre den was. Wat is mamma fijn verwend toen ze jarig was. Had iij mooie slingers ge maakt? Allemensen wat ging jij laat naar bed. Hartelijk be dankt voor je mooie foto hoor! Tante Jos is er erg blij mee. Prachtig dat jij in de paasva- kan*'e mag loeeren. Ellv Vluct De Kaag. Leuk dat jullie zelf een bal maken. Hoe gaat het met jouw kleine zus? Ga ie ook nog varen <n de vakantie7 Wat zal het druk bij jullie zijn als het mooi weer is met de paasdagen. Jongens en meisjes de brie venbus is helemaal leeg. Zor gen jullie weer voor een volle? Tante Jos kreeg lang niet alle brieven op tijd en zullen jullie deze keer wel een beetje moe ten zoeken naar je antwoord. De letters A t/m D zijn aan de beurt. Veel plezier in de vakan tie hoor en prettige paasdagen toegewenst van (e-*

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 16