TV 2 ADIO j en jmmentaar I Parijse pers vecht tegen tv-koningin Michèle Tien vingers in de pap nnie Schmidt's nieuwe jeugdserie is klaar Spion aan de muur ZATERDAG 2<! MAART 19W d Feestelijk NCRV-televisie heeft ons een ijk feestelijke avond bezorgd de levendige musical „De nieuwe d". Men kreeg thuis het gevoel L geslaagde première met alle ups owns daaraan verbonden, bij te tn. Daarom mei een kleine wijfe- een brokje geforceerde dialoog e vergeven bij zoveel goeds van dans, blij vertoon, en vooral: de nate fijne melodieën van de grote mist Dvorak, bonte verhaaltje bleef achter- bij dit boeiende kijkspel, dat be- jk aan waarde won door het op- i van het Tsjechisch Danstheater zen formidabel musical-debuut te. isseur Willy van Hemert had njdrage van buitenhof heel fraai it geheel ingepast, zodat alleen unstprestaties het onderscheid e idden. i ke Bos, die steeds vooruit gaat iusical-actrice, maar nabij ge- i wordt door de pittige Thérèse netz, vond in Marco Bakker een zangpartner: wat hem aan dtalent mankeert maakt hij met jjtem wel goed. Henny Orri was "vorstelijk als de harde zaken- tb: zij blijft in de eerste plaats k(e, evenals Guus Verstraete, die van de componist-incognito hoe hoe beter ging spelen. Het best j echter op dreef bij hel kaart- i aan het slot: dat waren scènes >.n talent te tonen, eite is „De nieuwe wereld" meer te dan musical, ook al door toe- "afig van Dvoraks rijke muziek kop heel aardige liedjes zijn ge it. Vooral het liedje „Achter heuvels" zouden we best nog '^meer willen horen. Hoe het zij, 'RV heeft met deze voorstelling n an de beste televisieprogramma's et seizoen aangeboden. Attentie" kaartte Dick Houwaart tr vat na met de leider van het "j-onderzoek voor de verkiezingen, zelf toegaf dat uit het vrij aantal ondervragingen geen prognoses konden worden ge en. We vernamen echter, dat de volgend jaar tegen de Kamer- 'Jzingen weer zo'n onderzoek wil instellen PARIJS De Franse pers blijft vechten tegen de televisiekoningin van de omroep (ORTF) Michèle Amaud, die het langzamerhand zo voor het zeggen krijgt binnen de nieuwe constellatie, dat men ge looft weer aan regeringshand te lopen. Van staatsomroep zelfstan dig bedrijf geworden heeft de Franse omroep zich toch niet aan overheidsbemoeiing kunnen ont trekken en nu Michèle, een vurig Gaulliste, niet één maar alle tien haar vingers in de pap blijkt te hebben, komt het ene verweer na het andere los. Montreux-inzending nu fel betwist Jacqueline Kennedy als tv-gastvrouw (Van onze radio- en tv-redactie) NEW YORK Jacqueline Kennedy zal gastvrouw spelen in een televisie film, gewijd aan musea in Rome. Zij zal de rondleiding verzorgen en toe lichting geven op wat er te zien is. De film wordt gemaakt in de reeds lang-lopende serie waarin bekende vrouwen en kijkers belangrijke steden of gebouwen laten zien. Tot de voor gangsters van mevrouw Kennedy beho ren prinses Gracia. Gina Lollobrigida en mevrouw Nina Chroesjtsjow. Ruim 2000 voor *11 kleurenontvanger (Van onze radio- en tv-redactieV HAMBURG De West-Duitse elec- tronische industrie is voornemends voor herfst 1967, als ter gelegenheid van de grote Radio- en Televisie-expositie in de Bondsrepubliek de kleurentelevisie officieel van start zal gaan, 40.000 j kleurontvangtoestellen te produceren. Er wordt echter mee gerekend, dat! de prijs voor zulk een toestel zeker, niet onder 2500 mark zal liggen, dit. is dus in Nederlands geld omgerekend meer dan tweeduizend gulden. Eerst werd er een luid gekrijt aange heven, toen de lieveling van het grote publiek: Mireille Mathieu, in de finale voor het Song-festival met één doorslaggevend puntje werd over troefd door Dominique Walter, hele maal niet zo'n ster, maar... Michèle Arnaud's zoon. Toen Walter niets meer dan één be leefd puntje van Monaco kreeg in Luxemburg, was het gejoel in de kran ten niet van lucht. Michèle kreeg het verwijt de jury beïnvloed tehebben... Mireille had voor haar land zeker kun nen winnen! Geen wonder dus, dat er nu weer kolommen vol verontwaardigde woor den worden geschreven omdat ORTF het programma „Black Tie" wil inzenden voor Montreux. Het is nl. weer een programma van Michèle, die inderdaad heel wat presteert, maai „spreektrompet van de president" wordt aangevallen. Betoogd wordt, dat jaar na jaar pro gramma's van deze tv-koningin naar Montreux worden gezonden (hetgeen een feit is) en dat ze nooit iets beteke nen, met uitzondering van dat, wat zij verleden jaar met Averty samen maak te: „Les raisins verts" en dat toen de persprijs kreeg. Maar nooit valt Frank rijk een roosje toe... Intussen heeft de ORTF laten we ten, dat er nog geen definitieve beslis sing is genomen, zodat het er naar uitziet, dat de protesterende bladen dit maal een kansje op winnen hebben. BEATLES-SHOW De Britse commerciële televisiemaat schappij ITA zal een Beatles-show ..Muziek van Lennon en McCartney" Geduld tot september difan onze radio- en tv-redactie) a1vERSÜM net is lover: Annie Idt's nieuwe serie voor de jeugd, e VARA op woensdag- en zater- Iddagen in acht afleveringen j°5»tzenden, wordt gespeeld en net- irJ de band vastgelegd. Alle grote daelne nieuwsgierigen moeten ech- a»g even geduld oefenen tot begin taber om „Ja zuster, nee zuster" d9nnen zien: dan komt het eerste _e3p 't scherm, dat met tussenpozen $4 dagen door de overige wordt md is een verrukkelijke komedie: "elam van de populaire schrijfster aajer borg voor. We komen al kij- ,,1terecht in een rusthuis, waar het Jens davert van de herrie, want lis is bevolkt door kinderen en ssenen en iedereen mag doen, lij of zij zin in heeft, ter Clivia, die de scepter zwaait Q deze gasten, is niemand mm- in Hetty Blok, dus is het lachen :n, elke keer weer. irsonen die het rumoer in huis taken zijn bijv. Gerrit de Inbre- (Leen Jongewaard). buurman Boordevol (Dick Swidde) en de ieur (Pet Hendriks), die aldoor sche proeven doet. welke ge- ijk enorme ontploffingen en een rook tengevolge hebben. ■ender zijn er „de jonkies": Jet, Ber- Bobbie (Carla Lipp, John Kui- Hetly Blok als zuster Clivia en Leen Jon- genaard als Gerrit de Inbreker in de jeugdserie Ja zuster, nee zuster". pers en Barrie Stevens), die allemaal heel best kunnen dansen, want aan dans, muziek en zang is er geen ge brek in dit merkwaardige rusthuis. Er werkt dan ook een speciale dansgroep aan de opnamen mee. Voor de muziek zorgde Harry Ban- nink, met wie Annie Schmidt even eens samenwerkte bij het schrijven van haar succesvolle musical „Heer lijk duurt het langst". Tv-vakantietips van dr. L. van Egeraat (Van onze radio- en tv-redactie) Hilversum Dr. L. van Egeraat gaat voor de NTS wekelijks vakantie- tips geven. Deze uitzendingen zijn, met ingang van 10 april a.s„ telkens op zondagavond via Ned. 2 tussen 7.55 en 8 uur te volgen. Zoals bij dr Van Egeraat mag wor den verwaëht, meldt 'ofte de NTS, zal deze rubriek niet bestaan uit verwij zingen naar bepaalde mooie plekjes, maar uit objectieve korte beschouwin gen, gewijd aan diverse landen, stre ken of steden. Het is de bedoeling dat iedere toehoorder/kijker voor zichzelf beslist wat hem of haar het beste past voor de vakantietrip. De eerste drie afleveringen worden gericht op voorbereidingen van de reis. Daarna komen al of niet druk-be- zochte toeristische gebieden in Europa aan de orde, opdat de kijker kan kie zen tussen daarheen gaan of er juist weg te blijven, aldus de NTS. Bijbelse quiz bij Duitse televisie (Van onze radio- en tv-redactie) HAMBURG In het komende na jaar zal het eerste Duitse televisiepro gramma, dat door de gezamenlijke om roepen wordt gevuld, beginnen met een Bijbelse quiz. De bedoeling hiervan is, bij de kij kers meer belangstelling te wekken voor de Bijbel. De ARD zal de reeks uitzendingen bij wijze van experiment beginnen. Vindt de quiz niet de juiste weerklank, dan kan het programma nog worden teruggenomen. Zender Vrij Berlijn al klaar voor Kerst (Van onze radio- en tv-redactie) inzenden. Zij gelooft daarmee klin- j kend succes te zullen hebben. De Duitse televisie komt met tweei inzendingen en één buiten mededin ging, nl. een reportage van Peter von Zahn „Hinter den Sternen Geduld) mit Tieren". De gezamenlijke omroepen zullen i een aflevering van de Victor Torria- ni-show „Hotel Victoria" sturen en het ZDF (tweede programma) het amusementsprogramma ..Show ohne j Rahmen." Herman Felderhof bij NRU benoemd (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Het NRU-bestuur heeft gisteren besloten tot de benoe ming van Herman Felderhof als hoofd van haar nieuw te vormen program mastaf, welke t.z.t. 25 pet. van de tota le radio-zendtijd gaat verzorgen. De heer Felderhof, nu hoofd van de afde ling actualiteiten bij de NCRV-radio, zal op een nader te bepalen tijdstip zijn nieuwe functie aanvaarden. Aangezien hij op het ogenblik dooi griep wordt geplaagd, kon hij ons niet ontvangen voor een gesprek. Herman Felderhof heeft bij de om roep al een gevarieerde loopbaan ach ter de rug: in 1930 trad hij op 19-jari- ge leeftijd als omroeper in dienst bij de AVRO, nadat hij korte tijd in de journalistiek had gewerkt. Later werd hij bij deze omroep lid van de pro grammaleiding en radioverslagge ver. Na de bevrijding was Herman Fel derhof een tijdje werkzaam buiten de omroep: eerst als redactiesecretaris bij Vrij Nederland, toen als persattaché op het geallieerde hoofdkwartier, toe gevoegd aan de staf van het Canadese leger. Maar in 1947 zat hij alweer in Radio- stad en nu als verslaggever bij de Wereldomroep, waar hij tot 1951 bleef. In oktober van dat jaar trok hij naar de NCRV als chef van de reportage, belast met de leiding van Radiokrant „Vandaag", in welke functie hij de heer G. H. Hoek opvolgde, die echter hoofdredacteur bleef. Sedert 1954 bekleedt hij de NCRV- functie, welke hij nu gaat verlaten. Voor Herman Felderhof betekent dit meer organisatorisch en minder verslaggeverswerk, maar daar daar ziet hij niet tegenop. De NCRV ver liest met hem een gewaardeerde medewerker. Olympische Spelen op kleuren-tv? Kijk eens wie we vanavond op het scherm krijgen, j Nederlandse tieners! Jullie eigen Franse idool Sylvie Vartan, die van zichzelf zegt: „Ik ben een verlegen meisje en ik begrijp niet, dat ik bij elk optreden explosie veroorzaak. Mijn man. nou ja, die doet dat I natuurlijk ook, maar daarvoor heet hij Johnny Hal- liday hij is een begrip voor de nieuwe tienerstijl Intussen heeft Sylvie zich wonderwel aangepast bij Johnny's stijl en aan hem heeft ze haar grote popula riteit voor een niet onbelangrijk deel te danken. Van avond is ze te zien in een geweldige beat-show die de AVRO om 8.20 uur via Ned. 1 op de beeldbuis loslaat. Wie niet beat-en wil, heeft dan 25 minuten vrij. (Van c radio- en tv-redactie) HILVERSUM Zullen we in de herfst van 1968 de in Mexico te hou den Olympische Spelen in kleuren op het Eurovisienet krijgen? Met die mo gelijkheid wordt nu al rekening gehou den. Indien de grote Europese tv-lan- den hun plannen kunnen uitvoeren en dus in najaar 1967 kleuren gaan zen den, zou er geen bezwaar zijn. In elk geval is er in de jongste ver gadering van de Europese Radio Unie ernstig over gesproken. De hoge kosten spelen natuurlijk wel een grote rol. Daarover zal worden onderhan deld. Wie tegen die tijd nog geen kleuren ontvanger heeft, behoeft zich geen zorgen te maken: alle gekleurde beel den kunnen evengoed in zwart-wit worden ontvangen. Hoofdbestuur RTN gevormd SCHIPHOL Er is een definitief hoofdbestuur gevormu van de Nationale Omroepstichting Radio en Televisie Ne derland (RTN). Het bestaat uit: Ch. G. Mater te Arn hem. prof. S. Korteweg, P. G. van Weele, BERLIJN De zender Freies Ber- J- H. A. Hardeman en J. C. Tetzer (vor- lin is al klaar voor een tv-evenement J" op de a.s. kerstdagen! Met de solisten Lisa Otto, Ernst Krukowski en Josef Metternich werd een kameropera van Gerhard Becker, gewijd aan dit feest gespeeld en opgenomen. Beter te vroeg dan te laat.... VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 AVRO 7.05 uur aflevering van The Thunderbirds: operatie noodlanding. 8.20 uur tienertheater met het Franse idool Sylvie Vartan en The Motions. 8.45 uur spelletje „Wie van de drie?" 9.20 uur amusementsprogramma met Willy Walden en Piet Muyselaar: fragmenten uit voorbije Sleeswij kshows. 10.10 uur spelletjes „Ik pas" om grote prijzen. Ned. 2 KRO 8.01 uur finale van de wedstrijd „Amateurs schrij ven voor televisie". 8.55 uur optreden van het Dave Brubeck Kwartet in „Jazz 625". 9.20 uur aflevering van de serie Hong Kong. VANAVOND TE HOREN Hilversum I KRO 8.10 uur dramatische monoloog „Paulus" door Al- bert van Dalsum. 8.45 uur uitvoering van het War Requiem van Brit ten (BBC), stereo. 10.10 uur Jules de Corte in Roulette. 10.55 uur werken van Russische componisten, ge speeld door het Londens Symfonieorkest. Hilversum II VARA 7.20 uur boekenrubriek. 8.05 uur amusementsprogramma uit Antwerpen, met Vlaamse vedetten. 9.00 uur hoorspel „Weekend in Tamesby", door Dick Dreux geschreven thriller. 9.50 uur muziek doör het Metropoleorkest en solis ten. 10.40 uur cabaret „te waar om mooi te zijn" en door John ie Carré O Victor Gollancz. 41 „Weet je ook de reden waarom vroegere betalingen door de chefs gedaan werden en latere stortingen werden ge daan door iemand die van Londen kwam?" „Die reden ken ik inderdaad. Ik heb het de vrouwen in Bankwezen gevraagd, Thursday en Friday. Control wa» bezorgd „Control? Wou je zeggen dat Control zelf zich hiermee bezighield?" „Jazeker. Hij was bang dat de chef bij de bank herkend zou worden. En dus gebruikte hij een tussenpersoon mij." „Wanneer maakte je je reizen?" „Naar Kopenhagen op de vijftiende juni. Ik vloog dezelf de avond terug. Naar Helsinki eind september. Daar bleef ik twee nachten over en vloog terug op ongeveer de achtentwintigste. In Helsinki heb ik eerst nog wat plezier gemaakt." Hij grinnikte, maar Peters nam er geen notitie van. „En de andere betalingen wanneer werden die ge* daan?" „Dat kan ik me niet meer herinneren, 't Spijt me." „Maar een ervan was definitief in Oslo?" „Ja, in Oslo." „Hoeveel tijd lag er tussen de eerste twee betalingen, de betalingen door de chefs?" „Dat weet ik niet. Niet veel, denk ik. Misschien «en maand. Misschien een beetje meer." „Had je de indruk dat de agent al enige tijd geopereerd had voor de eerste betaling werd gedaan? Weea het dossier dat uit?" „Geen idee. Het dossier bevatte gewoon de werkelijke betalingen. Eerste betaling begin '59. Er bestonden geen andere gegevens over. Dat is de wijze waarop gewerkt wordt wanneer men slechts een beperkte circulatielijst heeft. Verschillende dossiers behandelen verschillende onderdelen van een enkele zaak. Alleen iemand met het hoofddossier zou het allemaal aan elkaar kunnen breien." Peters schreef nu achter elkaar door. Leamas veronder stelde dat er wel ergens een bandrecorder verdekt was opgesteld in de kamer, maar van de band overtikken zou te veel tijd in beslag nemen. Wat Peters nu opschreef werd de basis voor het telegram dat vanavond naar Moskou zou gaan, terwijl in de Russische ambassade te Den Haag de meisjes de gehele nacht zouden opzitten om de woordelijke inhoud van de band volgens een van uur tot uur vastge steld sohema naar Mosikou door te telegraferen. „Vertel me eens'', zei Peters, „het gaat om grote sommen gelds. De getroffen regelingen om ze uit te betalen waren ingewikkeld en behoorlijk kostbaar. Wat dacht je eigenlijk zelf daarvan?" Leamas haalde zijn schouders op. „Wat kon ik ervan denken? Ik dacht dat Control wel een heel goeie bron moest hebben aangeboord, maar ik heb het materiaal nooit gezien en ik weet het dus niet. De manier waarop het gedaan werd beviel me niet het was te drastisch, te gecompliceerd, te slim. Waarom konden ze hem niet gewoon ontmoeten en hem het geld geven? Lieten ze hem werkelijk grenzen overschrijden op zijn eigen pas* poort met een vervalste pas in zijn zak? Ik betwijfel het", zei Leamas. Het werd tijd dat hij de zaak wat vertroebel de, dan had Peters wat te piekeren. „Wat bedoel je?" „Ik bedoel dat volgens mij dat geld misschien nooit bij de bank is opgenomen. Veronderstel dat hij een hoogge plaatst agent van achter het Gordijn was dan was dat geld daar dus voor hem gedeponeerd, wanneer hij kans zag het te halen. Zo redeneerde ik in ieder geval. Zo ontzettend veel heb ik er nu ook weer niet over nagedacht. Waarom zou ik? Het ligt nu eenmaal in ons werk besloten dat we slechts delen van het geheel kennen. Dat weet je zelf ook. Als je nieuwsgierig wordt, is het met je afgelopen." Wordt vervolgd mende en dagelijks bestuur) en verder S. J. van den Bergh. dr. A. J. Ch. Haex. ir. A. G. Maris, F. Rothuizen, J. Teengs Gerritsen, en mr. D. J. Veegens. Er komt ook een programnv—'ad en een raad van bijstand. De samenstelling daarvan wordt binnenkort bekend ge- RADIO V.VVWOM) Hilversum I, 402 m. KRO: 19.00 Nieuws. 19.10 Actualitei ten. 1930 Nieuwe klassieke grammofoonplaten. 20.10 Boekbespreking. 22.30 Niem 22.40 Overweging. 22 55 Klassie ke en moderne orkestm (gr.). 23.55-24.00 Nieuws. 19.20 Licht 20.05 En r irieerd •gelspel. 20.00 Nl u.Antwerpen progr. 21.00 Week end in Tamesby. hoorspel. 21.50 Stereo: Metropolc-orkest en solisten. 22.30 Nieuws. 22.40 Te waar om mooi te zijn, caba- retprogramma. 23.10 Licht pla- tenprogramma en praatje 23.55-24.00 Nieuws EEEEVISIE VA\ WOM) Nederland I. NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Klaa; Vaak. AVRO: 1905 The Thun- derbirds, TV-film. NTS: 20 00 Journaal en weero verzicht AVRO: 20.20 Tienertheatei 20.41 IV le - intelli- r Finale van: Letters wedstrijd voor amatcurechrij- vers. 20.55 Jazz 625. NTS: 21.20 Hong Kong. TV-feuilleton (af levering 13). KRO: 22.10 Epi loog. NTS: 22.15-22.20 Journaal RADIO MOIH.EA 11.10 Oecumenisch nieuws. KRO: LI.15 Medaillon: muzikaal portret. 12.10 Volksliedjes en -dansen. 12.30 Nieuws en mededelingen. 12-37 Buitenlands commentaar. 12.50 orkestmuziek en zangso listen. 13.30 Voor de kinderen. 14.00 Klassieke muziek voor twee piano's (gr 14.15 Ste reo: Concertgebouworkest en solisten. (In de pauze tijdens het concert: gedichtenorogram- ma.) 16.25 Toto-uitslagen. 16.30 Rubriek voor kunst en cul tuur. CONVENT VAN KER KEN: 17.00 Gereformeerde kerkdienst. IKOR: 18.15 Nieu we uitgaven op liturgisch en kerkmuzikaal gebied 18.30 en interviews 19.00 De Open Deur. NCRV" 19.30 Vocaal ensemble met orgelbege leiding. 20.00 Nieuws 20.07 Reflex: wekelijkse besplegeUng KRO: 20.15 Wissewassen, licht programma. 20.40 Opcnh.-.rt'.cc se -:rc'.-: :en 21.00 Ouda en moderne (opn.). 21.30 Verzoekplatenpro- gramma 22.25 Boekbespreking. 22.40 Epiloog. muziek. 10.40 Licht 1200 Nieuws. 12.02 Gevarieerde Ltchti ziek. 14.00 Nieuws. 14 02 Rome platenprogramma voor de buitenlandse arbei ders 14.32 Gevarieerde gram- mofoor. muziek. 15.00 Nieuws. 15.02 Trammelant in Loeren aan de Hor. gevarieerd pro gramma. 16.00 Nieuws. 16 02 Ikaal allerlei (gr.). (Om 5 Voetbaltoto-v' J/AVRO: 17.00 17.02 Liedjesprogr. televisie >IORCE> 9.45 Geestelijk leven. spraak. 10.00 Stereo: W kest. 10.30 Ad rem: strijdspel. 10.50 Lichte m voor de tieners. 11.25 Poë; Carré: keuze uit de poëzle-ma- nifestatie op 23 februari jl Jou™*81 AVRO: 12 00 Muzikaal onthaal licht muzikaal programma openingsdag te Dulndigt. CVK/ IKOR/ RKK: 19.00 Bij belvertelling voor kin<" NTS: 19.06 De Jetsons. t film. 19.30 Levens vo filmpje. 20.00 Journaal. 20.05 kijken. gesprekken Serge Gatnsbourg. TV- portret. 21.30 Kiek 'r 's an. iretprogramma 22.00 La Pa- TV-film. NTS: 22.25-22.30 alle weggebrul- ;ht ensemble met ,.,n.). 14.50 Boek bespreking. 15.05 Kings College Chapel Choir (opn.). 16.0f Chantekraamliedjesprogram ma. 16.30 Sportrevue. VARA 17.00 Dansmuziek voor de tie- VPRO: 18 30 Parlando. 19.00 De universiteit in een verandi de wereld (IV) lezing. Cello en piano 19.30 Pro testante wijdingsdienat. AVRO: 20.00 Nieuws. 20.05 Pro- lal. 23 00 Lichte lea 25 19.30 D« TV-film vol. Journaal. M.05 De Zwecose gou- herh. les 241 Bosbrigadiers. de Jeugd. 20 TV-fil 0.30 Het gordijn valt voor Sheila, Ier. 2125 Het geloof wi onmogelijk, film reportage. 22.10 Sport ln beeld. 22 25 Jour naal. 22.30-23.00 Samenvatting Europese atletlekkamploei schappen te Dortmund. Hilversum 1. 402 m. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.10 Dagopening. 7.20 Lichte grammofoonmuzlek. (7.30-7J2 Nieuws.) 7.45 Radio krant 8.00 Nieuws. 8.10 Gewij de muziek. 8.30 Nieuws. 8.32 Stereo: Lichte grammofoonmu- 9.00 Verzoek] 10.10 Gitaarmuziek (gr.). Rondom het Woord. 11.05 Uch- I te grammofoonmuzlek. Voor boer en tuinder. 12.27 Mededelingen t tulnbou1 m-- 13.35 Liedjes Britse eilanden (opn.) Schoolradio. 14.30 Klassieke grammofoonmuz. 13.00 Bijbel- overdenking. 15.30 Stereo: Oude Nederlandse liederen (opn 16.00 Klassieke gewijde muziek (gr.) 16 20 Herhaling Steravond wedstrijd van don derdag 17 maart jl. 17.00 Voor de kleuters. 17.15 Voor jeugd. 17.30 Lichte grammo- foonmuzlek voor de tieners. 17.50 Overeidsvoorllchting: Suriname journaal. 18.00 Kapel van de Koninklijke Lucht macht. 18.20 Uitzending van d Volkspartij voor Vrijheid eu. Democratic. 18 J0 Nederlandse amusementsmuziek (opn.). Hilversum II. 298 m. V* 7.00 Nieuws en ochtendg nastiek. 7.23 Lichte grammo- II foonmuzlek. (Om 7.30-7.35 Van de voorpagina.) 8.00 Nieuws 8.10 Lichte grammofoonmuzlek 9.00 Vroegromantische kamer- king (4 - slot). VARA: 10 00 hulsvrouw. 11.00 12 Voordracht. 1125 1150 Cabaretliedjes (gr.). 12.00 Lichte ensembles en zangso liste. (Om 12 27-12.30 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw) 12.53 Voor de middenstand, le zing. 13.00 Nieuws. 13.10 Actua- liteiten. 13 20 Stereo: Licht instrumentaal sextet. met zangsoliste. i3.45 Lezing over jes. 17.15 Joodse uitzending. 17.35 Combo. 1750 Militair c 1 Hilversum II). 240 m en FM-kanalrn. N RU/KRO: 9 00 Nieuws. 9.02 Lichte grammo foonmuzlek. 10.00 Nieuws. 10.02 Actualiteiten. 10.05 Licht pla tenprogramma 11.00 Nieuws. 11.02 Actualiteiten. 11.05 Licht lekprogramma met reporta- gra mmofoonmuziek Nieuws. 14 02 Actualiteiten Lichte grammofoonmu- tenprogramma

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 19