WEGWIJZER LEVERT GOEDE INFORMATIE Uw probleem is het onze Plan oecumenische raad belangrijke stap vooruit Open avondmaal eerder met r.k. dan met protestanten Aartsbisschop Ramsey in Rome aangekomen Puzzelhoel maar menéééér... SENATOR AIDA DINSDAG 22 MAAKT Hf Een woord voor vandaag Soms is het jammer dat er hoofdstukken in de bijbelboeken staan. Neem bijvoorbeeld het einde van Johannes 13 en het begin van Johannes 14. In het laatste vers van hoofdstuk 13 toordt Petrus gewaarschuwd dat hij zijn Heer zal verlooche nen. In het eerste vers van hoofdstuk 14 wordt tot diezelfde Petrus gezegd: „Uw hart worde niet ontroerdin het huis mijns Vaders zijn vele woningenIk ga heen om u plaats ie bereiden". Door de hoofdstukverdeling dreigen we te ver geten dat de ,,u" van die belofte, tevens de „gij" van de waar schuwing is, Petrus. Maar zo samengetrokken ligt hier een prachtige troost. De Heiland confronteert Petrus met zijn falen. Maar dan wordt Hij niet boos. dan gaat Hij niet dreigen, dan horen we niet van „Wee u, wee u", maar dan komt er de belofte dat de Heer Petrus niet zal verloochenen. Petrus zal de Heer drie maal verloochenen en toch zal Christus ook roos hem een plaats bereiden in het Vaderhuis. De Heer gaat im mers niet Zijn Via Dolorosa voor goede mensen. De hemel is niet de plaats voor de besten van deze wereld. Hij sterft voor falende mensen en in de hemel is er plaats voor de slechtsten van deze wereld. Want Christus is gekomen om zondaren te redden en zalig, gelukkig te maken. We lezen vandaag: Marcus 10 17-31. Voor a.s. VU-studenten (Van onze onderwijsredactie) Op soortgelijke wijze raken jaarlijks maar al te velen aan universiteit of ROTTERDAM Een binnen-hogeschool de koers kwijt, omdat de schipper vindt goeddeels zijn gfj*.£aVm?d"JÜ- weg tussen twee oevers en eni- re school vertrouwt geraakt waren. ge bebaikening. Het zoeken van de juiste koers beperkt zich totlDi' beeldsprakige proza een zekere oplettendheid om bij een splitsing niet een verkeerde vaarweg in te slaan. Zo vergaat het ook ongeveer een jongen of een meisje bij het bezoeken van de middelbare school. Zeer veel is daar in vaste banen geleid en de stof waarin iemand zich te verdiepen heeft, wordt van ho gerhand en van dag tot dag en van week tot week aangegeven. Wie slechts met zijn kennis van j de binnenvaart gewapend zee wil kiezen, loopt een erg groot risico om brokken te maken. I omdat de navigatie op het ruime i bedoeld voor de jongelui die straks aan de Vrije Universiteit zullen gaan stude ren. Het is te vinden in een Wegwij zer voor aanstaande studenten. De jongelui die zich nu nog voorberei den op het eindexamen vinden ech ter ook veel zakelijke gegevens in het kleurig uitgegeven boekje. De beste raad die hen gegeven kan wor den is de inlichtingendag te bezoe ken die in de Paasvakantie wordt gehouden en wel op 16 april, 's Mor gens zal er in verscheidene facul teitsgebouwen voorlichting worden gegeven over de studie, 's middags is er een gemeenschappelijke lunch in het Woestduincentrum. waar zich zo vele VU-activiteiten afspelen. De rector magnificus zal daar de schare toespreken en men kan van gedach ten wisselen met studentenpredikan ten en -decanen. Ook zijn er leden sop heel andere eisen stelt dan van de studentenverenigingen. die waaraan hij gewoon was. Brieven die niet «Un van naam en adres kunnen niet In behandeling worden genomen. Geheimhouding Is verzekerd. Vra gen die niet onderling met elkaar In verband staan moeten in af zonderlijke brieven worden ge steld. Per brief dient een gulden aan postzegels te worden Ingeslo ten. Hulp van lezer: Een lezer, vroeger land- en bosbouwkundige voor de tro pen maakt er ons opmerkzaam op. dat er verschil bestaat tussen betel en betelnoot. De bladeren van de betel dienen als grondstof voor de betelpruim. De be tel is een klim/slingerplant behorend tot de pepergewassen met de latijnse naam piper betle en de Indo nesische/Maleise naam sirih. Onder si rih wordt ook verstaan de sirihpruim, welke bestaat uit één of twee sirihbla- deren. sirihkalk, een stukje pinang van de pinangnoot (zie onder» en gambir. Sirihkalk wordt gemaakt van Keel fijne gebluste kalk. die met wa ter tot een heel dik papje wordt aan gemaakt. De betelnoot dient als ingrediënt voor de sirihpruim en is een eivormi- rechte stam. De sirihpruim wordt niet met wat tabak gemengd zoals ons in een handboek verteld werd De ta bakspruim behoort bij de sirihpruim zoals zout bij het eten. Deze pruimta bak wordt gekorven uit ongesausde en niet-gefermenteerde inlandse ta bak (geen Virginia). Doordat de ta bakspruim na dienst te hebben ge daan als spons, in een der wangzak ken wordt weggestopt en het sirihkau- wen doorgaat, wekt het de schijn als zou de tabak meegekauwd worden De tabakspruim wordt na haar diensten te hebben verricht, even gaaf uit de mondholte gehaald als zij er in is gestopt. De schrijver vertelt ons nog. dat de betelbladeren ook worden gebruikt te gen keelontsteking, op open wonden, als verkoelingsmiddel bij hoofdpij nen. en tegen pubcrpuisten (men legt dan de bladeren een dag lang in koud water en wast met dit water het ge- Vraag: Vorig jaar kreeg ik een bloemstukje. waarbij een vingerplan tje stond van ongeveer 20 tot 30 cm. Ik heb dit overgezet in een pot en daar is het zo hard gegroeid, dat het nu ruim 2 m is en haast tegen het Elafond komt. Ik zend u hierbij een eel jong blaadje, hoewel de ware grootte wel 8 tot 10 maal zo groot is. De plant staat van onder tot boven heel mooi in blad Nu zou ik wel eens willen vragen wat ik er aan doen kan. Kan ik dc plant afsnijden boven de grond op 20 tot 30 cm of zal ik de kop er uit snijden, maar dan zal zij denk ik toch boven weer uitlo pen met meer zogenaamde takken, wat voor de plant niet mooi is. Kan ik er ook stekken van maken? Antwoord: U kan heel goed de vin- gerplant zelf stekken. Maart is hier voor wel de goede tijd. U neemt hier voor de top van de plant met ten minste drie bladeren zet u het het r iverheen. Nu de m Ra drie weken moet plant even controleren, zo nodig gie ten en het plastic er weer overheen trekken. Wanneer u groei constateert, laat u de hoes langzaam zakken. Met een stengelstuk wil het stekken ook wel eens lukken, maar u moet er voor zorgen dat het stuk ten minste drie bladeren heeft. U kan ook de kop in een fles of potje water laten wortelen en zodra deze geworteld is, oppotten in voedza- Vraag: Dezer dagen zagen wij een advertentie, waarin er aan herinnerd werd dat zij die bij de overheid werk zaam waren, recht hebben op over- heidspensioen op 65-jarige leeftijd, wanneer zij tenminste 5 dienstjaren hebben of door inkoop kunnen ver krijgen. Deze bepaling is opgenomen in de nieuwe pensioenwet, die 1 janu ari 1965 m werking is getreden. De advertentie was afkomstig van de Ne derlandse bond van gepensioneerden, afdeling Den Haag. Appelstraat 183 Mijn vrouw is van april 1922 tot fe bruari 1929 onderwijzeres geweest op de christelijke school en heeft ook nog in 1959 een half jaar de school gediend. Komt zij voor dit pensioen in aanmerking. sioen doen gelden. Wanneer zij nog enige tijd de hoedanigheid van amb tenaar heeft gehad en daarover nog geen pensioen mocht hebben inge kocht. dan bestaat daartoe gedurende 1966 voor het laatst gelegenheid. Het pensioen moet worden aangevraagd bij de pensioenraad. Polotrui van Dralon. Maten 92-12! v.a. f. 7,95. Bretclbroek van wol met nylon. Maten 1-5 v.a. f. 3,75. Vraag de nieuwe, kleurrijke "aankleedfolder" van Delana Bij uw winkelier. Dan kunt u meteen die vele prachtige modellen bewonderen uit Delana's nieuwe collectie gebreide kleuter- en kinderkleding! Tlieologip Uiteraard informeert de Wegwijzer uit voerig over de mogelijkheden en kosten van studie. Speciale aandacht krijgt de studie in de theologie. Sinds kort kunnen ook bezitters van het diploma gymnasium-B, hbs-A. hbs-B en hts en van een van de onderwijzersacten theologie stude ren. Zij vallen echter onder een spe ciale toelatingsregeling. B-gymnasi asten en hbs-ers moeten voortenta- mes Latijn en Grieks afleggen, on derwijzers en hts-ers moeten exa men doen in deze vakken en tevens in oude geschiedenis, Frans. Duits en Engels. Vormend Het al of niet lid worden van een studentenvereniging wordt op een prettige, zakelijke manier behan deld. Iemand die naar de universi teit gaat met de loutere bedoeling zo snel mogelijk af te studeren, doet beter geen lid te worden. Het kost slechts geld en tijd, zaken die voor dezulken bijzonder zwaar moeten wegen. Wie daarentegen de universi taire studie ziet als een unieke kans om zich een aantal jaren voor te bereiden op het innemen van een verantwoordelijke plaats maatschappij zal er begrip voor heb ben dat het enkel studeren daarbij wel een belangrijk facet vormt, maar stellig niet het enige. Het lid zijn van een studentenvereniging is bijzonder vormend. Aansluitend geeft de Wegwijzer een duidelijk overzicht van de verenigingen die aan de Vrije Universiteit bestaan. Kosleii Tenslotte nog een heel nuttige en feite lijke informatie, namelijk een over zicht van de kosten. Behalve colle ge- en inschrijfgelden moet men re kening houden met practicum examengelden. Er wordt een rede lijke schatting gemaakt van kosten van voeding, huisvesting en verwarming, terwijl voor alle facul teiten de boekenkosten voor het eerste jaar worden opgesomd. Beroepi n qswerk NED HERV. KERK Beroepen te Gouda (vac. H. v. d. Ak ker): W. F. Kuyl te 't Woud; te Spijl (Gr i en te Scherpenzeel 'F.-toez.): D Voortman te Nieuwwolde; te Delft (vac L. Vroegindeweij-toez.t: A. Gooijer te Wezep; te Velzen-noord: A. J. v. d. Lin den te Creil (N.O.P.). Aangenomen naar Oudenbosch A. Nagtegaal te Ede; naar Groesbeek (toez.): J. H. Schellingerhout te Markelo. I naar Jutrijp: drs. A. J 1 Opperdoes, die bedankte - a.d. Amstel UTRECHT De Remonstrantse1 De commissie tot de zaken wijst op Bedankt voor Oude Tonge: H. J de Bie Broederschap heeft haar vreugde uit- de groeiende oecumenische gezindheid te Alblasserdam gesproken over de nieuwe voorstellen in ons land. „een gezindheid, die in de GEREF. KERKEN de oecumenische raad van kerken, praktijk geen grenzen blijkt te ken- Beroepen te Winschoten (vac. A. Wier- In het officiële antwoord van de „com- nen, daar zij zich uitstrekt tot singa»; L. L. v. d. Vliet te Groningen, te missie tot de zaken van de Re- rooms-katholieken, in dialoog-vorm Noordwijk a. Zee (vac. B. Bouma>: C. monstrantse Broederschap" aan de oe- :ot Joden en humanisten, en boven- Wanier te Raamsdonk. cumenische raad worden deze voorstel- dien een internationaal^ perspectief Pepp";E SouiSna^'Maassluis* geref. kerken (vrjjgem.) gediende „ruwe werkorde" voor één belang is, dat de kerken in de oecume- Evangelische Kerk in Nederland. nische raad betrokken blijven bij deze rmrr KrBVrK- snelle en Inspirerende ontwikkeling. hV w w De remonstranten gaan er geheel H 6 tpAiSLÏJr mee akkoord, dat de oecumenische De remonstranten waarschuwen de te^Jror Boeteoop Versteeg-die bedank raad volgens deze voorstellen tegelijk oecumenische raad voor „oecume- I Bedankt voor Bunschoten: M. C. Tanis gemeenschap van kerken zal wor- nische'' zuilvorming, die huns inziens te Barendrecht den (orgaan van samenwerking), als in strijd is met de oecumene in de zin unie v. bapt. gem. een open gemeenschap, die vormen van de gehele bewoonde wereld en Aangenomen naar Delftzijl (vac. H. P van samenwerking met andere kerken waardoor de buitenkerkelijken nog de Boert: S. J. Zijlstra te Eindhoven, en geloofsgemeenschappen zoekt en be- verder van de christenen zouden wor- geref gemeenten vordert. den vervreemd. Ook willen zij. dat de T te Oudemtrdum: H v. Gilttte De woorden uit de preambule „zich centrale commissie voor het vrijzinnig ri vrije evang. gem. daarbij bewust van hun bijzondere re-protestantisme in het overleg betrok- Bedankt voor Bergum (Ft: W. F. Praas latie tot Israël" zijn echter volgens de ken wordt. te Nieuwvliet <Z remonstranten voor zoveel uitleg vat- Remonstranten antwoorden Prof. v. d. Woude zeventig jaar KAMPEN Vandaag heeft prof. dr. C. van der Woude de leeftijd van zeventig jaar bereikt. Zoals wij al be kendmaakten gaat in verband daar- deze hoogleraar in de kerkgeschie denis en het kerkrecht aan de Theolo gische Hogeschool der Gereformeerde Kerken in Kampen op 15 september met emeritaat. Verleden week werd zijn opvolger bekend: drs. J. Plomp. Evenals zijn voorganger wordt hij hoogleraar zonder gepromoveerd te zijn. Iets dat nog enkele malen in de geschiedenis is voorgekomen. Prof. Van der Woude was namelijk al bijna drie jaar hoogleraar toen zijn „n moet-proefschrift" af kon maken. Een mammoet zowel om de omvang als om de uitgebreide voorbereiding, j:~ eraan vooraf was gegaan. Reeds in 1934 was prof. Van der Woude begonnen met zijn studie over de persoon van Sibrandus Lubbertus, een Fries hoogleraar uit de eerste da gen van de Nederlandse reformato rische kerkgeschiedenis. In 1963 ont ving hij de doctorstitel cum laude. Prof. Van der Woude werd op 22 OUD-KATHOLIEKEN (Van onze kerkredactie) keerd oud-katholieken bij de roo katholieken ter communie en bij ROTTERDAM Een regeling van testanten aan het avondmaal?" een „open en oecumenisch avondmaal" ligt voor de oud-katholieken veel min-1 Voorwaarden der moeilijk ten opzichte van de rooms-katholieken, dan ten opzichte blad schrijft: „Wanneer dit van de protestanten. nog eens zou worden toegestaan, Aldus De Oud-Katholiek, het blad van de Oud-Katholieke Kerk in een commentaar op de besprekingen over het „open en oecumenisch avondmaal" op de voorjaarszitting van de hervorm de synode. lioht met allerlei nauwkeurige waarden omkleed en gericht op speciale gevallen, dan zou dit op bepaalde manier toch een stap in richting zijn van hetgeen over Tussen twee haakjes: Onder „open avondmaal" verstaat men een avond maalsviering van één bepaalde kerk, w waar leden van andere kerken worden ZOver zou komen een regeling toegelaten. Een „oecumenisch avond- opzichte van de rooms-katholieken maal" wordt door verschillende ker-1 minder moeilijk ligt, dan ten opzit ken gemeenschappelijk gehouden en|van de protestanten. Een vraag dus ook door ambtsdragers van I rooms-katholieke zijde, in de zin verschillende kerken bediend. j als deze door de hervormde synod Op de hervormde synode werd de gedaan, zou dan ook van oud-katho oud-katholieke opvatting over deze kwestie aldus geformuleerd: De gefor ceerde losmaking van het vraagstuk „open en oecumenisch avondmaal" van wezenlijke en centrale theolo gische problemen (zoals de opvatting over kerk, ambt en sacrament) brengt de kerken geen schrede verder op de weg naar de eenheid. De Oud-Katholiek deelt mede, dat op de laatste oud-katholieke synode (eind november vorig jaar) ook de vraag ter sprake is geweest „Kunnen rooms-katholieken en protestanten bij ons ter communie en kunnen omge- •maart 1896 geboren. Vier jaar, van 1923 tot 1927, was hij predikant in het Friese Gorredijk, waarna hij drie jaar in Schiedam stond. Dertig jaar lang was hij predikant te Leeuwarden. Toen hij in 1961 de reeds twee jaar tevoren overleden prof. mr. G. M. den Hartogh opvolgde was hij 64 jaar. geuaail, WU Uail WH van vuu i\.amu ke zijde heel anders beantwoord v den dan nu het geval is geweest, genover het hervormde voorstel." ROME Vandaag is in Rome aangekomen de primaat van de Anglicaanse Kerk, dr. Michael Ramsey. Het is de tweede keer dat een aartsbisschop van Can terbury een bezoelc brengt aan de paus. De Anglicaanse of En gelse Kerk brak in 1527 met de paus toen Hendrik VIII geen vergunning kon kragen om zyn huwelijk met Catharina van Ara- gon te verbreken. Daardoor kreeg de Engelse Kerk tevens de kans om deel te hebben aan de Hervor mingsbeweging, waar Rome zich toen tegen verzette. In december 1960 bracht de voorgan ger van dr. Ramsey, Geoffrey Fisher een beleefdheidsbezoek aan paus Jo hannes XXIII. Het bezoek van dr. Ramsey draagt veel meer een offi cieel karakter. Hoogleraar Ramsey hoopt paus Paulus morgenoch tend te ontmoeten in de Sixtijnse kapel, 's Middags volgt dan een par- Binabêrgen te ticulier gesprek waarin ongetwijfeld oor Ouderkerk de verhouding tussen de Rooms-Ka- tholieke en de Anglicaanse Kerk aan de orde zal komen. Aangenomen wordt dat slechts een tolk bij dat gesprek aanwezig zal zijn. De mogelijkheid is niet uitgeslo ten dat de paus en de anglicaanse aartsbisschop vervolgens nog geza- advocaat die een els tot schadevergoe- menlijk een dienst zullen bijwo- '««T"J'""'™*' "jfSf wegens fraude en meineed voor de rechter bonn Professor Hans Deutsch. eer POTTER'S CATARRE PASTILLES Alleen bij apotheker* en drogisl Volkskrant schrijfI Oude huwelijks bepalingen werdei slechts bijgevijld AMSTERDAM „De nieuwe bep gen omtrent het gemengde huwelijk Rome heeft bekendgemaakt, zijn aa koodigd als verzachtingen. Het spijt om vele redenen, dat wij ze maar ten dele als verzachtingen kunnen i Zo luid het commentaar yan Volkskrant. Deze schrijft ondermeer: „Dat de be ten om de kinderen katholiek op te den. van beide partijen zo stringent vraagd blijft worden, is hard. Het i uitentreuren herhaald dat dit ten op: te van de niet-katholieke huwelijksp ner getuigt van een gebrek aan eerl van zijn persoon: de niet-kalholiek de eigen Kerk serieus neemt, kan h door in ernstige gewetensconflicten t den gebracht. Het meest onbevredigend isechter, de nieuwe regeling in feite niet meer is dan de oude bepalingen die zijn bijgevijld. Geen woord over hen reeds gemengud gehuwd zijn. Waaron bisschoppen niet de bevoegdheid gege eenmaal zonder dispensatie gesloten mengde huwelijken achteraf te erl nen? Plannen van de paus in die rich zijn door verzet van bepaalde bissch pen niet doorgegaan. Zij zijn nog toe aan het inzicht dat de Kerk lei< heeft te geven door duidelijke verkol ging van beginselen, niet met erkenning van de moederlijke bezor heid, die ongetwijfeld het motief ill door bedillerigheid." Kruiswoord-puzzel zonder zwart belangrijke stap voorwaarts kent Enkele voorbeelden noemend, genoemd, vergeleken bij de eerder in- zegt de commissie, dat het van groot 1.—J-» UaIJ- 1-1-1JBedankt voor Carman-Manitoba <Can. Ref. Church): Joh. Strating te Alkmaar ingediend van 35 miljoen mark (31 mil joen gulden), zal terecht moeten staan Opmerkelijk is dat waar zowel in de wegens fraude en het aansporen tot het protestantse als in de progressief plegen van meineed, rooms- katholieke wereld bepaald De 59-jarige. uit Oostenrijk afkomstige, scherp is gereageerd op de nieuwe Joodse advocaat werd in november 1964 rooms-katholieke instructies voor ge- gearresteerd, verdacht van het knoeien mengde huwelijken door het Lam- .eh,H.v.r,n.d,n, beth Palace in Londen, het paleis van de aartsbisschop van de Angli caanse Kerk een zeer welwillend commentaar is verstrekt. Protestantse kringen in Engeland hebben reeds fel op het bezoek van Ramsey aan de paus gereageerd. Zij vrezen dat in het gesprek van morgen de werkelijke verschillen verzwegen zullen worden. aanvragen tot schadevergoeding voor een Hongaarse familie, van wie de Duitse troepen tijdens de laatste wereld oorlog een kostbare schilderijenverza meling zouden hebben gestolen. De openbare aanklager in Bonn be weerde later dat de verzameling eigen dom van de erfgenamen van baron von Hatvany noch ontvreemd noch naar Duitsland was overgebracht. Voorts werden beschuldigingen inge bracht tegen de vroegere S.S-kapitein Friedrich Wilcke en drie anderen. Gouverneur Faubus keert niet terug LITTLE ROCK Gouverneur Faubus .an de Amerikaanse staat Arkansas zal bij dit jaar te houden gouverneursverkie zingen niet kandidaat staan. Hij nam dit besluit ..om persoonlijke redenen en a"-. gevolg van bestuursmoeilijkheden" In 195" was het gouverneur Faubus die zich met behulp van zijn nationale garde trachtte te verzetten tegen de opdracht van het federale gerechtshof om op het lyceum van Little Rock integratie toe te Inmiddels zijn de scholen in Arkansas vijf uitgezonderd geïntegreerd en' hebben burgers met donkere huidskleur de toegang gekregen tot verantwoorde lijke posten in het bestuur van de staat De enige democratische kandidaat is nu Kenneth Sulcer. De republikeinse kandidaat is Winthrop Rockefeller, broer van de gouverneur van de staat New York. Puzzel Zondagsblad Tot ome spijt Is er een regel weggeval len uit de opgave van de puzzel in om laatste Zondagsblad. Deze regel luidt: VERTIKAAL: 39 bundel. 40 zonderling. 42 plaats in Drenthe. 44 dikke boterham. 46 rivier In Oost-Azië. De inzendtermijn is een dag ver Irngd. Ik heb wel honderd merken gerookt, maar Aida ook geen senoritas is zo geurig als Senator! Kan. Maar Aida is lichter! Met U valt niet te praten, meneer! Naar U valt niet eens te luisteren, meneer! Wie heeft gelijk? Neem zelf de proef (probeer daar tussendoor ook 'ns een gewone sigaar!) en schryf Uw mening aan 'Maar menéééér postbus 540, Eindhoven aanstekelijk lekker! heerlijk licht 1 Horizontaal: 1. jongensnaam - plaats Gelderland. 2. vette vloeistof - titel (a - lied. 3. emeritus (afk) - mank 4 kend Fr.beeldhouwer - titel (afk) Ischeidk.element (afk). 5. jongensnaan |boom - elektrisch geladen atoom. 6. s l in Duitsland - landbouwwerktuig - t i torschip (afk. 7. deel van een ontfc jning (Fr) - gemeente in N. Holland. wijzer van een kompas - vereniging, lief - gemeente in N.Brabant. Vertikaal: 1. plaats in Z.Holland - vo i zetsel. 2. zijtak Saaie - zijtak Seint water in N.Brabant. 3. gaffelvormige st paal - titel (afk) - zijtak Moezel. 4. avi tuur - adellijke titel in Engeland (af 5. plaats in N.Brab. - bouwland - dat 'afk). 6. kledingstuk - scheik.elem (afk) - insekt. 7. hoogste punt - stad Letland - ontkenning (Eng). 8. gem. Gelderland - netto (afk) - turkse tan 9. troefkaart - zijtak Donau - residen (afk). Oplossing voritfp nnr/f Horizontaal: 1. meel. 4. kommer, Ede. 10. das, 11. ere. 12. Lemmer, 14. dr 15. sar, 16. ooi, 17. tr. 19. sterkte. 22 ii 24. Ide, 25. net, 27. bedeesd. 30. ga. 33. t 35. pats, 37. selene, 39. ido, 40. bos. ~Dn, 42. terras, 43. part. Vertikaal: 1. melati, 2. Ede. 3. Eems. kar, 5. os. 6. merite, 7. era, 8. rest dertien. 13. mas. 14. dok. 16. orestes. rob, 20. Ede, 21. eng. 23. nestor. 26. tal» 128. dos. 29. dol. 31. spit, 34. Lena, 36. 37. sos, 38. nor, 40. ba.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 2