balauïïï Balatred, de Europese vloerbedekking die kamers ruimer maakt, nauwelijks onderhoud vraagt, naaldhak en bromtol verdraagt, is van slijtvast vinyl op verend vilt, dat voetstappen dempt en behagelijk stemt! Balatred, de Europese vloerbedekking die kamers ruimer maakt, nauwelijks onderhoud vraagt. ...en als zij straks op dezelfde vloer leert dansen, dan is uw Balatred nog mooi... Veerkrachtig en isolerend: door de unieke combinatie van oersterke, zuivere vinyl op een dikke onderlaag van gewapend vilt. De verzorgde trapbekleding: Balatred is goedgekeurd door de Balatred is voegzaam, soepel en Nederlandse Vereniging van Huis- slipvrij. Ideaal voor een strakke gave vrouwen, trap zonder roeden, haken en ogen. Balatred „vinyl-op-vilt"is net zo praktisch als harde vloerbedekking, net zo behagelijk als zacht tapijt. Een kwaliteitsprodukt van Balamundi Nederland N.V. Stuur vandaag nog een briefkaart aan Balamundi Nederland N.V. te Huizen N.h. en u ontvangt alle bijzonderheden over Europese vloerbedekkingen. Er is Balatred in drie kwaliteiten van f9.-, f 11.- en f 13.- per vierkante meter. Drie dessins - vele kleuren - óók uw favoriete kleur. Balatred ,,vinyl-op-vilt"is net zo praktisch als harde vloerbedekking, net zo behagelijk als zacht tapijt. Een kwaliteitsprodukt van Balamundi Nederland N.V. Stuur vandaag nog een briefkaart aan Balamundi Nederland N.V. te Huizen N.h. en u ontvangt alle bijzonderheden over Europese vloerbedekkingen. Veerkrachtig en isolerend: door de unieke combinatie van oersterke, zuivere vinyl op een dikke onderlaag van gewapend vilt. De verzorgde trapbekleding: Balatred is voegzaam, soepel en slipvrij. Ideaal voor een strakke gave trap zonder roeden, haken en ogen. Balatred is goedgekeurd door de Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen. .en als zij straks op dezelfde vloer leert dansen, dan is uw Balatred nog mooi.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11