Philips draaitop stofzuigei Alléén muur inweken of voorwnssen michèle france "Bio-tex maakt wassen bijna oveibodig» De stofzuiger met een slang die helemaal kan ronddraaien. Ja, zo is er maar één paris VORSTELIJK 'tis'n PHI LI PS m merk van NIEUWE LEIDSE COURANT 18 DONDERDAG 17 MAAR1 U gaat naar een voorname „party". U begeleidt uw man naar een belangrijke receptie. U hebt een invitatie voor een première. Met een mantel uit onze Kroonafdeling zult U zich voelen als een prinses. Het afgebeelde model is van zv/art jacquard brocaat met een fijne corsage, een rijke mantel met het exclusieve etiket IDichèle france Onbetaalbaar? Eigenlijk wel. maar bij C&A kost deze creatie slechts f 198,- Op onze Kroonafdeling vindt U een internationale kollektie van de eerste rang, mantels en kostuums van allure. Let op het Kroonetiket. <?'7//9 uw kind kwelt... geef het dan dadelijk Buckley's Kinderhocst- siroop. Dat helpt verrassend vlug, werkt verzachtend op keel en luchtwegen en lost dat benauwende slijm op. Bovendien bevat Buckley's Kinderhoestsiroop vitamine C voor de zo nodige weer stands-versterking en... het smaakt aangenaam. Altijd in huis hebben. hij is meet waard dan u denkt Die oude haard op zolder kan u nog een aardig centje opleveren Niet als u hem laat staan, maar wèl als u hem per Koerier verkoopt. Er zijn nog heel wat lezers die hem graag willen hebben. Waar de was ter sprake komt is Bio-tex favoriet. Wie Bio-tex kent is enthousiast over dit fantas tische inweek/voorwasmiddel. Met verbluffend gemak verdwijnen hardnekkige eiwit-, bloed-, melk-, vet- en luiervlekken. Spoorloos! Even inweken of voorwassen en 't meeste goed kan zo aan de lijn. En Bio-tex is enorm zuinig. Het 47 ets. pak is voldoende voor maar liefst 35 liter sop. Bloedvlekken, melkvlekken, vet vlekken, alle eiwitvlekken - dus ook luiervlekken - verdivijnen als sneeuw voor de zon. Zonder gesleep overal gemakkelijk bij. Dank zij draaitop zwenkwieltje aan de onderkant. Bovendien staat hij muurva op de trap. Eenvoudig te legen stofzak. Nooit-meer-bukk( zuigmond. Op en top modern comfort! 139 Philips draaüop stofzuiger 189.- service en vertrouwd Philips ketel stof zuiger 169.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 18