TV RADIO Mr. Roosjen: aanmaning tot rustig geduld voor trappelsnelle voeten NTS en NRU kregen programmaraad 'Nieuw ether-evenement: - de Statenverkiezingen Spion aan de muur „Zo is het toevallig": geen strafvervolging DONDERDAG 17 MAART 1966 en Commentaar Slapjes Het is ivat slapjes deze week op de eeldbuis: rustige voortzetting van ru- rieken en feuilletons, niets spectacu- lirs, weinig treffends. Ook de Ac- idliteitenrubriek maakte de indruk, vat te moeten zoeken naar interessante nderwerpen. Brandpunt had gisteravond een door d van Westerloo wel pittig gevoerd esprek met de leider van de nieuwe r iterst rechtse politieke partij in Beie en, welke verdacht wordt van neo- lazisme. In goede afwisseling daarmee en aardige reportage uit Spijkenisse gisteren ter stembus trok, met loeiende filmbeelden uit de snel- Up-oeiende nieuwe gemeente rondom de mde gesaneerde kern. Met liet boer iraat, die het tenslotte met zijn nieu- pe partij toch niet redde, ruimschoots (n het woord. De AVRO vertoonde in Duitse op- ering het spel Eurydice van Anouilh lat wij lang geleden in Nederlandse ~)ersie zagen. Een uitstekende voor telling, maar ook alweer niet van ei- ien bodem. We beleven na de grote drukte rond- Hm de 10e maart deze week een kleine Merugslag in de programmering: zulks Kas overigens te verwachten. ROTTERDAM Op maandag 21 Klaart a s. te 18.20 uur - 18.30 uur zal de vice-minister-president en minister var ^andbouw en Visserij, mr. B. W. Biesheu vel voor de A.R. Partij de verkiezings campagne afsluiten met het uitspre ken van een radiorede in de zendtijd ter beschikking gesteld van de politieke par tijen over Hilversum I. Mr. Biesheuvel jpreekt over het onderwerp: „Uw keuze op 23 maart". „Wij experimenteren HILVERSUM Met zijn „aan maning tot rustig geduld voor trappelsnelle voeten" heeft de voorzitter van de NRU, mr. A. B. Roosjen, gisteren een gevleugeld woord binnen de omroepwereld gebracht: verschillende sprekers na hem, zelfs minister Vrolijk, na men het met alle waardering over. Mr. Roosj ens zei dit bij de in stallatie van de programmaraden voor NTS en NRU, die deze raden nodig hebben wanneer zij straks met eigen (nog op te bouwen) pro grammastaven hun zendtijden (resp. 40 en 25 pet van het totaal) verantwoord willen vullen. Aangezien de oprichting van deze programmastaven navolging van mr. Vrolijk's omroepnota betreft, was de minister aanwezig bij de installatie. Mr. Roosjen, die de algemene rede hield, herinnerde aan de gronden waarop de bewindsman het stichten van de raden van betekenis achtte: hun verscheidenheid in samenstelling is een weerspiegeling van de bedoe ling der programma's van NRU en NTS, nl. een ontmoetingspunt voor de geestelijke en maatschappelijke stro mingen in ons land, ook van die, wel ke niet zijn vertegenwoordigd door een uitzendende organisatie of instel ling. Voorts zullen de programma's uit zendingen bevatten welke typisch zijn nog zei minister (Van onze radio- en tv-redactie) staat centraal. Organisatie, regeling, techniek, politieke besluitvorming: on ontbeerlijk, verbazingwekkend, boelend en intrigerend, onvermijdelijk ook uiter aard, maar „lorrenwinkel" om te komen tot een programma op het scherm". Radio en tv hele avond in actie (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Nauwelijks zijn de [omroep-emoties omtrent de reportages de 10e maart achter de rug of uw, zij het lang niet zo groot, ev ment kondigt zich aan en vergt heel wat 'voorbereiding: de ethermeldingen van de i Statenverkiezingen op woensdag 2c Overal is men in de weer, tal var programmatische en technische proble men moeten weer worden opgelost, maar 1 ding is zeker: de kijkers en luiste- ayond het yolle pond beide media ls zelfs iverschrijding van de zendtijd (na het niddernachtelijk uur) aangevraagd. Zo zal het NTS-programma die avond van 8.20 tot 1 uur op Ned. 1 geheel in het teken van de verkiezingen staan. In Studio Bellevue worden, zoals wij reeds meldden, de uitslagen verwerkt ll' Prof. Mulder boos over interview Vrij Nederland (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Alvorens de voor zitter van de juist-geïnstalleerde pro- grammar aad van de NTS prof. drs. J. Henrick Mulder in de daartoe belegde bijeenkomst zijn rede begon, legde hij geëmotioneerd een verklaring af inza ke het interview met hem, dat in het in nogal barre opmerkingen uit zijn mond zouden zijn opgetekend. De professor zeiae, te hebben gepro testeerd bij de hoofdredacteur van het blad „tegen de verbijsterende opeenstapeling van onwaarheden in het artikel". Hij hield staande, dat hij een inter- view „over televisiezaken" categorisch I aan dit en andere bladen had gewei- I gerd, maar wel had toegestaan dat de betrokken journalist hem vragen over kt zijn eigen persoonlijkheid stelde. Her haalde malen zou hij hebben geconditi- oneerd dat er niets over televisie mocht worden geschreven omdat hij j daarover niet wilde spreken. „De journalist", aldus de boze pro- fessor, „heeft zich aan afspraak noch jfeiten gehouden. De bedoeling is mij nu duidelijk geworden waar het arti- '4' kei spreekt over mijn „sleutelfiguur zijn in het toekomstige radio- en tele- visiebestel, onverwachte complicaties I daargelaten". Verontwaardigd toonde prof. Mulder zich ook over het feit, dan niet alleen tal van dingen die hij I zou hebben gezegd over de televisie maar ook over leden van het Konink lijk Huis, zijn vermeld. „Maar de I hoofdredacteur heeft mij nu recht antwoord gegeven". Ja en nee is een lange strijd. De auteur van het interview was aanwe zig en toonde ons zijn aantekeningen, waarop hetgeen hij later schreef voor kwam. Voor prof. Mulder betekent de publikatie van dit gesprek, al dan niet juist gesteld, een onbehaaglijke intro ductie bij zijn nieuwe functie. ANP. Koos Postema en Jan Gerritsen zullen de presentatie van het lange programma verzorgen en commentatoren zijn drs. F. A. Hoogendijk (AVRO), Dick Houwaart (NCRV), Ad Langebent (KRO) en Her- lan Wigbold (VARA). Uit de verschillende partij-bij een komsten welke die avond worden gehou den in het centrum van Amsterdam, hoort en ziet men flitsen en er zullen enige vraaggesprekken worden ge houden. Reporters zijn ook hierbij mede werkers van alle omroepen. SAMEN-DOEN mer op woensdag gemaakt en dan is deze omroep nooit in de ether. Daarom heeft de NCRV dit jaar een beroep tot samenwerking op de KRO gedaan. Op deze wijze kan de verslaggeversstaf aan merkelijk vergroot worden. In een geza menlijke uitzending op Hilversum I kan men daarom ook luisteren naar rechtstreekse berichten uit alle provin- 'e-hoofdsteden alsmede uit Amsterdam 1 Rotterdam. Een stortvloed van cijfers wordt het niet, men zal zich beperken tot het noe men van de percentages om de luisteren de hoofden niet al tezeer te vermoeien. Een staf van snelrekenaars zal in NCRV-studio de percentages van 848 de 956 Nederlandse gemeenten uitreke- (van de overige 108 grotere geeft het ANP ze op) en na de einduitslag zullen Op Hilversum II kunnen degenen die dit allemaal niet willen aanhoren luiste ren naar de aangekondigde voetbalrepor tage uit het Feijenoordstadion. Indien de televisie toestemming krijgt van de KNVB om deze uit te zenden, gebeurt dat op Ned. 2. Maar dan moet het stadi on zijn uitverkocht. NCRV-documentaire onkerkelijkheid voor gezamenlijke voorbereiding door de omroeporganisatie en die, waar voor overeenkomsten zijn aangegaan met omroepen of kerkgenootschappen. Bij de radio zullen o.m. ook de uitzen dingen van nieuws, waterstanden als mede land- en tuinbouwberichten on der het NRU-programma vallen. Wanneer deze gezamenlijke program- la's van resp. NTS en NRU zullen begin nen is niet te zeggen, er wordt gestreefd naar spoedig. Maar de NRU zal 70 uren per week ofwel 10 uren per dag (over 3 zenders verdeeld) programma moeten voorbereiden als Iets geheel nieuws. Bij de NTS heeft men alreeds ervaring opge daan met het vullen van 25 pet. zendtijd, maar hier is het nog de vraag welke plaats en omvang bijv. school-tv en Tele- acuitzendingen in het nieuwe gezamenlij ke programma moeten innemen. En hier was het de tijd, on... noemen van voorbeelden van de vele zaken welke nog geordend dienen te den, de „trappelsnelle voeten" tot rustig geduld aar. te manen. Elk voor zich verklaarden hierop Roosjen en de heer E. A. Schüttenhelm resp. NRU en NTS programmaraden voor geïnstalleerd. De NTS-voorzitter zei- de tot zijn programmaraad: „Er hangt veel af van Uw werk, de ogen van het volk zijn op U gericht". Hij betreurde het dat dr. Sierksma zich heeft terugge trokken als lid: men hoopt spoedig ir deze vacature te kunnen voorzien. Volgende spreker was drs. L. J. M. var de Laar, voorzitter van de nieuwe pro grammaraad NRU, die dankwoorden sprak en opmerkte dat de taakomschrij ving van het college wel zorgvuldig i: geformuleerd, maar toch de opgave, daar aan practische uitwerking te geven in houdt. Het begin zal moeilijk zijn, maar de raad zal gaarne profiteren van d€ deskundigheid van de omroepvertegen- woordigers alsmede de programmacom missaris en zijn assistenten. „Lorrenwinkel" (Van o e radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NCRV bereidt de uitzending van een televisiedocumentaire onkerkelijkheid voor. Onder de ti- „Ik geloof het wel" zal deze op dinsdag 29 maart via Ned. 1 op het scherm komen. Er zal een aantal verschijnselen bin- ;n en buiten de kerk worden gesigna leerd om toe te lichten, hoe de onkerke lijkheid ontstond en zich uitbreidt. O.m wordt aangetoond hoe sinds het eind van de middeleeuwen de waarheid van de kerk niet meer onderschreven wordt door wetenschapsmensen en kunstenaars, aldus laat de NCRV ons weten. Voorts gaat de documentaire uit de gedachte dat de kerk tot aan de Twee de Wereldoorlog beslist niet midden de wereld heeft gestaan, maar zich afzij dig hield en een „instituut binnen een ondoordringbare muur" was. Door de log is er veel veranderd, maar de vraag wordt gesteld: wat betekent de kerk van daag nog? Enige onkerkelijken geven daarover hun weldoordachte mening, want buiten de kerk wordt zeer veel over levenspro blemen gesproken. Deze gesprekken, al dus de NCRV-toelichting, brengen de bui tenstaanders toch niet in de kerk en waarom niet? Omdat die (cultuurhisto risch en ethisch) niet meer weg te den ken kerk een museumstuk is geworden, omdat zij haar sociale functie zou ver- waarlozen of omdat de vele één geloof uit bijdragen uit het buitenland bestaat: de ontwikkeling van de tech niek, bijv groter bereik van buiten landse zenders, meer Nederlandse zen ders of centraal antennesysteem zou hier in wel eens snelle verandering kunnen brengen en dat ten nadele van het Neder landse aandeel. Daarom dient aan de ei gen creativiteit steeds hogere eisen te worden gesteld. Toch prees de professor aan de andere kant het via televisie samenwerken met andere landen als een modern verschijnsel: ook Nederland moet een positieve inbreng in het buitenland nastreven. Hij noemde als taak van de nieuwe raad „het tot realiteit brengen van creativiteit, welke samen met die reeds langer bestaande centra en ÏOU straks op gang komende nieuwe energieën kan worden gesmeed tot een harmonisch en wat in die zin pas wezen lijk „algemeen" of „nationaal" program ma mag heten." Misverstanden Minister Vrolijk zeide tenslotte in te stemmen met het algemene streven naar eigenheid in de gezamenlijke program ma's: dat acht hij een boeiende opgave. „Er heersen nog enige misverstanden aan gaande de aard van de taken welke de nieuwe raden zijn opgedragen in ver band mei het creatieve werk wat zi] moeten doen", aldus de minister „laten wij bij dit alles niet vergeten, dat wij nog in de experimentele periode van het overgangsbestel verkeren." Wat zijn eigen werk voor het on bestel nieuwe stijl betreft zeide mr. Vro lijk „rustig te zullen voortgaan met haast te maken". De installatie van de programmaraden verheugt hem, aange zien dit weer voortgang betekent. Na afloop van de plechtigheid gingen de nieuwe raden meteen vergaderen. Max Tailleur met longontsteking in ziekenhuis AMSTERDAM Max Tailleur is dinsdagmiddag met longontsteking m het Amsterdamse ziekenhuis, de cen traal Israëlitische ziekenverpleging, op genomen. Hij had deze maand griep opgelopen, ging na enige dagen ver moedelijk te vroeg weer aan het werk in zijn „Doofpot" en moest vorig week opnieuw tihuis het bed houden. Toen bleek dat de griep tot longontste king had geleid, werd hij in het zie kenhuis opgenomen. Zijn toestand is thans redelijk. SAINT MALO Het stuwmeer van de eerste getij-krachtcentrale ter we reld, aan de rivier de Rance in Bretag- ne gebouwd, wordt thans gevuld. Be gin juli hoopt men met de stroomleve- ring van deze centrale aan het Franse electriciteitsnet te kunnen beginnen. door John Ie Carré 0 Victor Gollancz Haagse Eddy maakt televisiedebuut PD DY JONES uit Den Haag, 19-jarige kweekschool- leerling, maakt morgenavond in het AVRO-tiener programma „Studio Stalles" zijn televisiedebuut. Hij zal dan een enkel liedje zingen. 't Is niet de eerste keer, dat hij voor de camera's staat: hij trap immers op in de nieuwe Nederlandse speelfilm „10.32". Verder verwierf hij in korte tijd behoorlijke bekendheid met zijn eigen, op de plaat verschenen liedje „That's the reason". Eddy werkt als vocalist onder leiding van Herman Stok, die voor de VARA het radioprogramma „Tijd voor teenagers" presenteert en veel populariteit ver zamelde als leider van„Top of Flop" in voorgaande seizoenen. Morgenavond dus tussen 7.05 en 7.30 uur via Ned. 1 hernieuwde kennismaking met Eddy Jones. VANAVOND TE ZIEN Ned. I NCRV mr (NTS) Gewestelijk nieuws. lur Boeren, burgers en buitenlui: meer prognoses yoor de a.s. verkiezingen, mr Samenvatting van de serie Ooggetuige, gewijd aan Zuid-Afrika. uur Reportage van de door de VU Studentenraad in Amsterdam te houden teach in over de rassenpo litiek in Zuid-Afrika. Ned. 2 VARA ïur Tweede aflevering van de thriller „Dé diamanten van Palinos". uur Nieuw avontuur van de Britse advocaat Dan O'Brien. uur Interview met dr. W. Visser 't Hooft. VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV ïur Met Lex Karsemeyer in het rijk der muziek, uur Amusementsprogramma met muziek, zang, ulevellenverver en het spelletje waarbij Zierik- zee centraal staat, uur Avondwijding, lijdensmeditatie, uur Orgelconcert door prijswinnaars yan het Ama- V erantwoordeli j kheid van VARA heeft Vrolijks vertrouiven DEN HAAG Nadat de officier van justitie te Amsterdam reeds enige onderzoeken naar aanleiding van het televisieprogramma „Zo is het toevallig ook nog 's een keer" had ingesteld, die niet tot straf vervolging hebben geleid, is ook het Openbaar Ministerie gebleken dat het gebeurde niet geacht wordt onder een strafbepaling te vallen. Minister Vrolijk heeft dit, mede namens zijn ambtgenoot van jus titie geantwoord op schriftelijke vragen van de Tweede Kamer leden Beernin'k (c.h.), Koekoek (b.p.) en Schmelzer (kath.) held? kerk is in beweging, m misschien moet zij wel alle traditie bestaande dogmatiek overboord gooien om, terugkerende tot haar eigen essentie, de onkerkelijken weer te kunnen berei ken. Wellicht ook zal de hedendaagse kerkmens meer en meer moeten besef fen, dat hij er niet in de eerste plaat: voor zichzelf of de kerk is, maar vooi zijn medemens. Al deze overwegingen zullen een ro spelen in de te verwachten documentai- nen toezicht kan alleen repressief zijn. Preventieve censuur is na de bevrijding terecht verworpen en zou ook in strijd zijn met artikel 10 van het Europese verdrag tot bescher ming van de rechten van de mens en de fundamentele vrijheden, aldus de minister. Nu van strafbare feiten niets is geble ken, menen de bewindslieden dat van hun zijde geen oordeel over de aard der programma's moet worden uitgesproken. De ministers vinden dat het gevoel .an verantwoordelijkheid van de tot uitzending bevoegde vrije organisaties de doorslag moet geven. De vrijheid die deze organisaties is toegemeten eist een nauwgezette afweging van be langen, opdat een handelen, in strijd met wat in het maatschappelijk ver keer betaamt, wordt vermeden. Bijzondere behoedzaamheid past, in dien bepaalde bevolkingsgroepen in het geding zouden komen of personen die zich uit hoofde van hun ambt niet of nauwelijks kunnen verweren. Een satirisch en actueel programma roept bijzondere problemen op. Hoe verschillend daarover kan worden gedacht blijkt uit de commentaren op het programma van 11 februari. De uiteenlopende beoordelingen zal hen die voor de uitzendingen verant woordelijkheid dragen prikkelen tot een hoge mate van nauwgezetheid bij de afweging van belangen, aldus vertrouwen de ministers Vrolijk en Samkalden. GENEVE De cholera-cnidemie die in 1961 in Indonesië is ontstaan blijft zich in westelijke richting uit breiden. Vorig jaar werden in 23 lan den ruim 51.000 gevallen van cholera geconstateerd. Bijna 14.000 mensen overleefden deze ziekte niet. 11.15 uur Muziekperiodiek Toonkamer. Hilversum n AVRO ur Sportrubriek. ur Amusementsmuziek. ar Concert door het Radio Kamerorkest, moderne werken. ir Optreden van het Collegium Musicum. ar Hoorspel van Jan Moraal „Geen partij voor tevre- 11.05 i 33 Hackett, Sarrow en De Jong. De Jong werd in negenen vijftig gedood bij een verkeersongeluk. Wij vermoedden dat hij vermoord was, maar konden het nooit bewijzen. Ze hadden allen hun eigen net en stonden onder mijn bevelen. Wil je soms details weten?", vroeg hij droog. „Natuurlijk, maar later. Ga door." „Het was eind vierenvijftig dat we onze eerste grote vangst deden in Berlijn: Fritz Feger, tweede man in het Oostduitse ministerie van oorlog. Tot zover was het erg moeilijk geweest maar in november vierenvijftig vingen we Fritz. Hij hield het bijna twee jaar uit en toen op een goeie dag hoorden we niets meer van hem. Ik heb later gehoord dat hij in de gevangenis is gestorven. Er gingen nog drie jaar voorbij voordat we iemand vonden die hem kon evenaren. Toen, in 1959, verscheen Karl Riemeck op het toneel. Karl zat in het Presidium van de Oostduitse Communistische Partij. Hij was de beste agent die ik ooit gekend heb." „Hij is nu dood", merkte Peters op. Een blik van iets dat op schaamte leek gleed over Lea- mas' gelaat. „Ik was erbij toen hij neergeschoten werd", mompelde hij. „Hij had een vriendin die naar het Westen kwam even voor hij stierf. Hij had haar alles verteld ze kende de hele opzet. Geen wonder dat hij verraden werd." „We komen later nog op Berlijn terug. Vertel me eerst dit. Toen Karl gestorven was vloog je terug naar Londen. Ben je de rest van je diensttijd in Londen gebleven?" „Wat daar nog van over was, ja." „Wat voor baan had je in Londen?" „Afdeling Bankzaken: toezicht op de salarissen van de agenten en op de bedragen voor geheime doeleinden over zee. Een kind had het kunnen doen. We kregen onze orders en tekenden de wissels. Zo nu en dan was er eens een veiligheidsprobleem." „Had je ook rechtstreeks met agenten te maken?" „Hoe kon dat? De chef in een speciaal land diende een aanvraag in. De autoriteiten zetten daar hun poot onder en dan kregen wij hem om te betalen. In de meeste gevallen schreven we het geld over naar een geschikte buitenlandse bank waar <Je chef het zelf kon opnemen en aan de betrok ken agent overhandigen." „Hoe werden de agenten aangeduid? Met schuilna men?" „Met getallen. Het Circus noemt ze combinaties. Ieder net kreeg een combinatie. Karls combinatie was acht A/1." Leamas transpireerde. Peters observeerde hem onbewo gen, hem van over de tafel schattende als een beroepsgok ker. Wat was Leamas waard? Wat zou hem breken, aantrekken of vrees aanjagen? Wat haatte hij en, in de eerste plaats, wat wist hij? Zou hij zijn beste troef voor het slot bewaren en duur verkopen? Peters dacht van niet, Leamas was te veel uit het lood geslagen om veel geintjes uit te halen. Hij was iemand die in tweestrijd was met zichzelf, een man die maar één leven, één geloof kende en die beide verraden had. Peters had dit al eerder meege maakt. Hij had het meegemaakt met mannen die een complete ideologische ommekeer hadden ondergaan, die in de geheime uren van de nacht een nieuw geloof hadden ontdekt en die, alleen gedreven door de innerlijke kracht van hun overtuiging, hun roeping, hun families, hun land verraden hadden. Zelfs zij, hoe vervuld ze ook waren van nieuwe ijver en nieuwe hoop, hadden moeten vechten te gen het brandmerk van verrader, zelfs zij streden tegen de bijna fysieke zielsangst datgene te vertellen wat men hun geleerd had nooit, maar dan ook nooit, te onthullen. Als afvalligen dfe vrezen het Kruis te verbranden, aarzelden zij tussen wat hun instinct hun ingaf en de werkelijkheid, en Peters, gevangen in hetzelfde dilemma, moest hen be moedigen en hun trots vernietigen. Het was een toestand waarvan beiden zich bewust waren; dus had Leamas elke vriendschappelijke verhouding met Peters heftig van de hand gewezen, omdat zijn trots dat verbood. Peters wist, dat, om deze zelfde reden, Leamas zou liegen, misschien alleen maar <door het verzwijgen van feiten, maar toch liegen, uit trots, uit verzet of louter uit de perversiteit van zijn beroep. En hij, Peters, moest deze leugens constateren. Wordt vervolgd RADIO VAWYOM) 23.55-24.00 Nieuws. 8.10 Gewijde J- 8.30 Nieuws. 8.32 tofoonmuzlek. I. 402 m. NCRV: en weerpraatje. ant. 19.30 Koor- geestelijke liede de man af, prai grammofoonm 19.10 Radioki ren. 10.45 Op je. 19.50 Licht ziek. 20.10 B in Buitenveen. hoorspel. 20.35 Samen uit - Samen thuis: rieerd programma. 22.00 ton en piano (opn.). 22.15 Avondoverdenking. 22. Nieuws. 22.40 Boekbesprekii 22.45 Kerkorgelconcert 23.15 Veertiendaagse muzlekpeio- diek in klank. 23.55-24 00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. AVRO: 18 00 Nieuws. 18.15 Actualitei- 18-20 Uitzending Nieuws. 20.05 Radiokameror kest en instrumentaal kwartet. 20.55 Kunstkroniek. 21.15 Oude en moderne kooi" Geen partij voo hoorspel. 22 30 Actualiteiten. 23.05 TELEVISIE V WAVO.W» voor automobilisten. 19 00 Nieuws In ht kort. 19.01 Klaas Vaak. 19.05 De Verrekijker: Internationaal jeugdjournaal. 19.15 Van Gewest tot Gewest. NCRV: i9 35 Boeren, burgers en buitenlui, NTS: 20.00 Jour naal. NCRV: 20.20 Ooggetuige: samenvatting Éilmreportage over Zuid-Aürika. 21.05 Zuid- Afrika en het rassenvraagstuk, discussie. NTS: 23.05-23.10 Jour- Nederland II. NTS: 20.00 Nieuws In het kort. 20.01 De diamanten van Palinos. film feuilleton (di. II). VARA: 20.30 Achter .iet nieuws. 20.55 Dan RADIO MOIIGEV (*r.), zieken. 9.35 Wat. Moderne orkc "1.30 Morgendie: Klassieke gramroofoonmuziek. 1115 Programma voor oudere 12.00 Lichte gran :iek. 12.27 Mededeltx land- en tuinhout 12.0 Reportag< 1230 Licht ktualiteiten. 13. ble. 14.05 Schoolradio. 14.25 Stereo: Lichte orkestmuiek (gr.). 14.45 Voordracht. 15.05 Muzikale herinneringen. 1530 Voor de vrouw. 16.00 Modern strijkkwintet (opn.). Praatje over planten Moderne orkestmuziek 17.00 Lichte ziek. 17.30 Populair eert. 18.00 Meisjeskoor woord af. praatje. nastUk 723 Lichte foonmu2lek. (Om 7.30-735 Van de voorpagina, persoverzicht.) (8 00-8.10 Nieuws.) 9.00 Informa tief programma voor weg- en wa t er weggebruikers. VPRO 9 40 Morgenwijding. VARA: 1000 Schoolradio 1020 Roman tische orkestwerken (gr.). 11.0 2.00 Ster Mededelingen t.b.v. land- tuinbouw. 12.30 Overheidsvoor- L lichting. 12.40 Licht orgelspel AVRO: 13.00 Nieuws. 13.10 Actualiteiten. 13 30 iitereo: Ge- mengd koor. 13 50 Kerkorgel- Nieuw lingspsyehologie dag (II). lezing. 10.15 Klassieke Srammofoonmuzlek. 16.45 Voor grammo- foonmuziek. 10.00 Nieuws. 10.02 Lichte grammofoonmuzlek. 11.00 Nieuws 11.02 Lichte gram mofoonmuzlek. 12.00 Nieuws. NTO/KR£f""™NlïJw,. 'Sm ll Gevarieerd muziekprogramma. (Om 14.00 en 15.00 Nieuws.) NRU/ AVRO: 16.00 Nieuws. 16.02 Lichte grammofoonmu- ziek. 17.00 Nieuws. 17.02-18.00 Gevarieerd platenprograr TELEVISIE MORGEN NOT/NTS: 10 tó-12 00 School-

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13