Ondervoeding duurt nog jaren voort nieuws China voorbereid op een oorlog Eén Europa doorzetten AL VOOR Mr RIJDT U IN EEN VOLKSWAGEN 1200 A Ghanezen Nkroema Ghana Standbeeld verpletterd jubelden wil terug naar Eerst Nederlandse onderdanen redden Rode aap uit de Griekse mouw U neemt de tijd voor belangrijke beslissingen. In het verkeer /et unieer op veegheid dan op snelheid. Uw pijp hebt u altijd biju. Zijn we er dus ver naast als we denken datuCoopvmt rookt? Coopvaett 7 VTFRD \C 26 FKDRI' VR1 1060 Bant u zeker v en-mét. n Volkswaget MET de degelijke noeste VW-lucht- gekoelde motor achterin. De motor die u noolt in de steek laat. Bij welk weer u ook start. MET de uniek beschermende, vier voudige laklaag. MET de sterke, gladde, dichte bodem plaat. MET de hoge topsnelheid, die tegelijk kruissnelheid is (voor hoge gemiddel den I). MET de altijd voor u klaar staande VW-servIce (goedkoop in onderhoud, reparatie en onderdelen I). MET de hoge inruilwaarde. MET ruimte voor vijf. METmaar maak even een afspraak met uw VW-dealer voor een (vrij blijvende) proefrit in deze V.W. va. f 4990,Dan merkt u zélf dat de Volkswagen 1200 A een V.W. is met met met Tót-en-mèt I JOODS KERKHOF GESCHONDEN MÜNCHEN Vandalen hebben een Joods kerkhof geschonden. Veertig grafstenen zijn omvergeworpen. Dit heeft de hoofdcommissaris van politie in München meegedeeld. Het zou dins dagavond, de laatste dag van het car naval zijn gebeurd. De politie denkt nog niet aan poli tieke motieven, maar meer aan dron kenschap. Er zijn geen antisemitische leuzen of iets dergelijks aangetroffen. Burgemeester Vogel heeft reeds een blijk van medeleven gezonden aan de Joodse gemeenschap van München. De plaatselijke jeugd heeft reeds hulp aangeboden bij het herstel. I vijand" werd beschouwd en gezegd heeft het plan voor Je staatsgreep te hebben ontworpen, treft voorbereidingen om uit Londen, waar hij in ballingschap ver bleef. naar Ghana terug te keren. Radio Ghana meldde dat nog 450 poli tieke gevangenen zouden worden vrijge laten. De radio riep voorts de namen op van een aantal functionarissen die door PEKING/ACCRA - President u'^hrh^vSuSfctoS Kwame Nkroemah, die tydens bij de politie te melden. Radio Boedapest rün bezoek aan Peking werd ge- wipt, verklaarde gisteren in de tiek asiel heeft aangeboden. Chinese hoofdstad snoedip' naar regering Johnson, die zich zonder v-ninese nooiastan „spoedig naar het openljjk te erkennen verheugt over Ghana te zullen terugkeren „Ik de afzetting van Nkroemah. heeft het ben het wettige staatshoofd," zei voornemen vriendschappelijke betrekkin- p rw" gen met de niauwe Ghanese leiders te de atgezette president. Zyn mi- onderhouden zonder de indruk te willen nister van buitenlandse zaken, wekken dat zij Lij de erkenning „„„c- nieuwe bewind overhaast te werk gaat. Quaison-Sackey, ZCl op een pers- Afgevaardigden van de nieuwe Ghanese conferentie dat Nkroemah de leiders hebben '1 contact gezocht met de soldaten en de politie die bjj de 2SSlS?£ staatsgreep betrokken zyn bevo- wind. len heeft naar hun kazernes te- rug te keren. H« riep het Gha-j pej]e krkieK Van nese volk op „trouw maar vast besloten in het verzet" te blijven. In Accra waar de toestand rustig is. wieren jubelende Ghanezen het verwerpen van de regering met de kreet „de tirannie is voorbij" - „geen nepotisme meer". Een ploeg bouw vakarbeiders verpletterde met een kraan het bronzen standbeeld van Nkroemah bij hetparlementsgebouw. Het beeld viel op de grond, het granie ten voetstuk viel in stukken uiteen. De stukken steen werden verdeeld onder de menigte. „Mammies" (marktkoopvrou wen! balanceerden grote blokken op hun hoofd. De menden waren opgetogen en zorgeloos. Gisteren werden de ministers van het vorige kabinet cn parlementsleden onder politiebewaking ,n bussen naar gevange nissen overgebracht. De uit zeven man bestaande nationale bevrijdingsraad is intussen bijeengeweest om de economi sche situatie te bespreken. De raad staat onder leiding van generaal J. A. Ankrah. Hij is nu opperbevelhebber van het le ger. Khow Am-hyia, de voormalige fei- Minister zet vergaanVanlmhoff uiteen Hanoi op Londen HONGKONG Het ministerie van buitenlandse zaken van Noord-Vietnam heeft gisteren mtcgedeeld dat de zaakge lastigde te Moskou de Britse regering fel heeft gekritiseerd tijdens het gesprek dat bil woensdag gehad heeft met de Britse minister van ontwapening Lord Chal- font. Volgens Hanoi heeft Engeland zich als medevoorzitter van de Geneefse conferen tie van 1954 aan zijn taak onttrokken. Het standpunt van Engeland kwam in grote lijnen overeen met dat vai Amerikaanse regering. Robert McNainara, minister van defen sie van de VS, verklaarde dat de opera ties die de AmeriKaanse troepen de afge lopen vier weken hebben uitgevoerd met „zeer, zeer veel succes zijn bekroond". Vele Vletcongs zijn bij de acties gedood, zei hij. Hij erkende dat de deserties uit het Zuidvietnamese leger groter waren dan was gedacht en ook groter dan de deserties uit de gelederen van de tegen stander. „Maar de deserteurs zijn veelal boeren", aldus McNamara. Nieuwe president in Svrië BEIROET Het Syrische ministerie van buitenlandse zaken heeft gisteren be kendgemaakt, dat de buitenlandse, bin nenlandse en economische politiek van het land onveranderd zal blijven ook na de militaire putsch van woensdag. Intus sen is dr. Noereddin Al-Atassi tot presi dent van Syrië benoemd. De benoeming werd bekendgemaakt door het voorlopig bestuur van Je Baath-partij. Er zal voorts een nieuwe voorlopige grondwet worden ontworpen, aldus het bestuur. In Damascus is het op het ogenblik weer rustig. Een klein aantal tanks bleef de straten patrouilleren ter bescher- DEN HAAG Minister De Jong heeft in antwoord op schrif telijke vragen van het pacifis- tisch-socialistische Tweede-Ka merlid H. J. Lankhorst de ge beurtenissen gereleveerd rond het vergaan van de „Van Im hoff" in januari 1942, waarbij enkele honderden Duitse geïnter- Vonnis voor spion in Zwitserland Zondaysport Ja, Kees Verkerk heeft in Gothen burg een prachtige prestatie geleverd, maar dat die zege is behaald op zon dag werpt m.i. een schaduw op de overwinning. De krant heeft deze ontheiliging van de zondag niet inge zien en kolommen gevuld met deze mensverheerlijking. Ik dacht dat onze krant er nog steeds van uitging, dat God verheerlijkt moet worden op de rustdag", doch daarin ben ik teleur gesteld. Is de krant de naam christe lijk nog wel waard? U kunt nu ook wel verslag geven van alle sportwed: strijden op zondag. Dan sluit ik mij liever aan bij wat de dominee van Puttershoek zei, „dat er op zondag hogere waarden zijn dan die van de schaatssport". Overschie neerden om het leven zijn geko men. De heer Lankhorst had de vragen gesteld naar aanleiding van een publikatie in het West-j duitse weekblad Der Spiegel. J Dit blad beschuldigde Nederland ervan niet voldoende hulp te heb- ben geboden om de Duitsers van1 zurich - Na een proces van vier Hp vprdrinkinpsdood te redden i d?*en *»eeft de distritsrechtbank haar de verannKingsaooa te reaaen. uitspraak gedaan in het spionageproces Nadat de Van Imhoff. die 4/3 Duitse, tegen een Oostduitser en een Zwitser. I geïnterneerden uit Nederlands-Indië Zij bevond de Oostduitse journalist Hans naar Brits-India zou overbrengenwas j von Oettingen schuldig aan politie spio- gezonken als gevolg van een bombar-jna8® e.n veroordeelde hem tot twee jaar dement door Jaoanse vliegtuigen, ZP ctoBeelf "wH wi «m«£ffeUr 5- verschillende pogingen gedaan de op-1 werkt, bij het persbSjSu. dit "n varenden van.-de Van Imhoff in veilig- Oettingen in Zurich had opgericht als heid te brengen, zo zegt minister Dej dekmantel, waaronder hij zijn spiona- Jong. Er zijn in totaal drie schepen enj ge-activiteiten in tal van landen bedreef, drievliegtuigen uitgestuurd om te bate trachten de overlevenden op te sporen. öienst- Het m.s. Boelongan werd od 19 januari vanuit Sibolga naar de plaats van de j ramp gestuurd. Het heeft de volgende j dag tot tweemaal toe contact gehad met' groepen overlevenden. Het eerste contact bestond uit het zien -van een sloep, waar- in ongeveer zestig mensen zaten, die bij I navraag Duitsers bleken te zijn. Zij be schikten over een goede sloep en werden niet aan boord genomen. Korte tijd later een groep van twintig schipbreuke- ontmoet. die eveneens Duitsers H. J. Peters Zon<f«</.<poi-( (2) Met genoegen las ik uw verslagen van de schaatskampioenschappen. De lezers mogen het weten: ze werden ook op zondag verreden. De drempel van de voetbalsport op zondag schijnt echter wat hoger te zijn. Kom heren van de krant, even de tanden op elkaar. Nu ook principieel blijven. Voorschoten <J- Rotman Zontlaysport (.3) De verslagen uit Gothenburg gele zen. Waarom schrijft u wel over de schaatssport en niet over voetbal op zondag? Ik meen dit toch wel te mo gen schrijven, daar u er zelf een arti kel over in hebt staan van ds. Terhaak uit Puttershoek. Ik vind dus. dat u allebei moet verslaan of geen 'van beiden. Rotterdam P ter Veen Ë*rotest (4) Eindelijk, na maandenlange geregelde uitzendingen van „Zo is het" wordt er eens in de Kamer op gereageerd door mannen van KVP. CHU. Boerenpartij. Ja. waar blijven AKP en VVD eigen lijk? Ik vraag me in gemoede al hoe het mogelijk is dat die heren van „Zo is het" maar doorgaan alsof ze er het volste recht toe hebben. Moeten we niet aLs één man opstaan tegen deze ziekelijke praktijken, die tweedracht zaaien, de opgroeiende jeugd vergifti gen en onze goede reputatie in het buitenland schaden? Is het een toeval ligheid dat deze en andere kwesties zo als de „brief van Nederhorst". „de hetze tegen Claus" en dc „postzegelaf faire Suurhof' uit dezelfde hoek ko men? Laten we toch ons aller verant woordelijkheid hiervoor onder ogei durven zien. Den Haag B. J. Tieman i de Oostduitse inlichtingen Touwtrekken in Indonesië. Trekt Soekarno weer aan het langste eind? De actie „Eten i'oor India" heeft weer eens extra de aandacht geves tigd op het probleem ran de onder voeding in de ontwikkelingslanden. Een van de deskundigen van de FAO (Voedsel- en landbouworgani satie ran de Ver. Natiesverklaar de onlangs, dat een vijfde deel van de bevolking van die landen (dat is ongeveer 400 miljoen) honger lijdt. Tenminste SO pet. van die landen wordt onvoldoende gevoed. Inclu sief de ondervoede mensen in de ontwikkelde landen zijn in totaal anderhalf miljard mensen bijna de helft van de ivereldbevolking) ondervoed.... In de onderontwikkelde landen bedraagt volgens genoemde deskun dige het dagelijks calorieënver- bruik 2170, net iets te weinig voor een gezonde en actieve levenswijze. In de westelijke landen daarente gen is het gemiddeld calorieënver- bruik met 3070 per dag 20 pet. te groot. In» vroeger eeuwen verdub belde de mensheid zich in ongeveer 100 jaar. Tegenwoordig gebeurt dat in 40 jaar. Elk jaar neemt de we reldbevolking (thans 3.3 miljard) toe met 2 pet. of 66 min. mensen. Dat betekent, dat elke dag 200.000 mensen meer gevoed moeten wor den. Daar komt nog bij, dat de be volkingsgroei het grootst is in rie ontwikkelingslanden. Daar zullen in 1980 meer mensen wonen oan thans in de gehele wereld leven. In 2000 kunnen er zes of zeven mil jard mensen zijn. De Griekse communistische par- zij en niet de aanhangers van Pa- tij is nu betrokken bij een campag- pandreoe het geweest zijn, die vo- ne op lange termijn om de macht rig jaar de massale betogingen te- over te nemen, Griekenland te neu- gen koning Konstantijn hebben ge- traliseren en uit de Navo terug te organiseerd. trekken. Dit werd openlijk ver- stringos schrijft: „Het Wkren de klaard door Leonidas^ Stnngos, een communisten, die in de voorste rij der belangrijkste Griekse comma- en stonden. Zij overwonnen de wei- Honger en ondervoeding in ontwikkelingslanden leiden tot lage arbeidsprestaties, apathie en ziek ten. De FAO stelt zich ten doel, tegen 1980 een eind te maken aan die ondervoeding, vooral bij kinde ren en moeders. Om dat doel te bereiken zal de huidige voedselpro- duktie met 80 pet. moeten stijgen en de produktie van dierlijke voe dingsmiddelen zelfs met 110 pet. In 2000 zal meer dan een verdrievoudi ging van de agrarische produktie noodzakelijk zijn en een vijfmaal zo grote produktie aan dierlijke voedingsmiddelen. Deze alarmerende cijfers hebben in de gehele wereld de stoot gege ven tot discussies over geboortenbe- perking. Men moet zich volgens de FAO-deskundige echter geen illu sies maken. Deze beperking kan in de ontwikkelingslanden het pro bleem van de ondervoeding niet oplossen. Een grote uitbreiding van de landbouw is evenzeer nodig, te meer omdat het voedseloverschot in de ontwikkelde landen slechts weinig kan bijdragen tot opheffing van de tekorten. Import uit het Westen voorziet slechts in 5 pet. van de voedselbehoefte in de ontwikkelingslanden. Gebrek aan deviezen en onvoldoende transport middelen maken een ruimere imDort onmogelijk. De vergroting van de voedselpro- duktie moet dan ook voornamelijk in de ontwikkelingslanden zelf ge schieden. Door de gemiddelde opbrangst per ha telkens groter te maken moet dit mogelijk zijn. Mo derne landbouwmethoden moeten worden ingevoerd, plantenziekten en insecten moeten beter bestreden worden. Een intensieve bemesting, irrigatie en mechanisering kunnen de produktie zeker verdrievoudi gen. Hetzelfde geldt voor de vee teelt. De FAO-deskundige meent dat de landbouwwetenschap ver genoeg is gevorderd om zonodig een veel voud van zes miljard mensen te voeden. Om de wetenschappelijke kennis in praktijk te brengen zal de menselijke samenleving echter doelmatiger moeten functioneren. Dat is met name in India het ge val. nistische leiders, in een van de laatste nummers van World Mar xist Review. Stringos vertegenwoordigde feling van Papandreoe's Centrum Unie, zodat ook deze de weg van het nationale verzet ging bewande len". Hij maakte de rode plannen Griekse communistische partij op voor Griekenland volkomen duide- een internationale communistische lijk. Het strategische doel is verre conferentie te Brussel in juru, kort gaande „hervormingen" als eerste voordat de Griekse politieke crisis stsp naar het „socialisme". Uiteinde- uitbrak. die tot het ontslag van het Iijk streeft stringos naar legalisatie kabinet van Papandreoe leidde, van de Griekse communistische par- Sinds die crisis heerst er in Gne- tij, repatriëring van communisti- kenland een gespannen toestand. sche vluchtelingen, het overnemen In september werd na moeijuke van machti zonodig door pr0. onderhandelingen een gematigd ka- communisten, in een overgangs- binet gevormd onder Stephanopou- fase los. Dit heeft echter onder voortdu- Dit programma wordt door Strin- rende druk van zowel de volgelin- gos ZOnder enige terughoudendheid van de verkondigd. Het doel is een cómmu- nistisch Griekenland, met subtiele, communisten gestaan. Officieel is de -communistische partij in Griekenland verboden. Zij wordt dan ook van het buitenland uit geleid. In het land is echter een „onderafdeling", aldus de New York Times, die zich wel vrij kan ontplooien, nl. de EDA. Deze steunt in een poging zelf aan de macht te komen de campagne van Pa pandreoe, weer premier te worden. De communisten geven nu toe, dat Bij de Franse spoorwegen had men gisteren moeite om de treinenloop aan de gang te houden, doordat het personeel ieh actie van arbeidsonderbreking •ergegaan voor een periode van twee etmalen tot morgen. Het was vrij dag ook de tweede dag van stakingen geleidelijke, maar onveranderlijke middelen. De gekozen methode is aanmoediging van de partij van Pa pandreoe, tot op het „juiste ogen blik" de macht geruisloos kan wor den overgenomen. door postpersoneel v rh- Geen ccontaci meer Volgens waarnemers in Peking ren. Temeer omdat dan Mao's stel- heeft China zich psychologisch en ling van de Amerikaanse „papieren materieel voorbereid op een oorlog tijger" zou worden bevestigd. Nau- met de Verenigde Staten. Het Chi nese leger zou zich volgens de jong ste aanwijzingen wapenen voor een binnen afzienbare tijd te verwach ten Amerikaanse aanval met traditi onele wapens en kernwapens". Pe king gelooft ook te moeten rekenen met gevaarlijke flankaanvallen van nationalistisch China (Formosa) en Zuid-Korea, die tezamen meer dan welijks bekend is echter, dat ook de Chinezen er een dominoste nen-theorie op na houden. Een militaire nederlaag in Zuid-Vietnam zou kunnen leiden tot het ontstaan van anti-communis tische opstanden en het ontstaan van contrarevolutionaire bewegin gen in Noord-Vietnam, Noord-Kore- Tibet en misschien ook in rood Engeland miljoen militairen op de been China zelf. Elke hoop op uitbrei- tuig met de Duitse drenkelingen met ïueei hersteld. De Instructies die iii dit ver band zijn gegeven zijn niet meer te ach terhalen. aangezien het grootste deel van het archief te Batavia is verbrand en verloren gegaan. Intussen waren ook al drie vliegtuigen ingezet. Zij kregen als instructies: „Zo mogelijk assisteren. Bij voorkeur Neder landers redden. Van Imhoff vervoerde ge ïnterneerde Duitsers. Door de troepencommandant te Padang werd een klein bewakingsdètachement i ter beschikking gesteld. Een dergelijke bewaking was nodig om te voorkomen, j dat geredde Duitsers bezit zouden kun nen nemen van het vaartuig. Het schip had voldoende reddingsmateriaal en pro- viand bij zich. De mondelinge opdracht van de haven- commandant aan dc sleepboot Pief luid de. dat allereerst dc Nederlandse en Ne derlands-Indische onderdanen moesten worden gered en Indien mogelijk en zonder extra gevaar de buitenlandse passagiers. Indien de opvarenden reeds in boten waren gegaan, moesten deze op sleeptouw worden genomen en te Telok Dalem worden geland. De sleepboot heeft echter geen schipbreukelingen gezien, zo zegt minister De Jong. Op 24 januari toen inmiddels be manning en bewaking en een groep Duitse geïnterneerden waren geland kreeg de torpedobootjager Van Nes od-1 dracht geïntreneerde Duitsers van de Van Imhoff op te sporen en te redden. op 24 januari een telegram naar de Van Telegram De commandant Zeemacht verstuurde i Nes en een groep vliegtuigen, waarin on- der meer stond:: „Van Imhoff gebom-.l bardeerd en gezonken, schip vervoerdej Duitse geïnterneerden, bemanning en be- i waking gered. Landen was onmogelijk in verband met de toestand van de zee. Dc mogelijkheid bestaat dat geïnterneerden landen op eilanden aan de westkust. Vliegtuigen moeten hier aandacht aan besteden. Na het loslaten van het convooi moet Van Nes langs eilanden opstomen voor eventueel redden van geïnterneer- De torpedobootjager heeft echter niets gevonden. Ook de vliegtuigen hebben geen verdere meldingen gedaan betref-1 fende het vinden van schipbreukelingen Volgens een officiële mededeling van het Rode Kruis zijn-op zee 411 personen om het leven gekomen. 1 kunnen brengen. Sinds de zomer van vorig jaar worden in de steden en industrie centra van China evacuatiemaatre gelen getroffen. Bovendien worden ten noorden van Vietnam zes legers ding van de Chinese wereldrevolu tie in Azië, Afrika en Latijns-Ame- rika zou worden weggenomen. De ze beide ontwikkelingen zouden de ineenstorting betekenen, niet alleen van het prestige, maar ook van de volking opdracht gekregen, loopgra- ven en onderaardse gangen aan te Ver.Staten nooit een landoorlog të- leggen. In Peking blijkt men de uitlatingen van de voorstanders preventieve aanval op de gen communistisch China kunnen winnen. De risico's, die daaraan ver bonden zijn (zoals de reactie Chinese atoominstallaties serieus te de Sowjetunie) zijn te groot. Men I nemen. Amerikaanse dominoste nen-theorie impliceert, dat na de ineenstorting van Zuid-Vietnam achtereenvolgens Laos. Cambodja, Thailand, Birma. Maleisië, India en wellicht ook Pakistan achter het ..bamboegordijn zullen verdwijnen. Daarom wil Amerika in dit deel van de wereld geen nederlaag riske- neemt dan ook aan. dat de Chinese maatregelen van zuiver defensieve aard zijn, „voor het geval dat" de Amerikanen toch tot actie zouden overgaan. Bovendien moet de oorlogspropaganda dienst doen om de positie van de communisten te versterken, de greep op Hanoi te *1handen Bondskanselier Erhard DOUWE EGBERTS Erhard BONN Bonskanselier Erhard heeft gisteren gepleit voor voortzetting de poging om tot Europese heid te komen door regelmatige ont moetingen van ministers van buiten landse zaken van de zes EEG-landen. Uit deze bijeenkomsten moet een conferentie voortvloeien waaraan alle regeringsleiders moeten deelnemen, aldus Erhard op een persconferentie. Met betrekking tot de plannen van [president De Gaulle, zich uit de NAVO terug te trekken, zei Erhard onder Imeer dat afgezien van Frankrijk alle andere NAVO-deelgenoten aan de tegratie van het bondgenootschap zul len vasthouden, omdat daardoor de veiligheid het best verzekerd was. Erhard herhaalde de Westduitse eis aangaande deelgenootschap in een ge meenschappelijke NAVO-kernmacht en noemde medezeggenschap in dc door de Amerikaanse minister van defensie, McNamara, gevormde commissie van de NAVO geen compromis. De bondskanselier juicht het toe dat De Gaulle een nieuwe stoot to' ]V"U premier Wilson is terugge keerd van zijn reis naar de Sowjetunie, het defensie-witboek is gepubliceerd en allerlei andere zaken zijn geregeld, Is het tijd stip aangebroken, waarop kan worden aangekondigd, wanneer in Engeland vervroegde verkiezingen gehouden zullen worden. Wilson heeft ook al was zijn Russische bezoek geen opzienba rende gebeurtenis op het ogen blik alles mee. Opiniepeilingen zouden zelfs de conclusie recht vaardigen. dat zijn populariteit de laatste weken nog groter is ge- Mogelijk wacht Wilson op de te rugkeer van koningin Elizabeth van haar Westindische reis. Nood zakelijk is zulks niet. Ontbinding van het parlement en het uitschrij ven van vervroegde verkiezingen kan ook telefonisch worden ge regeld. Deze methode is echter minder elegant. De premier zal er wellicht de voorkeur aan geven, nog even te wachten. Vooropgesteld, dat hij iets voor vervroegde verkiezingen willen geven en dat hy daarbij terecht heeft gesteld dat men niet in institu tionele vormen dient te vervallen, doch naar een nieuwe beleving der samen werking dient te streven. De onder handelingen in Luxemburg (over het beëindigen van de EEG-crisis) hebben bewezen, aldus Erhard, dat een treffen op regeringsniveau nuttig kan zijn De moeilijkheden van de laatste jaren en maanden zouden niet mogen verhin deren dat er op het punt van de poli tieke samenwerking nog eens een poging wordt gedaan, zo voegde hij er aan toe. Inbraak bij Peking: 50 mille gestolen AMSTERDAM Inbrekers hebbe; gis ternacht met een sn'''rander de brand- j Chine"* aurant Peking opengebrand en zijn ~V 50.000 gulden aan baar geld er van door gegaan. In het restaurant werd alles overhoop gehaald. Uit een bureaula namen de indringers ook nog een gouden halsketting en een gouden horloge mee. De inbreke* dere samenwerking van'de Zea heeft IpSrttJigai i^d%^bïft.bUit"

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9