Vlaggende residentie Educatieve ruilacties met scholieren van Senegal José Feliciano geboren talent Militaire giften waren vrijwillig Tekeningen, poppen, mappen en flanels „Wereldhandreiking" zet een volgende stap op weg naar beter begrip tussen volken Kosten: '2,5 miljoen gulden Nederland bouwt vijf tbc-centra in Saigon Vergoeding 60 pet. bij schade tot f50.000 HITPARADE Mary Poppins WAT DOEN ROLLING STONES? Stones naar Den Bosch The Golden Earrings voor Britse televisie 9 DONDERDAG 17 FEBRUARI 1966 Minister De Jong: DEN HAAG Minister De Jong 8n defensie heeft in antwoord op ragen van het Tweede Kamerlid Wieldraaijer (soc.) gezegd dat de vrij- rilligheid tot het geven van een bij- rage voor het huwelijksgeschenk aan rinses Beatrix en de heer Claus von imsberg steeds op de voorgrond heeft estaan. Niettemin was in één enkel eval geregistreerd, wie wel of niet ebben bijgedragen, hetereen de mi jster volstrekt onjuist acht tDe minister deelt de mening, dat vol- rekt onbedoeld en ongewild de indruk sn zijn gevestigd, dat geweld werd aan gaan aan de vrijwilligheid van de gift lok betreurt hij dat door wellicht min er gelukkig optreden van enkele com- landanten discussie rond het huwelijks- Isdhenk van enige krijgsmachtonderde- Sn is ontstaan. De minister ziet het ge lag van de commandanten niet als een Vertreding van de bevoegdheden. Als het beste middel om geld in te imelen voor de geschenken beschouwt minister het plaatsen van collecte- Q issen. In het Overijsselse Dedemsvaart is het venjarige meisje G. M. Wellen door bus aangereden en zo ernstig ge- ond, dait zij gisteravond in het zieken- Iwolle overleed. Het meisje stak otseling met haar fiets de weg over. DEN HAAG Woensdag 23 februari vertrekken van Schiphol naar Senegal mevrouw S. C. H. Ouborg, presidente van de Stichting „Wereld handreiking" te Den Haag, pater Smeets, lid van de Adviesraad voor Ont wikkelingslanden en de heer H. A. P. Steijn, lid van het Afrika-instituut. Zij zullen zich uitgebreid op de hoogte stellen van de situatie van het on derwijs in Senegal, in het bijzonder op de zogenaamde „bush-scholen" in moeilijk te bereiken gebieden. Tevens gaan zij voorbereidingen treffen voor het inrichten van een tentoonstelling van circa 100 tekeningen van Ne derlandse (jonge tieners) scholieren. Vele landen verlenen financiële steun aan deze manifestatie, waarvoor het initiatief is genomen door de Senegale se president Leopold Sedar Senghor. „Nederland zoekt het echter niet in de financiële steun, daar vallen we toch geheel mee in het niet, maar in een daadwerkelijke educatieve steun", aldus de heer H. W. van Duyne, enthousiast organisator achter de schermen van DEN HAAG. Nederland zal vijf entra voor de bestrijding van tuber- ulose in Saigon bouwen, waarvan kosten worden geraamd op 2.5 ïiljoen gulden. Een t.b.c.-centrum al 200 tot 300 patiënten per dag unnen behandelen en onder con- role houden volgens de nieuwste lethode die door de Wereldgezond- eidsorganisatie wordt aanbevolen, estaande uit injecties en controle, olgende week reeds gaat een bouw- tadig adviseur naar Zuid-Vietnam. Het is de bedoeling dat over enkele ^^Aanden een medisch specialist naar [Saigon reisit. Deze medische hulp wordt in he kader van de ontwïkke- ;sihulp en is erop gericht zo snel mo- 'lijk doelmatig te werken. Verwacht rordt dat het eerste centrum binnen zes- ianden gereed komt. De Zuidvietna- ïese regering is van dit plan op de igte gesteld. Een en ander maakte gis- drs. J. Meijer, directeur generaal iternationale samenwerking van het mi- jterie van buitenlandse zaken bekend, j Nederlandzal voor de vijf eenheden lamen een Jöviserend arts en een statis- iicus ter beschikking stellen. Het per soneel van elke eenheid zal bestaan uit Debat over kosten Jhuwelijk Beatrix °\oeh. vóór 10 maart (Van onze parlementsredactie) J DEN HAAG In de loop van de week zal de regering als- aog de aanvullende begroting met de —posten voor het huwelijk van prin- rKes Beatrix bij de Tweede Kamer indienen. Het Kabinet komt terug op "Tiaar voornemen achteraf machtiging foor deze uitgaven te vragen. Tevens Als met Amsterdam overeenstemming bereikt over het aandeel van het Rijk ~"tn de kosten. Op 25 januari heeft premier Cals in de Eerste Kamer meegedeeld dat de uit gaven voor het huwelijk niet vooraf te Schatten waren. De laatste weken heeft fnen echter vrij nauwkeurige ramingen doen. Waarschijnlijk zal in de Memorie van Toelichting bij de aan vullende begroting worden uiteengezet, hoe het mogelijk was op het aanvanke lijke plan terug te komen. Voorts zal bekend worden gemaakt welke financiële regeling met Amsterdam is getroffen. Over de hoogte van het be drag dat het huwelijk zal vergen, is nog niets bekend. Vorige maand volstond de met de mededeling Werkgroep midden- en kleinbedrijf ARP geïnstalleerd DEN HAAG De voorzitter van de ARP, dir. W. P. Berghuis, heeft deze week in het Kuyperhuis in Den Haag de werkgroep midden- en kleinbedrijf van de antirevolutionaire partij ge ïnstalleerd. Dr. H. Tiens»-a, lid van de directie van het economise! instituut voor het midden- en kleinbedrijf. Dr. Tienstra promoveerde in 1965 aan de Vrije Universiteit op proefschrift „mens, medemens en technische research". De heer H. J. Vermeulen, lid van het college van rijksbemiddelaars zal als viee-voorzitter van de werkgroep op treden. Zoals bekend heeft dc werkgroep tot taak het centraal comité van de antirevolutionaire partij te adviseren omtrent vraagstukken die de sector midden- en kleinbedrijf. Drs. Meijer deelde voorts nog mee, dait aan een nieuw ziekenhuis in Saigon tien microscopen zullen worden geschonken. De uitzending van een medisch analist voor opleiding van laboranten is in voor bereiding. de Stichting „Wereldhandreiking" het kantoor aan de Balistraat geeft hij ook een uitleg van het feit, nu juist tekeningen ons land in re Senegal vertegenwoordigen. EXPRESSIES Niets geeft beter de gedachtengang weer van een kind, dan een produkt van zijn creatief, en dus visueel den ken. Hoe denken de kinderen uit het Afrikaanse Senegal over ons, en hot denken wij over de woongewoonten er opvattingen van de zwarte kinderen ir het land ten zuiden van de evenaar' Als we dit weten, ruimt het een hoop misverstanden en discriminerende ge dachten op. Als we elkaar kennen en weten te waarderen, dan schieten wt elkaar niet nodeloos neer! Wat is nu een betere oplossing dan het ruilen expressies? Ruilen ja, want de negerbe volking wil wel ontvangen, gratis. Zij willen niet alleen de hand ophouden, maar normaal worden geres pecteerd. De Stichting geeft nu „ruilmappen' uit, die de jonge deelnemers aan de „Ark-Adoptie-Aktie" f 2,50 kost. Deze prijs is beslist niet te hoog, de verzend kosten naar Senegal in aanmerking ge nomen. De Stichting vult de mappen met twee vellen tekenpapier en een doos kleurpotloden. Eén vel dient voor de tekening van de Hollandse scholier, het andere voor die van de Afrikaanse. De doos kleurpotloden is echter uitslui- Regeling oesterkivekers aanvaard (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG De Tweede Kamer heeft gistermiddag z.h.s. haar fiat ge geven aan het wetsvoorstel tot schade vergoeding aan de oesterkwekers. De kwekers krijgen 60 pet van de kost prijs van hun in de winter 1962-'63 doodgevroren oestervoorraden uitge keerd voorzover de schade de f 50.000 niet te boven gaat. Het rijk zal een te gemoetkoming van 50 pet geven voor alle schade van meer dan f 50.000 Deze regeling is het resultaat van het binnenskamers overleg tussen minister Suurhoff en de betrokken Kamercommis- Zoals bekend had de minister in het oorspronkelijke wetsontwerp een tege moetkoming in de voorraadschade van 50 pet voorgesteld. De Kamer vond dat per centage te laag. De KVP-er Kolfschoten stelde bij amendement een verhoging tot 60 pet, ongeacht het schadebedrag, voor en de c.h. afgevaardigde Van der Peijl wilde zelfs tot 70 pet gaan. Minister Suurhoff wees het amende ment-Kolfschoten als „onaanvaardbaar" van de hand, om van het voorstel-Van der Peijl maar te zwijgen. „Met zeer ge mengde gevoelens" ging de Kamer toen maar akkoord met het compromis. Het amendement-Van der Peijl kreeg alleen steun van de CHU, CPN, SGP, Boeren- partij en de GPV-er Jongeling. Fiscaal werd de regeling nog wat aan trekkelijker gemaakt door de aanvaar ding van het amendement-Scholten (c.h.), waarin werd voorgesteld dat de inkomsten- en vennootschapsbelasting over de tegemoetkoming in de voorraad schade op verzoek van de oesterkweker worden geheven naar een tarief van 20 pet voor de inkomstenbelasting en 30 pet voor de vennootschapsbelasting. Lunsbij Oe Thant en Goldberg NEW YORK Minister Luns is gis teren per vliegtuig uil Washington in New York aangekomen. Hij zal een on derhoud hebben met de secretaris-gene raal van de VN, Oe Thant. Vandaag zou hij de Amerikaanse vertegenwoordiger bij de Verenigde Naties. Arthur Goldberg, ontmoeten. tend voor het gebruik in Senegal, dc Hollandse scholier ziet alleen waarvoor zijn geld wordt gebruikt Hij geeft het negerkind het materiaal in handen. De onderwerpen waarover van gedach ten mag worden gewisseld zijn: de oogst het huis, en de weg (en voor de Afri kanen hierbij: de wereldstad). POPPEN Naast deze tekeninaen-act-ie verleent de Nederlandse Vereniging voor Teken onderwijs met zijn vele teken- en hand- arbeidleraren als lid, eveneens mede werking aan een ruilactie van poppen. Deze vormen een ongekende stimulans bij de visuele educatie van opgroeiende leerlingen. Vooral de opgroeiende neger kinderen leren met poppen veel beter de samenhang en vooral de organisatie van verschillende huiselijke problemen zien. Literacy Village was één van de agentschappen van de World Education Inc. in een noordelijke staat van Uttar Pradesh (India). Met poppenspelen van minder dan 30 minuten had men daar veel succes bij de veelal ongeletterden Deze spelen 'hadden normale alledaagse onderwerpen zoals de opbouw van een gezin en een betere gezondheidszorg. GAAT HEEN Het meest interessantste onderdeel van de educatieve ruilacties van de Stichting is zonder twijfel het verzenden van mappen met allerlei nuttige dingen naar Senegal. Naast schriften, potloden (met puntenslijpers!) en leesplankjes worden door de scholieren complete naaidozen omgekeerd in de mappen, en worden knoeten breiwol en babykleer tjes verzonden. En dat allemaal door ruim 4 miljoen schoolkinderen. Na veel voorbereidend werk en vele oriënterende besprekingen met het Chris telijk, Katholiek en Algemeen Peadago- giseh Centrum kreeg de Stichting de volledige steun van Kerk en Regering. Met de Senegalese regering en de UNESCO werd overeenstemming bereikt over de wijze van verzenden naar, en het verspreiden van het educatieve ma teriaal in Senegal via de bestaande ka nalen. De zendings-predikanten en mis sionarissen toonden zich bijzonder en thousiast. „Dit is een prachtige christe lijke daad. Staat er niet geschreven: „Gaat heen en onderwijst de volken?" Voor de N.C.R.V.-televisie legde de heer Van Duyne ook zijn idealen uit. „We zijn aan geen enkele instantie of instelling verantwoordingverschuldigd, de kosten betalen we zelf." Het enige wat de leerling betaald is het extraat je in het pakket Voor het materiaal krijgt de scholier een souvenir in ruil En réken maar dat hij dan trots is op de pijl en boog of het etensbakje uit het verre Senegal FLANELLO'S Naast de verschillende samensbelliihgeh die mogelijk zijn bij het maken van een pakket (deze zijn afkomstig uit de UNESCO-rapporten) heeft de heer Van Duyne urenlang op de grond gelegen om te ontdekken wat nu het gemakke lijkste leermiddel zou zijn voor de ne gerkinderen. Hij ontwierp een plankje bekleed met flanel. De plankjes worden vervaardigd in sociale werkplaatse.. "oor minder-validen in Zeeuws-Vlaanderen met een strookje flanel en een gedrukt velletje met een soort „Aap-noot-mies" in het Frans (dit is de voertaal in Se negal) wordt dit naar de 8000 deelne mende scholen gezonden. De kinderen kleuren het geheel, knip pen plaatjes en namen (apart) uit en vullen het pakket aan met schriften, potloden, en enkele zelf gekochte attri buten „Leuk is dat de plaatjes voor stellen de ark en alle dieren met na tuurlijk ook Noach, Sem, Cham en Ja- fetoh." De naam wordt ingevuld en daar na gaat het pakket naar de Balistraat. In grote dozen gaat het geheel dan over zee Of het materiaal voldoet? Missio narissen en zendelingen zijn vol-enthou- siast over het gebruik. Een school in Zeist gebruikt de plankjes met groot succes! Met glimlach en drukke geba ren legt de onvermoeibare heer Van Duyn het geheel uit. „U zult zien op deze manier leren de kinderen dat Sem, Cham en Jafeth nog 9teeds broeders (Vervolg van pagina 1) Nog een keer Het feestprogramma in de Ridderzaal was om kwart over vier afgelopen en velen waren buiten blijven wach- te zien. Anderen hadden zcih bij de ten om het gezelschap nog een keer wachtenden gevoegd en groot gejuich klonk op toen het bruidspaar de Rid derzaal verliet De Koninklijke Mili taire Kapel onder leiding van eerste luitenant A. Posthumus speelde „De jonge Prins van Friesland" en ook nu stonden „Pro Patria" en de Delftsche Studenten Weerbaarheid op gesteld, die de voorgeschreven eer bewijzen brachten. Prinses Beatrix en de heer von Amsberg stapten ver volgens in de crème calèche. In de volgrijtuigen namen plaats jonkvrouw C. E. B. Roëll, particulier secreta resse van de Koningin, mr, C. J van Schelle, particulier secretaris van de heer von Amsberg en mevrouw E. L. Baronesse Sweerts dc Landas Wyborgh, geboren de Meyier, dame du palais van de Koningin. Twee adjudanten te paard begeleidden de stoet. Het waren luit.-kol. J. P. van Diepenbrugge, adjudant van de Koningin en luit-kol W. R. A Baron van Tuyll van Serooskerken, adjudant i.b.d. van de Koningin. Strenge afzetting De route was bijna tweemaal zo lang als op Prinsjesdag en de afzetting was strenger. Daarom waren van de Amsterdamse politie 300 hekken ge leend, en de Rotterdamse politie en de Rijkspolitie hadden 250 man ver sterking geleverd. Langs ongeveer ae helft van de route stonden hekken, vooral op grote kruispunten en smalle stukken. De' Haagse politieruiters re den vrijwel allemaal in de stoet mee. Omstreeks kwart voor vier waren de toevoerwegen van de rouite gesloten. Zaughulde De rijtoer begon om kwart over vier. Na het afleggen van de route, zou de stoet aankomen bij het paleis Lange Voorhout, waar het bruidspaar op het balkon een zanghulde zou aan horen, gebracht door 1000 zangers, samengesteld uit koren, aangesloten bij de Koninklijke Bond van Christe lijke Zang- en Oratoriumverenigingen onder leiding van de heer Chris Ha- negraaff. Op het programma ston den de liederen „O, Heer, die daar des Hemels tente spreidt", „Heer, in uwen name", „Waar dat men zich al keert of wendt" en „Dona nobis pa- cem". Daarna zou het bruidspaar naar Huis ten Bosch gaan om het diner te gebruiken. Voor vanavond staan nog de volgende feestelijke gebeurtenissen op het pro gramma: Naar schouwburg Om kwart over acht komen koningin Juliana, prins Bernhard, het bruids paar, mevrouw von Amsberg, prin ses Margriet en mr. P. van Vol lenhoven, prinses Christina en mej. Christina von Amsberg aan bij de oprit van het schelpenpad voor de Kloosterkerk aan het Lange Voor hout. Het gezelschap is gezeten in verlichte auto's; bij goed weer zal het ondertrouwde paar in een auto met open dak rijden. Voorafgegaan door de Koninklijke Mi litaire Kapel en een auto met de burgemeester rijdt de stoet over het Schelpenpad naar de Schouwburg. De K.M.K. is al vanaf kwart over zeven aanwezig en zal tot acht uur heen en weer marcheren, al spe lend natuurlijk. Fakkeldragers Aan weerszijden van het schelpenpad zijn 1600 fakkeldragers opgesteld. Bij de Schouwburg worden de gasten be groet door burgemeester Kolfschoten en wethouder Dankelman. Vuurwerk Omstreeks half twaalf is de voor stelling van ,J£en Midzomernachts- droom" van Shakespeare onder re gie van Joris Diels afgelopen en dan vertrekt het gezelschap on de rich ting van de Lange Vijverberg, waal hoven de Hofvijver een vuurwerk wordt afgestoken. Vanaf half elf speelt een muziekkorps, ook tijdens de aankomst van het gezelschap en tijdens het vuurwerk dat een kwar tier zal duren en van een ander karakter zal zijn, omdat bommen en pijlen in deze omgeving niet worden afgeschoten. Het zal bestaan uit witte fonteinen, draaiende ro zetten, verlichting met Bengaals vuur. grote, gouden fonteinen, gro te lianen met witte vuurbollen, tien telegrafen, 100 meter romeinse kaarsen en fonteinen met veelkleu rige ballen, watervallen enzovoort. Met het vuurwerk dat door de Ko ninklijke Familie en de familie von Amsberg vanuit de auto's wordt be keken behoren de Haagse festivi teiten tot het verleden. Blinde zanger-gitarist 1 (1) Daytripper/W* Can Work It Out Beatles 2 (8) This Strange Effect Dave Berry 3 (5) Here It Comes Again The Fortunes 4 Till The End Of The Day The Kinks 5 (5) FAm Gonna Take You There Dave Berry 6 To Whom It Concerns Chris Andrews 7 (2) Yesterday- Beatles 8 (22) Marmor, Stein uild Eisen briclit Drafi Deutscher 9 (3) My Generation Who 10 (12) Ik heb geen zin om op te Walt Disney's nieuwste film, Ma ry Pr«ppins, heeft een vrolijk liedje opgeleverd, dat in Amerika en Engeland op alle scholen wordt ge zongen: „Superealifragilisticexpiali- docius". Pierre Wijnnobel heeft deze kreet met veel moeite ver taald: Superformiweldigeindefan- takolosachtig". De Damrakkertjes hebben het zonder haperen op de plaat gezet, een bewonderenswaar dige prestatie. De blinde zan ger-gitarist José Feliciano (20), onlangs op (blik sem) bezoek in ons land om te levisie-opnamen voor de NCRV te maken, is één van Amerïka's popu lairste artiesten. Hij is een gebo ren talenteen virtuoze gitarist met een eigen stijl van zingen. Overal waar hij optreedt krijgt hij het publiek in Zijn ban. Hij werd in Puerto Rico ge boren. Toen hij negen jaar was, stond hij op het toneel van El Teatra Puerto Ri co in New York. Vader Feliciano moest zijn blinde zoon op de schou ders dragen om te voorkomen, dat hij door het enthousiaste pu bliek onder de voet werd gelo pen. Sinds 1963 kent zijn populariteit bijna geen gren zen. Hij moest in vallen voor een ziek geworden collega. Het op treden werd een grandioos succes. De gitarist kreeg een contract van RCA, die zijn spel en zang op de plaat zette. Zijn in Amerika goed ontvangen lp „The Voice and Guitar of José Feliciano" is sinds kort ook Van Bob Dylan is onlangs een langspeelplaat uitgekomen met niuwe folk- en protestsongs. Ook deze keer hebben ze vreemde titels en vallen ze op door hun buitengewone lengte. Presteerde Bob Dylan het met zijn succesvolle „Like A Rolling §ton§,". ze^ minuten vol te zingen, op deze lp, getiteld „HighWay 6i' Revisi ted", komt een nummer voor, dat niet minder dan twaalf mi nuten duurt. Het heet „Desolation Row". Bob Dylan heeft opnieuw alle songs zelf geschreven. Dat bete kent: een melodie is nauwelijks te horen en alle liedjes klinken even monotoon. De teksten zijn ook weer Dylan-like: ze gaan over zwervers, die door het volk als ver schoppelingen worden beschouwd. De gevoelens van die zwervers ko men duidelijk naar voren. De men sen, die een vijandige houding te genover hen aannemen, worden ge ducht over de hekel gehaald. Behalve steeds langer, worden de songs ook steeds ingewikkelder. De indruk, dat zijn teksten op sommi ge punten klinkklare onzin zijn, lijkt geenszins onjuist. Als excuus zal Bob Dylan wel aanvoeren, dat hij uitgesproken non-conformist is en dat hij elke waarde van tekstinhoud ontkent. Dylan ontkent vele, zo niet alle waarden. Daar is hij consequent in. Van een georganiseerde fanclub moet hij niets hebben. Wie naar zijn impressariaat schrijft, krijgt te horen, dat de zan ger helemaal geen prijs stelt op een fanclub of vereniging van welk soort dan ook. Ook in dit opzicht is Bob Dylan dus een buitenbeentje onder de zangers. Nog even terug naar de nieuwe lp: behalve de titelsong, „Like A Rolling Stone" en „Desolation Row", bevat hij „Queen Jane Ap proximately", „Tombstone Blues", „From A Buick fi" en „Ballad Of A Thin Man" Wat doen de Rolling Stones nu eigenlijk? Maken ze muziek of brengen ze alleen maar versterkte geluiden voort, die ze vergezeld doen gaan van showachtige li chaamsbewegingen? De Westduitse impresario heeft deze vraag voorgelegd aan de recht bank te München. Van het antwoord hangt af of hij de ge meente ruim veertienduizend mark moet betalen voor het optreden van de Stones. Een hoge gemeente ambtenaar heeft gezegd dat beat weinig met muziek heeft te maken. In München wordt verschil ge maakt tussen toneel- en muziekop- voeringen, die vrij zijn van verma kelijkheidsbelasting, en sportwed strijden, dans- en circusvoorstellin gen waarvoor hoge belasting wordt geheven. Het optreden van de Rolling Sto nes op 19 mei in de veilinghallen van Blokker gaat niet door. Ben Essing heeft het contract geannu leerd nu de impressario's Paul Ackett en Jan Vis de Stones zater dag 26 maart naar ons land halen voor een optreden in de Brabant- hal van 's Hertogenbosch. Bij hun eerste bezoek aan ons land stonden de Stones op het to neel van de Kurzaal, die heel wat schade opliep. In de Brabanthal zullen met het oog op mogelijke ongeregeldheden extra maatrege len worden genomen. De praktijk zal moeten leren of die voldoende in ons land te koop. Als hij optreedt, wordt José Feli ciano (de gelukkige) doorgaans ver gezeld van zijn geleidehond Trudy, die hij zijn trouwste fan noemt. Van zijn achtste jaar af woont hij in New York. Hij leerde accordeon spelen, maar ontdekte later de gi taar. Daarnaast speelt hij bas, ban jo, orgel, kazoo, bongo's, timpalas, twaalfsnarige gitaar, mandoline, piano en harp. Zijn bezoek aan ons land was een onderdeel van zijn toernee door ■Engeland, Zweden en Denemarken. Deze maand gaat hij ook nog naar Buenos Altes, waar hy het artistie ke middelpunt zal zijn van het be roemde Mar del Plata Festival. Dat levert hem geen windeiren op. Zijn tarief voor één avond is 32.000 dol lar! De Haagse Golden Earrings heb ben vorige maand in de Lon- dense Pye Studio's een op name gemaakt voor Amerika, Duitsland, Frankrijk en ons land. „That Day" en „The Words 1 Need" zijn de titels van de nummers. De „opera tie" (door de technicus van The Searchers en Kinks) nam tien uur in beslag. Dinsdag 15 februari brengt de Engelse televisie een speciaal programma over de Golden Earrings. Op dezelfde dag wordt hun plaat in Engeland. Amerika, Frankrijk en Duits land in de handel gebracht. In ons land is de zwarte schijf al op de markt. Tijdens hun korte Engelse toer nee trad de beatband met suc ces op in de beroemde Glenn- lyn Ballroom, waar de Rolling Stones en The Who ook ge- Deze plaat is genomen tijdens een studio-opname van de Golden Ear rings. De Haagse beatband, die in korte tijd de populairste van ons land is geworden, heeft hoge ogen gegooid met please Go". Het zit erin, dat hun laatste plaat opnieuw een groot succes wordt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9