i - Lucy Ball stopt tv-show, Zo begon het.. maar wij kijken door 'DRIE KAMERLEDEN STELLEN VRAGEN 'OVER „ZO IS HET" „Ik houd niet van nietes-welles Nico van Vliet niet in debat Spion aan de muur DONDERDAG 17 FEBRUARI 1966 l tpVCRV en KRO: samen tv-dagsluitingen (Van C radio- en tv-redactie) ;inne HILVERSUM In de weken voor v DPasen zullen de NCRV en de KRO in sstrapmenwerking zes televisie-dagslui- H fjingen uitzenden. Het is een aaneen- cissrfluitende reeks, waarvoor in gezamen- z v jijk beraad teksten zijn geschreven, liet, Jvelke een basis vinden in de moderne Zy«tederlandse literatuur. De serie draagt als titel „Op weg n ppaar Pasen". Sprekers zullen resp. zijn ;M ,A,T. Besselaar en pater I. Mijns- bergen. De uitzendigen zijn vastgesteld op donderdag 24 februari, de woensdagen Vrijdag tv-debat ■"Roolvink-Koekoek (Van onze radio- en tv-redactie) j BUSSUM In verband met de ko kende Statenverkiezingen zullen de lieren B. Rooi vink (ARP) en H. Koe- •koek (Boerenpartij) morgen(vrij- dag) avond voor de AVRO-televisie debatteren over politieke vraagstuk- De uitzending komt rechtstreeks uit Btudio Irene en wordt geleid door drs. F. A. Hoogendijk. U kunt er naar kij ken en luisteren op Ned. 1, direct na ■het tweede NTS-journaal. i Rode kritiek op schrijversproces PARIJS Twee vooraanstaande com- munisten in Europa hebben kritiek geuit op de veroordeling van de Russische ichrijvers Sinjavsky en Daniel wegens inti Sowjetpropaganda. De communistische schrijver Louis Aragon schreef .in het Franse blad ,.1'Hu- manité" dat de vrijheidsberoving van de "'"rijvers meer schade aan het socialis- toebrengt dan de inhoud van de (omstreden boeken. Hij hoopte dat het (proces zal worden herzien. De Noorse communistenleider Raider Larsen gaf in een interview als zijn me ping. dat rechtbanken niet moeten oorde- en over schrijvers. Er zijn volgens hem (ndere middelen om te reageren op door irijvers begane fouten, bijvoorbeeld i krachtige perscampagne. MANILLA De betrekkingen tussen ie Philippijnen en Maleisië zijn weer normaal. Dit is gisteren gezegd door pre sident Marcos In aanwezigheid van de undonesische onderminister van buiten- «landse zaken, mevrouw Soepeni. Zij (werd door Soekarno naar Manilla ge- Htuurd om opheldering te vragen over Thet voornemen van de Philippijnen de roetrekkingen met Maleisië te normalise- Zó begon het allemaal in de specials: de twee be vriende echtparen beleefden de dolste avonturen. Links Vivian met haar echtgenoot Williamrechts Lucille met Desi. Nu is Lucille nog alleen over. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Lucille Ball, een van de rijkste Hollywood- actrices, stopt met haar half uursshow, want helaas na haar man is zij nu ook Vivian Vance, haar „hartsvriendin" kwijtgeraakt. Voor de Ameri kaanse kijkers Lucille levert haar series aan het network CBS is dat een hele teleurstelling, want die kregen elke week een aflevering van de dolle slapsticks te zien. Maar Lucille is niet voor één gat te vangen: zij heeft alweer, op dringend verzoek van haar tv-maatschappij, een nieuw pro gramma op stapel gezet. Hierin zal zij allerlei gasten ontvangen. Voor ons als Nederlandse kijkers be hoeft deze wisseling van personen en entourage rondom Lucy voorlopig geen zorgen te brengen, want er in Hilversum nog een hele voorraad alleveringen van de half-uursshow met „Viv". De vertoning van de Lucy-show op onze vaderlandse buis heeft een kleine historie beleefd: in 1963 startte de NCRV met een korte reeks „Lucy Ball-specials", die 50 minuten duurde en waarin Lucille optrad met haar echtgenoot Desi Arnaz. Hun tegenspe lers waren Vivian Vance en haar man William Frawley. Was u toen ook al kijker, dan herinnert u zich die enor me spektakels nog wel: Vivian en Wil liam fungeerden als de bevriende bu ren, die altijd roet in het eten kwa men gooien. Helaas... het huwelijk van Lucille liep spaak, het kwam tot een schei ding. Bij Vivian was het al niet anders: ook haar echtgenoot ver trok. Lucille was er toen niet meer zo dol op, dat de specials van het viertal over heel de wereld werden vertoond: zij bood haastig een nieuwe serie aan. Desilu Theater In Amerika waren beide scheidin gen een tijdlang het gesprek van de dag, want dergelijke privézaken beho ren daar tot de publiciteit en iedereen steekt er zijn neus in, zonder blikken of blozen. Mocht Lucille, die in werkelijkheid niet zo'n bijzonder drukke en gilleri ge, maar wel een zakelijke vrouw is haar scheiding demonstreren in het afbreken van de specials, zij deed dit niet in het veranderen van de naam van haar eigen televisieproduktie- maatschappij Desilu. De oplettende kijker kent de n Desilu-Theater zeker wel: menige Amerikaanse produktie, welke wij hier op het scherm krijgen, komt daar vandaan. Het is een grote en invloed rijke onderneming, welke Desi Arnaz en Lucille Ball als getrouwde lieden samen opzetten: een samentrekking van hun roepnamen vormde de n van de firma. Na de scheiding deze bekende naam te veranderen vond Lu cille onzakelijk. Zij kocht haar echtge noot uit en zette de zaak alleen voort. ms DEN HAAG Drie leden van ,de Tweede Kamer hebben schrif telijke vragen gesteld over het ^ARA-televisieprogramma „Zo is het toevallig ook nog eens een keer". Dat zijn de heren Schmel- zer (KVP) Beernink (CHU) en k Koekoek (Boerenpartij). De heer B'Schmelzer stelt zijn vragen aan de ^ministers van cultuur, recreatie en ^maatschappelijk werk en van justi- jtie, de beide anderen alleen aan de j minister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk. B De fractievoorzitter van de KVP, de B heer Schmelzer wil weten welke moge- B lijkheden de regering ziet om te bevorde- W ren dat uiteraard met het volledige r recht van vrije meningsuiting ook in ra- dio en televisie uitwassen in de vorm van een stelselmatige bespotting van be volkingsgroepen en personen, in vele ge vallen leden van het koninklijk huis en geestelijke gezagsdragers, zoals in uitzen dingen (o.a 11 februari jl.) van het VA- RA-televisieprogramma „Zo is het toeval lig ook nog eens een keer" achterwege zullen blijven. Beginsel De heer Beernink meent dat het uit net beginsel der vrije meningsuiting voortvloeit, dat ten aanzien van de con crete vormgeving en presentatie van tele visie-uitzendingen eisen van zorgvuldig heid en bijzondere behoedzaamheid voor wat betreft de gevoelens van de kijkers in acht dienen te worden genomen. De heer Beernink vraagt of dit met klem aan het hoofdbestuur van de VARA ken- Iflk ^aar ^an worden gemaakt, opdat "uitzending 7n olc n februari voortaan zal kunnen worden voorkomen. De heer Koekoek vraagt tenslotte of de bewindsman niet van mening is dat de VARA haar gegeven bevoegdheid ver re te buiten gaat en dat, thans ingegre pen moet worden, opdat dergelijke uitzendingen vanaf heden niet meer plaats hebben. Daarom ook kan zij zelf spelen wat zij wil: zij is in dubbele betekenis „haar eigen baas". De NCRV om nu op de Neder landse historie terug te komen heeft er indertijd geen ruchtbaarheid aan gegeven, toen zij moest stoppen met de afgelopen specials en overgaan op de kortere Lucy-show. Het kijkerspubliek heeft verrassend goed gereageerd op de lawaaiige avon turen van „Lucy". Wie ervan houdt, wil ze nooit missen, wie er niet van houdt zet het programma eenvoudig niet aan. Maar over 't geheel genomen heeft dolle dwaze Lucy bij ons, even als in vele andere televisielanden, suc ces. Toen de „Lucy-show" begon te lo- pen, vond de NCRV de VARA be- f reid, mee te doen, opdat de shows wat vaker op het scherm zouden ko- men. Nog later werd dit programma, evenals bijv. de Flinstones, een ge- zamenlijke aangelegenheid. De serie werd gemeengoed voor alle omroep- L organisaties, zodat men elke week op donderdag in de vooravond een afle- f| vering kon uitzenden. Nu niet meer Indien u het nog niet mocht hebben gemerkt: dat is nü niet meer zo. De vertoning van de Lucy-show is een derde fase ingegaan aan het begin van het lopende seizoen: KRO en AVRO hebben bedankt voor verdere uitzen ding, zodat de slapsticks nu alleen op donderdagavonden wanneer NCRV, VARA of VPRO aan de beurt zijn op Ned. 1, op het scherm komen. Vanavond is dat weer het geval, want de NCRV zendt uit. U zult Lucy verzeild zien in een „Kiekeboe- programma" van de televi sie. Zij heeft mr. Mooney voor 25 dol lar afgezet en gaat nu naar een schoon heidsspecialist, onbewust van het feit dat de tv er met verborgen camera's aan het werk is. Lucy's gezicht wordt bepleisterd met alle mogelijke vreem de zaken, zoals mengsels van Italiaan se kaas, perziken, slagroom en tonijn. Zij zal er „helemaal verjongd onder tevoorschijn komen..." Lucy gelooft alles en laat met zich sollen, totdat de eigenaar van de zaak er genoeg van krijgt en de aap uit de mouw komt; Een heel gek verhaal, dat natuurlijk na de nodige bombarie weer goed eindigt. En zo zullen er nog veel afleverin gen van „Lucy en Viv" volgen: er liggen er nog zoveel, dat de omroepver- t ivel uitkomen met Nieuive „vangers" Of zij daarna de nieuwe program ma's van Lucille zullen aankopen, is een vraag die zij voorlopig nog niet kunnen beantwoorden. In de nieuwe reeks blijft „Lucy" hoofdpersoon en slapstick- actrice, want dat is het gen re, dat haar grote publiek van haar verwacht. Onder haar gasten zal zij dan telkens „vangers" moeten hebben, want u weet wel: geen vanger, geen succes voor de slapstick. Vivian komt niet meer terug... voor Lucille zal het een hele opgave zijn, telkens de juiste personen naast zich te kiezen. Maar zij heeft heel wat in de melk te brokkelen en alles zelf voor 't kiezen... zij zal het wel weer voor elkaar krijgen! VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NCRV 7.15 uur (NTS) gewestelijk journaal. 7.35 uur Lucy Show: chantage. 8.15 uur (NTS) samenvatting van de ondertrouwrepor tages. 8.45 uur televisiespel „De regenmaker", een co-produktie van NCRV en BRT. 10.15 uur optreden van Les Frères Jaques. 11.05 uur dagsluiting. Ned. 2 VARA 8.01 uur vcrvolg-thriller Tim Frazer: „De zaak Tackeray". 8.55 uur „Dan O'Brien"- de luchthartige advocaat verde- digt een vechtersbaas. 9.45 uur aflevering van „Koning Klant", consumenten rubriek. VANAVOND TE HOREN (Van onze radio en tv-redactie) HILVERSUM „Begrijp me goed, ik sta natuurlijk open voor kritiek. Ik heb alles gelezen en ik heb „Achter het nieuws" dinsdagavond ook gezien. Vanzelfsprekend probeer ik kennis te nemen van alle reacties op mijn Zuid- afrika-serie: dat is, mét geweldige stapels brieven, tenslotte alles wat ik van een miljoenenpubliek krijg te ho ren. Maar ik ga niet debatteren over wat mij in sommige bladen wordt ver weten: ik houd niet van „nietes-wel- les", en daar zou het op neerko men". Het is niet zo eenvoudig, de ochtend na het tweede VARA-televisiepro- gramma waarin hij scherp werd aange vallen, Nico te pakken te krijgen: hij heeft in de gauwigheid afspraken voor vraaggesprekken gemaakt met een he le rij journalisten. V !h „Zo i als op 11 Nico van Vliet Dat wij in de prille ochtend met hem aan de koffie zitten, doet ons i goed: hij staat er nu nog fris voor en is best bereid te praten. „Mijn idee was, in twee maanden zoveel mogelijk kennis op te doen van de uitwerking en de bedoeling van de apartheidspolitiek in Zuidafrika. Ik ben er niet op vakantie geweest, dat heb je gezien aan de zes reportages. Wat ik zondagavond aan conclusies heb gegeven, daar sta ik volkomen achter. Voor mij is het streven van de Progressieve Partij en dat van ds. Bey er Naudé van het Christelijk Instituut: evolutie begeleiden, de juiste weg. Neen, ik wist dat niet, voor ik er heen ging. Ik had zoveel mogelijk over de apartheidspolitiek gelezen, maar bijna alles wat er over gepubliceerd is, stelt de zaken zwart-wit en is geladen met emotionaliteit." „Denk niet, dat ik emotieloos tegeno ver alles sta. maar dat moet je op het scherm niet demonstreren. Ik heb het voldoende laten uitkomen. Het school hoofd zei: „We hebben nog nooit zulk goed onderricht kunnen geven als onder deze wetten. Maar helemaal doen wat we willen, zo hoog reiken als we willen... dat kan niet. Dit ge sprek kwam vlak achter de reportage over de behoorlijke behuizingen voor Bantoes in die nieuwe woonwijken, aan. Daarmee werd dus in één klap al dat moois eigenlijk de bodem ingesla gen, maar ja, wie dat niet verstaat, staart zich blind op de nette huizen alleen! „De VARA zegt, dat zij Bantoekrot ten kan laten zien... maar dat heb ik ook gedaan in het tweede programma! En toch heb ik me er van vergewist dat de kleurlingen in de steden nu voor 95 pet. in keurige woonwijken wonen. Niet omdat Zuidafrika de Ban toes plotseling zo liefheeft, niet omdat er geen discriminatie zou zijn, want die is er wél. En de apartheid wordt er in gedemonstreerd. Maar die veel betere behuizing vormt een aspect van de apartheidswetten en dat heb ik aangetoond." „Wie nu net doet alsof ik apartheid en discriminatie heb weggeredeneerd, heeft eenvoudig niet geluisterd. Die heb ik beide, gesignaleerd en als „onaanvaardbaar" bestempeld." Op de twee aanvechtbare punten: de bestemming van de gelden voor het Defense and Aid Fund en de rede van Collins, blijkt Nico van Vliet onver- murwbaar: hij heeft zich daarover een mening gevormd, die hij muurvast vol houdt. „Als de VARA andere politieke inzichten heeft als ik en als sommige bladen die ook hebben, is dat hun goed recht... als ze mij maar goed cite-; ren en dat is ook niet altijd gebeurd. En toch wil ik er niet over discus- siëren. En tenslotte: „Ja, alle brieven die ik heb gekregen, ga ik beantwoorden. Dat is een reusachtig karwei, maar het moet. Neen, ik heb helemaal geen lelij ke brieven gehad, wel enige tégen, maar dan opbouwend in kritiek. Nee, het was niet de bedoeling, spreektrom pet van de NCRV te zijn, ik ben vrij geweest om mijn eigen inzichten door te geven. Toch is het geweldig, dat de NCRV met deze reportages het vraag stuk nog eens weer anders op tafel heeft gelegd en dat zij nu de VTJ-stu-1 denten kans geeft, lang erover te dis cussiëren voor de televisie. Het is toch mogelijk, dat juist zo'n algemene discussie het zwart-wit-beeld dat wij van Zuidafrika hebben, eens aantast. Maar voor mij is de zaak nu helemaal afgedaan... ik ga even met vakantie, lekker skiën." Hilversum I NCRV 7.30 uur geestelijke liederen. 7.50 uur door het rijk der muziek met Lex Karsemeyer. 8.10 uur „Een verloren zoon" in Buitenveen. 8.35 uur amusementsprogramma „Samen uit. samen thuis' 10.15 uur avondoverdenking. 10.45 uur orgelconcert door Simon C. Jansen. 11.15 uur muziekperiodiek „Toonkamer". Hilversum II AVRO -•» 7.30 uur Country and Western-muziek. 8.15 uur korte reportage van de aankomst van prinses Beatrix en haar bruidegom in de Haagse Kon. Schouwburg. 8.30 uur concert (stereo) door het Radio Filharmonisch orkest onder leiding van Juan Fournet. Soliste is te Zwitserse pianiste Marianne Bonnet. U hoort haar in een modern pianoconcert van Henze. 9.50 uur Guus Oster draagt het verhaal „De roze parel" 10.05 uur Peter Nero speelt. 11.05 uur nieuwe platen in Discotaria. 0 Victor Gollancz 5 Carré 10 Wassen bleef volkomen zonder effect, zodat Leamas eindigde met zijn haar te laten millimeteren en twee van zijn beste pakken weg te gooien. Hij bracht daarna nog weer een week door met te trachten encyclope dieën te verkopen aan huisvrouwen uit de buitenwijken, maar hij was geen man die de huisvrouwen begrepen of mochten. Ze moesten Leamas niet, laat staan zijn encyclope dieën. Avond na avond keerde hij doodmoe naar zijn flat terug, met zijn belachelijke modelexemplaar onder zijn arm. Aan het einde van de week belde hij de maatschappij op en vertelde hun dat hij niets verkocht had. Zonder enige verbazing hierover te doen blijken herinnerde men hem aan zijn verplichting het modelexemplaar te retourneren als hij hen niet verder wilde vertegenwoordigen. Leamas verliet de telefooncel in grote woede, liet het boek in de cel achter, ging naar een kroeg en dronk zich een enorm stuk in zijn kraag voor de somma van vijfentwintig shilling, wat hij zich eigenlijk niet kon veroorlo ven. Hij werd eruit gegooid toen hij begon te schreeuwen vertelden hem ook dat hij nooit meer terug hoefde te komen, maar waren dat na een week alweer vergeten. Ze begonnen Leamas daar nu zo'n beetje te kennen. Elders begon men hem ook te kennen, de grauwe, schuife lende figuur uit de Mansions. Geen overbodig woord kwam er over zijn lippen, hij had geen enkele vriend, hetzij man, vrouw of beest. Men vermoedde dat hij in moeilijkheden zat. vermoedelijk was hij van zijn vrouw weggelopen. Hij wist nooit de prijs van iets, noch kon hij die onthouden wanneer men hem die vertelde. Als hij kleingeld zocht moest hij al zijn zakken bekloppen, hij dacht er nooit aan dat hij een mandje moest meebrengen en kocht dan altijd boodschappentassen. Ze mochten hem niet in hun straat, maar hadden toch zoiets als medelijden met hem. Ook vonden ze dat hij vuil was, omdat hij zich nooit schoor voor het weekeinde en zijn overhemden helemaal smoeze lig waren. Een zekere mevrouw McCaird van Sudbury Avenue had een week lang zijn boeltje wat schoon gehou den, maar in die tijd geen fatsoenlijk woord van hem gekregen, zodat ze zich weer teruggetrokken had. Ze was een belangrijke inlichtingenbron in de straat, waar de kooplui het nieuws aan elkaar doorgaven voor het geval hij op de pof zou willen kopen. Mevrouw McCaird gaf hun de raad hem geen crediet te verstrekken. Ze zei dat Lea mas nooit een brief kreeg, en men was het erover eens dat dat een veeg teken was. Hij had geen foto's en slechts een paar boeken; ze dacht dat een van de boeken schuin was, maar kon dat niet met zekerheid zeggen, daar het in een vreemde taal geschreven was. Zij was van mening dat hij nog iets had om van te leven, maar dat dat „iets" sterk aan het verminderen was. Ze wist dat hij donderdags van de steun trok. Bayswater was nu gewaarschuwd en had geen tweede waarschuwing nodig. Ze hoorden ook van mevrouw McCaird dat hij dronk als een spons, hetgeen door de kroegbaas bevestigd werd. Kroegbazen en werksters heb ben niet de gewoonte hun klanten crediet te geven, maar de informaties die ze kunnen verschaffen worden op hoge prijs gesteld door hen die dat wel doen. Tenslotte accepteerde hij een baan in de bibliotheek. De Arbeidsbeurs had hem deze aangeboden elke donderdag morgen dat men hem zijn werklozensteun uitbetaalde en hij had de baan steeds weer geweigerd. „Het is wel niet helemaal in uw lijn", zei meneer Pitt, „maar het betaalt niet slecht en voor een ontwikkeld man is het werk gemak kelijk." „Wat voor een bibliotheek is het?" vroeg Leamas. „Het is de Bayswater Bibliotheek voor Psychisch Onder zoek. Het is een schenking. Ze hebben duizenden boeken van alle soorten en er is hun nog veel meer nagelaten. Men vraagt nog een assistent." Hij nam zijn steun en het papiertje met het adres aan. „Het is wel een raar stel", voegde meneer Pitt eraan toe, „maar u bent toch geen blijvertje, is het wel? Ik vind dat het tijd wordt dat u het eens probeert, vindt u ook niet?" Er was iets geks met meneer Pitt. Leamas was er zeker van dat hij hem al eens eerder ergens gezien had. In het Circus, gedurende de oorlog. De bibliotheek was als een kerk, en steenkoud. De zwar te oliekachels aan de beide einden van de zaal verspreid den een stank van petroleum. Midden in de zaal stond een open vierkant hokje, zoiets als een getuigenbank, en daarin zat juffrouw Crail, de bibliothecaresse. Wordt vervolgd SAo/e s pp/net 66haast u/tt/ms-top en BREN&TVE BALION VEPUOL6ENS !N EeN ANoepe TJJosPeuooe het behulp van HA AP SPGL/ALS TOESTEL VOO* AFSTAND BED/EN/HO RADIO VAVWOMI Hilversum I. 402 m. NCRV 19 00 Nieuws en weerpraatje 19.10 Radiokrant. 19.30 Geeste lijke liederen (gr.). 19 45 Op de man af. praatje. 19.50 Lichte grammofoonmuziek. 20.10 Boe ren en burgers ln Büitenveen. hoorspel, (deel 47). 20.35 Sa- ■PM 22.15 Avondover denking. 22.30 Nieuws. 22.40 Boekbespreking. 22.45 Kerkor gelconcert. 23 15 Toonkamer: klankbeeld. 23.55-24.00 Nieuws. estmuziek (opnl. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Gesproken brief. 19.05 Sportparade. 19.30 Country music (gr.). 20.00 20.05 Lichte orkestnn .1. 30.15 Reportage b Western TELEVISIE VAAAYOMI de Schouwburg ln Den Haag H.K.H. Prinses Beatrix heer Claus von Amsberg. 20.30 Stereo: Radio Filharmonisch orkest en soliste (opn.). In de Dauze: 20.50-21.06 Kunstkro- 21.50 Voordracht. 22.05 iuzlek (gr.' n. 23.55-24.00 ï.00 Nieuws ln Klaas Vaak. 19.05 Jeugdjournaal. ker, TV-spel. NCRV: 22.15 Les Frères Jacques. 22.40 Attentie. 23.05 Dagsluiting. NTS: 23.10- it. NTS 22.10-22.15 Journaal. RADIO MORGEN Hilversum I, 402 m. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.10 Dagopening. 7.20 Klassieke grammofoonmu ziek. (Om 7.30 Nieuws). 7.45 RadiokTant. 8.00 Nieuws. 8.10 Gewijde muziek. 8.30 Nieuws 8.32 Lichte grammofoonmuziek 9.00 Voor de zieken. 9 35 Water standen. 9.40 Klassieke gewijde muziek. 10 30 Morgendienst. 11.00 Semi-klassleke muziek (gr.). 11.15 Programma gedichten. 15.05 Muzikale heri neringen. 15.30 Voor de vrou\ J.00 II giuoco del quadriglio, Caldara. 16.30 planten. 16.45 kameropei Praatje Lichte 17.30 Orgelspel. 18.00 Stereo: Meisjeskoor en licht Instrumen taal sextet. 18.20 Licht Instru mentaal ensemble. 1835 Klas- II, 298 m. VARA: 7.00 Nieuws en ochtendgymnas- ek. 7.23 Lichte grammofoon- uzlek. (7.30-735 Van de voor. pagina, praatje). 8 00 Nieuws. 810 Lichte grammofoorwnuz 9 00 Te la VPRO 9 VARA 10 C Romantische ken (gr.). 11.00 Nieuws. 11 o: Voor de %-rouw. 11.40 Klassiek» lofloonmuzlek. 12.00 Wals 12.7 Mededelinger .and- en tuinbouw. 12.3< Overheidsvoorlichting. 12.44 Orgelspel. AVRO: 13.00 Nieuws. 13.10 Journaal en beureberi ten. 1330 Gitaarduo. 13.50 II Orgelconcert. 14 15 Bij de tijd en bij de thee. 15.35 Lichte orkestmuziek en zangsoliste. VPRO: 16.00 Nieuws. Aansl.: Vormen van humor (I). praat je. 18 15 Gouden eeuw van Frankrijk (V): muzikaal klank beeld. 16 45 Nieuws voor 12.02 Lichte zangsoliste (opn.). 12 30 Dansor- kest en zannsolisten. NRU/ KRO: 13.00 Nieuws. 13.02-16.00 Gevarieerd muziekprogramma (gj.). (Om 14.00 en 15.00 Nws.)

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11