TV SOPfflETJE GOED VOOR GOUD RADIO en Stadhuis op stelten worstelt zich door de jaren heen rans kleurensysteem komt alleen te staan _F Förmamint- Toni Boltini wil Johnny Lion kopen voor 150.000 Manager Batelaan eist twee ton Spion aan de muur DINSDAG 8 FEBRUARI 1966 Commentaar Deltawerken Van tijdtot tijd zien wij in het rS-journaal of door middel van jortages een en ander van de ge ldig vorderende Deltawerken, maar 'kens weer is het fascinerend om t „jaaroverzicht" dat de NTS in truari pleegt te vertonen, te be ken. De cineast Joh. Blansjaar udt de. gang van zaken keurig bij het moet aan het einde van deze ■antische- onderneming in verweer en de zee wel hoogst interessant (i, een samenvatting van deze jaar- ise films voor ogen te krijgen. Vat er in twaalf maanden hard ijken weer tot stand is gekomen lakt wel diepe indruk op de leek, i er zich rekenschap van geeft hoe- tl denk- en berekeningsarbeid er vooraf moet gaan, eer allerlei van pvren klaargemaakte onderdelen •cies in elkaar passen en de strijd len het water stap voor stap verder en gen. Een goede gedachte van de NTS, jaarlijks het Nederlandse volk te trekken in dit brok werk dat histo- ch zal worden. Men kan er niet noeg naar kijken, want is het niet belevenis dit alles mee te maken? film was opnieuw van uitstekende laliteit en het commentaar voldeed zonder: niet te summier, niet te teilijk. Terwijl de NCRV ons nog eens con onteerde met de Zweedse instelling n ombudsman, vertoonde de NTS n van die na-oorlogse Duitse films, ar in men onverschrokken de hand eigen boezem steekt en er voor uit rft komen hoeveel er nog „mis is" de nieuwe democratische Westduit- samenleving. Films als deze maken het buitenland veel opgang, in jen land worden zij echter niet door le kijkers geapprecieerd, aangezien teveel waarheid inhouden, Denen dringen aan op etherreclame (Van onze radio- en tv-redactie) KOPENHAGEN Nog steeds tever geefs dringen Deense kijkers en luiste raars er bij de overheid op aan, recla me in de ether in te voeren. Zowel radio als televisie lijden onder geldge brek, hetgeen aan de programma's te merken is. Ruim 60 pc't van de kijkers heeft zich verenigd in protest tegen de i slechte televisieprogramma's. Reclame j noemen zij de enige uitkomst, maar de minister van culturele zaken Hans 1 Solvhöj denkt er anders over: hij wil verhogingen van kijk- en luistergel den. De Deense omroep is een staatsaan- geleg'enheid, maar de toestelbezitters moeten veel geld betalen voor 'hun luister- en kijkvergunningen. Worden de ministeriële voorstellen aangeno men, dan zal de Deen met ingang van 1 april a.s. voor het luisteren plm 27 •en voor het kijken bijna 100 per jaar moeten gaan storten. Op deze wijze zou er een totaal van een kleine 30 miljoen gulden binnenkomen en daar mee moeten de programmamakers het dan maar doen. De omroep heeft het jaar 1965 afge sloten met een tekort van ruim 23 mil joen gulden en wanneer dat wordt ge dekt uit de reserves zullen die bijna op zijn. Men heeft dan niets gewon nen, want de 30 miljoen zal dit jaar opnieuw ontoereikend zijn voor de programmering. Daarom dringt het kijk- -en luister publiek er onophoudelijk bij de minis ter op aan, het redmiddel van reclame ter hand te nemen. De Scandinavische landen blijven dit echter afwijzen, ook al raken de omroepen hoe langer hoe meer achterop, liever gaan zij schoor voetend over tot staatssubsidies. In Engeland worden de huurkoopbe talingen zwaarder. Het bedrag van de eerste aanbetaling wordt van 15 op 25 pet. gebracht. De termijn mag ten hoog ste een half jaar duren. O De Britse politie heeft toestemming gekregen, kleurlingen aan te werven. Totdusver deden deze mensen slechts dienst als speciale politie-agenten. Rusland valt af (Van o radio- en tv-redactie) HILVERSUM Nu gebleken is, dat Vest-Europa zich meer en meer '.chter het Duitse PAL-systeem voor ileurentelevisie gaat scharen, heeft de Jovjetunie de aanvaarding van het 'ranse SECAM. welke zij in beginsel tin of meer had toegezegd, opge- chort. De Russen begrijpen, dat zij Seen deel kunnen hebben aan ev. urovisieprogramma's, wanneer zij '.en methode exploiteren welke niet op >AL aansluit. Zij spraken zich enkele jaren gele ien uit voor SECAM, omdat dit zo liccesvol werkt op de lange afstand m dat heeft Sowjetunie met haar enor- ne uitgestrektheid beslist nodig. Enige lelofte aan Frankrijk werd echter niet jegeven: de Russische deskundigen be- oofden, het systeem nader te onder deken. Dat hebben zij gedaan en nog altijd finden zij goede elementen in SE- j jjAM, maar zij geloven, die te kunnen rerbeteren. Daartoe dienden zij een foorstel in bij de Franse regering. Er iperd druk over gesproken in het Fran- le parlement, maar het voorstel, dat [een ministeriële steun ondervond en ij president De Gaulle niet in de ïaak viel, werd verworpen. Frank- jk liet de Russen weten dat zij of inder meer SECAM moesten aanvaar- len, of van het project afblijven: SE- DAM is goed zoals het nu is, luidt de Fronse mening. J Gevolg: Rusland werkt thans aan ten eigen systeem, dat elementen van IECAM heeft, maar aansluit op PAL, todat programma-uitwisselingen mo- [elijk zullen zijn. Dit bekomt Frankrijk zeer slecht, len kan de Russen geen verwijt ma len van het feit dat zij bij de ontwik- leling van hun methode uitgaan van SECAM-ideeen, want de drie objecten, iet Franse, het Duitse en het Ameri kaanse, hebben al verscheidene over- lenkomsten. Intussen is het nu Frankrijk, dat ich op een eiland in Europa t'erug- rekt, onwillig als het is om ook maar ;ts van het Duitse systeem te aanvaar- len. Met een paar kleine landjes aan laar rokken (Luxemburg, Monaco en j nogelijk België Waals), blijft Marian- te alleen staan. De kleine Franstalige I (ebieden kunnen eenvoudig de samen- verking met Frankrijk op televisiege- i lied niet missen: de Parijse program-I na's worden druk meebekeken "en ook Veelvuldig overgenomen. Hoe het boet gaan, wanneer Europa officieel met kleuren-tv begint, is nog niet te leggen. Mogelijk zal Frankrijk toch 'een „vertaal"-methode gebruiken om te kunnen deelnemen aan gezamenlij ke uitzendingen, maar. fraai zal dat nooit kunnen zijn. En of dit land in zijn eentje de kostbare kleurentelevisie kan invoe ren? Zoals de zaken er nu bij staan, zeker niet. Maar misschien wordt kleu renbeeld nog wat goedkoper in uitzen ding en ontvangst, wanneer het eenmaal zover is. De eens zo hooggeroemde vriend schap tussen Frankrijk en Duitsland faalt ook op dit punt: van enig samen gaan geen sprake. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM In de hardnekkig heid waarmee de KRO het vervolg- blijspel „Stadhuis op stelten" op het scherm blijft brengen schuilt een zeke re naïeve blijmoedigheid, welke ook het spel op zichzelf kenmerkt. Dat alles geeft het gevoel „dat je er niet kwaad op kunt worden". Door de jaren been, mislukkingen trotserend, worstelt het geval zich voorwaarts in een ontwapenend enthousiasme, waarmee zowel de pro grammamakers als schrijver Hans Keuls en de vaste acteurs rijk bedeeld schijnen te zijn. De gebeurtenissen in Blijkerk (spie gelbeeld van het vriendelijke stadje Oudewater) beleven nu hun „vierde serie" en in totaal vanavond hun 18e aflevering. Laten we vooropstellen, dat de vier de serie zeker niet de slechtste is. Hans Keuls maakt nu types uit de dorpsgemeenschappen ten tijde van Dik Trom, ook al gaat het zgn. om „moderne" aangelegenheden in de gemeenteraad. Met dit folkloristisch cachet wint men, dat het achtenswaardige Gilde der S'tadhuisbodes zich niet lager kan opwinden over deze antieke collega van Blijkerk, dat de Bond van Burge meesters niet in het geweer hoeft te komen tegen het specimen van dom heid dat Blijkerk bevadert en de Unie van Gemeenteraadsleden geen verhaal komt halen over het tentoonstellen van een dergelijke club elkaar de ogen uitkrabbende en niets-bekoksto- vende vroede vaderen. Verzoekplaten op huwelijksdag HILVERSUM De omroepvereni gingen nodigen in hun programmabla den echtparen uit om platen aan te vragen voor een radio-uitzending in het nationale programma dat op 10 maart a.s., de huwelijksdag van prin ses Beatrix, de ether ingaat. Echtparen die hiervoor in aanmer king willen komen, moeten getrouwd zijn op de geboortedag van de prinses, d.i. 31 januari 1938. Het worden dus aanvragen van één generatie. De organisatoren van het program ma hebben er geen idee van, hoeveel echtparen op deze oproep zullen reage ren. Wie nog een leuke herinnering heeft aan zijn huwelijksdag in ver band met de geboorte van het eerste prinsesje, mag dat er bij schrijven. Letty Kosterman zal het progratnma op 10 maart presenteren. GR/£P6£i/AAa Wat hindert het tenslotte, of in de KRO-se Comedie Capers over brom fietsen, annexatie en 700-jaar stadsbe staan wordt geschertst? Men moet het toch èrgens over 'hebben en de lange tenen zijn berustend ingetrokken. Zo kabbelt de geschiedenis van Blij kerk, samen met het verschijnen van het feuilleton op de buis, kalmpjes voort. Swierbertje-voor-de-kinderen wordt door menige volwassene meebe keken... waarom kunnen die volwasse nen en wie weet, de kinderen, dan niet genieten van het Blijkerkse gebeu ren, dat van alle ironie of satire is gespeend en dus gewoon maar Dik Trom is? Moraal De historie van deze strip heeft voor kijkers en criticus een lieve moraal: „wind U niet op en erger U nooit aan blijmoedigheid." Drie seizoenen geleden, toen de se rie de eerste schreden op het scherm zette, schonken de kranten haar geen warm onthaal. Trouwens, ze heeft het nooit veroverd. Maar de stunteligheid die er toen uit sprak, bracht de pen nen fiks in het geweer. Er waren ook kijkers, die boze brieven schrèven naar de KRO. liet was er nauw aan toe, dat de mislukte amusementsreeks ontijdig uit het programma zou worden genomen. De KRO waagde nog een laatste po ging en hield een enquête onder zijn leden. En ziedaar, 80 pet. van degenen die de moeite namen het formulier in te vullen riep: „Laat Blijkerk blij ven!" Hoeveel tegenstanders verzuim den „weg ermee!" te roepen, werd na tuurlijk nooit bekend, maar met dit kijkers-steuntje in de rug kon de KRO naar eer en geweten spreken van „een serie, die graag wordt ge zien" en dus kwam die in het tweede seizoen vrolijk terug, zij het in wat herziene uitvoering. Helaas... het was er nog erger mee gesteld als tevoren. De ciritici schre ven van „narigheid en nog groter mis lukking", kreten het spel uit... het bleef verschijnen. Voor de tweede maal zette de KRO Blijkerk op de helling: mr. Hans Keuls bedacht nog eens een nieuwe opzet... en kijk, daar was het voor de derde keer terug. De felle kritiek was inmiddels verflauwd tot „niks aan", maar de kijker keek en amuseerde zich... of niet. Hoofdmoot Daarom was e- voor de KRO geen enkele reden, het vierde seizoen in te gaan met het nu werkelijk wel wat opgeknapte Blijkerk, dat het als voor avond-aardigheidje niet zo sleoht zou doen, maar nog altijd geen hoofdmoot van het kijkprogramma waard is. En hier zitten we dan met- het blij moedig enthousiasme, dat tenslotte veel weerstapd ondergraaft. Blijkerk komt toch', of we -u willen of niet, en het blijft gebruik .oaken van de groot ste kijkdichtheid: direct na het jour naal, al. duurt het niet langer dan 35 minuten. Goed dan, Blijkerk mag blij ven... maar dan liefst wèl op zaterdag middag of 's avonds tussen 7 en 8. Er zijn nl. ook heel veel kijkers, die de verhalen van Dik Trom zijn ontgroeid. Vanavond wordt alles in Blijkerk vergeten voor „de nationale" in de duivensport. Dat er hele toe standen ontstaan rondom de gevederde vredes symbolen, vooral tussen secretaris Jansen (links) en boer Voorthuyzen (rechts), laat zich wel denker. (Van een onzer verslaggevers) g AMSTERDAM John ny Lion heeft met hon derdduizend ..Sophietjes" een gouden plaat verdiend. Voor een Nederlands liedje is dat een prestatie, die in lange tijd niet is geleverd. Maandenlang heeft het nummer hoog op de hit parade gestaan, maar nie mand verwachtte eigenlijk, dat het goed voor een gou den schijf was. De ver koopcijfers leerden, dat het dat wèl was! De tienerzanger neemt zijn trofee, die iedereen hem van harte zal gunnen, donderdag 24 februari in Amsterdam in ont vangst. Inmiddels heeft Johnny Lion van circusdirecteur Toni Boltini het aanbod gekregen, een jaar in zijn programma op te treden. Bol tini wil hem daarvoor 150.000 be talen. Johnny en Rob. De Haagse manager Herman Ba- teiaan vindt dat bedrag te laag. Hij gaat pas op het voorstel van Boltini in, als deze twee ton op tafel legt. POPULAIR Batelaan: „Johnny Lion is op het ogenblik in het buitenland enorm populairEr komen vele uit nodigingen uit België om op te treden, in Karachi zendt de radio regelmatig programma's van John ny uit, in Singapore horen ze hem graag, op de Nederlandse Antillen staat hij op de derde plaats van de hitparade en in de Afrikaanse landen beginnen ze ook belangstel ling voor hem te krijgen. Het zit erin, dat hij wordt uitgenodigd, toernees naar die landen te maken. Hij moet die afslaan als hij bij het circus gaat optreden. En het is de vraag of hij daarna nóg eens die uitnodigingen krijgt. Daarom moet Boltini met tweehonderdduizend gulden over de brug komen." Johnny Lion heeft verleden jaar ook een heel seizoen bij Boltini gezongen. Hij werd toen begeleid door The Jumping Jewels, die na de beruk met manager Batelaan Jay Jays heten en sindsdien zich op hun oude populariteit proberen drijvende te hóuden. MINDER Boltini heeft ook de duidelijk op zijn retour zijnde tienerzanger Rob de Niis een contract aangeboden. De circusdirecteur heeft voor hem heel wat minder, maar toch nog altijd wel een ton over VANAVOND TE ZIEN 7.05 uur journaal voor slechthorenden. 7.32 uur Engelse les voor gevorderden. 8.20 uur nieuwe verwikkelingen in Stadhuis op Stelten. 8.55 uur documentaire over herziening van het grondbezit van Iran. 9.45 uur parodietjes en liedjes van Huub Matron 10.10 uur bezoek aan Nieuwpoort. Ned. 2 AVRO 8.01 uur Miohael en Armand Dennis bij Ame rikaanse Indianen. 8-25 uur aflevering van „De lange hete zomer". 9.15 uur populair-documentair programma „De laatste onderneming", met een spel van Otto Dijk en toelichting van de psy chiater mevrouw R. Swelheim-de Boer. 10.05 uur (CVK/IKOR) 6e aflevering van de Bijbelcursus „Dichterbij". 10.35 uur programma over de wielerzesdaagse in Milaan. VANAVOND TE HOREN het Metropole-orkest 8.35 uur documentaire en forumgesprek over Christendemocraten achter het ijzeren gordijn. 9.15 uur hedendaagse kamermuziek. 10.45 uur Disco-rendez-yoj-is Hilve i II AFRO 7.05 uur oosterse muziek in Gamelan. 7.35 uur programma over de werken van Steffani. 8.05 uur amusementsprogramma uit Hoorn. 8.30 uur voortzetting van het bridge-avondje „4 Sans". 9.00 uur Jaap Cantor in „Moet u 'ns horen". 11.00 uur Ritme-club met jazz en swing. door John le Carré G Victor GoMancz „Herr Thomas! Vlug!" Leamas ging naar het uifckijk- VeiEen man. Herr Thomas," fluisterde de jongste politie man. „met een fiets." Leamas nam de küker ter hand Het was inderdaad Karl, hij herkende hem ogenblikkelijK, zelfs op die afstand, zoals hij daar, gekleed m een oude militaire regenjas, zijn fiets voortduwende. Het is nem gelukt, dacht Leamas, het moet hem gelukt zijn, want nu is de paspoortcontrole al gepasseerd, zodat alleen de geld en de douanecontrole overblijven. Leamas zag hoe K.ari zijn fiets tegen het hek zette en nonchalant naar het douanehokje liep. Overdrijf nou niet, dacht hij bij zichzelf. Ten slotte kwam Karl naar buiten, wuifde vrolijk naar de man bij de versperring en de rood-en-witte boom gjn£ langzaam naar boven. Hij was erdoor, hij kwam naar hen toe, het was hem gelukt. Nu alleen nog de Vopo midden op de weg, de witte lijn en hij was Veilig. Op dat ogenblik scheen Karl een of ander geluid te horen, een of ander gevaar te voelen, hij keek over zijn schouder en gooide zich met al zijn kracht op de pedalen, terwijl hij zich diep over zijn stuur boog. Hij moest nu nog langs de eenzame schildwacht op de brug tussen de twee posten en deze had zich omgedraaid en keek naar Karl. Toen, volkomen onverwacht, gingen de zoeklichten aan, wit en helder, die Karl vonden en hem inhun stralen bundels vasthielden als een konijn in de koplampen van een aanzwellende gehuil van een sirene horen en wild geschreeuwde bevelen. Voor Leamas lieten beide politie mannen zich op de knie vallen en tuurden door de spleten tussen de zandzakken, terwijl ze handig hun automatische vuurwapenen op salvo vuur stelden. De Oostduitse schildwacht vuurde, heel nauwkeurig, van hen vandaan, in zijn sector. Het eerste schot scheen Karl voorwaarts te duwen, het tweede hem terug te halen. Op de een of andere manier was hij nog steeds in beweging, zat nog steeds op zijn fiets, passeerde de schildwacht, en de schildwacht schoot nog steeds op hem. Toen zakte hij in elkaar en viel op de grond en heel duidelijk hoorden zij het gekletterend geluid van de vallende fiets. Leamas hoopte dat hij dood was. HET CIRCUS Hij keek hoe de startbaan van het vliegveld Tempelhof onder hem wegzonk. Leamas had geen bespiegelende geest en evenmin een uitgesproken filosofische inslag. Hij wist dat hij afgedaan •had dit was een van de feiten waarmede hij in het vervolg zou moeten leven, zoals een mens soms moet leven met kanker of gevangenschap. Hij wist wat hij had kunnen doen om de kloof tussen toen en nu te overbruggen. Hij aanvaardde de mislukking zoals hij waarschijnlijk eens de dood tegemoet zou treden, met cynische wrevel en de moed van de eenzelvige. Hij had het langer uitgehouden dan de meesten. nu was hij verslagen. Men zegt dat een hond leeft zolang zijn tanden het uithouden; figuurlijk gespróken weren Leama's tanden hem uitgetrokken, en Mundt was de man die dat gedaan had. Tien jaar geleden was er nog een andere weg voor hem open geweesc er waren bureaubaantjes in dat anoniem regeringsgebouw in Cambridge Circu waarvan Leamas er een had kunnen bezetten tot hij de hemel weet hoe oud was: maar dat lag Leamas niet. Men hd evengoed een jockey het voorstel kunnen doen klerk bij de totalisator te worden als te verwachten dat Leamas het vrije, operatione le bestaan zou opgeven en verwisselen voor het tendentieu ze geleuter en het stiekeme geïntrigeer van Whitehall. Hij was in Berlijn blijven hangen met de wetenschap dat de afdeling Personeel in zijn dossier genoteerd had dat dit van jaar tot jaar opnieuw beschouwd moest worden koppig, eigenzinnig met minachting voor instructies, zichzelf voor houdende dt er zich best iets zou voordoen. Werken voor de Geheime Dienst kent één wet het wordt door de resultaten gerechtvaardigd. Zelfs het sofisme van Whitehall boog zich' vóör 'déze''wét/ en Leamas boekte "fesultat'efi. Totdat Mundt verscheen. Het was eigenaardig hoe snel Leamas zich gerealiseerd had dat Mundt het mene tekel was. Hans Dieter Mundt, tweeënveertig jaar geleden te Leip zig geboren. Leamas kende zijn dossier, kende de foto aan de binnenkant van het omslag, het ondoorgrondelijke, har de gezicht onder het vlaskleurige haar; de geschiedenis van Mundts opklimmen naar de tweede plaats in de Abteilung en efficiënt chef van operaties kende hij uit zijn hoofd. "■Wordt - nlgdl 8.32 Lichte grammo- foonmuziek. 9.00 Voor de zlc- 9.35 Waterstanden. 9.40 Voor de vrouw. 10.10 Klassieke pianomuziek (gr.). 10.30 Mor gendienst. 11.00 Klassieke pia nomuziek (gr.). 11.15 Schoolra dio. 11.45 Llchtegrammofoon- muzlek. 12,27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Actualiteiten en jortages. 13.30 Licht instru- mtaal trio. 14.00 Boeren en burgers ln Buitenveen, hoor spel (dl. 45). 14.25 Harpspel (gr.). 14.35 Moderne kamermu ziek (gr.). 15.05 Gelders orkest. 15.50 BIJbclvertelling voor dc jagg Voor de jeugd. Licht orkest en tangsolisten 17.20 Jazzpcrspec- ief. 17.50 Overheidsvoorlich ting. 18.00 Mannenkoor met pia nobegeleiding. 18.20 Klassieke kamermuziek (gramm) 18.30 Nieuws uit de prot. christelijke lanisaties 18.50 Lichte gram- ifoonmuzlck, 18.53 Nieuws /er dc wedstrijd Marathon. Hilversurr H, 298 m. VARA: s en ochtendgymnas tiek. 7.23 Lichte grammofoon- muziek en reportages. (7.30 Van de voorpagina, praatje) 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grnm- mofoonmuzlek en reportages 9.00 Praatje voor de vrouw. 0.05 Moderne kamermuziek (gr 0.15 Stereo: Modern pla- rt. VPRO: 9.40 School- VARA: 10.00 Lichte lofoonmur.lek 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nieuws 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Fluit en piano (opn.). 12.00 Licht lnstru- 1 septet. 12.22 Voor het jlatteland, 12.27 Mededelingen :.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Stereo: Salonorkest. 13.00 Nieuws. 13.10 Aktualltelten en kalender. 13.23 Orgelspel. 13 45 Voor de zieken. 17 de orkest en solist. - -17.58 Nieuws over de wedstrijd Mara thon. Hilversum 111, 240 m en FM kanalen. NRU KRO: 9.00 Nieuws. 9.02 Licht gevarieerd platenprogramma 10.00 Nieuws. 10.02 Aktualltelten 10.05 Licht platenprogramma 11.00 Nieuws. 11.02 Aktualltel ten. 11.05 Licht platenprogram ma en praatje. 12 00 Nieuws 12.02 Aktuallteiten 12.05 Licht ton. 13.05 Licht nlatenprogra 15.02 Lichte grammo- Hllversum l, 402 m. KRO: 19.00 Nieuws. 19.10 Actualitei ten. 19.30 Stereo: Metropole orkest 20.00 Radio Kameror kest en solisten. 20.35 Christen Democraten achter het IJzeren Gordijn (dl. I). documentaire. 21.15 Hedendaagse kamermu ziek topn.i. 21.43 Klassieke orgemuizlek (gr 21.55 De zin gende kerk. 22.15 Zie, Ik maak alles nieuw (dl. 19). 22.30 Nieuws. 22.40 Epiloog. 22.45 Lichte grammofoonmuzlek. 23.55—24.00 Nieuws HHvi 18.00 r wekelijks journaal W.W'ucli- te irkestmuziek (opn). 18.55 Voor c:e kinderen 19.00 Gespro ken .rief uit Parlis. 19 05 Indo- programma. 19.35 So- 1f ii"-1ru.ren'ile be geleiding. 20.00 Nieuws, 20.03 Volksliedjes. 29 30 Sans: radio- nr Licht muzlekpro- Aktuallteiten. .53- -24.00 Nieuw

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9