TéhcVi IEDEREEN Knipogen tegen het leven Je prettig voelen, fit... 't Begint met gezond eten En gezond eten begint met Brio! 1690 1390 "Bio-lex maakt wassea bijaa overbodig,, Voor advertenties telefoon 31441 Brushed nylon Speciale aanbieding Cf&LtOlA* Laten advertenties u inlichten eer u gaat kopen Heerlijke, zuivere Brio heeft de fitheid in zich: mais-, zonnebloem- en sojaolie. 3 gouden oliën! Nog gezonder dan gewone plantaardige oliën, omdat ze meervoudig onverzadigd zijn. Breng daarom Brio in Uw leven. Voor frisse veerkracht, elke dag opnieuw! Brio - de moderne plantenmargarine die U helpt om fit te blijven. bij 2 zakjes heerlijke Knorr groentesoep! nieuwe leidse courant 12 donderdag 3 februari 196é Alleen bij Gerzon vindt u dit schattige brushed nylon garnituur - trouwens: deze hoge kwaliteit, die lage prijzen... alleen Gerzon kan dat combineren! Exclusief en elegant, met nylon ruches la mode... Heerlijk warm, en ook nog een-twee-drie-gewassen en droogl uw Modehuis GRATIS Pipo-toverprentjes (i bij elke 3 pakjes) MARGARINE zuiver plantaardig Waarom een soepgarde! U krijgt deze unieke soepgarde geheel gratis Hl soepgarde. In de Zwitserse keuken gebruiken de beroemde koks geen lepel, maar een garde bij het soep bereiden. Dit bracht Knorr op het idee, een handige soepgarde voor huishoudelijk gebruik te ontwerpen. Nü is die garde er! Fabrikaat Tornado! Tel de voordelen: Uw soep wordt er romiger, voller door U roert gemakkelijker, gelijkmatiger, beter! Het handgreepje -vordt niet warm Gemakkelijk op te bergen krijgt deze unieke soepgarde geheel gratis bij 2 zakjes Knorr Heldere Groentesoep (samen 2x59 et.) Een unieke aanbieding om héél vlug van te profiteren. Want de belangstelling is reeds enorm! zondag-soep voor elke dag Duster in rose, bleu. Nachthemd in uni rose koren of rood. m. M, of bleu, maten S, M L, XL. Normaal 21.75, en L Normaal 17.90, speciale prijs speciale prijs Waar de was ter sprake komt is Bio-tex favoriet. Wie Bio-tex kent is en thousiast over dit fantastische inweek/voorwasmiddel. Met verbluffend gemak verdwijnen hardnekkige eiwit-, bloed-, melk-, vet- en luiervlekken. Spoorloos! Even inweken of voorwassen en 'f meeste goed kan zo aan de lijn. En Bio-tex is enorm zuinig. Het 47 ets. pak is voldoende voor maar liefst 35 liter sop. Bloedvlekken, melkvlekken, vetvlekken,alle eiwitvlekken - dus ook luiervlekken - verdwijnen als sneeuw voor de t^on-

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 12