VOJULUUmX Valkenburg is gedwongen maar klein te blijven VLEET Nieuwe leidse courant Frankrijk dreigt de invoer stop te zetten GROTE OPRUIMING BALANS-OPRUIMING A. MEIRINK In het belang van defensie Geen geld voor bloemen bij de gemeente Lisse Visserijnieuws bij de Haasnoot's Kleding GROOTSE OPRUIMING Haasnoot's Kleding 13 WOENSDAG 12 JANUARI 1966 INXERIEÜR'^ER-ZORÓING- in Katwijk KATWIJK Gisteren hebben de leer- (ngen van de Bestevaer-ulo-school hoofd de heer J. Klugkist) hun krach- rn cenieten in een schaatswedstrijd op |e ijsbaan aan de Zuldboulevard Het ras bitter koud. maar er werd niette- nin met zichtbaar plezier geschaatst De elding berustte bij de heer B. de Bruyn. De uitslagen: tot en met 14 jaar: 1. Piet MeyvogeL 2 Leen de Best, 3 teen Parlevliet. In de groep 15 jaar en ouder: 1 Jan Groeneveld. 2 Anne Timmer- Bij de meisjes t.m. 14 jaar zegevierden 1 Alice v d Bent. 2 Atie Hus. 3 Willie koek. Spanning in Hoornet, voor ruim halve ton KATWIJK Nu is begonnen met de bouw van het winkelcentrum in het uitbreidingsplan-Hoornes, is het nodig dat voorzieningen worden ge- roffen ten aanzien van het elektrici- eitsnet. B. en W. vragen een kre- liet van f 55.000. Voor de inrichting van de hoogspanningsruimte is f 20.000 nodig, voor het kabelnet f23.000 en de aansluitingen voor 24 wonin gen en 29 winkels f 12.000. Drie abri's voor Katwijk KATWIJK Ten gerieve van bus- reizigers zal weer een drietal wacht- gelegenheden worden geplaatst, en wel bij de volgende bushalten: Pro vinciale Weg oostzijde, bij de Zonne- hoek; Molentuinweg noordzijde, bij de Rijnbrug; Bosplein noordzijde. B. en W. vragen de raad een krediet van f 2700. Autobestuurder in Katwijk gewond KATWIJK Vanmorgen zijn op het kruispunt van die Provinciale weg en de Molentuinweg een personenauto en een vrachtwagen met elkaar in sing geikomen. De bestuurder van de personenauto, J. van der K. uit Heiloo, die geen voorrang venleende, werd met verwondingen aan het onder lichaam niaar het ziekenhuis in Leiden gebracht. Zijn auto werd totaal ver nield. De vrachtwagen werd aan de rechtervoorzijde beschadigd; de chauf feur werd niet gewond. Op de kruising ZeewegDuinoord botsten vanmorgen twee personen auto's op elkaar, doordat een van de bestuurders niet voldoende rechts hield. Hierbij deden zich geen persoon lijke ongelukken voor. Spreekbeurt Katwijk aan Zee KATWIJK aan ZEE Morgenavond om half acht spreekt ds. K. de Gier uit Den Haag voor de Gereformeerde Ge meente in de Remisestraat, KATWIJK In de raadsvergade ring van donderdag worden voorstel len behandeld over aankoop van grond ten oosten van de Wassenaai-sewee voor 55.950; aankoop grond in Cleijn Duyn, groot 0,693 ha. voor 20.790 0,595 ha voor 41.650; aankoop pand Stationsstraat lT"voör 'jF70.000; "aan koop panden Pepersteeg 4 tot en met 14: 15.500; verkoop bouwgrond in de Hoornespolder aan firma L. de Best cn Zn: 113.100. Meubelen Ome tulpen te goedkoop Ook Oostenrijk afgesneden tulp te goedkoop (Van onze soc.-econ. redactie) DEN HAAG Frankrijk bedreigt ons land met een importstop voor af gesneden tulpen om de eigen produk- tie van tulpenbollen te beschermen tegen de Nederlandse bloemen, die voor een lagere prijs op de Franse markt worden gebracht. Deze invoerstop zou wel eens werke lijkheid kunnen worden als de prijzen van onze tulpen beneden de 55 cent per stuk komen, zo is gistermiddag in de bestuursvergadering van het Produkt- schap voor Siergewasen meegedeeld. Nu schommelen de prijzen daar nog boven. Nog geen stappen De minister van landbouw, mr. B. W. Biesheuvel, heeft In een brief aan het produktschap als zijn mening te kennen gegeven dat er wel niets anders op zal zitten dan aan de Franse eisen tegemoet te komen door de minimum-exportprij zen voor bloembollen af te schaffen en de uitvoer van kleine maten toe te staan. Besloten werd evenwel nog geen stappen te ondernemen, maar de ont wikkeling nauwlettend gade te slaan. Het produktschap is eventueel wel be reid de minimum-exportprijzen af te schaffen, maar het verlangt daarbij tegelijk een gemeenschappelijke poli tiek t.a v. de export van bloemen naar derde landen omdat afschaffing van de minimum-uitvoerprüzen daar (met name in Amerika en Engeland) onrust kan brengen. Kwa liteitsregelin g Ook. Oostenrijk vindt, de Nederlandse afgesneden tulpen te goedkoop. Het pro duktschap besloot voor dit land een kwa liteitsregeling in het leven te roepen. Hierdoor hoopt men eventuele Oosten rijkse tegenmaatregelen te bemoeilijken. OOK BIJ ONS DIVERSE KOOPJES IN MEUBELEN, TAPIJTEN, BEDDEN EN DEKENS Woninginrichting P. van Duijvenboden SECR. VARKEVISSERSTRAAT 126 KATWIJK AAN ZEE TELEFOON 3067 DONDERDAG 9 UUR BEGINT ONZE GROTE OPRUIMING. WU NOEMEN U van ENKELE artikelen de PRIJZEN! Prima Wol bouclé tapijt ƒ15,95 p. m. Karpetten 200 x 300 van 170.- NU 99- 225 x 325 van 195.- NU 135,- GROTE PARTIJ SMYRNA TAFELKLEDEN rond en 140 x 170 (kleine foutjes) van 89.50 NU J O?,/D Grote partij handweefkleden NU ƒ15,- COUPONS 50 KORTING overgordijnstof KATWIJK AAN ZEE De Nieuwe Leidse Courant vraagt voor een gedeelte van Katwijk-Rijn (dorp* EEN BEZORGER Ook geschikt voor oudere scholier. Goede bijverdienste. Naar aanleding van het protest van de bloemenkwekers in het Westland te gen het in december genomen besluit om de teeltbeheersing voor de bloemensec- tor af te schaffen, sprak het bestuur zich uit vóór handhaving van deze maatregel. Animo voor land- en tuinbouw daalt UTRECHT. In een jaar tijds is het aantal vaste arbeiders in de akker- en weidebouw en de veehouderij gedaald met 2470 tot 20.900. in de tuinbouw met 1733 tot 8736. Deze cijfers staan in .Verenigt U", het orgaan van de Algemene Nederlandse agrarische bedrijfsbond <ANAB). De ANAB trekt hieruit de volgende conclu sies: 1. Er zal nog veel meer moeten ge beuren aan een grondige opleiding van de huidige en toekomstige arbeidskrach ten in de landbouw; 2. Hetzelfde geldt en dan in nog sterkere mate voor de verbetering van de sociale positie van de land- en tuinarbeiders. „Er is nog steeds een veel te grote achterstand. De toekomstige Nederlandse land- en tuin bouw zal de boot missen als niet alle krachten worden ingezet voor het behoud van vakbekwame arbeiders in loon dienst". aldus „Verenigt U". Twee Leidse jongens gearresteerd wegens diefstal van f 600 OEGSTGEEST De rijkspolitie heeft de 21-jarige P. A. en de 23-jari- ge H. S., beiden uit Leiden, gearres teerd. Zaterdagavond omstreeks half elf zouden zij een jpoffer met 01 veer 600 hebben ontvreemd uit gebouw by de* Sint ..Willi'btt^^u&kerjf aan de Rhijngeesterstraatweg, waar een muziekavond van een tienerclub werd gehouden, die door enige hon derden jongelui werd bezocht. De kas sier, die omstreeks dat tijdstip even werd afgeleid, miste daarna zijn kof fer met het geld, de opbrengst van de entreegelden. De politie kon een deel van het ontvreemde geld achterhalen; de rest is opgegaan aan verteringen. S p eel au t oma ten OEGSTGEEST De rijkspolitie heeft proces-verbaal opgemaakt tegen drie Oegstigeester caféhouders inzake de wei op de kansspelen. De betrok kenen hadden zonder vergunning speelautomaten fn hu,n bedrijf. Ringrijderi voor paren op Rijndijk-ijsbaan HAZERSWOUDE Op de veld«s- baan nabij de graanmaaldery De Hoop houdt de schaatsclub Hazers- woude-Rijndijk donderdagavond om zeven uur een wedstrijd ringrijden voor paren. Zaterdagmiddag zijn er korte-baankampioenschappen voor le den om de beker Vrijz. Hervormden niet dakloos OEGSTGEEST De Vereniging van Vrijzinnige Hervormden besloot indertijd haar kerkdiensten te gaan houden in het nieuwe gemeentecen trum Met het oog daarop werd haar kerkgebouwtje aan de Willem de Zwijgerlaan verkocht aan de firma Kamsteeg, die per 1 januari 1966 de beschikking over dit gebouw zou krij gen. Daar eerst onlangs aan de bouw van het gemeentecentrum kon worden begonnen, dreigde de Vereniging in moeilijkheden te komen. Deze zijn al thans voorlopig opgelost, daar de firma Kamsteeg liet weten, zeker niet voor 1 juli a-s. het pand nodig te heb- Dt>. Huisman komt in juli OEGSTGEEST Daar de kerk voogdij der Hervormde Gemeente er niet in geslaagd is op korte termijn een pastorie te kopen voor de beroe pen predikant, ds. H. J. Huisman te Velsen. besloot deze. eerst in juli a.s naar Oegstgeest te komen. De kerk voogdij verwacht binnenkort op een geschikt huis de hand te kunnen leg gen. Zendingspredikant naar Indonesië OEGSTPEEST De zendingspredi kant der Hervormde Kerk drs. A- Sevenster, die benoemd is tot docent voor het Oude Testament aan de theo logische hogeschool te Djokjakarta, zal op donderdag 20 januari met ziin vrouw naar Indonesië vertrekken. Zü zyn de eerste Hervormde zendinigsar- beiders die met een Indonesisch schip, de Hadji Agus Salim, de reis zuilen maken. Burgemeester tot de gemeenteraad: VALKENBURG In zijn nieuwjaars rede heeft burgemeester Van der Have gisteravond gezegd, dat het bedreigen van de gemeente Valkenburg met op heffing duidt op een gebrek aan histo risch inzicht. Valkenburg kan niet wor den verweten dat het klein is gebleven. Dat het niet spectaculair gegroeid is. is een direct gevolg van de planologische inzichten van de rijksoverheid in de jaren dertig en veertig. Valkenburg is de kans onthouden zich te ontwikkelen. Het draagt meer dan welke andere ge meente ook op ruimtelijk gebied d# lasten van de Westeuropese defensie De burgemeester zei, dat wanneer het marinevliegkamp ooit nog eens wordt verplaatst. Valkenburg alsnog in de ge legenheid moet worden gesteld zich ver der te ontwikkelen, een mogelijkheid die het indertijd in het landsbelang is ont houden. De potentiële kracht tot groter vlucht was en is bij het gemeentebestuur zeker aanwezig, getuige ook de voorbeeldige wederopbouw na het oorlogsgeweld. Al leen ruimtegebrek is de oorzaak van de geringe ontplooiing, beslist niet een gebrek aan levensvatbaarheid, initiatief, visie of wat dan ook Gehalveerd Terwille van de defensie is onze ge meente in oppervlak gehalveerd, waar door bij de in onze gemeenschap leven de expansiedrang met elke vierkante meter grond moest worden gewoekerd. Met voldoening kan dan ook worden geconstateerd, dat blijkens het onlangs in de Tweede Kamer verhandelde binnen afzienbare tijd aan ons beperkte groen gebied omstreeks honderd hectare zal worden toegevoegd Hierna brak burgemeester Van der Have een lans voor een in het leven te roepen agglomeratie-raad, waar inter gemeentelijke belangen, die door de be volkingsdichtheid van de Rijnstreek steeds meer naar voren treden, in streek- l i l koos nieuwe voorzitter LISSE In de gisteravond gehou- 'flërï* jaarvergadering van V.V.V. werd de lieer H. J. C. van der Kroft aange wezen om de heer Broxtcrman op te volgen als voorzitter. Voorts werd mee gedeeld, dat ook cl it voorjaar weer de „Elfesta"-bloemcnfeesten worden ge houden. Voor de jeugd wordt een kln- dcroptocht georganiseerd en in het na jaar zijn er kinderfeesten. Betreurd werd. dat het gemeentebestuur vee- zocht heeft verdere aanbieding van gratis bloemenbakken achterwege te laten, omdat het gemeentelijke onder houd van deze versiering ie grote uit gaven vergt. Uitvoerig werd gesproken over do tuin- en gevelversieringen waarbij on gemerkt werd. dat de tuinstukken voortaan door WV zullen worden on- geborgen wanneer men zelf niet over ruimte beschikt. De heer Bruggeman deelde me«. dat het verwisselen van gebouw tij dens de Elfesta-feesten een zwaar fi nancieel offer betekent. Het is niet mogelijk aan deze verwisseling te ont komen. omdat de bedrijfsbelangen van de beide veilingen het niet toelaten om achter elkaar in één gebouw te feesten. De heer Geljon. sprekende namens de desbetreffende commissie, merkte op, dat het woord „kindercorso" cd IJ MUIDEN Het slechte weer belemmerde de visserij in hoge mate. Zowel in de Ierse Zee als in de Noord kon men de netten maer een enkele maal overboord zetten. In eerstgenoemd gebied waren de resultaten vrij wel nihil, in de Noord moest men het voornamelijk hebben van kleine schelvis. Sommige kotters durfden het aan onder de Nederlandse kust op gul te jagen. Zij hadden over het algemeen redelijk succes. Vele kleinere schepen bleven maandag binnen en vertrokken pas in de loop ruin dinsdag weer naar zee. De grotere loggers en kotters betrokken weer hun basis in de omgeving van de P-boeien. Ook zij konden moeilijk uit de weg komen. De trekken die konden worden gedaan leverden weer aantrekkelijke hoe veelheden tong op. Ook ving men wat tarbot en tchol. Wat er was Na de grote drukte van maandag was er dinsdag in IJmuiden heel wat minder ioos. Men moest het in hoofdzaak heb ben van de loggers en kotters die maan dag niet aan de markt waren verschenen In totaal waren 28 vaartuigen present kisten vis, waarvan 80 kisten wijting, met een gezamenlijke vangst van 2820 440 kisten kleine gul. 1220 kisten schol 65 kisten tarbot, 95 kisten diversen, 280 stuks stijve kabeljauw en 46.000 kilo tong. Er was dus weer bijzonder weinig De prijzen van de tong kelderden be hoorlijk. Alleen de tong 1 was iets duur der, maar de andere soorten moesten aanzienlijke veren laten. Dat betekende soms een ongunstig verschil van drie kwartjes per kilo. De schippers die de kat uit de boom keken en hun beurt maandag voorbij lieten gaan kwamen dus bedrogen uit. De schol hield zich beter staande en moest in sommige gevallen iets prijsgeven om dat later weer terug te winnen, zodat het gemiddelde vrijwel gelijk bleef. De gul was over het algemeen goed koper, waarbii vooral de kleinste soort terug moest. Voor de wijting betekende de schaarste geen herstel. Integendeel Deze vissoort werd nog lager gewaar deerd dan maandag en had zelfs moeite uit de buurt van de kattencentrale 2n van de Ismeelfabriek te blijven. De schar werd in de algemene val mee gezogen en -loest eveneens met een la gere notering genoegen nemen. Het beet je grote kabeljauw was evenmin in trek Verder dan f 148 wenste men niet 'e gaan. Zijzonder slecht mag dit nog niet worden genoemd maar het was toch een stuk lager dan maandag. Ook de regels kabeljauw gingen niet zo vlot van de hand. Voor de grote betaalde men op de eerste nfslag f 110 en op de 'latste f 90. De regels kleine zetten op f 70 in om od f 54 te eindigen Vandaag aan de markt Vandaag verscheen in IJmuiden onder meer aan de markt de IJM 9 Haarlem met 950 kisten uit de Noord. In Scheveningen In Scheveningen werden aangevoerd 500 kisten schelvis. 110 kisten wijting. 200 kisten gul en kabeljauw, 800 kisten gekochte haring, 200 kleine kisten haring. 15 kisten schol en 500 kilo tong. wel wat zwaar woord is. De ^dpjmissii wil liever het woord „kinderoptocht" invoeren, opdat ieder kind hieraan deel kan nemen, al doet men het nóg zo eenvoudig. Bloemenstreekcorso op 23 april LISSE Het bloembollenstreekcorso wordt dit jaar gehouden op zaterdag 23 april. Er zullen veertig praalwagens aan deelnemen. Als datum voor het kindercorso is vastgesteld zaterdag 30 april. De Elfesta-bloemenfeesten worden gehou den op 15, 16, 22, 23, 29 en 30 april. De Keukenhof gaat donderdag 31 maart open. IJsclub Lisse 75 jaar LISSE Donderdag is het 75 jaar geleden, dat de ijsclub „Lisse" werd opgericht met dr. Van Eewijk als eerste voorzitter. Na verloop van enige jaren kreeg men door samen werking met verenigingen in omlig gende gemeenten een doorlopende baan van Lisse naar Leiden. Bij het vijftigjarig bestaan telde de club 300 leden; thans zijn 1502 mensen lid van de vereniging. Zaterdagmiddag van 3 tot 5 uur wordt in De Nachtegaal een receptie gehouden. Ook schaatsfii in Lisse en in Lisserbroek LISSE Vanmorgen om tien uur is de nieuwe Land ijsbaan van de ijsclub Lisserbroek geopend. De ijsbaan van Oranjelaan in Lisse (dorp) is gis termiddag al in gebruik genomen. LISSE Gistermiddag heeft de afde ling Lisse-Hillegont van de Ned Ver eniging van Huisvrouwen een drukbe zochte bijeenkomst gehouden in De Witte Zwaan De dames hebben geluisterd naar een interessante causerie van de jour naliste die onder het pseudoniem „Sche herazade" aan het damesweekblad ..Li- belle" medemerkt. Medegedeeld werd. dat de excursie op 17 maart naar de fabrie ken van De Gruyter in Den Bosch reeds geheel volgeboekt is. Nieuwe aanmel dingen kunnen niet meer genoteerd wor den. Wel is dit nog mogelijk voor de excursie op 12 mei naar de textielfabrie ken .Tims" te Apeldoorn. lioo^; en laag water Ie Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Donderdag: hoog water 7.58 en 20.23 uur; laag water 3.42 cn 16.08. KATWIJK AAN ZEE Het nadeli ge saldo van de christelijke oratorium- vereniging „Excelsior" is aanleiding voor het gemeentebestuur de raad te adviseren de subsidie over 1965 te verhogen tot ƒ2.500. KATWIJK Nu ook de administra tie van de dienst openbare werken wordt geautomatiseerd, vragen B. en W. een bedrag van 11.000 voor een boekhoudmachine. Voor dezelfde dienst vragen B. en W. ƒ33.000 voor een mechanische reiniger. verband kunnen worden behartigd. Voorts vestigde de burgemeester, hoe wel deze problematiek buiten de be voegdheid valt van het gemeentebestuur de aandacht op de politiesterkte van de post Valkenburg. Na het politiepersoneel lof te hebben toegezwaaid., merkte hij op, dat bij de groep Valkenburg een grote personeels-onderbezetting bestaat. Zeker met het oog op de komende ge biedsuitbreiding dient spoedig in de hui dige onderbezetting te worden voorzien. Op het gebied van de woningbouw kon een krachtig beleid worden ge voerd, waardoor het uitvoeringsniveau op 1 januari 1966 is gestegen tot 77 wo ningen. Vergeleken met 1 januari 1965. toen het uitvoeringsniveau op 31 wo ningen stond, betekent dit, dat het ni veau vorig jaar met 150% is verhoogd. Onder voorbehoud van bijzondere omstandigheden kon worden ver wacht. dat in de loop van 1966 ten minste 56 woningen voor bewoning gereed zullen komen. In de loop van 1966 zal met nieuwe projecten kun nen worden aangevangen. In dit ver band heeft een complex van 39 A- premie-huurwoningen de laatste voorbereidingsfase bereikt. Burgemeester Van der Have beklem toonde nogmaals, dat deze woningen uit sluitend bedoeld zijn voor de huisvesting van eigen inwoners en economisch gc- bondenen Het inwonertal bedroeg op 1 januari 1966 2270. Tegenover 119 gevestigde per sonen staat een vertrekcijfer van 112, zodat de bevolkingsgroei vrijwel geheel te danken is aan het grote aantal ge boorten, tegenover een bertekkelijk ge ring aantal overlydens. In hot afgelopen jaar werden 53 kinderen geboren, 10 inwoners overleden, waardoor de na tuurlijke aanwas 48 personen bedroeg. De 2270 inwoners waren op 1 januari 1966 gehuisvest in 638 wooneenheden, hetgeen een gemiddelde woningbezetting betekent van 3.55 Dichtheid Uitgaande van het gemeentelijke op pervlak van 476 ha. waarvan 462 ha land. zou het vorenstaande betekenen een be volkingsdichtheid van 4.9 inwoners per ha. Dit is ook ongeveer het cijfer waar toe men bij de berekeningen van het Centraal bureau voor de Statistiek komt; elke 5 Valkenburgers hebben een leef ruimte van 1 ha. Het is duidelijk, dat een dergelijke statistiek elke juistheid mist. De werkelijkheid is namelijk heel wat ongunstiger. Bij de berekening van onze leefruimte dient rekening te worden gehouden met de aanwezigheid van het marinevliegkamp Valkenburg op ons grondgebied Wanneer wij derhalve „mi litair terrein" aftrekken van de „leef ruimte". en dat is de praktijk, dan ko men wij op een hectare-bezetting van 9.7 inwoners. Ter vergelijking de bevol kingsdichtheid van Zuid-Holland: 9.87 De begroting werd goedgekeurd. Btj de algemene beschouwingen bracht de heer S. M. Poot (Gem. Bel.) dank voor de keurige begroting, die wederom sluitend is met een post onvoorzien van 10.864.OS. De heer Poot uitte zu« teleurstellina over het feit dat de plan nen tot aanlea van een fietspad langs de Voorschoterweg en rechttrekking van deze verkeerswea om planologische redenen rnorlopio ziin opgeschort, en dat er alleen maar een wandelpad komt. De heer Jac. Kornershoek vroeg het coUeoe van B. en W. hoe het staat met de luchtverontreiniging in Val kenburg. De voorzitter, burgemeester Van der Have. antwoordde de heer Poot dat het fietspad voorlopig opgeschort is Deze zaak heeft de aandacht van B en W evenals het onderwen) luchtverontrei niging. Er werd een subsidie van f 1309 beschikbaar eesteld aan de Oranje- vereniginr ..Wilhelmlna" om op 1* maart a.s. het huweliik van Kroon- orinses te kunnen vieren. De nestor van de raad. de heer G. van Leeuwen, dankte namens de raadsleden voor de goede wensen van de burge meester. In de adviescommissie woonruimte wet 1947 werden benoemd mevrouw Hofman en de heren T. H v. d. Berg. H. ïmt- hoorn. W. Oogterlee en G. Vis De heer H. M. Tjebbes uit Katwijk, ambtenaar ter secretarie te Valkenburg, werd beëdigd als waarnemend-gemeente ontvanger. Bevolking Valkenburg VALKENBURG De bevolking is vorig jaar toegenomen van 2214 tot 2270 zielen. Er werden 30 jongens en 28 meisjes geboren. Ingekomen: 65 mannelijke en 55 vrouwelijke perso nen. Overleden: 6 mannelijke en 4 vrouwelijke personen. Vertrokken: 62 mannelijke en 50 vrouwelijke perso nen. De bevolking bestaat nu uit 1177 mannen en 1093 vrouwen. In totaal 2270. Gevraagd voor direkt een eerlijke en nette HULP IN DE HUISHOUDING Moet geheel zelfstandig kunnen werken en lief vööh "wlB kinderéri zljri. Wij bieden een prettige werkkring en goed loon. Vijfdaagse werkweek. Mevr. Oudshoorn, Princestraat 12, Katwijk aan Zee HOUDT ALS ALTIJD WEER EEN KOSTUUMS, WINTERJASSEN EN REGENJASSEN met 10 tot 50 KORTING JONGENS KOSTUUMS vanaf 45.00 in verschillende maten JONGENSREGENJASSEN vanaf17.95 HEREN PANTALONS prima Terlenka vanaf 24.95 26.95 27.95 JONGENS PANTALONS Terlenka vanaf 13.95, alle van prima kwaliteit. HOEDEN 6.95. U vindt zoals U ziet bij ons vele Spotkoopjes, alles van de beste fabrikanten, teveel om op te noemen. Komt U eens langs. Ziet onze etalages en U zult zeker slagen bij VOORSTRAAT 45 (naast het postkantoor). TEL. 4417 - KATWIJK AAN ZEE. MORGEN IS HET WEER ZOVER Dan begint de OPRUIMING weer. Wij hebben dan voor u weer de meest SENSATIONELE KOOPJES Dit vindt u natuurlijk bij Woninginrichting C. Th. v. Steijn en Zn

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13