KAAS OM KAAS Verkeer bedreigt steeds sterker leven van mens Hoi, da's een goed Idee, moet u vaker doen: ASPIRIN® BAYER Johnson beslist over gebruik kernwapens Zestig jaar christelijk onderwijs in Lisse -P. M. Buis: ,Een bloem kweken aan Zuidpool SCHEEPVAARTBERICHTEN üïïsnssawï Gaan Charles en Irene naar Frankrijk? NIEUWE LEIDSE COURANT DINSPAG 23 NOVEMBER 1965 Directeur van Laura: Particuliere mijnen denken eerst over 10 jaar aan sluiting HEERLEN De particuliere mij nen zullen eerst over tien jaar aan sluiting gaan denken, zei ir. B. Slob be, directeur van de mijnen Laura en Vereeniging zaterdag op een pers conferentie. Aan hun produkten- huisbrandkolen bestaat nog steeds een tekort zodat met het continueren van de bedrijven alleen maar een po sitieve bijdrage wordt geleverd aan de welvaart van de mijnstreek. Drs. Korthals: dodencijfer angstaanjagend UTRECHT „De cijfers van doden en gewonden zyn van een angst aanjagende verschrikkelijkheid. Ze geven aan. dat het verkeer in steeds sterkere mate het leven van de mens bedreigt. Wy mogen niet rusten al vorens wij al het mogelijke hebben gedaan om de verkeersonveiligheid te verminderen". Dit zei de voorzitter van het Ver bond voor veilig verkeer, drs. H. A. Korthals vanmorgen op de jaarverga dering in Utrecht. Geef uw kinderen het beste: Kinder-Aspirin en experimenteer niet met andere middelen! kinder daar staat metvruchtensmaak v«5/ achter Reactie van Witte Huis: JOHNSON CITY (VS) Kern wapens in bezit van Amerika's NA- VO-partners kunnen alleen worden gebruikt met machtiging van presi dent Johnson. Dit verklaarde giste ren perschef van het Witte Huis, Moyers. Deze officiële verklaring is een reactie op het bericht in de New York Times van gisteren waarin werd gezegd, dat Westduitse luchtmachtvliegtuigen reeds jarenlang zijn uitgerust met atoomwa- Moyers zei: Zoals al vaak is ver klaard, hebben wij kernkoppen ter be schikking van onze bondgenoten in de NAVO gesteld. Het toezicht erop blijft echter aan de V.S. voorbehouden". Hy voegde er aan toe, dat president Johnson volledig op de hoogte is van de bepaalde regelingen die het Amerikaanse ministerie van defensie met de NAVO- partners heeft getroffen, Nederland stelt beperking t.a.v. resolutie Rhodesië DEN HAAG Naar eerst gistermid dag werd vernomen heeft de Neder landse afgevaardigde bij de Veilig heidsraad, dr. J. G. de Beus, een be perking gesteld ten aanzien van een van de punten van de resolutie tegen Rhodesië. Zoals bekend heeft Neder land voorgestemd. Nederland kan volgens dr. De Beus geen verplichtingen op zich nemen waar van het niet zeker is, dat het in staat is ze na te komen. En dat is het geval met de woorden uit punt acht: „Alles te doen om alle economische betrekkin- j gen met Zuid-Rhodesië te verbreken, daaronder begrepen een embargo op i olie- en petroleumprodukten". Het is volgens dr. De Beus nog niet te overzien welke gevolgen uitvoering van dit punt voor Nederland heeft en welke maatregelen genomen moeten worden. Een onderzoek hiernaar wordt thans verricht. De New York Times meent, dat John- in dikwijls niet op de hoogte was van de afspraken tussen het Pentagon en de NAVO-leden. De Amerikaanse bewaking de kernwapens was, aldus het blad, slechts een formaliteit. Nieuwe polaire storing DE BILT. In de nacht can maan- ag op dinsdag trok een kleine ng langs ons land die op de meeste taatsen enkele sneeuw- of hagel iiicn veroorzaakte. Bijna in geheel Nederland ligt m af sneeuw, in de provincie Cronin- en ongeveer 10 cm. De vorst was de Igelopen nacht overwegend matig, et vliegveld Eelde meldde 10 graden orst- Daarentegen heeft het langs de list van Holland en Zeeland nai ijks gevroren. Intussen is bij Schotland een nie epressie verschenen die nog belang- ijk in diepte toeneemt. Deze depres- ie. voorafgegaan door tamelijk grote ichtdrukdalingen. volgt een zuidoos- elijke koers en zal het komende et taal dicht langs ons land trekken Verwacht wordt dat de wind ii tracht gaat aanwakkeren. Langs de Iust tot 7 of mogelijk 8 Beaufort, uit Uidwestelijke of zuidelijke richting. Daarna ruimt de wind naar noordwes telijke richting. De depressie zal vanavond en van- lacht sneeuw of regen veroorzaken Va de frontpassage stroomt weer arc- ische lucht binnen en kunnen naast pklaringen enkele sneeuw- of hagel- lien voorkomen. De komende nacht worden tempera uren om het vriespunt tot lichte vorst 'erwacht, morgenmiddag zal de tem peratuur bij oplandige wind in de custprovincies tot enkele graden bo- het vriespunt oplopen. Hoogwater Scheveningcn 24 november: 3.39 v.m.; 15.52 n.m. ZON EN MAAN Woensdag 24 november: zon op 8.15, onder 16 38; maan op 9.45, onder 17.19: Maandag 1 december: eerste kwartier. Vorig jaar kon hij wijzen op een vermindering van het aantal ver- keersslachtofers in 1963. Zijn waar schuwing om daaraan geen optimis tische conclusies te verbinden, blijkt helaas juist. In 1964 overtrof het aantal doden in het verkeer dat van 1963 aanzien lijk: 2007 in 1963 en 2377 in 1964, een sty ging van 18,3 procent en een percentage, dat hoger ligt dan wy de laatste tien jaar hebben gekend, zei drs. Korthals. De toeneming van het aantal ernstig en licht gewonden met 15,5 procent was hoger dan ooit tevoren. Ook nu zag drs. Korthals grashal men, waaraan hy zich zou willen vast klampen. Volgens recente gtegevens van het Centraal bureau voor de sta tistiek vielen er in het eerste halfjaar van 1965 1066 verkeers-doden, vijf pro- cent minder dan in het eerste halfjaar van 1964 toen er 1125 doden te be treuren waren. „Men zou zo gaarne hieruit hoop op verbetering putten, maar men zij voorzichtig met het trek ken van optimistische conclusies. Het aantal ongevallen over de eerste helft van 1965 ligt 4 procent hoger dan over de corresponderende periode in 1964, het aantal ernstig gewonden en licht gewonden resp. 3 en 4 procent hoger'. Bovendien, aldus drs. Korthals, ligt de absolute hoogte van de cijfers zodanig, dat zelfs een lichte keer ten goede nog maar weinig betekenen zou. Het gaat om een ramp, die met de grootste kracht moet worden aangevat, Uiterste en eendrachtige inspanning van alle verbondsleden is nodig om de ver- keersramp in te tomen. Aan ons volk in zyn geheel wil drs. Korthals vragen zich LISSE Vrijdag 11 december wordt een kerkdienst gehouden ter herden king van het 60-jarig bestaan van de christelijke school aan de Schoolstraat. In deze dienst hoopt voor te gaan ds L. Rijksen uit Rotterdam. Dank zij de financiële steun van de familie Segers kon in november 1905 in Lisse de eerste school voor christe lijk onderwijs gesticht worden. Voor dien was er alleen een school voor openbaar onderwijs. Het is vooral wij len ds J. Overduin geweest die steeds geiiverd heeft voor een eigen school. De oprichting daarvan was in die iaren geen gemakkelijke zaak. Pas in 1920, toen de bekende schoolwet-De Visser in de Kamer werd aangenomen. er gelijkstelling van onderwijs komen. Bovendien was de plaats van vesti ging ook nog een probleem. Wie 60 jaar geleden naast de winkel van Mijn- ders op de Grachtweg stond, zag aan de overkant van de gracht niets anders dan grasland, tot de Haarlemmermeer toe. De initiatiefnemers moesten dan ook beginnen met het slaan van een grote ijzeren ophaalbrug over de Gracht, waarover de materialen aangevoerd konden worden. Men begon met een school van vier lokalen, maar het duurde niet lang of het gebouw werd verder voltooid in zuidelijke richting en afgesloten met een groot naailokaal. Het voltooide ge bouw werd door de toenmalige school opziener in andere plaatsen vaak ten voorbeeld gesteld. De oorspronkelijke plannen om de school te completeren met een boven bouw zijn nooit verwezenlijkt. Na de gelijkstelling van het onderwijs kwa men er in Lisse namelijk nog twee christelijke scholen en twee christelij ke mulo-scholen bij. De school gaat uit van de schoolvereniging van de Gere formeerde Gemeente, die er ook het toezicht op heeft. Agenda Lisse LISSE Woensdagavond 8 uur wordt in De Witte Zwaan een vergadering ge houden van de vereniging „Philadelphia" afd Bollenstreek, waarin de heer J. H. Brands, hoofd van de B.L.O.-school te Haarlem, zal spreken over „Inzicht er uitzicht voor onze geestelijk gehandicap te kinderen". De Chr. Nat. Schoolvereniging „De School met de Bijbel" houdt woensdag 8 uur een ouderavond in de school. Het programma vermeldt o.m, een lezing mej. J. Meijnhout over het taal. en 1 onderwijs. De afd. Lisse van de Alg. Bond Bejaarden heeft woensdagmiddag o uur een feestelijke bijeenkoomst in bouw Rehoboth aan de Achterweg. Het programma vermeldt o.m het optreden van een humorist en een grote verloting. De V V Lisser Boys bestaat 20 jaar en gaat dit jubileum donderdag 8 uur vie ren met een feestavond in Rehoboth. LISSE In de dienst die donderdag avond 25 nov. in de kerk van de Geref. Gemeente fTulpenstraati wordt gehou den. half 8. zal niet voorgaan ds. Van Noort maar ds. Chr. van Dam van Wer kendam Bevestiging en intrede ds. W. Suvker LISSE De bevestiging en intrede van ds. W. Suyker, nu te Krabbendijke, als predikant van de Geref. Gemeente te Lisse, is vastgesteld op dinsdag 14 de cember. Om 2.30 uur zal de bevestigings- dienst beginnen. Deze wordt geleid door de consulent, ds. A. Elshout, te Scheve- ningen. Ds. Suyker hoopt des avonds om half 8 zijn intredepredikatie te houden. LISSE Donderdag 25 nov. zal de heer M. van Eeuwijk het feit herdenken dat hij 25 jaar geleden bij de N.Z.H.V.M. in dienst kwam als chauffeur. Sinds 1952 behoort hij tot de standplaats Leiden, maar hij blijft wonen aan de Hereweg zoveel mogelijk in te spannen om tot betere toestanden te komen. We zullen, aldus drs. Korthals, dringend behoefte hebben aan de resultaten van fundamenteel wetenschappelijk onder zoek, onder meer inzake de werkelijke oorzaken van het verkeersongeval. Er is reeds een gedachtenwisseling met de Stichting wetenschappelijk onderzoek verkeersveiligheid. Voor 1966 zullen de volgende kern thema s aan de orde komen: verkeerslichten borden (eerste kwartaal) teohnische staat van de voertuigen, rijbewijs en kentekenbewijs (tweede kwartaal) inhalen, uitwijken en afstand houden (derde kwartaal) verlichting (vierde kwartaal). In december zal het verbond een grootscheepse, positief gerichte actie voeren tegen het helaas nog altyd actu ele probleem van het rijden onder invloed. Denk om de dieren... {NP VELE plaatsen in het land, voor- al in het oosten, loopt nog vee in dc wei. Afgezien van het feit, dat het in de buitenlucht veel te koud is voor de dieren, is er ook geen voedsel. De Vereniging tot bescherming van dieren doet een beroep op alle be trokkenen meer aandacht aan hun vee te besteden en in ieder geval voor voedsel te zorgen- Trouwens, ook de vogels mogen niet vergeten worden. Vertrek Belgisch-Nederlandse expeditie Omstreeks 1922 werd aan de lagere school ook een muloschool verbonden, waarvan de heer J. Veenstra uit Am sterdam het hoofd werd. Na een moei zaam begin bloeide weldra ook deze school, die nu een zelfstandig bestaan leidt en bijna 100 leerlingen en vier vaste onderwijskrachten heeft. Het huidige hoofd is de heer J. A. Segers, een kleinzoon- van de „stichter". De lagere school wordt geleid door de heer L. Walhout. De schoolvereni ging heeft ook nog een kleuterschool gesticht, die gehuisvest is achter de „grote school". In deze dagen gaan de gedachten vooral uit naar mannen van het eerste uur als ds Overduin, W. Se gers, R. H. C. Tromp, P. S. van Wa- veren, A. Balkenende en J. Mijnders, die ervoor gezorgd hebben dat ook in Lisse het christelijk onderwijs een kans heeft gekregen. Prijzen Noordwijkse vogelshow NOORDWIJK Op de vogelshow van „Klein Avifauna" in hotel De Zeeleeuw zijn de volgende prijzen toegekend: kwartels o.k.: 1. L. van Beelen, 2. A. van den Akker: grote parkieten e.k.: 1, 2 en 3 A, van den Akker: grote parkieten o.k.: 1, 2 en 3 A. van den Akker; zebravinken wit o.k.: 1 M. van den Burg. 2 J. Kapel; zebravinken bont e.k.: 1 en 2 L. van Bee len; zebravinken bont o.k.: 1 C. Warmen- hoven. 2 M. van der Slot. 3 M. v. d. Burg; Japanse meeuwen e.k.: 1 L. van Beelen. 2 M. v. d. Slot. 3 L. van Beelen: Japanse meeuwen o.k.: 1 C. Smeltink, 2 M. v. d. Slot. 3 C. Warmenhoven: kleur- kanaries e.k.: 1 G. Bel, 2 P. Tetteroo, 3 G. Bel: kleurkanaries o.k.: 1 G. Bel. 2 J. Scheelings. 3 G. Bel: bastaarden e.k.: 1. W. Goedemans: bastaarden o.k.: 1 W. Olijerhoek; klein tropisch e.k.: 1 en 2 L. van Beelen; klein tropisch o.k.: 1 J. Pe- schier, 2 T. v. d. Slot, 3 J. Peschier: groot tropisch o.k.: 1 A. v. d. Akker, 2 G Roo- sen, 3 L. van Beelen: kleine parkieten e.k.: 1 A. van den Akker, 2 en 3 idem; kleine parkieten o.k.: 1 en 2 A. van den Akker, 3 J. Droog jr, NOORDWIJK Woensdagavond. 24 november om half acht wordt in de Herv.-Geref. Evangelisatie (gebouw VG LO-school, Schooolstraat 2) een dank stond voor gewas en arbeid gehouden. In deze dienst zal voorgaan ds. A. Vlietstra, Herv. predikant te Waarder. Bier blijft verbeurd verklaard OEGSTGEEST De Haagse recht- bank heeft het vonnis bevestigd van de kantonrechter te Leiden, waarbij de concierge van een verenigingsge bouw zijn voorraad bier ter waarde van 400 verbeurd verklaard zag. De man had geen vergunning: naar hij meedeelde is inmiddels verlof aange vraagd. De officier van justitie meen de dat verdachte zelf het risico had genomen en vroeg bevestiging van het vonnis. Sinterklaas in Voorhout VOORHOUT Zoals op vele plaatsen in Nederland is Sint Nicolaas ook in Voorhout niet gekomen wegens de slechte weersomstandigheden. Maar komen doet hij! Dat moet echter nog afgesproken worden, Sint zal tijdens zijn rondgang ook een bezoek brengen aan hét gemeentehuis. De loco-burgemeester, wethouder A. W. dc Groot, zal hem ontvangen. De ver lichting aan de winkelpanden zal niet branden van heden af maar de laatste week voor 6 december. VOORHOUT Bij de Bisschoppelijke Nijverheidsschool hingen de vlaggen uit. Broeder Lucas van der Voorn vierde zijn gouden kloosterfeest. Een oomzegger bood een cadeau aan. Na een feestelijk diner was er een toneeluitvoering: ..Eigen haard is wel wat ruzie waard" Bouwactiviteit dit jaar gestegen DEN HAAG In de eerste negen maanden van dit jaar werd voor 3.8 miljard gulden geproduceerd tegen 3.4 miljard gulden in de overeenkomstige periode van 1964. Dit blijkt uit gegevens van het Centraal Bureau voor de Statis tiek. De 73-jarige L. Sahm uit Rotterdam is gistermiddag in Rotterdam om het leven gekomen, toen hy op de fiets door een vrachtwagen werd aangereden. DEN HAAG „Negentwintig gra den beneden nul betekent fijn weer. Als de temperatuur 's zomers zover zakt komt dat doordat er geen wind is en dan is het aan de Zuidpool een fijna dag. Natuurlijk moet je by zulke temperaturen toch niet met blote handen een pannetje pakken, want dan vries je er onmiddellijk Zo vertelt de 27-jarige geodetisch ingenieur (vorige week afgestudeerd) J. A J. van der Saikn over zijn ver leden jaar als lid van de Belgisch-Ne- derladse Zuidpoolexpeditie opgedane ervaringen. Hij is weer van de partij wanneer volgende maand een tweede expeditie van dezelfde combinatie Eerste lijst C ALTEX LEIDEN 1 ii 'Mhui;c;ii Dlcmcrdljk Ifl Daphnts^20 v I EUSHOUT *19 v IVCXJRKUST 2 i 2? Georgetown Onoba 23 Bonny v STEE* KERK \msielmolen 2 BcmvekomJl I BengKa?ls~MZBasrah Brittenburgh i9 v I] n Middlcsbro OALOJUS 22 NNO olendrecht 22 Colon PPTERSTTM 23 Hamlltor I.fTl£YKERK 22 v Sail oranjepolder 22 HarHngen PERGO 23 ZO Sunderland Pr Willem IV 22 No Kp Rat SeineUoyd 22~N A^eSindrie Stad Kam|»-n^X Cherbou urauugzx naar het Zuidpoolgebied vertrekt. Gisteren heeft professor dr. W. Blee- ker. voorzitter van het antarctisch on derzoek de groep aan de pers voorge steld. De 26-jarige P. M. Buis, die ook de tweede maal de reis maakt, zei: Ondanks de soms niet plezierige kanten het werk (eens per veertien dagen gebrekkig radiocontact met huis, geen post, geen kranten. Wel is er een bibliotheek met 2000 boeken: een hoog tepunt van de vrijetijdsbesteding: het tot bloei brengen van een bloem, ga ik met opgewektheid in december weer naar de Zuidpool". De winterexpeditie telt 17 leden. De leider is de Belg v. Autemboer, die reeds twee maal op de pool heeft overwinterd. De Nederlandse deelnemers zijn ir. A. J. Meerburg (26), hoofd van de meteo rologische ploeg, C. Kraan (27) student wis- en natuurkunde, de elektro technicus C. Stelling (22), C. W. van Vliet (43) medewerker van het KNMI en J. E. ten Bosch (23) machinist. Aan de zomerexpeditie nemen deel de heren P. M. Buis (26) toekomstig me dewerker van het KNMI, ir. J. A. vd Salm (27) en de heer vd Laan, verbon den aan de afdeling ruimte-onderzoek de Utrechtse universiteit en ltn. ter I E. A. van Grondelle (37), beroeps officier bij de Kon. Marine. Programma De expeditieleden hebben een uitvoe rig programma op de Boudewijnbasis: worden meteorologische gegevens verzameld, ozonmetingen verricht, de luchtelektriciteit onderzocht en een on derzoek ingesteld naar de ionosfeer. De expeditie vertrekt 8 december met het Deense schip Maggadan uit Antwer pen met aan boord de heren Buis, Van der Salm en A. van Grondelle. In Kaap stad voegen zich de heren Meerburg, Kraan, Stelling, Van Vliet en Ten Bosch bij hen. De expeditie kost bij elkaar anderhalf min gulden, waarvan Nederland zes ton bijdraagt. Ze vormt de Belgisch-Neder landse bijdrage tot het onderzoek van het continent rond de Zuidpool, welk onderzoek verricht wordt vanuit 3" dat continent gevestigde bases namelijk van de Britten. Amerikanen, Russen, Japanners, Zuidafrikanen, Argentijnen, Chilenen, Fransen en Australiërs Geldboete voor het plakken van anti-Claus-leuzen AMSTERDAM Honderd gulden boe. te en een voorwaardelijke gevangenisstraf van zes dagen met een proeftijd van twee jaar was de straf, die de hoofdstedelijke kantonrechter heeft opgelegd aan vier personen, die pamfletten met anti- Clausleuzen op openbare gebouwen had den geplakt. Het waren de 19-jarige B. S., de 25-jarige L. J.. de 36-jarige G. C. B. en de 19-jarige J. P. Deze laatste werd omdat hij de overtreding tweemaal had gedaan tot tweemaal dezelfde 6traf veroordeeld Geen van hen was op de rechtszitting aanwezig. Na borrel niet in maar tussen de trein gestapt HADST Twee Ilclmonders, die in Horst (Lb.) te diep in het glaasje hadden gekeken, hebben de trein HorstEind hoven, die gisteravond om negen minu ten over zeven moest vertrekken, zes minuten lang opgehouden. Net voor het vertrek van de trein kwamen de beschonken Helmonders het perron oprennen, namen een duik op de trein, maar belandden in plaats van in de trein tussen de lokomotief en het eerste treinstel. De conducteur weigerde hen in de trein toe te laten, waarna de belde mannen besloten op hun plaats tussen de rails te blijven zitten. De politie moest erbij komen om hen weg te halen. IJMUIDEN Bij een aanvaring op het Noordzeekanaal tussen de Neder landse kustvaarder IJstroom van de H.S M. uit Amsterdam en het met zand geladen binnenschip Noordhol land zijn zondagavond de 25-jarige B. van der Haar. schipper van de Noord - holland, en zijn vrouw om het leven gekomen. RVD: prins Bomhard bemiddelde niet DEN HAAG Ten stelligste ont kent de regerings voorlichtingsdienst als zou prins Bernhard een bemid delende rol hebben gespeeld tussen prins Juan Carlos, de Spaanse troonpretendent met de meeste kan sen en zijn schoonzoon, prins Charles Hugues, als gevolg waarvan laatst genoemde zou hebben besloten geen rechten meer te laten gelden op de Spaanse troon. Volgens geruchten zou Prins Bernhard, na zich overtuigd te hebben van de ze kerheid dat Juan Carlos, een goed vriend van hem, de Spaanse troon eerlang zal bestijgen de officiële bekendmaking zou volgend jaar zijn te wachten er bij zijn schoonzoon op hebben aangedrongen zijn strijd voor de troon op te geven en zich in het politieke voor hem veel rusti ger Frankrijk te vestigen. In deze berichten wist men zelfs ook nog de ontmoetingsplaats te noemen waar de gesprekken tussen prins Carlos, prins Bernhard en prins Charles Hugues zou den hebben plaatsgehad: het landgoed Nombela van een vriend van prins Bernhard uit Zwitserland, dat in de Spaanse provincie Toledo ligt. Het opmerkelijke bij dit alles zou zijn dat prins Bernhard zich welbewust met de Spaanse troonopvolging zou hebben bezig gehouden. Zelfs zou de mogelijk heid niet zijn uitgesloten dat een en an der op verzoek van Spaanse officiële kringen zou zijn gebeurd. Hiertegenover staat echter de stellige ontkenning uit Den Haag van al deze be richten. Tweekamp Tal-Spasski TIFLIS De negende partij in de finale vam het kandidatentoernooi tussen de Russische grootmeester Tal en Spassiki is gisteren in Tiflis afge broken. De stand is dus nog steeds -4. Kroon weigert zendvergunning aan dagbladen DEN HAAG Drie grote dagblad ondernemingen die een zendvergurp- ning hadden aangevraagd voor een lo kale radio- en t.v.-zender resp. in Amsterdam, Den Haag en Rotterdam, is deze vergunning geweigerd. De weigering geschiedde door de Kroon, bij wie de drie ondernemingen in beroep waren gegaan, nadat hun aanvragen in augustus vorig jaar door de ministers waren geweigerd omdat men niet «rilde vooruitlopen op een nieuwe regeling van het omroepbe stel. Minister Smallenbroek: V erkiezingsdatum blijft gehandhaafd DEN HAAG Minister Smallen broek acht het niet noodzakelijk de datum van de gemeenteraadsverkie zingen te verschuiven omdat op dease d)ag de provinciale staten vergaderen. Er büjft voor hen voldoende gelegen heid over om te stemmen. De minis ter antwoordt dit aan het Kamerlid Sc hoemaker. HEERLEN Mr. F. M. J. Jansen gaat om gezondheidsredenen heen als hoofd directeur van de Staatsmijnen. Zyn op volger is drs. W. A. J. Bogers, thans direc teur. Da's hele andere kaas Da's een sneetje Da's een boterham met een plak jonge plus een plak oude kaas

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 7