Dinsdag beslissing over plan tot wijziging van de Leidse grenzen Weekagenda Langdurig debat in Tweede Kamer BEZORGERS Hebt u een rijbewijs? Dan hebben wij voor u •dicht bij huis* een goede baan! Timdelerclub speelde nogal zwakke Miranda Nieuw zusterhuis en een ruime verpleegafdeling NIEUWE LEIDSE COURANT WOENSDAG 3 NOVEMBER 1965 Woensdag Consistorie Lutherse kerk, Hooglandse Kerkgracht 28: van 10 tot 10 uur bazaar. Pieterskerk, 7.15 u.: avondgebed. Rapenburg 10: bazaar Ver. vrijz. Hervormden. Café Aniba, 8 uur: afd. Leiden Ned. Bond oud-strijders en dragers Mobili- satiekruis, schietwedstrijd. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 u.: Pools Pantomime-theater. Den Haag: Diligentia, 8 u.: recital Jean Sanders, Amer. mezzosopraan. Donderdag Breestraat 85, 8 uur: filmavond Bührmann's Papiergroothandel N.V. Gehoorzaal, 7.30 uur: huldigingsavond N.Z.H.V.M. Aid. Leiden Ned. Chr. Reisver., 7. u.: bezoek aan sterrewacht Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 u.: Haagsche Comedie met: „Er een moord gepleegd". Scheveningen: Kurzaal. 8.15 u.: Kon. zangver. Excelsior met Res.-Orkest solisten. Vrijdag Remonstr. kerk, Hoogl. Kerkgr. 34, 8 u.: Week Intern. Samenwerking, drs. Chr. van Wijngaarden over „Wegen naar vrede, vrede in de wereld". Rapenburg 10, 7.30 uur: jongerensoc. *t Venster, dansavond. Zaal Koningskerk (Noord), 7.30 tot 10 u.: ruilbeurs verzamelaars. Kleine zaal Gehoorzaal, 2.30 uur: Ver. Huisvrouwen, voorlichting Produktschap Groente en Fruit. Schuttersveld, 10-12, 1.30-6 en 7-10 u.: tentoonstelling Batavus-karavaan. Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 u.: Haagsche Comedie met „Cactus- bloem". Scheveningen: Op Gouden Wieken, 8.15 u.: declamatie Ton Lutz, met Bram Boelee aan de vleugel. Scheveningen: Kurzaal, 8 u.: jazz concert Art Blakey. Zaterdag Breestraat 85, 2 uur: a.r. kamercentrale Leiden, drs. A. J. v. d. Meer te Voorhout, secr. Verbond Prot.-chr. Werkgevers, over „Ontwikkelingshulp en bedrijfsle- Gehoorzaal, 2.30 uur: L.J.A.-voorstel- ling Scapino-ballet. Antonius-clubhuis, 7.30 uur: feest avond NEKOBU. Herv. jeugdgebouw, Hoogl. Kerkgr. 44, 8 u.: jongerensoc., bingo-avond. Oude Vest 13, 8 u.: C.J.V. De Valk, Ver rassingen-instuif Den Haag: Kon. Schouwburg 8.15 u.: Haagsche Comedie, met „Dylan Tho- Scheveningen: Kurzaal, 8.15 u.: Con certgebouworkest. Welke apotheek? Apotheek Herdingh en Blanken, Hoge- woerd 171, tel. 20502. De zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van de apotheek LEIDER DORP wordt waargenomen door apo theek Herdingh en Blanken. DEN HAAG Langdurig heeft de Tweede Kamer gisteravond gespro ken over het wetsvoorstel tot wijziging der Leidse grenzen, op welk voor stel, zoals we gisteren al schreven, drie amendementen waren ingediend. Met een onbevredigd gevoel gingen de vele belangstellenden, onder wie burgemeesters en wethouders uit Leiden en omliggende gemeenten, ten slotte huiswaarts: pas aanstaande dinsdagmiddag om 1 uur zal worden ge stemd over de amendementen en een tweetal moties van de lieer Scheps. Het gisteravond gehouden debat duurde van voor negenen tot over twaalven. Vele sprekers gingen uit voerig in op de ingediende amende menten, die bij eventuele aanneming ervan, het wetsvoorstel aanzienlijk beknotten in die zin, dat Leiden dan niet krijg!Noord-Hofland (thans ge meente Voorschoten en bestemd voor woningbouw), een deel van de ge meente Oegstgeest tussen Vliet en rijksweg 4A, bestemd voor recreatie. Tuinderijen' Zowel Kamerleden als staatssecre taris kwamen ook in tweede instantie aan het woord, waarbij het ons opviel, dat staatssecretaris drs. Westerhout in zijn verdediging van het wetsvoorstel niet steeds in details terzake goed ge ïnformeerd bleek te zijn. Zó was hij kennelijk niet op de hoogte van de brief, die B. en W. van Leiden giste ren de Kamerleden, hem en de minis ter hadden doen toekomen. Met name bleek dit uit wat de staatssecretaris naar voren bracht over het bebouwingsplan Noord-Hofland. Dit door de gemeente Voorschoten ai goedgekeurde plan wil de gemeente Leiden blijkens genoemde brief name lijk ongewijzigd overnemen. De staats secretaris ging er echter van uit, dat Leiden hier eenvoudiger woningen wil neerzetten dan Voorschoten. Voorts sprak hij van „tuinderijen" onder de gemeente Zoeterwoude ter wijl hij doelde op de drie volkstuin complexen in de Oostvlietpolder. Bajonet-punt Films Camera (2.30, 7 en 9.15 uur): Adieu Charley (14 jaar). Lido (2.30, 7 en 9.15 uur): Operation Crossbow (14 jaar). Luxor (2.30 en 8 uur): Zorba de Griek (18 jaar). Rex (2.30, 7.15 en 9.15 uur): Slavinnen der liefde (14 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Het hu welijksbed (18 jaar). Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur): Fanto- mas (14 jaar). Films van donderdag af Camera (2.30, 7 en 9.15 uur): De lady killer (14). Lido (2.30. 7 en 9.15 uur): Operation Crossbow (14). Luxor (2.30 en 8 uur): Zorba, de Griek (18). Rex (2.30, 7.15 en 9.15 uur): FX-18 op spionnenjacht (18). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Het huwe lijksbed (18). Trianon (2.30. 7 en 9.15 uur): Inspecteur Clouseau slaat weer toe (14). Tentoonstellingen De Ruif, Janvossensteeg 59; aquarellen en tekeningen van Mies Deinuxn (hele maand november, dagelijks open van 10- 20 uur, zat en zondag alleen van 20—24 WASSENAAR: kunstzaal Heuff, Hof- laan 7: eretentoonstelling werken Betsy Westendorp-Osieck (tot en met 2 dec., dag. van 10-17 u., bovendien vrijdag avond van 8-10 uur, zondag niet). Bedankt voor Warmond WARMOND Ds. D. Dubbelman, hervormd predikant te Lijnden (Noordh.). heeft bedankt voor het be roep naar Warmond. Voordat de staatssecretaris aan het woord kwam, spraken achtereenvol gens drs. J. M. Aarden (KVP), de heer J. H. Scheps (PvdA), dr. K. van Dijk (VVD), de heer P. Bode (CHU) en de heer P C. Elfferich (ARP). De heer Aarden zei onder meer, dat zijns inziens Oegstgeest bij aanvaar ding van het wetsvoorstel op de lange duur niet als zelfstandige gemeente is te handhaven. Ook had hij ernstige bezwaren tegen het recreatiegebied Zoeterwoude". De heer Van Dijk had er zich over verbaasd, dat in de toelichting op het wetsvoorstel Voorschoten (dat even als Leiderdorp is bestemd als opvang van de Haagse „overloop") wel wordt geamputeerd en Leiderdorp niet. En als Leiden weer is volgebouwd, wat dan? vroeg hij. De heer Scheps keerde zich vooral om praktische redenen (tijdverlies) tegen de ingediende amendementen. Noord-Hofland noemde hij de op het hart van Leiden gerichte punt van Leidse klaverjascompetitie LEIDEN In de klaverjascompetitie 1965—1966 van de Federatie van Leidse Klaverjasverenigingen is de eerste reeks wedstrijden achter de rug. De uitslagen: Eerste klas: AWS I—Zuiderkwartier I 163—171, SLF I—1 Azen I 181—154, T en D IGroenoord I 171157, 4 Azen I Groenoord I 154181, MDS IPvH I 179 142, Zuiderkwartier IZaalberg I 150 177, AWS I—Zaalberg I 132181%, Groenoord ISportief I 162%168%, T en D I—Zaalberg I 174%—174%, SLF I— PvH I 159—168, PvH I—Sportief I 158— 171. MDS I—Zuiderkwartier I 176158, 4 Azen ISportief I 167%171%, PvH I Groenoord I 168157, MDS IZaalberg I 167—160. AWS I—SLF I 150—176. Tweede klas: Sportief 2Sportief 3 173—150, MDS 2—Groenoord 2 162—151, T en D 3Sportief 2 188155, Sportief 3 T en D 2 157—180, MDS 2—Zuiderkwar tier 2 166%158%, 4 Azen 2Groen oord 2 160%—177%, Sportief 2— T en D 2 150%—173%, T en D 3—Sportief 3 148— 183, MDS 2—4 Azen 2 174%—155%, SLF 2 Groenoord 2 165168. Voor spoedige indiensttreding vragen wij Scholieren boven 15 jaar kunnen zich aanmelden kantoor Steenstraat 37. een bajonet de tekening inspireerde hem tot deze uitspraak. Was het plan Wilsveen geaccepteerd, dan zat nu niet met de problemen var. Haagse overloop, zo constateerde hij Moties Ten slotte kwam de heer Scheps met een tweetal moties luidend: 1. „De Kamer, van oordeel dat het gebied, beslaande de gemeente Kat wijk, Noordwyk. Oegstgeest, Rijnsburg en Valkenburg, voor wat betreft zyn gemeentelijke inde ling en de loop van deze gemeentelijke grenzen, voornamelijk voor hetgeen betreft het al of niet voortbestaan van de gemeenten Rijnsburg en Valken burg, nader dient te worden bezien. Nodigt de regering uit voorstellen bij de Kamer aanhangig te maken die ZOEKT C Eti\ SCHOORSTEEN- KLOK, WANDKLOK of WEKKER v. d. WATER beeft het. De beste merken. JUNGHANS. K1ENZLE HAARLEMMERSTRAAT 181 Altijd voordelig Maandag de gehele dag gesloten Gouden echtpaar in de Driftstraat LEIDEN Donderdag gaan de gou den bruidsdagen in voor de heer H. van der Velden en mevrouw M. J. van der Velden-van der Linden, wonend Driftstraat 6, die op woensdag 17 no vember hun vijftigjarig huwelijks feest hopen te vieren. De heer Van der Velden (81) ls een rasechte Leidenaar. Hij werkte dertig jaar bij de voormalige ijzerhandel Vroom in de Morsstraat. Mevrouw Van der Vel den (79) is ook in Leiden geboren en ge togen, zoals men dat pleegt te noemen. Uit het huwelijk werden vier kinde- :n geboren, van wie er twee zijn over leden één als gevolg van een auto-on- geluik. Er zijn thans 11 kleinkinderen. Het feest zal in de familiekring wor den gevierd ten huize van het edhtpaar. Een bijzonderheid is, dat de gouden bruidegom al op zijn twaalfde jaar in dit huis kwam te wonen zodat hij nu al 69 jaar op hetzelfde adres woont. Hij is een groot dierenliefheboer en heeft al tijd kippen en vogels gehouden. Beide echtelieden mogen zich in een redelijk goede gezondheid verheugen en dagelijks gaan ze nog samen de stad in. Ook missen ze zondags geen van de twee kerkdiensten in de Gereformeerde Pe- trakerk. Kerstgroet op plaat voor militairen LEIDEN, Maandag 15 november an negen tot half elf bestaat in het jeugdhuis. Breestraat 19. gelegenheid een kerstgroetengrammofoonplaatje te laten maken voor familieleden van militairen, die tijdens de kerstdagen in Suriname, de Antillen of aan boord van de aldaar gestationeerde schepen verblijven. De grammofoonplaatjes worden op eerste of tweede kerstdag aan de betrokkenen uitgereikt Familieleden die zo'n groet wensen over te brengen, kunnen zich op het genoemde tijdstip bij het jeugdhuis vervoegen, na eventueel eerst telefo nisch contact te hebben opgenomen de „studio" (01710-30983). Gespannen hebben gisteravond de wethouders Sannes, Van Hoek, Piena en Harms en in de Tweede Kamer het debat over de grenswijziging gevolgd. een zodanige herindeling tot stand brengen, dat het gebied organisch past in de Leidse agglomeratie". 2. De Kamer, vam, oordeel, dat de nood aan grond van de gemeente Leiden niet afdoend zal worden voor zien door het aanvaarden van het onderhavige wetsontwerp, voorts van oordeel, dat de harmonische ontwikkeling van het gebied Leiden in het algemeen en van de gemeen te Leiden in het bijzonder slechts U verwezenlijken valt door het over dragen van grond, thans behorend tot de gemeente Leiderdorp, aan de gemeente Leiden, nodigt de regering uit nadere zodanige voorstellen bij de Kamer in te dienen, dat de orga nische ontwikkeling van het gebied Leiden en de opbouw van de ge meente Leiden redelijkerwijze ver zekerd zullen zijn". Leiderdorp De heer Bode vond, dat Oegstgeest te veel grond moet afstaan vijftig procent van de huidige oppervlakte, had hy uitgerekend. De heer P. Voogd van de Boeren partij deed ook nog zyn zegje en de heer Elfferich ten slotte hield een plei dooi voor de amendementen. In zijn antwoord zei staatssecretaris Westerhout onder meer, dat het wets ontwerp een lange looptijd heeft ge had en dat het nogal wat veranderin gen onderging. Zo hebben G.S. een tydlang op het standpunt gestaan, dat Leiderdorp bij Leiden moest worden gevoegd. Dit zou echter te veel tijd verlies hebben gegeven. Ruimtenood Uitgangspunt van liet wetsvoorstel een duidelijke en acute ruimtenood binnen de huidige Leidse grenzen- Leiden heeft grond nodig om de eigen bevolkingsgroei op te vangen, om de universitaire bouw voortgang te laten vinden, om de stad te saneren en bo vendien heeft Leiden volgens de staastsecretaris meer dan enige andere stad in de Randstad behoefte aan ruimte voor recreatie en groenvoor ziening. Met tal van argumenten bestreed drs. Westerhout vervolgens de drie amendementen, die wat willen afdin gen op het wetsvoorstel. Zo merkte hij onder meer op, dat Oegstgeest volgens het voorstel nog altijd 13.000 inwoners overhoudt, en dat deze gemeente kan groeien tot 20.000, terwijl Voorschoten 14.000 inwoners overhoudt en ook kan groeien tot 20.000. Ook had de staatssecretaris ernstige bezwaren tegen het amendement „Zoe terwoude" Het gaat hier om ruimte, die Leiden ten enenmale ontbeert voor actieve en passieve recreatie (sport velden en volkstuinen e-d.), terwijl hier ook de plaats is voor een begraaf- Zoals in de aanhef werd geschreven, valt dinsdag de beslissing. Leidse bruid speelt de eerste viool LEIDEN Gisteren is in het stadhuis het huwelijk voltrokken tussen een zuster van de Leidse uni versiteitsarts D. Roodenbuvg Ver- maat en een neef vam. drs. Neder- horstfractievoorzitter van de Partij van de Arbeid. Na de plechtigheid in het stadhuis gingen de 24-jarige bruid Yaat Roo-* denburg Ver maat en bruidegom H. J. Nederhorst naar de Groene- of Willibrordkerk te Oegstgeest, waar remonstrants predikant J. T. Mac kenzie het huwelijk inzegende. De bruid is de jongste violiste van het Residentie-Orkest. Ook nu ze is getrouwd, blijft ze in dit orkest de eerste viool spelen. De bruidegom is een zoon van de bouwer van de Rotterdamse metro. Hij studeert voor dierenarts te Utrecht. Jongen bewusteloos door aceton LEIDEN Gisteravond om onge veer negen uur is de 17-jarige C. Brand uit Den Haag tijdens werk zaamheden in het laboratorium van het Rijnlands Metaalbeschermingsbe- drijf aan de Vijfmeilaan bewusteloos garaakt doordat hij het ontsmettings middel aceton in ogen en ademhalings organen kreeg. Hy is voor onderzoek en behandeling naar het diaconessen- huis gebracht. Verkoopdagen in Rehoboth LEIDEN In Rehoboth. Rapengurg 10, werden gistermiddag de twee ver koopdagen van de Ver. van vrijz. Her vormden Leiden-Oegstgeest geopend. De dagen zyn voorbereid door de ac tieve handwerkclub die telkenjare in november voor het forum der vereni ging treedt tot versterking van de kas. Vanavond is de bazaar open van half acht tot elf uur. De gehele Gemeente, ondergebracht in deze vereniging, wordt op de sluilingsavond verwacht. ACADEMISCHE EXAMENS LEIDEN, 2 november Doet. ex natuurkunde: de heren J J W Borleffs (Oegstgeest), J Siegenbeek van Heukelom Lelden, A Feberwee (Leiden); doet ex. Jterrekunde: de heer A V M Hulsbosch (Lelden): doet. ex. scheikunde: mej. M w Oosterhoff (Lelden), de reer P J Bakker (Oegstgeest): doet. ex. aardkunde: de heer A A Gerrits (Leiden); doet. ex. biologie: de heren A W van Weers (Alkmaar), A L ns (Leiden); kand. e.x A wis- en na- cunde: de heer A Dljkschoorn (Rotter dam); Idem A' de heren E A P Diesner (Lel den), H R C Tromp (Alphen aan de Rijn), riet werk van een buschauf feur heeft vele aantrekkelijke kanten. Wij zullen u gaarne in lichten over onze opleidings mogelijkheden, overonzeloon- en arbeidsvoorwaarden (waar onder vijfdaagse werkweek, twee weken vakantie, vrij ver voer en uitstekende sociale voorzieningen). Standplaatsen: LEIDEN, VOORBURG en HAARLEM. Minimum leeftijd: 21 jaar. Loopt u eens binnen op onza wekelijkse contactavonden DEN HAAG: Elke dinsdag en vrijdagavond in café-res taurant „Paviljoen", Rijswijk- seplein 39. LEIDEN: Elke donderdag avond in het N.Z.H.-haltekan- toor, Stationsplein. Telkens van half acht tot half negen. Of vul onderstaande coupon in: Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij N.V. Leidsevaart 396 Haarlem Tel. (02500) 18460 KIES EEN BOEIENDE BAAN BIJ EEN STERK BEDRIJF. KIES DE LEIDEN Alles bij elkaar genomen was het een opwindende visvakan tie van dokter Paul Marten. Op jacht naar vis, komt hij in een grot terecht, waar hij kennis maakt met een zeemeermin, die zo graag mee naar Londen wil. Ook onder de zeespiegel geldt blijkbaar ,Jrtoeders wil is wet" en due besluit hij zijn redster mee te nemen naar huis. Dat gaat natuurlijk zo maar niet. Hij stuurt dus bericht naar huis, dat hij een patiënt meebrengt, die niet kam. lopen. Noch Clara, de vrouw van de dok ter, noch haar vriendin Isabel, die zich gaat verloven met de kunstschilder Nigel, noch de gedienstige Betty, die haar hart kwyt wil aan Charles de huisknecht, zijn erg gelukkig met de zeer lieftallige en ten opzichte van de mannen zeer vrijpostige gast. Het geeft allemaal veel strubbelingen e perikelen, veel geween en hoofdpijn. Doch ook dit geheim kan niet ver borgen blyven in een wereld waarin persfotografen speuren naar nieuws. Daar ziet één van deze lieden op een dag een invalide schone een geweldige hoeveelheid mosselen verorberen. Hy schiet zijn plaatje en zo komt de zaak aan het rollen Tranen kunnen ge droogd worden, de hoofdpijnen ver dwijnen en verbroken verlovingen worden hersteld. Dat alles vertelt ons Peter Black- more in een blijspel, dat gisteravond door de Timdelerclub, onder regie van Wim Ouwerkerk werd opgevoerd, tot grote voldoening van de goed bezette schouwburg. Het stuk is niet zo sterk. Had de schrijver het nu maar naar een spannend moment tegen het eind van het derde bedrijf gevoerd, om dan de oplossing te geven, dan had het zeer aan kracht gewonnen. Nn wordt het geheim al in het eerste bedrijf ver klapt. Wat we overhouden zijn soms leuke, maar vaak ook saaie dialogen. Om de opvoering sprankelend te ma ken, moet eerst de tekst overwonnen zijn. Het werd gisteravond wat gerekt, ook al doordat de mise-en-scène niet al te vlot was. Bij rusthuis Groenhoven LEIDEN, Het rusthuis Groenho ven aan de Witte Rozenstraat is ver rijkt met een 27 bedden tellende ver pleegafdeling, waarvan de inrichting mogelijk is geworden door de bouw van een zusterhuis. Zusterhuis en ver pleegafdeling zijn feestelijk in gebruik genomen, waarbij vice-voorzitter J. Boelee zijn tevredenheid uitsprak over het bereikte resultaat. De verpleegafdeling is voorzien van een recreatiezaal en bovendien kon Verdere sprekers waren ds. E. Ha verkamp namens de gereformeerde kerkeraad. de heer A. de Koning, voor zitter van de diaconie, besturend zus ter mejuffrouw C. van der Sluys, de heer Van Zwieten, vertegenwoordi gende de commissie van beheer, dok ter J. H. Pleiter, en de heer Van Dijk, die de gevoelens van de bewoners van het rusthuis vertolkte. Sommige spre kers onderstreepten hun woorden met de aanbieding van geschenken. De dames deden het over het ge heel genomen beter dan de heren. Wil den Heeten, Riet Krispijn-de Wolf en Agnes Ouwerkerk waren goed in hun uitbeelding en wisten hun tekst ook behoorlijk te spelen, wat we wel mis ten bij de dokter. Nico van Leeuwen zette de van hem bekende „droge" knecht op de planken. Met zijn mimiek weet hij heel veel te bereiken. Joop Segaar was na de pauze beter als Ni- gel dan daarvoor. Veel lof nog voor Bep v. d. Wtf»- gaard-de Vries, die de rol van Miran da met de juiste variatie en intonatie speelde. Voor de dames waren er veel bloe roen. A. C. Bouwman Over sociale taak van de Kerk LEIDEN De problemen die zich tn het contact tussen Kerk en maatschap pelijk werk voordoen, waren het onder werp van een Inleiding, die mej. J. H. Kapteijn, maatschappelijk werkster van de hervormde Diaconie in Leiden, gis teravond voor leden van de Leidse Christelijke Besturen Bond hield. „Doet de Kerk eigenlijk wel genoeg?" zo vroeg mej. Kapteijn zich af, danrbq herinnerend aan de toenemende onker kelijkheid. Mej. Kapteijn belichtte onder het motto «De sociale taak van de Kerk" de verhouding tussen Kerk en maat schappelijk werk en zij gaf een beknopt historisch overzicht van de ontwikke ling van de hulpverlening aan de nood lijdende medemens. Zij merkte op, dat in de 20ste eeuw sociale bewogenheid alléén niet meer toereikend was. Toen werd ook de factor „kennis" onorrtberlijk bij het hel de medemens Er ontstond het beroep: maatschappelijk werk- Zij zag een fundamenteel verschil bus- en de taak van de maatschappelijk werkster en de taak van de hervormde diaconie. ,JDe diaconale verantwoorde lijkheid houdt in mee te leven met de noden van de wereld", zo besloot mej. Kapteijn haaT inleiding, die de leden de CBB voldoende stof tot discussie De vergadering stond onder leiding an voorzitter J. G. Lamers. Een van de leden suggereerde bij de bespreking het komende winterprogramma meer aandacht te besteden aan het interesse- de jeugd voor de christelijke vakbeweging, bijvoorbeeld door het or ganiseren van evenementen, waarbij de jeugd ,^met de handen" bezig is. Vandaag bazaar voor Luthers orgelfonds LEIDEN Vanmorgen om tien uur werd in de bijzaal van de Lutherse kerk aan de Hooglandse Kerkgracht een een daagse bazaar geopend, die men ook van avond. tussen 7 en 10 uur, nog kan be zoeken. Het spreekt vanzelf, dat de op brengst wordt gestort in de pot van het orgelfonds. Het gerestaureerde orgel is vrijdagavond wel in gebruik genomen, maar het is bepaald nog niet schuldvrij. En daarom hopen de inelkaarzetters van deze bazaar, dat de tafels vanavond om 10 uur alle kaal zullen zijn. Koster Seugling vertelde ons vanmor gen door de telefoon, dat er weer heel wat is. Handwerken, poppen, gebak, speel goed en nog veel meer. Men ga er eens kijken, zijn voordeel zoeken en dit goede doel steunen!

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 3