Orgel Lutherse kerk is weer origineel Weekagenda Koster Seugling „verzilverd' Militairen bij Der Zigeunerbaron Leiden-Noord was een ideaal speelterrein Al sinds vele jaren is Aspirin overal ter wereld de meest gebruikte pijnstiller. Waarom denkt u? ASPIRIN ff) BAYER BEZORGERS Hebt u een rijbewijs? Dan hebben wij voor u •dicht bij huis* een goede baan! Medaille voor meer dan 200 BB -ers WOENSDAG 27 OKTOBER 196S Woensdag Steenschuur 6, 8 u.: postzegelverzame- Camera, Hogewoerd, 7 en 9.15 uur: „Cartouche" voor K en O. Boshuis (achter Hoflaan 74), 7,30 uur: jociëteit Herv. wijkgem. Boshuizerwijk. Pieterskerk, 7.15 uur: avondgebed Alphen Avifauna, 8.15 uur. operette concert St. Bonifacius. KATWIJK AAN DEN RIJN Her- yormde kerk, 8 uur: bijeenkomst stichting „In de Rechte Straat'm ds. Hegger en Enrique Garcia Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 Ned. Danstheater. Den Haag: Diligentia, 8 uur: vocale kamermuziek, sopraan, bariton en piano. Scheveningen: Kurzaal, 8.15 uur: Res- Orkest, met sopraan. Donderdag Luxor, 7.30 uur: film, Zorba de Griek, na afloop Griekse dansen in Turk. Stadhuis, 8 u.: jeugdparlement CHU- nota over toerisme in Leiden. Schelpenkade 6, 8 uur: afd. Leiden Natuurhist. Ver., helmkruidfamilie. Gehoorzaal, 8 uur: uitvoering Con Petrakerk (Noord), 8 uur: ingebruik neming kerkorgel. Oude Singel 236, 8 uur: iedenverg. Door Eendracht Verbonden. Vredeskerk (Burggravenlaan), 7.30 uur: bijeenkomst t.g.v. 40-jarig ambts jubileum en aanstaand afscheid van ds D J. Vossers. Wijkgebouw De Goede Herder, Oude Vest 13, 8 uur: gesprekskring De Scha kel, ds. P. Holst te 's Gravenhage over ..Hoe kom ik tot de zekerheids des ge- Leiderdorp: De Munnik (Plantage). 8.15 uur: K. en O. herfst-sterrenhemel (dr W. J. Claas). Den Haag: Diligentia, 8.15 uur: Zuidh. Orkest, met altviool. Scheveningen: Kurzaal, 815 Spaans Dansgezelschap. Vrijdag Grote zaal Koningskerk, 2.30 tot 7.30 uur: verkoopmiddag Gereformeerde Zen- dings Bond. Lutherse kerk, 7-30 u.: ingebruikneming gerestaureerde orgel. Den Burcht, 7.30 uur: openbare dis cussie over Vietnam (univ. debatgenoot schap Pro en Contra). Volkenkunde, Steenstraat la, 2.30 uur: Int. Samenwerking, vrouwenbijeenkomst, mevr. mr. J. M. Stoffels over „Samen met anderen". Rapenburg 10, 8 uur: tienersoc. Ven ster, pantomime. Volkenkunde, 8 uur: Int. Samenwer king, jongerenbijeenkomst. Oegslgeest: Ontsp. zaal Endegeest, 5.306.30 uur: receptie t.g.v. 10-jarig bestaan pers.ver. Pieca. Den Haag: Kon. Schouwburg 8.15 uui Haagsche Comedie met „Cactusbloem' Den Haag: Diligentia, 8.15 uur: D Nieuwe Komedie met „Romulus de Scheveningen: Op Gouden Wiewen. 8.15 uur: Henry Blackman, bas-banton, met Hans Schouwman, piano. Zaterdag Breestraat 85, 3 tot 5 uur: receptie De Tuinstad wijk (50 jaar). Oude Vest 13, 8 uur: CJ.V. De Valk, herdenking kerkhervorming. Ver. Oud-Leiden: excursie naar Schie- Antonius-clubhuis, 8 uur: T.I.G. met „De Rivalen". Gehoorzaal, 8 uur: feestavond P. C. en L Rapenburg 73, 8 uur: Franse kring un noéte de la chanson. Léo Ferré. Herv. jeugdgeb Hoogl. Kerkgracht 44, 8 uur: jongerensoc., songfestival Rapenburg 10: sociëteitsavond Roefje Speeltuin Zuiderkwartier (Anjelier- straat), 5 u.: leggen eerste steen club- Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „De vervolging van en de moord op Jean Marat". Den Haag: Diligentia, 2.15 uur: Arena met „Dag ezels" 8.15 uur: De Nieu we Komedie met „Romulus de Grote" Scheveningen: Kurzaal. 8.15 uur: Res.- Orkest, met sopraan, bariton en Toon kunstkoor afd. Den Haag. Welke apotheek? Apotheek Kok, Rapenburg 9, 24807. Apotheek LEIDERDORP en apotheek VOORSCHOTEN zijn de gehele week open. Camera: 2.30, 7 en 9.15 uur: Een rukkelijke idiote, 14 jaar; woensdag: Cartouche li jaar. Lido: 2.30 en 3 uur: De laatste der Cheyennes, 14 jaar. Luxor: 2.30, 7 en 9.15 uur: Vom ltians expressetrein, .4 jaar, woensdag: The 7year itch, alle leeftijden. Rex: 2.30, /.15 en 9.15 uur: Baai der begeerte. 18 jaar. Studio: 2.30. en 9.15 uur: Het huwe lijksbed. 18 jaar. Trianon: 2 en 8 uur: Lord Jim, 14 Jaar. Films van donderdag af Camera (2.30, 7 en 9.15 uur): Adieu Charley (14 jaar). Lido (2.30, 7 en 9.15 uur): Operation Crossbow (14 jaar). Luxor (2.30 en 8 uur): Zorba de Griek (18 jaar). Rex (2.30, 7.15 en 9.15 uur): Slavinnen der liefde (14 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Het hu welijksbed (18 jaar). Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur): Fanto- mai (14 jaar). LEIDEN De heer G. M. Seugling, koster van de Evangelisch-Lutherse kerk. die op 1 oktober zijn 40-jarig ambtsjubileum vierde, is gisteravond onderscheiden met de eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau, in zilver. De burgemeester van Leiden, mr. G. C. van der Willigen, die hem in de consistorie van de kerk de medaille opspeldde, bracht, mede namens het stadsbestuur, als eerste zijn gelukwen sen over. „Ik ben hier nog niet zo lang", zo zei de heer Van der Willigen, „maar ik heb uit wat ik hoorde begrepen, dat men uw activiteit en toewijding aan deze kerk enorm gewaardeerd heeft. Zelf heb ik lange tijd op dorpen ge woond en daar heb ik gemerkt wat een onmisbare figuur een koster is. Na de predikant en de kerkeraad is hij een soort derde tak aan de boom". De heer Van der Willigen betrok ook mevrouw Seugling in de hulde. „Bij elk 40-jarig jubileum wordt gezegd dat de steun van de vrouw onmisbaar is, maar hier geldt dit nog meer, omdat zij niet alleen moet meeleven, maar ook meewerken. De gelukwensen voor aan zijn zeker ook voor u doeld", aldus de burgemeester. De waarnemend voorzitter van de kerkeraad, de heer J. Moeliker, bood een draagmedaille aan, waarover voor al ook de burgemeester zich verheugd toonde. Verheugd was uiteraard ook de door deze als ,,goed burger van Leiden" ge kenschetste koster. In zijn dankwoord zei hij blij te zijn dat hij gewogen was en niet te licht bevonden en dat de kerkeraad had willen schrijven dat hij zo'n goeie man was. Onder een glas wijn onthulde hij nog dat hij het bij zijn jubileum ontvangen geldbedrag zal besteden aan een bui- tetilandse reis, al hield hij het doel daarvan voorlopig nog geheim. LEIDEN In „Welzijnszorg"-ver- band werd in de Gehoorzaal door de operettegroep M.V.O. (min. van defen sie kl/klu) „Der Zigeunerbaron" van Johann Strauss opgevoerd. De zaal was bijna geheel bezet. Behalve het ge noemde gezelschap werkten „het groot operette-orkest", de balletgroep van Henny van Irsen en leden van de mu ziekvereniging „Klein maar Dapper" mee. Frans W. van der Heyden voerde de algemene leiding. We kenden geen enkele van de uit voerenden. Al spoedig echter werden we ervan overtuigd, dat alle medewer kenden voldoende geroutineerd zijn in het samenspel der krachten. Ze hadden echter de ruimte niet mee. De zaal is te lang en de geluidswerking te on gelijk. zodat men hier nauwelijks een opera- of operette-opvoering juist kan Ingezonden beoordelen. Veel van de gesproken teksten zijn een deel van het publiek zeker ontgaan. En de twee microfoons deden het geluid ook geen goed. Hier en daar steeg de vertolking boven het routine-niveau uit: Jan de Craen was een levendige, vaak impo sante varkensfokker Zsupan. Zijn stem bewoog zich gemakkelijk, klonk soe pel en sonoor. Mary Josée als Saffi, zong zeker zo klankvol en doorleefd. Loes Arkeveld was als de oude zigeu nerin overtuigend genoeg. Dit waren, wat ons betreft, Rudi Ruivenkamp als de zigeunerbaron zélf en Ottokai-, aan staande schoonzoon van de varkens koning, een stuk minder. Nol van der Heyden deed als koninklijk commis saris (Carnero) wel aardig werk, maar van deze rol is toch zieker meer te maken. Arsena. Zsupans dochter, kwam door Gerda Stevens wel tot leven, maar boeide toch matig. Van der Heydens directie was niet steeds in staat, alle componenten in evenwicht te houden. Zijn leiding was voor alles stram, maar wel vrij dyna misch. Toch slaagden de ensembles vaak goed. dank zij ook het opletten de. uitstekend zingende koor. In het orkest onderscheidden zich enkele solisten, o.a. de hobospeler. Van de balletgroep zagen we natuurlijk be wegende. toch geordende dansen. Joh. van Wolfswinkel. Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN GEBOREN: Peter An dreas, z v P J de Vette en F A B Marinus; Franoiscus Ferdinandus Ja cobus, z v P J M Jansen en H C E Reys; Gerardus, z v C Stouten en M Moenen; Simone, d v H de Ligny en M S Bink; Johannes Wilhelmus Cornells Maria, z v W N M Wij- nands en M E E Altorf; Hendricus Nicolaas Maria, z v G W J Straat hof en M A M van der Goes. GEHUWD: P J Diikdrent en E F C Blok. OVERLEDEN: C S Crama, 53 jaar, vrouw; P J Ketelaar; 4 dagen, doch ter; J P de Heiden, 64 jaar. man; P Tigchelaar, 72 jaar. man; H G Ro- zier, 74 jaar, man. De onlangs gepubliceerde fotorepor tage over Leiden-Noord vanaf de hoge pijp der Vuilverbranding riep enkele herinneringen bij mij op. Mijn jon gensjaren n.l. bracht ik in dit gedeel te van Leiden doorin de twintiger jaren en wat is er uiteraard sindsdien niet verandert! Hoe het hier dan vroeger was. Ons huis in de Frans van Mieris straat no. 13 stond toen in 1922 geheel alleen in het weiland en is thans in het midden van de later volgebouwde straat. Het poortje ernaast is nog over gebleven. Het huis had oorspronkelijk een „trapgevel", die echter werd afgebroken toen er een nieuwe ver dieping op gezet werd, gelijk aan het nieuwe huis ernaast. Toch werd de straat in 1931 slechts voor de helft volgebouwd en een groot hoeten hek van gepunte smalle planken scheidde toen de straat en ook onze lange tuin van het weiland van boer Verhoog, die in die tijd aan de Haarlemmer vaart woonde. Groenoord, het oude toen reeds wat vervallen buiten, met zijn prachtig geboomte met roeken, met zijn blanke vijvers en smalle tuinpaden, had voor ons kinderen, iets voornaams, iets ge heimzinnigs, ja zeis iets spookachtigs, wanneer je op een donkere stormach tige herfstavond erlangs liep op de slechte gas-verlichte Vaart, terwijl de wind in de boomtoppen gierde. Ja donker was die Vaart des avonds en nog goed herinner ik me de lan taarnopstekers met hun laddertjes uit die twintiger jaren. Ook was de Haar lemmervaart lange tijd slecht bestraat, was eigenlijk een grindweg vol kui len, vooral in de krommingen bij Groenoord en in de regentijd een ware modderweg'. Vrijdags, vanouds de veemarkt, kon het je overkomenbeland te raken lussen kudden koeien of schapen, die de boeren naar de markt dreven. De weg naar school op de Oude Vest was dan niet zo schoon vanwege wat die beesten lieten vallen.Voeten vegen of schoonmaken was dan extra ge boden. Hoe konden we als schooljongens ons lekker laten meerijden, hangende achteraan de boerenkarren en die ty pische houten rijtuigjes met dekzeilen der kaasboeren, met de voeten steu nend op de zwarte assen der achter wielen. Wel probeerden sommige boze boeren die lastige jongens eraf te ja gen met zweepslagen Leiden-Noord was voor ons een ideaal speelterrein: bij de spoordijk xvas het altijd voetballen of klimmen over de hoge palissaden. De Vaart was ons viswater en de weilanden een immens terrein voor velerlei bezighe den. Op de slootjes waar nu de vee markt zal komen, hebben wij al heel jong schaatsenrijden geleerd (vanuit de'kamer stapte je zo op het ijs!), maakten we met vader en moeder lange tochten „aan de stok" de Stink sloot af, ver voorbij de moten aan de ringdijk. Ook zagen en hoorden wij de vroefneminaen in het weiland met vuuroijlen en dergelijke door de vuur werkfabriek van Kat: Buigegane vliegers haalden we heel ver uit die weilanden vandaan, tussen het kroos en het wier zochten we kikkervisjes en salamanders in de vele sloten. Zo was het vroegeren zo is het nóg wat het kinderspel betreft, wat er verder ook veranderd mocje A. van Grieken verlaat de gemeentedienst LiEIDEN Vrijldag zal de heer A. v. Grieken, diie een leidende functie be kleedt bij de afdeling inkoop van de dienst van gemeentewerken, in ver band met zijn pensionering afscheid nemen. De heer Van Grieken is 43 jaar in dienst van de gemeente Leiden ge- De afscheidsreceptie, die om half 5 begint, zal worden gehouden in de kantine op de 5e verdieping van het stadhuis. Tentoonstellingen De Ruif, Janvossensteeg 59: aquarellen en tekeningen van Mies Deinum (hele maand november, dagelijks open van 10- 20 uur, zat en zondag alleen van 2024 uur). De Lakenhal: tentoonstelling van werk van leden van de Hollandse Aquarellis tenkring en van de vereniging „De Gra fische". Aquarel-Aquaforte", van 25 sept tot 1 november. Het is fijn weer te leven zonder pijn Aspirin helpt elke dag miljoenen mensen vlug en zeker van hun pijn af. Hoofdpijn? Verkoudheid? Griep? Neem snel Aspirin. Daar knapt u van op! /•S-, DAAn 5IAAI ACHTER ■?fl% voordeel bij aankoop van gezinsverpakking van 100 tabletten. LEIDEN Vrijdag 29 oktober zal het door de fa. Jac. vd Linden en Co. te Leiderdorp gerestaureerde orgel van de Ev. Luth. kerk in gebruik worden ge nomen. Deze restauratie is uitgevoerd onder advies van Adriaan Blankenstein en omvatte de volgende werkzaamheden: revisie van het gehele windwerk w.o. het plaatsen van nieuwe regulatoren en ka nalen en restauratie der windladen, waarbij tevens verende slepen werden aangebracht. De mechaniek is geheel herzien, ter wijl in de speeltafel de moderne vrij- hangende balansen zijn toegepast om een geruisloze en soepele speelaard te ver krijgen. Het orgel, in 1791 door de fa. Wolfertz gebouwd, heeft in de loop der tijden nog al eens een verandering ondergaan be treffende de dispositie, waardoor het eigen karakter van dit instrument vrij ernstig werd aangetast. Bij deze restau ratie is getracht het origineel' zoveel mo-j gelijk te herstellen. Zo is de gedeeltelijk aanwezige pneumatiek verdwenen en de gehele mechaniek rein mechanisch ge worden. De winddruk en de opsneden der pijpen zijn aanmerkelijk verlaagd, zodat de aanspraak der pijpen correc ter kon worden. Het geheel heeft een warme door zichtige klank gekregen en is geschikt Voor spoedige indiensttreding vragen wij Scholieren boven 15 jaar kunnen zich aanmelden kantoor Steenstraat 37. Leiden krijgt een sociaal raadsman LEIDEN B. en W. willen over gaan tot die aanstelling van een so ciaal raadsman met ingang van 1 januari a.s. tien behoeve van de ge meentelijke sociale dienst. Hij zal zitting houden in het gebouw De Hoeksteen aan het Levendaal, al thans volgens de huidige plannen. Naar wij vernemen, moeten door deze aanstelling geen giro te veranderingen worden verwacht. Het contact met het publiek zal alleen wait gemakkelijker worden. Het werk van een buschauf feur heeft vele aantrekkelijke kanten. Wij zullen u gaarne in lichten over onze opleidings mogelijkheden, over onze loon- en arbeidsvoorwaarden (waar onder vijfdaagse werkweek, twee weken vakantie, vrij ver voer en uitstekende sociale voorzieningen). Standplaatsen: LEIDEN, VOORBURG en HAARLEM. Minimum leeftijd21 jaar. Loopt u eens binnen op onze wekelijkse contactavonden DEN HAAG: Elke dinsdag avond in café-restaurant „Pa viljoen", Rijswijkseplein 39. LEIDEN: Elke donderdag avond in het N.Z.H.-haltekan toor, Stationsplein. Telkens van half acht tot half negen. Of vul onderstaande coupon Naam: Adres: Woonplaats: Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij N.V. Leidsevaart 396 Haarlem Tel. (02500) 18460 KIES EEN BOEIENDE BAAN BIJ EEN STERK BEDRIJF. KIES DE Openbaar Slachthuis in 1964 LEIDEN Uit hef jaarverslag over 1964 van hert Openbaar Slachthuis te Leiden blijkt onder meer, dart in het keuringsgebied, dat de gemeenten Leiden, Oegstgeest, Alkemade, Leider dorp, Voorschoten, Warmond, Zoetoer- woude, Hazenswoude en Wassenaar omvat, op 1 januari van dórt jaar 140 slagers bedrijven waren gevestigd, De 74 winkels in Leiden werden geëx ploiteerd door 65 eigenaars; er be vonden zich 9 paardenslagerijen onder. Behalve in genoemde slagerijen mag tegenwoordig ook vers vlees wor den verkocht in zgn. vleeswinkels, waarin het vlees alleen in geheel ver pakte toestand aanwezig mag zijn bij een temperatuur beneden de 4 gra den Celsius. Dan is er nog de moge lijkheid tot verkoop van diepgevro ren vlees ('beneden 15 graden C.) waarvan tof dusver in dit district wei nig gebruik werd gemaakt. Diploma's Leidse reddingsbrigade LEIDEN Ter voorbereiding van de cursussen zwemmend redden jeugdbrevet I. II en Hl hebben jeugdleden van de Leidse reddingsbrigade in De Overdekte gezwommen voor het diploma A en B van de Koninklijke Nederlandse Zwem- bond. Het diploma A werd behaald <}oor: mej. C. Galjaard, mej. A. P. H. v. d. Zwaan en de heren R. Bavelaar J. G. Jongejan. J. Klok en K. A. F. de Leen. Het diploma B werd behaald door mej. A. H. Bouwman, mej. A. de Wagenaar en de heren W. van Dorp, E. v. d. Plas, N. Westerman, J. Zwikker en Jan Zwikiter. Christenvrouwen Oegstgeest OEGSTGEEST De bejaarde Am sterdamse schrijfster C. J. Ooms Vinckers, zeer bereisd en belezen, blijkt moderne opvattingen te hebben over het huwelijk. Zij sprak maan dagavond voor de afdeling Oegstgeest van de Ned. Christenvrouwenbond. Achtereenvolgens belichtte zij het an tieke huwelijk uit de tijd vóór Christus, toen de vrouw volledig de slavin van de man was, het klassieke huwelijk (meer wederzijdse genegenheid) en het moderne huwelijk, waarin niet de vrouw alleen met de zorg en opvoeding van de kinderen is belast. Mevrouw Ooms belichtte een groot aantal aspecten van het huwelijk zoals de instelling van het wettige huwelijk door Karei de Grote, het westerse mo nogame huwelijk en de hedendaagse verantwoorde gezinsvorming. waarbij onder meer de „pil" een belangrijke rol speelt. Spreekster verklaarde zich een warm voorstandster van geboorte-rege ling. Elk echtpaar zal zelf de grootte van het' eigen gezin moeten vaststellen met als uitgangspunt onder meer de fi nanciële mogelijkheden. De dispositie De naar het origineel herziene dispo sitie is als volgt: Hoofdwerk prestant 16' (gehalveerd), bourdon 16', prestant 8'. holpijp 8', baar pijp 8', quinfad. 8', octaaf 4', fluit 4', quintfl. 3', octaaf 2', mixtuur 4-5 st., ses- quialter 2 st., trompet 8', vox humana 8'; rugpositief prestant 8' (gehalveerd), hol pijp 8', prestant 4', fluit 4', gemshoorn 2', quint 1-1/3, scherp 4 st., dulciaan 8'; pedaal subbas 16', presbant 8', octaaf 4', bazuin 16'. Raadslid Roorda en de ■woonarken LEIDEN Oo>k voor raadslieden blijkt goed Jezen soms moeilijk te zijn. Enige tijdi geleden schreven wij (en ook andere bladen) over de nieuwe door GS van Noord- en Zuid-Hofllaind goedgekeurde beperkende bepalingen van het hoogheemraadschap van Rijn land voor woonarken. Zoals gemeld, 'betreft het hier maatregelen tegen de watervervuiling en als grensdatum was 19 augustus jik gesteld, wat tripli ceerde, dat wooinarkibewoners, die voor die tijd ligplaats hadden, niets hadden te duchten. Had de heer Roorda de krantenbe richten goed gelezen, dan had hij waarschijnlijk geen vragen behoeven te stellen. Nu 'hij dat toch heeft ge daan, heeft wethouder Van Hoek niet anders kunnen doen in zijn antwoord dan herhalen wat al bekend was, na melijk dat arkbewoners, die vóór 19 augustus ligplaats hadden, niets te duchten hebben terwijl de ontheffin gen uiteraard allleen gelden voor de bewoner van een boot en niet voor de boot zelf. LEIDEN In de Burgerzaal van het stadhuis had gisteren de uitreiking plaats van de vrijwilligersmedaille aan meer dan 200 vrijwillige leden van de raad in de A-kring Zuid-Holland Bescherming Bevolking. De leden, die ervoor in aanmerking kwamen, hebben er als vrijwillig noodwachtcr tien jaar trouwe dienst opzitten. i 10-jarenmedallle Burgemeester mr. G. C. v. d. Willigen bracht dank aan de trouwe B.B.-leden, die zich in de jaren 1953 en 1954 hebben verbonden aan de organisatie. Na een toepasselijk woord van burgemeester H. L. du Boeuff van Oegstgeest reikten de burgemeesters de medailles uit aan: Noodwacht* ls uitgereikt: H J van Al ien Be I H Boekc. M de Boer, P^Th de Boer" Bokma, G Bos, M Brouwer, W Buurman, S C Bijl, A J Cambler, J L, Clere, J Deve- llng, W van Deventer, D Dlrkse, H A Ense- llng, P Floor, J Galjaard, C G A M Gerdus, W J van der Graaff. H A M de Groot, C Guijt, W J ter Haar. J J de Haas, J D Haas noot, H J Hagemans. W Hartkoom, C H K Hazebroek, H J de Helden. D van Helden, Th A de Heij, A Honders, H G Jonker, J van Katwijk. P van Klaveren, J Klinken berg, A T Kraan, A Kuiper. J Kuneken. A Kijk in de Vegte, O A J van Latestein, F H van Leeuwen. F C Noest, W C Ouds hoorn, A van Pelt, Th A M Pleij. M J H van der Poele B P M Rosdorff, J A Ros dorff, A P SchrJJer, A Slngc-rling, L W F van der Steen. K Swanenburg, F D Cb Tenback. A J van Valderen, A van der Veer, A G Verbelj, J Vermond. J H Vink, H van de Weerthof, L J H van der Weijden. A J Willems, Th M P van Berkcl, M C Brussee- Schaaft, J C Dee-van der Bosch. F J Does- burg-l.anooij, P A Esderts. J den Hoed. G A Jasperse, H J Kanis. S van Leeuw-Zoute- bler, N Molenaar, M Neuteboom. J Riet kerk, H Slegtenhorst. J C Sleijser, T van den Swaagh-van Ham, J Treur, J Treur, Chr van Veen-Stlkkelorum, H van der Vos, P Westerhoven, G A Copier, A Delmeer, N Dorrepaal, W F Duffels, C J Franse, A B Hoek, R A KeIjzer, N Keljzer, B F P van der Klugt, P. J Krocsemeijcr, J Ober, J den B Hoogeveen, H J Kuiper, F A M Loljkx. M Meijer, J J Regeer, G B Th M Rooljak- kers, W F van der Sleet, P H M S van dor Voort, W Zwart, C P van den Meeberg, A van der Leek, M Schmldt-Warmenhovcn, A Dlrkse, W Heijns, O E J Dlehl-Waijenberg, J A de Jong, W Rijnsburger, H A Berk- de Heij, J F B Blok-van der Schalk, A Ellng-de Groot, C Elskamp-van der Horst. E E Eringa-Andriossen, G Hartevelt-van der Welde, J Jansen-Zellstra, M S de JonR- Meijcr, J M Koornhof, G H de Miranda-van der Boom, A H F Paauw-Coster, J Pceters- van Ringen, P H Smis-Witvliet. A M Tim mer, L H Tlmmerman-Schllperoort, P p Tukker. N van Valderen-EUng, C L Voorblj- Suscan, G Kooreman, A W van Rossen, J VelthuJJzen. F de Haas, W H A Hartman, A Schenk, M P J Dieben, N de Rave, Th A Vogelezang, A Th de Jong, G van der Hoeven-Onderwater. A A F de Groot- Frlesema, J H Boom, D van Leeuwen, L Zitman. H J M Bonnet, C W A Warneckc. B H Jansen, M Allaart, J Zonderop-Neute- boom, W C van Dam-Borst, R P Blansjaar. F J Bonnet. J H Bos, G de Bruin, W J Dlederlks, H L A Dullaert, Chr Eikerbout, I Eikerbout, H Geerlings, D M Gordijn, G J J de Graaf, N de Graaf, H P G Groe nendijk, A J Hiestand. J C Hollebeek, J Huschka, P van der Klaauw, A Klein. P Kramers, H J J Labree, P Langczaal, J van Leeuwen, H Merbls, G M Montanus. P Pronk, H J C A Ramakers, H Ravensbergen, P P van Rijn, C D van der Stel, G van Strlen, W F Tuinhof de Moed. I Vellbrlef, J Velzel, L Verbaan, W G Verberg. A W Vittcrs. T de Vos. J A Vreeburg, A van Weerlee, E Wlellnga, D de Wolf, F van den Wijngaard, H A van den Berg-Huibers. Th N Hogeboom, J E A Rademakers, L J Ra- vesloot. C W M Schmidt, J Stlkkelorum, M Ulttcnbogaard, J J Blansjee, J van Bra- kel, A N W Dool, J F Graafmans, M Holl, F G Post. F Rombout, W F Stouten, J P Tcijn, L J Uitcndaal, C J M Warmerdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 3