Weekagenda Vrouwelijk Katwijkse huisvader werd winnaar hobby-wedstrijd Blikvangers op de Leidato (7) Dronkemaiisrit in Leiden Druivenprinses bezocht Academisch Ziekenhuis Eerstejaars toegesproken in Leidse Pieterskerk MEUWE LEIDSE COURANT MAANDAG 30 AUGUSTUS 1963 Maandag Gehoorzaal, Den Burcht en Minerva. 11 tot 5 en 7 tot 11 uur: Leidato Den Burcht 8 tot 11 uur: tienershow Leidato. Den Haag:: Kon Schouwburg. 8.15 u. Haagsche Comedie met „Na de zonde- Den Haag: Zuiderpark. 2 30 uur: Trom en zijn dorpsgenoten" Scheveningen: Kurzaal. 8.15 uur: roeporkest. met koor. sopraan en b Dinsdag Rapenburg 10. Rehoboth: onderwijs beurs van 1012, van 25.30 en van 7 10 uur. Stadhuis. 7 tot 8 uur: zitting Bouw fonds Ned. Gemeenten. Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Gehoorzaal, Den Burcht en Minerva. 11 tot 5 en 7 tot 11 uur: Leidato. Den Burcht 8 tot 11 uur: tienershow Leidato. Wijkgebouw Rehoboth, 10 tot 12. 2 tot 5.30 en 7 tot 10 uur: jeugd-ontmoetings- centrum Rehoboth. onderwijsbeurs RIJNSBURG: Maranathake.-K. 8 uur: orgelconcert Dirk Schonveld. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „Na de zondeval". Den Haag: Zuiderpark, 2.30 uur: „Sim- mie en Jimmie met een kwartje de we reld rond". Woensdag 10 uur. Pieterskerk. 7.15 tot 7.50 uur: avond- Gehoorzaal, Den Burcht en Minvera. 11 tot 5 en 7 tot 11 uur: Leidato. Den Burcht, 8 tot 1 uur: tienershow Leidato. Wijkgebouw Rehoboth, 10 tot 12, 2 tot 5.30 en 7 tot 10 uur: jeugdontmoeting Re hoboth, onderwijsbeur*. Den Haag: Kon. Schouwburg 8.15 uur: Haagsdie Comedie met „Na de zonde val". Den Haag: Goede-Vrijdagkerk, 8.15 u.: orgelconcert Bert Matter. Donderdag Gehoorzaal. Den Burcht en Minerva. 11 tot 5 en 7 tot 11 uur: Leidato. Den Burcht, 8 tot 11 uur: tienershow Leidato. Vradeskerk Burggravenlaan, 7.30 uur: ingebruikneming kerk en wijkcentrum Den Haag: Lutherse kerk, Luth. Burg wal 9. 8 uur: orgelconcert Feike Asma. Scheveningen: Kurzaal, 8.15 uur: Con certgebouworkest, met pianist. Scheveningen, strand, 10.30. n.m. vuur werk (alleen bij goed weer). Vrijdar Zaterdag Den Burcht, 4 tot 8 uur: Inschrijving voor uitdeling van haring en wittebrood op 3 oktober Stationsplein, perron 13, 9.55 uur v.m.: afd. Leiden Natuurhist. Ver., vertrek voor excursie lange Wijde Aa alleen bij goed weer» Oude Vest 13. 8 uur: CJV De Valk. feestelijke seizoenopening. Den Haag: Lutherse kerk, Luth. Burg wal 9, 3 tot 3.45 uur: orgelconcert Wim van der Panne. Den Haag: Diligentla. 8.15 uur: Nwe Komedie „De gevierde liefde". Films Camera (2.30. 7 en 915 uur): Geef er de bruid aan. (14 jaar). Lido (2.30. 7 en 9.15 uur): Hercules in de hel van Djingiz Chen. (14 jaar. Luxor (2.30. 7 en 9.15 uur): tot en met I dinsdag: Moeder wat een broeder alle 'eertijden: woensdag 1 september: Sink the Bismarck (14 jaar). Rex (2.30. 7.15 en 9.15 uur): Eerst de vrouwtjes (14 jaar) Studio (2.30. 7 en 9.15 uur): Kare John (18 jaar). Trianon <2.30. 7 en 9.15 uur): Veel hefs uit Moskou (18 jaar). Welke apotheek? Apotheek Kok Rapenourg 9 tel. 24807 Apotheken Leiderdorp en Voorscholen 'ijn open. Tentoonstellingen Rijksmuseum Oudheden: „Opgravin- ïen in bijbelse grond", tot 20 septem- Rijksmuseum Oudheden: „Leiden graaft" (opgravingen in Egypte. Duits land en Nederland), tot 20 september. Hortus Botanicus teniuous vuu* nadendaagse Ned Leeiarmuwnunst, Tijds beeld '65. tot 6 sept., 10—21 uur. .Xijksmuseuin Volkenkunde. Steenstr tentoonstelling Univisie 65, t-g.v lustrum Universiteit oeeld van het dage lijkg werk v-r de Leidse universiteit, tot ongeveer 13 september. 105 u.. op zondag van 15 uur De Lakenhal: tentoonsteltng 17de- eeuwse meesters uit Ned bezit, oude meesters uit de collectie van de taeei eD mevrouw S'ane» J van den uerg-Bendlx, van 5 tot 30 aug De Lakenhal, tentoonstelling van foto's „Leiden bestudeerd", tot 12 september Wassenaar: kunstzaal HeuH, Hof- laan 7, tentoonstelling van wandkleden door Carine van der Meer. van 9 tol en met 26 aug, dagelijks va© 10 tot 5 uur. ook op vrijdagavond van 8 tot 10 uur. Dame-van-top-tot-teen op Nieuwe directeur voor Elisabethziekenhuis LEIDEN Het bestuur van de Stich ting St. Elisabeth Ziekenhuis heeft zijn voorzitter, mr. J. Bergmeier te Oegst- geest, met ingang van 1 oktober a.s. be noemd tot algemeen directeur van het ziekenhuis. Zr. Felicitas blijft belast met het economisch beheer, zr. Éuphemia met de verpleegkundige dienst en zr. Maria Mediatrix met de opleiding van de verpleegsters. unieke modeshow getoond LEIDATO „Ik organhcor of leid toch we! 'n 200 modeshows per jaar, door heel Nederland heen. Maar deze show is beslist een van de beste. i\iet dal hier de exclusiefste modellen worden ge toond; dat. zou ook niet helemaal op zijn plaats zijn op een huis houdbeurs. Maar het zit 'm in de unieke samenwerking van zaken in Leiden, die op deze show dames- confectie, bontschoenen, nappa en suède, tassen en accessoires le derwaren), en haar- en huidver zorging tegelijk laten zien, in com binaties voor elke portemonnaie. Zoiets zie je nerzgns. Dat is eclit df. [JIJ heeft net zijn inleidend praatje voor de ongeveer 150 dames (en enkele heren) afgestoken, de heer P. j Z. Blok (37) uit Den Haag. Hij is sal es-promotor („verkoopleider, re- j clameman, manusje-van-alles, zo- gezegd") van de Nederlandse neder- zetting van een beroemde Parijse Académie, die (sinds 1890) op we tenschappelijk verantwoorde wijze schoonheidsverzorging onderricht, en er de attributen („medisch gecontro- j troleerd") voor fabriceert TT"IJK, hier werken een modehuis met confectie en bont. een zaak j in nappa en suède. een schoenhandel, een tassen-en-accessoires-zaak en twee kapsalons aan mee. Zij tonen hoe de Leidse vrouw zich kan laten zien, in vele combinaties. Elke show (twee per dag, dertien da gen lang) kost ongeveer 1000 a 1200 gulden. Maar de verkoop er na is er i Voor elke show zijn ongeveer 13 men- sen in de weer. Lady-speaker Sonja, j vier top-mannequins (Jos. ma 42, i Ariënne. maat 40, Marian, maat 38. en Nelleke, maat 36J, twee kleed sters, twee kapsters, een schoon heidsspecialiste. een kaartverkoop sier en een jongedame, die bij het combineren met schoenen en tassen assisteert. [JET is voor ons allemaal hard wer- ken geblazen. De mannequins ko men al uren van tevoren. Zij begin nen met make-up, ze moeten de nieuw aangekomen collecties passen (voor het op maat maken en corri geren van kleine afwijkingen), ze moeten worden gekapt en de combi naties moeten worden uitgezocht. Per show gaan er 42 nummers door. Combinaties wel te verstaan. De per nummer getoonde artikelen zijn veel meer in aantal. Maar de resultaten zijn uitstekend. 's Avonds zit in deze zaal altijd het maximum aantal bezoeksters. De middagshow wordt gemiddeld door een 80 a 100 dames bijgewoond. Re ken maar uit hoeveel votentiële koopsters hier naar toe komen. l\OU moet u niet gaan zeggen: tsjon- ge. wat lopen die vrouwen daar even mooi in. Het is natuurlijk een commercieel belang van die vier za ken. Maar het is gewoon om de klantenkring uit te breiden. Daarom gooien ze er even wat geld tegenaan (bedrijfsonkosten) De dames kunnen hier ten minste eens zien hoeveel je kwijt bent aan een complete ..uitrusting". Hoe je kunt combineren met alles, en wat de nieuwste snufjes zijn. wat leuk en „haalbaar" is voor de huishoudpor- temonnaie. Dat is service. Een plaatje van de bij vele hon derden dames reeds bekende modeshow-medewerkers. Op de verhoging van links naar rechts de mannequins Jos, Marian. Nel leke en Ariënne. Links op de grond staat lady-speaker Sonja van Proosdij. In een stoel aan de rechterkant zit de heer P. Z. Blok. die de show leidt. Foto N. v. d. Horst Prijswinnaars LEIDATO Uitslag hobby- j wedstrijd Lustrum-Leidato: j Eerste prijs: B. Haasnoot, Merelstraat 5, Katwijk, alsmede ere-medaille beschikbaar ge- steld door de gemeente Leiden, inzending mozaïek-schilderijen. Tweede prijs: P. Roelandse, Prinsenstraat 34. Leiden. 2 i delboten. Derde prijs: ntej. Ondine Gra- vemeijer, Quarles van Ufford- j straat 82. Noordwijk. poppen, j voorstellende een prinsengezin. J Eervolle vermeldingen: Th. J. Ncijenhuis, Tulpenstraat 10, Lei- den. koper smeedwerk; F. W. Maigret, Tesselschadestraat 26a. Leiden miniatuuirmolens; H- Weeber, Margrietstraat 33. Lei- den, gebordurde schilderijen; L. C- Ritter-van Til. Mozartlaan j 27, Voorschoten, linoleum Geduldprijs: A. van Mook, Kneppelhoutstraat 37, Leiden. 2 molens vervaardigd van luci- f Leidse zwemdiploma's LEIDEN Onder grote belangstel ling hebben zaterdagavond veel jon gens en meisjes in „De Zijl" voor het diploma A of B van de Kon. Ned. Zwembond gezwommen. Er behoefden geen karididaatjes te worden afgewe- Het A-diploma werd behaald door: meisjes: J. Houlis. R. Overdijk. L. van Bemmel. A. .van Berkel. R. de Wit. G. Regeer. L. Brugman, K. van 't Loo. H. Lensen, W. Delmeer en R. Duiver man; jongens: P. Steyn. T. van der Voort. F. Jiigers. S. Overdijk, F. Over dijk. F. Op de Coul. W. van der Berg. R. van Dalen, G- l'Amie. G. Kerkvliet, J. Stoof en T. Kok. Voor diploma-B slaagden: meisjes: M. Mulder. P. Boehmer. C. Wassink en T. van der Berg; jongens-B: W. van der Voort. K Varkenvisser. J H. van der Voort. R. A. Schijer. H. Moene. K. Hogenes. H. Sloos. E. Plomp en G J. Onvlee. LEIDEN Zaterdagavond tegen twaalven heeft een onder invloed van alcohol verkerende 26-jarige Leide- naar met zijn auto op de Botermarkt drie geparkeerde auto's ernstige scha de toegebracht. Vervolgens botste hij tegen een boom wat hem niet belette zijn weg nu in de verboden rich ting naar het Gangetje te vervol gen. Hier moest een verkeerszuil het ontgelden. Dank zij de brokstukken van zijn eigen auto kon de man des nachts worden opgespoord. Hij lag thp's zijn roes uit te slapen Jaardiner Leidsche Apparatenfabriek LEIDEN Zaterdag j.l. hadden directie en personeel van de N V. Leidsche Ap paratenfabriek weer het gebruikelijke jaardiner, nadat gezamenlijk een uit stapje was gemaakt naar het Automu seum te Driebergen. Tijdens het dinar werd afscheid ge nomen van de met pensioen gaande be drijfsleider. de heer J. A- F. Fraikin. Ook werden de jubilea herdacht van de heren H. Blote. S. Klinkenberg, M. Raad geep. F v. d. Ruit en J. A Verhoeks, die allen 124 jaar bij het bedrijf werk- Wijkzuster miste. Lelijk Eendje (Van onze correspondent) LIS SE Zo onthutst als wijkverpleegster Tilbusscher van het Groene Kruis vorige week was, toen zij ontdekte dat haar Lelijke Eendje was ont vreemd, zo verheugd was zij zaterdagmorgen toen zij van de politie een telefoontje kreeg dat haar autootje terecht was. Vermoedelijk hebben personen, die 's avonds laat zonder ver voer in Lisse stonden en naar Hillegom moesten, het portier open gekregen en de auto mee genomen. In die plaats werd de Eend namelijk aangetroffen, nagenoeg onbeschadigd. Van de dader(s) geen spoor. De Groene-Kruiszuster is nu ech ter dubbel blij met haar Eendje. „Geknipt voor uw gezondheid Verse druiven voor zieken (Van een onzer verslaggevers,) LEIDEN „Ze zijn geknipt voor uw gezondheid", zo zei vanmorgen om half twaalf de TVestlandse druivenprinses Leny Brulnsma (211) uit Zwartendijk. Zij sprak voor de microfoon van de geluidsinstallatie, waarop alle afdelingen van het Academisch Ziekenhuis zijn aan gesloten. De in een lila japon gestoken tijdelijke prinses stak een allerchar- P"EN voordeel is dat de dames, die hier de show komen bezoeken er komen er tamelijk veel uitslui tend hiervoor naar de Leidato allemaal zeer belangstellend zijn. Het is niet toevallig langskomend publiek. Daarom is een dergelijk goedverzorgde show op zijn plaats. En voor ons. medewerkers, is het ook leuk. Dat de gemiddelde vrouw in Leiden meer en beter kan hebben voor haar vastgestelde budget, blijkt hier dui delijk. Men is verrast. Ik denk dat het de smaak van de da mes ten goede komt. Want als je er gens uit een hele rij jassen een aar dige zoekt, of je ziet die jas by een jurkje, schoenen, met een tas er bij en zo, nou, dan maakt dat een heel verschil." AJET dat praatje raakt de heer Blok het nut en het doel van de gehele Leidato. Het publiek wil eens iets anders dan de rijen etaétges met huu beperkte ruimte. En voor koper en verkoper is het stimulerend. Hoe meer men ziet, hoe beter men kan Inmiddels is de modeshow bijna ten einde. Vraag ons nu niet als een mode-redactrice de soorten, kleuren, combinaties te noemen. Daarvoor schiet onzz kennis te kort. Wij wa ren ook te zeer in beslag genomen door het getoonde, om ons de tekst en-uitleg van lady-speaker Sonja van Proosdij (REM) letterlijk te herinneren. Maar het is een leuk facet van de Leidato, deze blik vanger-voor-dames. Hobby-wedstrijdwinnaars Bas Haasnoot (36) toont dochter Greetje (8) zijn mooiste werk stuk. Een scheepswrak op de zeebodem, vervaardigd uit aan strand gevonden hout, schelpen, steentjes, dieren, glas. op een achtergrond van olieverf. Trots vertelt hij: „Mijn zoon Nico (10) heeft deze winter ook een prijsje gewonnen met zoiets. Voor de leeszaal in Katwijk. Hij had een scheepje gemaakt van steen- Foto N- v. d. Horst Bas Haasnoot (36) toont op Lustrum-Leidato: „schilderij en-met-wat-ik-op-strancl-vind"" Artistieke uiting voor eerste keer tentoongesteld t verslaggevers) ,Toen ik hier van zei een meneer misschien voor u (Van een o LEIDATO - middag kiva tegen mij: j werk op deze hobby tentoonstelling ook een prijsje. Ik dacht: dat zal wel loslopen. Maar toen mei I Van Zijp mijn naam noemde als winnaar van eerste en ereprijs wist ik echt niet wat mij overkwam. Ik ben er gewoon ondersteboven van. Het is voor de eerste keer dat ik iets tentoonstel. En meteen al twee prijzen Dat vertelde ons zaterdagmid dag de totaal verraste heer Bas Haas noot (36) uit de Merelstraat 5 in Katwijk aan Zee. De blonde typo graaf was, zoals de meeste expose rende hobbyisten, de 65 traptreden in sociëteit Minerva opgeklommen om de prijsuitreiking bij te wonen. Zijn dochter Greetje (8) stond na afloop te glimmen van trots. Dat zul len moeder en Nico (10) bij hun thuiskomst ook wel hebben gedaan. „Ik begon vroeger als jongen met aardig te tekenen. Mijn vrouw gaf de stoot naar het schilderen. Zij werkte als naaister bij de bekende kunst schilder Pieter Geraedts in Warmond. Zodoende. Natuur Tegenwoordig combineer ik mijn schildersgereedschap met wat ik aan het strand vind. Want daar vind je van alles; schelpen in velerlei soor ten, stukken hout. steentjes, flessen, wier, zeesterren, enz. Daarmee stel ik dan een soort mozaïk samen. Het worden onderzeegezichten meestal. Je kunt er de natuur meer inleggen. op deze manier". ,Ik gebruik ook scherven. Daar werkt de hele familie aan mee. Als er ergens een kopje of schoteltje breekt, zeggen ze: gelukkig, weer wat voor on*ze Bas". Hij vertelt het lacihend. „De techniek is niet zo moeilijk. Gips, lijm. weer gips en weer lijm. En dat is alles. De ondergrond of ach tergrond schilder ik gewoon met olie- Poon Bij een van zij© ingezonden werk stukken: „Kijk dat is een poon. Je moet je onderwerp natuurlijk ken nen. Daar zitten de sprieten, waar mee hij zijn voedsel opzoekt op en in de zeebodem. En hier zit een kreeft. Die heb ik van een visser man gekregen, die e^ op zee een paar heeft gevangen". Rita Corita vervangt Conny van Bergen LEIDEN Aangezien Conny van Ber gen, die morgenavond op de Leidato zou optreden, ziek is geworden, zal Rita Co rita haar vervangen. Uitstapje bejaarden Ons Belang LEIDEN De bejaarden van de woningbouwvereniging Ons Belang maakten vandaag hun jaarlijks uit stapje. Het klinkt allemaal vrij simpel., maar er is duidelij-k een grote dosis originaliteit en artisticiteit in te her kennen. Het oog van de poon is bij voorbeeld een bier-flessehals, het laatste stukje, schuin in de kop gezet. De roze kleur is overwegend, want het is tensltote een rode poon. En meer facetten drukken uit, dat het niet „zomaar" in elkaar is gezet. Ichthuskerk „Het is wel leuk. Toen ik in de NLC een advertentie zag staan dat je aar de hobbytentoonstelling kon meedoen dacht ik: dat is wel wat voor mij Want behalve een aan de nieuwe Icht huskerk in Katwijk geschonken derwatergezicht heb ik nog nooit wat naar buiten laten zien. En mijn huis is te klein om alles op te slaan. Dank zij meneer Van Zijp (Leida- to-comitélid, die ook de prijzen uit reikte) kon ik de laatste inzenddag nog 's avonds mijn spullen brengen. Op het nippertje dus. En nu die twee prijzen". Bas Haasnoot bekijkt nog- eens de twee fraaie plaquettes. Hij vinds het bar leuk, die waardering. Misschien mantst speechje af tot de (nog) onzicht bare 550 patiënten. Dat deed zij namens de Broederschap van de Blauwe Druif, die uit naam van de bij 12 Westlandse druivenveilingen aangesloten kwekers keurig verpakte half-ponds-doosjes druiven („gisteren nog in de kas") aanbood. Het was een leuke bijeenkomst. Be drijfsdirecteur ir. C. Lugt bedankte na mens alle patiënten de druivenprinses voor haar komst. Dat gold ook bloemen- fee Grar Enthoven (19) uit Poeldijk en oogstfee Maja van den Berg (19) uit 's-Gravenzande. resp. in- rode en blauwe toiletjes gekleed. Deze feeën vormden de hofhouding van de prinses. Het gevolg werd gepresideerd door de heer Joh. Steenks <65) uit Naaldwijk. Na de verwelkoming begaf het gezel schap zich naar de afdeling Heelkunde, waar de druivenprinses de patiënten be terschap wenste en druiven voor dat doel overhandigde. Dit gebeurde ook op de i orax-afdeling. Meer patiënten kon de prinses niet be zoeken. Wel had zij hiermee dames, he ren en kinderen gesproken. En de 'ove rige patiënten: voorzover daartoe in staat, lieten zij zich de druiven goed smaken. (Foto N. v. d. Horst) Radio gestolen uit verongelukte auto SASSENHEIM Vrijdagavond om 11 uur slipte een personenwagen, waarschijnlijk tengevolge van een te hoge snelheid, op rijksweg 4 ter hoog te van een benzinestation. De wagen kwam in de wegberm terecht en werd behoorlijk beschadigd. De bestuurder bleef ongedeerd. Toen hij zaterdag morgen om 9 uur bij zijn wagen te rugkeerde, bleek deze 's nachts te zijn opengebroken. De autoradio was ge stolen. Door slecht zicht tivee gewonden SASSENHEIM Tijdens een zwa re regenbui in de nacht van zaterdag op zondag, om kwart over twaalf, liep een voetganger met een bromfiets aan zijn hand rechts op de rijbaan van de Hoofdstraat, even voorbij de Bijdorplaan. Door het slechte zicht werd hij van achter geschept door een bromfietser. Terwijl beiden op de grond lagen, kwam er nog een brom fietser, die eveneens viel. De voet ganger brak een onderbeen, de eer ste bromfietser liep een zware her senschudding op, de tweede bromfiet ser kwam met de schrik vrij. Beide gewonden werden naar het Acade misch ziekenhuis te Leiden gebracht. Nog niet zelfstandig LEIDEN Vanochtend werden do eerstejaars studenten in de Pieters kerk toegesproken door respectievelijk prot. dr. 1. Dankmeijer, dc nieuwe rector magniticus, en de heer C. J. M. Schujt prases facuttatum. Eerstejaars toegesproken in Leiden Prof. Dankmeijer zei onder meer, dat de student zelf de verantwoordelijk heid voor het welslagen van de studie draagt en dat daardoor als een sombere schaduw over deze dag de door erva ring geleerde zekerheid ligt. dat velen van de nieuwe studenten na één of twee jaar de met enthousiasme begonnen studie reeds zullen afbreken. Prof. Dankmeijer keerde zich tegen het hardnekkige misverstand als dat de aankomende student alleen door het student worden tot zelfstandig mens wordt getransformeerd. Dit is zowel in sociaal opzicht (in de meeste gevallen worden dc studiekosten door anderen gedragen) als wat de eigenlijke studie betreft (de eerstejaars begint als „vreemdeling) een drogreden. Nader ging dc nieuwe rector magni ficus in op het begrip „wetenschappe lijk". Geen napraten van onbegrepen meningen, geen opzeggen van klakke loos uit het hoofd geleeerde lessen, geen gebruik van nietszeggende termen maar fier en welbewust een eigen mening vormen en een eigen richting bepalen, gebonden aan de eisen van wetenschap pelijke arbeid: eerlijkheid en juistheid. Schroom daarbij niet een onzeker of on bekend pad te betreden. Het experiment. mits goed en betrouwbaar uitgevoerd, is in de wetenschappelijke methodiek reeds lang aanvaard als een onmisbaar hulpmiddel. Na er op te hebben gewezen, dat aan de Leidse universiteit in 450 vakken onderwijs wordt gegeven, vroeg prof. Dankmeijer speciale aandacht voor het studium generale. De heer Schuyt vergeleek het gaan studeren met het leren fietsen. Opeens rijdt men los en blijft men alleen ver der rijden. Het is dan echter raadzaam bij het plein van de Leidse Studenten Raad een tijdje stil te staan teneinde de vele richtingen te bestuderen en daar mee de vele mogelijkheden in het uni versitaire verenigingsleven. Dg. Happee komt niet naar Leiden LETOEN Ds. J. Happee (Utrecht) heeft voor het beroep dat de kerkeraad der Ev-Lutherse Gemeente alhier op hem heeft uitgebracht, bedankt. Geslaagd voor de examens M O. staatshuishoudkunde en statistiek: H. J. Reyn te Lisse.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 3