VLEET voor bouw Rijksgoedkeuring zwembad in Katwijk van Sleper gekapseisd Oude Wetering l in Noordwijk bouwt in twee jaar 141 woningen extra 1967 komt project Eind van 3 miljoen gereed MEERJARENPLAN GOEDGEKEURD onderwijsinstituut M. E. A. B. katwijk aan zeeü duits en engels (voor beginners en gevorderden) wie zeker zijn wil van succes, die neme bij de „m.e.a.b." les! Van Mazijk in Katwijk muzikaal en gevoelig NIEUWE LEIDSE COURANT WOENSDAG 18 AUGUSTUS 1963 Zo gaat het overdekte zwembad in Katwijk er aan de voorkant uitzien. In oktober eerste werkzaamheden KATWIJK Nog dit dit jaar zal met de bouw van het overdekte zw bad, een project van drie miljoen gulden, een begin kunnen worden ge maakt. Tot grote vreugde van het Katwijkse gemeentebestuur is thans de rijksgoedkeuring namelijk verleend. Het rijk heeft toestemming ge geven in het laatste kwartaal van 1965 met de werkzaamheden te be ginnen. Dit betekent, dat Katwijk eind 1967 zyn zwembad zal hebben, In de eerste plaats zal nu een aan nemer moeten worden gevonden. Hier bij is als voorwaarde gesteld, dat geen krachten aan de woningbouw worden onttrokken. Zoals wy eerder berichtten, is het plan ontworpen door het architecten bureau J. en Jan Baanders te Amster dam. De exploitatie zal in handen worden gegeven van de N.V. Sport- fondsenbaden in nauwe samenwerking met het gemeentebestuur. Na een korte aanlooptijd verwacht men tot 250.000 baden per jaar te komen. Instructiebad Het bad is gesitueerd tussen Zee weg en Piet Heinlaan en weekmarkt en Triumfatorkerk. Het wijkt in tal van opzichten van het in 1959 ge maakte plan af. Toen werd als inhoud aangegeven 7000 kubieke meter, nu Spreekbeurt in Katwijk KATWIJK Vanavond half 8 hoopt ds Hage te Klaaswaal een spreekbeurt te vervullen voor de Geref. Gemeente (gebouw Remisestraat). Feike Asma concerteert in Noordwijk NOORDWIJjC Feike Asma zal vrij dagavond een orgelconcert geven in dt Grote Kerk te NoordwUk-Binnen Het is het laatste zomeravond concert, dat de Stichting Orgelcentrum in samenwerking met de Evemementencommiasie Noord- wijk verzorgt. 1. Choralvorspiele; a. „Ich ruf zu dir. Herr Jesu Christ"; b. „Ach bleib boi uns, Herr Jesu Christ"; c. „Aus tiefcr Not schrei' ich du dir", J. S. Bach; 2. Prae- ludium und Fuga in c-moll, J. S. Bach; 3. Concerto in A-dur, a- Largo Allegro; b. Memueitto: c. Fuga. G. F Handel; 4. Pastorale (2e Symfonie) Ch. M. Widor; 5- Choral III. César Franck; 6. Intermez zo. Hendrik Andriessen; 7. Finale (Psalm 42). Feike Asma. NOORDWIJK Onder auspiciën de Evenementencommissie Noordwijk werd gisteravond op het strand voor d< Koningin Wilhelmina Boulevard eer vuurwerk afgestoken Zeer velen sloe gen het knal- en kleurenspel gade. Ruslandneen Westelijk voorstel ontwapening GENEVE De Verenigde Staten heb ben vandaag mede uit naam van Enge land, Canada en Italië op de ontwape ningsconferentie een voorstel ingediend tot het sluiten van een verdrag ter ver hindering van het verspreiden van kern wapens. De kernmogendheden die het verdrag ondertekenen, zijn verplicht aan geen enkel land zonder kernwapens deze wa pens te verschaffen en zullen niets mo gen doen wat vergroting van het aan tal kernmogendheden in de hand werkt. Ook mag geen enkele hulp bij het ver vaardigen van kernwapens worden ver leend. De niet-kernmogendheden die het verdrag ondertekenen verplichten zich geen kernwapens te vervaardigen of deze op te eisen of te ontvangen door middel van een militair bondgenoot schap. Ieder land kan ook achteraf het verdrag ondertekenen, ook als het niet erkend is door een der andere ondertc- De Sowjetunie heeft al laten weten dat zij niets voor dit voorstel voelt. „Een doodgeboren kindje" werd het voorstel genoemd. Portofoon voor agent op brommer UTRECHT Nie alleen de niet mobi lofoons uitgeruste surveillancewagens en solomotoren van de Utrechtse politie zul len voortaan rechtstreeks »n contact staan met het politiebureau, maar ook de agen ten die per snelbrommer of motor met zijspan surveilleren. Als eerste in den lande krijgt het Utrechtse politiekorps namelijk de beschikking over portofoons. Za werken op batterijen. 16.500. Een belangrijke verandering is voorts de thans geprojecteerde aanleg van een instructiebad, dat vooral van belang zal zijn voor het schoolzwem men en het zwemmen voor polio- patiëntjes van het Rotterdams Zee hospitium. In Katwijk ontvangen elke week 1900 schoolkinderen zwemonder richt. Het zwembad zal in eerste instantie omvatten een overdekt diep bad van 12 x 25 meter en een overdekt instruc tiebad van 8 x 16,70 meter. Later vol gen buitenbaden van 18 x 50 meter en 12 x 25 meter en een kleuterbad, een tribune met vierhonderd zitplaatsen en een ligweide van 2000 vierkante meter. Een bijzonderheid van het over dekte diepe bad is de beweeg bare vloer, die het bad ook ge schikt maakt voor waterpolo- en zwemwedstrijden. Het ondiepe gedeelte kan door de vloer weg te laten zakken op gelijke diepte AUTO VERHUUR L. v. d. ZWAN DAHLIASTRAAT 17 - KATWIJK a. d. R. TELEFOON 3361 O.a. Opel Kadett - Ford Zephyr - V.W. Hoog en laag tcater in Katwijk KATWIJK Donderdag 19 augustus, hoog water om 7.21 en 19 46 uur; laag waiter om 3.13 en 15.22 uur. als de rest van het bassin worden gebracht. Het grote bassin heeft een totale hoogte van zes meter, het instructie- bad van 3% meter. De wisselcabines kunnen daardoor op een verdieping boven het instructiebad worden ge plaatst. Behalve wisselcabines komen er overigens ook gewone kleedkamers. Boven langs het grote bad wil men een gedeeltelijke omloop maken, die ruimte zal bieden aan toeschouwers voor de zwemwedstrijden. Terras Men zal het bad binnengaan via een ruime hal. Op de begane grond is tevens een bezoekersterras met een buffet geprojecteerd. Andere onder delen van het plan zijn een parkeer terrein, een rijwielbergplaats en dan natuurlijk de kostbare technische in stallatie voor het filtreren en op tem peratuur brengen van het water. Van de drie miljoen gulden aan stichtingskosten zijn reeds twee mil joen gulden op tafel gebracht, uit de reserve zwembad en uit het saldi re serve-fonds stadsuitbreiding, zodat door de algemene dienst nog één mil joen is op te brengen. Dat de rijksgoedkeuring zo snel is verleendschijnt onder meer danken te zijn aan het feit, dat het Rotterdams Zeehospitium belang heeft bij een zwembad in Kaïtwijk en vooral ook doordat het zeer ge wenst is, dat de vele jongelui die naar zee gaan de zwemkunst machtig zijn. Onlangs zijn daarover aan de verantwoordelijke minister nog vra gen gesteld. NOORDWIJK Dank zij wethouder G. Vogelaar gaat de vergadering van Noordwyks gemeenteraad die gisteravond werd gehouden niet ongeschre ven de historie in. De behandeling van de zeventien voorstellen vergde minder dan een kwartier. Geheel tegen hun gewoonte in maakten de raadsleden zelfs geen gebruik van de rondvraag. De wethouder van „stadsontwikkeling", zoals burgemeester Van Berckel de heer Vogelaar noemde, gaf echter een uiteenzetting over het bouwplan Beeklaan naar aanleiding van een brief die werd ontvangen van de provinciaal directeur van de Volkswoningbouw, ir. Mackenzi, welke'een algemene erkenning inhield van Noordwyks meerjarenplan. Het plan dat in juni 1964 werd vaard, omvat de bouw van 301 woningen waarvan 280 volgens een arbeidsbe sparend systeem. Er waren 110 woning wet- en 114 premiewoningen in opge nomen. alsmede 77 woningen in de vrije sector. Het plan loopt over drie jaar. doch de wethouder onthulde dat men ten aanzien van de woningwetbouw een jaar heeft kunnen inlopen. Boerenburg De toegewezen contingenten 1964 en 1965 behelsden de bouw van 63 woning wetwoningen. Voorts kreeg men tien woningen extra voor marinepersoneel, gelijk ook andere gemeenten in de omgeving, een extra contingent va woningen voor bouwvakarbeiders ei toeslag van 22 woningen in verband met de besparende arbeidsmethode. Het tingent woningwetwoningen voor 1966 zal volgens de heer Vogelaar worden bestemd voor het ontwikkelde plan Boerenburg. In twee jaar Is men du.' precies rond gekomen met de woning- wetbouw. De contingenten voor premiewoningen kreeg men goedkeuring voor 46 f 1965 voor 68 woningen. Voorts ontving men een toeslag van 20- woningen op de arbeidsbesparende methode. Waarschijn lijk moet men voor wat betreft de bouw van premiewoningen participeren op het contingent 1966. De mogelijkheid VISSERMNIEUWS BIJ DE IJMUIDEN Hoewel het in de Noord jg niet overhield was er gelukkig spra- van een duidelijke vooruitgang. Ver schillende vaartuigen kwamen aan trek- van vijftig manden hoops, voor namelijk schelvis, wijting en gul. Ma kreel werd bijna niet gevangen. Van de haringschepen drongen uiteenlopende be richten tot de wal door. Een groot aan tal vaartuigen bevindt zich nog in de omgeving van de Aberdeen Ground maar zijn toch ook treilers die, de 9lechte resultaten in dit visgebied beu, een ander operatieterrein hebben opgezocht. Dit ■erspreide optreden had ook afwisselen de vangsten tot gevolg. Sommige schepen konden een dagtotaal van tegen de 100 kantjes opgeven, andere vaartuigen ech ter haalden nauwelijks de helft Er werd bijzonder weinig andere vis de netten aangetroffen. De grote kot ters konden hun beste draai nog niet vinden. De meeste van deze vaartuigen hielden zich in de omgeving van 55NB op. Een paar uitschieters brachten het tot een dagvangst van 100 manden hoops met als meest voorkomende soorten klei ne schelvis, wijting en gul. De loggers en kotters zochten het voor een groot deel ten noorden van Terschelling. De resultaten waren matig. De weinige tong die aan boord kwam was klein van stuk. Ook de schol liet zich heel moei lijk vangen. Verleden week belandde er af en toe een kabeljauw in de netten maar dat was er nu niet bij. De vaar tuigen die het zuidelijker proberen had den evenmin succes. Een enkel schip kon een trek van twintig kilo tong en een paar mandjes schol doorgeven doch over het geheel genomen bleef men daar een stuk onder. OUDE WETERING Zaterdag liep een Duitse Rijnaak vast op de zand bank in het Braassemermeer ter hoog te van paviljoen „De Brasem". Maan dagavond arriveerden twee sleepbo ten van de Amsterdamse N.V Rederij v/h Gebr. Goedkoop om de aak vlot te trekken. Een ervan maakte vast aan de aak, de ander aan de voor hem liggende sleper. Nog voordat men de aak vlot had kunnen trekken, sloeg de voorste sleepboot om door een ver keerde manoeuvre van de erachter ge legen sleper, die plotseling opzij be gon te trekken- De voorste sleper kapseisde en kwam met de zijkant op de bodem van het ter plaatse drie meter diepe water te liggen. De bemanning sprong snel over boord en wist zwemmend de andere sleper te bereiken waar de drenke lingen aan boord werden gehesen. Dit alles speelde zich af toen de duisternis reeds was ingevallen, om ongeveer 10 uur. Gistermiddag arriveerde van dezelf de onderneming een bok om de sleper weer boven water te halen. Een duiker moest eraan te pas komen om onder water vast te maken. Gisteravond om negen uur was het bergingswerk nog in volle gang. De rijkspolitie te water stelt- een onderzoek naar het ongeval in. Wat er wai Aan de IJmuider markt verschenen 30 vaartuigen. Zij zorgden vopr een aan voer van 7.480 kisten vis, waarvan 2000 kisten schelvis, 580 kisten gestripte wij ting, 160 kisten dichte wijting, 160 kisten gul en kabelj&uw, 100 kisten kleine gul, 10 kisten koolvis, 60 kisten haai. 1200 kisten haring, 1300 kleine kisten haring, 680 kisten toters, 880 kisten makreel. 340 kisten schol, 10 kisten tarbot. 320 kisten diversen. 2450 stuks stijve kabeljauw 1000 kilo tong. De kwaliteit van v schillende partijen liet heel wat te w sen over zodat vele malen de beruchte briefjes met „afgekeurd" te voorschijn gehaald moesten worden. De hoeveel heden die wèl werden afgenomen brach ten over het algemeen niet veel op. De tong maakte op deze ongunstige regel een uitzondering maar moest ten op zichte van maandag tooh een paar dub beltjes per kilo prijsgeven. De schol wist zich eveneens behoorlijk staande te houden. Toch lag het niveau lager dan op de voorgaande dagen. Van de hariry» en makreel belandden diverse partijtjes bij de vismeelfabriek. Men moest dan genoegen nemen met de mi nimumprijs. De sehelvisaanvoer bestond uitsluitend uit de kleinere soorten. De vraag bereikte een dieptepunt waardoor dc prijzen nog meer kelderden. Voor de kleinmiddel werd bij de eerste afslag f 26.betaald doch het gemiddelde lag ver beneden de twintig gulden. Voor de dichte wijting was de belangstelling mini maal. De kattencentrale kwam dan ook behoorlijk aan zijn trekken. Het verhaal wordt eentonig maar ook de gul moest aanzienlijke veren laten. Dat de kleine gul in de meeste gevallen niet opbracht dan de opvangprijs was gezien de grote aanvoer van de laatste dagen niet zo verwondelijk maar dat de grote nauwelijks boven de dertig gul den kwam had niemand verwacht. Do kabeljauw stond er ook niet best od. Voor f 65.kon men al een mooie kist middel van 125 kilo op de kop tik- Vandaag aan de markt In IJmuiden lagen vandaag onder meer in de markt de KW 62 Willem van Beelen met 129 kisten, de KW 132 Jaco- ba Catharina met 400 kisten, de IJM 9 Haarlem met 1570 kisten. 100 kleine kis- haring en 280 stuks stijve kabel jauw. de HD 79 Drie Gebroeders met 450 kisten en 350 stuks stijve kabeljauw, de IJM 239 Nooitgedacht met 70 kisten 1400 kilo tong, de IJM 99 Egmont met 1610 kisten en 190 stuks stijve ka beljauw en de KW 39 Wilhelmina Jo hanna met 650 kisten en 170 stuks stijve kabeljauw. In Scheveningen werden aangevoerd 850 kisten schelvis, 310 kisten wijting. 300 kisten gul en kabeljauw, 950 kisten ha ring, 1200 kleine kisten haring, 300 kisten toters, 350 kisten makreel en 500 stuks stijve kabeljauw. Luchtbellen De laatste tijd experimenteren Noorse issers met een zogenaamd luchtbellen- net. Deze methode bestaat erin vóór de visbanken een muur van luchtbellen op te trekken. De vis is dan verplicht een vooraf bepaalde plaats te begeven en is dan gemakkelijk te vangen. In dc Verenigde Staten werden met deze methode al moedgevende resultaten be reikt. EHBO-cursus Ter Aar TER AAR De plaatselijke vereniging voor Eerste Hulp Bij Ongelukken is voornemens deze winter weer een cur- te organiseren. De cursus begint in september. Men kan zich hiervoor opge- bij mevrouw Vuyk-Meijering, mej. B- Mulder of mej, G. Kerkhoven, kwijtschelding van het reeds genoten voorschot is echter aanwezig, aldus de heer Vogelaar. Tekort De contingenten voor 1964 en "6 de vrije sector waren 16 en 21. Negen woningen kreeg men extra door verhuur van andere vrije-sectorwoningen Estec-personeel. In beide jaren werden echter 28 vrije-seotorwoningen toegekend aan particulieren. In totaal had men dus een tekort voor dit plan van 59 woningen in de vrije sector. Er werden 35 woningen extra ver kregen, toeslagen van gezamenlijk 19 woningen voor de besparende methode, zodat er vijf woningen in de vrije sector voor dit plan tekort zijn. Indien echter geen dringende zaken meer de orde komen in 1965 kan men nog drit vrije sector woningen uit de reservts putten, zodat het werkelijk tekort dan twee woningen ln de vrije sector zal zijn, In totaal heeft men in de Jaren 1964 en '65 141 woningen extra kunnen bouwen. Uiteraard had geen der aanwezige raads leden hier iets tegenin te brengen. Veel werk De wethouder was blij met hert resultaat en was vol lof over het vele werk dat de heren Dessing en Boeier, voor de realisering van dit plan hadder, verzet. Hij vertelde ook nog dat de ge- uitte vrees alg zouden door dit plan een aantal aannemers zonder werk komen, ongegrond was geweest. Vervolgens werd de heer B. Aarts? benoemde tot onderwijzer in vaste diens! bij de openbare lagere school en bleet een vraag omtrent het gereedkomen de nieuwe Jan Zwanenburg vooralsnog onbeantwoord. Men wist namelijk ook nog niet wanneer met de bouw v brug en de aanleg van de opritten een begin zal worden gemaakt. De officieel erkende middenstandscursussen van het o.l.v. M. VAN DER HORST Herengracht 4 Leiden Telefoon 01710-30660-34784 (Door het I.M.O. OFFICIEEL ERKENDE MIDDENSTANDS OPLEIDING) beginnen de volgende maand in: Inlichtingen Cvragen staat vrij!) in KATWIJK AAN ZEE. heden, woensdagavond van 7—9 uur bij de firma Van Rijn, Princestraat 27, telefoon 3819, waar U zioh ook kunt opgeven voor de cursussen: Reeds duizenden malen is daadwerkelijk bewezen: Schriftelijke inlichtingen op aanvrage! KATWIJK Gisteren speelde Rutger van Mazijk op het orgel in de Nieuwe Kerk te Katwijk aan Zee. Vreemd genoeg waren er dit maal weinig mensen, doch wat me nog meer verbaasde was het slor dige spel in het openingsnummer, terwijl de solist naarmate het programma vorderde tot steeds betere interpretaties kwam. Het was dus Jan Zwarts beweriking in een fantasie over de mooie melodie der 24ste Psalm, waarmee Van Mazijk het concert opende, die me teleurstelde. Het stuk zelf waardeer ik om zijn typi sche vervoering, want Jan Zwart ver stond de kunst een op zichzelf bondig melodisch gegeven uit te breiden er zelfs te verdiepen. Ik heb wel eens ge schreven het niiet erg te vinden als men in het spel de innerlijke opwinding" ge waar wordt. Het moet echter duidelijk blijven. Ook de a moll van Bach was exact, althans aanvankelijk. Tegen het aanwenden van latere instrumentale mogelijkheden heb ik overigens geen bezwaar, zelfs niet tegen de zwelkast. Maar precisie blijft bij' Bach onontbeer lijk. De volgende koraalbewerkirg was aanmerkelijk gaver en bezonk ener en van d'it tijdstip af leek Van Mazdjk pas zichzelf te zijn. Twee vlotte, leuke stuk van Renaud (Toccata) en Pomper (Andatej werden volkomen eorrekt ge- Hierop volgde de grote fantasie fuga over Bach van Franz Liszt. Een stuk. moeilijk èn vermoeiend or spelen. Dat Li9zts hartstochtelijke ering voor de grote meester Bach de vertolker verleidde tot een wat opge wonden weergave vind ik menselijk. Dit feit komt dus met in aanmerking vooi flauwe kritiek. Integendeel: bewonde ring! Voor Rutger van Mazijk zijn slot nummer speelde, oordeelde hij het Dit najaar verschijnt: Biografie koningin Wilhelmina DEN HAAG In het najaar zal bij uitgeverij Leopold in Den Haag een bio grafie verschijnen van koningin Wilhel mina, getiteld Wilhelmina. Prinses-Ko- ningin-Prinses, en in opdracht van hel ministerie voor cultuur, recreatie en maatschappelijk werk geschreven dóór Henriette L. T. de Beaufort Mevrouw De Beaufort heeft boeken geschreven over Gijsbert Karei van gendorp, Willem de Zwjjger, Rembrandt en Cornelis van Vollenhoven. Spoedig het overlijden van koningin Wilhelmina is mevrouw De Beaufort begonnen met het bestuderen en ordenen van de om vangrijke stof. SCHIPHOL Het jaarlijkse dagje uit naar Schiphol is voor het echtpaar G. Goorhuis-Lippinkhof uit Huis ter Heide dit keer onvergetelijk geworden: Zij kochten het miljoenste kaartje van 1965. Het echtpaar kreeg een retourbiljet voor een gratis vliegreis naar Parijs. Het echtpaar had nog nooit gevlogen en is nog nooit in Parijs geweest. De miljoenste bezoeker kwam dit Jaar acht dagen eerder dan vorig jaar. blijkbaar gewenst ons eerst nog tot bezinning te dwingen in het vredige Cantabilé van César Franck. Afge zien van het gevaar, dat een te lang programma reeds zijn climax ver liest, leek het mij psychologisch niet gewenst dit stuk te laten voorafgaan aan de slot Toccata, waarvan de componist Andriessen toch duidelijk een Franck-epigoon is. Het verras sende element van de nakomeling gaat dan misschien verloren. Ik schreef over dit stuk reeds een week tevoren. Zij dus slechts vermeld, dat ook Mazijk er een gezonde vertol king van gaf. Samenvattend: Van Mazijk is on danks enkele ritmische inzinkingen een muzikaal en gevoelig organist. Henri Welbooren Sassenheim ontving wielrennertjes SASSENHEIM Het was gisteravond 6 uur dat de kleurige karavaan van de 120 deelnemers aan de Tour de Frats, ou de tweede dag van dit wielerevenement voor jeugd tot 13 jaar, Sassenheim bin nenreed en bij het K.S.A-gebouw arri veerden. waar men aüs gasten van de wielervereniging Sassenheim en Om streken werd ontvangen. Er was uiter aard veel belangstelling voor dit gebeu- - en daar er 12 Sassenheimse en 3 Lis deelnemers zijn, waren ook ouders aanwezig. Getooid met de oranje leiders trui reed de winnaar van de Tour de Lisse, G. Dofferhof, naar het eindpunt. Hij behield met zijn in de tijdrit vijfde plaats het kostbare kleinood. De uitslag van de tijdrit luidde: 1. G. Zitman, Cebuto. 2- R. de Rooy, Racing. 3. H. Greisel. Cemsto. 4 en 5. S. Zeestra ten en G. Dofferhof, Hopax. In het alge mene klasement staat G. Dofferhof. Lis- se op de eerste plaats, 2 G. Zitman en 3 H- Greisel. Burgerlijke stand van Sassenheim SASSENHEIM Geboren: Petronella Johanna Maria, d v J J Herruer em W T de Jeu, Oude Poststraat 9: Wilhelmus Jo hannes Joseph, z v W J J Stut en F A M Zwaan, FLoris Schoutenstraat 2; Marga- retha Anthonia Maria. dvJHM Haver kort en G M A A van de Bosch. Adel borst van Leeuwenlaan 11: Heieen Su bmie, d v A Bouman en M Links. Gla- diolensta-aat 27a; Hermanns Johannes, z v A H Sluijmer en N van Delft, Zui derstraat 13; Henrietta Geertruida d v A C Molenaar en G Bergman, Nachte gaallaan 9. Ondertrouwd: Franciscus Cornells 20 jaar. Voorhout, Kievitspark 15 en Roe- loffina Maria van Hoekelen. 20 jaar Vnou- wenpo-lderstraat 1; Nicolaas Zuijderduijn 23 Jaar, te Katwijk, Rijnstraat 36 en Con stance Aleida Regime Jansen 21 jaar Con- cordiastraat 23; Cornelis Marinus Net, 22 jaar. Utrecht en Wilhelmina Hendriks Gerarda Elisabeth van Arkel. 20 jaar Ka- gerstraat 1; Bemardus Jacobus Maria Ruygrok, 27 jaar, Rijksstraatweg 69 en Antoma Wilhelmina Heyker. 26 jaar te Hazerswoude. Gehuwd: Rudolf Kooijmams, 20 Jaar vSrt ret °l8a Braun Zand* Overledcn: Gerad-a van der Meer. wed Beuk, 87 jaar. Hoofdstraat 82.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 4