Brick Bradford Bouterse Klinkende show voor de tweemiljoenste kijker Geschenken Een meisje met pep muzikale komedie —Toch is het zo!- «Jesie en Josfe Senmoet DE STENEN ZONDE DONDERDAG 12 AUGUSTUS 196» ITHfRGOlVENETHÏWOtVIN-lTHERGOlVEN-nHKOOlVIN ITHERGOLVEN-ETHÏRGOIVEN-ETHERGOLVEN-ETHERGOLVEN- Herman Stok zou „Top of Flop" willen houden (Van on** radio- en tv-redactie) HILVERSUM Presentator Her man Stok is het niet helemaal eens met de VARA, dat het tijd is om de tv-tienerrubriek „Top of Flop" uit de ether te nemen. „Het programma had best nog een jaartje meegekund", zei hij, „ik vind het jammer dat het nu al verdwenen is." Met verve is de laatste aflevering gis teravond op het scherm gekomen. Wel een beetje druk en lawaaiig, maar ja, er was ook zoiets aan voorafgegaan: twee honderd Amsterdamse tieners, publiek voor de laatste „Top of Flop" in Zwolle, hadden de hele reis per speciale trein gemaakt en in die trein was volop ge danst. Na zo'n feest valt het moeilijk 's avonds rustig in een zaal te zitten. „Hoe bestaat 't?" laatste keer (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM Morgenavond zal de lange serie „Hoe bestaat *t?" van de NCRV-televisle worden uitgezonden op Ned. 1. George Noordhof zal Dick van Ruler (en tegelijk de kijkers) haarfijn van alles vertellen omtrent de kunst van het messenwerpen, genoeg dus onf Dick weer ijselijk te doen ril len. De serie heeft heel wat merkwaar dige kunststukken toegelicht, ook al kreeg men natuurlijk nooit helemaal het geheim-van-de-smid te horen of te zien. Maar vele binnen- en buiten landse artiesten zowel als deskundigen hebben toch met smaak en toewijding meegewerkt aan de reeks, die juist twee jaren heeft gelopen. Vanavond dus de gevaarlijke variété kunst messenwerpen. Hoe komt men er toe, dit vak te kiezen? Is het een kwestie van training of moet men der ook aanleg voor hebben? Is het wc-kelijk zo griezelig als het er uit ziet of komen er trucs aan te pas De uitzending zal het wel uit de doe ken doen. NRU-eursist vervult gastdirecties (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Coleridge Taylor Perkinson, de 33-jarige Amerikaanse dirigent die in 1960 als toehoorder en in de jaren '64 en '65 als werkend cursist deelnam aan de NRU-dirigen- tencursus, zal van 17 tot 21 augustus a.s. In Hilversum zijn om het Radio Kamerorkest als gastdirigent te lei den. Er worden opnamen gemaakt voor AVRO en VARA. Perkinson dirigeert in- zijn eigen land te New York verschillende koren en is orkestdirigent aan het Brooklyn College, (Van onze radio- en televisie redactie) HILVERSUM Het was, met moeizaam uit vakanties opgetrom- T£!1T11 11 f* melde musici en artiesten, een V LfvJl min of meer geïmproviseerd pro gramma, waarmee gisteravond in Studio 5 de twee miljoenste kijker, de heer C. Bouterse, samen met zijn echtenote werd binnengehaald bij de NTS. Misschien was het daarom zo gezellig. De Nederland se televisie liet zich van haar beste kant zien: in lang hadden wij niet zo'n goede show op het scherm. Er waren nog meer eregasten dan de familie Bouterse: minister-president Cals en minister Vrolijk met hun da mes, de regerings-commissaris voor het Radiowezen, de heer M. van Veen, burgemeester Boot en vele omroep- was geweest, tot de weerman toe, sprak minister Cals een zeer geestig en gevat slotwoord, waarin hij fijntj- „de mensen die veel te zien zijn" aai raadde, niet alleen kritiek op anderen maar ook zelfkritiek toe te passen, „opdat zij ook gezien blijven". Hij maakte olijke toespelingen op zijn ministeriële bemoeienissen met de omroep en het feit dat hij sprak als de eerste televisiekijker, die bij het begin bestuurders. Er heerste een werkelijk genoeg lijke. biina huiselijke sfeer in de grote studio. De heer en mevrouw Bouterse- Van Hoven waren prima op tijd en keken zich de ogen uit naar alles wat Mever Hamel ten grave gedragen AMSTERDAM Gistermiddag is op de begraafplaats Zorgvliet te Am sterdam de zaterdagochtend in zijn vakantieverblijf te Bergen (NH) op 70-jarige leeftijd overleden directeur van de hoofdstad operette, de heer Meyer Hamel ter aarde besteld. Bij de velen die de overledene zijn laatste rustplaats vergezelden waren een groot aantal bekenden uit de theater- en amusementswereld, o.a. mevrouw Henriëtte Davids, Alex de Haas, Johan Kaart en Piet Muyselaar. Talrijke bloemstukken o.m. van de medewerkers van de hoofdstad ope rette, de directies van de stads schouwburg, het Amsterdamse volks- .oneel, het Rotterdams toneel, van de Vereniging van theater- en concertge bouwdirecties en van de Nederlandse bond van ondernemers in het theater bedrijf dekten de baar. In de aula voerde het woord de heer Hermarr Valsner namens de me dewerkers van de hoofdstad operette. .Zijn stuwende kracht zal een lichtend voorbeeld blijven en het werk, dat onder zijn zakelijke leiding is opge bouwd, zal worden voortgezet. Wij zullen trachten met volle toewijding het bereikte niveau te handhaven" aldus spreker. Verloren melodie gezocht (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM Morgenavond kunt u er weer eens voor gaan zitten om zo:n heerlijk onwaarschijnlijke muzikale komedie over u te laten komen. U zet om 9.50 uur Ned. 1 maar aan en de NCRV zorgt voor de rest. Al te lang duurt het niet: in drie kwartier is de zaak letter lijk en figuurlijk bekeken. U krijgt een Duitse produktie te zien: „Een meisje met pep." Het grote warenhuis Globus begint een nieuwe reclame-campagne met de slagzin ..Bij Globus ligt alles voor U klaar", of zoals de tekst in de Duitse versie luidt: ,,Er is niets op deze wereld, dat men bij Globus niet kan krijgen". Óp de eerste dag van deze campagne stroomt het publiek het warenhuis bin nen. Daarbij is ook een heel aardig meisje, Suzy geheten (U ziet haar in de gedaante van Hannelore Creemer), dat vastbesloten is, de proef op de som te nemen. Zij gaat r afdeling en een bepaalde melodie. Zij fluit het wijsje de bedienden voor, maar helaas zij hebben er nog nooit van gehoord. „Spijt me, juffrouw, we kunnen U er niet aan helpen!" Daarop heeft Suzy gewacht. Zij be gint nu de verkopers met de hoogge stemde slagzin van Globus om de oren te slaan. Zij zegt, dat de hele cam pagne niet deugtzij herhaalt de slagzin tot In het oneindige. De chef komt erbij. Ook hij kan niet helpen, maar hij merkt wél, dat deze scène het publiek wantrouwig gaat stemmen. Haastig haalt hij de directeur van Globus. Die is ervan overtuigd, dat men „het niet hebben kan op de eerste verkoopdag, dat er nu al nee-verkocht moet worden". De directeur wordt er helemaal ze nuwachtig van, als hii ziet dat er een verslaggever in de buurt is. die zijn oren spitst. Dat wordt anti-reclame voor het warenhuisDies stuurt hii de afdelingschef met geld en het meis je weg om in een taxi alle in aanmer king komende zaken af te sjouwen teneinde het wijsje te pakken te krij- Goede show biissementen. waar maar muziek wordt gemaakt. Nergens horen ze het wijsje dat Suzy zo leuk kan fluiten maar ze amuseren zich wél en ze be ginnen elkaar erg aardig te vinden. Door dit bezoek overal ontstaat er een sterk-gevarieerde musiekshow met tal van medewerkers. Hoe de melodie tenslotte wordt gevonden en wat het kleine-geheim van Su*y is, zullen wij U zelf maar laten ontdekken, anders is de aardigheid er af. Het is een van die geheel op amuse ment ingestelde showprogramma's waarbij een eenvoudige maar listig ge vonden formule de weg opent tot mu zikaal allerlei, en mede tot het laten optreden van bekende solisten en en sembles. Enfin. U kijkt maar eens. Gezellige ontspanning voor de vrijdagavond, waaraan dan nog de Flintstones. een herhaling van „Stiefbeen en Zoon" en „Hoe bestaat 't?" met messenwerpen, voorafgaan. r de grammofoonplaten- ri plaatje met En daar gaan ze met hun tweeën, op «oek naar de verloren melodie. Ze ko men in alle mogelijke theaters en eta- er bij zo'n gevarieerde uitzending te pas komt aan camera's, lampen en veel meer technische zaken. Zij had den nog nooit een studio gezien anders dan op een plaatje. De lichte schaduw welke in de loop van de dag op hun feest was gevallen doordat zoon Wim met een voetbles sure in het militair hospitaal moest worden opgenomen, was alweer opge trokken nadat er geruststellende be richten uit Ede waren gekomen. Zoon Hans van 17 had het toch zo versierd, dat hij tenslotte nog mee mocht: er gens op de tribune tussen vele ge nodigden uit de omroepwereld had hij een beste plaats. „Het is allemaal even fijn", zei me vrouw Bouterse na afloop van het programma tegen ons, „veel leuker dan ik het mij had voorgesteld." „Prachtig", zei de heer Bouterse, „een belevenis!" Ze hadden een drukke dag achter de rug: „Ik kon het net aan", vertelde mevrouw, „het bezoek volgde elkaar nogal regelmatig op en van middag zijn we er op tijd tussenuit getrokken. Maar nu zal mijn huiska mer wel propvol zitten: vriendjes van Cees en onze overburen en nog andere kennissen kijken bij ons." Er waren ook allerlei geschenken gekomen, zelfs heel grote en voordat het feestprogramma begon bood de voorzitter van de NTS, de heer E. A. Schüttenhelm het geschenk van de televisie-omroep aan: een enveloppe waarin „alle kosten die gemaakt wer den om ons feest te laten vieren wor den vergoed". Ouderwets Vlot ging nu, bü ouderwets-gezelli ge presentatie door Mies Bouwman, het programma van start. De AVRO had het samengesteld en verdient er een compliment voor. De quiz mocht lang zjj:i. niemand verveelde zich er een ogenblik bij. Ook al omdat er voor originele teams en bijzonder aardige gevarieerde vragen was gezorgd. Een heel karwei om dat zo snel voor el kaar te krijgen. Niet alleen voor de familie Bouterse was het een plezier een hele rij be kende artiesten te zien en te horen optreden: ieder bracht in eigen stijl het zijne. Bueno de Mesquita had een toepasselijke conférence verzonnen met kleine televisiegrapjes en Jan Blaaser had een lang niet onverdien stelijk liedje „Even wennen". Misschien kwam het door de twee excellenties in de studio, dat de quiz teams niet zo onbevangen en levendig meededen als Mies Bouwman wel had gehoopt. De Amsterdamse mevrouw Visser, die zo vlot van start ging, hield ineens op, maar toen kwam de heer Prick, teamgenoot van Elles Berger, flink op de proppen en hij sileepte dan ook de zeer grote hoofdprijs van 500 in de wacht. De NTS was royaal op het feest van de twee miljoenste en dat mocht ook Toen alles en iedereen op de vloer opmerking „Er lopen vele wegen Rome, pater Verhagen" ongedwongen het volgende televisieprogramma aan. Daarmee was voor de kijkers de show ten einde, maar gingen op de vlug ontruimde vloer in de studio de feestdrankjes nog rond. De familie Bouterse werd voorgesteld aan de ministers en andere officiële gasten en het was weer die heel aparte familiesfeer, die kleine festijnen van de omroep altijd kenmerkt. „Een dag om nog heel lang over na te praten", vond mevrouw Bouterse en haar haar ivas het daar volkomen mee eens. KRO-tv maakt nu mannenmonologen 1890) Graaf Floris II, die in de geschiedenis ook als de Vette bekend staat, schijnt een nogal eigenzinnige vrouw te hebben gehad. Dat was gravin Petronella van Saksen, van wie Wagenaar getuigt, dat zij was ,.eene vrouw van mannelyken moed". Hoe het ook zij, nadat deze grafelijke dame enige t(jd het regentschap had waargenomen voor haar zoon Dirk IV, moest zij naar andere bezigheden uitzien. Een onenigheid met de Eg- mondse. abdij verschafte haar gele genheid tot de zo noodzakelijke acti viteit, want Petronella stichtte op een grafelijk goed een Benedictijner abdij voor adellijke dames en ontnam daar mee de Egmondse abdij de grafelijke klandizie. Want Egmond had, zoals u weet, zo langzamerhand het monopo lie van grafelijke begraafplaats ver worven. Na de stichting van de Rijnsburger abdij in 1133 zou aan dit recht eens en vooral een einde ko men. Te rekenen van Dirk VI zouden de leden van de grafelijke familie in het vervolg te Rijnsburg worden begraven. Helaas, ook van deze abdij is wei nig of niets meer te vinden. Na de stichting is aanvankelijk vermoedelijk gebruik gemaakt van de bestaande St. Laurentiuskapel. die nog door Dirk 11 gebouwd zou zün, maar reeds om streeks 1170 heeft gravin Sophia van Holland hier een grote tufstenen kerk laten optrekken, die echter nog vóór het einde van die eeuw door brand werd verwoest, met uitzondering van de toren, die voor een nieuwe (en latere Ned. Ilerv.) kerk heeft dienst gedaan. Ook dit nieuwe bouwwerk Graven te Rijnsburg ging in 1574 bij het beleg van Lelden verloren, al weer met uitzondering van de toren, waartegen later een kerkje werd opgetrokken. De funda menten van de abdij werden vervol gens grondig opgeruimd Cn 1613. Dat was een gedenkwaardig Jaar, want toen zijn de grafstenen van graaf Willem I en enige andere grafelijke familieleden te voorschijn gekomen, die tegenwoordig te vinden zijn ach ter de preekstoel in de Ned. Herv. kerk. Ook zijn enige skeletten opge dolven die wellicht gezien moeten worden als de restanten van de leden der grafelijke familie. Eén van de schedels laat duidelijk beschadigingen zien, die door zwaardhouwen moeten zijn veroorzaakt. Het h duidelijk, dat we hlet het eerst denken aan Florls V, die op zo'n lelijke manier werd afgemaakt. Trouwens, men meent hier ook aanduidingen te hebben gevonden van de Gravenkapel, die door graaf Willem III (die niet meer tot het Hollandse Huis behoorde) terwllle van het zielehell van Florls V zon zijn geslicht. Verder missen we op de grafelijke begraafplaats te Rijnsbnrg ook weer alle gegevens over de sndere graven van Holland. Het enige dat wc met volstrekte zekerheid we ten. is het feit dat Floris UI hier nimmer begraven kan zijn. want hij stierf tijdens de derde kruistocht aan een besmettelijke ziekte en werd In de St. Pieterskerk te Antiochië bijge zet. Nu we bij de kruistochten zijn beland, moeten we toch ook eens afrekenen met Richard Leeuwenhart, die ons op het t.v. scherm wordt voorgesteld als de romantische held met de edele inborst, maar in feite was hij dom, wreed, arrogant en onbetrouwbaar. H. Pétillon (Van c radio- en tv-redactie) HILVERSUM Na de serie vrou wenmonologen gaat de KRO-televisie nu een reeks mannenmonologen opne men voor uitzending in de komende winter. Ook deze zijn voornamelijk ge schreven door de Italiaanse auteur Al- do Nicolai. Gsteren is de eerste, ge speeld door Sylvain Poons, op de bana vastgelegd. De vrouwenmonologen heeft de KRO eerst uitgezonden op Ned. 2 en nu wor den er enkele herhaald op Ned. 1. Op welk net de tweede reeks zal geplaatst worden, is nog niet vastgesteld. Jan Corduwener en Cor Steyn ziek HILVERSUM Twee van radio en •v bekende musici, de hammonaorgamst Co: Steyn (o m. bekend uit de Doris- Aiows) en dirigent Jan Corduwener (o.m. van hel Grand Gala-orkest en diverse andere voor de radio optredende band jes» zijn ziek. Cor Steyn lijdt aan een oogziekte, waardoor zijn gezichtsver mogen de laatste tijd hard achteruit gaat en Jan Corduwener is voor de tweede maal binnen een half jaai door een maagbloeding getroffen, ditmaal tijdens zijn vakantie in Italië Hij zal nog ge ruime tijd rust moeten houden. Woord. 7 05 Lichte gi —7-40 Nieuws, plm. o- Nieuw». 8.40 Lichte Voor de zieken. •ntaal Licht lnsti :mble. 12.00 Angelus. 12.03 Lichte gi muziek 12.27 Mededelingen t.b.v. larJ tuinbouw 12.30 Nieuws. 12.40 Actualitei gram. muziek. 12.50 Lichte gram. i (stereo). 13.45 Lichte gram. muziek. lo.OO Moderne muziek iopn.). 15.30 Voor de zieken. 18.35 Viool en piano: Nieuw». 8.10 Lichte gram. muziek: 8 50 t de kinderen. 9.00 Te land en te water, informatief programma voor weg- en w; weggebruikers. VPRO: 9 40 Morgenwijc VARA- 10.00 Lichte gram. muziek. 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de kleuters. 11.15 Vri' entree cabaret 11.40 Stereo: Lichte gram muziek. 12.00 Licht orgelspel. 12.27 Medede flPNfl -ws. 13.10 Actualiteite gram. muziek 13.25 Beursberichten. 13.3 Schakeringen: een reeks programma's ove Kunat en Kuituur In Woord en Muziek 14.3 Licht ensemble en zangsolisten 15.00 Licht izlek. VPRO: 16 00 Nieui ':omat (III). rstlek. toegelicht met muzikale lllusti 16.45 Nieuwsdienst voor nieuwsgierige 16 49 Voor de jeugd. 21. Dokter Kwinkslag bleek inderdaad ;n nog jonge, heel opgewekte ma „U treft het dat ik nog thuis ben", zei hij. „Ik stond op het punt om weg te gaan. Maar laat me eens even naar dit diertje kijken. Het is zijn poot, zie ik aL Ik ben bang dat die gebroieen is." „Zou -het—wel weer-in orde komen, dokter?", vroeg Jesje-angstig „O ja, ik zal hem wel netjes spalken", knikte de arts. „Hebben jullie nem in het bos gevonden?" „Ja, hij vluchtte voor de brand", zei Jesje. „Er liepen zoveel dieren angstig weg. Het was gewoon akelig om te „Ja, die bosbranden", bromde dokter Kwinkslag. „Ze denken dat er een brandstichter aan het werk is", zei hij, zich tot de commissaris en vader Joppers wendend. „Een brandstichter?", riep d* commis saris. „Maar dat is verschrikkelljkl" „Zou het geen achteloosheid van toe risten kunnen wezen?", vroeg meneer Joppers. „Dat hebben ze eerst natuurlijk ge dacht", antwoordde de arts. „Maar er zijn de laatste dagen wel een stuk of vier beginnende bosbranden geweest Dat moet haast wel opzet zijn. Maar kom, ik hem dadelijk keurig gespalkt terug." De dokter verdween met het diertje ia zijn behandelkamer. „Een brandstichter!", herhaalde Josje, „Dat is ook wat! Wacht eens, Blekkie!", riep hij uit. „Dan is het die man met dia paarse lucifers misschien wel!" „Paarse lucifers? Wat voor paars* lucifers?", vroeg de commissaris. Blekkie vertelde van de twee paars* lucifers die hij bij de verkoolde struiken had gevonden. De commissaris knikt* „En gistermiddag vond ik zo'n paars* lucifer bij ons op de weg", zei Josj*. „Voor het huisje, dat tussen de onze in staat Je weet wel, Blekkie, Dennerust." VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 KRO 7.35 uur: Lucy Ball verdient (uiteraard met het nodige lawaai) haar vakantie. 8.45 uur: herhaling van het televisiespel „Des duivels prentenboek", waarin een man zijn vrouw verkwanselt. 10.10 uurkunstrubriek. Ned. 2 AVRO 8.11 uur: de schone heks Samantha tovert een hele show in elkaar. 8.35 uur sport uit Amerika. 9.10 uurderde operetteprogramma uit Amerika en 10.05 uur: nog een reportage uit Augsburg: atletiek West-Duitsland USA. VANAVOND TE HOREN Hilversum l NCRV 8.00 uurZomermozaiek waaraan ditmaal het Jeugdcentrum van het Leger des Heils in Lunteren meewerkt en waar ds. R. J. van Pagée om 10.40 uur ook de dagsluiting houdt. 10.00 uurConcert van de Haarlemse OrgelmaandArie J. Keyzer bespeelt het orgel in de Grote kerk te Haarlem. 11.05 uur platennieuws en 11.30 uur: aandacht voor de dichter Otto Dijk in „Vers in 't gehoor" Hilversum 11 AVRO 8.05 uur: uitvoering van „Zingari", lyrisch drama van Leoncavallo. door het Omroeporkest, het Groot Omroepkoor en solisten o.l.v. Fulvio Vernizzi. 9.10 uur: voordracht: een verhaal van Pé Hawinkels. 9.30 uuruitvoering van Mendelsohn's Strijkkwartet in D en 11.05 uur nieuwe platen. 85 Maar vaderMartine moet tijd hebben om het te verwerken. Het verdriet om Lenter sust haar verontwaardiging over wat Dries gedaan heeft. Ze bemerkt ook dat er achter de half schertsende woorder van haar vader heel iets anders zit. Ja, 't zijn mooie grappen, ik ben er ook nog voor weg geweest. Schenk me nog eens in, An dres. Met een gezicht als een jongen die kwaad doet, kijkt hij van de een naar de ander. Dat heb ik van Ante geleerd. Arme goede Ante. dat hem zulke dingen overkomen moeten met zijn kinderen. 't Is erger dan toen ik met Andres trouwde 't Komt niet te pas om zo iets te zeggen, maar Martine schrikt van zich zelf. Joryt knikt instemmend. Da's waar, mn' kind. Zoals ik zei, 'k heb de tijd gehad om over alles na te denken. Wat ben ik alleen geweest, 'k Zocht het maar op de berg. Van de mensen heb ik genoeg. Eerst kon ik ze wel met mekaar op een hoop schoppen. Daarvoor heb je zoveel jaren de voeten murw gelopen. Andres en Martine voelen wat er in hem ge- door D1GNATE ROBBEKTZ streden en geleden heeft. Hij is nog als een floers om hem en ze kunnen alleen maar zwijgen. t' Zakt af, kinderen, zoals kwaad weer over gaat. Al kun je daarbij hebben dat één van de mooiste bomen gekraakt is en dat blijft dan een gat. Hij lacht een beetje verlegen om zijn eigen beeldspraak. Vroeger zou hij nooit zo iets gezegd hebben, nu kan hij dat door het vele aleeen-zijn. 'k Begrijp het wel zo'n beetje, mensen zijn bang voor elkaar. Ze hebben allemaal wel wat op hun kerfstok. Een konijntje stropen, stiekem een greppeltje verleggen, ja, zulken zijn er ook. Bos jes omkappen die als windschut voor de buurman moeten blijven. Zulk soort van dingen om van de grotere maar niets te zeggen. En als dan zo'n zaakje met de molenaar en Dries aan het draaien Het is nacht voor Joryt naar huis gaat. Martin# wü dat hij in „De Rodde" zal blijven. Ze heeft een vage angst dat hem iets overkomen kan. Mij? vraagt hij Mij kan niets meer over komen. 'k Heb het nu aan alle kanten gezien, maar hiet is het niet, hoor. Hij is sterker dan voorheen toen hij zijn recht* gang onder de mensen ging. Als ze met hem meeloopt de tuin door en een eindje de heuvel af. houdt hij haar hand vast. Het is zacht voor de tijd van 't jaar. Rondom ia het roerloos, de matglanzende beukestammen en de lage ingeslapen struiken. Ja, Martine, deze geschiedenis heeft ona weer dichter bij elkaar gebracht Gelukkig dat Je moeder er niet meer is. Ze kon zo heftig veront waardigd zijn als ze meende dat er onrecht ge beurde. We laten het er niet bij, vader. En dan naar De Rodde" te komen om daar in te breken. Dat ze in 't Horst graag achter hun hand en achter iemands rug praten over wat ze in hun eigen kleine leventjes nog nooit gezien of gehoord heb ben, weet ik, maar dat ze zou zouden zijn.... Einde neera programma 22.00 Kerkorgelconcert. 22.30 Nieuws en herhaling SOS-berichten. 22.40 Avondalultlng. 23.00 Boekbespreking. 23.05 Platennleuwa 23 30 Vers in het gehoor, literair programma. 23.55—24.00 Nieuws. Hilversum II, 298 m. AVRO: 18.00 Nieuws 18.15 Actualiteiten 18.25 Mannenwerk, licht programma. 20.00 Nieuws. 20.05 Zingari, opera (opn). 21.10 Voordracht. 21.30 Klaaslek Hilversum 1. 402 m. NCRV18 00 Nieuws strijkkwartet (gr). 22 00 Licht orkest met en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Gees- zangsollste 22.30 Nieuws 22.40 Actualiteiten telljke liederen (gr.). 19.45 Klassieke gram- 13.05 Dlscotaria: nieuwe grammofoonplaten nofoonmuziek 2000 Zom 123.55—24.00 Nieut televisie vanavond 19.15 Regionaal Journaal. KRO: 19.35 De Luty Show .NTS: 20 00 Journaal. 20 20 KRO Actualiteiten. 20.45 Des Duivels prentenboek, blijspel. 22 10 Kijk op Kunat 140e af) 22.40 Epiloog. NTS: 22.45—22.50 Journaal Nederland I I:NTS: 20.0 Nieuws In het kort. AVRO: 20.01 Arabische hengsten, dicu- 22.05—22.50 Atle- t:ekwedstrliden West-Duitsland-U.S.A. U Augsburg. Itrlgli' Nederlands progr. kan. 2 en I*: 19-30 Teietaalles. 19.44 De smokkelaars, var-, volgverh. v. d. Jeugd. 20.00 Nws 20 20 Stal Ie voor. 20.25 De Ellntston-20.50 Atletiek. 22.00 Voor het gezin. 22 30 Nws

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 9