NCRV-tv: tien jaar The Spotlights Drie meisjes wipten via KRO - Springplank een fijne toekomst in de —Toch is het zo! Jesje en Josje Senmoet I DE STENEN ZONDE VRIJDAG 30 JULI 1965 ETHERGOlVEN-ETHERGOlVEN-ETHEBGOLVEN-ETHEfiGOlVlN tTHERGOLVEN-ETHERGOLVEN-ETHERGOLVEN-ethef Commentaar Te elfder ure Te elfder ure heeft iemand van di KR O blijkbaar nog even het bandjt waarop stukjes van hei cabaret „Adam en Eva" waren opgenomen, bekeken. Het werd tenminste gister avond haastig van acht uur naar kwart voor tien (Nederland 2) ver plaatst „omdat het niet voor kinderen geschikt was". De naar liedjes hunke rende kinderen kregen nu onverhoeds het reisverhaal over Zuidwest-Afrika te zien. Bijzonder veel hebben ze er overigens niet aan gemist, want het programma van Fiet en Frans Koster (inderdaad allerminst geschikt voor kinderen) heeft een bepaald soort geestigheid, waarnaar de argeloze televisiekijker wel even moest zoeken en dat ook niet op alle punten te appreciëren valt. Veel is te gewild om boven de middelmaat uit te komen. Omdat er op de televisie, met serie programma's en herhalingen niet zo bar veel te beleven viel, luisterden eens met een kritisch oor naar NCRV-zomermozaïek. Twee uur een voudig, maar aardig amusement met een muziekje en een wedstrijdje een gezellig bezoek aan een Neder lands vakantieoord. Ditmaal kon men luisteren naar genoeglijke tijdpasse ring met samenzang en muziek in „De Blije WereW', waar vermoeide huis moeders rust en ontspanning vinden. Mocht bij het samenzijn op zichzelf al een goede en opgewekte sfeer op te merken zijn, uit gesprekken met gas ten en personeel bleek dat nog duide lijker. Zo werd het geheel weer een van die aardige programma's, waarin de NCRV het huiselijk element naar vo ren haalt en dat bij een heel groot deel van de luisteraars altijd goed aanslaat. Quizzen met NCRV: „Uit ben je" <Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Een tijdje geleden (U zult het zich wel herinneren!) heeft Johan Bodegraven ons een cn ander verteld over de nieuwe NCRV-radio- quiz voor het komend seizoen. Het spel. dat „Uit bij je" gaat heten, wordt weer een onderdeel van de wekelijkse steravond en is op 7 oktober a.s. voor het eerst in de ether. En wie eraan mee wil doen. krijgt nu zijn kans: de NCRV roept gegadigden op. Men moet op een of andere wijze een koppel vormen, maar dat mag. zoals wij al vertelden, in de ruimste zin van het woord worden genomen. Men mag een tweeling zijn, maar ook broer en zus, een-echtpaar, maar ook buurvrouwen of buurmannen, men mag oom en nicht, tante en neef. vrienden of vriendinnen en zelfs, zoals de NCRV ondeugend opmerkt: baas en secreta resse. of „baas met hond", als men op een of andere wijze maar connectie met elkaar heeft. Elke donderdagavond komen er drie koppels aan de beurt, dus er kunnen nogal wat paren meedoen! Drie weken van tevoren krijgt elk koppel bericht: er wordt dan een Nederlandse gemeente genoemd, waarover men in de quiz wordt ondervraagd. Vlak vóór de uitzending gaat er nog een kort. pittig klankbeeldje de ether in (dat men natuurlijk in de zaal ook hoort) en dat handelt alweer over wetenswaardigheden van de be doelde gemeente. Twaalf vragen worden er vervolgens aan de koppels gesteld en welk paar nu maar het eerste de antwoordknop in drukt, mag ook het eerst antwoorden. De koppels kunnen eikaars antwoorden niet horen. Is het antwoord niet juist, dan mag het tweede proberen beter over de brug te komen. Enfin, U begrijpt het wel. zo worden de punten verzameld en wie de meeste in de wacht sleept krijgt de hoofdprijs: een weekend gratis verblijf (van vrij dagavond tot maandagochtend) in een hotel in de onderhavige gemeente. Twee de en derde prijzen zijn resp. boeken of platenbonnen van 50 of 25. De NCRV zou zichzelf niet blijven, wanneer zij er geen „competitie" aan verbond: aan het einde van 's seizoen komen de koppels die de hoogste aan tallen punten hebben verzameld tegen elkaar uit en dan gaat het om waarde bonnen van 500, 300 cn 100. Wie dus een kansje wil wagen, kan zich nu opgeven bij de NCRV. Of Johan Bodegraven dan wel andere NCRV-medewerker de quiz gaat leiden, is nog niet vastgesteld. Televisie morgen Nederland I. KRO: 16.00 Huisje, boompje, beestje: hobby-rubriek. 16 45 Voor de kleu- te:^ 17.00—1730 Voor de kinderen. NTS. 17.3018.30 Reportage atletiekwedstrijd Rusland—Amerika te Kiev (Van onze radio- en tv-redactie) rplEJN JAAR geleden zaten er op een Amstelveense Mulo-school drie meisjes in één klas: Marian Groenendijk, Paula Korver en Pat. ti van Blanken. Ze hadden alle drie een goed cijfer voor zang, maar dat was dan ook hun fijnste vak. Ze zongen wel eens een solootje in de klas, maar ach. die drie stemmen waren wel zuiver, maar niet zo gioot van volume. Pas als ze samen' zongen, dan klonk het goed, en sterk genoeg! En zo gingen ze samen oefenen, ze studeerden voor de aardigheid een paar nummertjes in Het was tóoh nog een verrassing, zo goed als die stemmen harmonieerden. Ze zongen eens op een feestje... en iedereen was enthousiast. „Dat moe ten jullie méér doen. zeg!" werd er van alle kanten gezegd. Tja, en toen hebben ze 't er maar eens op gewaagd: ze zouden wel eens in een Bilthovens sanatorium voor de patiënten kunnen optreden. Nou goed, maar dan moesten ze toch een naam hun trio verzinnen. Dat werd „The Spotlights". Doodzenuwachtig trokken ze naar Bilthoven... en nu, na tien jaar, weten ze niet veel meer van die avond te vertellen. Het zal je ook gebeuren als mulomeisjes ergens op te treden! Maar ze bléven zingen: op 'n feestje hier en 'n avondje daar. Ze werden in Amstelveen bepaald bekend! Wat een succes! Ze waagden het al gauw ook eens in een ander sanatorium en in 'n derde... de zenuwen werden langza merhand wel overwonnen, want alles went, ook, als een zaal vol enthousias- en je aanstaart, terwijl je zingt. DE.KANS Op een keer hield „De Spring plank" van de KRO, die vele jonge artiesten een kans gaf (Corry Brokken, Anneke Grönloh) om verder te ko men, auditie. Paula, Patti en Marian waagden de slap. Tonny Schifferstein luisterde.... en The Spotlights mochten haar entree in de radio maken. Ze stapten de Springplank op en wipten een fijne toekomst in. Al heel gauw kwam er een grammofoonpla tenmaatschappij opdagen en hqt eer ste plaatje (nu al door talloze ge- rolgd) rolde de winkels in: op de ene kant „Ik hou van het leven", op de andere „Zo gaat mijn hart". En daar kwamen de aanbiedingen: niet alleen voor vele feestavonden, maar ook voor radio en zelfs al spoe dig televisie. Intussen waren de drie meisjes voor haar mulo-examen ge slaagd (en niet alleen met een goed cijfer voor zang!) en naar kantoor ge gaan. Die eerste tijd hielden ze dit werk vol, ook al bracht het vele optreden aardig centje in 't laatje. Maar BUSSUM CVK.-n IKOR zullen op de avond van iag 8 augustus (Ned. 1, 7.30 tot 8 uur) een door de BBC in de serie „Sporen van het ver leden" gemaakte film uitzenden over Franciscus van Assisi. Franciscus (door de r.k.-kerk als heilige vereerd) werd in 1182 in Assi si geboren uit welgestelde ouders. Hij ersmaadde echter de rijkdom en predikte in armoede en overgave aan Christus in een merkwaardige kosmi sche mystiek, aldus de toelichting van CVK/IKOR. In de film wordt in het huidige As sisi gezocht naar het voetspoor van deze prediker. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 VARA 8.45 uur: Michiel de Ruyter commentarieert in Franse opname het optreden van Boy's Big Band in Antibes 9.15 uur: een documentaire over Cecil B. de Mille, eens Hollywoods grootste regisseur. Ned. 2 VPRO 8.01 uur: medische magazine van dokter van Swol. 8.32 uur: een programma over de Amerikaanse filmacteur Humphrey 8.57 uur: prof. Van Hoik in een gesprek aan de schrijftafel en 9.07 uur: een BBC-film Simon en Laura", opnamen van een voor de Engelse televisie opgevoerde komedie. VANAVOND TE HOREN Hilversum l KRO 8.20 uur: de mezzo-sopraan Sandra Warfield en de tenor James McCrac- ken zingen beroemde duetten. 9.10 uur: de acteur André van de Heuvel draagt een verhaal van Jac van Hattum voor. 9.30 uur: begint een grammofoonplatenprogramiria van afwisselend ernstige en populaire muziek, onderbroken door nieuws actualiteiten en epiloog. Hilversum II VPRO en VARA 8.05 uur: een radiodialoog „Gesprek aan de deur", met Coen Flink en Guus Hermus. 9 uur: showmuziek, 10.40 uur: recital door de mezzo-sopraan Grace Bumbry en Beaumon Glas. piano, spirituals (Holland Festival, stereofonisch). 10.10 uur: platenkeus van Harry Gaarenstroom en Aad Bos. lang ging het niet. Ten eerste werd het 's avonds overal heenreizen over- vermoeiend en ten tweede moesten ze alle drie dikwijls een paar uur vrij vragen van kantoor om op tijd ergens te kunnen zijn. Er moest een eind ko men aan deze dingen en zo besloten The Spotlights maar, de kantoorbanen op te zeggen en „beroeps" te worden. Ze hebben er nooit spijt van gehad. Hoewel ze door het hele land bleven optreden, was de weg naar de radio ook sndj|««iri<i_en, Z« trajen vift| op bi] de KRO: zongen dij het Cascade- ze op iek bij de NCRV, bij The Skymasters en het orkest Gerard van Krevelen voor de AVRO, en in een wekelijks optreden bij de VARA vier jaar lang. Ze zongen samen met het Cocktail Trio, ze waren een jaar op tournee met het gezelschap Benny Vreden, kre gen dan weer een vast contract bij de NCRV... kortom ze waren en zijn nóg overal te horen. Ook voor de televisie verschijnen ze af en toe. Intussen wipten ze dikwijls de grens over. The Spotlights maakten naam in Duitsland via radio en tv, evenals in België. In Frankrijk zon gen ze voor Nederlandse militairen; trouwens, het zingen voor militairen in eigen land en op personeelsavon- den heeft door de jaren heen het grootste deel van veel hard werken in beslag genomen. NU KALMER AAN Tien jaar succes, tien jaar voortdu rend opklimmen in de artistieke car rière, het is geen kleinigheid. Er mag wel eens even op worden teruggezien en dat doet de NCRV zondagavond in een televisie-programma van 20 minu ten, waarin The Spotlights de belang rijkste en typerendste nummers uit een veelzijdig repertoire laten horen. Ze zullen er vast en zeker zelf ook naar kijken, want het is alweer een tijdje geleden, dat zij voor dit pro gramma voor de camera's stonden: de opnamen werden gemaakt op 11 maart jl. Er is in deze tien jaar voor de drie meisjes zelf nogal wat veranderd. Wél wonen ze nog steeds in Amstelveen, maar ze zijn alle drie getrouwd. Marian heet nu mevrouw Di Gionan- ni-Groenendijk en heeft een fijne zoon van bijna twee jaar oud; Paula Korver is sinds enige tijd haar schoonzuster, want die trouwde met haar broer en heet nu dus mevrouw Groenendijk, en Patti is mevrouw Van Lingen geworden. Langzamerhand willen The Spot lights zich wat meer op haar taak var echtgenote en huisvrouw gaan toeleg gen en Marian wil niet meer elke avond haar zoon toevertrouwen aan de overigens prima zorgen van haar moeder. The Spotlights hebben nu het oog op vaste omroepcontracten en willen het voornamelijk houden op radio televisie-optreden. Hqt repertoire dat zij yoeren be- "slSaf fib'offlzakelijk uit evergreens en religieus-getinte liedjes. faarzij voldoen ook wel aan de voorliefde van vooral het jeugdige publiek, voor tophits. Een keuze uit de evergreens zal het hoofdbestanddeel vormen van het te levisieprogramma dat zondagavond op het scherm komt. Wie luisteren en kijken wil, stemme die avond om 8.: uur af op Ned. 1. l««l De ia.rlhu.iu ..„rellen lijn moest «orden nllfeenerdlfd om hel «oord eon. Hoe kunnen wrrk.njï de Tweede Wereldoorlot door de k«.«d enltsiin. Ie beteufelen. Voernl irese J.i.mo.lcl hel dnrr .onder mart in dr kringen esn Jeumuoiei daar le husru «Igerellen slellen. i gewild narcoticum ook In jazzkringen Amerikaanse strijdkrachten Europa gebracht. Dit zijn hasjlsj- lande is het sigaretten, die door het inhaleren van (zoals trouw We maken ons sterk, dat de uit de argument het werkzame bestanddeel cannablnol hier te lande). De musici voeren als wiidemis stammende extase, waartoe ian, dat zij door het ge- somjlliKei van deze derderangs jazzmu- marihuana sigaretten het s|c, zich tljdens het spelen weten op Je tonen Van de muziek werken, bevorderd en in de hand gewerkt wordt door de hennep, die in dit geval geen ander doel en geen andere uitwerking heeft dan de be dwelmende vergiften die primitieve stammen tot zich nemen om zich tot een zekere graad van exaltatie en razernij op te werken. Het enige verschil is dan, dat de wilde stammen hun bedrijf in de vrije natuur beoefe nen. terwijl de hasjisj-muzikanten een zuiverder kunnen gerenommeerde lokaliteit in een van. horen en beleven en zij beelden zich grote steden in het „beschaafde wes- Hasjisj. dat niet uitsluitend in India in. dat dit narcoticum hun in staat ten" ter beschikking wordt gesteld. De en Afrika, maar ook op de PhiHppU- stelt de tonen der afzonderlijke in- manier waarop zij hun cultuur op nen en in Mexico wordt gebruikt, strumenten nauwkeuriger v 4 W heeft vanuit dit laatste land de n>en in de kakafonle bedwelming veroorzaken. Juist deze bedwelming, die vergetelheid bruik bracht, teleurstellingen deed vergeten ritme en de uitzichtloze toekomst tijdelijk verborgt, was na de Tweede Wereld oorlog in het verslagen Duitsland grote behoefte, zodat in dat land de verbreiding van het gebruik van marihuana sigaretten een tijdlang verontrustende vormen heeft aange nomen. Ook ln ons land zijn die sigaretten herhaaldelijk gesignaleerd, vooral in een kleine kring van deca dente lieden. Hennep voor «jazzmusici* toegenomen, zodat een marihuana-wet van muziek, geloven Nadruk verboden. „Zo, ben jij nu Blekkie," lachte vader Joppers. „Ik vind het leuk eens kennis met je te maken." Blekkie gaf meneer en mevrouw Jop pers een hand. „U vindt het toch niet erg. dat ik hierheen gekomen ben?" vroeg hij. „Maar het leek me zo prettig om een beetje met Jesje en Josje te kunnen „Nee hoor, het is best," zei moeder Joppers. „Onze jongens vinden het ook erg gezellig dat jij hier logeert. Het is zeker wel eenzaam voor je zonder je vriend Spekkie." „Een beetje wel, mevrouw," gaf Blek kie toe. „En misschien gaat hij het land wel uit." „Het land uit? „riep Josje. „Waar heen?" „Zijn oom Bram had hier een groot huis gekocht, maar hij kan het hier toch niet zo erg wennen," vertelde Blekkie. „Nu wil hij weer terug naar Foesfoessas- kewan en hij wil dat Spekkie's ouders hun winkel opdoeken en daar bij hem komen wonen. Het zou mooi uitkomen, omdat Spekkie daar dan meteen naar de middelbare school kan. Maar ik,zou het wel erg jammer vinden." „Dat kan ik me voorstellen." knikte meneer Joppers. „Zo, hebben jullie de lagere school erop zitten?" ging hij verder. „En wat ga je nu doen?" „Ik heb toelatingsexamen gedaan voor het gym nasium, meneer Joppers," antwoordde ..Ik _o___o,,t is erg makkelijk. Maaar wal is het stil hier, hè?" vervolgde hij. „Hebt u al wilde zwijnen gezien?" „Nee, nog niet één," zei Josje. „Zitten ze hier echt? En zijn ze gevaarlijk?" „Als ze mensen zien lopen ze hard weg," lachte Blekkie. „Dat doen trou wens vrijwel alle wilde dieren. Zelfs tijgers." „Nu, maar ik zou hier toch niet graag een tijger tegenkomen." rilde Jesje. „Oe, wat zou ik verschrikkelijk bang zijn!" 74 In de bedstee ligt ouwe Wolter met verbaasde ogen naar de boer te kijken. Het dringt niet tot hem door waarom Zweder daar zit. En waarom Rena zo druk praat. Een paar keer vraagt hij: Ben jij daar, meisje? Alsof hij niet geloven kan dat zij het is. Ze was toch altijd «chuw voor de Grobbenuus-boer? Dat de landschut werd meege nomen. maakt deze opnieuw verbolgen. Dat had hij moeten voorkomen, wijst Zweder naar de zolder. Hij zal wel weten waarom Siewert achter hem aanzat. Rena kijkt naar de vloer. 't Is mijn schuld. Ze vertelt van haar leugen en dan is ze weer het schuwe kind, dat zich voor iedere voorbijganger achter een boom verborg. Als ze kon zou ze zich nu verder willen verbergen. Over de heide, naar het veen waar ze geboren werd. Samen met Dries. Zweder zit haar nadenkend te bekijken. Marye moet hier een woordje meespreken, overweegt hij. Die begint bij de oorsprong van alle dingen, zoals ze aan een draad begint te spinnen. Wat in de weg komt, strijkt ze glad. Dikwijls heeft hij naar haar bezige handen gekeken en zich ver wonderd over haar geduld en liefde. Ook tegen over de mensen, een domme meid of een brutale knecht, een kleine diefstal of de lelijke woorden en een enkele keer de slagen die onder het dienstvolk worden uitgedeeld. Dan is het of Marye voorzichtig een draad door haar vingers laat gaan. waarvan ze de oneffenheden en ru\ve plekken wegstrijkt tot hij gaaf en glanzend is. 't Is niet nodig dat je vanhier gaat. Je zou wat op de schouders ligt, meenemen en ermee rond blijven lopen onder vreemden Dag Wolter, door DIGNATE ROBBERTZ gen. Dan gaat hij langzaam, alsof hij bij iedere stap op het punt staat om terug te l«>men, de zandweg in naar zijn huis. In de avond van de volgende dag gaat Dries terug naar de diele. 's Middags werd Lenter begraven. Alle Horsten waren daarbij. De jongens droegen zijn kist en de meisjes gingen erachter, na Ante en Jentje met hun kinderen. De naam van Dries is door niemand genoemd. De geeste lijke uit Hinberghe, die gekomen was om de rouwdienst te houden, begreep dat het een bijzondere zin had toen Zweder Thase naar voren kwam om het Onze Vader te bidden. Een hele ochtend had het gewaaid, maar op dat ogenblik werd het stil, zo stil dat het was of je het zuchten van de aarde kon horen. Niemand had zijn ogen durven opslaan en ze voelden van elkander hoe ze huiverden van ontzag. En vergeef ons onze schulden, gelijk ook wij vergeven onze schuldenaren. Ja. vergeef ons God en neem de verzoekingen van ons en neem het boze uit ging hij daarna naar huis. En er was niemand in 't Horst die nog hardop sprak of niet de tranen in zijn ogen voelde branden. Vergeef ons onze schulden, God! Dries Borne strompelt mee naar huis langs het voetpad achter om de huizen. De koorts woelt nog in zijn lijf. Als een takje beweegt of zijn voet een keitje raakt dat wegspringt, schrikt hij. Rena brengt hem tot bij de tafel, dan gaat ze terug om voor oom Wolter te zorgen. De geiten steken hun koppen door de ren en blaten doordringend. Dries aait ze en steekt zijn hand uit naar het kleine zusje, dat zijn zakken altijd leeghaalt als hij thuiskomt. Nu kijkt ze eerst naar haar moeder, dan klimt ze toch op zijn knie en legt haar hoofd in zijn hals. De olielamp suist een beetje en van achter de Oeler keert de Jeep Karsten wenst de landschut niet toe dat 1 hij in de gevangenis zal zitten, maar wel dat hij een toontje lager zal leren zingen. Sinds het huis op de Schemheuvel werd gebouwd, zijn de Horsten meer op de vingers gekeken dan voor heen. Volgens Jeep is dat de schuld van de vreemde schilder, die de boel loopt af te schuimen, zogenaamd om portretjes te schilderen of hoefjes. Jeep lacht om zulke grappen, waar geen ziertje degelijk bestaan in zit Hij laat zich niets wijs- en ook niet klein en onderdanig maken, al zouden er tien huizen op de Schemheu vel staan en al kwam Bernt Vasse nog tien keer zoveel langs de beek rijden. Vroeger behoefde een Horst nooit boete te betalen voor het doen van verboden dingen. W ordt vervolgd Hilversum I 402 m, KRO: 1900 Nieuws: 19.10 Actualiteiten: 19.30 Vliegende schijven grammofoonplatenprogramma voor de mili tairen; 20.20 Operamuziek (gr.): 21.10 Voor dracht: 21.30 Limburgs Symphonie Orkest Oratorium Vereniging v. Heerlen (opi moderne muziek; 21.55 Pianorecital (opr. Klassieke en moderne muziek; 22.20 Actuali teiten of grammofoonmuziek; 22.25 Boekbe spreking; 22.30 Nieuws: 22.40 Epiloog: 22.45 Populaire grammofoonmuziek: 23.10 Uti Stedelijk orkest en solist mofoonmuziek: 23.10 1 it en solist: klassieke e 23.55—24.00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. VPRO: 18.00 Nieuws 18 15 Van de week: informatie en commenta ren uit binnen- en buitenland. 19.00 Rondui muzikaal, programma voor de jeugd: 19.30 Moderne grammofoonmuziek: 20.00 Nieuws 20.05 Gesprek aan de deur. radio-dialoog: Moderne grammofoonmuziek. VARA Stereo: 't Is allemaal show: melodieën Ims en musicals; 21.35 Spontane reac muzikale discussie: 22,05 Stereo: Salon- 22 30 Nieuws; 22.40 Stereo: Holland iopraan en piano: splri- Draadomroep GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA VAN 18 - 20 UUR 1. Vincenzo Bellini uit „Norma" Casta Diva Giulietta Simionato, Koor en Orkest van de Accademia di Santa Cecilia. Rome o.l.v. Alberto Paoletti, II. Giuseppe Vcrdi: 1. „Rlgoletto": La dom tobile. Mario del Monaco. Orkest va idemia di Santa Cecilli Alberto Erede. 3. uit „II Tros ceppi. Regii atore" Condot- Resnik, Orkest r - NTS: 19.00 Nieuws 9.06 Op v Edward Downes. III. Riccardo Zando- Nederlat uit „Giulietta e Romeo" Giulietta! Son kort; 19.01 Barend de Beer VARA New Symphony weg: vakantietips; 19.35 De flintstom mSÊ kenfilm. NTS: 20.00 Journaal; VARA: 20.20 20.45 Jazz festival te s Mille. Hollywood' Orchestra London Alberto Ere Radio Berlijn aul Strauss. V. Francesco Cilea. Intermezzc „Adri; Radio Berlijn o.l.v. Paul Sti Giacomo Puccini, Intermezzo uit Angelica". Symphonie Orkest Berlijn o.l.v. Paul Strauss. VII. Pietro Mascagni, „Cavalleria Rusticana". Opera in 1 bedrijf. Libretto: Guido Menasci en Giovanni Targioni-Tozzetti. Guilietta Simio nato (Santuzzai: Mario del Monaco (Turrid- du). Anna di Staso (Lucia): Cornell Macheil (Alfio): Ana Raguel Satre (Lola); Koor en Orkest vart oe Accademia di Santa Cecilia. Roma o.l.v, Tulllo Serafin. AehttflMHHH Antibes. 21.15 Cecil B grootste showman, documentaire. NTS: 22.45 Toeristisotoe tips A.N.V.V. 22.48-lf.53 Jour- Nederland U: NTS: 20.00 Nieuws ln het kort VPRO: 20.01 Medisch kroniek. 20.32 Hollywood and the stars: 20.57 Gesprek aan de_ schrijftafel; 21.07^22.05 Simon and Laura, 2 en 10: 19.45 Int. •show; 21.03 Oyen: 21.35 n verzen v. en rijm. n 00 LicWe grammofoonmuziek. 17 40 Stereo: Lichte grammSfoonmuzl^fc 18 00 Muzikaal toerisme met toeristische tift. 18.50 Lichtbaken lezing Hilversum L 298 Hllv.rrurn mKRO: 7.« H„ lerende H.5S-A!%3£;;: .stnss! standen12.00 Angelus. 12.03 Lichte muziek j foonmu/iek 9.10 Klassieke srammofoonmu opn.) 12.24 Marktberichten 12.27 Medede- ziek. VPRO: 940 lingen t.b.v Und - en tuinbouw. 12.301 gesprek 9 55 En t£h vT£ntle (uZl Z O. 135. geva- Religieus n*uws. 12^45 Over- vakantietips. VARA: ,„.w Delrieerd programma. 12.27 Mededelingen t.b.v. land. en tuinbouw. 12.30 Actueel sport- 13.00 Nieuws. 13.15 VARA-varia. Licht ensemble me't solisten. 14.15 Radio Jazz- familie Van Buuren praat weer verkeer. 12.55 Licht Instrumentaal ensemble tangsolteten 10 Muslce- 0 Voor de 1 koorzang. lichte orkestmuziek (opn.). 13.15 Voor de tieners. 1 koorzang. 14 15.30 Signaal onge menset toorzang. 16.30 Sportperiscoop. 18.40 Ritm 15.00 Amusementsmuziek jHH kenwljsheid. 16.00 Nieuws. 16.02 Licht"orkest beweging, toespraak. Actualiteiten. 15.40 Boe- 18.25 Stereo: Licht orgelkwartct. 17.31

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 9