Na demonstraties werkelijke redding RIJN- EN VEENSTREEK Autootje meegepikt Baard eraf. anders geen eontrole Sagestrano maakte verwachtingen waar NIEUWE LEIDSE COURANT 4 ■DINSDAG 27 JULI 1965 Het spel werd plotseling ernst. Drie zwemmers raakten in moei lijkheden en riepen om hulp. De redding liep enigszins uit de hand, maar gelukkig hadden alle drie toch gauw weer vaste grond onder de voeten. Bloemenhandel in Roelof arendsveen ROELOFAiRENDSVEEN Begrijpelijk voelden koper, kweker en personeel zich de eerste dagen na de ingebruikneming van het nieuwe veilinggebouw nog wat onwennig. Men moest zich aan de eini- germate veranderde omstandigheden nog aanpassen. Voor de kweker was dit mis schien nog wel het moeilijkst, want de prijzen waren van die aard dat men er gerust een zuur gezicht bij kon zetten De laatste dagen trad echter weer een belangrijke verbetering in. Vooral de am. anjers, waarvan dagelijks ruim 100 karren de klok- passeren, kregen een betere belangstelling en prijswaardering. Het koelere weer bracht gelijktijdig een oplevende vraag voor export, zodat de Sim-soorten, Arthur en Keefer, Prin ces Ann enz. het weer tot 0.15 per stuk brachten, met Tangerine en Orchid Bauty belangrijk hoger. Ook van rozen, vooral ook van Garnette en Carol, is het aanbod nu vrij behoorlijk. Evenals bij de anjers mag van een goede kwaliteit worden gesproken. Ook de prijs trok belangrijk aan. Bij de enkele partijtjes lelies bracht de Rirbrum het tot 1,08 per tak. De aanvoer van Colvilleis begint terug te lopen. De Nymph bleek ook nu weer het best gevraagd en Kwam no» tot f 2,50 per bos Van de aangevoerde gladiolen was de kwaliteit niet te roe men en men beperkte zich dan ook tot een hoogste notering van t 0.80 per bos. De grote vloed van Wirrals Supre me behoort weer tot het verieden. Al ligt de prijs iets hoger, het algehele re sultaat is hiermee niet meer goed te maken. Het aanbod van fresia, zoals Golden Yellow en Gloria Solis mag niet onbelangrijk worden genoemd. Wind en regen hebben echter hun sporen achter gelaten. Redelijke kwaliteit bracht het tot f 0,60 per bosje. De Ornithogalum gaat in de beste kwaliteit hoofdzakelijk weg voor export. Raadsagenda Woubnigge WOUBRUGGE Donderdagavond om half 8 komt de raad in openbare vergadering bijeen. Op de agenda staan onder meer besprekingen ten aanzien van wegen, garages aan de Kruisweg en aankoop van grond in Hoogmade. Belgische taalstrijd OOSTENDE In de Pctruskerk te Oostende waar veel Waalse en Franse toeristen plegen te komen, is het gistermorgen tot een taalinci dent gekomen. Een groep van rond 80 Vlamingen verliet demonstratief de kerk toen de predikant in het Frans begon te preken. In een andere kerk van deze badplaats deed zich eveneens een incident voor. Toen een priester zijn preek in het Frans begon, begonnen een dertigtal Vlamingen hardop in het Vlaams te bidden. Dit ge bed werd echter overstemd door orgel spel. Daarop kon de priester verder in bet Frans preken. De dertig Vlamingen verlieten het kerkgebouw. K uxiHteitsre geling weer van kracht Er 7,al weer op aardappelen worden gelet DEN HAAG Op 1 augustus gaat de kwaliteitsregeling voor consumptieaard appelen van het desbetreffende produkt- sohap weer op volle kracht werken. De ze regeling werd op 1 mei verzacht om dat men toen tekorten vreesde. De mi- nimummaat, die tijdelijk op 28 millime ter gesteld was, wordt dan weer 35 milli meter vierkantsmaat. Er mogen twee grootte sorteringen zijn: een van 35 tot 50 millimeter en een van 40 millimeter vierkantsmaat en groter. Hoger winst Gazelle DIEREN De Gazelle Rijwlelfabriek v/h Arentsen en Kölling boekte over het 30 september geëindigde boekjaar een index voor de geldomzet van 162 (vorig jaar 130) met 1957/58 op 100 f 1.44 mil joen (987.870) bedrijfssaldo en f 1.24 (156.163) opbrengst deelnemingen, waar na de winst na afschrijving en belas ting f 1,68 min. (462.167) bedraagt. Voor gesteld wordt 14 (12) ®'o dividend over f3.7 (3,7) min- kapitaal. Aan de alge mene bedrijfsreserve wordt f 1.32 min toegevoegd. De belangstelling voor de fiets als vervoermiddel en gezonde ont spanning neemt van jaar tot jaar toe. ondanks de motorisering. De verkoon van fietsen en bromfiietsen was gunstig, van drie- en vierwielige voertuigen bevredi gend. De belangrijke kostenstijging is goedgemaakt door kleine prijsverhoging en meer omzet, maar dit wordt elk jaar moeilijker. Voorgesteld wordt de f 624.000 investering te Dieren en Aalten af te schrijven. Het personeel is 710 Ook dit jaar is de afzeit van fietsen gunstig en de uitvoer stijgt, vooral naar West-Duits- land, doch de bromfietsafzet vertoonde een kleine daling tengevolge van het weer. De scheiding met Batavus geschied, de op dezelfde grondslag als de fusie. Gazelle ruilt de f900 000 aandelenbezit Batavus tegen f 1.2 min. aandelen. Ga zelle met dividend 1963/64, waardoor het kapitaal daalt tot f 2.5 min. Tevens keer de Batavus f 1.056.000 benevens 60 aan delen Gazelle als dividend uit. wat in de winst 1963/64 is verwerkt. Het verslag omvat nu alleen de cijfers van Gazelle. WEGENS VAKANTIE zij wij gesloten van maandag 2 aug. tot en met zaterdag 14 aug. '65 WONINGINRICHTING J. BUIS en ZN. SLUISWEG 25 KATWIJK AAN ZEE Dekkers stuit verlies DORDRECHT Dekkers N.V. heeft de afwikkeling van de postorderafdeling in 1964 voortgezet en meer van postor derdebiteuren ontvangen dan was voor zien, terwijl de inning van het overige naar verwachting verloopt. Een van de drie meubelzaken is met winst verkocht en de omzet der overige drie ls 15 pet gestegen. Hoewel dit niet voldoende was om het verlies op de leegstaande post ordergebouwen en de rente goed te ma ken, is het jaar met f 53.000 batig saldo afgesloten, dank zij boekwinsten en vrij gekomen reserves. Dit is gebruikt voor extra-afschrijving. De directie is vol ver trouwen. De boekwinst op bedrijfsmidde. len was f 380.300 (vorig jaar 128.600). de exploitatiewinst f 181.800 (verlies f 3.08 miljoen), rentelast f 387.900 (427 800) af schrijving f 183.200 (337.500), waarna de resultatenrekening zonder saldo sluit «verlies f 3.71 min). Het kapitaal is f 5,43 min, het oud verlies f 5,33 min, het fis caal compensabel verlies f 7,3 min. Met vallen en opstaan in Hazerswoude .HAZERSWOUDE. Van 3 tot en met 6 augustus zal in het wijkgebouw van Het Groene Kruis een tentoonstel ling worden gehouden onder het motto „Met vallen en opstaan" Deze expositie van de Zuid-Hollandse vereniging Het Groene Kruis, heeft tot doel het aantal ongevallen onder kinde ren te laten afnemen. Reeds geruime tijd wordt door genoemde vereniging ln het kader van moeder- en kleutercursussen voorlichting over de ongevatlenbestrij- ding gegeven. De actualiteit van het on derwerp op de steeds dingende noodzaak de voorlichting hierover te verbeteren hebben geleid tot deze rondreizende tentoonstelling. Dit houdt in een meer gerichte voorlichting, waardoor tevens een groter publieg kan worden bereikt. Getracht wordt \*ooral de ouders, op voeders en instanties, die met het onge- vallenvraagstuk te maken hebben, in zicht te geven in de wijze, waarop, een aantal veel voorkomende ongevallen kunnen ontstaan en duidelijk te maken dat er een verband bestaat tussen een ongeval op bepaalde leeftijd en de licha melijke en geestelijke ontwikkeling van het kind. Naast de ongevallen met do delijke afloop staan die, waarbij duizen den kinderen tijdelijk of voor het leven invalide worden. De vereniging Het Groene Kruis wil door middel van deze tentoonstelling een ieder op de hoogte brengen wat door eenvoudige maatregelen kan worden voorkomen. In de komende dagen van 3 tot 6 augustus hebben de ingezetenen van Hazerswoude gelegenheid deze ten toonstelling te bezoeken. Daar het hier het belang van het kind betreft rekent men op grote belangstelling. De tentoonstelling wordt op 3 augus tus om 8 uur 's avonds geopend door voorzitter J. Ruyter en om half negen voor het publiek opengesteld tot 10 uur. Op 4 en 5 augustus is de zaal geopend van 2.305.30 en van 8—10 uur. Op augustus van 2.30—5.30 en van 8—9... uur.Speciaal voor kinderen worden op woenshdagmiddag 4 augustus dia's ver toond met gesproken tekst. Bovendien draait iedere avond de film „Er dreigt gevaar" die zonodig zal worden herhaald. Gratis683"8 t0t de tonstelling is In Hazerswoude: Landbouw Rijnland hield puzzelrit HAZERSWOUDE De kring Rijnland van de Hollandse Maatschappij van Land bouw hield een ontspanningsavond ii Hazerswoude. Begonnen werd met eei puzzelrit voor automobilisten, waarvoor zich een 25-tal deelnemers meldde De eerste prijs was voor Henk Verwaal (Ha zerswoude), tweede werd Ko van der Maas (Hazerswoude) en derde C. Kriege De prijzen werden na afloop uitgereikt i het parochiehuis aan de Groenendijk ..aar de festiviteiten werden voortgezet De zomerwedstrijden voor dames en he ren zullen d&t jaar worden gehouden op zaterdag, 14 augustus, in Bodegraven. De traditionele VEBO-acties zijn dat jaar op 15 september- Burgerlijke stand van Hazerswoude HAZERSWOUDE Geboren: Adria- nus A M z v J A Verbey en A M Ben nis; Rein A z v B J Demoed en A den Hertog; Sylvia d v A F B robbei Dors man en G E van Aalst. Ondertrouwd: J van Gorkum, 23 ji en Th H Leenaars, 16 jr; C W Betcke, 46 jr en H Kranenburg, 20 jr; G Dek ker, 25 jr en C Slootweg, 30 jr. Gehuwd1: N G van den Dool, 26 jr en A van Dorp, 22 jr. Nieuwveense geslaagde NIEUWVEEN De heer A. G. Burgmeijer slaagde te Amsterdam voor het examen tolk-vertaler Engels. DEN HAAG De leerlingen van de Academie voor Beeldende Kunsten aan de Prinsessegracht hebben zaterdag dol le pret gehad. Enkelen van hen deden eindexamen. Dit werd onder meer afge nomen door twee Haagse architecten, de heer W. van de Sijzenlaan, bezitter van grote Citroën en de heer J. H. S. de Haverkamp, eigenaar van een Fiatje. Voor de aanvang van de examens par. keerden beiden hun wagen op de Prin sessegracht. het Fiatje stond vlak achter de Citroen. Toen de heer W. na afloop wegreed en door de Herenstraat kwam, stopte hij, omdat hij dacht dat hij een lekke band had. In wertcelijkheid had hij het Fiatje een eindje meegesleept zonder dit overigens te merken. Hij liep om de wagen heen. bekeek de banden, maar kon niets ontdekken en ging rustig op huis aan. Toen de heer S. de Academie verliet, was zijn autootje verdwenen. Hij ging op zoek en vond het tenslotte in de Heren straat terug, waar het halverwege het trottoir stond. De politie was reeds ge waarschuwd door bewoners. Tenslotte bleek dat de Fiat door zijn grote broer op sleeptouw was genomen. Dit kon ge beuren omdat de Citroënbestuurder het autootje niet had gezien. Door het ve ringssysteem van de Citroën was het Fiatje bij het wegrijden van de grote wagen aan diens bumper gehaakt. Oud-farmaceutisch hoofdinspecteur Dl*. Roozendaal (66) overleden DEN HAAG In Leiden is op 66- jarige leeftijd overleden dr. N. A. Roo zendaal, oud-farmaceutisch hoofd inspecteur bij het staatstoezicht op de volksgezondheid, welke functie hij 17 jaar heeft bekleed. De heer Roozendaal vertrok in 1924 naar Indonesië, waar hij zowel in militair verband als in de burgermaatschappij als apotheker .werkzaam was. In 1947 volgde zijn be noeming tot hoofdinspecteur bij het staatstoezicht De heer Roozendaal heeft veel gedaan aan de totstandkoming van de nieuwe geneesmiddelenwet en van de water leidingwet, alsmede zijn werkzaamheden ter voorbereiding van de nieuwe fanna- Alkmaarse tandarts: ALKMAAR Een plaatselijke tand arts heeft een van zijn patiënten, de 21- jarige student Frank Plas bij zijn half jaarlijkse controle geweigerd te helpen omdat hij een baard droeg. Als je baard er af is, mag je nog eens bij mij terug komen. kreeg de verbaasde student t« De student is onmiddellijk naar het ziekenfonds Alkmaar en omstreken ge stapt, waar mén hem adviseerde te protesteren bij het hoofdbestuur. Dat heeft hij nu inmiddels gedaan. Pianist Willem Brons solist SCHEVENINGEIN De onder zijn be reik zittende leden van het Residentie- Orkest kregen van gast-dinigent Luigi Sagrestano stuk voor stuk een handdruk na de vertolking van de Symfonie nr. 9 van Dworsjaik. Zo opgetogen en dank baar was hij, dat de samenwerking nu resulteerde in een geslaagde weergave. Sagrestano had de opgave om de ma tige indruk die hij na het concert van donderdagavond achterliet om te zetten in meer overtuigende prestaties. Zoals dat meer gaat. onder de druk van dat „moeten" kreeg Mozart 't zwaar te verduren. Het Adagio en Fuga in c. K.V. 546 werd zwaar en breed opgezet Kreeg het Adagio nog enigermate gestalte, de Fuga werd één grote massa noten zonder doorzichtigheid. Bovendien werd de technische weergave niet immer een streling voor het oor. In Dworsjak's' Symfonie „Uit de Nieu we Wereld" klonk alles werkelijk nieuw. Nu kende Sagrestano geen enkele belem mering, vrij en onbevangen „bezong" hij alle stemmingen uit dit werk. Tem peramentvol en geladen klonk deze weergave en 't was dan ook hierin dat Sagrestano zijn beloftes waar kon ma ken. Immers, 't was deze dirigent die de eer te beurt viel het R. O. te vergezellen op de toernee door Amerika als assis tent van Willem van Otterloo. Weliswaar bleef hij op de achtergrond, omdat Van Otterloo zelf alle concerten dirigeerde, doch de kans is hem geboden. Na Bach en Schubert op zijn eerste concert' en Mozart op deze avond, vertolkingen waarmede hij min of meer teleurstelde, kwam hij met deze Dworsjak op over tuigende en innemende wijze voor de dag. De belangstelling voor dit eerste maan dagconcert was uitstekend. Nu was het programma dan ook aantrekkelijk, naast genoemde composities van Mozart en Dworsjak het Vierde Pianoconcert van Beethoven. Solist was Willem Brons, winnaar in 1964 van de E.M.S.-cultuur- prijs. Een dankbare opgave, doch tevens zwaar, want wie kent dit werk niet noot voor noot. Willem Brons werkte dan ook hard, zo hard dat hij door zijn inspan ningen om de technische moeilijkheden de baas te worden, de muzikale intenties noodgedwongen op de achtergrond schoof, 't Klonk alles wat wild en on stuimig, de uitbundigheid van Beetho ven werd een uit brons gegoten uitbar sting van de pianist. Niettemin, er viel in deze weergave ook veel te waarderen, al maakte hij 't de dirigent niet altijd even gemakkelijk. Adr. Hager Prijsdaling tomaten op veiling Ter Aar TER AAR De komst van de zomertomaten heeft de prijsdaling niet kunnen verhinderen. De vraag van het buitenland is minder sterk, waar door het binnenland tegen een iagere prijs de beste tomaten kan kopen. De aanvoer wordt wat groter. De aanvoer van komkommers is minder, de kwaliteit blijft heel goed en de prijs is stabiel op een laag niveau. Bloemkool heeft een beste week gehad. De snijbonen zijn duur der geworden, zelfs over de 2 gul den per kg. De kwaliteit is heel goed. De nodige aanvulling voor de aan voer is er nog niet. Spreciebonen blijven een dure lek kernij; tuinbonen gaan zo langzamer hand verdwijnen. Blauwschokkers kunnen nog goed meekomen tegen een behoorlijk goede prijs. Andijvie heeft het ook goed gedaan- Goede waspeen is te verkopen, maar dan nog tegen een matige prijs. Bospuen, die nu wel wat grof is, kon zich maar moeilijk verkopen. Postelein is er niet veel, de kwali teit is behoorlijk en de prijs is bost. Rode kool is een gezocht artikel, even als spitskool, het laatste is zelfs duur. De aanvoer is matig. Aardappelen gingen vlot weg tegen een goede prijs. Sla wordt weer meer gevraagd, zelfs al zijn er aanmerkingen op de kwaliteit; wanneer de kwaliteit goed is. is de prijs best. Maar dat was al leen aan het eind van de week het geval- Boskroten van goede kwaliteit worden heel goed betaald. De aanvoer van augurken begint groter te worden, doordat men ook van de koude grond begint te oogsten. De handel is behoorlijk. Kativijk aan Zee Hoog bezoek in Alkemade ALKEMADE Vandaag heeft de coi missaris der Koningin, mr. J. Klaasesz. een werkbezoek gebracht aan de gemeen te Alkemade. Omstreeks 10 uur kwam hij bij het gemeentehuis aan. Mr. Klaa sesz heeft uitvoerig met gemeentelijke autoriteiten gesproken over de wensen en problemen die zich in deze bu-rgemees- terloze gemeente op het ogenblik voor doen. Ook bezocht hij de nieuwe tech nische school en het nieuwe veilingge- Burgerlijke stand van Alkemade SCHEVENINGEN Het vijftigjarig bestaan van de Haagse Vrijwillige Brigade tot Redding van Drenkelin gen is zaterdag in Scheventngen ge vierd met het houden van de Bondsdag van de Koninklijke Nederlandsche Bond tot het redden van Drenkelingen. Er werd een aantal demonstraties ge geven. Door de sterke stroming en de sterke wind (windkracht zeven) raakten echter enkele zwemmers in moeilijkheden en moest er echt gered worden. De demonstratie van de Reddings brigade ontaardde in een chaos, toen het spel plotseling ernst werd. Terwijl redders rich nog beijverden in het mond op mond beademen, raakten drie rwemmers bij een golfbreker eens klaps in moeilijkheden en riepen om Een agent van de brigade ging te water, terwijl anderen vanaf de golf breker aanwijzingen gaven. Door een misverstand sprongen echter plotseling tien reddingsagenten te water en het werd een complete chaos. De red- dingslijnen raakten in de war. de ene agent redde de andere en tenslotte meldde een van de drie drenkelingen rich. Hij had zichzelf gered. De andere twee zijn ook boven water gekomen. Van de demonstrerende reddings brigades uit Katwijk, Zand voort Rotter dam, Den Haag en Noordwük ondervond de laatste daar in Noordwijk geen stroming voorkomt zoals in Schevenin- gen wordt veroorzaakt door een pier en uit basaltblokken gebouwde golfbrekers dat het redden door middel van een redlijn niet zonder gevaar is. Een lid van de Noordwijkse brigade, een voor treffelijk zeezwemmer, dreef door de stroming een paar honderd meter naar het noorden af. Hij kwam voorbij een golfbreker terecht. De redders werkten later met de lijn dwars over de golf breker wat gevaarlijk voor hen was. De Haagse strandpolitie stuurde vlug een jeep de golfbreker op. De politiemannen behoefden niet te helpen daar de redders uit Noordwijk hun karwei klaarden door langs de lijn op de basaltkeien onder water te klauteren en zich zo te redden. Een brancard uit het jaar 1915. Hoe een redding toen ging werd zater dagmiddag op 't strand gedemon- zag dat zijn schepping voor het reddings werk in 1965 het uitgesproken hulpmiddel is om zonder kapseizen de twee meter hoge golven van de branding te kunnen weerstaan. Bij kalm weer worden liever vletten mej buitenboordmotor gebruikt, want die zijn sneller. Door de wind, hoge zee en sterke stroming werden de vlet- tenroeiwedstrijden niet op de Noordzee maar in de Scheveningse haven gehouden. Op de provinciale weg van Rolde naar Grollo is -gistermiddag de 45-jarige uitgeverij-inspecteur, de heer S. Hoo(g uit Assen, met zijn auto tegen een boom gebotst. De auto vloog in brand, maar deheer Hoog wist zich met grote moeite eruit te werken. Met zware brandwon den. een verbrijzeld been en een aantal glaswonden is hij naar het Asser zie kenhuis vervoerd, waar hij gisteravond overleed. De 66-jarige mevrouw Waayer uit Amsterdam is vanochtend op de met automatische halve overwegbomen be veiligde overweg in de Do ld er se weg in Den Dolder onder de trein Amersfoort Utrecht geraakt en op slag gedood. Mond-op-mond beademing, red ding in het jaar 1965. Ook dat werd uitgebreid gedemonstreerd. Gedemonstreerd werd voorts hoe een drenkeling via een redstok op het dr<>8e wordt gehaald en hoe een halve eeuw geleden en nu iemand uit zee wordt gered. Dc ontwerper van de tomboot. de 84-jarige heer H. K. Mijer uit D en Haag, Gelijkmatige aanvoer waspeen in Katwijk KATWIJK Er was in de afgelo pen week een matiger aanvoer van waspeen dan vorige week: 179.600 kg. Wel was de aanvoer gelijkmatig. De noteringen waren aanvankelijk gelijk aan die van dc vorige week. maar de laatste dagen liep de markt wat op. Over het algemeen was het prijspeil echter wel lager. Er kwam steeds meer exportgesehikte peen, voornamelijk voor Duitsland en enkele partijtjes voor Engeland. De B notering was wat steviger. De industrieën kochten ge ringe hoeveelheden. De noteringen: AI f 4.60—12, AH 3—8.90, BI 10.10—14.40. Het tweede produkt is nu bloemkool. Er werden ruim 63.000 stuks verhan deld. De kwaliteit is goed, waarom ook goede belangstelling bestaat. De note ringen: 6 per bak AI 35106, All 13 89, 8 per bak AI 21—74, AU 14—65. BI 14—20. Er was weer behoorlijke sla, die ver handeld werd voor f 4 tot f 22. Bospeen 2857, tomaten 1.006.20, komkommers 625, aardbeien 2359, andijvie 1641, blauwschokkers 7899, kroten per 100 bos 1224, per kist 3.80—5.70, peterselie 317, selderij 923, krulpeterselie 18, bo nenkruid 35, prinsessebonen per kg 1.35 —2.05, snijbonen per kg 0.60—2.50, tuin bonen 10—38, lange hongers per kg 0.28, krombekken 4598. doperwten 35, prei 21 75, rabarber 1119, radijs 39, rode kool 2227, spinazie 2943, spitskool 2644. zuring 7, uien per kist 3.30—7.10, per kg 520. groene kool 2325, zilver uien 2634, zwarte bessen 1.40, perziken 934, sjalotten 1.40. Beiaardbespeling te Katwijk KATWIJK AAN ZEE Morgen avond van 8-9 uur zal de beiaard op de toren van de Oude Kerk worden bespeeld door de heer Hessel H. de Harder. Het progr. luidt: Jesu bleibet meine Freude (cantate 147) van J. S. Bach; Sarabande van G. F. Handel: twee liederen uit Valerius Gedenck- clanck: a) Daar is geen hulp voor han den, b) De Heer in Zijnen troon, zeer schoon; Suite Archaïque van Clément; vier Duitse volksliederen: a) Brüder- lein fein, b) Mein eigen soil sie sein, c) Das Steckenpferd, d) An die Freu de; twee wiegeliedjes van resp. W. A. I Mozart en Fr. Schubert; Nocturne I van Wouter Paap; Potpourri van be kende vrolijke melodieën. Zaterdagavond zal van 8-9 uur de beiaard worden bespeeld door de heer Wim Franken, beiaardier te Weesp. Spreekbeurt Katwijk KATWIJK AAN ZEE Morgenavond om half acht hoopt ds. F. Mallen te spre ken voor de Ger. Gemeente in Neder land in gebouw Casa Cara Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Woensdag hoog water 236 uur,, 1511 uur; laag water 10.50 uur, 23.31 uur. UW GASFABRIEK IN HUIS MET... ^BUTAGAS D. Parlevlïet Johz. Princestraat 6a Katwijk aan Zee Tel. 4810

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 4