Zal Jim Redman „doublé halen op Drents circuit Universiteiten beproefden eikaars sportkrachten Emerson wint van Fletcher Wordt finale Tolwegbeker westelijke aangelegenheid? Volleyballers besloten competitie met feest Baba Sy en Germain geven visitekaartje af I 19É NIEUWE LEIDSE COURANT VRIJDAG 18 JUNI 1965 TT-races in Assen op 26 juni (Van onze speciale verslaggever) AMSTERDAM De spannendste wedstrijd van de TT te Assen zaterdag 26 juni te houden zal wederom in de 250 cc-klasse verreden worden. De kleine knetteraars van de 50 cc tweetakters zullen ook voor de nodige verrassingen kunnen zorgen. Een eigenlijk al bij voorbaat ge wonnen race wordt in de 500 cc-klasse verwacht. De Britse geweldenaar Mike Hailwood op MV kan, als hij niet door pech wordt achtervolgd, als het ware op zijn sloffen winnen. De veertigste-TT, een jubileumriit telt slechts enkele Nederlanders onder de deelnemers. Renners van naam zijn er helaas niet bij, wel doordouwers met energie en veel enthousiasme. Bert Oosterhuis (250 cc Norton) is waar schijnlijk de beste. Ook de jonge Jan •Huberts, die op een verschrikkelijk snelle 50 cc Bultaco rijdt mag niet helemaal worden uitgevlakt. De organisatoren van de „Dutch" TT - een langzaam tot een wereldevene ment uitgegroeide rit, waarbij op het ogenblik tonnen zijn gemoeid hebben zwaar moeten selecteren. Berijders zo wel als voertuigen zijn op elk aspect minitieus bekeken. Het aantal deelne mers, dat in het veld uitkomt som mige in verschillende wedstrijden be draagt ongeveer 150. Vooral in de zwaar dere klassen is in de sector privérijders zwaar het mes gezet. Titanenstrijd In de 250cc klasse gaat het tussen de Japanse merken Yamaha, Honda en Su zuki, Phil Read, Jim Redman en Frank Perris zijn namen waarvan Assen al veel heeft gehoord. Gevaarlijke outsiders zijn Provini op Benelli en Stastny op Jawa- CZ. Alle motorfabrikanten op de wereld, die ook maar iets op het gebied vein de 250cc presteren, zijn vertegenwoordigd. De 50cc klasse wordt beheerst door de Nieuwzeelander Hugh Anderson op Su zuki en de Ier Ralph Bryan op Honda. Kreidler doet het kennelijk wat kalm aan, want deze kleine, Duitse fabriek heeft niet op winst ingeschreven. De reden hiervoor is waarschijnlijk dat Kreidler op het het punt staat een nieu we machine op de markt te brengen. Suzuki en Yamaha gaan, naar alge meen verwacht wordt, de hegemonie in de 125 cc klasse voeren. Hugh Ander son en de Brit Phil Read schijnen de grootste kanshebbers te zijn, maar de Zwitser Taveri (Honda) en de Brit Derek Woodman (MZ) mogen zeker niet bij voorbaat worden uitgeschakeld. Opstellingen voor jSaarland-Nederl. SAARBRÜCKEN Het Nederlands iterdagelftal dat vanavond de officiële Herland tegen Saarland speelt komt in volgende opstelling in het veld: Doel: Van der .Laan (Zw, Wit '28). Achter; Van den Herberg (CJW), Vis ser (Heerjansdam), Van der Giesen (Zw. Wit), Kralt (Rijnsburgse Boys). Middenc Koelewijn (IJsselmeervogels), Vain Soe- ren (CJVV). Voor: Heynen (IJsselmeer vogels), J. Nieuwstnaiten (Zw. Wilt), Van der Lippe (Noordwijk), Slagboom (De Zwervers). Alle vijf overige spelers staan reserve omdat die Saarlanders zich het rechit hebben voorbehouden in de rust van spelers te wisselen. Voor een van de spelers betekent de wedstrijd van vanavond tevens een ju bileum. De lange Henk Koelewijn hoopt namelijk zijn tiende interland te spelen. De Spakenburger die bekend staart als een harde werker voor de ploeg en het liefst op de halfplaaits opereert verdient het stellig, dart hij nu dit jubileum vierrt. De Saarlandse ploeg ziet er als volgt uit: Pauluczac, Rupp, Neis. Pettschider, Hemeling, Kilec, Stutz, Willems, Werker, Hofmann, Kirsch Loudens kamp.schap LONDEN Twee Australiërs, een Amerikaan en een Zuidafrikaan hebben gisteren de halve finales van de Lon- dense internationale tenniskampioen schappen bereikt. Roy Emerson won met 62 63 van zijn landgenoot Ken Fletcher en de twee de Australiër, Bob Howe, schakelde in drie sets (9—7 46 86) de Amerikaan Charles Pasarell uit. De Californiër Dennis Ralston wist zich prachtig te herstellen en won met 46 9—7 7—5 van de Australiër Tony Roche. De Zuidafrikaan Cliff Drysdale had twee uur nodig om de Deen Torben Ulrich met 5—7 9—7 en 6—4 te verslaan. De uitslagen van de kwartfinales in het damesenkelspel luiden: Jane Albert (VS)Monique Salfati (Fr) 1311, 86; Annette van Zijl (Z-Afr.)—Virginia Wa de (G-Br) 63, 6—2; Christine Truman (G-Br.)Anna Dmitireva (Rusl.) 6—3, 8—6; Rita Bentley (G-Br.)—Madonna Schacht (Austr) 26, 63, 97. SVJj moet tegen VUC oppassen LEIDEN Morgen gaat SVL de eerste helft van de honkbalcompetitie afsluiten met de eerder uitgestelde wedstrijd te gen VUC, indien de weersomstandighe den zulks toelaten. De Leidse slagploeg moet uit het goed hout zijn gesneden wil de Haagse ploeg met een nederlaag naar kuis worden gestuurd. VUC heeft niet meer die kracht, die het verleden jaar kon opbrengen, maar toch wijst de zege van verleden week op leider Wassenaar op herstel. Waakzaamheid is bij SVL dus wel geboden. Libanon en EBHC gaan de strijd oi onderste plaats aan. Het ziet er voor de Bredase ploeg somber uit THB zal zich thuis niet laten verrassen door The Hawks en Neptunus moet nie* al te veel illusies hebben tegen Wassenaar. In de stand zal dus weinig verandering komen. Drie rijders beheersen de 350cc klasse. Het zijn de Rhodesiër Jim Redman op Honda, Mike Hailwood op MV en Phil Read op Yamaha. De Jawa-CZ en de Auermacchi, respectievelijk met vier en met drie inschrijvingen vertegenwoor digd, zijn overigens niet kansloos. In de klasse zijspannen gaat het tussen het Duitse team Deubel-Hörner. het Zwitserse team Scheidegger-Robinson en het eveneens Zwitserse team Camathias— Ducret. Van de zestien ingeschreven mo toren behoren er vijftien tot het merk BMW. Zonnig Assen hoopt op goed weer, zowel voor de renners, die snelheden tot 16C km per uur hopen te halen, als voor de schare van honderdduizend toeschou wers, die uit alle delen van het land naar het circuit komen. Alleen in 1939 is deze unieke sportdag verre gend; voor het overige hebben alle verreden wedstrijden in het teken van het spreekwoordelijk geworden TT-nveer gestaan. De politie ver zoekt de belangstellenden vooral op tijd aanwezig te zijn en niet op de parkeerterreinen te kamperen. Sinds *64 succes-bolknak. Vervaardigd volgens Velasques-patent nr. 86596, dus: de kwaliteit van een dure sigaar ...en dat voor dertig cent! £én NEERLANDS 6R001 VOLLEYBAL Leidse dames wonnen beker al driemaal DELFT De Leidse dames, die reeds tweemaal achtereen de eerste prijs in de wacht hadden gesleept, begonnen ook nu weer met goede moed. In hun poule ondervonden de Leidse dames bijna geen tegenstand van betekenis. Met ruim ver schil werd achtereenvolgens gewonnen van Enschede, Amsterdam V.U., Rotter dam en Wageningen. In de halve finale moest de strijd worden aangebonden met Delft en ook deze wedstrijd leverde het Leidse team een ruime zege op. Weer had Leiden zich dus geplaatst voor de finale, waarin de strijd giwg tegen Nijmegen. De eerste set leverde Leiden danik zij beter aanvalswerk een verdiende 159 sertzege op, maar in de tweede set bleef de hechte verdediging van Nijmegen baas over de Leidse aan val. Met 1511 schreef Nijmegen de rtwede set op haar naam. In de beslissende derde set leek Nij megen.' regelrecht op de overwinning af te stevenen. Leiden kreeg te kampen met een ernstige inzinking, waarvan Nijmegen profiteerde door via 116 uit te lopen naar 148. Een laatste offensief va'n Leiden deed de kansen keren. Nijmegen verdedigde zich met hand en tand, maar moest met 1614 de set aan Leiden la ten, dat daardoor voor de derde maal in successie beslag legde op de eerste prijs. Leiden won bij volleybal LEIDEN „U bent van alle windstreken vanmorgen vroeg naar Lei-1 van wethouder Menken naar Wage- den getrokken en u bent in Delft terechtgekomen. Hoe het zij de rand- De^ werd derde bij het vol- stad heeft laten zien dat u zich toch nog in het gebied kunt ontspannen". Met deze woorden begroette loco-burgemeester S. Menken, die werd ver gezeld door alle wethouders, de deelnemers aan het interuniversitair voetbal- en volleybaltoernooi. De deelnemers waren voor de prijsuitrei king naar de Burgerzaal van het Leidse stadhuis gekomen. De minister van Onderwijs en Wetenschappen, prof. mr. I. A. Diepenhorst, reikte de prijzen uit. De ministeriële kennis over sport was groter dan de wethouderlijke, want de heer Menken was pas giste ren tot de ontdekking gekomen dat het bij voetbal de bedoeling is de bal in het net te deponeren, wat bij volleybal niet de intentie is. Mr. Diepenhorst somde in de sprankelde toespraak zonder briefje tal van namen uit het sportverleden op. Hij was gisteren tot de ontdekking gekomen dat hij weer wat had geleerd omtrent de samen stelling van de rijksbegroting. Er ont breekt nog een post „chronometers voor universiteiten" op, waarmee hij kennelijk doelde op de tijdsoverschrij dingen. Het speet de minister dat zijn de partement buiten de prijzen was ge vallen. „Wij zijn nu eenmaal beter in Geen wedstrijden om landstitel het geven van bekers dan in het ont vangen ervan". Overigens weet hij de nederlaag aan het ontbreken van beide staatssecretarissen in de ploeg. Vervol gens trok de minister een parallel tus sen het universitaire sportleven in Nederland en dat in Amerika. Hij stel de voor ook in Nederland een bache- loriaat in de atletiek in te stellen. Daarna kwam de uitreiking van de „staatsprijzen". Prijzen De minister was erover verheugd dat het bijzonder onderwijs zich op deze sportdag had onderscheiden en dat hij de eerste prijs (voetbal) kon uitreiken aan Nijmegen. De dames van Leiden (..Daar hebben ze ook al een academie"') wonnen de eerste volley- balprijs. Aanvoerster Tineke te Lintei Hekkert nam de departementale be ker van de minister in ontvangst. Dr. E. J. Reerink reikte Leiden de tweede voetbalprijs uit en prof. dr. D. J. Kuenen gaf Nijmegen de tweede prijs bij volleybal. De prijs van de stad Lei den. een medaille, ging via handen (Van onze sportredactie) DEN HAAG In verband met de trip van het Ne derlands zaterdagelftal ligt de stryd om de landstitel morgen stil. Eerst volgende week zaterdag wordt de eerste ronde afgesloten met de wedstrijd Zwart-Wit Excelsior. Hierdoor kan de schijnwerper nu volledig worden gericht op de halve finales van de Tolweg- breker die morgen worden gespeeld. De mogelijkheid bestaat, dat de finale een westelijke aangelegenheid wordt, maar dan moet Heerjansdam morgen in Nunspeert kans zien HZW te verslaan. Nu Heersjansdam er niet in is ge slaagd in de competitie het verloren gegane terrein, de tweede klas, te her overen is het de Dammers er alles aan gelegen de Tolwegbeker te winnen. Het zan de spelers tevens een mooi pre sentje aan het bestuur zijn in verband met het twintigjarig bestaan. Men moet dan echter eerst HZW uit Hoogeveen aan de zegekar binden en dit zal beslist niet meevallen gezien het nogal stugge voetbal dat de Noorderlingen spelen. Wanneer Van Drlel echter zijn vorm van afgelopen zaterdag heeft weten te behouden moet het wel gaan hoewel de verdediging het nu zonder Joop Visser moet stellen. Tolwegbeker-leider Veld kamp vond het namelijk niet nood zakelijk de wedstrijd uit te stellen. Excelsior, Pemis en RCL uit Leider dorp zijn de beide andere halve finalisten die de strijd morgenmiddag om 3 uur op het Die Haghe-terrein met elkaar zullen aanbinden. Beide ploegen be schikken over sterke defensies zodat het moeilijk zal zijn tot scoren te komen. Een eventuele verlenging is dan ook geenszins denkbeeldig. Gezien echter de plotselinge schotvaardigheid van Bronzen Zwaluw Op hert terrein van JAC ontmoeten de :serve-clftallen van Barendrecht, en Quick Boys elkaar morgenmiddag om 4 ATLETIEK Wereldrecord 10.000 mtr. voor Clarke HELSINKI De Australiër Ron Clar ke heeft in Turku het wereldrecord op de 10.000 meter scherper gesteld Clarke won de afstand in 28 min. en 14 secon den en was daarmee 16 seconde snel ler dan de 28 min. en 15.6 sec. waarmee hij sinds 17 december 1963 (in Melbour ne) wereldrecordhouder op deze afstand was. Op 4 mei van dit jaar verbeterde Ron Clarke in Los Angeles het wereld record op de 5.000 meter tot 13 min 24.8 sec. in de finale om de Bronzen Zwaluw De Barendrechters die het afgelopen sei zoen kampioen werden van de reserve derde klas zijn tot iedere verrassing tot de eindstrijd doorgedrongen. Niet zo zeer vanwege hun fraaie spel alswel dankzij hun vasthoudenheid. Quick Boys, dat dit seizoen net geen kampioen van de tweede klas werd zal dit ervaren. Toch zal de routine vam de Katwijkers de doorslag weieens kunnen geven, zo dat de blauw-witten uit handen van VZV-voorzitter Molemaker de bokaal in ontvangst kunnen nemen. MAVI-beker In het toernooi om de MAVI-beker worden zaterdag de halve finales ge speeld. Op het programma staan: Duin oordJAC 2, aanvang drie uur; Maas dijk—Nootdorp, aanvang half drie. NOORDWIJK De volleybalteams uit Noordwijk en omgeving beslo ten gisteravond in Flora hun onderlinge competitie met een feestelijke prijsuitreiking. Het was voor de laatste maal, dat de dames en heren dit feest in het oude verband vierden. Straks zullen de meeste teams zich presenteren bij de NeVoBo en in deze grote volleybalorganisatie de afde ling Bollenstreek gaan vormen. De heer P. Bulthuis, voorzitter van de nieuwe telg aan de NeVoBo-stam, stelde zijn medebestuurders aan de tal rijke bezoekers voor. Het zijn mevr. J. Jansen-Van der Plas, secretaresse, C. Tissing, penningmeesteresse en de heren Van 't Riet (Abbenes) en J. van der Wal. In zijn openingswoord merkte de heer Bulthuis op, dat er sinds het vorige feest veel is veranderd. Men begon met een competitie, die men wel eens heel vrien delijk „wild" noemt, en groeide im het laatste half jaar toe naar een afdeling Bollenstreek van de NeVoBo. Hij dankte het afgetreden drieman schap, de heren B. J. H. Boers, mr. J Heling en H. J. J. Wamelink. voor het prachtige werk. dat zij vele jaren lang voor de volleybalsport hebben verricht In één adem noemde hij ook de heer Van Venetiën, die als geen ander had geholpen het volleybal op het tegenwoor. dige niveau te brengen. Prijzen De heer Boers, die op verzoek va voorzitter de prijzen uitreikte, maakte bekend, dat de wisselbeker voo: scheidsrechter die zich het meest de volleybalsport verdienstelijk had ge maakt, wederom was toegekend aa heer Chr van Venetiën. De eindstand: DK>ameS 14 13 RFD 14 12 MSV 3 13 7 MSV 1 14 7 PTT 12 4 MSV 4 14 3 MSV 2 13 2 Sivols 14 0 Heren: Tornado 24 24 MSV 1 22 17 KVC 5 21 12 W.VC. 22 11 N.P.S.V. 21 9 Tornado 2 20 9 Sivols 20 8 MSV 2 21 7 MSV 3 21 7 P.T.T. 20 5 N.V.C. 19 4 H.V.C. 24 3 Waterpolo in Leiden De Zijl 2 leed nog geen nederlaag (Van onze waterpolomedewerker.) LEIDEN De re- gJ serve-zeventallen van - de Leidse iwemver- •jS~» enigingen nemen met wisselend succes deel aan de competitie. De ZU1 2 is nog ongesla- - i/WtojW pen na vier wedstrij den. Sleutelstad 2, dat dit jaar de zwaarste afdeling lootte, doet het heel wat minder. Uit vier wedstrijden behaalde het 3 pun ten. LZC 2 heeft ook 3 punten, maar uit 3 wedstrijden. Het damesteam van de Sleutelstad is het enige Leidse team, dat toe alle wedstrijden heeft gewon nen. De inhaalwedstrijd LZC 1ZIAN 1 uitgesteld, omdat de KNZB de Leidsclie Zwemclub niet officieel er van in kennis zou hebben gesteld. De Zijl 2 behaalde een goede overwin ning op Nereus 3. Bij de rust was reeds door Pont en Jan Leune een goede 20 voorsprong opgebouwd. Na de hervatting kwam Nereus terug tot 21, maar v. d. Moolen bepaalde de eindstand op 31. Tegen Gouwe 2 heeft het team eohter een steekje laten vallen. Na een 20 voor sprong (Pont en v. d. Moolen), werd in de tweede helft de overwinning tocih nog uit handen gegeven, 2—2. Het jonge 't IJ 3 vormde voor de routi niers van Sleutelstad 2 in het geheel geen tegenstand. Met de regelmaat van de klok vielen dan ook de doelpunten. Voor Sleutelstad scoorden Jan Dool (5x), Wim van Rooijen (4x), Bert van Hooi donk en Bert Erades elk één maal. De reserves van de Leidsohe Zwem- olub leden een 40 nederlaag tegen Ne reus 2. Bij de rust stonden zij reeds met 20 achter. De Sleutelstad dames zijn van plan ook dit jaar weer hoge ogen te gooien. In de wedstrijd tegen de Swift-dames do mineerden zij volkomen. Mevrouw Elly Doove en Gerda van Es (2x), zorgden met de rust voor een score van 30. Na de hervatting loelpunten beide da mes elk tweemaal, zodat de eindstand 70 werd. I CARBOVIT tegen maag- en darmstoornissen. I MUGOLIN (reukloos) ter voorkoming van muggebeten. WATERPOLO De uitslagen van de wedstrijden, die gisteravond zijn ge speeld voor de zomercompetitie va KNZB, luiden. Heren: hoofdklasse: DZV —Het LJ 5—3; De Robben—AZPC 3—5; Eerste klasse a: Het Gooi—DJK 54; HPCPSV 5—4. Foto N. v. d. Horst Noordwijk speelt tegen Haarlem NOORDWIJK Morgenavond zeven uur komt het eerste elftal van Noord wijk op eigen rterrein uit tegen een proefelftal van de semi-profclub Haar lem. In het Haarlemse elftal zijn slechts enkele nieuwe gezichten opge nomen. Trainer Kick Smit komt met de volgende formatie binnen de lijnen: d. Schil; a. Van Dufelen en Smit; m. Wentink, Koster en Duindam; v. Bijs ter, v. d. Starp, Slisser, Kluijver (ex- HCSC) en Vreeken. Residentie-damtoernooi DEN HAAG voorzitter Ivens van hert Residentie Dam genootschap heeft gisteren in recreatiezaal van De eZven Privin- ciën een grote sdhare dammers, autoriteiten en of ficials welkom kunnen heten bij de opening van het door zijn cüub georganiseerde inter- natonale toernooi. Namens het ge meentebestuur complimenteerde mr. Velders, direoteucr van de afdeling onderwijs en sportzaken de organisa toren met de sterke bezetting van dit evenement- De eerste zetten aan het bord van drs. Roozenburg en Sretenski werden resp. venricht door de heren D. Quint en A. G. Sijthoff, die in ruime mate hebben medegewerkt dit toernooi mogelijk te maken. De eerste klappen werden uitgedeeld door Baba Sy, die zich in onze stad altijd best op zijn gemak voelt en de Haïtiaan Germain, zodat in de beide groepen al een speler aan de leiding Weliswaar trad drs. Mulder Baba Sy et een centrumaanval onbevangen te gemoet, maar toen de Senegalees eenmaal fraai combinerend op de damlijn was aangekomen was er voor de Haagse geoloog geen houden meer aan. Remises De historische partij Drs. Roozenburg Sretenski gaf een naar verwikkelingen strevende Nederlandse kampioen te zien, die de Rus ten slotte in de verdediging drong. Deze stond echter zijn mannetje en mede doordat Roozenburg in het mid denspel de meest kansrijke voortzetting miste, bevocht hij zonder al te veel moei te remise. Oudwereldkampioen Deslauriers strand de eveneens op de sterke verdediging snelschaakkampioen Boog, wienst fraaie offer aller bewondering afdwong. Weerheijm leek in de tweede groep wel tegen Germain opgewassen, maar zag zich plotseling geconfronteerd met een combinatie waardoor hij een tijdelijk af gestaan stuk voorgoed moest prijsgeven. Het betekende op den duur de zege vaa Germain. Uitslagen De uitslagen van het hoofdtoernooi lui- Ercgroep A: Drs. Mulder (Ned.)Baba Sy (Senegal) 02. Deslauriers (Canada)— Boog (Ned.) 11, drs. Roozenburg (Ned.)— Sretenski (Rusland) 11. De stand: Baba Sy 2 pt.: Boog. Deslaurler» drs. Roozenburg en Sretensfci allen 1 pt.; drs. Mulder o pt. Ercgroep B: Brocistring (Ned.)Mostovoj (Fr.) 11; Germain (Haïta)Weerheijm (Ned 2—n. Kinnegen (Ned.)—Van dei Staaij (Ned.) 1—1 De stand: Germain 2 pt.; Bronstring. KJn- nogen, Mostovoy en Van der Staaij allen 1 pt.; Weerheijm 0 pt. De omlijstingswedsirijden leverden In eerste ronde de volgende resultaten op: Iloofdklas, groep i: L P Kain—K Toet 11 Spoorabeider door trein gegrepen UTRECHT De 49-jarige spoorweg arbeider C. van Bemmel uit Utrecht is gistermiddag bü Haelen in de buurt van Roermond door de trein Maastricht— Eindhoven gegrepen. Hij was op slag dood. De heer Van Bermnel was met twee collega's bezig met onderhouds werkzaamheden aan de spoorlijn. Een van de drie, die als veiligheidsman dienst deecl, waarschuwde voor de nadering van een trein. De heer Van Bemmel ging evenwel op het verkeerde spoor staan en werd gegrepen. B G Grouwstra—R va« der Klift 2—0, B TimsS Mensonides 20. Groep 2: J de KoningP Scheeres 20. Ie klas, groep 1: G J BijlsmaC Pex 20, S A van Dal—G Winkels 2—0, J Smit— S Boers 1—1. Groep 2: D P de Graaf— etersonH J 2e klas; C A Brouwer—B de Jong 0—1 K de Graaf—Z Postma 2—0, F van Eenen aam—H J Wijnmalen 2—0 Huisdammers, groep 1: Ph DörrP Lok 2—0, D ScheeresK van Zanten 0—2, E IdzardiJ H Koree 2—0. Troep 2: Ph Dörr jr.G S po cistra 0—1 Stad—K Lindner 0—2, A C Eichhorn— R E de Vries 2—0. Jeugdtoernooi in Leiden YES kan morgen CKB-titel winnen De tweede ontmoe ting tussen de belde hoofdklassekamploe nen SSS (Wagenin gen) en VES (Den Haag) zal morgen In Den Haag wel een fikse Haagse zege opleveren. VES won In Wageningen dc eerste ontmoeting met 7—11 en het is niet aannnemelijk dat SSS erin zal slagen morgen een overwinning te behalen. VES zal dus morgen wel gaan feesten in verband met het behalen van de titel. Voor de ge wone competitie is de voorlaatste wed strijd die tussen Bolnes en 11KC. De thuisclub zal wel winnen, maar aange- geen belangen meer op het spel andere uitslag ook niet Van het district Zuid-Holland-Noord is vrijwel de gehele jeugd verzameld op de terreinen aan de Montgomerystraat voor een groot jeugdtoernooi. Niet min der dan 64 teams van junioren en adspi- ranten komen binnen de lijnen. De eer ste ronde begint om half twee. Er wordt op negen velden gespeeld, zodat men ongeveer half zeven met de finale hoopt te beginnen. De indeling luidt: A: Excelsior 1, Fluks Zuiderkwartier en KVS 2 B: Pernix' Excelsior 2, KVS 1, Avanti. C: Ons Ei land. DES. Excelsior 3, VES. D: Ijsvogels VEO, TOP en Excelsior 4. staan, zal verbazen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 13