ASCOT [ieu^Ü Hoe lekker is Duy vis verse salade op de boterham? 25 stuks f.1,25 In cellofaan verpakt, dus blijvend vers. Heel apart. Steeds meer gerookt. Ga ook over op Ascot, u blijft 'm roken! altijd het lekkerste kopje koffie FRIESCHE VLAG GOUDBAND De krant kunt u niet missen, geen dag! (Bauknecht- KOELKASTEN Er zijn veel soorten koffiemelk. Maar niet voor niets is „Friesche Vlag" GOUDBAND de meest gebruikte koffiemelk in Ne derland. Een klein scheutje in het heerlijke kopje koffie, zoals u dat zet, mevrouw, en proef maar: dat is een zondags kopje koffie, waar mee u uw man en uw gasten echt kunt verwennen! 14-karaats gouden Zwitserse horloges vèr beneden de vergelijkbare winkelwaar de. Vraag spaarkaart aan uw koffiemelk- leverancier. de meest gebruikte koffiemelk in Nederland ,Om het bakje bij op te eten Duyvis vleessalade Ingrediënten: de fijnste vleessoorten, mayonaise-saus, spe cerijen en gekruide augurken.Zovers als vers maar zijn kan. Duyvis Hongaarse vleessalade Ingrediënten: dc fijnste vlees soorten, mayonaise-saus, ge kruide augurken en paprika. Zo vers als vers maar zijn kan. Duyvis haringsalade Ingrediënten: gemarineerde haring, mayonaise-saus, spe cerijen en fijn gekruide augur ken. Zo vers als vers maar zijn kan. Duyvis Doggersbank salade Duyvis Elzasser vleessalade Ingrediënten: zoute haring, Ingrediënten: de fijnste vlees mayonaise-saus, specerijen en soorten, gekruide augurken en fijn gekruide augurken. Zo mierikswortel. Zo vers als vers vers als vers maar zijn kan. maar zijn kan. Met zorg gekozen ingrediëntenzo vers als vers maar zijn kart,- machinaal verpakt dus zonder dat er handen aan te pas komen) in hygiënische bakjes. Verkrijgbaar in levensmiddelen- zaken met koelvitrine. Duyvis garnalensalade Ingrediënten: Noordzee gar nalen en mayonaise-saus. Zo vers als vers maar zijn kan.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 16