Zilveren kraamzuster in Lisse gehuldigd i ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER UB Woensdag 5 mei de gehele dag GESLOTEN J PUISTJES PUKKELTJES HUIDUITSLAG DDD RECEPT VAKSCHOOL VOOR MEISJES een WERKSTER slagersbediende T0Y0TA-SH0W Academisch Ziekenhuis LEIDEN MOEDER is GOUD waard FEYE BRINKS NU METVACUUMDOP ALLEEN CALVÉ SLASAUS ISVACUUMVERS CAÜ/E VERSE SLASAUS: ONTDEK DAT UW SLA NOG LEKKERDER WORDT! NIEUWE LEIDSE COURANT 10 DINSDAG 4 MEI 1965 LISSE De arbeid van de „nlveren" kraamzuster H. A. van Werkhoven wordt zeer gewaardeerd. Dit bleek wel uit het drukke bezoek aan de door het damescomité aangeboden receptie. Onder leiding van de dames L. Slootweg-Imanse en P. de Vries-van Waveren waren tevoren tijd noch moeite gespaard bij een inzamelingsactie onder patiënten en oud-patiënten. Het resultaat van de actie waren een platenspeler en een resterend be drag onder couvert, welke geschenken de aan de Lisserdijk wonende zuster Van Werkhoven werden aangeboden in gebouw Salvatori aan de Wagen straat. Mevrouw C. Koning-den Butter overhandigde de cadeaus. In de afgelopen jaren heeft zuster Van Wenkhoven, die een particuliere praktyk heeft, ruim vijfhonderd zui gelingen het eerste hemdje aangetrok ken. Zij begon een kwarteeuw geleden haar praktijk in Lisse en de Lisser- broek en zij helpt nog steeds kinderen ter wereld komen. In intieme kring, met familie en da mescomité, werd na de drukke maar geanimeerde receptie in Salvatori het jubileum nog wat nagevierd. Zuster Van Werkhoven was getroffen door de hartelijkheid, die patiënten, oud-pa tiënten en artsen lieten blijken. Bevrijdingsfeestavond LISSE Onder auspiciën van de mu ziekverenigingen Canite Tuba en Trou moet Blycken wordt morgenavond om 8 uur in de Bloemhisthal van H.B.G. een Stijlvol slot van Lisser serie bloemenfeesten LISSE Maandagavond kwam een einde aan de bloemenfeesten 1965, ge organiseerd door de stichting Tlfesta'. Voor deze laatste van de acht feest- onden was uitgenodigd „Die Stadt- musik Bern". Dit in heel Europa be kende orkest zal In 1966 het 150-jarig bestaan vieren en stamt dus uit de tijd van Napoleon. Het mag tot de beste orkesten van ons werelddeel worden gerekend. Ook zijn verscheidene con certen op de plaat vastgelegd. Het was maandagavond voor de eerste keer dat het orkest in Nederland optrad. De aanwezigen hebben van het gebodene genoten. In het eerste deel van de avond bracht men nummers in het lichtere genre, na de pauze werden wat zwaardere nummers uit gevoerd. Bijzonder werd genoten van de „Berner Stadtschutsenmars", „Fan tasie aus der Oper Samson und De lilah". „Deuitschmeister" en niet te vergeten de „Kaiserwals" van Joh. Strauss. Op deze avond mocht de heer A. Bruggeman. directeur van 'Elfesta' een bijzonder welkom toeroepen tot de wethouders A. J. Mesman en Jac. de Graaf. Hij bracht dank voor de medewerking van het gemeentebestuur aan de Elfesta-feesten. Niet minder dan 12.000 bezoekers hebben van de Elfesta-feesten geno ten, onder wie veel buitenlanders. Pro- eramma-voorzitter J. de Vos zei. dat Elfesta volgend jaar met nog betere avonden zal komen. bevrijdingsfeest gehouden. De humorist Geraldini, de Matla's (acrobatiek) en een dansorkest verlenen medewerking. Christenvrouwen Noordwijk NOORDWIJK, In een drukbezochte vergadering van de afdeling Noord wij k- Binnen van de Christen Vrouwenbond besprak mevrouw Groot Enserink het boek „Schele Engeltje" van de auteur dr. Van der Hoeven. Zij liet de inhoud d erevue passeren, las gedeelten uit het boek voor en besprak daaruit verschei dene passages. Filmavond N.P.S.V. NOORDWIJK, De Noordwljkse Po- litiesportvereniging hield voor de leden hun dames in hotel „De Baak" een filmavond. Er werden vijf kleurenfilms ertoond, waaronder met bijzonder fraaie opnamen uit Afrika en Zwitserland Tuin-en gevclversieringen LISSE Uitslagen van de wedstrij den tuin- en gevelrversierurgen: serie A mozaïkarr: ereprijs en wisselbeker J. Bemelmans Zwanendreef 40; le prijs: J H Clement, Laan vau Rijskevorsel 40; 2e Lex Reurings, Prinsessenstr 148; 3e J M Hoogervorst, Orantjelaan 52. Serie B tuin- en'of gevelornamenten: ereprijs en wisselbeker H J Bakker, Veldhorststraat 26a; le J. Bijster bosch, Glad'iolenstraat 33: 2 F Pijin- acker, Heereweg 227; 3 J P Kortekaas, Gladiolenstraat 21; eerv. verm. L J Kapiteijn, Gladiolenstraat 15; eerv verm. Th A V R Meeder. Gladiolen- straat 27; eerv. verm. H L Tijssen, Schoolstraat 22. LISSE Donderdagmiddag 5 uur zal burgemeester mr. Th. M. J. de Graaf de eerste paal slaan, voor de bouw in de nieuwe woonwijk Poelpol der. De eerste 100 huizen worden ge douwd op naam van de woningbouw verenigingen Volksbelang (Lisse) en Gezinsbelang (Lisse-Engel). Oorkonden voor handelaren in de Bollenstreek HAARLEM In hotel Brinkman reikte gisteravond jhr. drs. H. Quarles Ufford, hoofd van de hoofdafde ling produktiviteitsbevordering van het ministerie van economische zaken, de oorkonden met bijbehorende draag- speld uit aan de deelnemers van de discussieclub „Meer Verkopen" in de bollenstreek. De cursus was georgani seerd door de Stichting Vakopleiding meKkdetaiilhandel en zuiveldetailhan- del. De oorkonden werden uitgereikt aan de heren D. Bakker, G. Breedijk, N. Disseldorp, N. H. Duivenvoorde. N. van Dijk, H. W. van der Geest. H Kadé. M Kant. A. A. Koot, C. P. Koster. J. F. en Th. Lommerse, P. J. Langeveld, T. Rey neveld, B. Ruygrok, F. Rijlaarsdam J. van Rijn, M. Schmidt. D. Scheurs. C. Suykerland, M. van ToL H. War merdam, C. van Zanten en L. van de Zon. De onderscheidenen wonen in Sas- sernheim, Beniroebroek, Hillegom en Heemstede Geslaagden reserve-rijkspolitie LISSE Van de groep Lisse van de reserve-rij kspolitie slaagden voor het voorjaarsexamen de heren B. Dubbel dam (voor buitengewoon geoefend man) en G. Kroes (geoefend man). Als de beste voor de ulettencompetitie van het ressort rijkspolitie Den Haag (Zuid-Holland en Zeeland) kwam de reserve-wachtmeester eerste klas A. van der Leede naar voren. Hij ontving een boekenbon. Instructeur van de re- servegroep Lis-se is opperwachtmeester J. de Ridder. LISSE Bij de rijkspostspaar bank werd in april ingelegd f 66.000 en terugbetaald f 84.000. Schoolexpositie in Voorschoten VOORSCHOTEN In de hal van de ds. Fortgensschool is een expositie ingericht van voorwerpen uit de 2de wereldoorlog. De leerlingen hebben hiervoor zelf het materiaal bijeenge bracht en zij legden zo'n enthousiasme de dag, dat de tentoonstelling de moeite van een bezoek waard is, ze ker voor de ouders. Men krijgt er wonderkaohteltjes te zien, bomscherven, geschriften, te veel om op te noemen. Er was trouwens ook te veel materiaal voor deze expo sitie bijeengebracht, dus niemand kan beweren, dat de leerlingen niet met overgave aan deze tentoonstelling heb ben gewerkt. Aanvankelijk zou burgemeester De Kool gistermiddag de expositie ope nen maar hij was door ziekte verhin derd; wethouder Sdhrama zou hem vervangen maar ook hij werd ziek en dus heeft ten slotte schoolhoofd B. Dijkman de tentoonstelfliimg gistermid dag maar geopend-. Donderdagmiddag van 4 tot 5 uur en donderdagavond vam half 8 tot 9 uur kan ze nog worden bezichtigd. Voorschotense jeugd legde bloemen VOORSCHOTEN Vanmorgen luis- terden de leerlingen der Voorschotense scholen naar de schoolradio-uitzending „Wandelaar sta even stil", die was ge wijd a-an de tweede wereldoorlog. Na afloop begaven de leerlingen der hoog ste klassen zich naar het monument bij het Burgemeester Berkhoutpark. waar zy bloemen legden. Veel wijzigingen Zaterdagelftal tegen H.V.C. (Van onze sportredactie) UTRECHT. De keuzecommis6ie van het Nederlands zaterdagelftal heeft een voorlopig zaterdagteam vast gesteld dat op 11 mei sls. een oefen wedstrijd speelt tegen HVC in Amers foort 's avonds om half zeven. Het team verschilt aanmerkelijk met het elftal dat van de Fransen verloor. Van het tapijt verdwenen: De Joode, Kerk dijk. Kiel en Pannen, terwijl Wim van Elderen en Vedder verhuisd zijn naar de reserves. Verrassend ls het aanwijzen van re serve doelman Westland van Huizen, evenals de selectie van Klaas van den Heuvel van Kozakken Boys. Bovendien werd Gerrit Slagboom weer in de ploeg gehaald, terwijl Kerkdijk moest wijken voor Aandewiel van Quick Boys. De Rotterdammer Arie van der Gics- sen krijgt nu ook een kans in de 4-2-4 formatie die er als volgt uitziet: d.: Van der Laan (Zwart Wit): a.: Van Soeren (CJW), Van der Giessen (Zwart Wit). Visser (Heerjansdam), Kralt (Rijnsburg- se Boys); m.: Jan Nieuwstraten (Zwart Wit) en Aandewiel (Quick Boys); v.: Leusink (Excelsior). Bosma (WT), Van der Lippe (Noordwijk) en Slagboom (De Zwerver) res. Westland. Pap, Van Elderen. Vedder. v. d. Heuvel. ZOETERWOUDE Vrijdagavond 7 mei om 8.30 uur houdt de Hervormde jeugdraad een vergadering in het ver enigingsgebouw „Ons Huis". ZOETERWOUDE De Simavi- collecte heeft in Zoeterwoude f 135,65 opgebracht. Personeel gevraagd Modi nette* gevr. Wij kunnen nog enige gerouti neerde. aankomende en leer ling modinettes plaatsen. Aanmeldingen maandag tm. vrijdag van 85 uur of tele fonisch 01710-30268. Confec tiefabriek G. Biesot, Heren gracht 84 Leiden. Onze gram.pl. afdeling zoekt voor de verkoop met wat lichte adm. werkzaamh. een meisje van 18 jaar of ouder. Radio Westrik. Oegst- geest. 0 Mevr. de Vries vraagt werkster voor 2 halve dagen per week, vanaf 25 mei (we gens huwelijk der tegen woordige). Piet Heinlaan 1 Oegstgeest. Tel. 53810 0 Beschaafd meisje gevr. voor schoonhouden winkels en huish. werk. Alle dagen 9—1.30 uur. Prettige werk kring. Aantrekkelijke be loning. Warnecke. Haar lemmerstraat 158 0 Hulp in de huish. gevr. Per 1 juni as. in modern huis, oliestook c.v. Mevr_ Roessingh. Witte de With"' laan 3 Oegstgeest. Telefoon 52431 0 Wij vragen z.sp.m. een hulpverkoopster of hulpver koper voor de zaterdag. Aanm. bij Peels Schoenma gazijn. Haarlemmerstraat 151 TeL 23047 0 Wij Vr. z.sp.m. een er varen verkoopster. Aanm. bij Peels Schoenmagazijn. Haar lemmerstraat 151. Tel. 23047 0 Gevr. flinke hulp in de hutsh. van 85 u. Mevr. v. 't Woud, Hoofdstraat 40 Lei derdorp. TeL 30070 0 Gevraagd enkele huish. hulpen. Kinderhuis Nieuw Voordorp. Leidseweg 96 Voorschoten. TeL 2629 Te huur aangeboden 0 Grote keurige kamer te huur. Op nette stand, met balkon, gebruik van keu ken en centr. verw. Voor rustige oudere dame. Brie ven onder no. 8358 bur. blad. Woningruil 0 Woningruil. Aangeb 3 kamerflat Katwijk, vlak bij zee. Gevr. woonruimte Oegst geest. Br. onder no. 8357 bur. blad. 0 Ruim zonnig bovenhuis aangeboden, gelegen aan de haven, vrij uitzicht Ruilen voor beneden of heel huis. Br. onder no. 8356 bur. blad. Te koop aevraaqd 0 Antieke meubels gevr. te gen de allerhoogste waarde. Mahonie fauteuils, banken, stoelen, tafels, koper, kristal, karaffen, schilderijen Ook beschadigde komen in aanmerking. Ook opgravin gen. Br. onder no. 8018 bur. blad. Te koop aangeboden 0 Orgelcommissies opgelet!! Enige kleine Pijporgels uit voorraad leverbaar, diverse systemen. Fa. M. Spiering, orgelbouw sinds 1888. Dor drecht. Tel. 01850-3431. 0 Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe woning. Kre diet voor iedereen tot 5000 voor aankoop meubilair, ningtextiel. Vraag gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen. Postbus Rotterdam. 0 Te koop aang. Steib zij span voor scooter. Tel. 01719- 3384 0 Grote sortering gebruikte radio's, transistors, autora dio's. speciaal adres gebruik te bandrecorders v.a. 185.— met jaar garantie. 53 cm. TV inkoop- en inruil defecte apparaten. Eigen reparatie afdeling. Nieuwe Rijn 60. 0 Fraai Louls-Seize bankst. mahonie secretaires. Bieder meier stoelen, tafels, fau teuils. mahonie Bieder meier banken. antieke kisten. ladenkasten. ko perwerk. kristallen en kope ren kronen, schilderijen enz. Inkoop antiek. Nieuwe Rijn 60 bij hoek Hooigracht 0 Naaimachines. Handnaai machine. nieuw in koffer 145.— Zig-zag v.a. 298.- plus les en 3 Jaar garantie. Dit biedt U van Steyn. Nwe Rijn 46B tel. 24809 0 Enorme sortering schil derstukken in alle maten en prijzen, met moderne witte lijsten. Fotolijsten met bol plastic fotolijsten in di- Kyk bü Van ZÜP grammofoonplaten, po pulair, klassiek en tophits. Keuze uit meer dan 20.000 ners. Van Zijp, Haar lemmerstraat 279 Leiden. Kijk bij van Zijp voor een goede gebruikte bromfiets. Door inruil ver kregen, door vakmensen na gezien. Van Zijp, Haarlem merstraat 295 Leiden. "ijk by van ZUp koelkasten, wasmachi- lemmerstraat 279-309 Compleet gotisch ameu blement, piano 35.—; boeken kasten. schrijfbureaus, fau teuiltjes. polyeter matrassen, tuimelbedden, rookstoelen. dekens, schuiftafels, sche merlampen. Gebr. Pluym, Hooigracht 51. TeL 25955- "■—16 Te koop: leuk stalen mo torbootje met Johnson bui tenboordmotor. Geheel vaar klaar. prijs 1700.— Te be vragen Crocusstraat 2 Kat wijk a. d. Rijn, na 6 uur. Aangeb Goggomoblel. Kleine zuinige auto m. radio en open dak, benzine 1 24 met bel. en verzekering. Te bevragen H. Kanbier, Lee manstraat 13. Te koop aangeb: in prima staat verkerende Puch mo tor 250 cc. type S.G. Te bevr. Hoofdstraat 44 Leiderdorp. 0 Autobanden. Nieuwe of gebruikte banden voor Uw auto. tractor, of landbouw- wagen. Voordelige prijzen. Hövig. Hoge Rijndijk 1. Zoeterwoude. Telef. 01710— 25517 Te koop: Hechthout toer boot, 4.70 x 1.70 m. met ka- tent, ruimte voor min. 2 slaappl.. met b.b. mo tor Mercury 3.9 pk. beide 1964. als nieuw 2500.— Splinterlaan 143 Leiderdorp, tel. 40788 Diversen 0 Laat uw kamer schilde ren en behangen. Schilders bedrijf de Pelikaan. Peli kaanstraat 27, tel. 25813 al wlt- munrverfwerk met repara ties aan muren. Verfhandel de Pelikaan, Pelikaanstraat 27. tel. 25813. \-0 Heeft u een lelijk pla fond? Laat ons dan een zachtboardplafond aanbren- gen. Verfhandel de Pelikaan Pelikaanstraat 27. teL 25813 Kampeerders. Koop geen tent in zak of uit catalogus als U bij ons iedere tent opgezet kunt zien. Natuur- Autorijschool ..Roman' gediplom. ANWB en vak groep instructeurs. Les met nieuwe Taunus 17 M. Ook verlengen wij uw rijbewijs S W Roman. Seringenstraat 26. Leiden Tel. 23112. 0 Gaat u inwonen? Dan aanrechtblad. kastjes, geheel pasklaar, compleet Zeer voordelig in prijs. Jac. Ar- noldus en Zn.. Minnebroers gracht 9. 's zaterdagsmor gens geoDend. Strijklnrichtlng OZON voor uw fijne was H Riin- 4iiV 34a. Tel 22675 Bent u al in het bezit van lie prachtige geslepen ruiten? Of houdt u meer van klassiek glas in lood. Ga dan naar Jilleba. Oude Riin 104—106 tel 24292. Leiden 0 Jilleba levert geslepen ruiten tijdelijk tegen fa brieksprijs. Laat nu uw oude spiegels opnieuw verzilveren of moderniseren Glas - Glas G N Jilleba voor glas Oude Rijn 1 Tel 24292. Leiden. 0 Hij loopt weer pulk met onderdelen van Struik Tel 01710—22026 0 T V. defect Bel direct 26862 's Avonds 40391 Snoedreparaties aan huis Ombouw 2e net billijke Drijs Overgaauw's Tod Ser- Hogewoerd 130. Leiden Wij verzorgen al uw drukwerk tegen billijke prl) O a visitekaartjes, ge boortekaartjes. verloving?, kaartjes. Prima afwerking lotte bediening Druk werk Service Haloa Haar lemmerstraat 64. Telefoon 24185. naast Muziekhandel Hofenk Trouwauto's??? Iedereen enthousiast over c nieuwste zw. of wlt-iv< kleurige bruidscouné's en 8 volgauto's. Ook u kunt deze bespreken bil H G T »n: Zeemsnlaan 12a Le den Dir De Jong Tel 23055 De Sleutelkonlnr. Biima- ken van alle sleutels, repa reren van elk slot Haarlem, merstraat 273 'bil de Over dektei Tel 33985 Levering aan Rijk en gemeente Des maanda»* gesloten 0 10 rillessen voor f 47.50 Losse lessen f 6.50 Fonkel nieuw lesmateriaal Gediplo meerde instructeurs. Bonds- autorijschool „De Centrale" Tel (01710) 24600 b.g.g. 22287 0 Nog entge duurdere was machines en centrifuges m schoonheidsfoutjes, dubbel wandig. volle garantie. Was machines vanaf f 155.-. f 210 f 310 - De nieuwste Twlnset Combi's vanaf f 490.. enz Firma DUSOSWA. Turf- markt 1—3, tel. 24409 Leiden. Metsel zelf! Wij geven gratis advies en kunnen U alles leveren. Gereedschap geven wij in bruikleen Ook buiten Leiden. Jac. Stouten Tel. 21751 Schelpenkade 23 Paraplu reparatie (ook opvouwbare), wandel stokken, invalidestokken. rubberdoppen. Reparaties lijk weer bij kampeer-pa. worden alléén aan de zaak radijs van Delft. Steenstraat aangenomen. Paraplu-maga- 45. Parkeerruimte aanwezig. 1 0 Kampeershow '65. Iedere 9 tot 6 uur hebben uitgebreide kam peershow in onze enorme showroom achter onze win- Natuurlijk weer bij Kampeerparadijs van Delft, Steenstraat 45 Leiden. Par keerruimte aanwezig. 0 Veel geld voor uw ge bruikte meubelen bij aan koop nieuwe. Rechtstreeks van fabriek. Enorme keuze, elke prijsklasse, eerste klas afwerking. Betaling in 6 maanden rentevrij. Vraagt vrijblijvend catalogus post bus 538 Den Haag. Laat ons uw matras over trekken en eventueel bijvul len In 1 dag als nieuw terug. 1 pers. vanaf 19.50, 2 pers vanaf 26.50. De Kleine Winst, Haarlemmerstraat 51 Leiden. Kamperen. Gaat U voor eerst kamperen? Laat U dan eerst vrijblijvend voor lichten door een kampeer- expert (25 jaar ervaring) Natuurlijk weer bij Kam peerparadijs van Delft, Steenstraat 45 Leiden. Par keerruimte aanwezig. 0 Goedkoop kamperen Slaapzak f 15.50 opv.b. veld bed f 12.50 luchtbed l 20.95 kinder kampeerstoel 4.20 kampeertafels 12.75. alumi- nium kampeerstoel 11.95 Natuurlijk weer bij Kam peerparadijs v Delft. Steen straat 45 Parkeerruimte Kampeerders. Verhuur meer dan 1000 hut- en bungalowtenten. luchtbed den. slaapzakken, kooktoe- stellen enz. (90% nieuw ma- teriaal) en alles zonder borg. Natuurlijk weer bij Kam. peerparadijs van Delft Steenstraat 45. Leiden. 0 Tenteninruilcampagne 1965 Is uw tent te klein of heeft u liever een bungalowtent, wij ruilen iedere tent in Na tuurlijk weer bij Kampeer paradijs Van Delft. S'een- straat 45. Leiden. 0 Originele U.S.A. spijker broeken. Wij hebben de ge hele collecties U.S.A. spij kerbroeken en overhemden voor dames, heren, jongens o a. Wrangler, Lee. Levi. Straus, Globe Trotter (52 maten) Natuurlijk weer bü Kampeerparadijs van Delft. Steenstraat 45 Markiezen. Rolschermen L Jalouzieën. Grootste sor- ring zonwering. Prima af- erking. Vraagt inlichtingen prijs bij het verkoopkan toor van Melchers Markie- fabriek. C. E. Jedeloo, Juffermansstraat 35, Oegst geest. Tel. 01710-53105. 0 Gebroken ruiten, glas-ln- lood-reparatles worden door mij met spoed hersteld Glasreparatiebedrijf D. Gal- jaard, De Sitterlaan 78. Tel. □o. 32916. 0 Vamor Rijschool „Irene" geeft de eerste 10 rijlessen voor f 60.- Nieuwe Beesten markt 2, Leiden. Tel. 01710- 26753 b.g.g. 01729-286. 0 Autoschade en expertise snelle afwerking. Eig. plaat werkerij en spuitinrichting. Blonks Autobedrijf. Nieuw- straat 33-41 Leiden. Tel. no. 30600 #„Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud. zilver en juwelen Grote keuze in ver- lovingsringen. gouden, zil veren en verzilverde artike len Het adres voor alle re paraties en uurwerken Steensiraai 16 Tel 26854 Koelkasten vanaf f 298, AEG - Philips - Ignis - Norge - Marijnen en Zanussi Plastic koelkastdozen uit voorraad leverbaar. De Ra- diobeurs, Hogewoerd 27. Tel. 26029. Speciale aanbieding. Jen nen versterker 6 Watt f 85.- Bandrecordertape 13 cm 270 mtr. vanaf f 6.95 UHF- antemne 15 elements nu f 17.50, Converter f 87.50. De Radiobeurs, Hogewoerd 27. TeL Nieuwe auto's zonder chauffeur. Nieuwste model- i. Taunus 17 M. Opel Rekord. Volkswagenbusje i. open dak. Garage Werk hoven. Maredijk 34a. Telef. 22300—32735 Nieuw voor Lelden en omstreken. Wij leveren alles bij U thuis, specie, stenen, tegels, cement, hardboard, hout enz. Gereedschap in bruikleen. Jac. Stouten. Schelpenkade 23 Leiden. 0 Meubelbande) „Dlors- poort". Ruimer keus eet- hoeken. bergmeubelen bergkasten. Wandmeubelen naar eigen ontwerp. Mors- straat 58. 0 Zoekt u een schuur- of slijpmachine, verfspuit of verfbrander? Kom dan naar „De Schilder", N. van Groe ningen, Morsstraat 31. 0 Woensdagmarkt. Specia le aanbieding, net heren- sportgoed 298, nu alle ma ten 198. leuke jongens- en meisjes Pyama's. Alleen 4 nu 2.98. bij aankoop 2.50 twee speldjes. Nieuwerijn over Kleine Burcht Japie. 0 Voor het huren van klap- stoelen. klaptafels, lucht bedden. slaapzakken, gas en prachtige bungalowtenten, naar Breedeveld. Haven 11 Leiden. TeL 31340 0 Grootmoeders olielamp defect? Is hier uw adres voor onderdelen, van glazen kap pen. branders, katoen enz. Levendaal 47 tegenover St. Barbaraschool Leiden. Tel. 23609 0 Verloren gouden kettink je. Omgeving Raadhuisplein Kenteken Michelle. Terug te bezorgen tegen beloning Raadhuisplein 3 Hazerswou- de-Dorp 0 Woensdagmarkt. Geef Moeder twee prachtige bad lakens 3.98 nu stuks vijf gulden. Een-persoons laken 6.98 nu 4.98. Vlotte nachtja ponnen 7.98 nu 5.98. Nieu werijn over Kleine Burcht Japie. 0Woensdagmarkt. Nu ko pen voor Moederdag, zeer prachtige nylononderjurken, alle kleuren rijk kant tot 50. 6.98. nu alle maten 3.98. grote slopen 1.75. Nieuwe rijn over Kleine Burcht i G.M. producten zoeken wij In verband met de steeds toenemende verkoop i op korte termijn EEN ENERGIEKE AUTOVERKOPER voor de verkoop van OPEL - CHEVROLET en BUICK automobielen Alleen zij, die hun gedegen ervaring en bereikte resultaten op het gebied van autoverkoop kunnen aantonen, gelieven te reflecteren. ZEISTER AUTOMOBIEL MIJ. N.V. GANGETJE TH.23005 .J INSTITUUT v. ECONOMISCHE BEDRIJFSVOERING ROTTERDAM Eén onzer relaties in Den Haag zoekt een Met middelbare opleiding. Ambitie voor all-round kantoorwerkzaamheden. Zelfstandig kunnen werken. Eigenhandig geschreven sollicitaties en pasfoto onder motto ,.GH" te richten aan ons kantoor: PAETSSTRAAT 2c (hoek Statensingel). Rotterdam. Vahan tiead r essen Noord Brabant. Vak.huisje te huur aan bos cn duinen. Nog vrij tot half juli en na 27 aug. Tol. 04166-482 0 Noord Brabant. Vak.huis je te huur. Gelegen aan Bos Duinen. Nog vrij tot half i en na 27 aug. Telefoon '04166-482 ASSISTENT voor het Hoofd van de „CURIUM". Rijngeestcrstraatweg 32 Oegstgeest. Tel. 52240. LEIDSCHE SPAARBANK OUDE RIJN 56 - BEVRIJDINGSPLEIN 7 Opslagruimte Te huur in bovenhuis een- 'rum Leiden. Afgesloten op lagruimte voor kleine goe- leren 1.25 m2 per maand. Br. No. 8359 bur. v. d. blad. Uitzendbur. DE KONING vraagt TYPISTES STENO-TYPISTES FACTURISTES YANTOORPERSONEEl voor direkte of latere uit zending. Gehuwd geen be- minderen direct komen niet terug -wèg metdiestraf Helder vloeibaar, heerlijk zuiverend DDD Recept doodt de bacteriën en maakt uw huid weer glad en gaaf, van binnenuit, door-en-door gezond, Vanaf f 1.30 per flacon. vijfdaagse werkweek voor 24 uur per week 's morgens van 8.15-11.15 u 's middags van 4.00-6.15 uu: behalve vrijdagsmiddags. Bruto loon 2,46 per uur. Zoudt u onmiddellijk bepaalde dingeD willen kopen en beschikt u niet over contanten? Schroom niet een GEZINSKREDIET aan te vragen. Bij overlijden wordt het restant kwijtgescholden. Vraagt inlichtingen aan: N.V. Financierinismaatschappij ESCOFIMA Groot Hertoginnelaan 83 Den Haag Tel. 070-514611 Zaterdags vrij. Jac. Oudshoorn. Oegstgecs- terweg 39. Rijnsburg. DS. GABE VAN DUINEN ALS UW KOFFERS TE ZWAAR WORDEN Da blijdschap van ha« •vangalla In allo lavansomatandlghadan f4.90 Verkrijgbaar in da boakhandal BEZOEKT MORGEN, woensdag 5 mei, de DORPSSTRAAT 46-48 te OEGSTGEEST Official Toyota-dealer voor Leiden en Omstreken: AUTOHOTEL POST OEGSTGEEST - TEL. 52400 Welke ASSISTENT ADMINISTRATEUR wil van baan veranderen leeftijd tussen 30 en 25 jaar; opleiding minimaal ass.-examen boekh. A-Z-L Bij het LABORATORIUM van de afdeling ALLER- GOLOGIE kan geplaatst worden EEN SPOELBEDIENDE Gevraagd wordt een medewerker met goede hand vaardigheid. die in staat is een grote verscheiden heid van laboratorium-glaswerk te reinigen en te steriliseren. Leeftijd tot 50 jaar. Salaris vanaf 24 jaar 506,80 bruto per maand, te verhogen met 35.90 huurcompensatie Vakantietoeslag 4%. Vijfdaagse werkweek. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Acade misch Ziekenhuis te Leiden. Op ons kantoor is directe plaatsingsmogelijkheid voor een VRL. KANTOORBEDIENDE Leeftijd ca. 18 jaar. Voorkeur voor enige ken nis van administratieve werkzaamheden en typen. Gezellige en bedrijvige sfeer. Intern. Transportbedrijf Fa. v. d. Luyt Zn - Wittenbach- weg 35. OEGSTGEEST. Tel. 01710—52785 of 53785. ir FANTASIERINGEN ARMBANDEN ir HORLOGEE Romig en fris. En vacuum-vers. Zo vers als versgeplukte slaNieuwl dit is de slasaus die vacuum-vers is I Alléén Calvé verse Slasaus is dat. CAIVÉ VERSE SLASAUS-NETZO VERS ALS VERSGEPLUKTE SLA CS IM.nkMMU

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 10