Strijd om „rots van Gibraltar" Maniak wurgde een zesjarige jongen ht ££Jt Ky, Campagne van Madrid wordt feller Bevolking voelt niets voor Spanje Na misdrijfI belde hij nog drie keer op Einde rassenscheiding in Engeland in zicht SOWJETUNIE BEKEERDE ZONDAAR? Franse Seeam-systeem NTSC kreeg drie stemmen 1 '1 DONDERDAG 8 APRIL 1965 Spanje zou graag willen, dat de j verzekering van het tegendeel. Voor< Britse regering zou instemmen met! die tijd hadden inwoners van Gibral- het voeren van rechtstreekse Spaans-jtar ongehinderd toegang tot Spaans Britse onderhandelingen. Het meent, gebied. Grote aantallen Spanjaarden1 dat er een oplossing kan worden gingen dagelijks heen en weer nèar gevonden, waarbij Engeland de be- Gibraltar, waar zij hun werk hadden, i schikking houdt over zijn haveninstal-1 De Spaanse autoriteiten hebben ge- laties en militaire inrichtingen in probeerd, hier een eind aan te maken i Gibraltar, zoals ook de Amerikanen door deze arbeiders te gelasten, het op Spaans grondgebied hun militaire I land te verlaten, bases hebben. Zelfs zou Spanje eraan willen meewerken, dat de 25.000 woners van de kolonie hun huidige nationaliteit behouden. Het 7,ou echter volstrekt noodzake lijk zijn. dat Gibraltar weer Spaans grondgebied wordt. Dan zou het mo gelijk zijn. dit gebied meer welvaart te geven, dan het heeft sinds het van de rest van spanje werd afgesneden. Smokkel (Van een onzer redacteuren) VAiX. een uitermate belang rijke vesting aan de ingang van de Middellandse Zee ie Gibraltar geworden tot een prestigekwestie tussen Spanje en Engeland, niet meer maar ook niet minder. Spanje meent, dat de huidige toestand in Gi braltar een overblijfsel is uit het koloniale tijdperk, dat niet langer kan worden gehand haafd. Engeland heeft nog maar enkele dagen geleden la ten weten, nooit afstand te heb ben gedaan van zijn rechten op Gibraltar, nooit nagelaten te hebben zijn positie daar te verdedigen en dit ook nu niet te zullen doen. En de bevolking van 25.000 zielen? Die wil in meerderheid binnenslands zelf bestuur in nauwe samenwer- laars en soortgelijke figuren. En het king met Engeland, maar geen genomen om de smokkelhandel tegen te gaan. In het witboek over Gibraltar heeft Engeland dezer dagen laten weten, dat het geen ruzie wil met Spanje, maar dat het de bevolking van het schiereiland met de bekende Apenrots in haar huidige moeilijkheden zal bijstaan en alle maatregelen zal ne men om haar te verdedigen en te steunen. De regering te Londen is bereid, voorstellen van Spanje voor besprekingen in overweging te nemen. Zij kan dat echter niet doen. zo lang de „abnormale toestand aan de grens" blijft bestaan. In het witboek wordt gesteld, dat Spaanse autoriteiten de geldigheid van Britse paspoorten van burgers van Gibraltar niet hebben erkend. Dit wordt een onwettige inmenging ge noemd in aangelegenheden, die onder de binnenlandse jurisdictie van Enge land vallen. De Britse regering meent, dat d« door Spanje genomen maatregelen het karakter hebben aangenomen van een weloverwogen campagne, die in de afgelopen vijf maanden gestadig is verhevigd, ondanks bij meer dan een gelegenheid aan Engeland gegeven De Spaanse regering is ook vastbe sloten, een eind te maken aan de smokkelhandel op Gibraltar. Zij be weert. dat de inwoners van de Britse kolonie jaarlijks tweemaal zoveel si garetten invoeren als alle Westduit sers bij elkaar. De Spaanse schatkist zou als gevolg van deze smokkelhan del in de tijd van vier jaar 150 miljoen gulden aan inkomsten ge derfd. In de eerste tien maanden van het vorige jaar nam de Spaanse douane aan de grens van Gibraltar niet minder dan 84 kg marihuana en een groot aantal auto-onderdelen, ra diotoestellen en optische instrumenten in beslag. aansluiting bij Spanje. Het ziet er dan ook niet naar uit, dat generaal Franco spoedig zijn zin zal krijgen. De moord op Viola Liuzzo Drie Amerikanen in staat van beschuldiging MONTGOMERY/VS Drie Ameri kanen, de 21-jarige Collie Leroy Wil- kins, de 42-jarige Eugene Thomas en de 41-jarige Orville Easton, zijn giste ren officieel in staat van beschuldi ging gesteld door een federale jury, in verband met de moord op Viola Liuzzo, ijveraarster voor gelijke bur gerrechten. Zij worden beschuldigd van samen zwering ter bedreiging en het aanval len van mensen die deelnamen aan de mars voor gelijke burgerrechten van Selma naar Montgomery, vorige maand gehouden. Moord is geen federale misdaad en kan alleen door de be trokken staat worden berecht. De naam Liuzzo werd niet in de aan klacht genoemd. Voor de beklaagden, die alle drie waren verschenen, werd gisteren 50.000 dollar borgtocht per persoon geëist. Een vierde man, Gary Thomas Rowe (35 jaar), was aanvankelijk ook gear resteerd en met de anderen op borg tocht vrijgelaten. Het is niet bekend of zijn naam ook in de akte van beschuldiging voorkomt, maar zijn naam werd pas bekendgemaakt nadat hij voor de rechtbank was versche- De drie beklaagden zijn later tegen betaling van de borgtocht op vrije voeten gesteld. In Gibraltar begint men reeds de gevolgen van deze „blokkade" te ondervinden. En het is de vraag, of Engeland op den duur niet gedwongen zal worden, het met de Spanjaarden op een akkoordje te gooien. Reeds van 1704 af is Gibraltar een Britse kolonie. In dat jaar moesten de Spanjaarden na een strijd van slechts drie dagen capituleren voor een Brits- Nederlandse overmacht. In diezelfde eeuw hebben Spanjaarden en Fransen nog getracht, de Britten te verdrijven. Zij slaagden er evenwel niet in. Sindsdien zijn de vertegenwoordigers van John Buil er heer en meester geweest. Met name tijdens de Tweede Wereldoorlog bleek het grote belang van Gibraltar als de rotsvesting, van waaruit de toegang tot het Middel landse zeegebied kon worden be heerst. In het atoomtijdperk van van daag heeft Gibraltar echter weinig trategische waarde. Het is nog voornamelijk een toeris- tische attractie, vooral voor Britten, j die nog iets van het verloren gegane imperium willen zien: een langgerekt schiereiland van nog geen vijf km lang, iets meer dan een km breed en 425 m hoog. Het is een geïsoleerde steile kalkrots, die met het vasteland van Spanje is verbonden door een smalle zandstrook, waarop een 500 m brede onbewoonde neutrale strook de grens met Spanje vormt. Twee supersonische jagers van de Britse RAF arriveerden tegelijkertijd bij een moedervliegtuig (een Victor- tanker) om de benzinereservoirs „even vol te laten gooien". In de toekomst zal het zelfs mogelijk zijn lucht drie toestellen op hetzelfde moment te laten tanken. Zo'n manschap van alle vliegers die eist wel het uiterste van het vak bij betrokken zijn. HELSINKI Van tijd tot tijd komt het in het Finse parlement voor, dat een kwart van de parlementsleden voor spek eri bonen de zitting moet bijwonen, als het er niet de voor keur aan geeft, om maar helemaal weg te blijven. Een wetsbepaling, die dateert uit 1869, schrijft name lijk voor, dat in zaken, die met godsdienst te maken hebben, alleen leden van de Lutherse- Staatskerk aan de debatten en de stemmingen mogen deelnemen. De vijftig niet-lutherse leden hebben onlangs de minister van justitie verzocht deze bepaling af te schaf fen. Maar de minister antwoordde, dat een dergelijke ingrijpende maatregel zou indruisen tegen heel de historische ontwikkeling in Fin land. Eindhoven leeft in angstige spanning Dit is Gibraltar het Gibraltar van de toeristen aan de Baai van Alge- ciras. Rechts kan men de airstrip zien, die een eind boven het water doorloopt. (Van onze speciale verslaggever) EINDHOVEN Angst teistert de Lichtstad en omgeving, nu zoals gemeld gebleken is dat de zesjarige Corrie Hofman door een nog onbekende maniak is ver moord. De vrees dat de bruut op nieuw zal toeslaan, wordt ingege ven door diens vreemde gedrag, dat op z'n minst een uitdaging is aan het adres van de politie. Ou ders houden hun kinderen thuis; anderen staan slechts toe dat ze vlak bü huis spelen. Gistermiddag om kwart voor twee werd het kleine, blonde ventje in laag struikgewas op de Leenderheide ge- i vonden. Het was met z'n eigen bretels j door zijn belager gewurgd. Met de j mogelijkheid van een poging tot het plegen van een zedenmisdrijf wordt CORRIE HOFMAN mee dat het ventje zich heeft verzet dat de man zyn kwade voornemens niet heeft kunnen uitvoeren. Misschien is lnj wel door het geschreeuw van Corrie in paniek geraakt. In Neder- BRUSSEL De 66-jarige Belgische politicus en staatsman Paul Henri Spaak hoopt volgende week in het huwelijk te treden. Hij hertrouwt met de Engelse mevrouw E. Dear. Spaak verloor verleden jaar zijn eerste vrouw. Het huwelijk dat in alle stilte zal worden voltrokken wordt gesloten in het Zuid franse plaatsje Eze. De bruid van de heer Spaak is rooms-katholiek. Zuidafrikaan knoeide met koffer van consul rekening gehouden, doch de sectie, die iand zjjn meer gevallen van wurging I door„ de Haa&se patholoog-anatoom bekend na een poging tot aanranding, dr. J. Zeldenrust werd verricht, heeft1 lop dit punt niets uitgewezen. Speurtocht In de Tweede Kruizemuntstraat, waar de ouders van het zo laaghartig van het leven beroofde knaapje wo nen, groepten tot gisteravond toe tien- V tallen verslagen buren tezamen. Velen j met de koffers van de Nederlandse van hen hadden de hele nacht en ook Labour had moeite met regeling NEW YORK De Ver. Staten hebben de Sowjetunie woensdag een „bekeerde zondaar" genoemd. De Sowjetunie kon echter voor die opmerking weinig waar dering opbrengen. Iconsul-generaal in Kaapstad, jhr. mr. D. van Eysinga, is tot een jaar gevan genisstraf veroordeeld. De sergeant, de 27-jarige Christiaan Johannes Fourie. werd ook schuldig bevonden aan diefstal van een ra. dat een meisje in een vliegtuig had laten liggen en wegens kwaadwil lige vernieling van eigendom werd hij tot 750 gulden boete veroordeeld. Volgens de openbare aanklager was Fourie op het D. F. Malan-vliegveld met een loper het gebouw van de douane binnengedrongen waar hij ge knoeid had aan de koffers van jhr. m-. Van Eysinga. In de V.N.- definitie i groot deel van de dag naar Corrie Hofman gezocht, nadat dinsdagavond om kwart voor zeven bekend gewor den was dat deze door een man op een fiets was meegelokt. In totaal hebben ongeveer tweehonderd man intensieve speurtocht deelgenomen: honderd militairen van de Legerplaats Oirschot, zeker zestig man van de rijks- en de gemeentepolitie, zomede veertig burger-vrijwilligers. Al dins dagavond is men in de onmiddellijke nabijheid van de plaats van het mis drijf geweest. Mist en duisternis echter hebben het zoeken in het woeste ter enorm bemoeilijkt. Ontdekt LONDEN In Londen zijn gisteren de eerste wettelijke maatregelen van de Britse regering tegen rassendiscri minatie aangekondigd. De Britse re gering beoogt met het wetsontwerp de discriminatie in sommige openbare gelegenheden op te heffen en ophit sing tot rassenhaat buiten de wet te stellen. Het ontwerp dat de naam wet op de betrekkingen tussen rassen heeft gekregen zal echter niet tegengaan dat hospita's bordjes met het opschrift „geen gckleurdcn" voor hun ramen blijven zetten. Ook fabrie ken kunnen „gekleurde" arbeids krachten blijven weigeren. Alt de wet wordt aangenomen zal er een einde komen aan de discrimi natie in openbare gelegenheden zoals hotels, restaurants, theaters, biosco pen en het openbaar vervoer. Bij eerste overtreding volgt een boete van 50 pond sterling (ongeveer 500 guldenen bij herhaling het dubbele van dat bedrag. Niet slechts het weigeren van toegang betekent overtreding maar ook onredelijk langzame dienstverlening of het vra gen van hogere prijzen. Het wetsartikel betreffende de aan sporing '.ol rassenhaat houdt in. dal onder het publiek verspreide vlug schriften met een dergelijke strekking verboden zullen zijn, evenals het zich in die zin in het openbaar uitlaten. Overtreding kan maximaal worden gestraft met een gevangenisstraf van twee jaar en 1000 pond sterling (10.000 gulden) boete. Politieke waarnemers menen dat de Labourregering met de regeling van de rassendiscriminatie een van de belangrijkste punten uit het verkie zingsprogramma in oktober grote moeite heeft gehad. Het wetsontwerp zal waarschijnlijk in mei in het Lagerhuis worden behandeld en wel licht in het begin van de zomer van kracht worden. TILBURG De sociologische inter- akademiale 'Nederlandse federatie van universitaire studieverenigingen in de I sociologie) houdt cp 28. 29 en 30 april i een congres over het thema „Crisis in de universiteit?'' het begrip agressie verklaarde de Ame-1 ke Baptisten in de Verenigde Staten zal rikaanse gedelegeerde Francis T. P. een Billy Graham-leerstoel worden ge- r Plimpton, dat de Sowjetunie in het ver- sticht Als hoogleraar is reeds benoemd Jaan de Heezerweg leden door middel van militaire agressie Kenneth L. Chafin, het hoofd van de de parochie, waar het gezin Hofman' De pa ter-rector Dat de onverlaat een geestelijk ge stoorde moet zijn, bewijzen de drie telefoontjes, die hij dinsdagavond woensdagnacht heeft gepleegd. Eerst belde hij tot twee keer toe het Eind- hovens Dagblad met de mededeling dat hij een kind had ontvoerd. Hij be loofde dat het knaapje niets zou over komen. Vervolgens om half één 's nachts draaide hij het politie bureau en vertelde de telefoniste dat de vader het jongetje woensdagmor gen om elf uur in hotel Atlanta zou kunnen afhalen, op voorwaarde dat hij niet vergezeld zou zijn door agen ten. De sectie heeft uitgemaakt dat Cor rie toen al dood was. Hij is waar schijnlijk binnen een uur na de ont- oering op de Leenderheide gewurgd. De plaats van het misdrijf is slechts 2Vz kilometer van de afgelegen plek verwijderd, waar het ventje met zijn één jaar jongere broertje en twee vriendjes aan het spelen was. Goed bekend Er bestaan sterke aanwijzigingen j dat de bruut goed in Eindhoven be-LVCI doch er de laatste jaren niet I boek". EARLY BIRD ZOND EERSTE TV-BEELDEN KAAP KENNEDY De dins dag met succes gelanceerde Early Bird (Vroege Vogel), de eerste commerciële communica- tiesateliet, heeft gisteren zqn eerste televisiebeelden opgevan gen en naar de aarde terugge zonden. De signalen werden uitgezonden op een grondstation in Andover (VS), terwijl de satelliet boven Zuid- Amerika was en op weg naar zijn grootste hoogte van 36.290 km. Dr. Siegfried Reiger, die opdracht had gegeven tot het onverwacht vroeg tijdig experiment, verklaarde op een persconferentie dat de communicatie satelliet zo goed functioneert, dat morgen zal worden geprobeerd hem in een stationaire baan boven de Atlantische Oceaan te brengen. Aan vankelijk was het plan dit in twee etappes te doen, doch nu zal worden geprobeerd het in één manoeuvre te bewerkstelligen. De Early Bird draait dan met de aarde mee en zal daardoor schijnbaar op een vast punt aan de hemel staan. Het ligt in de bedoeling, dat de communi catie-satelliet dan in het transatlan tische berichtenverkeer zal gaan ontvangen op een frekwentie van 6000 mc en zal relayeren op een frekwentie van 4000 mc. heeft gewoond. Als naam noemde hy Nelema en als adres de Gerardus- straat. Ook gaf hy z'n telefoonnummer op. Merkwaardig is wel dat al deze ge gevens kloppen met de situatie van enkele jaren terug. De Nelema, om wie het gaat, is daarna verhuisd. Zijn telefoonnummer is nooit aan een ander uitgegeven. Hoofdinspecteur De Wilde van de Eindhovense recherche, die het onder zoek in samenwerking met de Rijks politie leidt, is er inmiddels in ge slaagd het huidige adres van deze man op te sporen. In diens omgeving wordt verder gezocht. Even merkwaardig is de mededeling van de moordenaar dat vader Hofman zijn zoontje in hotel Atlanta kon ko men afhalen. Dit hotel, dat tot voor enkele jaren tegenover het station heeft gestaan, bestaat namelijk niet meer. Er voor in de plaats is café restaurant Atlanta gekomen, doch dit bevindt zich in een heel andere buurt. In het café, dat een pleisterplaats is van rijschoolhouders, rij-examinato- ren en rijbcwijs-candidaten, heeft de radeloze vader gistermorgen van tien tot twaalf gezeten. Ook enkele recher cheurs hadden er plaats genomen, ter wijl anderen buiten op wacht stonden. De gérant, die in de arm genomen was, verklaarde gisteravond dat hij een paar minuten in grote spanning had geleefd. Vlak voordat de recher cheurs en vader Hofman binnen kwa men, was er een man aan de bar gaan zitten, die een jongetje bij zich had, dat ongeveer aan het signalement van het verdwenen kind beantwoordde. Pas toen zich een dame bij de man voegde, die de moeder van de knaap bleek te zijn, kwam de gérant tot de conclusie dat zijn wantrouwen onge grond was. Signalement Aan het signalement, dat het broer tje en de vriendjes van Corrie Hof man van de onverlaat hebben kunnen geven, heeft de recherche weinig of niets. Het enige, dat de kinderen met zekerheid kunnen verklaren is dat de man, die het ventje meelokte door te zeggen dat hij een haasje voor hem had, een bruine regenjas droeg en een fiets bij zich had. De leeftijdsschattin gen lopen uiteen van „niet oud" naar „niet jong". DuideUjk is dat de recherche de moordenaar in Eindhoven of naaste omgeving zoekt. Even duidelyk is voorts dat men aan een psychopaath denkt. Men is druk bezig de registers uit te kammen, waarin de geestelyk gestoorden, zomede de ex-verpleeg den en de ontslagenen uit zenuw inrichtingen staan vermeld. UTRECHT De algemene vergade ring van de vereniging van predikanten van de Gereformeerde Kerken in Neder land zal 21 en 22 april in het jaarbeurs gebouw te Utrecht worden gehouden. Woensdagmiddag 21 april zal ds. S. J. Popma, emeritus-predikant te Amster dam-Zuid. refereren over ..verontrustend verleden" en 's avonds pr^f. dr. T. D. Stahlie, hoogleraar in de geneeskunde aan de Vrije Universiteit over „rende ment van de geneeskundige hulp in de jntwikkelingsgebieden". Donderdagmor en 22 april spreekt prof. dr. J. L. Koole ioogleraar te Kampen over ..het soorte lijk gewicht van de historische stoffen in het Oude Testament" en 's middags de predikant-dichter ds. Jan Wit uit Ede op weg naar een nieuw psalm tientallen miljoenen verheugen over het feit, dat de Sowjet unie thans spreekt over vreedzame coëxistentie. Hij voegde hieraan toe: „Wij zijn altyd verheugd een bekeerde zondaar welkom te heten. Maar wy vin den het wa tironisch als deze zondaar het koor wenst te leiden." Platon D. Moroaov. de Sowjet- gedelegeerde, antwoordde verontwaar digd. dat de ware zondaar „juist die per soon is die de luidste opmerkingen over de zonde maakt". toe behoort heeft gistermiddag de Zijn' taaie "zal zijn 'de studenten de dro«ve mededeling aan de ouders moderne evangelisatiemethoden te leren, moeten doen dat Corrie met meer in leven was. Gisteravond verklaarde j hij„Ongeveer een uur nadat het j moderne evangelisatiemethoden maar tevens met hen te evangeliseren dit uitgebreide industriegebied. Deze Billy Graham-leerstoel zal vc de eerste drie jaar gefinancierd worden i door de Billy Graham Evangelistic Asao-| steld door een „bekende ciation die een bedrag van 30000 dollar Tcrwijl de ]aatste nog me, me praat. In de bibliotheek ?an deze school 7.,1 te, werd ik door de politie gebeld, die een speciale ruimte worden gereserveerd de giuwelyke boodschap bevestigde, boeken en rapporten over het werk Op verzoek van hoofdinspecteur De deze bekende Amerikaanse evange- I Goed nieuws nit Zuid- Limburg. Bij Valkenburg is de eerste bloesem ge signaleerd. Op tal van plaatsen tonen de bomen al hun witte bloemen. Wanneer het zachte weer nog enige dagen aan houdt, zullen tegen zon dag overal in het Zuid limburgse land de prui menbomen in volle bloei staan. Tegen Pasen ver wacht men. dat de ker senboomgaarden zullen bloeien. I Een dronken Beier heeft gisieren in Mcn- chen een stadsbus gesto len en bij diverse haltes passagiers opgepikt. De verbaasde reizigers hoef den niet te betalen. In volle vaart ging het door de Beierse hoofdstad. Ongelukken werden soms slechts ternauwernood voorkomen. De passa giers probeerden de dronken man tot stoppen te bewegen, maar dat lukte niet. Pas toen de bus een der buitenwijken van de stad had bereikt, mochten ze eruit. Zij konden toen verder lo pen naar hun respectieve bestemmingen. I Voor het eerst in de geschiedenis van de Texaanse stad San Anto nio is een neger gekozen tot lid van de gemeente raad. Het is de 46-jarige dominee S. H. James. De baptisten-predikant werd verkozen boven drie blanke medekandidaten. I Een commissie heeft in Noorwegen een wetsont werp opgesteld betref fende vakantie voor huisvrouwen, vissers en boeren. Dit gebeurt op basis van financiële hulp door de staat en een ver vangingssysteem, dat na der door de betrokken instanties zal worden be studeerd. I De regering van -de Westduitse deelstaat Bei eren heeft voor 1,9 mil joen -mark het dubbel portret „Beeltenis van Henri en Alexis Rouart" van de impressionist Ed gar Degas aangekocht uit de verzameling Thann- hauser in New York. Het doek is in de westelijke vleugel van het „Haus des Kunstes" in Munchen opgehangen. Wilde heb ik de man gevraagd zich te legitimeren. Hij deed dit vlot met een rijbewijs. Hei is een Eindhove- naar, die naar mijn stellige overtui ging alleen maar z'n burgerplicht meende te moeten doen. Hij droeg kennis van de vondst omdat hij er bij had gestaan." Moeder Hofman iS de wanhoop nabij door het verlies van haar kind het middelste van de vyf, die ze heeft. Ze was al overspannen: in het ge meentehuisje, waar ze woont vader Hofman is bouwvakker heerste reeds maandenlang een drukkende atmosfeer. Een medicus heeft haar kalmerende middelen toegediend, maar er zouden aanwijzigingen zijn op 't punt staat totaal in te storten. Lustmoord? De Eindhovense recherche is van mening dat de moordenaar een lust moordenaar is, ondanks het feit, dat Eensgezindheid ontbrak in Wenen Drieëntwintig landen vóór c WENEN Op de internatio nale conferentie over kleuren televisie, die gisteren is geëin digd, hebben drieëntwintig landen zich uitgesproken voor het Franse systeem Secam. Elf landen waren voor het Westduitse Quam-Pal- systeem, drie voor het Ameri kaanse NTSC, twee voor het sys teem Quam-NTSC, waaronder Nederland, en een voor SCS. Vier landen hadden geen voorkeur en een (Australië) liet er zich niet uit. Er namen 45 landen aar» het over- jdoor gebrek aan eensgezindheid niet tot een ontwerp advies voor een we reldomvattend systeem voor kleuren-tv is kunnen komen. De bevindingen van het thans geëindigde overleg zullen worden voorgelegd aan de volgende conferentie, die in juni 1966 in Oslo wordt gehouden. Opgemerkt werd, dat het Russische standpunt blijkbaar niet zo volledig ten gunste van het Franse systeem is als na het Russische-Franse televisi- akkoord was aangenomen. In een conferentie-document heette het, dat Rusland zijn kleurensysteem op het Franse Secam baseert, doch daarnaast van plan is dit verder te verbeteren, daarbij rekening houdend met de resultaten die in andere landen zijn bereikt. Op persberichten, dat West-Duits- land en de Ver. Staten hun kleuren-tv- systemen gaan combineren, reageerde gisteren het Westduitse ministerie van posterijen met de mededeling, dat hierover niets bekend is en dat - de Westduitse delegatie op de conferen tie in Wenen een dergelijke overeen komst niet is aangegaan.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 7