,Er wacht iemand vanavond op tv Brick Bradford Veeleisende thriller Amerikaanse tieners zijn beste klanten Puzzelhoek «Jesje en «Josje Senmoet iiEen kroon voor* een kind" De vrouw Alberdien LI». DONDERDAG 8 APRIL 196S ETHERGOtVEN-ETHERGOLV£N-£THERGOLVEN.ETHERGOlVEN fTHERGOlVEN-ETHERGOlVEN-ETHERGOlVEN-ETHERGOLVEN- Commentaar Verrassinkje Na het spannende spektakel van de 1interland voetbalwedstrijd, waarvan de beelden uit het Feijenoord-stadion perfect doorkwamen, geen reclame het vrije uitzicht belemmerde en het pu bliek van louter enthousiasme de aan moediging voor Feijenoord in het al oude lied tot in de huiskamers liet daveren, na al deze opwinding was het een kostelijk verrassinkje, Philip pine Ackerlin in haar eigen kleine show te zien. Een begaafde cabaretière dit frêle meisje, dat het niet zoekt in \dik-aangezette dramatiek of moderne imistroostigheidmaar geestige liedjes met originele points op haar repertoire heeft gezet en die ook heel bijzonder Ipresenteert. Geraffineerd-eenvoudig, jchijnbaar moeiteloos, zonder harts tochtelijke gebaren-of galmende stem vertelt zij zingend wat pittige of na- lieve grapjes en daarnaar is het plezie rig luisteren. Het duetje met zichzelf was al op vallend aardig, maar het speeldoos- dansje met de fijn gevonden wimper- techniek sloeg elk ander nummer met stukken. Een woord van lof ook voor de zorgvuldige en geestige regie van 'jKitty Knappert. Tegen de NCRV-televisie zouden we willen zeggen: heel graag meer zulke programma's onder de titel ,£eg maar Philippine". Met Rudi Carrell op de Kaasmarkt (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM Al staat zij dan in getrouwe kopie opgebouwd in de Amsterdamse RAI, toch zal Rudi Car rell morgenavond zijn kijkers meene men naar de Alkmaarse Kaasmarkt, waar hij zijn show ten beste geeft. Rudi is dan „in zijn geboorteplaats": in werkelijkheid heeft hij heel wat voetstappen op de echte Kaasmarkt liggen. Wie er voor het eerst komt is de veertienjarige Franse gitarist-zan ger Boulou. die in eigen land ook al een tv-optreden achter de rug heeft. Twee reportages uit Montreux BUSSUM Nu het Nederlandse kijkerspubliek zoveel meer gaat mee leven met het tv-festival in Mon treux. zal de NTS in samenwerking met de Zwitserse televisie op 3 en 6 mei programma's van 20 minuten lengte uitzenden, waarin bijzonderhe den over het festival worden ver- toond. Men krijgt dan fragmenten^ van enkele ingezonden programma's te zien, korte interviews te horen, kort om, de kijker zal iets van de sfeer van de gebeurtenissen proeven. (Van onze radio- en tv-redactie) gUSSUM Heeft een rechtbank een verkeerde uitspraak ge daan en een onschuldige ter dood veroordeeld loopt de schuldige onontdekt rond en zal de familie van het „slachtoffer" dat gedo gen. Dat is een situatie, welke ons, Nederlanders die geen doodstraf kennen, vreemd is en wie de thril ler welke de AVRO vanavond op Ned. 1 vertoont goed wil begrijpen, moet zich daarvan rekenschap ge ven. r wacht iemand", noemde de ge vierde Britse toneelschrijver Emlyn Williams zijn stuk, waarin dit thema centraalwordt gesteld. Aan actie en verrassingen ontbreekt het er niet in, maar het is toch meer dan een moordgeschiedenis waarin het recht zal zegevieren. U weet, dat het bestaan van de doodstraf in Engeland de gemoederen van het volk altijd bezighoudt. Het radicale van deze straf, het onherroe pelijk uitgevoerde vonnis baart altijd onrust. Is de ware schuldige wel geëxecu teerd, als het voor de rechtbank niet tot een bekentenis kwam? De reactie van deze onrustgedachten voert soms tot het feit dat tegenstanders van het vonnis gaan proberen het recht in eigen hand te nemen en dan alle proporties uit het oog verliezen in de mening dat dan alles is geoorloofd- als het maar gaat om de ware schuldige (althans degene die volgens hen schuldig is) te ontmaskeren. Van deze gedachte moet men uit gaan bij het kijken naar het spannen de. maar ook vrij sombere verhaal dat een aantal uitgelezen acteurs vanavond speelt. Men komt terecht in een modern milieu: de woning van een groot zakenman, die het goede v leven buiten de deur wat vrijelijk geniet in gezelschap van andere vrouwen dan de zijne. WRAAK Over de inhoud van het spel vertellen wij u natuurlijk weinig of niets, maar er komt wel een en ander aan te pas. Het begint met de ontknoping gepleegde moord, vormt tot de rest vj Partij". 18.30 Ritmisch ble en zangsolisten; 19.00 Voor de kindei 19.05 Sporliparade; 19.30 Johan Willem F Kapel; 20.00 Nieuws; 20j05 Radio Filhar nlsch Orkest en solist: Klassieke en mode muziek (opn). In de pauze: 20.55 Niet waarheden over werknemers, klankbe' 22.05 Moderne pianomuziek (gr.): 22.15 I instrumentaa' sextet: 22.30 Nieuws en me delingen: 22 40 Actualiteiten: 23.05 Niet grammofoonplat 23.5524 .00 Nieuwi NCRV 19.00 Nie irieerd programma; 22.00 Kerk or- klassieke muziek; 22.30 Nieuws: erder.kmg: 22.55 Boekbespre- Miljoen eigen tv"s (Van onze radio- en tv-redactie) Genoemde president. David Yunisch I geheten, heeft de handel tot raad gege ven. hun verkooppolitiek daarom veel meer op tieners af te stemmen. Het gezin op zichzelf heeft wel voldoende bezit aan apparaten: de toekomstige verkoop 'ol dus grotendeels op vervanging toestellen en op nf- tieners gericht zijn. vergissing is gemaakt en zij voedt haat en wraak zo sterk, dat zij in alle ernst een tweede misdaad voorbereidt om de ware dader voor het gerecht te krijgen. Zal dat lukken? En wordt hier wel de juiste weg bewandeld? Op al die vragen geeft het spel antwoord. De familie bestaat uit John Nedlow zijn vrouw (Johan Kaart en Enny Meunier). Martin, de moeilijkheden ge vende aangenomen zoon (Manfred dc Braaf) en Walter Fenn (Coen Flinkl die wordt aangesteld als repetitor voor Mar tin. Houdt u niet van thrillers, dan kunt u op dezelfde tijd op Ned. 2 kijken naar een nieuwe aflevering van ..Het grote avontuur", waar het omstreeks 1860 in de geschiedenis van het wilde westen echter ook moord en doodslag is, zij het om andere redenen. leveringen NEW YORK Amerikaanse tieners kochten in 1964 voor in totaal 11 miljard dollar aan televisietoestellen, radio-apparaten en platendraaiers. Zij De industrie zal er dus goed aan doen, lijn klanten voor de handel, de .maak van de tieneni n.uwkeur* te heelt de president van een der rrool- volrrn. .ejt de heer Tnnlseh. ste elektronische concerns verklaard. Een officieel onderzoek heeft uitge wezen, dat op het ogenblik één miljoen van de 65 miljoen televisietoestellen welke in de Ver. Staten ih gebruik zijn, door tieners voor eigen vermaak zijn I gekocht. Verder beschikken zij gezamenlijk over tien miljoen transistorradio's en twintig miljoen platenspelers. De tiener-koopkracht stijgt jaarlijks. Geraamd wordt, dat omstreeks 1970 de Amerikaanse jeugd onder de 20 jaar 21 miljard dollar per jaar aan elektronische apparaten zal besteden en daarmee zullen industrie cn handel terdege rekening moeten houden. INVUL-PUZZEL handzame apparaten aan de markt te brengen, want de jeugd Is beweeglijk en wil haar bezit kunnen meenemen naar vrienden als z(j op stap gaat. de Vereniging Protestants Nederland zal ook dit jaar op 1 mei weer een bezoek worden gebracht aan de Bijbeldag m Antwerpen. Hier zullen spreken (v.m. 10 uur) ds. M. L. W. Schoch uit Heemstede over: „Verheerlijk God met uw li chaam": (n.m. 3 uur) prof. H. Jonker, hoogleraar te Utrecht over: „Verheerlijk God met uw leven" en 's avonds is er een evangelisatiesamenkomst onder het motto: „Wij willen leven" Muzikale medewerking verleent het korps van het Leger des Heils uit Dordrecht. De organisatie van de reis er naar toe is in handen van de heer D. Hartkamp, evangelist te Rotterdam. Voor deelname kan men zich bij hem melden door storting van ƒ6 op giro 480493 tn." D. Hartkamp te Rotterdam. Judy en dochter in één show (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM Judy Garland, de be roemde Amerikaanse ster die zo'n moeilijk leven achter de rug heeft, maar een geslaagde come back op de televisie heeft gemaakt, is samen met haar dochter Liza Minnelli in één show opgetreden voor de BBC-tv. Het programma heet „Judy en Lizza in het Londense Palladium Theater en men kan zich verbazen over de gelij kenis in stem en optreden van moeder en dochter, waarbij verscheidene van Judy's favoriete liedjes aan bod ko men. De NTS laat u het programma zien zondagavond om 9.10 uur op Ned. 2. Gerard van den Berg verlaat de NCRV (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Op zijn verzoek j heeft Gerard van den Berg. medewer- de actualiteitenrubriek van de NCRV-televisie, tegen 1 juli a.s. eervol ontslag gekregen. Hij blijft wel in de publiciteitswe- reld, maar wil liever op free lance- basis werken. Walter en Connie naar Groningen SCHIPHOL Woensdag 14 april zal het Britse televisie-echtpaar Walter en Connie, bij de Nederlandse kijkers be kend door de Engeise taallessen, in Groningen een huishoudbeurs openen. Het tweetal wordt 's ochtends per BEA uit Londen op Schiphol verwacht en zal daar overstappen in een gereed staande Dakota. Op de vlxicht van Schip hol naar Groningen zullen Walter en Connie o.a. worden begeleid door jour nalisten. met wie de Britse gasten op het vliegveld Eelde een traditioneel Gro ningse maaltijd hopen te gebruiken. Nederland I: NTS: 19.00 Nieuws kort; 19.01 Barend de Beer; 19.06 Verrekijker, internationaal Jeugdjournaal; AVRO: 20.20 AVRO's Televizier: 20.40 Dans- contrasten: vier dansimpressies; 20.55 Er wacht iemand. TV-speL NTS: 22.3022.35 Journaal Nederland n. NTS* 20 00 Weaw» in het kort KRO: 20 01 Tommy Dorsey-Show. muzikaal programma (produkUe van de Saarlandse TV1: 20.35 Hand in hand. korte documentaire rond het Wit-Gele Kruis: 20.55 21/45—22.10 On: episodes uit de geschiedt Staten van Amerika; in Londen. België: Nederlands 19.00 Zandmannetje; nacht, film v. d. jeugd: 1920 Voor het gezin: 19.55 Hier spreekt mf Nws.: 20.25 Het Hof vs Gastprogr.: 23.30 Nws. 1784) Er zijn verschillende gebieden op aarde aan te wijzen, waar de wind afvloeiei gedurende een belangrijk deel van equator het jaar uit één hoek waait. In ons lucht ni land kennen we natuurlijk de westen- daarbij niet voorstellen, dat het ran koude lucht naar de het toestromen van warme de polen zich regelmatig voltrekt. Warme luchtstromingen koe- in algemene zin kan worden gezegd, dat op het noordelijk halfrond een brede baan van heersende westenwin den loopt over de Ver. Staten, Europa en een deel van Azië. Aan de polen heerst een andere circulatie. Rustige afkoelende lucht daalt neer op de koude-pool die, zoals bekend, niet met de aardpool samenvalt, en waaiert zo nu en dan met grote massa's tegelijk ende luchtstromingen. Kortom, uit. Deze uitwaaierende luchtstromin De langste windstoot elke luchtcirculatie treden op een gegeven bewegen zich niet symmetrisch moment storingen op, waardoor heer sende winden ln hun macht worden beknot en voor korte of langere duur het veld moeten ruimen. van de polen af, maar gaan in gebogen onregelmatige hanen, waartussen en waarboven warme lucht weer naar de polen toestroomt om de leegte, ont staan door de wegvloeiende lucht, weer op te vullen. Op die manier wordt de zaak weliswaar in even wicht gehouden, maar we moeten De langst aanhoudende wind uit één richting, dus de langste windstoot werd in het begin van deze eeuw gemeten. Tussen 1911 en 1914 leidde sir Douglas Mawson een zeer succes volle expeditie van Australiërs en nieuw-Zeelanders in het Zuidpoolge bied. waar ojh. koning George V- en Adelieland werden geëxploreerd. Adelieland ligt ongeveer 2000 km ten zuiden van Tasmanië en diende als ongastvrij oord. waar Mawson moest overwinteren. Daardoor was hij in de gelegenheid een schat aan gegevens te verzamelen over het gure en onher bergzame klimaat van Adelieland, waar windstoten beneden het vries punt werden gemeten met snelheden van vaak 320 km per uur. Maar dat was nog niet eens het ergste. Op deze buitenpost woei de wind een heel jaar lang uit precies dezelfde richting met een gemiddelde snelheid van 80 km per uur! Mawson meende dan ook. dat een lang en gelukkig leven elders onmogelijk kon opwegen tegen dit éne jaar dat op Adelieland was doorgebracht! In verband hiermede mag de hard ste windstoot niet aan onze aandacht ontsnappen. Nadruk verboden. (7.25 Van de yoorpagii sch strijdliet kers: 9.35 Waterstanden. VPRO: 9 40 genwijding. VARA: 10.00 Schoolradio Lichte grammofoonmuz.; 11.00 Nieuws Pianospel: kis (opn.): 12.17 Actualiteiten, en tuinbouw: itellingsagenda; Mededelingen t.b.v. 10 Overheidsvooriicl 12.40 Vrouwenkooi orgelbegeleiding: moderne gewijde lied.. 13.00 Nieuws: 13.10 Mededelingen, eventueel actueel of grammofoonmuziek: 13.5 B« berichten: 13.30 Amsterdams Saxofoon-kwar tet: moderne muziek: 13.50 Bij de tijd en bij de thee: gevarieerd programma: 1530 Dans- orkest en zangsolisten. VPRO: 16.00 Nieuw». Aansluitend: Als ik in gedachten sta lezing over de Kruiswoccder ■- -- 16.30 Nleuwsdier 17.00 Nationale hytr ziek (7.30—7 4i 53 Meneer Joppers liep zenuwachtig op en drafje naar huis terug. Ja, hoe meer hij erover nadacht, hoe waarschijnlijker het hem leek, dat die koppige Jesje de twee vrienden had overgehaald om toch nog een keer in de grienden te gaan speuren. En nu was het donker en waren nu nog niet thuis! „Wat is er?" vroeg moeder Joppers ongerust, toen ze het gezicht van haar man zag. „Er is toch niets met de kinderen gebeurd?" „Nee. dat niet", antwoordde vader Joppers haastig. ..Maar ik geloof dat ze iets heel doms hebben uitgehaald." En hij vertelde wat hem daar voor het uis van Barend en Berend was ingeval len. „Maar dan moet j'_ politie opbellen!" riep moeder Joppers nerveus. „Waar kunnen die kinderen zitten? Waarom zijn ze nog niet thuis? Misschien hebben ze inderdaad de dieven wel betrapt en zijn ze nu...." Ze maakte haar zin niet af. maar barstte eensklaps bijna in tranen uit Meneer Joppers zat al achter de telefoon en draaide met schichtige vin gers een nummer. „Ja, hallo, brigadier Tummers, met Joppers. Moet u horen! U weet van die horlogediefstal af. Welnu...." Terwijl vader Joppers in korte be woordingen vertelde wat hij op zijn hart had, sneed moeder Joppers een stapel onmiddellijk de boterhammen en stopte die met een paar dikke truien en broeken in een koffertje. „Ja, we gaan er direot met de boot op uit", zei meneer Joppers, de hoorn op d® haak leggend. „Hier, neem dit mee", sprak zijn vrouw, hem het koffertje gevend. En zo draafde vader Joppers even later over d« haven. Aan de rivierkade lag een kleine. snelle motorboot klaar, waarin drie poli» tiemannen gereed stonden. Vader Jop pers sprong aan boord en drukte briga dier Tummers, inspecteur Poll en agent Breedvoet de hand. „Varen. Breedvoet", commandeerde de inspecteur „Zet hem op en geef hem van katoen!" 12.27 Mededelingen t.b.v. land- 12.40 Actualltei- ma: 13.10 Lichte Voor de vrouw 17.30 Coda: lie 2)ames.Jere huid? Babyderm-zeep Bij Babyderm-zeep (dubbel stuk), -poeder, -crème, -olie, -shampoo en -haarlotion, voor de kinderen tijdelijk sierlijke wereld-delen speldjes. en ze uit bij prachtig 't Ging voorshands door !erst door Sont. Kattegat en ;r de Noordzee op een koers, die Scandinavië naar Ierland. En 't thuiskwamen, toen ze een Nederland se har .loot ontmoetten, die didht bij de Orkaden viste. Een zee vol loggers en bommen en een oorlogsbrik met de rood-wit-blauwe vlag op het hek erbij. Van een Katwijkse bom namen ze een kantje haring over. Dat was goede victalie op de lange bekende wateren Et Skagerrak. ze altijd zeilden door K. NOREL Horizontaal woorden ticaal dezelfde betekenis hebben: 1. adel lijke titel. 2. geestrijke drank. 3. wijn glas. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1 adept. 5 natie. 10. no. 11. rapeling. 13 drie 15 To. 16. stellage. 20 ram. 22. Noë. 23 ego. 25 raakt. 26. pennen 27 Ane. 28 rit. 30. art. 31. Vlieland. 34 Ta. 35 oele. 37 snikheet. 41 o.r.. 42 agaat. 43. Raard Vertikaal: 1. Andorra, 2 dor. 3. pret. 4. Ta. 5. ne. 6. alla. 7. Ti. 8. integer. 9 ego. 12. polo 1' Tsmaël, 17. entre. 18 lepta. 19 jeradr aanvang. 24. ontccrd. 29. Hep i-1 oo nota_ 34 tsa, 36. lor. 38 VANAVOND TE ZIEN impressies verglijden i Engelse thriller Ned. I AVRO 8.40 uur ballet, waa: naar jazz. 8.55 uur begint het tv-spel „Er wacht iemand", ee die niet voor kinderen werd geschreven. Ned. 2 KRO 8.01 uur kan men Frank Sinatra jr. zien en horen in de Tommy Dorsev-show. 8.55 uur zevende aflevering van „Het grote avontuur", de vrijheids van het Amerikaanse westen omstreeks 1860. VANAVOND TE HOREN 1lAVRO gaat het Radio Filharmonisch orkest concerteren. Viool solist is Albert Markov, die het vioolconcert van Tsjai- kowski speelt. presenteert Jan Koopman nieuwe grammofoonplaten. 11.05 Hilversum II NCRV 8.10 uur heeft Jan van 't Hof het laatste woord in de geschiedenis van Buitenveen. 8.40 uur steravondprogramma, met de imitator Frans van Dusscho- ten als gast. Mieke Telkamp zingt en het spel wordt ge speeld met de familie C. B. A. van de Kramej uit Rijswijk. 10.00 uur Feike Asma bespeelt het orgel in Parijs. de St. Clothilde kerk Een snelle ebstroom droeg hen door de Pentland Firth. In 'e nacht, die daarop volgde, zagen zij de vuurtoren van Kaap Wrath. Nu pas begon de overs' ver de oceaan en de Zuidkaap van Groenland was niet zo heel ver meer, zagen ze op de kaart D oversteek van Cadiz naar Belle Isle, aan één stuk zonder ergens land te zien. was veel groter. En nog altijd was het heerlijk zomerweer. Alberdien, die tijdens het laden en de eerste dagen van de reis niet zonder zorg geweest was. was nu zeer opge- Dit kw .k door de passagiers. Ze heetten Holm de kleinste en Petersen de lange maar voor Alberdien en Ties waren ze al spoedig Knud en Sven en k:nderen, die dol waven op spelletjes met hen. zetten daar „onkel" voor. Na vastwerken zaten ze vaak op de plecht tussen het volk. een pijp rokend en babbelend, en 's maakten Knud en Sven de roef g -.ellig. Alberdien en Ties hadden het aan boord nog nooit zo prettig gehad. Zij speelden vaak schaak en domino et hun gasten. Maar dikwijls dwaalde de aandacht van het spel af. omdat de vrienden zoveel te vertellen hadden over hun land en volk, hun studie en hun kerk. maar het meest en met de grootste geestdrift over het werk, dat zij op Groenland gingen n. oopten de Eskimo's wat ander eten te bezorgen dan enkel stokvis en zeehondevlees, en te vertellen dat er hogere dingen zijn dan 7.\j hoopten hun te leren dat het leven zin heeft en de mens een doel, en dat er na dit leven een ander leven komt, waarin een Eskimo het volmaakt geluk ten deel kan vallen, niet minder dan een blanke. Vooral over die dingen hoorde Alberdien haar gasten graag, doch ook met enige verontrusting. Soms dacht ze: Zouden deze zendelingen niet evengoed een taak hebben op de Vrouw Alberdien als op Groen land? Wnt Ties las dagelijks na het middageten in de bijbel, hun kinderen waren alle vier gedoopt (Beren- dientje in dat kleine kerkje in Sint Petersburg), en als ze in het vaderland lagen, gingen ze trouw naar de kerk. Maar was dat allemaal meer dan traditie en sleur? Wc.t hadden ze aan deze dingen? Weinig, vond Alberdien nu. en eens zei ze dat tegen Sven en Knud. Die ontsteldenvan haar vraag. Zij waren verrast geweest. Ir n ze op de eerste reisdag al ontdekten dat de bijbel aan boord geregeld openging. Dat kende men op Deense schepen niet. Op verzoek van Alberdien hielden zij 's zondags elk op zijn beurt een dienst in de roef. waarbij de kinderen en net volk aanwezig waren en eerbiedig luisterden, al was bij hen het s;. ken en bij de anderen het verstaan van het Duits, dat ze bij die gelegenheid gebruikten, vrij gebrekkig. Ze hadden bij de diensten liederen gezongen, zij in het Deens, de anderen in het Nederlands, doch op één melodie, en dat ging best. En nu .oorden zij van Alberdien, dat die wel aan de vorm gehecht was, maar dat het haar verder weinig zei. „Geeft het je dan geen blijdschap in het leven en biedt het je geen rust in het gevaar7" vroegen zij. Alberdien moest antwoorden van neen. Zij was nie£ gauw bang. maar soms erg. Ze vergat die vrees, wanneer ze in actie komen moest door de spanning van de strijd, niet door geloofsvertrouwen. Zodra de spanning min-'-erde, kwam de angst vaak dubbel erg terug. En ze kende weinig van de blijdschap van het christelijk leven. Wanneer ze Sven en Knud daarover hoorde sp-'- en nog meer doordat hun daden er steeds van getuigden, werd ze verbaasd en jaloers. Nadat ze van de Orkaden af de grootcirkel gevolgd hadden eerst wat noordelijker, daarna wat zuidelijker dan west liepen ze Statenhoek aan, Groenlands zuidpunt. De oversteek was volbracht. En hoe goed lbraoht! Binnen veertien dagen van kaap Wrath zom.-a weer met zon en warmte, zonder mist en zonder schijn of schaduw van een ijsberg te hebben gez: In 't hartje van de zomer was een reis naar Groenland niets. Alberdien was blij dat ze de reemde lading voor de afgelegen haven aangenomen had. a Statenhoek zeilden ze voorbij Frederiksdal. om daarna naar het noorden op te werken in de wijde Straat Davis. Hier kregen ze ander weer. en harde en gure noordenwind en ze er de ene ijsberg na de andere. Er waren nog meer dan destijds bij Belle Isle en ze waren veel kolos--'er. Door tegenwind en hinderpalen vorderden ze weinig, en de gezelligheid aan boord was weg. De passagiers, die het zware stampen en slingeren van het schip niet verdragen konden, lagen zeeziek in hur. kooien. Doch eindelijk ging de arm liggen en de volgende morgen was de deining ook bedaard. Knud en Sven verschenen weer. "Cie ellende is gelukkig voorbij", zeiden ze tot Alberdien. toen ze in de roef kwamen. „De ellende is net begonnen", antwoordde zij Er woei e ontmoetten Wordt vervolgd

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 15